<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Sever

Dubnica nad Váhom (1. 5. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.27 qA
2 Kremen LeonardKremen Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.00 qA
3 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 09.48
4 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.69
Pavelka ŠimonPavelka Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.53 qA
2 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.48
3 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.71
4 193 Kormanec Jakub HugoKormanec Jakub Hugo 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 10.03
5 Mojžiš FilipMojžiš Filip 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.84 qA
2 67 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.29 qB
3 113 Meliška JakubMeliška Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.09
4 195 Višňovský PeterVišňovský Peter 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.12
5 Škvarka SamuelŠkvarka Samuel 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.89
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.02 qA
2 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 09.45
3 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.80
4 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.26
5 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.48
6 Lečko MichaelLečko Michael 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.66
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.09 qB
2 193 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.70
3 Vlček TimotejVlček Timotej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.10
4 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 10.21
5 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 10.73
6 76 Vavrík PatrikVavrík Patrik 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.78
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.02 qA
2 64 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 09.39 qB
3 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.40 qB
4 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.94
5 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 10.65
Bartoš EduardBartoš Eduard 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.12 qB
2 Lacko StanislavLacko Stanislav 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.21 qB
3 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.55
4 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.59
5 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.15
6 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.20
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 08.27 qA
2 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.53 qA
3 198 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.84 qA
4 Kremen LeonardKremen Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.00 qA
5 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.02 qA
5 181 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.02 qA
7 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.09 qB
8 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.12 qB
9 Lacko StanislavLacko Stanislav 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.21 qB
10 67 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.29 qB
11 64 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 09.39 qB
12 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.40 qB
13 Strapko MatúšStrapko Matúš 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 09.45
14 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 09.48
14 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.48
16 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.55
17 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.59
18 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.69
19 193 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.70
20 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.71
21 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.80
22 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.94
23 193 Kormanec Jakub HugoKormanec Jakub Hugo 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 10.03
24 113 Meliška JakubMeliška Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.09
25 Vlček TimotejVlček Timotej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.10
26 195 Višňovský PeterVišňovský Peter 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.12
27 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.15
28 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.20
29 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 10.21
30 Mojžiš FilipMojžiš Filip 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.24
31 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.26
32 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.48
33 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 PB 10.65
34 Lečko MichaelLečko Michael 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.66
35 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 10.73
36 76 Vavrík PatrikVavrík Patrik 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.78
37 Škvarka SamuelŠkvarka Samuel 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.89
Pavelka ŠimonPavelka Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 DNS
Bartoš EduardBartoš Eduard 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 1.5.2024 - 12:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 08.27 11.00
2 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 08.61 9.00
3 198 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.65 8.00
4 Kremen LeonardKremen Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.08 7.00
5 181 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.21 6.00
6 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.23 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2024 - 12:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 09.04 4.00
2 Lacko StanislavLacko Stanislav 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.25 3.00
3 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.30 2.00
4 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.54 1.00
5 67 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.56
6 64 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 09.99
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 1.5.2024 - 12:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 SB 08.41 11.00
2 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.50 9.00
3 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 SB 08.57 8.00
4 33 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 SB 08.60 7.00
5 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 SB 08.81 6.00
6 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.10 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2024 - 12:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 09.02 4.00
2 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 09.09 3.00
3 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 09.18 2.00
4 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 09.23 1.00
5 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.31
6 99 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.48
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.51 qA
2 Neslušanová AlžbetkaNeslušanová Alžbetka 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 09.58
3 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.63
4 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.01
5 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.45
6 Holtanová NellaHoltanová Nella 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.57
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 08.69 qA
2 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.23 qB
3 Hládeková DominikaHládeková Dominika 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 10.00
4 44 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.35
5 Bohačová BiankaBohačová Bianka 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.55
6 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.03
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.75 qA
2 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.83 qA
3 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 09.84
4 Lieskovanová SimonaLieskovanová Simona 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 10.32
5 Medvecová SáraMedvecová Sára 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.75
6 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.98
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.80 qA
2 36 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 09.87
3 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 10.01
4 Hubináková KarolinaHubináková Karolina 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.20
5 Holáčiková LuciaHoláčiková Lucia 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.26
6 Poliaková EmaPoliaková Ema 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.38
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.09 qA
MS Staňová MichaelaStaňová Michaela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.65
3 65 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.06
4 Bagínová PetronelaBagínová Petronela 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.07
5 94 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 10.32
6 Branická BibianaBranická Bibiana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.41
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.20 qB
2 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.25 qB
3 Hraňová EliškaHraňová Eliška 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.90
4 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.93
5 Trenčanová ViktóriaTrenčanová Viktória 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.97
6 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.38
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 09.28
2 74 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.51
3 Hromadová TeréziaHromadová Terézia 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 09.70
4 Rajníčková HanaRajníčková Hana 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.55
5 45 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.98
Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.39
2 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.72
3 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.74
4 59 Nováková AgátaNováková Agáta 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.58
5 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.88
6 Trenčanová KatarínaTrenčanová Katarína 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 11.61
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.16 qB
2 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 09.68
3 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.59
4 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.92
5 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.98
6 62 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 11.20
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 09.88
2 Jarotová LeaJarotová Lea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.90
3 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.93
4 196 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.72
5 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.08
6 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 11.09
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.18 qB
2 99 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.27 qB
3 Hortová KatarínaHortová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 10.93
4 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 10.94
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 12 (st, 1.5.2024 - 10:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matúšková MartinaMatúšková Martina 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 09.51
2 Thomková TamaraThomková Tamara 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.99
3 Jurgová SofiaJurgová Sofia 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 11.87
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.51 qA
2 33 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 08.69 qA
3 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.75 qA
4 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.80 qA
5 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.83 qA
6 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.09 qA
7 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.16 qB
8 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.18 qB
9 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.20 qB
10 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.23 qB
11 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.25 qB
12 99 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.27 qB
13 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 09.28
14 72 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.39
15 74 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.51
15 Matúšková MartinaMatúšková Martina 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 09.51
17 Neslušanová AlžbetkaNeslušanová Alžbetka 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 09.58
18 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.63
19 Staňová MichaelaStaňová Michaela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.65
20 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 09.68
21 Hromadová TeréziaHromadová Terézia 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 09.70
22 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.72
23 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.74
24 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 09.84
25 36 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 09.87
26 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 09.88
27 Hraňová EliškaHraňová Eliška 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.90
27 Jarotová LeaJarotová Lea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.90
29 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.93
29 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.93
31 Trenčanová ViktóriaTrenčanová Viktória 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.97
32 Thomková TamaraThomková Tamara 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.99
33 Hládeková DominikaHládeková Dominika 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 10.00
34 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.01
34 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 10.01
36 65 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.06
37 Bagínová PetronelaBagínová Petronela 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.07
38 Hubináková KarolinaHubináková Karolina 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.20
39 Holáčiková LuciaHoláčiková Lucia 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.26
40 Lieskovanová SimonaLieskovanová Simona 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 10.32
40 94 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 10.32
42 44 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.35
43 Poliaková EmaPoliaková Ema 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.38
43 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.38
45 Branická BibianaBranická Bibiana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.41
46 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.45
47 Bohačová BiankaBohačová Bianka 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.55
47 Rajníčková HanaRajníčková Hana 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.55
49 Holtanová NellaHoltanová Nella 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.57
50 59 Nováková AgátaNováková Agáta 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.58
51 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.59
52 196 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.72
53 Medvecová SáraMedvecová Sára 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.75
54 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.88
55 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.92
56 Hortová KatarínaHortová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 10.93
57 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 10.94
58 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.98
58 45 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.98
58 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.98
61 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.03
62 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.08
63 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 11.09
64 62 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 11.20
65 Trenčanová KatarínaTrenčanová Katarína 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 11.61
66 Jurgová SofiaJurgová Sofia 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 11.87
Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 13:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.41 11.00
2 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 20.63 9.00
3 57 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 20.90 8.00
MS Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 22.48
5 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.17 7.00
Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 13:25) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.18 6.00
2 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.56 3.00
3 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 23.87 2.00
4 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 25.84
5 106 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 26.13
6 113 Meliška JakubMeliška Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 30.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 13:25) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lacko StanislavLacko Stanislav 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.31 5.00
2 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.31
3 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 25.85
4 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 26.60
Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2024 - 13:25) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kremen LeonardKremen Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.44 4.00
2 194 Pavlanin TimoPavlanin Timo 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.17 1.00
3 195 Višňovský PeterVišňovský Peter 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 26.53
4 25 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 26.65
5 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 27.05
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.41 11.00
2 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 20.63 9.00
3 57 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 20.90 8.00
4 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 22.48
5 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.17 7.00
6 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.18 6.00
7 Lacko StanislavLacko Stanislav 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.31 5.00
8 Kremen LeonardKremen Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.44 4.00
9 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.56 3.00
10 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 23.87 2.00
11 194 Pavlanin TimoPavlanin Timo 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 24.17 1.00
12 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 24.31
13 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 25.84
14 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 25.85
15 106 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 26.13
16 195 Višňovský PeterVišňovský Peter 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 26.53
17 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 26.60
18 25 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 26.65
19 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 27.05
20 113 Meliška JakubMeliška Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 30.27
Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNS
Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNF

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 20.97 11.00
2 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 21.13 9.00
3 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.22 8.00
4 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 21.48 7.00
5 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21.87 6.00
6 53 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 23.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 22.50 5.00
2 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 22.59 4.00
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.88 2.00
4 72 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 23.11
5 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.15
6 99 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 23.11
2 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.74
3 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 24.18
4 42 Šadláková SimonaŠadláková Simona 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 24.82
5 1 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 24.90
6 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 26.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.36
2 65 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.44
3 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 25.46
4 196 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 26.48
5 191 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 26.81
6 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 28.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.02 1.00
MS Staňová MichaelaStaňová Michaela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.98
3 Račáková DanielaRačáková Daniela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.62
4 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 25.02
5 Jarotová LeaJarotová Lea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.12
6 60 Šušková SofiaŠušková Sofia 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 25.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.64
2 Hubináková KarolinaHubináková Karolina 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 25.87
3 Bielová RebeccaBielová Rebecca 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.05
4 Jurgová SofiaJurgová Sofia 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 30.81
Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: -5.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 22.62 3.00
2 74 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.49
3 Bolčeková NikolBolčeková Nikol 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.51
4 Rajníčková HanaRajníčková Hana 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 28.51
5 Hortová KatarínaHortová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 29.52
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.70
2 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.25
3 Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 26.03
4 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.90
5 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 27.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (st, 1.5.2024 - 13:05) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.42
2 Thomková TamaraThomková Tamara 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.31
3 Bagínová PetronelaBagínová Petronela 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 25.32
4 Poliaková EmaPoliaková Ema 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 26.73
5 Lieskovanová SimonaLieskovanová Simona 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 27.31
6 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 28.74
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 20.97 11.00
2 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 21.13 9.00
3 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 21.22 8.00
4 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 21.48 7.00
5 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21.87 6.00
6 80 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 22.50 5.00
7 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 22.59 4.00
8 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 22.62 3.00
9 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.88 2.00
10 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.02 1.00
11 53 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 23.03
12 72 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 23.11
12 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 23.11
14 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.15
15 99 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.25
16 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.36
17 74 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.49
18 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.74
19 Staňová MichaelaStaňová Michaela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.98
20 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 24.18
21 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.42
22 Račáková DanielaRačáková Daniela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 24.62
23 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.64
24 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.70
25 42 Šadláková SimonaŠadláková Simona 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 24.82
26 1 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 24.90
27 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 25.02
28 Jarotová LeaJarotová Lea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.12
29 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 25.25
30 60 Šušková SofiaŠušková Sofia 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 25.31
30 Thomková TamaraThomková Tamara 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.31
32 Bagínová PetronelaBagínová Petronela 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 25.32
33 65 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.44
34 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 25.46
35 Hubináková KarolinaHubináková Karolina 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 25.87
36 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 26.03
36 Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 26.03
38 196 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 26.48
39 Bolčeková NikolBolčeková Nikol 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.51
40 Poliaková EmaPoliaková Ema 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 26.73
41 191 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 26.81
42 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.90
43 Lieskovanová SimonaLieskovanová Simona 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 27.31
44 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 27.37
45 Bielová RebeccaBielová Rebecca 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.05
46 Rajníčková HanaRajníčková Hana 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 28.51
47 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 28.74
48 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 28.90
49 Hortová KatarínaHortová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 29.52
50 Jurgová SofiaJurgová Sofia 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 30.81
Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:50.27 11.00
2 87 Vajdeľ LeonardVajdeľ Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:52.29 9.00
3 91 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 1:52.37 8.00
4 67 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 1:54.01 7.00
5 93 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:59.69 6.00
6 194 Pavlanin TimoPavlanin Timo 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17 2:01.65 5.00
7 94 Škorík ŠimonŠkorík Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 2:02.10 4.00
8 181 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:03.80 3.00
9 64 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 14 PB 2:05.41 2.00
10 107 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 12 PB 2:05.80 1.00
11 195 Višňovský PeterVišňovský Peter 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 19 2:06.85
12 198 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 2:07.54
13 45 Thomka AdamThomka Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 PB 2:08.16
14 25 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 PB 2:09.67
15 106 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 PB 2:14.01
16 193 Kormanec Jakub HugoKormanec Jakub Hugo 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 15 2:14.51
17 39 Stejskal JergušStejskal Jerguš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13 2:29.99
18 113 Meliška JakubMeliška Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16 2:37.05
19 76 Vavrík PatrikVavrík Patrik 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 18 2:46.93
Celkom 19 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 1:52.42 11.00
MS 79 Kubalová ZaraKubalová Zara 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 1:53.62
3 33 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 1:55.92 9.00
4 100 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:01.88 4.00
5 72 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:02.53 3.00
6 71 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:02.86 1.00
7 53 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 PB 2:03.32
8 42 Šadláková SimonaŠadláková Simona 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 PB 2:03.37
9 36 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 10 PB 2:06.35
10 189 Borek JuliaBorek Julia 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 2:07.57
11 99 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 PB 2:07.75
12 44 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 PB 2:12.67
13 30 Hubočanová Lili AnnaHubočanová Lili Anna 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 16 2:28.75
14 999 Dibdiaková KristínaDibdiaková Kristína 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 14 PB 2:28.87
15 97 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 PB 2:36.92
16 45 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 13 2:43.21
Miartušová LenkaMiartušová Lenka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Celkom 17 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 74 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17 1:58.51 7.00
2 1 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 14 1:58.52 6.00
3 98 Liščaková LeaLiščaková Lea 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 15 1:58.59 5.00
4 60 Šušková SofiaŠušková Sofia 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 16 1:59.14 4.00
5 79 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18 2:02.70 1.00
6 41 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:03.34
7 21 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 2:04.54
8 51 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 2:07.81
9 65 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:08.00
10 191 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 2:09.43
11 196 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 PB 2:11.60
12 200 Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 PB 2:12.71
13 94 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 2:21.41
14 62 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 2:21.73
15 77 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:23.53
16 59 Nováková AgátaNováková Agáta 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 PB 2:23.97
17 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 2:24.28
Celkom 17 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 1:52.42 11.00
2 79 Kubalová ZaraKubalová Zara 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 1:53.62
3 33 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 1:55.92 9.00
4 74 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17 1:58.51 7.00
5 1 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 14 1:58.52 6.00
6 98 Liščaková LeaLiščaková Lea 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 15 1:58.59 5.00
7 60 Šušková SofiaŠušková Sofia 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 16 1:59.14 4.00
8 100 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:01.88 4.00
9 72 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:02.53 3.00
10 79 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18 2:02.70 1.00
11 71 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:02.86 1.00
12 53 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 PB 2:03.32
13 41 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:03.34
14 42 Šadláková SimonaŠadláková Simona 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 PB 2:03.37
15 21 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 2:04.54
16 36 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 10 PB 2:06.35
17 189 Borek JuliaBorek Julia 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 2:07.57
18 99 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 PB 2:07.75
19 51 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 2:07.81
20 65 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:08.00
21 191 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 2:09.43
22 196 Počiatková NinaPočiatková Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 PB 2:11.60
23 44 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 PB 2:12.67
24 200 Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 PB 2:12.71
25 94 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 2:21.41
26 62 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 2:21.73
27 77 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:23.53
28 59 Nováková AgátaNováková Agáta 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 PB 2:23.97
29 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 2:24.28
30 30 Hubočanová Lili AnnaHubočanová Lili Anna 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 16 2:28.75
31 999 Dibdiaková KristínaDibdiaková Kristína 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 14 PB 2:28.87
32 97 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 PB 2:36.92
33 45 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 13 2:43.21
Miartušová LenkaMiartušová Lenka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS

1500 m - Mladší žiaci

(st, 1.5.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 194 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 5:22.53 11.00
2 193 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 5:23.17 9.00
3 198 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 5:43.95 8.00
4 87 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:07.20 7.00
5 45 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 6:11.33 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 189 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 5:38.15 11.00
2 113 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 5:39.35 9.00
3 25 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 5:46.93 8.00
4 57 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 6:02.44 7.00
5 91 Minichová EmaMinichová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 6:07.25 6.00
6 195 Bajzová SofiaBajzová Sofia 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:20.16 5.00
7 39 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 6:30.91 4.00
8 64 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 6:58.52 3.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 10:35) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 10.59 11.00
2 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 10.71 9.00
3 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.19 7.00
4 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 13.13 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 10:35) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.97 8.00
2 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 13.81 5.00
3 Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.88 4.00
4 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.41 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 10.59 11.00
2 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 10.71 9.00
3 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.97 8.00
4 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.19 7.00
5 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 13.13 6.00
6 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 13.81 5.00
7 Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.88 4.00
8 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.41 3.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 10:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.83 11.00
2 100 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.05 9.00
3 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 11.23 8.00
4 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.77 6.00
5 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.97 5.00
6 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 12.12 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 10:25) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.67 7.00
2 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 12.14 2.00
3 Kremenová LucianaKremenová Luciana 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 12.51 1.00
4 35 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.62
5 64 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.88
6 79 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 10:25) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 11.99 4.00
2 41 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.31
3 Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.86
4 77 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.13
5 Červencová VivienČervencová Vivien 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 14.26
6 Švaňová EmaŠvaňová Ema 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 16.87
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.83 11.00
2 100 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.05 9.00
3 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 11.23 8.00
4 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.67 7.00
5 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.77 6.00
6 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.97 5.00
7 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 11.99 4.00
8 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 12.12 3.00
9 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 12.14 2.00
10 Kremenová LucianaKremenová Luciana 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 12.51 1.00
11 35 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.62
12 41 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.31
13 Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.86
14 64 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.88
15 79 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.90
16 77 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.13
17 Červencová VivienČervencová Vivien 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 14.26
18 Švaňová EmaŠvaňová Ema 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 16.87

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 35 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:56.92 11.00
2 44 Froľová VictoriaFroľová Victoria 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 13:29.12 9.00
3 60 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13:37.56 8.00
4 90 Kručinská KristínaKručinská Kristína 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 13:39.41 7.00
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 Body
1= Gabriš FilipGabriš Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 5 PB 140 o o o o xxo xor 11.00
1= Rakyta PatrikRakyta Patrik
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 6 PB 140 o o o o xo xxo xxx
3 Košút ŠimonKošút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 7 135 o o o o o xxx 9.00
4 Pecucha MatejPecucha Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 4 PB 135 o o o o xxo xxx 8.00
5 Šaran AlexŠaran Alex
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 3 PB 130 o o o xo xxx 7.00
6= Pavlík TiborPavlík Tibor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 1 PB 115 o xxx 5.50
6= Ilgo LukášIlgo Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 2 115 o xxx 5.50
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 140 144 Body
1 Kocmundová TimeaKocmundová Timea
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 15 140 - - - o o o o xxx 11.00
2 Kováčová LuciaKováčová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 12 PB 135 - o o xo xo xo xxx 9.00
3 Košútová AdelaKošútová Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 13 135 o o o xo o xxo xxx 8.00
4 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 3 PB 130 o o xo o o xxx 7.00
5 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 11 PB 130 o o o o xxo xxx 6.00
6= Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 9 PB 125 o o xo o xxx 4.00
6= Valovičová NelaValovičová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 10 PB 125 o o xo o xxx 4.00
6= Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 14 125 - - xo o xxx 4.00
9 Grechová EmmaGrechová Emma
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 5 PB 125 o o xo xxo xxx 2.00
10 Hraňová EliškaHraňová Eliška
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 2 PB 120 o o o xxx 1.00
11= Sklenarová EmaSklenarová Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 4 PB 120 o o xo xxx
11= 195 Bajzová SofiaBajzová Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 1 PB 120 o o xo xxx
13 Helíková KláraHelíková Klára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 6 PB 120 o xxo xo xxx
14 Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 7 115 o o xxx
15 Petríková KarolínaPetríková Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 8 110 xxo xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 25 444 -0.3 m/s x 407  -0,30 444  -0,30 444 x x x 11.00
2 Važan JakubVažan Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 24 427 -0.2 m/s 427  -0,20 396  -0,40 x 427 414  -0,20 x x 9.00
MS Rakyta PatrikRakyta Patrik
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 22 PB 412 -0.6 m/s 402  -0,20 x 412  -0,60 412
4 91 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 21 PB 400 -0.2 m/s 395  -0,80 360  -0,70 381  -0,50 395 395  -0,30 399  -0,60 400  -0,20 8.00
5 Špaňo FilipŠpaňo Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 20 PB 389 -0.5 m/s 357  -0,60 355  -0,90 347  -0,50 357 368  -0,30 389  -0,50 379  -0,20 7.00
6 Geller PatrikGeller Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 23 389 -0.2 m/s 344  -0,50 357  -0,60 363  -0,20 363 370  -0,20 374  -0,50 389  -0,20 6.00
7 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 18 PB 378 -0.5 m/s 310  -0,80 348  -0,60 x 348 x 376  -0,80 378  -0,50 5.00
8 Durčan LukášDurčan Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 4 PB 368 -0.7 m/s x 359  -0,60 315  -0,20 359 315  -0,20 349  -0,90 368  -0,70 4.00
9 Mojžiš FilipMojžiš Filip
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 8 PB 361 -0.3 m/s 323  -0,30 361  -0,30 288  -0,20 361 x 316  -0,80 x 3.00
10 198 Beňo AlexBeňo Alex
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 15 PB 356 -0.3 m/s 356  -0,30 x 315  -0,30 356 2.00
11 Miksák SamuelMiksák Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 7 PB 353 -0.2 m/s 353  -0,20 x 349  -0,20 353 1.00
12 198 Jurický MathiasJurický Mathias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 13 PB 347 -0.6 m/s 295  -0,20 347  -0,60 314  -0,20 347
13 67 Baranek MatejBaranek Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 1 PB 344 -0.8 m/s 344  -0,30 325  -0,80 344  -0,80 344
14 45 Ďurovec DamiánĎurovec Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 6 PB 342 -0.6 m/s 342  -0,60 311  -0,60 297  -0,20 342
15 Beňo MatúšBeňo Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
12 12 19 341 -0.5 m/s 283  -0,30 x 341  -0,50 341
16 Hnát MatejHnát Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 17 339 -0.2 m/s 310  -0,80 339  -0,20 328  -0,60 339
17 25 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 3 PB 335 -0.6 m/s 335  -0,60 x x 335
18 Vrabec JánVrabec Ján
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 16 328 -0.7 m/s 310  -0,20 287  -0,60 328  -0,70 328
19 39 Stejskal JergušStejskal Jerguš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
13 13 9 PB 328 +0.2 m/s 328  0,20 x 289  -0,70 328
20 94 Škorík ŠimonŠkorík Šimon
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 10 PB 323 -0.3 m/s x 323  -0,30 316  -0,20 323
21 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 11 PB 321 -0.2 m/s 321  -0,20 308  -1,50 298  -0,30 321
22 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 14 317 -0.5 m/s 312  -0,80 226  -0,30 317  -0,50 317
23 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 5 PB 313 -0.5 m/s x 287  -0,60 313  -0,50 313
24 Bartoš EduardBartoš Eduard
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 2 PB 301 -0.9 m/s x 301  -0,90 297  -0,50 301
Barbosa EduardBarbosa Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 12 NM x x x -
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 100 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 47 PB 454 -0.2 m/s 417  -0,50 420  -0,30 400  -0,60 420 454  -0,20 411  -0,20 11.00
2 Petríková KarolínaPetríková Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 43 PB 412 -0.3 m/s 386  -0,40 412  -0,30 403  -0,60 412 378  -0,80 376  -0,50 9.00
3 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 45 409 -0.5 m/s x 404  -0,20 409  -0,50 409 x 409  -0,20 8.00
4 Janíčková SáraJaníčková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 42 PB 404 -0.3 m/s 374  -0,50 404  -0,30 388  -0,20 404 377  -0,60 404  -0,20 7.00
5 Targošová SoňaTargošová Soňa
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 44 402 -0.5 m/s 397  -0,50 395  -0,40 389  -0,20 397 402  -0,50 395  -0,50 6.00
6 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 13 PB 402 -0.3 m/s 348  -0,20 402  -0,30 389  -0,60 402 354  -0,20 309  -0,80 5.00
7 60 Lukušová KatarínaLukušová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 41 PB 401 -0.2 m/s 393  -0,50 384  -0,50 x 393 401  -0,20 376  -0,20 4.00
8 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 48 390 -0.8 m/s 390  -0,80 367  -0,40 373  -0,90 390 369  0,00 372  -0,20 3.00
9 Račáková DanielaRačáková Daniela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 40 PB 382 -0.3 m/s 357  -0,20 382  -0,30 382 2.00
10 Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 35 PB 373 -0.6 m/s 366  -0,50 373  -0,60 373 1.00
11 189 Borek JuliaBorek Julia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 4 PB 364 -0.7 m/s 353  -0,40 364  -0,70 364
12 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 34 PB 361 -0.4 m/s x 361  -0,40 361
13 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 20 PB 352 -0.9 m/s 352  -0,90 238  -0,60 352
14 Kullová KatarínaKullová Katarína
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
11 11 39 352 -0.6 m/s x 352  -0,60 352
15 Grechová EmmaGrechová Emma
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 33 PB 346 -0.6 m/s 326  -0,40 346  -0,60 346
16 Valovičová NelaValovičová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 32 PB 342 -0.6 m/s 342  -0,60 x 342
17 Šupinová SimonaŠupinová Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 30 PB 341 -0.7 m/s x 341  -0,70 341
18 195 Bajzová SofiaBajzová Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 2 PB 337 -0.5 m/s 334  -0,20 337  -0,50 337
19 Helíková KláraHelíková Klára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 37 335 -0.6 m/s 268  -0,60 335  -0,60 335
20 Hromadová TeréziaHromadová Terézia
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
12 12 10 PB 332 -0.7 m/s x 332  -0,70 332
21 Matúšková MartinaMatúšková Martina
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
12 12 25 PB 329 -0.8 m/s x 329  -0,80 329
22 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 27 PB 323 -0.2 m/s 323  -0,20 302  -0,20 323
23 Neslušanová AlžbetkaNeslušanová Alžbetka
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 16 PB 322 -0.7 m/s 322  -0,70 296  -0,50 322
24 44 Matušáková SimonaMatušáková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 31 321 -0.2 m/s 321  -0,20 297  -0,30 321
25 Medvecová SáraMedvecová Sára
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 15 PB 320 -0.5 m/s 318  -0,60 320  -0,50 320
26 Kevešová KarolínaKevešová Karolína
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
13 13 12 PB 315 -0.4 m/s 300  -1,50 315  -0,40 315
27 Hládeková DominikaHládeková Dominika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 36 307 -0.6 m/s x 307  -0,60 307
28 Manga MichaelaManga Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 14 PB 300 -0.8 m/s 300  -0,80 x 300
29 97 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 28 299 -0.7 m/s 289  -0,30 299  -0,70 299
30 Holáčiková LuciaHoláčiková Lucia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 8 PB 296 -0.9 m/s 296  -0,90 282  -0,30 296
31 59 Nováková AgátaNováková Agáta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 26 296 -0.3 m/s x 296  -0,30 296
32 Bohačová BiankaBohačová Bianka
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 3 PB 295 -0.9 m/s 293  -0,20 295  -0,90 295
33 Chromiaková AničkaChromiaková Anička
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 29 292 -0.4 m/s 275  -0,60 292  -0,40 292
34 Hortová KatarínaHortová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 24 PB 290 -0.5 m/s 290  -0,50 287  -0,30 290
35 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 22 PB 290 -0.3 m/s 283  -0,70 290  -0,30 290
36 Holtanová NellaHoltanová Nella
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 9 PB 284 -0.4 m/s 284  -0,40 283  -0,60 284
37 Antalová AnetaAntalová Aneta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 1 PB 278 -0.5 m/s 250  -0,50 278  -0,50 278
38 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 23 PB 275 -0.2 m/s x 275  -0,20 275
39 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 19 PB 272 -0.3 m/s 272  -0,30 254  -0,20 272
40 Hlušková SimonaHlušková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 7 PB 248 -0.6 m/s x 248  -0,60 248
41 Švaňová EmaŠvaňová Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 21 PB 240 -0.9 m/s x 240  -0,90 240
42 999 Dibdiaková KristínaDibdiaková Kristína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
14 14 6 PB 235 -0.4 m/s 228  -0,40 235  -0,40 235
43 Červencová VivienČervencová Vivien
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 5 PB 234 -0.5 m/s 234  -0,50 x 234
44 30 Hubočanová Lili AnnaHubočanová Lili Anna
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 11 PB 224 -0.7 m/s 224  -0,70 x 224
Schmidtová AlicaSchmidtová Alica
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 18 NM x x -
Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 46 NM x x -
Krišicová TamaraKrišicová Tamara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
11 11 38 NM x x -
Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 17 NM x x -
Celkom 48 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2024 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kremenová LucianaKremenová Luciana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 16 PB 10.52 - 10.52 09.82 10.52 09.07 08.97 09.25 11.00
2 Ambružová TimeaAmbružová Timea
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 14 PB 08.71 07.64 07.51 07.61 7.64 07.63 07.59 08.71 9.00
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 15 PB 08.31 07.37 07.39 07.57 7.57 07.64 08.31 07.71 8.00
4 Janeková NikolaJaneková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 12 PB 08.12 06.85 07.11 07.26 7.26 07.42 08.12 07.79 7.00
5 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 8 PB 08.09 08.09 07.20 06.78 8.09 06.92 07.07 07.63 6.00
6 71 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 17 08.00 07.81 07.71 07.02 7.81 08.00 07.48 06.58 5.00
7 Janíčková SáraJaníčková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 11 PB 07.14 - 07.14 06.46 7.14 06.87 06.88 07.11 4.00
8 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 10 PB 06.98 - - 06.98 6.98 3.00
9 Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 13 06.87 06.87 06.16 06.77 6.87 2.00
10 60 Šušková SofiaŠušková Sofia
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
10 10 7 PB 06.70 06.70 06.16 06.65 6.70 1.00
11 Kocmundová TimeaKocmundová Timea
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 3 PB 06.43 06.43 - - 6.43
12 Bolčeková NikolBolčeková Nikol
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 1 PB 06.35 x 05.72 06.35 6.35
13 Hýroššová NinaHýroššová Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 2 PB 06.10 06.10 06.01 05.91 6.10
14 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 6 PB 05.06 04.40 05.04 05.06 5.06
15 21 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 5 PB 05.05 04.85 04.44 05.05 5.05
16 1 Kureková HanaKureková Hana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 4 PB 03.72 03.69 03.70 03.72 3.72
17 Valovičová NelaValovičová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 9 00.00 - - x -
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 1.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriš FilipGabriš Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 9 PB 09.72 08.82 09.45 09.72 9.72 08.71 09.24 08.57 11.00
2 Slezák JakubSlezák Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 8 PB 08.52 08.06 08.52 08.47 8.52 08.11 07.74 07.53 9.00
3 Slezák ŠimonSlezák Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 7 PB 08.24 07.71 08.24 07.74 8.24 07.54 07.56 07.65 8.00
4 Ilgo LukášIlgo Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 3 PB 06.91 06.48 06.57 06.50 6.57 06.10 06.91 05.89 7.00
5 Seko SebastiánSeko Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 5 PB 06.47 05.88 06.07 06.47 6.47 06.24 06.33 05.88 6.00
6 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 6 PB 06.44 05.87 05.76 06.01 6.01 05.92 06.35 06.44 5.00
7 Beňo MatúšBeňo Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
12 12 2 PB 06.36 05.22 06.11 06.36 6.36 05.93 04.98 05.64 4.00
8