<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ vo viacboji ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku.

Piešťany (9. 6. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 07.82 613.00
2 47 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.08 537.00
3 25 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 08.21 500.00
4 36 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 08.21 500.00
5 1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.51 421.00
6 44 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 08.61 396.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 08.35 462.00
2 42 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 08.90 327.00
3 19 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.13 276.00
4 54 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.14 274.00
5 53 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.17 268.00
6 20 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.31 239.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Kubiš AlexKubiš Alex 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.94 318.00
2 2 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.15 272.00
3 43 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 3 PB 09.22 257.00
4 58 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.73 163.00
5 6 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.96 126.00
6 13 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.96 126.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 07.82 613.00
2 47 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.08 537.00
3 25 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 08.21 500.00
3 36 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 08.21 500.00
5 18 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 08.35 462.00
6 1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.51 421.00
7 44 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 08.61 396.00
8 42 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 08.90 327.00
9 57 Kubiš AlexKubiš Alex 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.94 318.00
10 19 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.13 276.00
11 54 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.14 274.00
12 2 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.15 272.00
13 53 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.17 268.00
14 43 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 3 PB 09.22 257.00
15 20 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.31 239.00
16 58 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.73 163.00
17 6 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.96 126.00
17 13 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.96 126.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.10 818.00
2 12 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.36 741.00
3 28 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 08.50 701.00
4 29 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.52 695.00
5 61 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.62 667.00
6 4 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.92 587.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.60 673.00
2 39 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 08.65 659.00
3 51 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.67 654.00
4 21 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.78 624.00
5 41 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 08.93 584.00
6 49 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.02 561.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 08.65 659.00
2 52 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.89 595.00
3 16 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.93 584.00
4 14 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.99 569.00
5 48 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.05 553.00
6 60 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.08 546.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 08.74 635.00
2 38 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.90 592.00
3 24 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.00 566.00
4 22 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.11 538.00
5 17 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 09.26 501.00
6 33 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.40 468.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.14 531.00
2 27 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 09.24 506.00
3 9 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.32 487.00
4 15 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.40 468.00
5 37 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.58 426.00
6 50 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.17 302.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.23 509.00
2 11 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 SB 09.81 376.00
3 59 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.85 367.00
4 55 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.87 363.00
5 56 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.90 357.00
6 3 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.94 348.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 9.6.2024 - 11:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.88 597.00
2 26 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.94 582.00
3 23 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 09.92 353.00
4 7 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 10.12 312.00
5 8 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.60 224.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.10 818.00
2 12 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.36 741.00
3 28 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 08.50 701.00
4 29 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.52 695.00
5 5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.60 673.00
6 61 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.62 667.00
7 39 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 08.65 659.00
7 30 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 08.65 659.00
9 51 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.67 654.00
10 35 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 08.74 635.00
11 21 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.78 624.00
12 34 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.88 597.00
13 52 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.89 595.00
14 38 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.90 592.00
15 4 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.92 587.00
16 41 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 08.93 584.00
16 16 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.93 584.00
18 26 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.94 582.00
19 14 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.99 569.00
20 24 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.00 566.00
21 49 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.02 561.00
22 48 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.05 553.00
23 60 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.08 546.00
24 22 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.11 538.00
25 31 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.14 531.00
26 32 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.23 509.00
27 27 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 09.24 506.00
28 17 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 09.26 501.00
29 9 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.32 487.00
30 33 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.40 468.00
30 15 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.40 468.00
32 37 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.58 426.00
33 11 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 SB 09.81 376.00
34 59 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.85 367.00
35 55 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.87 363.00
36 56 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.90 357.00
37 23 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 09.92 353.00
38 3 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.94 348.00
39 7 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 10.12 312.00
40 50 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.17 302.00
41 8 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.60 224.00

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korienek JakubKorienek Jakub 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.77
2 Benda LukášBenda Lukáš 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.77
3 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 09.85
4 Drahovský MichalDrahovský Michal 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 11.03
5 Kabát MarcelKabát Marcel 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 11.22
6 Crkoň JakubCrkoň Jakub 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 11.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchnavý TeoKrchnavý Teo 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.08
2 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.59
3 Kulajta FilipKulajta Filip 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.74
4 Bisták JurajBisták Juraj 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.98
5 Jamrich TomášJamrich Tomáš 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.52
6 Fuska SamuelFuska Samuel 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 12.19
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korienek JakubKorienek Jakub 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.77
1 Benda LukášBenda Lukáš 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.77
3 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 09.85
4 Krchnavý TeoKrchnavý Teo 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.08
5 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.59
6 Kulajta FilipKulajta Filip 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.74
7 Bisták JurajBisták Juraj 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.98
8 Drahovský MichalDrahovský Michal 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 11.03
9 Kabát MarcelKabát Marcel 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 11.22
10 Jamrich TomášJamrich Tomáš 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.52
11 Crkoň JakubCrkoň Jakub 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 11.80
12 Fuska SamuelFuska Samuel 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 12.19

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 11:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.00
2 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 10.41
3 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.52
4 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 10.61
Maciaková EliškaMaciaková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DNS
Kišková EvelinKišková Evelin 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.29
2 Košovská ViktóriaKošovská Viktória 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.46
3 Kučerová KarolínaKučerová Karolína 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 11.52
4 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 11.95
5 Kuricová HankaKuricová Hanka 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 12.75
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2024 - 11:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.56
2 Nemčeková HanaNemčeková Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.96
3 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 11.00
4 Grúňová LeaGrúňová Lea 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 11.06
5 Trenčasnká AgátkaTrenčasnká Agátka 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 11.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2024 - 11:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brna MilaBrna Mila 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.44
2 Meszárošová EsterMeszárošová Ester 15 15 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 5 10.57
3 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.15
4 Hanzlíčková AgátaHanzlíčková Agáta 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.91
5 Kristeková PaulínaKristeková Paulína 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 12.01
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.00
2 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 10.41
3 Brna MilaBrna Mila 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.44
4 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.52
5 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.56
6 Meszárošová EsterMeszárošová Ester 15 15 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 5 10.57
7 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 10.61
8 Nemčeková HanaNemčeková Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.96
9 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 11.00
10 Grúňová LeaGrúňová Lea 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 11.06
11 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.15
12 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.29
13 Košovská ViktóriaKošovská Viktória 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.46
14 Kučerová KarolínaKučerová Karolína 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 11.52
15 Trenčasnká AgátkaTrenčasnká Agátka 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 11.91
15 Hanzlíčková AgátaHanzlíčková Agáta 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.91
17 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 11.95
18 Kristeková PaulínaKristeková Paulína 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 12.01
19 Kuricová HankaKuricová Hanka 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 12.75
Maciaková EliškaMaciaková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DNS
Kišková EvelinKišková Evelin 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:40.00 843.00
2 36 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 1:41.05 823.00
3 1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:45.85 737.00
4 18 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 1:46.59 724.00
5 54 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:51.54 640.00
6 53 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:52.39 627.00
7 44 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 PB 1:56.63 559.00
8 2 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:02.27 476.00
9 6 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:09.36 380.00
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 1:56.50 561.00
2 20 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 2:00.40 503.00
3 42 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 6 PB 2:01.98 480.00
4 10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 2:02.67 470.00
5 43 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 2:03.24 462.00
6 19 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:05.01 437.00
7 57 Kubiš AlexKubiš Alex 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.65 429.00
8 13 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:10.80 361.00
9 58 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:13.88 324.00
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:40.00 843.00
2 36 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 1:41.05 823.00
3 1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:45.85 737.00
4 18 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 1:46.59 724.00
5 54 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:51.54 640.00
6 53 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:52.39 627.00
7 25 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 1:56.50 561.00
8 44 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 PB 1:56.63 559.00
9 20 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 2:00.40 503.00
10 42 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 6 PB 2:01.98 480.00
11 2 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:02.27 476.00
12 10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 2:02.67 470.00
13 43 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 2:03.24 462.00
14 19 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:05.01 437.00
15 57 Kubiš AlexKubiš Alex 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.65 429.00
16 6 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:09.36 380.00
17 13 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:10.80 361.00
18 58 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:13.88 324.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 22 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:56.57 560.00
2 11 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 12 SB 1:57.12 552.00
3 12 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 1:57.25 550.00
4 49 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:57.40 548.00
5 21 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 PB 2:00.46 502.00
6 29 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 SB 2:00.57 500.00
7 37 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:00.99 494.00
8 50 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:01.54 486.00
9 26 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 14 PB 2:01.58 486.00
10 48 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:01.60 485.00
11 46 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:02.25 476.00
12 41 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 2:03.37 460.00
13 39 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 2:07.63 402.00
14 32 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 2:08.89 386.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 38 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 1:54.22 597.00
2 51 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:04.94 438.00
3 5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:05.50 431.00
4 34 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 2:06.05 423.00
5 35 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:06.71 414.00
6 61 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 SB 2:06.92 412.00
7 28 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:07.84 399.00
8 60 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 2:08.71 388.00
9 52 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:10.61 364.00
10 9 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 SB 2:10.94 360.00
11 14 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 10 2:14.69 314.00
12 33 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:18.91 266.00
13 23 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 12 PB 2:20.67 247.00
Celkom 13 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 1:57.81 541.00
2 30 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 2:04.59 443.00
3 16 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:07.09 409.00
4 27 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 2:07.55 403.00
5 4 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:08.44 392.00
6 55 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 2:13.08 333.00
7 31 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 PB 2:13.73 325.00
8 17 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 13 2:18.06 276.00
9 3 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:21.36 240.00
10 24 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 SB 2:25.95 195.00
11 56 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:34.80 120.00
12 15 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 2:36.77 106.00
13 8 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:37.79 99.00
14 59 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 2:43.09 65.00
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 38 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 1:54.22 597.00
2 22 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:56.57 560.00
3 11 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 12 SB 1:57.12 552.00
4 12 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 1:57.25 550.00
5 49 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:57.40 548.00
6 7 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 1:57.81 541.00
7 21 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 PB 2:00.46 502.00
8 29 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 SB 2:00.57 500.00
9 37 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:00.99 494.00
10 50 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:01.54 486.00
11 26 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 14 PB 2:01.58 486.00
12 48 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:01.60 485.00
13 46 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:02.25 476.00
14 41 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 2:03.37 460.00
15 30 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 2:04.59 443.00
16 51 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:04.94 438.00
17 5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 2:05.50 431.00
18 34 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 2:06.05 423.00
19 35 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 2:06.71 414.00
20 61 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 SB 2:06.92 412.00
21 16 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:07.09 409.00
22 27 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 2:07.55 403.00
23 39 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 2:07.63 402.00
24 28 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:07.84 399.00
25 4 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:08.44 392.00
26 60 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 2:08.71 388.00
27 32 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 2:08.89 386.00
28 52 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:10.61 364.00
29 9 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 SB 2:10.94 360.00
30 55 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 2:13.08 333.00
31 31 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 PB 2:13.73 325.00
32 14 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 10 2:14.69 314.00
33 17 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 13 2:18.06 276.00
34 33 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:18.91 266.00
35 23 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 12 PB 2:20.67 247.00
36 3 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:21.36 240.00
37 24 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 SB 2:25.95 195.00
38 56 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:34.80 120.00
39 15 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 2:36.77 106.00
40 8 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:37.79 99.00
41 59 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 2:43.09 65.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 09:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.57 625.00
2 10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.67 605.00
3 36 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.14 515.00
4 25 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 10.40 468.00
5 20 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.88 387.00
6 19 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.28 325.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 09:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 10.42 464.00
2 44 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 11.16 343.00
3 54 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.49 295.00
4 2 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.68 268.00
5 47 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.53 165.00
6 58 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.25 97.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2024 - 09:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Kubiš AlexKubiš Alex 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 12.07 218.00
2 42 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 1 12.16 207.00
3 53 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.43 176.00
4 13 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 12.97 121.00
5 43 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 6 13.23 99.00
6 6 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.74 12.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.57 625.00
2 10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.67 605.00
3 36 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.14 515.00
4 25 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 10.40 468.00
5 18 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 10.42 464.00
6 20 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.88 387.00
7 44 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 11.16 343.00
8 19 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.28 325.00
9 54 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.49 295.00
10 2 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.68 268.00
11 57 Kubiš AlexKubiš Alex 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 12.07 218.00
12 42 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 1 12.16 207.00
13 53 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.43 176.00
14 47 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.53 165.00
15 13 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 12.97 121.00
16 43 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 6 13.23 99.00
17 58 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.25 97.00
18 6 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.74 12.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.58 792.00
2 12 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.93 725.00
3 14 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 10.52 618.00
4 21 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.52 618.00
5 5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.87 558.00
6 61 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.02 533.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 09:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.77 575.00
2 52 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.86 560.00
3 51 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.95 545.00
4 22 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.47 462.00
5 50 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.59 444.00
6 9 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 11.83 408.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.6.2024 - 09:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.07 525.00
2 23 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 11.33 484.00
3 30 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 11.40 473.00
4 35 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 11.77 417.00
5 24 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 12.35 336.00
6 7 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 12.76 283.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.6.2024 - 09:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 12.61 302.00
2 4 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 12.67 295.00
3 11 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.92 264.00
4 55 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 13.32 218.00
5 27 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 13.38 212.00
6 56 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 13.50 199.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.6.2024 - 09:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 12.07 374.00
2 17 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 13.01 254.00
3 59 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 13.59 190.00
4 60 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.76 173.00
5 49 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.55 103.00
6 15 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 14.86 80.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.6.2024 - 09:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.96 389.00
2 29 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.89 268.00
3 32 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.23 228.00
4 33 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.72 177.00
5 3 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 14.23 130.00
6 8 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 14.55 103.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 9.6.2024 - 09:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.89 268.00
2 38 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 13.00 255.00
3 48 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.44 206.00
4 37 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 13.65 184.00
34 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.58 792.00
2 12 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.93 725.00
3 14 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 10.52 618.00
3 21 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.52 618.00
5 28 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.77 575.00
6 52 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.86 560.00
7 5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.87 558.00
8 51 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.95 545.00
9 61 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.02 533.00
10 26 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.07 525.00
11 23 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 11.33 484.00
12 30 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 11.40 473.00
13 22 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.47 462.00
14 50 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.59 444.00
15 35 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 11.77 417.00
16 9 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 11.83 408.00
17 41 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.96 389.00
18 16 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 12.07 374.00
19 24 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 12.35 336.00
20 31 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 12.61 302.00
21 4 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 12.67 295.00
22 7 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 12.76 283.00
23 29 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.89 268.00
23 39 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.89 268.00
25 11 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.92 264.00
26 38 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 13.00 255.00
27 17 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 13.01 254.00
28 32 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.23 228.00
29 55 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 13.32 218.00
30 27 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 13.38 212.00
31 48 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13.44 206.00
32 56 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 13.50 199.00
33 59 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 13.59 190.00
34 37 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 13.65 184.00
35 33 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.72 177.00
36 60 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.76 173.00
37 3 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 14.23 130.00
38 49 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.55 103.00
38 8 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 14.55 103.00
40 15 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 14.86 80.00
34 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNF

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2024 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 16 PB 503 +0.0 m/s 503  0,00 473  -0,50 475  -0,10 503 388.00
2 25 Šimon OliverŠimon Oliver
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 18 475 -0.1 m/s 466  0,00 467  -0,10 475  -0,10 475 335.00
3 1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 17 451 -0.2 m/s 434  0,00 418  0,00 451  -0,20 451 292.00
4 47 Cseri ŠimonCseri Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 14 PB 445 +0.0 m/s 431  1,10 445  0,00 x 445 281.00
5 18 Cibulka RichardCibulka Richard
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 11 SB 431 +0.0 m/s x x 431  0,00 431 257.00
6 36 Talpaš MarošTalpaš Maroš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 13 424 421 424 417 424 245.00
7 44 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 15 422 +0.0 m/s 414  0,00 406  0,00 422  0,00 422 242.00
8 57 Kubiš AlexKubiš Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 9 PB 409 +0.9 m/s 396  0,80 401  0,00 409  0,90 409 220.00
9 54 Levický AdamLevický Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 12 391 +0.0 m/s 389  1,10 381  0,00 391  0,00 391 191.00
10 2 Vysudil BorisVysudil Boris
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 8 PB 387 +0.6 m/s 387  0,60 375  0,00 366  0,80 387 185.00
11 42 Zemjanek JánZemjanek Ján
Longital sport clubLongital sport club
11 11 4 SB 382 +0.0 m/s 382  0,00 359  -0,30 374  0,20 382 177.00
12 53 Illéš PeterIlléš Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 2 PB 381 +0.0 m/s 381  0,00 354  0,00 376  0,00 381 176.00
13 20 Noris LukášNoris Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 10 375 +0.0 m/s 375  0,00 360  0,00 x 375 167.00
14 43 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej
Longital sport clubLongital sport club
12 12 5 PB 373 +0.9 m/s 319  -0,50 361  -0,40 373  0,90 373 164.00
15 19 Ambruš JurajAmbruš Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 7 346 +0.0 m/s x x 346  0,00 346 125.00
16 58 Bartaloš DavidBartaloš David
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 1 PB 330 +0.4 m/s 330  0,40 315  0,00 311  0,00 330 103.00
17 6 Podstupka PeterPodstupka Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 6 325 -0.2 m/s 325  -0,20 316  -0,50 324  0,90 325 96.00
18 13 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 3 PB 324 +0.0 m/s 324  0,00 317  -0,30 303  0,00 324 95.00
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 9.6.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 21 477 +0.0 m/s 477  0,00 477  1,80 463  1,90 477 498.00
2 14 Hudecová NaďaHudecová Naďa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 17 PB 425 +1.2 m/s 375  0,90 369  1,70 425  1,20 425 367.00
3 26 Avenová AlenaAvenová Alena
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
11 11 15 PB 423 +1.7 m/s 393  1,10 405  1,50 423  1,70 423 362.00
4 35 Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 8 PB 420 +1.3 m/s 420  1,30 321  1,40 x 420 355.00
5 29 Néčová EmmaNéčová Emma
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 18 419 +2.2 m/s 371 +1.5 m/s 330  0,00 371  1,50 419  2,20 419 352.00
6 5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 20 414 +1.9 m/s 389  -0,10 414  1,90 407  1,50 414 340.00
7 34 Hanusová EllaHanusová Ella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 16 403 +2.1 m/s 394 +0.5 m/s 394  0,50 403  2,10 381  1,90 403 315.00
8 28 Galbavá IdaGalbavá Ida
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
11 11 19 378 +2.6 m/s x 378  2,60 x 378 259.00
9 31 Mikulová AnetaMikulová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 10 SB 371 +0.9 m/s 371  0,90 355  0,40 339  1,00 371 244.00
10 4 Berecová SoňaBerecová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 14 370 +1.1 m/s 357  0,40 370  1,10 370  1,90 370 242.00
11 27 Peterková NelaPeterková Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 13 PB 367 +1.0 m/s 344  0,00 367  1,00 360  1,60 367 235.00
12 32 Hranáková AlexHranáková Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 9 PB 354 +0.8 m/s 324  1,30 347  0,50 354  0,80 354 208.00
13 3 Hagarová MichaelaHagarová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 3 PB 349 +0.0 m/s 314  1,60 272  1,30 349  0,00 349 198.00
14 17 Pilišová KiaraPilišová Kiara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 5 PB 345 +1.4 m/s 345  1,40 299  1,00 324  0,10 345 190.00
15 11 Urbanová TimeaUrbanová Timea
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 11 342 +1.1 m/s 320  0,60 311  1,20 342  1,10 342 184.00
16 7 Skladaná NelaSkladaná Nela
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 6 PB 335 +1.6 m/s 335  1,60 334  1,90 334  0,80 335 170.00
17 15 Bočáková EmaBočáková Ema
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 1 PB 320 +1.7 m/s 320  1,70 298  0,10 279  1,10 320 142.00
18 9 Fašanková SáraFašanková Sára
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 12 316 +1.3 m/s 290  0,20 241  1,10 316  1,30 316 135.00
19 33 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 7 PB 315 +1.6 m/s x 315  1,60 276  0,00 315 133.00
20 16 Chudá KarolínaChudá Karolína
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 4 PB 306 +1.4 m/s 306  1,40 306  1,40 x 306 117.00
21 8 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 2 PB 299 +0.4 m/s 285  2,10 246  0,50 299  0,40 299 105.00
Celkom 21 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 9.6.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 19 PB 466 +1.6 m/s 408  0,00 420  1,40 466  1,60 466 469.00
2 46 Holešová KarolínaHolešová Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 20 461 +0.8 m/s 460  -0,40 461  0,80 457  -0,30 461 456.00
3 22 Velikova KarolínaVelikova Karolína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 17 PB 433 +1.2 m/s 424  0,00 409  0,60 433  1,20 433 386.00
4 61 Csomová SofiaCsomová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 18 412 +2.2 m/s 395 +0.0 m/s 395  0,00 395  0,80 412  2,20 412 336.00
5 38 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 13 PB 405 +0.0 m/s 380  0,50 405  0,00 387  -1,60 405 319.00
6 48 Bali MatildaBali Matilda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 1 PB 386 +0.0 m/s 336  0,00 386  0,00 379  1,10 386 276.00
7 24 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 16 384 +1.9 m/s 381  0,00 368  -0,20 384  1,90 384 272.00
8 39 Wirth KarinWirth Karin
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 14 PB 382 +0.0 m/s 372  0,40 382  0,00 360  -1,90 382 267.00
9 51 Bojdová EmaBojdová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 10 PB 381 +0.5 m/s 338  0,90 381  0,50 348  -1,10 381 265.00
10 37 Kurucová AdrianaKurucová Adriana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 12 PB 370 +0.1 m/s x 370  0,10 368  -1,70 370 242.00
11 52 Plandorova ZaraPlandorova Zara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 11 PB 369 +1.0 m/s 369  1,00 x x 369 239.00
12 49 Melová EllaMelová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 6 PB 368 +1.7 m/s 368  1,70 364  1,30 367  -0,30 368 237.00
13 59 Bystrická TeresaBystrická Teresa
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 9 PB 368 +0.9 m/s 330  1,40 368  0,90 346  -1,20 368 237.00
14 50 Kučerová LeaKučerová Lea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 4 PB 351 +1.4 m/s 328  1,40 351  1,40 321  -1,30 351 202.00
15 41 Baroková KarolínaBaroková Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 2 PB 350 -0.3 m/s x 345  0,00 350  -0,30 350 200.00
16 30 Liptáková LuciaLiptáková Lucia
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
11 11 5 PB 348 +1.0 m/s 348  1,00 311  1,20 332  -0,90 348 196.00
17 60 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 7 SB 340 +0.9 m/s 339  2,20 340  0,90 333  -0,50 340 180.00
18 56 Mészárosová LaraMészárosová Lara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 8 PB 315 +0.9 m/s 280  1,50 315  0,90 x 315 133.00
19 55 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 3 PB 299 +0.3 m/s 290  1,00 269  0,50 299  0,30 299 105.00
20 23 Račeková MalvínaRačeková Malvína
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 15 255 -1.1 m/s x 255  -1,10 - 255 40.00
Celkom 20 pretekárov

Skok z miesta - Prípravka-chlapci

(ne, 9.6.2024 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Korienek JakubKorienek Jakub
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
15 15 8 PB 185 180 185 185
2 Krchnavý TeoKrchnavý Teo
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
15 15 10 161 161 154 161
3 Crkoň JakubCrkoň Jakub
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
16 16 4 PB 155 155 147 155
4 Bielik MichalBielik Michal
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
16 16 2 PB 154 152 154 154
5 Vrtik RichardVrtik Richard
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
15 15 11 152 152 152 152
6 Jamrich TomášJamrich Tomáš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 6 PB 148 145 148 148
7 Kulajta FilipKulajta Filip
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
16 16 9 PB 147 145 147 147
8 Bisták JurajBisták Juraj
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 3 PB 146 146 145 146
9 Drahovský MichalDrahovský Michal
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 5 PB 144 144 144 144
10 Fuska SamuelFuska Samuel
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 12 PB 129 129 124 129
11 Kabát MarcelKabát Marcel
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 7 PB 126 124 126 126
12 Benda LukášBenda Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
16 16 1 PB 120 100 120 120
Celkom 12 pretekárov

Skok z miesta - Prípravka-dievčata

(ne, 9.6.2024 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bolečková NelaBolečková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
16 16 2 PB 172 169 172 172
2 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
16 16 16 PB 168 164 168 168
3 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
15 15 4 PB 168 168 162 168
4 Grúňová LeaGrúňová Lea
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 5 PB 164 160 164 164
5 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 7 PB 160 160 160 160
6 Brna MilaBrna Mila
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 3 PB 160 148 160 160
7 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
16 16 1 PB 158 158 152 158
8 Smatanová TamaraSmatanová Tamara
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
16 16 17 PB 153 153 148 153
9 Bartek IsabellaBartek Isabella
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
15 15 21 151 150 151 151
10 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 18 PB 148 148 143 148
11 Hanzlíčková AgátaHanzlíčková Agáta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
16 16 6 PB 146 146 144 146
12 Nemčeková HanaNemčeková Hana
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
15 15 20 140 132 140 140
13 Nechalová NinaNechalová Nina
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
16 16 15 PB 139 137 139 139
14 Kučerová KarolínaKučerová Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 11 PB 130 128 130 130
15 Meszárošová EsterMeszárošová Ester
Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa
15 15 14 PB 129 129 125 129
16 Košovská ViktóriaKošovská Viktória
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
16 16 9 PB 125 124 125 125
17 Trenčasnká AgátkaTrenčasnká Agátka
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
16 16 19 PB 123 115 123 123
18 Kristeková PaulínaKristeková Paulína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 10 PB 121 121 110 121
19 Kuricová HankaKuricová Hanka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 12 PB 119 118 119 119
Maciaková EliškaMaciaková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 13 PB DNS
Kišková EvelinKišková Evelin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
15 15 8 PB DNS
Celkom 21 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Talpaš MarošTalpaš Maroš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 18 50.85 315.00
2 44 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 17 45.30 268.00
3 54 Levický AdamLevický Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 6 PB 38.70 213.00
4 1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 16 37.70 205.00
5 20 Noris LukášNoris Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 15 36.30 194.00
6 18 Cibulka RichardCibulka Richard
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 2 PB 35.85 190.00
7 47 Cseri ŠimonCseri Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 3 PB 33.40 170.00
8 10 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 4 PB 33.10 168.00
9 6 Podstupka PeterPodstupka Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 7 PB 32.95 167.00
10 53 Illéš PeterIlléš Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 14 32.00 159.00
11= 57 Kubiš AlexKubiš Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 5 PB 31.40 154.00
11= 13 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 13 31.40 154.00
13 25 Šimon OliverŠimon Oliver
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 12 30.85 150.00
14 58 Bartaloš DavidBartaloš David
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 1 PB 29.30 138.00
15 2 Vysudil BorisVysudil Boris
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 8 SB 28.50 132.00
16 42 Zemjanek JánZemjanek Ján
Longital sport clubLongital sport club
11 11 9 PB 27.00 120.00
17 19 Ambruš JurajAmbruš Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 11 26.30 114.00
18 43 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej
Longital sport clubLongital sport club
12 12 10 PB 26.15 113.00
Celkom 18 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Hagarová MichaelaHagarová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 41 47.95 454.00
2 12 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 40 41.80 377.00
3 39 Wirth KarinWirth Karin
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 38 PB 39.55 350.00
4 46 Holešová KarolínaHolešová Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 36 PB 39.25 346.00
5 22 Velikova KarolínaVelikova Karolína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 24 PB 36.05 307.00
6 26 Avenová AlenaAvenová Alena
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
11 11 33 PB 34.60 290.00
7 28 Galbavá IdaGalbavá Ida
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
11 11 32 PB 34.50 289.00
8 14 Hudecová NaďaHudecová Naďa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 34 SB 34.20 285.00
9 59 Bystrická TeresaBystrická Teresa
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 39 33.65 278.00
10 15 Bočáková EmaBočáková Ema
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 35 32.85 269.00
11 33 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 20 PB 32.25 262.00
12 5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 29 PB 32.20 261.00
13 21 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 37 32.15 260.00
14 34 Hanusová EllaHanusová Ella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 5 PB 30.05 236.00
15 9 Fašanková SáraFašanková Sára
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 28 PB 29.50 229.00
16 29 Néčová EmmaNéčová Emma
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 15 PB 28.90 222.00
17 35 Tokošová VanesaTokošová Vanesa
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 22 PB 28.85 222.00
18 23 Račeková MalvínaRačeková Malvína
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 30 28.80 221.00
19 31 Mikulová AnetaMikulová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 14 PB 27.80 209.00
20 24 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 3 PB 26.90 199.00
21 61 Csomová SofiaCsomová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 31 26.55 195.00
22 16 Chudá KarolínaChudá Karolína
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 7 PB 26.50 194.00
23 41 Baroková KarolínaBaroková Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 27 26.35 192.00
24 38 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 21 PB 26.00 188.00
25 30 Liptáková LuciaLiptáková Lucia
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
11 11 11 PB 24.85 175.00
26 48 Bali MatildaBali Matilda
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 1 PB 24.50 171.00
27 60 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 18 PB 24.45 171.00
28 37 Kurucová AdrianaKurucová Adriana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 10 PB 24.35 169.00
29 49 Melová EllaMelová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 12 PB 24.30 169.00
30 11 Urbanová TimeaUrbanová Timea
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 23 SB 23.75 163.00
31 52 Plandorova ZaraPlandorova Zara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 17 SB 23.15 156.00
32 17 Pilišová KiaraPilišová Kiara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 16 PB 21.90 142.00
33 56 Mészárosová LaraMészárosová Lara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 13 PB 21.45 137.00
34 50 Kučerová LeaKučerová Lea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 9 PB 21.00 132.00
35 7 Skladaná NelaSkladaná Nela
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 19 PB 20.45 125.00
36 32 Hranáková AlexHranáková Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 6 PB 19.40 114.00
37 4 Berecová SoňaBerecová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 25 PB 18.80 107.00
38 27 Peterková NelaPeterková Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 26 18.50 104.00
39 8 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 4 PB 16.90 87.00
40 55 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 8 PB 16.35 81.00
41 51 Bojdová EmaBojdová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 2 SB 14.80 64.00
Celkom 41 pretekárov
Päťboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2398
2 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2280
3 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2244
4 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2097
5 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2014
6 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1996
7 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1808
8 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1613
MS Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1490
10 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1406
11 Kubiš AlexKubiš Alex 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1339
12 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1333
MS Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 1311
MS Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1277
MS Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1095
16 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 0857
17 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 0825
18 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0781
Celkom 18 pretekárov
Päťboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2891
2 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2888
MS Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2473
4 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2263
5 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2253
6 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2245
7 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2223
8 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2153
9 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2143
10 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2043
11 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2037
12 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1966
13 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1951
14= Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1946
14= Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1946
16 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1914
17 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1825
18 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1691
19 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1678
20 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1623
21 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1619
22 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1618
23 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1611
24 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1571
25 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1568
26 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1566
27 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1539
28 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1515
29 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1460
30 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1458
31 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1445
32 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1431
33 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1370
34 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1363
35 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1345
36 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1306
37 Bystrická TeresaBystrická Teresa 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1137
38 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1100
39 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1065
40 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 0946
41 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 0618
Celkom 41 pretekárov

40 m prekážok 40 cm - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 09:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benda LukášBenda Lukáš 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.35
2 Korienek JakubKorienek Jakub 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 07.64
3 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.75
4 Fuska SamuelFuska Samuel 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.41
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 09:55) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bisták JurajBisták Juraj 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.59
2 Drahovský MichalDrahovský Michal 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 08.82
3 Kabát MarcelKabát Marcel 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.35
4 Jamrich TomášJamrich Tomáš 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.35
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2024 - 09:55) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchnavý TeoKrchnavý Teo 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.03
2 Crkoň JakubCrkoň Jakub 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.04
3 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 08.17
4 Kulajta FilipKulajta Filip 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.41
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benda LukášBenda Lukáš 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.35
2 Korienek JakubKorienek Jakub 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 07.64
3 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.75
4 Krchnavý TeoKrchnavý Teo 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.03
5 Crkoň JakubCrkoň Jakub 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.04
6 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 08.17
7 Kulajta FilipKulajta Filip 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 08.41
8 Bisták JurajBisták Juraj 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.59
9 Drahovský MichalDrahovský Michal 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 08.82
10 Kabát MarcelKabát Marcel 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.35
10 Jamrich TomášJamrich Tomáš 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.35
12 Fuska SamuelFuska Samuel 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.41

40 m prekážok 40 cm - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2024 - 10:05) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.28
2 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.41
3 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 08.55
4 Košovská ViktóriaKošovská Viktória 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.98
Kišková EvelinKišková Evelin 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2024 - 10:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brna MilaBrna Mila 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.51
2 Kučerová KarolínaKučerová Karolína 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 08.72
3 Grúňová LeaGrúňová Lea 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.24
4 Kuricová HankaKuricová Hanka 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.44
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2024 - 10:05) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 07.75
2 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.20
3 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.26
Maciaková EliškaMaciaková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2024 - 10:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.24
2 Meszárošová EsterMeszárošová Ester 15 15 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 2 08.38
3 Hanzlíčková AgátaHanzlíčková Agáta 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.55
4 Kristeková PaulínaKristeková Paulína 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.56
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2024 - 10:05) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.99
2 Nemčeková HanaNemčeková Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.15
3 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.00
4 Trenčasnká AgátkaTrenčasnká Agátka 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.23
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.28
2 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 07.75
3 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.99
4 Nemčeková HanaNemčeková Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.15
5 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.20
6 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.24
7 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.26
8 Meszárošová EsterMeszárošová Ester 15 15 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 2 08.38
9 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.41
10 Brna MilaBrna Mila 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.51
11 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 08.55
11 Hanzlíčková AgátaHanzlíčková Agáta 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.55
13 Kučerová KarolínaKučerová Karolína