<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ vo viacboji najml. žiactva a 3. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva. Vložené preteky pre miniprípravku.

Skalica (8. 6. 2024)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 07.34 11.00
2 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 07.90 9.00
3 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 08.07 8.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.22 7.00
209 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brunovský Samuel ValentínoBrunovský Samuel Valentíno 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 08.28 6.00
2 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.39 5.00
3 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.41 4.00
4 217 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.74 3.00
5 301 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 08.81 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.91 1.00
2 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 09.77
3 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 09.80
4 Chmela MartinChmela Martin 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.86
5 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2024 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ngoja Kole NicholasNgoja Kole Nicholas 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 09.02
2 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.57
3 224 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 09.72
Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 07.34 11.00
2 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 07.90 9.00
3 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 08.07 8.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.22 7.00
5 Brunovský Samuel ValentínoBrunovský Samuel Valentíno 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 08.28 6.00
6 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.39 5.00
7 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.41 4.00
8 217 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.74 3.00
9 301 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 08.81 2.00
10 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.91 1.00
11 Ngoja Kole NicholasNgoja Kole Nicholas 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 09.02
12 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.57
13 224 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 09.72
14 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 09.77
15 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 09.80
16 Chmela MartinChmela Martin 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.86
17 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.90
209 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ
Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 07.81 11.00
2 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 08.01 9.00
3 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 08.24 7.00
4 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.26 6.00
5 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 08.27 5.00
6 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.34 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 08.18 8.00
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.37 3.00
3 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.46 2.00
4 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 SB 08.50
5 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.65
Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.53
2 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.61
3 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.85
4 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.91
5 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.96
Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.49 1.00
2 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.68
3 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 08.71
MS Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.86
5 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 08.93
6 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 SB 08.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 08.56
2 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.02
3 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.06
4 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 09.15
5 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 09.22
6 221 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 09.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Tóblová LuciaTóblová Lucia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.81
MS Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.09
3 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.18
4= Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.33
4= Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.33
MS Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 09.50
2 Brušková Samanta NaomiBrušková Samanta Naomi 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.60
3 Poništová TerezaPoništová Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.75
4 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 09.78
5 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.24
MS 61 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 10.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 09.64
2 Tóthová LenkaTóthová Lenka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.69
3 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.76
MS Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.02
5 Kosírová ZuzanaKosírová Zuzana 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 10.13
MS Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.56
2 233 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.89
3 Tóthová MichaelaTóthová Michaela 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.10
MS Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.24
MS Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.52
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotná MargaretNovotná Margaret 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.04
2 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.36
3 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.44
4 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 10.18
Wagner StellaWagner Stella 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 07.81 11.00
2 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 08.01 9.00
3 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 08.18 8.00
4 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 08.24 7.00
5 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.26 6.00
6 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 08.27 5.00
7 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.34 4.00
8 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.37 3.00
9 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.46 2.00
10 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.49 1.00
11 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 SB 08.50
12 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.53
13 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 08.56
13 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.56
15 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.61
16 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.65
17 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.68
18 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 08.71
19 Tóblová LuciaTóblová Lucia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.81
20 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.85
21 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.86
22 233 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.89
23 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.91
24 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 08.93
25 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 SB 08.94
26 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.96
27 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.02
28 Novotná MargaretNovotná Margaret 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.04
29 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.06
30 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.09
31 Tóthová MichaelaTóthová Michaela 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.10
32 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 09.15
33 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.18
34 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 09.22
35 221 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 09.23
36 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.24
37 Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.33
37 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.33
39 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.36
40 Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.37
41 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.44
42 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 09.50
43 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.52
44 Brušková Samanta NaomiBrušková Samanta Naomi 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 09.60
45 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 09.64
46 Tóthová LenkaTóthová Lenka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.69
47 Poništová TerezaPoništová Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.75
48 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.76
49 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 09.78
50 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.02
51 Kosírová ZuzanaKosírová Zuzana 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 10.13
52 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 10.18
53 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.24
54 61 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 10.27
55 Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.33
Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ
Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 DNS
Wagner StellaWagner Stella 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 11:12) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harnúšek FilipHarnúšek Filip 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.21
2 Vajda JakubVajda Jakub 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 12.50
3 Ondriska EliášOndriska Eliáš 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 13.10
4 Vígh JurajVígh Juraj 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 13.31
5 Sláma JánSláma Ján 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 14.52
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 11:12) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rudavský OndrejRudavský Ondrej 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.64
2 Búran MatúšBúran Matúš 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.79
3 Jureňa JakubJureňa Jakub 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 13.09
4 Ochotnický ŠimonOchotnický Šimon 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.55
5 Hajdučko TeodorHajdučko Teodor 18 18 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 14.58
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 11:12) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Slezáček KryštofSlezáček Kryštof 17 17 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 6 12.02
2 Šagát NatanelŠagát Natanel 17 17 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 12.70
3 Bízik MichaelBízik Michael 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 13.67
4 Mikúšek AdamMikúšek Adam 18 18 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 15.82
5 Lisinovič MatúšLisinovič Matúš 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 15.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harnúšek FilipHarnúšek Filip 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.21
2 Rudavský OndrejRudavský Ondrej 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.64
3 Slezáček KryštofSlezáček Kryštof 17 17 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 6 12.02
4 Vajda JakubVajda Jakub 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 12.50
5 Šagát NatanelŠagát Natanel 17 17 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 12.70
6 Búran MatúšBúran Matúš 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.79
7 Jureňa JakubJureňa Jakub 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 13.09
8 Ondriska EliášOndriska Eliáš 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 13.10
9 Vígh JurajVígh Juraj 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 13.31
10 Bízik MichaelBízik Michael 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 13.67
11 Sláma JánSláma Ján 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 14.52
12 Ochotnický ŠimonOchotnický Šimon 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.55
13 Hajdučko TeodorHajdučko Teodor 18 18 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 14.58
14 Mikúšek AdamMikúšek Adam 18 18 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 15.82
15 Lisinovič MatúšLisinovič Matúš 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 15.98

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.84 340.00
2 33 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 08.93 320.00
3 148 Šramo MatejŠramo Matej 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.30 241.00
4 149 Rehák DanielRehák Daniel 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.56 192.00
5 6 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.58 188.00
6 2 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 09.70 168.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.71 166.00
2 80 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 09.87 140.00
3 85 Mrázik JurajMrázik Juraj 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.01 119.00
4 37 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.17 97.00
3 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
104 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 PB 09.63 180.00
2 4 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.66 174.00
3 96 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 10.08 109.00
4 86 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.26 85.00
5 150 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.28 83.00
6 52 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.54 53.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.28 83.00
2 82 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 10.30 80.00
3 22 Jaňour MichalJaňour Michal 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 10.34 75.00
4 116 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.49 59.00
5 143 Földes LeoFöldes Leo 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.55 52.00
6 1 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.56 51.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.83 146.00
2 95 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 PB 10.04 115.00
3 103 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.11 105.00
4 108 Roth AlexanderRoth Alexander 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.31 79.00
5 28 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.53 54.00
6 140 Miko DominikMiko Dominik 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.66 42.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Petrák DušanPetrák Dušan 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.18 95.00
2 127 Jozefík SebastiánJozefík Sebastián 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 10.71 37.00
3 92 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 SB 10.90 23.00
4 17 Hipský ŠimonHipský Šimon 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 11.14 9.00
5 76 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 11.27 4.00
6 19 Šebeňa PeterŠebeňa Peter 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 11.39 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Hertl MartinHertl Martin 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.81 29.00
2 93 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 PB 10.90 23.00
3 99 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 11.45 0.00
4 26 Kuchár JaroslavKuchár Jaroslav 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 11.63 0.00
5 51 Angyi SebastiánAngyi Sebastián 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 11.70 0.00
6 61 Hostinský DavidHostinský David 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 12.03 0.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Husár MatejHusár Matej 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 09.78 154.00
2 29 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.90 135.00
3 89 Slezáček AdamSlezáček Adam 14 14 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 6 09.91 134.00
4 87 Navrátil OndřejNavrátil Ondřej 15 15 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 1 10.71 37.00
5 24 Hollý TimotejHollý Timotej 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 11.13 9.00
6 20 Chocholáček OliverChocholáček Oliver 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 11.15 8.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 8.6.2024 - 11:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Chmela FilipChmela Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.60 185.00
2 91 Fojtík DavidFojtík David 14 14 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.91 134.00
3 75 Černek OliverČernek Oliver 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 10.13 102.00
4 137 Hubinský RichardHubinský Richard 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.51 0.00
5 128 Rudavský JurajRudavský Juraj 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.54 0.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.84 340.00
2 33 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 08.93 320.00
3 148 Šramo MatejŠramo Matej 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.30 241.00
4 149 Rehák DanielRehák Daniel 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.56 192.00
5 6 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.58 188.00
6 5 Chmela FilipChmela Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.60 185.00
7 94 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 PB 09.63 180.00
8 4 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.66 174.00
9 2 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 09.70 168.00
10 36 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.71 166.00
11 34 Husár MatejHusár Matej 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 09.78 154.00
12 117 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.83 146.00
13 80 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 09.87 140.00
14 29 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.90 135.00
15 89 Slezáček AdamSlezáček Adam 14 14 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 6 09.91 134.00
15 91 Fojtík DavidFojtík David 14 14 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.91 134.00
17 85 Mrázik JurajMrázik Juraj 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.01 119.00
18 95 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 PB 10.04 115.00
19 96 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 10.08 109.00
20 103 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.11 105.00
21 75 Černek OliverČernek Oliver 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 10.13 102.00
22 37 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.17 97.00
23 67 Petrák DušanPetrák Dušan 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.18 95.00
24 86 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.26 85.00
25 150 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.28 83.00
25 65 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.28 83.00
27 82 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 10.30 80.00
28 108 Roth AlexanderRoth Alexander 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.31 79.00
29 22 Jaňour MichalJaňour Michal 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 10.34 75.00
30 116 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.49 59.00
31 28 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.53 54.00
32 52 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.54 53.00
33 143 Földes LeoFöldes Leo 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.55 52.00
34 1 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.56 51.00
35 140 Miko DominikMiko Dominik 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.66 42.00
36 127 Jozefík SebastiánJozefík Sebastián 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 10.71 37.00
36 87 Navrátil OndřejNavrátil Ondřej 15 15 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 1 10.71 37.00
38 14 Hertl MartinHertl Martin 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.81 29.00
39 92 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 SB 10.90 23.00
39 93 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 PB 10.90 23.00
41 24 Hollý TimotejHollý Timotej 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 11.13 9.00
42 17 Hipský ŠimonHipský Šimon 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 11.14 9.00
43 20 Chocholáček OliverChocholáček Oliver 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 11.15 8.00
44 76 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 11.27 4.00
45 19 Šebeňa PeterŠebeňa Peter 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 11.39 1.00
46 99 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 11.45 0.00
47 137 Hubinský RichardHubinský Richard 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.51 0.00
48 128 Rudavský JurajRudavský Juraj 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.54 0.00
49 26 Kuchár JaroslavKuchár Jaroslav 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 11.63 0.00
50 51 Angyi SebastiánAngyi Sebastián 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 11.70 0.00
51 61 Hostinský DavidHostinský David 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 12.03 0.00
3 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
104 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 11:17) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Obertová EmaObertová Ema 17 17 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.58
2 Vančíková TatianaVančíková Tatiana 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.78
3 Matiašovičová EmaMatiašovičová Ema 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 12.11
4 Hajdučko ZinaHajdučko Zina 18 18 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.24
5 Barteková ŠárkaBarteková Šárka 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 12.49
6 Ďurišová LindaĎurišová Linda 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 13.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 11:17) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polakovičová LindaPolakovičová Linda 18 18 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.44
2 Malichová RebekaMalichová Rebeka 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 11.55
3 Černá AlicaČerná Alica 17 17 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 11.93
4 Hostinská NatáliaHostinská Natália 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 12.32
5 Soročinová AndreaSoročinová Andrea 18 18 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.12
MS Cabadajová AlicaCabadajová Alica 18 18 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.21
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polakovičová LindaPolakovičová Linda 18 18 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.44
2 Malichová RebekaMalichová Rebeka 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 11.55
3 Obertová EmaObertová Ema 17 17 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.58
4 Vančíková TatianaVančíková Tatiana 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.78
5 Černá AlicaČerná Alica 17 17 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 11.93
6 Matiašovičová EmaMatiašovičová Ema 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 12.11
7 Hajdučko ZinaHajdučko Zina 18 18 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.24
8 Hostinská NatáliaHostinská Natália 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 12.32
9 Barteková ŠárkaBarteková Šárka 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 12.49
10 Soročinová AndreaSoročinová Andrea 18 18 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.12
11 Ďurišová LindaĎurišová Linda 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 13.17
12 Cabadajová AlicaCabadajová Alica 18 18 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.21

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 09.03 558.00
2 84 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 09.04 556.00
3 139 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.10 541.00
4 44 Pajpachová DianaPajpachová Diana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.12 536.00
5 147 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 09.32 487.00
6 40 Baďurová NatáliaBaďurová Natália 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.35 480.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 09.28 496.00
2 53 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.29 494.00
3 115 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.43 461.00
4 83 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 09.50 444.00
5 105 Kubíčková IzabelaKubíčková Izabela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.61 419.00
6 32 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.66 408.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.92 353.00
2 135 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.97 342.00
3 118 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.98 340.00
4 64 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 10.04 328.00
5 141 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.27 283.00
6 57 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.32 274.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Lobotková DominikaLobotková Dominika 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.68 404.00
2 130 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.88 361.00
3 7 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.03 330.00
4 145 Sochová HanaSochová Hana 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.15 306.00
5 27 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 10.31 276.00
6 8 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.37 265.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.84 369.00
2 62 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 09.85 367.00
3 100 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.94 348.00
4 107 Puchoňová NatáliaPuchoňová Natália 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.95 346.00
5 98 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 10.13 310.00
6 131 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.31 276.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 SB 09.96 344.00
2 111 Hertlová FrídaHertlová Frída 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.33 272.00
3 101 Šišková AgátaŠišková Agáta 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.35 268.00
4 42 Michalovičová LianaMichalovičová Liana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.36 267.00
5 39 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.57 229.00
6 74 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 10.61 223.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.97 342.00
2 138 Tomanová EliškaTomanová Eliška 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 10.33 272.00
3 11 Grmanová MichaelaGrmanová Michaela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.54 235.00
4 48 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.59 226.00
5 15 Papánková SabínaPapánková Sabína 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 10.64 218.00
6 47 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.01 160.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 10.31 276.00
2 68 Člunková ŠárkaČlunková Šárka 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 10.42 256.00
3 10 Mužilová EmaMužilová Ema 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.50 242.00
4 123 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.65 216.00
5 50 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.79 193.00
6 56 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.83 187.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Petráková NatáliaPetráková Natália 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 10.23 291.00
2 142 Parikrupová AdelaParikrupová Adela 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.64 218.00
3 12 Bohovičová NikolBohovičová Nikol 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.73 203.00
4 9 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.74 201.00
5 70 Pittelová NatáliaPittelová Natália 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.83 187.00
6 106 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.92 173.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.79 193.00
2 49 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 11.05 154.00
3 58 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 11.28 122.00
4 18 Bučková EsterBučková Ester 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 11.35 114.00
5 77 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.42 105.00
6 13 Grmanová LeaGrmanová Lea 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.47 99.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Kocianová VanesaKocianová Vanesa 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.71 397.00
2 63 Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.83 187.00
3 23 Jureňová StelaJureňová Stela 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 11.23 129.00
4 132 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 11.27 124.00
5 110 Glosová ElenaGlosová Elena 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 11.32 117.00
6 69 Noščáková LeaNoščáková Lea 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 11.52 93.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Šmerdová SimonaŠmerdová Simona 13 13 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 08.75 632.00
2 97 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.93 350.00
3 114 Polláková MichaelaPolláková Michaela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.16 304.00
4 41 Ambrová MichaelaAmbrová Michaela 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.22 293.00
5 112 Záluby VeronikaZáluby Veronika 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.23 129.00
6 72 Híleková HeidiHíleková Heidi 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 11.55 90.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Navrátilová EliškaNavrátilová Eliška 13 13 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 6 09.03 558.00
2 35 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 09.37 475.00
3 31 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.73 393.00
4 109 Andelová EmilyAndelová Emily 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.34 270.00
5 43 Michalovičová EmaMichalovičová Ema 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.90 176.00
55 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Chocholáčková JúliaChocholáčková Júlia 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 09.30 492.00
2 120 Bistáková KarolínaBistáková Karolína 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.68 211.00
3 134 Búranová AnnaBúranová Anna 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.53 92.00
4 136 Polakovičová KláraPolakovičová Klára 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 11.69 75.00
5 126 Pavlíková Johana JanaPavlíková Johana Jana 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.78 66.00
6 46 Kunochová MichaelaKunochová Michaela 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.88 56.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.79 380.00
2 133 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 10.16 304.00
3 59 Ďuricová DianaĎuricová Diana 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.36 267.00
4 125 Manďáková Sára EsterManďáková Sára Ester 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.10 147.00
5 90 Pospíchalová MarianaPospíchalová Mariana 15 15 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 11.23 129.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Šmerdová SimonaŠmerdová Simona 13 13 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 08.75 632.00
2 81 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 09.03 558.00
2 88 Navrátilová EliškaNavrátilová Eliška 13 13 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 6 09.03 558.00
4 84 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 09.04 556.00
5 139 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.10 541.00
6 44 Pajpachová DianaPajpachová Diana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.12 536.00
7 54 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 09.28 496.00
8 53 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.29 494.00
9 21 Chocholáčková JúliaChocholáčková Júlia 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 09.30 492.00
10 147 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 09.32 487.00
11 40 Baďurová NatáliaBaďurová Natália 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.35 480.00
12 35 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 09.37 475.00
13 115 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.43 461.00
14 83 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 09.50 444.00
15 105 Kubíčková IzabelaKubíčková Izabela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.61 419.00
16 32 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.66 408.00
17 45 Lobotková DominikaLobotková Dominika 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.68 404.00
18 113 Kocianová VanesaKocianová Vanesa 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.71 397.00
19 31 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.73 393.00
20 78 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.79 380.00
21 119 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.84 369.00
22 62 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 09.85 367.00
23 130 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.88 361.00
24 79 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.92 353.00
25 97 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.93 350.00
26 100 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.94 348.00
27 107 Puchoňová NatáliaPuchoňová Natália 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.95 346.00
28 25 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 SB 09.96 344.00
29 135 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.97 342.00
29 129 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.97 342.00
31 118 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.98 340.00
32 7 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.03 330.00
33 64 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 10.04 328.00
34 98 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 10.13 310.00
35 145 Sochová HanaSochová Hana 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.15 306.00
36 114 Polláková MichaelaPolláková Michaela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.16 304.00
36 133 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 10.16 304.00
38 41 Ambrová MichaelaAmbrová Michaela 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.22 293.00
39 73 Petráková NatáliaPetráková Natália 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 10.23 291.00
40 141 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.27 283.00
41 27 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 10.31 276.00
41 131 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.31 276.00
41 122 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 10.31 276.00
44 57 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.32 274.00
45 111 Hertlová FrídaHertlová Frída 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.33 272.00
45 138 Tomanová EliškaTomanová Eliška 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 10.33 272.00
47 109 Andelová EmilyAndelová Emily 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.34 270.00
48 101 Šišková AgátaŠišková Agáta 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.35 268.00
49 42 Michalovičová LianaMichalovičová Liana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.36 267.00
49 59 Ďuricová DianaĎuricová Diana 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.36 267.00
51 8 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.37 265.00
52 68 Člunková ŠárkaČlunková Šárka 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 10.42 256.00
53 10 Mužilová EmaMužilová Ema 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.50 242.00
54 11 Grmanová MichaelaGrmanová Michaela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.54 235.00
55 39 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.57 229.00
56 48 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.59 226.00
57 74 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 10.61 223.00
58 15 Papánková SabínaPapánková Sabína 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 10.64 218.00
58 142 Parikrupová AdelaParikrupová Adela 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.64 218.00
60 123 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.65 216.00
61 120 Bistáková KarolínaBistáková Karolína 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.68 211.00
62 12 Bohovičová NikolBohovičová Nikol 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.73 203.00
63 9 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.74 201.00
64 50 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.79 193.00
64 102 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.79 193.00
66 56 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.83 187.00
66 70 Pittelová NatáliaPittelová Natália 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.83 187.00
66 63 Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.83 187.00
69 43 Michalovičová EmaMichalovičová Ema 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.90 176.00
70 106 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.92 173.00
71 47 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.01 160.00
72 49 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 11.05 154.00
73 125 Manďáková Sára EsterManďáková Sára Ester 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.10 147.00
74 23 Jureňová StelaJureňová Stela 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 11.23 129.00
74 112 Záluby VeronikaZáluby Veronika 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.23 129.00
74 90 Pospíchalová MarianaPospíchalová Mariana 15 15 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 11.23 129.00
77 132 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 11.27 124.00
78 58 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 11.28 122.00
79 110 Glosová ElenaGlosová Elena 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 11.32 117.00
80 18 Bučková EsterBučková Ester 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 11.35 114.00
81 77 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.42 105.00
82 13 Grmanová LeaGrmanová Lea 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.47 99.00
83 69 Noščáková LeaNoščáková Lea 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 11.52 93.00
84 134 Búranová AnnaBúranová Anna 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.53 92.00
85 72 Híleková HeidiHíleková Heidi 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 11.55 90.00
86 136 Polakovičová KláraPolakovičová Klára 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 11.69 75.00
87 126 Pavlíková Johana JanaPavlíková Johana Jana 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.78 66.00
88 46 Kunochová MichaelaKunochová Michaela 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.88 56.00
55 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 13:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 19.22 11.00
2 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 19.28 9.00
3 Brunovský Samuel ValentínoBrunovský Samuel Valentíno 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 20.46 8.00
4 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 21.07 7.00
5 217 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 21.51 6.00
6 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.84 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 21.66 4.00
2 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 22.00 2.00
3 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 SB 22.61
4 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 24.66
5 221 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 24.84
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 13:40) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ngoja Kole NicholasNgoja Kole Nicholas 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 21.63 5.00
2 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.04 1.00
3 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.52
4 Masár TomášMasár Tomáš 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 27.13
Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 19.22 11.00
2 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 19.28 9.00
3 Brunovský Samuel ValentínoBrunovský Samuel Valentíno 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 20.46 8.00
4 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 21.07 7.00
5 217 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 21.51 6.00
6 Ngoja Kole NicholasNgoja Kole Nicholas 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 21.63 5.00
7 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 21.66 4.00
8 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.84 3.00
9 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 22.00 2.00
10 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.04 1.00
11 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 SB 22.61
12 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.52
13 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 24.66
14 221 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 24.84
15 Masár TomášMasár Tomáš 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 27.13
Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 13:25) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 18.86 11.00
2 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 19.55 9.00
3 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 20.01 8.00
4 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 20.02 7.00
Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 13:25) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 447 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 20.65 5.00
2 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 20.74 4.00
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 20.86 3.00
4 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.37
5 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 21.47
Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 13:25) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušová KarolínaMikušová Karolína 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 21.05 1.00
2 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 21.11
3 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 21.57
4 302 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.89
5 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 22.39
6 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 22.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2024 - 13:25) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.88
2 450 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.98
3 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 23.25
4 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.32
MS Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.13
6 446 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2024 - 13:25) official Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.82
Tóthová LenkaTóthová Lenka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.52
Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 23.35
MS Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 23.87
Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.28
MS Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2024 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Tóblová LuciaTóblová Lucia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.07
2 Poništová TerezaPoništová Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.55
3 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 24.97
MS Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.68
Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 DNS
Kosírová ZuzanaKosírová Zuzana 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 8.6.2024 - 13:25) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 22.33
MS Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 22.54
3 Tóthová MichaelaTóthová Michaela 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 22.97
4 Novotná MargaretNovotná Margaret 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 23.16
5 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.30
6 220 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 8.6.2024 - 13:25) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 20.20 6.00
2 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 20.92 2.00
MS 223 Kuciaková DanielaKuciaková Daniela 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 21.97
4 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 23.58
Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 DNS
Wagner StellaWagner Stella 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 18.86 11.00
2 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 19.55 9.00
3 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 20.01 8.00
4 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 20.02 7.00
5 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 20.20 6.00
6 447 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 20.65 5.00
7 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 20.74 4.00
8 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 20.86 3.00
9 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 20.92 2.00
10 Mikušová KarolínaMikušová Karolína 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 21.05 1.00
11 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 21.11
12 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.37
13 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 21.47
14 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 21.57
15 302 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.89
16 223 Kuciaková DanielaKuciaková Daniela 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 21.97
17 Tóblová LuciaTóblová Lucia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.07
18 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 22.33
19 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 22.39
20 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 22.54
21 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 22.84
22 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.88
23 Tóthová MichaelaTóthová Michaela 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 22.97
24 450 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.98
25 Novotná MargaretNovotná Margaret 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 23.16
26 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 23.25
27 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.30
28 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.32
29 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 23.35
30 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 23.58
31 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.82
32 Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 23.87
33 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.13
34 Tóthová LenkaTóthová Lenka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.52
35 Poništová TerezaPoništová Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.55
36 220 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24.96
37 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 24.97
38 446 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.15
39 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.28
40 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.57
41 Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.68
Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 DNS
Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 DNS
Kosírová ZuzanaKosírová Zuzana 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 DNS
Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 DNS
Wagner StellaWagner Stella 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.23 11.00
2 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 43.09 9.00
3 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 43.94 8.00
4 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 47.31 7.00
5 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 48.02 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 48.67 5.00
2 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 50.25 4.00
3 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 56.09 3.00
4 Masár TomášMasár Tomáš 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 58.88 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.23 11.00
2 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 43.09 9.00
3 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 43.94 8.00
4 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 47.31 7.00
5 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 48.02 6.00
6 224 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 48.67 5.00
7 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 50.25 4.00
8 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 56.09 3.00
9 Masár TomášMasár Tomáš 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 58.88 2.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 42.47 11.00
2 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 44.41 9.00
3 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 44.56 8.00
4 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 45.14 7.00
5 221 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 45.28 6.00
6 294 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 45.45 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 45.45 5.00
2 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 46.57 3.00
3 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.77 1.00
4 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 48.90
5 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 49.86
6 202 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 50.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 49.49
2 Brušková Samanta NaomiBrušková Samanta Naomi 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 50.79
3 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 51.56
MS Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 51.62
MS Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 51.93
6 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 52.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 47.12 2.00
MS Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 48.10
MS Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 48.20
MS Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 50.92
Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 48.15
2 98 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 49.24
3 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 49.48
4 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 53.11
5 233 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 56.20
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 42.47 11.00
2 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 44.41 9.00
3 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 44.56 8.00
4 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 45.14 7.00
5 221 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 45.28 6.00
6 294 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 45.45 4.00
6 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 45.45 5.00
8 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 46.57 3.00
9 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 47.12 2.00
10 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.77 1.00
11 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 48.10
12 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 48.15
13 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 48.20
14 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 48.90
15 98 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 49.24
16 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 49.48
17 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 49.49
18 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 49.86
19 202 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 50.40
20 Brušková Samanta NaomiBrušková Samanta Naomi 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 50.79
21 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 50.92
22 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 51.56
23 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 51.62
24 Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 51.93
25 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 52.44
26 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 53.11
27 233 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 56.20
Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNF

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:59.57 515.00
2 52 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:59.85 511.00
3 149 Rehák DanielRehák Daniel 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 2:00.42 503.00
4 30 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 12 PB 2:03.75 455.00
5 33 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 15 PB 2:03.80 454.00
6 87 Navrátil OndřejNavrátil Ondřej 15 15 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 17 2:04.81 440.00
7 29 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 16 PB 2:05.76 427.00
8 117 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 SB 2:05.94 425.00
9 4 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 SB 2:06.21 421.00
10 86 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 PB 2:06.95 411.00
11 103 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 SB 2:08.10 396.00
12 89 Slezáček AdamSlezáček Adam 14 14 Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s. 18 2:14.70 314.00
13 6 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:15.44 305.00
14 2 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:16.00 299.00
15 80 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:17.01 287.00
16 148 Šramo MatejŠramo Matej 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:20.29 251.00
91 Fojtík DavidFojtík David 14 14 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 14 DNS
104 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS
Celkom 18 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 2:08.78 387.00
2 37 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 2:09.98 372.00
3 96 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 SB 2:15.40 306.00
4 99 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 2:16.40 294.00
5 116 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 PB 2:16.65 291.00
6 94 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 7 SB 2:21.60 238.00
7 140