<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Nové Zámky (2. 6. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2024 - 10:45) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.35 11.00
2 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.51 9.00
3 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 08.57 8.00
4 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.68 7.00
5 84 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 08.91 6.00
6 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 08.97 5.00
MS Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.10
8 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.19
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2024 - 10:45) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.05 4.00
2 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.11 3.00
3 74 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.14 2.00
4 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.17 1.00
5 77 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.50
6 29 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2024 - 10:45) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.39
2 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.44
3 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 09.54
4 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.63
5 86 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.66
6 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.76
7 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 09.78
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2024 - 10:45) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Deák MarcoDeák Marco 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.62
2 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 09.65
3 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.75
4 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 09.82
5 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.95
6 82 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.96
7 79 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.38
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 2.6.2024 - 10:45) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.85
2 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.04
3 83 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.08
4 Kaplan BrunoKaplan Bruno 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.16
5 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 10.24
6 Lenárt AlexLenárt Alex 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.36
7 87 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 2.6.2024 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Velčický NikolajVelčický Nikolaj 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.14
2 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 SB 10.29
3 90 Šuta GregorŠuta Gregor 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.32
4 Obranec AlexObranec Alex 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.41
5 Móro LukášMóro Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.44
6 Miedzga MiroslavMiedzga Miroslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 10.79
7 88 Flóriš MartinFlóriš Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 11.26
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.35 11.00
2 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.51 9.00
3 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 08.57 8.00
4 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.68 7.00
5 84 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 08.91 6.00
6 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 08.97 5.00
7 71 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.05 4.00
8 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.10
9 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.11 3.00
10 74 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.14 2.00
11 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.17 1.00
12 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.19
13 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.39
14 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.44
15 77 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.50
16 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 09.54
17 Deák MarcoDeák Marco 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.62
18 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.63
19 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 09.65
20 86 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.66
21 29 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.70
22 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.75
23 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.76
24 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 09.78
25 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 09.82
26 80 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.85
27 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.95
28 82 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.96
29 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 10.04
30 83 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.08
31 Velčický NikolajVelčický Nikolaj 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.14
32 Kaplan BrunoKaplan Bruno 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.16
33 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 10.24
34 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 SB 10.29
35 90 Šuta GregorŠuta Gregor 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.32
36 Lenárt AlexLenárt Alex 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.36
37 87 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.37
38 79 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.38
39 Obranec AlexObranec Alex 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.41
40 Móro LukášMóro Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.44
41 Miedzga MiroslavMiedzga Miroslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 10.79
42 88 Flóriš MartinFlóriš Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 11.26

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.47 11.00
2 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 4 PB 08.49 9.00
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.63 8.00
4 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 08.71 7.00
5 95 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.79 6.00
MS Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.85
7 93 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.90 2.00
8 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.98
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.81 5.00
2 92 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.87 4.00
3 42 Hromníková HanaHromníková Hana 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.87 3.00
4 100 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.92 1.00
5 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.98
6 98 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.00
7 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.18
8 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.02
2 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.03
3 110 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.08
4 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 09.13
5 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.14
6 97 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.16
7 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.18
8 44 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 08.95
2 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.23
3 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.27
4 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.39
5 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 09.44
6 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.46
7 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.51
8 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.07
2 Lenártová ShaniaLenártová Shania 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.25
3 113 Turčeková LuciaTurčeková Lucia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 09.27
4 Škutová SáraŠkutová Sára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.31
5 Moravčíková ZoeMoravčíková Zoe 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 09.34
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.47
7 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.57
8 Zaťková AlžbetaZaťková Alžbeta 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.74
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.49
2 Illéšová MichaelaIlléšová Michaela 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 09.51
3 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.52
4 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.73
5 104 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.96
6 109 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.98
7 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.12
8 111 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuklová BibianaKuklová Bibiana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.77
2 37 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.84
3 112 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.96
4 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.98
5 40 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 10.15
6 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.30
7 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.43
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Trenčanská EliškaTrenčanská Eliška 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 09.76
2 4 Kováriková LianaKováriková Liana 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 PB 09.87
3 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.17
4 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.23
5 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.39
6 115 Musaevová DžamalMusaevová Džamal 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.40
7 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.40
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.22
2 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.49
3 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.60
4 114 Kovács RebekaKovács Rebeka 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.79
5 Zonová AlžbetaZonová Alžbeta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.84
6 Lányi PatríciaLányi Patrícia 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 10.90
7 119 Šimonová EvaŠimonová Eva 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.07
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fedorová SimonaFedorová Simona 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.07
2 Lestyánszka LíviaLestyánszka Lívia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 10.80
3 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 10.93
4 116 Farmanová HanaFarmanová Hana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.08
5 Nemkyová LauraNemkyová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.50
6 117 Dérerová LauraDérerová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 2.6.2024 - 10:55) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poništová TerezaPoništová Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.81
2 Tóthová LenkaTóthová Lenka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.97
3 Chovancová DorotaChovancová Dorota 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.21
4 Horváthová RebekaHorváthová Rebeka 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.23
5 Vargová DominikaVargová Dominika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.39
6 105 Mesiarkinová EmmaMesiarkinová Emma 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.47
7 118 Laurová NatáliaLaurová Natália 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.62
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.47 11.00
2 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 4 PB 08.49 9.00
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.63 8.00
4 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 08.71 7.00
5 95 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.79 6.00
6 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.81 5.00
7 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.85
8 92 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.87 4.00
8 42 Hromníková HanaHromníková Hana 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.87 3.00
10 93 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.90 2.00
11 100 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.92 1.00
12 106 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 08.95
13 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.98
13 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.98
15 98 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.00
16 43 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.02
17 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.03
18 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.07
19 110 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.08
20 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 09.13
21 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.14
22 97 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.16
23 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.18
23 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.18
25 44 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.22
26 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.23
27 Lenártová ShaniaLenártová Shania 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.25
28 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.27
28 113 Turčeková LuciaTurčeková Lucia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 09.27
30 Škutová SáraŠkutová Sára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.31
31 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.34
31 Moravčíková ZoeMoravčíková Zoe 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 09.34
33 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.39
34 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 09.44
35 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.46
36 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.47
37 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.49
38 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.51
38 Illéšová MichaelaIlléšová Michaela 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 09.51
40 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.52
41 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.57
42 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.61
43 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.73
44 Zaťková AlžbetaZaťková Alžbeta 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.74
45 107 Trenčanská EliškaTrenčanská Eliška 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 09.76
46 Kuklová BibianaKuklová Bibiana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.77
47 Poništová TerezaPoništová Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.81
48 37 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.84
49 4 Kováriková LianaKováriková Liana 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 PB 09.87
50 104 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.96
50 112 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.96
52 Tóthová LenkaTóthová Lenka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.97
53 109 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.98
53 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.98
55 Fedorová SimonaFedorová Simona 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.07
56 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.12
57 111 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.14
58 40 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 10.15
59 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.17
60 Chovancová DorotaChovancová Dorota 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.21
61 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.22
62 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.23
62 Horváthová RebekaHorváthová Rebeka 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.23
64 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.30
65 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.39
65 Vargová DominikaVargová Dominika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.39
67 115 Musaevová DžamalMusaevová Džamal 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.40
67 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.40
69 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.43
70 105 Mesiarkinová EmmaMesiarkinová Emma 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.47
71 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.49
72 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.60
73 118 Laurová NatáliaLaurová Natália 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.62
74 114 Kovács RebekaKovács Rebeka 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.79
75 Lestyánszka LíviaLestyánszka Lívia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 10.80
76 Zonová AlžbetaZonová Alžbeta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.84
77 Lányi PatríciaLányi Patrícia 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 10.90
78 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 10.93
79 119 Šimonová EvaŠimonová Eva 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.07
80 116 Farmanová HanaFarmanová Hana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.08
81 Nemkyová LauraNemkyová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.50
82 117 Dérerová LauraDérerová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.76

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.90 11.00
2 146 Danáč MartinDanáč Martin 13 13 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 09.00 9.00
3 Michalík DanielMichalík Daniel 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.13 8.00
4 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.43 7.00
5 124 Rehák DanielRehák Daniel 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.62 4.00
6 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.64 3.00
MS Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.80
8 Kliský TomášKliský Tomáš 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.98
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 123 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.75
2 127 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.78 2.00
3 131 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 09.82
4 132 Porubský AdamPorubský Adam 14 14 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 09.91
5 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.09
6 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.13
7 Kliský AndrejKliský Andrej 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.28
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Póčik LukášPóčik Lukáš 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.50 5.00
2 Straňovský SamuelStraňovský Samuel 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.79 1.00
3 121 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.92
4 130 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 10.04
5 53 Škuta JakubŠkuta Jakub 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.08
6 46 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.34
7 120 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.41
8 149 Godár DominikGodár Dominik 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 10.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielik PavolBielik Pavol 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.96
2 Hlbočan EmilHlbočan Emil 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.03
3 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.06
4 128 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 10.17
5 51 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 10.25
6 Mikuš DanielMikuš Daniel 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.36
MS 125 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.49
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Mrázik JurajMrázik Juraj 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 09.96
2 137 Mitas BrunoMitas Bruno 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.08
3 145 Bertók FélixBertók Félix 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 10.42
4 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.50
5 134 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 10.65
6 Buranský LukášBuranský Lukáš 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.66
7 154 Mišovič BorisMišovič Boris 15 15 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.74
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Dadaev EduardDadaev Eduard 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.12
2 Varga MatúšVarga Matúš 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 10.43
3 47 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 10.48
4 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.59
5 Földes LeoFöldes Leo 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.61
6 15 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.73
7 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 11.07
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 153 Madár RadoslavMadár Radoslav 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.78
2 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.46
3 Železník BrankoŽelezník Branko 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.55
4 55 Stuchlý ŠimonStuchlý Šimon 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 10.73
5 Miko DominikMiko Dominik 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.86
6 Trizuliak TimotejTrizuliak Timotej 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 10.88
7 Šebök ErichŠebök Erich 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.49
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Gindl LeoGindl Leo 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.09
2 Gaži Jakub GabrielGaži Jakub Gabriel 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.81
3 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 11.32
4 Michalička SamuelMichalička Samuel 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 11.69
5 143 Gudiak JakubGudiak Jakub 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 11.73
6 Gálik RichardGálik Richard 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 12.25
7 Hostinský DavidHostinský David 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 12.68
8 18 Šproch MatejŠproch Matej 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 13.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antuš TeoAntuš Teo 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.47 6.00
2 152 Laczkó ViktorLaczkó Viktor 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.22
3 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.22
4 Ondreák KristiánOndreák Kristián 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.42
5 156 Zawadzki DamianZawadzki Damian 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.65
6 Šraj PatrikŠraj Patrik 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 2.6.2024 - 11:10) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bednár MichalBednár Michal 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.58
2 Zeleňák DamiánZeleňák Damián 14 14 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.01
3 Polák LukášPolák Lukáš 16 16 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 11.22
4 Kántor ÁronKántor Áron 15 15 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 11.56
5 Angyi SebastiánAngyi Sebastián 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.80
6 Hajbane SamirHajbane Samir 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.90
7 Hrmo AndrejHrmo Andrej 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.27
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.90 11.00
2 146 Danáč MartinDanáč Martin 13 13 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 09.00 9.00
3 Michalík DanielMichalík Daniel 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.13 8.00
4 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.43 7.00
5 Antuš TeoAntuš Teo 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.47 6.00
6 Póčik LukášPóčik Lukáš 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.50 5.00
7 124 Rehák DanielRehák Daniel 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.62 4.00
8 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.64 3.00
9 123 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.75
10 127 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.78 2.00
10 153 Madár RadoslavMadár Radoslav 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.78
12 Straňovský SamuelStraňovský Samuel 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.79 1.00
13 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.80
14 131 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 09.82
15 132 Porubský AdamPorubský Adam 14 14 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 09.91
16 121 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.92
17 Bielik PavolBielik Pavol 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.96
17 48 Mrázik JurajMrázik Juraj 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 09.96
19 Kliský TomášKliský Tomáš 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.98
20 Hlbočan EmilHlbočan Emil 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.03
21 130 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 10.04
22 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.06
23 53 Škuta JakubŠkuta Jakub 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.08
23 137 Mitas BrunoMitas Bruno 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.08
25 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.09
25 148 Gindl LeoGindl Leo 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.09
27 139 Dadaev EduardDadaev Eduard 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.12
28 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.13
29 128 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 10.17
30 152 Laczkó ViktorLaczkó Viktor 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.22
30 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.22
32 51 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 10.25
33 Kliský AndrejKliský Andrej 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.28
34 46 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.34
35 Mikuš DanielMikuš Daniel 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.36
36 120 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.41
37 145 Bertók FélixBertók Félix 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 10.42
37 Ondreák KristiánOndreák Kristián 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.42
39 Varga MatúšVarga Matúš 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 10.43
40 149 Godár DominikGodár Dominik 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 10.45
41 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.46
42 47 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 10.48
43 125 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.49
44 Černý LukášČerný Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.50
45 Železník BrankoŽelezník Branko 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.55
46 Bednár MichalBednár Michal 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.58
47 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.59
48 Földes LeoFöldes Leo 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.61
49 134 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 10.65
50 Buranský LukášBuranský Lukáš 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.66
51 15 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.73
51 55 Stuchlý ŠimonStuchlý Šimon 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 10.73
53 154 Mišovič BorisMišovič Boris 15 15 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.74
54 Gaži Jakub GabrielGaži Jakub Gabriel 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.81
55 Miko DominikMiko Dominik 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.86
56 Trizuliak TimotejTrizuliak Timotej 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 10.88
57 Zeleňák DamiánZeleňák Damián 14 14 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.01
58 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 11.07
59 Polák LukášPolák Lukáš 16 16 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 11.22
60 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 11.32
61 Šebök ErichŠebök Erich 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.49
62 Kántor ÁronKántor Áron 15 15 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 11.56
63 156 Zawadzki DamianZawadzki Damian 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.65
64 Michalička SamuelMichalička Samuel 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 11.69
65 143 Gudiak JakubGudiak Jakub 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 11.73
66 Angyi SebastiánAngyi Sebastián 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.80
67 Šraj PatrikŠraj Patrik 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.83
68 Hajbane SamirHajbane Samir 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.90
69 Gálik RichardGálik Richard 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 12.25
70 Hrmo AndrejHrmo Andrej 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.27
71 Hostinský DavidHostinský David 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 12.68
72 18 Šproch MatejŠproch Matej 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 13.62

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.15 11.00
2 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 09.22 9.00
3 166 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.24 8.00
4 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 09.38 5.00
5 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.54 3.00
6 Obrancová GrétaObrancová Gréta 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 09.59 2.00
7 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 09.65 1.00
8 162 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.71
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.25 7.00
2 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 09.31 6.00
3 173 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.50 4.00
4 Kubíčková IzabelaKubíčková Izabela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.79
5 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 09.81
6 Musilová NinaMusilová Nina 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 09.85
7 175 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.87
MS 196 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.83
2 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.86
3= Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 10.10
3= 62 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.10
5 Puváková LíviaPuváková Lívia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.13
6 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.20
7 177 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.20
8 Suchopová TamaraSuchopová Tamara 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Tomek RebekaTomek Rebeka 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.85
2 67 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.20
3 Kalinová HankaKalinová Hanka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.21
4 Šrajová KristínaŠrajová Kristína 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 PB 10.24
5 Bajcsi EmmaBajcsi Emma 13 13 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 10.29
6 197 Šimončíková AlicaŠimončíková Alica 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.38
7 Engelmanová HanaEngelmanová Hana 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.56
8 184 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 PB 10.32
2 Gálová MichaelaGálová Michaela 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.35
3 Grmanová MichaelaGrmanová Michaela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.58
4 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.69
5 Mužilová EmaMužilová Ema 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.71
6 Juhászová MargarétaJuhászová Margaréta 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.78
7 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.89
8 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 11.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 10.36
2 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 10.49
3 Šišková AgátaŠišková Agáta 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 10.52
4 21 Poláková TeréziaPoláková Terézia 14 14 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 10.53
5 172 Waradzinová NelaWaradzinová Nela 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.81
6 Pittelová NatáliaPittelová Natália 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 10.90
7 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.93
8 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.99
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 10.72
2 179 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 10.73
3 189 Hübnerová KatarínaHübnerová Katarína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 10.80
4 Fulopová NatáliaFulopová Natália 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.09
5 19 Ščibranová NelaŠčibranová Nela 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.14
6 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Batková EsterBatková Ester 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.38
2 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.70
3 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 10.84
4 Vlčeková ViktóriaVlčeková Viktória 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.92
5 Hudecová MiroslavaHudecová Miroslava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 10.95
6 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.28
7 Oršulová JovankaOršulová Jovanka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 11.37
8 Bučková EsterBučková Ester 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 11.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Vyzváryová DominikaVyzváryová Dominika 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.58
2 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.86
3 188 Kišková EvelinKišková Evelin 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 11.25
4 182 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 11.56
5 Kocáková EmaKocáková Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 11.85
6 Danišková ViolaDanišková Viola 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 12.09
7 Buchová StelaBuchová Stela 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 12.21
8 Rajnohová AdelaRajnohová Adela 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 12.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Votrubová EvaVotrubová Eva 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.13
2 Uherová TamaraUherová Tamara 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.75
3 Crkoňová KarolínaCrkoňová Karolína 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 10.90
4 Šimonová JanaŠimonová Jana 14 14 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 11.47
5 Hlúpiková AnetaHlúpiková Aneta 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 12.43
6 Piačková TeréziaPiačková Terézia 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.60
7 22 Cintulová TerezaCintulová Tereza 14 14 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 13.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.47
2 192 Kostková JúliaKostková Júlia 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.50
3 Tomanová EliškaTomanová Eliška 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.55
4 174 Batková MiriamBatková Miriam 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.77
5 Barešová TamaraBarešová Tamara 15 15 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.25
6 Baránková StelaBaránková Stela 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.57
7 Siegl DianaSiegl Diana 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.60
8 Jakabová DorinaJakabová Dorina 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 12.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 12 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belaniová Ema ViolaBelaniová Ema Viola 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.81
2 Šútorová BarboraŠútorová Barbora 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.30
3 Košovská ViktóriaKošovská Viktória 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.88
4 Koprdová SabínaKoprdová Sabína 16 16 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.51
5 Teťáková DarinaTeťáková Darina 16 16 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 12.72
6 194 Mošaťová NatáliaMošaťová Natália 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.94
7 Zimová DianaZimová Diana 16 16 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.97
Celkom 7 pretekárov
Beh 13 (ne, 2.6.2024 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zapalačová EmaZapalačová Ema 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.98
2 193 Kraicová Karolína HanaKraicová Karolína Hana 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.09
3 Kubaljaková LenkaKubaljaková Lenka 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.10
4 Makovníková Gréta GabrielaMakovníková Gréta Gabriela 16 16 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 12.48
5 Hatalová SimonaHatalová Simona 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 13.68
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.15 11.00
2 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 09.22 9.00
3 166 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.24 8.00
4 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.25 7.00
5 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 09.31 6.00
6 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 09.38 5.00
7 173 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.50 4.00
8 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.54 3.00
9 Obrancová GrétaObrancová Gréta 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 09.59 2.00
10 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 09.65 1.00
11 162 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.71
12 Kubíčková IzabelaKubíčková Izabela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.79
13 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 09.81
14 160 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.83
15 Musilová NinaMusilová Nina 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 09.85
15 183 Tomek RebekaTomek Rebeka 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.85
17 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.86
18 175 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.87
19 196 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.03
20 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 10.10
20 62 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.10
22 Puváková LíviaPuváková Lívia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.13
22 Votrubová EvaVotrubová Eva 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.13
24 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.20
24 177 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.20
24 67 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.20
27 Kalinová HankaKalinová Hanka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.21
28 Šrajová KristínaŠrajová Kristína 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 PB 10.24
29 Suchopová TamaraSuchopová Tamara 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.28
30 Bajcsi EmmaBajcsi Emma 13 13 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 10.29
31 Slugeňová ĽubkaSlugeňová Ľubka 14 14 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 PB 10.32
32 Gálová MichaelaGálová Michaela 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.35
33 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 10.36
34 197 Šimončíková AlicaŠimončíková Alica 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.38
34 161 Batková EsterBatková Ester 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.38
36 191 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.47
37 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 10.49
38 192 Kostková JúliaKostková Júlia 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.50
39 Šišková AgátaŠišková Agáta 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 10.52
40 21 Poláková TeréziaPoláková Terézia 14 14 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 10.53
41 Tomanová EliškaTomanová Eliška 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.55
42 Engelmanová HanaEngelmanová Hana 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.56
43 Grmanová MichaelaGrmanová Michaela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.58
43 198 Vyzváryová DominikaVyzváryová Dominika 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 10.58
45 184 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.62
46 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.69
47 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.70
48 Mužilová EmaMužilová Ema 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.71
49 65 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 10.72
50 179 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 10.73
51 Uherová TamaraUherová Tamara 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.75
52 174 Batková MiriamBatková Miriam 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.77
53 Juhászová MargarétaJuhászová Margaréta 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.78
54 189 Hübnerová KatarínaHübnerová Katarína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 10.80
55 172 Waradzinová NelaWaradzinová Nela 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.81
55 Belaniová Ema ViolaBelaniová Ema Viola 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.81
57 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 10.84
58 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.86
59 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.89
60 Pittelová NatáliaPittelová Natália 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 10.90
60 Crkoňová KarolínaCrkoňová Karolína 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 10.90
62 Vlčeková ViktóriaVlčeková Viktória 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.92
63 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.93
64 Hudecová MiroslavaHudecová Miroslava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 10.95
65 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.99
66 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 11.06
67 Fulopová NatáliaFulopová Natália 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 11.09
68 19 Ščibranová NelaŠčibranová Nela 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.14
69 188 Kišková EvelinKišková Evelin 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 11.25
69 Barešová TamaraBarešová Tamara 15 15 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 11.25
71 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.28
72 Šútorová BarboraŠútorová Barbora 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.30
73 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.35
74 Oršulová JovankaOršulová Jovanka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 11.37
75 Bučková EsterBučková Ester 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 11.39
76 Šimonová JanaŠimonová Jana 14 14 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 11.47
77 182 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 11.56
78 Baránková StelaBaránková Stela 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.57
79 Kocáková EmaKocáková Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 11.85
80 Košovská ViktóriaKošovská Viktória 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.88
81 Zapalačová EmaZapalačová Ema 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.98
82 Danišková ViolaDanišková Viola 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 12.09
82 193 Kraicová Karolína HanaKraicová Karolína Hana 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.09
84 Kubaljaková LenkaKubaljaková Lenka 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.10
85 Buchová StelaBuchová Stela 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 12.21
86 Hlúpiková AnetaHlúpiková Aneta 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 12.43
87 Makovníková Gréta GabrielaMakovníková Gréta Gabriela 16 16 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 12.48
88 Koprdová SabínaKoprdová Sabína 16 16 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.51
89 Piačková TeréziaPiačková Terézia 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.60
89 Siegl DianaSiegl Diana 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.60
91 Jakabová DorinaJakabová Dorina 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 12.65
92 Teťáková DarinaTeťáková Darina 16 16 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 12.72
93 Rajnohová AdelaRajnohová Adela 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 12.81
94 194 Mošaťová NatáliaMošaťová Natália 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.94
95 Zimová DianaZimová Diana 16 16 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 12.97
96 22 Cintulová TerezaCintulová Tereza 14 14 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 13.45
97 Hatalová SimonaHatalová Simona 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 13.68

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2024 - 13:50) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 19.99
2 69 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 20.24 9.00
3 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 20.37 8.00
4 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 20.50 7.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 21.68 5.00
6 33 Batka PeterBatka Peter 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 21.73 4.00
MS Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 21.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2024 - 13:50) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 20.03 11.00
2 76 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 21.35 6.00
3 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 21.78 3.00
4 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.33 2.00
5 75 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.73 1.00
6 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.30
7 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 24.03
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2024 - 13:50) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 23.87
2 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 24.05
3 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 24.20
4 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 24.28
5 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8 PB 24.89
6 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.07
7 Velčický NikolajVelčický Nikolaj 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2024 - 13:50) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 24.04
2 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 24.29
3 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 24.55
4 Móro LukášMóro Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.94
5 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 25.64
6 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 25.76
7 89 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 33.37
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 19.99
2 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 20.03 11.00
3 69 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 20.24 9.00
4 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 20.37 8.00
5 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 20.50 7.00
6 76 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 21.35 6.00
7 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 21.68 5.00
8 33 Batka PeterBatka Peter 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 21.73 4.00
9 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 21.78 3.00
10 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 21.80
11 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.33 2.00
12 75 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.73 1.00
13 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.30
14 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 23.87
15 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 24.03
16 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 24.04
17 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 24.05
18 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 24.20
19 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 24.28
20 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 24.29
21 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 24.55
22 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8 PB 24.89
23 Móro LukášMóro Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.94
24 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.07
25 Velčický NikolajVelčický Nikolaj 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.53
26 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 25.64
27 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 25.76
28 89 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 33.37

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2024 - 14:05) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 20.27
2 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 6 20.69 11.00
MS Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 20.77
4 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.07 8.00
5 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.25 7.00
6 Bujnová HanaBujnová Hana 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.57 4.00
MS Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 21.73
8 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.31
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2024 - 14:05) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 20.84 9.00
2 93 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 21.26 6.00
3 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 21.52 5.00
4 95 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 21.71 3.00
5 100 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 22.16 2.00
6 43 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 22.54
7 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.57
8 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 22.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2024 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 22.59
2 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.68
3 44 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 22.71
4 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 22.87
5 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 23.17
6 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 23.27
7 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.42
8 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 23.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2024 - 14:05) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 22.55
2 14 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.96
3 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 23.01
4 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 23.43
5 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 23.64
6 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.88
7 10 Bilíková Karin MiaBilíková Karin Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 24.41
8 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 2.6.2024 - 14:05) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubálová ElizabethKubálová Elizabeth 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 23.61
2 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.76
3 112 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 24.81
4 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 24.82
5 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 25.02
6 Jozefíková MelániaJozefíková Melánia 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 27.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 2.6.2024 - 14:05) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 23.41
2 Kuklová BibianaKuklová Bibiana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 23.93
3 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 25.02
4 Gyurcsy SimonaGyurcsy Simona 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 25.44
5 Butašová AgátaButašová Agáta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 25.86
6 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 25.97
7 Chovancová DorotaChovancová Dorota 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 2.6.2024 - 14:05) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Škutová SáraŠkutová Sára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.29 1.00
2 Zaťková AlžbetaZaťková Alžbeta 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.04
3 Tóthová LenkaTóthová Lenka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.44
4 105 Mesiarkinová EmmaMesiarkinová Emma 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.92
5 Vargová DominikaVargová Dominika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 25.25
6 Fedorová SimonaFedorová Simona 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 26.27
7 Zonová AlžbetaZonová Alžbeta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 26.74
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 2.6.2024 - 14:05) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lenártová ShaniaLenártová Shania 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.99
2 Poništová TerezaPoništová Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.64
3 12 Janíčková MarkétaJaníčková Markéta 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.56
4 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.77
5 Krasňanská NellaKrasňanská Nella 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 26.00
6 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 PB 27.29
7 Nemkyová LauraNemkyová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.95
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 20.27
2 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 6 20.69 11.00
3 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 20.77
4 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 20.84 9.00
5 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.07 8.00
6 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.25 7.00
7 93 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 21.26 6.00
8 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 21.52 5.00
9 Bujnová HanaBujnová Hana 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.57 4.00
10 95 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 21.71 3.00
11 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 21.73
12 100 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 22.16 2.00
13 Škutová SáraŠkutová Sára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.29 1.00
14 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.31
15 43 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 22.54
16 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 22.55
17 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.57
18 92 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 22.59
19 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 22.64
20 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.68
21 44 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 22.71
22 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 22.87
23 14 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.96
24 Lenártová ShaniaLenártová Shania 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.99
25 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 23.01
26 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 23.17
27 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 23.27
28 Mészárosová LaraMészárosová Lara 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 23.41
29 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.42
30 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 23.43
31 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 23.59
32 Kubálová ElizabethKubálová Elizabeth 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 23.61
33 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 23.64
34 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.88
35 Kuklová BibianaKuklová Bibiana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 23.93
36 Zaťková AlžbetaZaťková Alžbeta 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 24.04
37 10 Bilíková Karin MiaBilíková Karin Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 24.41
38 Tóthová LenkaTóthová Lenka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.44
39 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.47
40 Poništová TerezaPoništová Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.64
41 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.76
42 112 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany