<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva

Trnava (1. 6. 2024)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2024 - 10:05) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.83 Q
2 288 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.17 Q
3 257 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.22 q
4 116 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.61
MS 367 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.61
6 336 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.32
7 298 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.93
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2024 - 10:05) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.53 Q
2 281 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.13 Q
3 49 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.36 q
4 45 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 08.67
5 240 Brunovský Samuel ValentínoBrunovský Samuel Valentíno 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 08.73
6 13 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.76
7 296 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.45
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2024 - 10:05) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 07.95 Q
2 129 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.32 Q
3 118 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.65
4 291 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.87
MS 368 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.13
6 300 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.33
MS 339 Lovász FélixLovász Félix 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 1 09.75
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.53 Q
2 264 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.83 Q
3 242 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 07.95 Q
4 281 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.13 Q
5 288 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.17 Q
6 257 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.22 q
7 129 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.32 Q
8 49 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.36 q
9 116 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.61
9 367 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.61
11 118 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.65
12 45 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 08.67
13 240 Brunovský Samuel ValentínoBrunovský Samuel Valentíno 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 08.73
14 13 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.76
15 291 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.87
16 368 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.13
17 336 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.32
18 300 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.33
19 296 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.45
20 339 Lovász FélixLovász Félix 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 1 09.75
21 298 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.93

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 1.6.2024 - 11:24) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 SB 07.40
2 264 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 SB 07.66
3 242 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 SB 07.68
4 129 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 08.02
5 281 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 08.11
6 288 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 08.17
7 257 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 SB 08.21
8 49 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 SB 08.27
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 1.6.2024 - 11:26) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 SB 07.94
2 252 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 SB 08.13
3 198 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 SB 08.33
4 309 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 08.41
5 47 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 SB 08.41
6 262 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 SB 08.51
7 18 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 SB 08.52
8 92 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 08.61
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2024 - 10:20) official Vietor: -3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.13 q
2 113 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 08.83
3 225 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.05
4 178 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.20
5 43 Petríková LauraPetríková Laura 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 7 PB 09.62
6 162 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.63
7 306 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.88
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2024 - 10:20) official Vietor: -3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.66
2 304 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.75
3 311 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.27
4 17 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.34
5 334 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.38
6 109 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.91
7 163 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.12
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2024 - 10:20) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.58 q
2 133 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.94
3 237 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.06
4 229 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.19
5 108 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.30
6 139 Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.57
7 171 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.11
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2024 - 10:20) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 08.44 q
2 239 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.08
3 46 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 09.09
4 164 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.11
5 134 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.32
6 74 Liptáková KláraLiptáková Klára 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 09.74
MS 342 Tősérová HannaTősérová Hanna 12 12 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 1 PB 09.98
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 1.6.2024 - 10:20) official Vietor: -3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 309 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.53 q
2 143 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 08.65
3 227 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 SB 09.17
4 235 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.18
5 319 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.45
6 98 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 09.63
7 136 Dubničková TamaraDubničková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.16
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 1.6.2024 - 10:20) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 252 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 08.30 q
2 92 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 SB 08.55 q
3 157 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.12
4 106 Blahová NellaBlahová Nella 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.40
5 100 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.43
6 85 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 09.46
7 159 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.52
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 1.6.2024 - 10:20) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 08.38 q
2 262 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.59 q
3 72 Kuciaková DanielaKuciaková Daniela 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 08.92
4 90 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.99
5 191 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.16
6 323 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.57
7 254 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 10.01
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.13 q
2 252 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 08.30 q
3 198 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 08.38 q
4 47 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 08.44 q
5 309 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.53 q
6 92 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 SB 08.55 q
7 18 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.58 q
8 262 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.59 q
9 143 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 08.65
10 181 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.66
11 304 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.75
12 113 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 08.83
13 72 Kuciaková DanielaKuciaková Daniela 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 08.92
14 133 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.94
15 90 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.99
16 225 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.05
17 237 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.06
18 239 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.08
19 46 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 09.09
20 164 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.11
21 157 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.12
22 191 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.16
23 227 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 SB 09.17
24 235 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.18
25 229 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.19
26 178 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.20
27 311 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.27
28 108 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.30
29 134 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.32
30 17 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.34
31 334 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.38
32 106 Blahová NellaBlahová Nella 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.40
33 100 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.43
34 319 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.45
35 85 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 09.46
36 159 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.52
37 139 Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.57
37 323 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.57
39 43 Petríková LauraPetríková Laura 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 7 PB 09.62
40 162 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.63
40 98 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 09.63
42 74 Liptáková KláraLiptáková Klára 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 09.74
43 306 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.88
44 109 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.91
45 342 Tősérová HannaTősérová Hanna 12 12 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 1 PB 09.98
46 254 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 10.01
47 171 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.11
48 163 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.12
49 136 Dubničková TamaraDubničková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.16

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 09:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.74
MS 26 Gosselin RémiGosselin Rémi 02 02 Union Sportive Valenciennes AthlétismeUnion Sportive Valenciennes... 2 11.76
3 53 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 11.80
MS 340 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 6 PB 14.46
5 303 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.01
6 124 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.78
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 09:50) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 366 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 11.75
2 125 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.79
3 266 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 11.80
MS 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.06
MS 376 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 12.27
6 278 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.52
MS 24 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.90
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 1.6.2024 - 11:17) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 SB 11.65
2 344 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 12.14
3 285 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 12.18
4 7 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 12.35
5 265 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 SB 12.44
6 245 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 SB 12.54
7 343 Bartoš ŠimonBartoš Šimon 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 13.05
8 102 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 SB 13.10
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2024 - 09:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 12.20 Q
2 285 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.24 Q
3 245 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 12.59 q
4 343 Bartoš ŠimonBartoš Šimon 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 13.10 q
5 383 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 13.47
120 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2024 - 09:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 274 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.91
2 344 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.03 Q
3 7 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.39 Q
4 265 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 12.51 q
5 102 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 13.10 q
293 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.91
2 344 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.03 Q
3 359 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 12.20 Q
4 285 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.24 Q
5 7 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.39 Q
6 265 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 12.51 q
7 245 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 12.59 q
8 343 Bartoš ŠimonBartoš Šimon 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 13.10 q
8 102 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 13.10 q
10 383 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 13.47
120 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
293 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 10:00) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 12.69
2 155 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.85
3 316 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.07
4 61 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 13.51
5 137 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.89
6 148 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.08
7 16 Jajcaj KatarinaJajcaj Katarina 90 90 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 17.13
Celkom 7 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 10:00) official Vietor: -3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 13.08
2 63 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 14.04
3 226 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 14.11
MS 378 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.92
5 267 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 15.16
6 233 Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 15.33
7 175 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.43
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 1.6.2024 - 11:19) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 317 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 12.96
2 310 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 13.20
3 149 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 13.22
4 321 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 13.31
5 348 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 13.60
6 236 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 13.65
7 156 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.75
8 167 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 13.86
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2024 - 09:53) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.39 Q
2 310 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.48 Q
3 156 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.65 q
4 232 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 14.64
5 168 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 14.94
6 349 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 15.29
7 322 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.50
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2024 - 09:53) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 317 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.12 Q
2 236 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 13.63 Q
3 348 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 13.64 q
4 356 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 13.98
5 355 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 14.44
248 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 DNF
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2024 - 09:53) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.34 Q
MS 370 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.40
3 167 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.98 Q
4 352 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 14.17
5 347 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 14.92
6 325 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.98
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 317 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.12 Q
2 149 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.34 Q
3 321 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.39 Q
4 370 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.40
5 310 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 13.48 Q
6 236 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 13.63 Q
7 348 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 13.64 q
8 156 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.65 q
9 356 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 13.98
9 167 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.98 Q
11 352 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 14.17
12 355 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 14.44
13 232 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 14.64
14 347 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 14.92
15 168 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 14.94
16 325 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.98
17 349 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 15.29
18 322 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.50
248 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 DNF

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 14:10) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 17.91
2 89 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.38
3 31 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 7 PB 18.51
4 264 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 18.84
5 103 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 19.25
6 281 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.57
7 129 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 19.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 14:10) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 19.46
2 104 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 20.41
3 118 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 21.04
4 301 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.25
5 105 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 21.51
6 121 Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 21.74
7 300 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 22.48
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2024 - 14:10) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Brunovský Samuel ValentínoBrunovský Samuel Valentíno 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 20.72
2 217 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 20.94
3 101 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.49
4 216 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 23.37
5 29 Guňovský MatúšGuňovský Matúš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 PB 23.49
6 298 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.21
7 15 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.84
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 17.91
2 89 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 18.38
3 31 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 7 PB 18.51
4 264 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 18.84
5 103 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 19.25
6 218 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 19.46
7 281 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.57
8 129 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 19.79
9 104 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 20.41
10 240 Brunovský Samuel ValentínoBrunovský Samuel Valentíno 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 20.72
11 217 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 20.94
12 118 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 21.04
13 301 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.25
14 105 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 21.51
15 121 Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 21.74
16 300 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 22.48
17 101 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.49
18 216 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 23.37
19 29 Guňovský MatúšGuňovský Matúš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 PB 23.49
20 298 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.21
21 15 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.84

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 14:17) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 19.24
2 252 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 19.77
3 18 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20.06
4 160 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.38
5 198 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 20.39
6 201 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.54
7 179 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.60
8 92 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 20.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 14:17) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 20.21
2 309 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 20.70
3 181 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.77
4 113 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 20.86
5 331 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.36
6 239 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 21.51
7 157 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.52
8 133 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.86
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2024 - 14:17) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 21.05
2 97 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 21.31
3 304 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.41
4 237 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 21.81
5 235 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 21.86
6 187 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 22.11
7 311 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.23
203 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.6.2024 - 14:17) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.26
2 251 Mikušová KarolínaMikušová Karolína 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 PB 21.87
3 229 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 22.75
4 144 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.81
5 90 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.03
6 162 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.06
7 40 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 23.12
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 1.6.2024 - 14:17) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 22.61
2 98 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 23.18
3 323 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 23.19
4 108 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.46
5 319 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 23.52
6 43 Petríková LauraPetríková Laura 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 24.02
7 109 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.05
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 1.6.2024 - 14:17) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.43
2 100 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 23.18
3 74 Liptáková KláraLiptáková Klára 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 24.48
4 163 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.58
5 95 Kuciaková LindaKuciaková Linda 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 24.92
6 150 Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.54
7 171 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.97
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 1.6.2024 - 14:17) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 PB 20.85
2 221 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 22.06
3 333 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 22.73
4 139 Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.55
5 136 Dubničková TamaraDubničková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.48
MS 342 Tősérová HannaTősérová Hanna 12 12 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 3 27.14
MS 341 Kuruczová VivienKuruczová Vivien 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 7 31.87
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 19.24
2 252 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 19.77
3 18 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 20.06
4 47 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 20.21
5 160 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.38
6 198 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 20.39
7 201 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.54
8 179 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.60
9 92 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 20.69
10 309 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 20.70
11 181 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.77
12 365 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 PB 20.85
13 113 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 20.86
14 143 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 21.05
15 142 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.26
16 97 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 21.31
17 331 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.36
18 304 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.41
19 239 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 21.51
20 157 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.52
21 237 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 21.81
22 133 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.86
22 235 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 21.86
24 251 Mikušová KarolínaMikušová Karolína 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 PB 21.87
25 221 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 22.06
26 187 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 22.11
27 311 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.23
28 164 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.43
29 223 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 22.61
30 333 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 22.73
31 229 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 22.75
32 144 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.81
33 90 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.03
34 162 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.06
35 40 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 23.12
36 98 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 23.18
36 100 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 23.18
38 323 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 23.19
39 108 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 23.46
40 319 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 23.52
41 139 Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.55
42 43 Petríková LauraPetríková Laura 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 24.02
43 109 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.05
44 74 Liptáková KláraLiptáková Klára 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 24.48
45 163 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.58
46 95 Kuciaková LindaKuciaková Linda 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 24.92
47 136 Dubničková TamaraDubničková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.48
48 150 Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.54
49 171 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.97
50 342 Tősérová HannaTősérová Hanna 12 12 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 3 27.14
51 341 Kuruczová VivienKuruczová Vivien 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 7 31.87
203 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 14:30) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 373 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 23.33
2 53 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 23.48
MS 26 Gosselin RémiGosselin Rémi 02 02 Union Sportive Valenciennes AthlétismeUnion Sportive Valenciennes... 2 24.06
4 241 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 24.22
5 297 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.92
MS 25 Vozárik MichaelVozárik Michael 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 25.33
MS 21 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 26.25
MS 340 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 1 29.89
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 14:30) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 366 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 23.41
2 266 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 23.93
MS 3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.23
MS 24 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.37
5 282 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 25.07
MS 20 Biely PavolBiely Pavol 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.55
7 299 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 29.29
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 14:27) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 24.05
2 359 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 24.39
3 285 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.40
4 88 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.73
5 302 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.24
6 245 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 25.90
7 292 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 14:27) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 26.12
2 246 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 26.18
3 383 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 26.45
4 343 Bartoš ŠimonBartoš Šimon 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 26.90
5 32 Ježík SamuelJežík Samuel 08 08 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 29.44
286 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 24.05
2 359 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 24.39
3 285 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.40
4 88 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.73
5 302 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.24
6 245 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 25.90
7 102 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 26.12
8 246 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 26.18
9 292 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.45
9 383 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 26.45
11 343 Bartoš ŠimonBartoš Šimon 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 26.90
12 32 Ježík SamuelJežík Samuel 08 08 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 29.44
286 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 14:37) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 28.19
2 188 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 28.97
3 16 Jajcaj KatarinaJajcaj Katarina 90 90 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 35.99
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 14:37) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 25.94
2 165 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 26.75
3 67 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 29.16
4 141 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 29.35
5 226 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 29.43
6 267 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 30.74
7 233 Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 32.08
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 14:34) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 26.64
2 317 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.94
3 94 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 26.97
4 321 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.41
5 154 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.58
6 228 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 28.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 14:34) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 28.36
2 156 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.38
3 167 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 28.69
4 356 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 29.39
5 352 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 29.40
6 230 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 29.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2024 - 14:34) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 234 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 29.21
2 325 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 30.35
3 314 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 30.68
4 168 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 30.82
5 231 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 31.27
248 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 26.64
2 317 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.94
3 94 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 26.97
4 321 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.41
5 154 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.58
6 228 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 28.19
7 111 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 28.36
8 156 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.38
9 167 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 28.69
10 234 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 29.21
11 356 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 29.39
12 352 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 29.40
13 230 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 29.93
14 325 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 30.35
15 314 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 30.68
16 168 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 30.82
17 231 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 31.27
248 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 13:19) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 38.03
2 129 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 41.67
3 13 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 43.36
4 6 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 43.88
5 257 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 PB 46.11
6 118 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 46.13
7 301 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 46.66
8 358 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 48.24
Celkom 8 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 43.09
2 365 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 43.71
3 84 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 44.57
4 153 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 45.41
5 91 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 45.45
6 221 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 45.84
7 273 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 46.22
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 44.93
2 157 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 46.14
3 170 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 46.20
4 237 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 47.42
5 223 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 48.30
6 178 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.18
7 134 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 52.24
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.6.2024 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 44.59
2 229 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 48.91
3 40 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 49.47
4 87 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 49.66
5 17 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 49.85
6 169 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 51.92
MS 342 Tősérová HannaTősérová Hanna 12 12 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 2 60.40
MS 341 Kuruczová VivienKuruczová Vivien 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 3 69.29
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 43.09
2 365 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 43.71
3 84 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 44.57
4 71 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 44.59
5 160 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 44.93
6 153 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 45.41
7 91 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 45.45
8 221 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 45.84
9 157 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 46.14
10 170 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 46.20
11 273 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 46.22
12 237 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 47.42
13 223 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 48.30
14 229 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 48.91
15 178 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.18
16 40 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 49.47
17 87 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 49.66
18 17 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 49.85
19 169 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 51.92
20 134 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 52.24
21 342 Tősérová HannaTősérová Hanna 12 12 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 2 60.40
22 341 Kuruczová VivienKuruczová Vivien 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 3 69.29

400 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 13:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:49.55
MS 373 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:50.18
MS 255 Bartek DenisBartek Denis 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 0:51.00
4 279 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:53.63
MS 21 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:55.45
MS 20 Biely PavolBiely Pavol 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:02.21
7 10 Jajcaj RastislavJajcaj Rastislav 86 86 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 1:07.55
303 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNF
Celkom 8 pretekárov

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 13:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 0:54.24
2 282 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:55.99
48 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 DNS
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 13:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:50.68
MS 274 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 0:53.22
3 88 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 0:53.61
4 117 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:57.62
5 32 Ježík SamuelJežík Samuel 08 08 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 PB 1:07.25
Celkom 5 pretekárov

400 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:02.42
2 145 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:03.11
Celkom 2 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:59.02
2 172 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:59.22
3 192 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 1:03.28
4 141 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:08.64
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 1:00.30
2 228 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:01.41
3 193 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:05.66
4 93 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 1:07.69
5 230 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 1:09.98
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:04.57
2 363 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 1:08.12
3 190 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:11.69
4 140 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:12.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 1:00.30
2 228 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 1:01.41
3 328 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:04.57
4 193 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:05.66
5 93 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 1:07.69
6 363 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 1:08.12
7 230 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 1:09.98
8 190 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:11.69
9 140 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:12.92

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 2:13.06
MS 25 Vozárik MichaelVozárik Michael 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:14.40
Celkom 2 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 299 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:18.98
Celkom 1 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 218 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 2:17.02
2 217 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 2:17.42
3 288 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:19.42
4 45 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 2:31.55
MS 380 Végh TimotejVégh Timotej 09 09 Smelá Žabka - Škola športu SenecSmelá Žabka - Škola športu ... 6 2:33.14
6 358 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 2:33.91
7 216 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 2:35.58
8 296 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:57.36
9 36 Masár TomášMasár Tomáš 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 3:04.97
291 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 10 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:30.11
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:39) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 2:25.60
2 231 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 2:26.90
3 234 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:27.96
4 328 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:31.20
5 190 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:43.13
6 140 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 3:02.40
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:44) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 361 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 2:39.53
2 97 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:42.02
3 210 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:44.11
4 87 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:48.54
5 184 Šimurdová PaulínaŠimurdová Paulína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:49.14
6 362 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 2:50.84
7 46 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 2:51.17
8 364 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 2:52.22
MS 371 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:52.99
10 225 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 2:53.95
11 333 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 2:55.96
203 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 241 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 4:29.46
2 56 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 4:36.83
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 246 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 4:32.30
2 385 Beňo JozefBeňo Jozef 08 08 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 5:13.08
Celkom 2 pretekári

1500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 345 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 4:32.66
2 130 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 5:13.35
3 59 Turek JozefTurek Jozef 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 5:55.87
4 34 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 PB 6:00.32
Celkom 4 pretekári

1500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 158 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:44.55
2 360 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 5:47.33
3 271 Kováriková LianaKováriková Liana 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 5:48.92
MS 341 Kuruczová VivienKuruczová Vivien 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 6 7:09.53
173 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF
Celkom 5 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 13:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 84 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 8:07.56
2 357 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 9:01.59
3 85 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 9:20.62
76 Masárová LýdiaMasárová Lýdia 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNF
Celkom 4 pretekári

3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 123 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 10:52.12
Celkom 1 pretekári

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 128 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09:59.58
MS 256 Lesaj OndrejLesaj Ondrej 06 06 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 2 PB 10:31.00
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 195 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11:25.00
Celkom 1 pretekári

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Šimočko SamuelŠimočko Samuel 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 10:46.79
2 386 Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 11:20.85
3 220 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 11:21.85
4 28 Gallo TomášGallo Tomáš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 7 13:21.60
5 15 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14:01.50
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(so, 1.6.2024 - 09:34) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 14.01
2 115 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 14.85
3 346 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 15.14
4 49 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 16.21
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 09:32) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 16.21
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 09:40) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 15.10
2 64 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 15.21
3 71 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 16.08
4 205 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 16.39
5 179 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.67
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 09:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 315 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.55
MS 372 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 17.10
3 238 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 17.74
4 144 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 18.46
5 191 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 19.50
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 15.10
2 64 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 15.21
3 71 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 16.08
4 205 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 16.39
5 315 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.55
6 179 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.67
7 372 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 17.10
8 238 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 17.74
9 144 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 18.46
10 191 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 19.50

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 09:37) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 353 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 14.60
2 154 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.46
3 236 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 17.40
4 232 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 17.68
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 12:23) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:44.25
2 49 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:47.01
3 127 Řeřicha MikeŘeřicha Mike 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:48.69
4 59 Turek JozefTurek Jozef 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 0:50.38
5 336 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 0:55.10
Celkom 5 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2024 - 12:26) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 0:48.84
2 71 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 0:50.78
3 331 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 0:50.86
4 170 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.10
79 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2024 - 12:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 0:47.79
2 205 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 0:52.51
3 76 Masárová LýdiaMasárová Lýdia 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 0:57.66
4 320 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.20
5 186 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:04.21
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 0:47.79
2 64 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 0:48.84
3 71 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 0:50.78
4 331 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 0:50.86
5 170 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.10
6 205 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 0:52.51
7 76 Masárová LýdiaMasárová Lýdia 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 0:57.66
8 320 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.20
9 186 Šurinová SofiaŠurinová Sofia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:04.21
79 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 DNS

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 1.6.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1