<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ najml. žiactva. Vložené preteky pre miniprípravku.

Trnava (12. 5. 2024)

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 10:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Csanda MarcelCsanda Marcel 17 17 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.88
2 Kuchárek RichardKuchárek Richard 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.90
3 Kotvan AlexKotvan Alex 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 12.05
4 Hubinák MatejHubinák Matej 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.14
5 Ondriska EliášOndriska Eliáš 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 13.11
6 Sláma JánSláma Ján 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 13.27
7 Jureňa JakubJureňa Jakub 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 13.74
8 Rehák OliverRehák Oliver 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 14.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 10:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harnúšek FilipHarnúšek Filip 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.28
2 Sekera JozefSekera Jozef 18 18 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.45
3 Vajda JakubVajda Jakub 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 12.66
4 Bukovský LeoBukovský Leo 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 13.03
5 Pagáč RichardPagáč Richard 18 18 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28
6 Vígh JurajVígh Juraj 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8 13.38
7 Strapko PeterStrapko Peter 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.56
8 Gabriel OndrejGabriel Ondrej 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 13.73
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harnúšek FilipHarnúšek Filip 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.28
2 Csanda MarcelCsanda Marcel 17 17 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.88
3 Kuchárek RichardKuchárek Richard 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.90
4 Kotvan AlexKotvan Alex 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 12.05
5 Hubinák MatejHubinák Matej 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.14
6 Sekera JozefSekera Jozef 18 18 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.45
7 Vajda JakubVajda Jakub 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 12.66
8 Bukovský LeoBukovský Leo 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 13.03
9 Ondriska EliášOndriska Eliáš 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 13.11
10 Sláma JánSláma Ján 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 13.27
11 Pagáč RichardPagáč Richard 18 18 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28
12 Vígh JurajVígh Juraj 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8 13.38
13 Strapko PeterStrapko Peter 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.56
14 Gabriel OndrejGabriel Ondrej 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 13.73
15 Jureňa JakubJureňa Jakub 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 13.74
16 Rehák OliverRehák Oliver 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 14.03

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 11:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkašová CharlotteFarkašová Charlotte 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.08
2 Ondrovičová AdelaOndrovičová Adela 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 12.36
3 Lichardusová MelisaLichardusová Melisa 17 17 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.41
4 Slobodová AnabelSlobodová Anabel 17 17 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.10
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 11:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turanská EmaTuranská Ema 18 18 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.73
2 Matiašovičová EmaMatiašovičová Ema 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.19
3 Vizváry AnnabelVizváry Annabel 17 17 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 12.30
4 Kittová KarolínkaKittová Karolínka 19 19 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.02
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turanská EmaTuranská Ema 18 18 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.73
2 Farkašová CharlotteFarkašová Charlotte 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.08
3 Matiašovičová EmaMatiašovičová Ema 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.19
4 Vizváry AnnabelVizváry Annabel 17 17 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 12.30
5 Ondrovičová AdelaOndrovičová Adela 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 12.36
6 Lichardusová MelisaLichardusová Melisa 17 17 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.41
7 Kittová KarolínkaKittová Karolínka 19 19 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.02
8 Slobodová AnabelSlobodová Anabel 17 17 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.10

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.02 120.00
2 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.07 119.00
3 263 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.23 118.00
4 284 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.30 116.00
5 316 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.37 115.00
6 235 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.42 114.00
7 319 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.46 112.00
8 242 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.51 111.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28 117.00
2 Lukáčová Natália EllaLukáčová Natália Ella 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 09.44 113.00
3 170 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 09.59 110.00
4 163 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 09.64 108.00
5 253 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.70 107.00
6 348 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.91 100.00
7 165 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 11.30 24.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 280 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.59 110.00
2 267 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.79 105.00
3 315 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.97 98.00
4 222 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.00 96.00
5 167 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.01 95.00
6 258 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.10 89.00
7 Kalinová HankaKalinová Hanka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.19 82.00
8 95 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.21 81.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 276 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.93 99.00
2 156 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.09 90.00
3 127 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.16 85.00
4 126 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.17 84.00
5 350 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 10.18 83.00
6 260 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.26 80.00
7 169 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 7 10.28 76.00
8 256 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.60 61.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Horváthová NatáliaHorváthová Natália 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.01 95.00
2 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 10.02 93.00
3 Farkas RebecaFarkas Rebeca 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.13 87.00
4 262 Sochová HanaSochová Hana 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.15 86.00
5 255 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.27 78.00
6 164 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.33 75.00
7 Cigáňová VivienCigáňová Vivien 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.34 74.00
8 278 Maciaková EliškaMaciaková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.42 68.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 266 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.85 104.00
2 195 Panócová MichaelaPanócová Michaela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.07 91.00
3 166 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.37 71.00
4 213 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.52 66.00
5 283 Šrajová KristínaŠrajová Kristína 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 10.55 63.00
6 243 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.61 59.00
7 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.95 44.00
8 289 Waradzinová NelaWaradzinová Nela 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 11.02 40.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Hertlová FrídaHertlová Frída 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.53 65.00
2 349 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 10.55 63.00
3 306 Papánková SabínaPapánková Sabína 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 10.60 61.00
4 219 Toblová ZoeToblová Zoe 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.61 59.00
5 184 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.79 52.00
6 226 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.94 45.00
7 265 Ščibranová NelaŠčibranová Nela 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.08 37.00
8 351 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.30 24.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 10.27 78.00
2 270 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.75 55.00
3 228 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.86 50.00
4 160 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.88 48.00
5 352 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 10.95 44.00
6 223 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 11.11 36.00
7 236 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.24 29.00
8 240 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.45 20.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Engelmanová HanaEngelmanová Hana 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.37 71.00
2 275 Kákošová EmmKákošová Emm 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 10.83 51.00
3 224 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.15 33.00
4 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 11.26 27.00
5 216 Švecová ZaraŠvecová Zara 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 11.43 21.00
6 245 Glosová ElenaGlosová Elena 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.01 11.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Vančová NatáliaVančová Natália 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.01 41.00
2 279 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.05 39.00
3 Antalíková SandraAntalíková Sandra 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 11.40 22.00
4 Buchová StelaBuchová Stela 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 12.47 9.00
5 301 Kubincová LujzaKubincová Lujza 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 12.49 8.00
6 230 Blahová KarinBlahová Karin 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 12.59 7.00
7 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.70 4.00
8 307 Strapková AdriánaStrapková Adriána 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.75 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 11 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Musilová NinaMusilová Nina 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.88 102.00
2 292 Grmanová MichaelaGrmanová Michaela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.64 57.00
3 305 Mužilová EmaMužilová Ema 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.78 53.00
4 231 Bohovičová NikolBohovičová Nikol 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.97 42.00
5 291 Grmanová LeaGrmanová Lea 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.17 32.00
6 Jureňová StelaJureňová Stela 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 11.62 15.00
7 294 Ivanovičová IvanaIvanovičová Ivana 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.62 14.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Chladonová ZoraChladonová Zora 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.77 54.00
2 290 Člunková ŠárkaČlunková Šárka 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 10.87 49.00
3 Pittelová NatáliaPittelová Natália 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 10.91 46.00
4 298 Kramárová MayaKramárová Maya 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.07 38.00
5 Bučková EsterBučková Ester 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 11.30 24.00
6 Danišková ViolaDanišková Viola 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 11.58 16.00
7 Lukáčová AnnaLukáčová Anna 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 12.63 6.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 13 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 299 Kramárová DášaKramárová Dáša 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.86 103.00
2 268 Volková NatáliaVolková Natália 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.90 47.00
3 288 Veselská HanaVeselská Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 11.19 30.00
4 Rehúšová SofiaRehúšová Sofia 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 11.27 26.00
5 302 Lizáková DorkaLizáková Dorka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.50 19.00
6 Blahová KarolínaBlahová Karolína 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 12.67 5.00
7 304 Maronová OliviaMaronová Olivia 16 16 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 13.19 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 14 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Kubíčková IzabelaKubíčková Izabela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.74 106.00
2 168 Koníčková NinaKoníčková Nina 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.98 97.00
3 281 Puchoňová NatáliaPuchoňová Natália 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.35 72.00
4 247 Hudáková VandaHudáková Vanda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.55 63.00
5 Vlčeková ViktóriaVlčeková Viktória 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.25 28.00
6 Kostolániová EmmaKostolániová Emma 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.23 10.00
7 254 Lesayová VlastaLesayová Vlasta 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 13.48 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 15 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Suchopová TamaraSuchopová Tamara 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.12 88.00
2 261 Slobodová LujzaSlobodová Lujza 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.27 78.00
3 286 Tomek RebekaTomek Rebeka 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.51 67.00
4 211 Jarušková EliškaJarušková Eliška 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.71 56.00
5 287 Vargová BarboraVargová Barbora 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 11.12 35.00
6 Cocherová PaulínaCocherová Paulína 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.57 17.00
7 257 Reháková MichaelaReháková Michaela 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.81 13.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 16 (ne, 12.5.2024 - 10:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 308 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 09.89 101.00
2 241 Urbanová MelisaUrbanová Melisa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.05 92.00
3 239 Psotová AdelaPsotová Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.34 74.00
4 295 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.40 69.00
5 273 Kafríková EmaKafríková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.12 35.00
6 269 Záluby VeronikaZáluby Veronika 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.18 31.00
7 Benczeová TáňaBenczeová Táňa 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.52 18.00
8 233 Kunochová MichaelaKunochová Michaela 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.98 12.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.02 120.00
2 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.07 119.00
3 263 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.23 118.00
4 162 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28 117.00
5 284 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.30 116.00
6 316 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.37 115.00
7 235 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.42 114.00
8 Lukáčová Natália EllaLukáčová Natália Ella 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 09.44 113.00
9 319 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.46 112.00
10 242 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.51 111.00
11 170 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 09.59 110.00
11 280 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.59 110.00
13 163 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 09.64 108.00
14 253 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.70 107.00
15 250 Kubíčková IzabelaKubíčková Izabela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.74 106.00
16 267 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.79 105.00
17 266 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.85 104.00
18 299 Kramárová DášaKramárová Dáša 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.86 103.00
19 Musilová NinaMusilová Nina 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.88 102.00
20 308 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 09.89 101.00
21 348 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.91 100.00
22 276 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.93 99.00
23 315 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.97 98.00
24 168 Koníčková NinaKoníčková Nina 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.98 97.00
25 222 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.00 96.00
26 167 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.01 95.00
26 232 Horváthová NatáliaHorváthová Natália 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.01 95.00
28 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 10.02 93.00
29 241 Urbanová MelisaUrbanová Melisa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.05 92.00
30 195 Panócová MichaelaPanócová Michaela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.07 91.00
31 156 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.09 90.00
32 258 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.10 89.00
33 282 Suchopová TamaraSuchopová Tamara 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.12 88.00
34 Farkas RebecaFarkas Rebeca 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.13 87.00
35 262 Sochová HanaSochová Hana 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.15 86.00
36 127 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.16 85.00
37 126 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.17 84.00
38 350 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 10.18 83.00
39 Kalinová HankaKalinová Hanka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.19 82.00
40 95 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.21 81.00
41 260 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.26 80.00
42 255 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.27 78.00
42 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 10.27 78.00
42 261 Slobodová LujzaSlobodová Lujza 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.27 78.00
45 169 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 7 10.28 76.00
46 164 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.33 75.00
47 Cigáňová VivienCigáňová Vivien 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.34 74.00
47 239 Psotová AdelaPsotová Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.34 74.00
49 281 Puchoňová NatáliaPuchoňová Natália 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.35 72.00
50 166 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.37 71.00
50 271 Engelmanová HanaEngelmanová Hana 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.37 71.00
52 295 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.40 69.00
53 278 Maciaková EliškaMaciaková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.42 68.00
54 286 Tomek RebekaTomek Rebeka 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.51 67.00
55 213 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.52 66.00
56 246 Hertlová FrídaHertlová Frída 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.53 65.00
57 283 Šrajová KristínaŠrajová Kristína 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 10.55 63.00
57 349 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 10.55 63.00
57 247 Hudáková VandaHudáková Vanda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.55 63.00
60 256 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.60 61.00
60 306 Papánková SabínaPapánková Sabína 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 10.60 61.00
62 243 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.61 59.00
62 219 Toblová ZoeToblová Zoe 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.61 59.00
64 292 Grmanová MichaelaGrmanová Michaela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.64 57.00
65 211 Jarušková EliškaJarušková Eliška 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.71 56.00
66 270 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.75 55.00
67 293 Chladonová ZoraChladonová Zora 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.77 54.00
68 305 Mužilová EmaMužilová Ema 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.78 53.00
69 184 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.79 52.00
70 275 Kákošová EmmKákošová Emm 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 10.83 51.00
71 228 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.86 50.00
72 290 Člunková ŠárkaČlunková Šárka 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 10.87 49.00
73 160 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.88 48.00
74 268 Volková NatáliaVolková Natália 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.90 47.00
75 Pittelová NatáliaPittelová Natália 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 10.91 46.00
76 226 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.94 45.00
77 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.95 44.00
77 352 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 10.95 44.00
79 231 Bohovičová NikolBohovičová Nikol 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.97 42.00
80 217 Vančová NatáliaVančová Natália 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.01 41.00
81 289 Waradzinová NelaWaradzinová Nela 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 11.02 40.00
82 279 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.05 39.00
83 298 Kramárová MayaKramárová Maya 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.07 38.00
84 265 Ščibranová NelaŠčibranová Nela 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.08 37.00
85 223 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 11.11 36.00
86 287 Vargová BarboraVargová Barbora 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 11.12 35.00
86 273 Kafríková EmaKafríková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.12 35.00
88 224 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.15 33.00
89 291 Grmanová LeaGrmanová Lea 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.17 32.00
90 269 Záluby VeronikaZáluby Veronika 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.18 31.00
91 288 Veselská HanaVeselská Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 11.19 30.00
92 236 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.24 29.00
93 Vlčeková ViktóriaVlčeková Viktória 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.25 28.00
94 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 11.26 27.00
95 Rehúšová SofiaRehúšová Sofia 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 11.27 26.00
96 165 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 11.30 24.00
96 351 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 11.30 24.00
96 Bučková EsterBučková Ester 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 11.30 24.00
99 Antalíková SandraAntalíková Sandra 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 11.40 22.00
100 216 Švecová ZaraŠvecová Zara 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 11.43 21.00
101 240 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.45 20.00
102 302 Lizáková DorkaLizáková Dorka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.50 19.00
103 Benczeová TáňaBenczeová Táňa 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.52 18.00
104 Cocherová PaulínaCocherová Paulína 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.57 17.00
105 Danišková ViolaDanišková Viola 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 11.58 16.00
106 Jureňová StelaJureňová Stela 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 11.62 15.00
106 294 Ivanovičová IvanaIvanovičová Ivana 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.62 14.00
108 257 Reháková MichaelaReháková Michaela 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.81 13.00
109 233 Kunochová MichaelaKunochová Michaela 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.98 12.00
110 245 Glosová ElenaGlosová Elena 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.01 11.00
111 Kostolániová EmmaKostolániová Emma 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.23 10.00
112 Buchová StelaBuchová Stela 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 12.47 9.00
113 301 Kubincová LujzaKubincová Lujza 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 12.49 8.00
114 230 Blahová KarinBlahová Karin 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 12.59 7.00
115 Lukáčová AnnaLukáčová Anna 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 12.63 6.00
116 Blahová KarolínaBlahová Karolína 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 12.67 5.00
117 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.70 4.00
118 307 Strapková AdriánaStrapková Adriána 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.75 3.00
119 304 Maronová OliviaMaronová Olivia 16 16 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 13.19 2.00
120 254 Lesayová VlastaLesayová Vlasta 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 13.48 1.00

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 229 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:56.67 120.00
2 235 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:01.16 119.00
3 274 Kubalová SáraKubalová Sára 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 2:03.64 118.00
4 243 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:08.60 117.00
5 255 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 2:10.33 116.00
6 266 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 2:11.72 114.00
7 242 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:12.59 113.00
8 244 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:13.13 110.00
9 267 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 13 2:13.83 109.00
10 260 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:14.27 108.00
11 259 Batková EsterBatková Ester 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:14.91 107.00
12 263 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:15.00 106.00
13 253 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:15.49 103.00
14 258 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:20.03 94.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 319 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:13.09 112.00
2 276 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:13.11 111.00
3 348 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:15.04 105.00
4 351 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:15.63 101.00
5 315 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:16.85 97.00
6 349 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 2:21.85 90.00
7 95 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:25.40 85.00
8 127 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 13 2:26.13 83.00
9 316 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:30.87 70.00
10 284 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:30.89 69.00
11 350 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 2:32.50 61.00
12 126 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:33.20 57.00
13 352 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 10 2:38.54 47.00
14 156 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:42.19 37.00
15 160 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:51.12 25.00
Celkom 15 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.21 104.00
2 163 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 2:15.57 102.00
3 172 Haberernová GrétaHaberernová Gréta 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:20.83 91.00
4 169 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 8 2:23.14 89.00
5 166 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:25.88 84.00
6 167 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:26.46 82.00
7 211 Jarušková EliškaJarušková Eliška 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:28.50 75.00
8 164 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:28.55 74.00
9 168 Koníčková NinaKoníčková Nina 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 2:32.28 64.00
10 213 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 14 2:32.31 62.00
11 184 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:33.68 56.00
12 170 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:43.59 35.00
13 216 Švecová ZaraŠvecová Zara 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 15 3:01.83 22.00
Celkom 13 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 241 Urbanová MelisaUrbanová Melisa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 2:15.89 100.00
2 222 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:17.66 96.00
3 227 Batková MiriamBatková Miriam 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:20.76 92.00
4 232 Horváthová NatáliaHorváthová Natália 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:24.13 87.00
5 239 Psotová AdelaPsotová Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:27.13 80.00
6 226 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:28.00 77.00
7 240 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:31.50 67.00
8 231 Bohovičová NikolBohovičová Nikol 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:32.54 60.00
9 233 Kunochová MichaelaKunochová Michaela 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:34.96 53.00
10 219 Toblová ZoeToblová Zoe 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:40.88 40.00
11 217 Vančová NatáliaVančová Natália 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:42.73 36.00
12 230 Blahová KarinBlahová Karin 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 9 2:44.84 34.00
13 224 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:45.90 32.00
14 228 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:46.78 31.00
15 223 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:47.21 29.00
Celkom 15 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 265 Ščibranová NelaŠčibranová Nela 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:16.72 98.00
2 262 Sochová HanaSochová Hana 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:28.65 73.00
3 256 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:30.91 68.00
4 250 Kubíčková IzabelaKubíčková Izabela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:32.30 63.00
5 257 Reháková MichaelaReháková Michaela 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:34.86 54.00
6 246 Hertlová FrídaHertlová Frída 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:35.16 52.00
7 245 Glosová ElenaGlosová Elena 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:35.35 51.00
8 261 Slobodová LujzaSlobodová Lujza 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:38.76 46.00
9 269 Záluby VeronikaZáluby Veronika 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 2:39.53 44.00
10 247 Hudáková VandaHudáková Vanda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:39.69 43.00
11 249 Juristová AgátaJuristová Agáta 16 16 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:41.17 38.00
12 268 Volková NatáliaVolková Natália 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:49.38 28.00
13 254 Lesayová VlastaLesayová Vlasta 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 2:50.39 26.00
14 264 Stolárová NikaStolárová Nika 16 16 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12 2:51.87 24.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 280 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:11.28 115.00
2 270 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:19.26 95.00
3 289 Waradzinová NelaWaradzinová Nela 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 15 2:20.35 93.00
4 278 Maciaková EliškaMaciaková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:25.15 86.00
5 273 Kafríková EmaKafríková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:27.91 78.00
6 279 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:28.35 76.00
7 288 Veselská HanaVeselská Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 14 2:30.07 72.00
8 286 Tomek RebekaTomek Rebeka 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:30.61 71.00
9 281 Puchoňová NatáliaPuchoňová Natália 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:31.78 66.00
10 283 Šrajová KristínaŠrajová Kristína 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 2:33.06 58.00
11 275 Kákošová EmmKákošová Emm 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:39.40 45.00
12 287 Vargová BarboraVargová Barbora 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:40.00 42.00
13 271 Engelmanová HanaEngelmanová Hana 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:41.01 39.00
14 282 Suchopová TamaraSuchopová Tamara 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:47.00 30.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 07 (ne, 12.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 293 Chladonová ZoraChladonová Zora 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:16.03 99.00
2 290 Člunková ŠárkaČlunková Šárka 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 2:23.33 88.00
3 295 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:26.77 81.00
4 299 Kramárová DášaKramárová Dáša 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:27.30 79.00
5 308 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 15 2:32.05 65.00
6 306 Papánková SabínaPapánková Sabína 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 13 2:32.97 59.00
7 302 Lizáková DorkaLizáková Dorka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:33.83 55.00
8 298 Kramárová MayaKramárová Maya 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:36.11 50.00
9 301 Kubincová LujzaKubincová Lujza 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 9 2:37.40 49.00
10 305 Mužilová EmaMužilová Ema 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:37.62 48.00
11 291 Grmanová LeaGrmanová Lea 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:40.80 41.00
12 292 Grmanová MichaelaGrmanová Michaela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:45.28 33.00
13 304 Maronová OliviaMaronová Olivia 16 16 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 11 2:49.91 27.00
14 307 Strapková AdriánaStrapková Adriána 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:56.40 23.00
15 294 Ivanovičová IvanaIvanovičová Ivana 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:07.42 21.00
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 229 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:56.67 120.00
2 235 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:01.16 119.00
3 274 Kubalová SáraKubalová Sára 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 2:03.64 118.00
4 243 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:08.60 117.00
5 255 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 2:10.33 116.00
6 280 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:11.28 115.00
7 266 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 2:11.72 114.00
8 242 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:12.59 113.00
9 319 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:13.09 112.00
10 276 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:13.11 111.00
11 244 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:13.13 110.00
12 267 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 13 2:13.83 109.00
13 260 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:14.27 108.00
14 259 Batková EsterBatková Ester 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:14.91 107.00
15 263 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:15.00 106.00
16 348 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:15.04 105.00
17 162 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:15.21 104.00
18 253 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:15.49 103.00
19 163 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 2:15.57 102.00
20 351 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:15.63 101.00
21 241 Urbanová MelisaUrbanová Melisa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 2:15.89 100.00
22 293 Chladonová ZoraChladonová Zora 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:16.03 99.00
23 265 Ščibranová NelaŠčibranová Nela 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:16.72 98.00
24 315 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:16.85 97.00
25 222 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:17.66 96.00
26 270 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:19.26 95.00
27 258 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:20.03 94.00
28 289 Waradzinová NelaWaradzinová Nela 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 15 2:20.35 93.00
29 227 Batková MiriamBatková Miriam 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:20.76 92.00
30 172 Haberernová GrétaHaberernová Gréta 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:20.83 91.00
31 349 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 2:21.85 90.00
32 169 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 8 2:23.14 89.00
33 290 Člunková ŠárkaČlunková Šárka 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 2:23.33 88.00
34 232 Horváthová NatáliaHorváthová Natália 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:24.13 87.00
35 278 Maciaková EliškaMaciaková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:25.15 86.00
36 95 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:25.40 85.00
37 166 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:25.88 84.00
38 127 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 13 2:26.13 83.00
39 167 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:26.46 82.00
40 295 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:26.77 81.00
41 239 Psotová AdelaPsotová Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:27.13 80.00
42 299 Kramárová DášaKramárová Dáša 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:27.30 79.00
43 273 Kafríková EmaKafríková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:27.91 78.00
44 226 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:28.00 77.00
45 279 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:28.35 76.00
46 211 Jarušková EliškaJarušková Eliška 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 2:28.50 75.00
47 164 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:28.55 74.00
48 262 Sochová HanaSochová Hana 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:28.65 73.00
49 288 Veselská HanaVeselská Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 14 2:30.07 72.00
50 286 Tomek RebekaTomek Rebeka 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 2:30.61 71.00
51 316 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:30.87 70.00
52 284 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:30.89 69.00
53 256 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:30.91 68.00
54 240 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:31.50 67.00
55 281 Puchoňová NatáliaPuchoňová Natália 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:31.78 66.00
56 308 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 15 2:32.05 65.00
57 168 Koníčková NinaKoníčková Nina 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 2:32.28 64.00
58 250 Kubíčková IzabelaKubíčková Izabela 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:32.30 63.00
59 213 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 14 2:32.31 62.00
60 350 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 2:32.50 61.00
61 231 Bohovičová NikolBohovičová Nikol 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:32.54 60.00
62 306 Papánková SabínaPapánková Sabína 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 13 2:32.97 59.00
63 283 Šrajová KristínaŠrajová Kristína 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 2:33.06 58.00
64 126 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:33.20 57.00
65 184 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:33.68 56.00
66 302 Lizáková DorkaLizáková Dorka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:33.83 55.00
67 257 Reháková MichaelaReháková Michaela 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 2:34.86 54.00
68 233 Kunochová MichaelaKunochová Michaela 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:34.96 53.00
69 246 Hertlová FrídaHertlová Frída 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:35.16 52.00
70 245 Glosová ElenaGlosová Elena 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:35.35 51.00
71 298 Kramárová MayaKramárová Maya 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:36.11 50.00
72 301 Kubincová LujzaKubincová Lujza 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 9 2:37.40 49.00
73 305 Mužilová EmaMužilová Ema 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:37.62 48.00
74 352 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 10 2:38.54 47.00
75 261 Slobodová LujzaSlobodová Lujza 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:38.76 46.00
76 275 Kákošová EmmKákošová Emm 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:39.40 45.00
77 269 Záluby VeronikaZáluby Veronika 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 2:39.53 44.00
78 247 Hudáková VandaHudáková Vanda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:39.69 43.00
79 287 Vargová BarboraVargová Barbora 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:40.00 42.00
80 291 Grmanová LeaGrmanová Lea 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:40.80 41.00
81 219 Toblová ZoeToblová Zoe 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:40.88 40.00
82 271 Engelmanová HanaEngelmanová Hana 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 2:41.01 39.00
83 249 Juristová AgátaJuristová Agáta 16 16 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:41.17 38.00
84 156 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:42.19 37.00
85 217 Vančová NatáliaVančová Natália 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:42.73 36.00
86 170 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:43.59 35.00
87 230 Blahová KarinBlahová Karin 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 9 2:44.84 34.00
88 292 Grmanová MichaelaGrmanová Michaela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:45.28 33.00
89 224 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:45.90 32.00
90 228 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:46.78 31.00
91 282 Suchopová TamaraSuchopová Tamara 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:47.00 30.00
92 223 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:47.21 29.00
93 268 Volková NatáliaVolková Natália 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:49.38 28.00
94 304 Maronová OliviaMaronová Olivia 16 16 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 11 2:49.91 27.00
95 254 Lesayová VlastaLesayová Vlasta 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 2:50.39 26.00
96 160 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:51.12 25.00
97 264 Stolárová NikaStolárová Nika 16 16 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12 2:51.87 24.00
98 307 Strapková AdriánaStrapková Adriána 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:56.40 23.00
99 216 Švecová ZaraŠvecová Zara 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 15 3:01.83 22.00
100 294 Ivanovičová IvanaIvanovičová Ivana 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:07.42 21.00

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 3:29.08 69.00
2 186 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 3:29.71 68.00
3 110 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 3:37.51 67.00
4 189 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:40.30 66.00
5 80 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 3:44.39 63.00
6 96 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 4:00.64 56.00
7 104 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 4:06.88 49.00
8 102 Kráľovič JakubKráľovič Jakub 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 4:12.90 41.00
9 36 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 4:15.13 37.00
10 95 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 4:16.55 35.00
11 109 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 4:37.11 13.00
12 105 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 4:38.88 12.00
13 111 Špaček AlexanderŠpaček Alexander 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 13 5:17.91 2.00
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 133 Šramo MatejŠramo Matej 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 4:03.14 54.00
2 122 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 4:04.75 53.00
3 129 Póčik LukášPóčik Lukáš 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 4:09.52 46.00
4 135 Varga ŠimonVarga Šimon 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 4:12.24 43.00
5 125 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 4:13.29 39.00
6 113 Aszódi AlexanderAszódi Alexander 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:22.22 27.00
7 115 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 4:28.55 19.00
8 117 Finta TomášFinta Tomáš 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:32.78 17.00
9 124 Mesároš MarkoMesároš Marko 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:35.26 15.00
10 114 Berezňak MichalBerezňak Michal 16 16 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:40.55 11.00
11 137 Zawadzki DamianZawadzki Damian 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 4:45.73 8.00
12 132 Šebök ErichŠebök Erich 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 4:56.68 7.00
13 121 Jaruška JakubJaruška Jakub 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:57.37 5.00
14 116 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 4:57.77 4.00
15 131 Polívka FilipPolívka Filip 16 16 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 5:03.09 3.00
Celkom 15 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:41.85 65.00
2 178 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 3:46.22 61.00
3 146 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 3:57.81 59.00
4 138 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:59.01 58.00
5 177 Stuchlý ŠimonStuchlý Šimon 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 12 4:05.22 52.00
6 148 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 4:13.18 40.00
7 179 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 14 4:15.99 36.00
8 142 Dinga JurajDinga Juraj 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 4:18.79 31.00
9 150 Selecký PeterSelecký Peter 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 4:21.12 30.00
10 149 Michálek SamuelMichálek Samuel 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 4:25.59 24.00
11 141 Danko KarolDanko Karol 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:26.80 22.00
12 144 Hipský ŠimonHipský Šimon 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 4:27.55 20.00
13 173 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 10 4:31.92 18.00
14 147 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 4:43.49 9.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 191 Mrázik JurajMrázik Juraj 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 3:47.20 60.00
2 188 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 3:59.64 57.00
3 194 Škuta JakubŠkuta Jakub 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 4:01.58 55.00
4 192 Ondáš MichalOndáš Michal 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:06.09 50.00
5 189 Chmela FilipChmela Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:08.45 48.00
6 193 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 4:08.49 47.00
7 198 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 4:10.85 45.00
8 187 Hertl MartinHertl Martin 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 4:11.14 44.00
9 199 Železník BrankoŽelezník Branko 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 14 4:13.72 38.00
10 186 Gindl LeoGindl Leo 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 4:18.32 33.00
11 183 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:22.16 28.00
12 182 Bielik JakubBielik Jakub 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 4:27.30 21.00
13 197 Šraj PatrikŠraj Patrik 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 4:36.84 14.00
14 190 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 4:43.39 10.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.5.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 210 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 3:44.38 64.00
2 225 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 3:46.07 62.00
3 200 Botka MatúšBotka Matúš 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 4:05.97 51.00
4 212 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 4:12.46 42.00
5 214 Pavelka ŠtefanPavelka Štefan 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 4:16.82 34.00
6 201 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 4:18.55 32.00
7 229 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 4:21.90 29.00
8 221 Roth AlexanderRoth Alexander 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 4:24.77 26.00
9 220 Pavlík LukášPavlík Lukáš 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10 4:25.07 25.00
10 203 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 4:26.55 23.00
11 208 Kuzmický DušanKuzmický Dušan 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:34.60 16.00
12 209 Kvasnica AlexKvasnica Alex 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 4:57.27 6.00
Poznámky:
229 - 206 206 - dns
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 3:29.08 69.00
2 186 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 3:29.71 68.00
3 110 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 3:37.51 67.00
4 189 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:40.30 66.00
5 176 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:41.85 65.00
6 210 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 3:44.38 64.00
7 80 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 3:44.39 63.00
8 225 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 3:46.07 62.00
9 178 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 3:46.22 61.00
10 191 Mrázik JurajMrázik Juraj 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 3:47.20 60.00
11 146 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 3:57.81 59.00
12 138 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:59.01 58.00
13 188 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 3:59.64 57.00
14 96 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 4:00.64 56.00
15 194 Škuta JakubŠkuta Jakub 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 4:01.58 55.00
16 133 Šramo MatejŠramo Matej 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 4:03.14 54.00
17 122 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 4:04.75 53.00
18 177 Stuchlý ŠimonStuchlý Šimon 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 12 4:05.22 52.00
19 200 Botka MatúšBotka Matúš 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 4:05.97 51.00
20 192 Ondáš MichalOndáš Michal 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 4:06.09 50.00
21 104 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 4:06.88 49.00
22 189 Chmela FilipChmela Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:08.45 48.00
23 193 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 4:08.49 47.00
24 129 Póčik LukášPóčik Lukáš 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 4:09.52 46.00
25 198 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 4:10.85 45.00
26 187 Hertl MartinHertl Martin 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 4:11.14 44.00
27 135 Varga ŠimonVarga Šimon 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 4:12.24 43.00
28 212 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 4:12.46 42.00
29 102 Kráľovič JakubKráľovič Jakub 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 4:12.90 41.00
30 148 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 4:13.18 40.00
31 125 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 4:13.29 39.00
32 199 Železník BrankoŽelezník Branko 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 14 4:13.72 38.00
33 36 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 4:15.13 37.00
34 179 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 14 4:15.99 36.00
35 95 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 4:16.55 35.00
36 214 Pavelka ŠtefanPavelka Štefan 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 4:16.82 34.00
37 186 Gindl LeoGindl Leo 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 4:18.32 33.00
38 201 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 4:18.55 32.00
39 142 Dinga JurajDinga Juraj 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 4:18.79 31.00
40 150 Selecký PeterSelecký Peter 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 4:21.12 30.00
41 229 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 4:21.90 29.00
42 183 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:22.16 28.00
43 113 Aszódi AlexanderAszódi Alexander 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:22.22 27.00
44 221 Roth AlexanderRoth Alexander 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 4:24.77 26.00
45 220 Pavlík LukášPavlík Lukáš 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10 4:25.07 25.00
46 149 Michálek SamuelMichálek Samuel 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 4:25.59 24.00
47 203 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 4:26.55 23.00
48 141 Danko KarolDanko Karol 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:26.80 22.00
49 182 Bielik JakubBielik Jakub 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 4:27.30 21.00
50 144 Hipský ŠimonHipský Šimon 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 4:27.55 20.00
51 115 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 4:28.55 19.00
52 173 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 10 4:31.92 18.00
53 117 Finta TomášFinta Tomáš 14 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:32.78 17.00
54 208 Kuzmický DušanKuzmický Dušan 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:34.60 16.00
55 124 Mesároš MarkoMesároš Marko 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:35.26 15.00
56 197 Šraj PatrikŠraj Patrik 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 12 4:36.84 14.00
57 109 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 4:37.11 13.00
58 105 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 4:38.88 12.00
59 114 Berezňak MichalBerezňak Michal 16 16 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:40.55 11.00
60 190 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 4:43.39 10.00
61 147 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 4:43.49 9.00
62 137 Zawadzki DamianZawadzki Damian 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 4:45.73 8.00
63 132 Šebök ErichŠebök Erich 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 4:56.68 7.00
64 209 Kvasnica AlexKvasnica Alex 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 4:57.27 6.00
65 121 Jaruška JakubJaruška Jakub 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:57.37 5.00
66 116 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 4:57.77 4.00
67 131 Polívka FilipPolívka Filip 16 16 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 5:03.09 3.00
68 111 Špaček AlexanderŠpaček Alexander 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 13 5:17.91 2.00

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 09:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 133 Šramo MatejŠramo Matej 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 12.29 68.00
2 229 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.44 67.00
3 138 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.61 66.00
4 189 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.66 65.00
5 198 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.84 62.00
6 Kliský AndrejKliský Andrej 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.05 60.00
7 201 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 13.24 57.00
8 192 Ondáš MichalOndáš Michal 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.25 56.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 09:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 12.05 69.00
2 189 Chmela FilipChmela Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.74 63.00
3 208 Kuzmický DušanKuzmický Dušan 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.56 54.00
4 214 Pavelka ŠtefanPavelka Štefan 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.70 53.00
5 190 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.70 52.00
6 104 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 14.00 49.00
7 147 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 14.20 48.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2024 - 09:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 13.48 55.00
2 148 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 14.75 44.00
3 149 Michálek SamuelMichálek Samuel 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 14.93 43.00
4 179 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 16.14 40.00
5 212 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.33 39.00
6 150 Selecký PeterSelecký Peter 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.42 35.00
7 Gálik RichardGálik Richard 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.49 34.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2024 - 09:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Póčik LukášPóčik Lukáš 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.05 60.00
2 110 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.93 51.00
3 122 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.99 50.00
4 115 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 14.28 47.00
5 135 Varga ŠimonVarga Šimon 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 15.26 41.00
6 132 Šebök ErichŠebök Erich 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 17.62 38.00
7 137 Zawadzki DamianZawadzki Damian 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 17.95 37.00
8 116 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 21.10 32.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.5.2024 - 09:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.67 64.00
2 36 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 12.92 61.00
3 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 13.23 58.00
4 203 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 14.51 46.00
5 125 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 14.57 45.00
6 96 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.97 42.00
7 221 Roth AlexanderRoth Alexander 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 18.11 36.00
8 209 Kvasnica AlexKvasnica Alex 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 19.53 33.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 12.05 69.00
2 133 Šramo MatejŠramo Matej 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 12.29 68.00
3 229 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.44 67.00
4 138 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.61 66.00
5 189 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.66 65.00
6 15 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.67 64.00
7 189 Chmela FilipChmela Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.74 63.00
8 198 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.84 62.00
9 36 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 12.92 61.00
10 Kliský AndrejKliský Andrej 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.05 60.00
10 129 Póčik LukášPóčik Lukáš 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.05 60.00
12 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 13.23 58.00
13 201 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 13.24 57.00
14 192 Ondáš MichalOndáš Michal 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.25 56.00
15 186 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 13.48 55.00
16 208 Kuzmický DušanKuzmický Dušan 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.56 54.00
17 214 Pavelka ŠtefanPavelka Štefan 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.70 53.00
17 190 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.70 52.00
19 110 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.93 51.00
20 122 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.99 50.00
21 104 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 14.00 49.00
22 147 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 14.20 48.00
23 115 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 14.28 47.00
24 203 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 14.51 46.00
25 125 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 14.57 45.00
26 148 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 14.75 44.00
27 149 Michálek SamuelMichálek Samuel 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 14.93 43.00
28 96 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.97 42.00
29 135 Varga ŠimonVarga Šimon 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 15.26 41.00
30 179 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 16.14 40.00
31 212 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.33 39.00
32 132 Šebök ErichŠebök Erich 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 17.62 38.00
33 137 Zawadzki DamianZawadzki Damian 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 17.95 37.00
34 221 Roth AlexanderRoth Alexander 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 18.11 36.00
35 150 Selecký PeterSelecký Peter 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 18.42 35.00
36 Gálik RichardGálik Richard 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18.49 34.00
37 209 Kvasnica AlexKvasnica Alex 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 19.53 33.00
38 116 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 21.10 32.00

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ne, 12.5.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Plevková ValentínaPlevková Valentína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 38 28.54 115.00
2 299 Kramárová DášaKramárová Dáša
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
13 13 13 26.64 111.00
3 232 Horváthová NatáliaHorváthová Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 35 26.11 110.00
4 319 Latáková KláraLatáková Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 36 24.62 107.00
5 298 Kramárová MayaKramárová Maya
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
15 15 14 23.42 103.00
6 284 Farkašová AlicaFarkašová Alica
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 8 21.40 98.00
7 166 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 34 21.03 97.00
8 242 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 33 20.41 94.00
9 289 Waradzinová NelaWaradzinová Nela
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
13 13 26 20.28 93.00
10 263 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 18 19.88 92.00
11 219 Toblová ZoeToblová Zoe
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 37 19.40 90.00
12 295 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
16 16 10 18.25 82.00
13 Pittelová NatáliaPittelová Natália
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
13 13 21 18.21 81.00
14 239 Psotová AdelaPsotová Adela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 22 18.04 80.00
15 273 Kafríková EmaKafríková Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 11 17.96 78.00
16 Malichová ViktóriaMalichová Viktória
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 32 17.73 76.00
17 240 Sidorová NatašaSidorová Nataša
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
15 15 24 16.92 72.00
18 Rehúšová SofiaRehúšová Sofia
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 23 16.60 69.00
19 290 Člunková ŠárkaČlunková Šárka
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 6 16.20 67.00
20 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 30 16.07 66.00
21 241 Urbanová MelisaUrbanová Melisa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
14 14 25 15.20 61.00
22 Farkas RebecaFarkas Rebeca
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
15 15 7 14.39 57.00
23 293 Chladonová ZoraChladonová Zora
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
15 15 9 14.30 56.00
24 Cigáňová VivienCigáňová Vivien
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
14 14 5 14.27 55.00
25 236 Kurucová NatáliaKurucová Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
15 15 17 13.80 51.00
26 222 Sochorová ElenaSochorová Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
15 15 29 13.41 48.00
27 Musilová NinaMusilová Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
14 14 19 12.30 44.00
28 184 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
14 14 27 12.26 43.00
29 Kalinová HankaKalinová Hanka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
15 15 12 12.20 41.00
30 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 28 12.00 40.00
31 256 Novotná ElaNovotná Ela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
15 15 20 10.81 32.00
32 Blahová KarolínaBlahová Karolína
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 4 10.59 29.00
33 226 Angyiová StellaAngyiová Stella
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
16 16 1 09.70 26.00
34 230 Blahová KarinBlahová Karin
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
16 16 3 09.30 23.00
35 233 Kunochová MichaelaKunochová Michaela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
16 16 16 08.34 21.00
36 Benczeová TáňaBenczeová Táňa
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
16 16 2 08.13 20.00
Celkom 36 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (ne, 12.5.2024 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 315 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 36 35.65 120.00
2 267 Gažová TamaraGažová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 32 28.81 116.00
3 Lukáčová Natália EllaLukáčová Natália Ella
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
13 13 33 28.07 114.00
4 170 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 34 25.82 109.00
5 350 Barcziová NinaBarcziová Nina
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 31 24.00 105.00
6 282 Suchopová TamaraSuchopová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
13 13 19 22.40 102.00
7 255 Polačiková SofiaPolačiková Sofia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 35 21.65 100.00
8 348 Šišláková DanielaŠišláková Daniela
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 29 20.94 96.00
9 286 Tomek RebekaTomek Rebeka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
13 13 22 19.52 91.00
10 308 Zemánková IvanaZemánková Ivana
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
15 15 28 19.01 89.00
11 Vlčeková ViktóriaVlčeková Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
14 14 27 18.61 87.00
12= 235 Repčíková LindaRepčíková Linda
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 30 18.54 86.00
12= 224 Horňaková NatáliaHorňaková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
13 13 7 18.54 86.00
14 271 Engelmanová HanaEngelmanová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
14 14 6 18.51 84.00
15 162 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
13 13 10 18.42 83.00
16 228 Bedečová TatianaBedečová Tatiana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 2 17.83 77.00
17 217 Vančová NatáliaVančová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
13 13 23 15.53 62.00
18 167 Michlerová EliškaMichlerová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
13 13 16 14.67 59.00
19 287 Vargová BarboraVargová Barbora
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
14 14 24 14.49 58.00
20 301 Kubincová LujzaKubincová Lujza
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 25 14.11 54.00
21 262 Sochová HanaSochová Hana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
13 13 18 14.07 53.00
22 213 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 9 13.92 52.00
23 168 Koníčková NinaKoníčková Nina
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 11 13.38 47.00
24 95 Adamčová NaďaAdamčová Naďa
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
13 13 26 13.24 46.00
25 306 Papánková SabínaPapánková Sabína
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
15 15 17 12.25 42.00
26 Antalíková SandraAntalíková Sandra
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
15 15 1 11.85 39.00
27 278 Maciaková EliškaMaciaková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 15 11.78 38.00
28 270 Brathová MelissaBrathová Melissa
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 3 11.45 37.00
29 Jureňová StelaJureňová Stela
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
16 16 8 11.34 36.00
30 254 Lesayová VlastaLesayová Vlasta
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
16 16 14 11.07 34.00
31 Cocherová PaulínaCocherová Paulína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
14 14 4 10.80 31.00
32 Danišková ViolaDanišková Viola
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
15 15 5 10.31 28.00
33 216 Švecová ZaraŠvecová Zara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 21 09.64 25.00
34 Kostolániová EmmaKostolániová Emma
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
15 15 12 08.59 22.00
35 265 Ščibranová NelaŠčibranová Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
13 13 20 07.78 19.00
Celkom 35 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (ne, 12.5.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= 163 Bachárová NikolaBachárová Nikola
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
13 13 31 34.20 119.00
1= 244 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske