<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku.

Trnava (11. 5. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.04 11.00
2 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.14 9.00
3 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.38 8.00
4 8 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.49 7.00
5 198 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.60 6.00
6 210 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08.72 5.00
7 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.81 4.00
8 201 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 08.81 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Valenta MatúšValenta Matúš 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.87 2.00
2 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.93 1.00
3 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.05
4 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 PB 09.10
5 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.16
6 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.16
7 35 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.21
8 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.35
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.02
2 67 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.07
3 58 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.22
4 72 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.23
5 11 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 09.28
6 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.29
7 Varga MariánVarga Marián 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.29
8 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.74
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.43
2 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 09.72
3 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.72
4 127 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.77
5 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.85
6 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 10.03
7 176 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.46
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kramár Andrej RadoslavKramár Andrej Radoslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.66
2 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.05
3 Kaplan BrunoKaplan Bruno 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.14
4 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 10.15
5 Godár DominikGodár Dominik 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 10.27
6 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.33
7 Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 10.04
2 350 Bisták LukášBisták Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.12
3 30 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.15
4 31 Grell OliverGrell Oliver 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 10.23
5 Sekereš PavolSekereš Pavol 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 10.55
6 Bertók FélixBertók Félix 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 10.61
7 Takáč FilipTakáč Filip 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Popluhár MathiasPopluhár Mathias 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.24
2 Hagara TomášHagara Tomáš 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.85
3 Lenárt AlexLenárt Alex 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.16
4 148 Mitas BrunoMitas Bruno 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.59
5 2 Flóriš MartinFlóriš Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.56
6 Gudiak JakubGudiak Jakub 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 11.86
7 76 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 12.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.04 11.00
2 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.14 9.00
3 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.38 8.00
4 8 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.49 7.00
5 198 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.60 6.00
6 210 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08.72 5.00
7 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.81 4.00
7 201 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 08.81 3.00
9 51 Valenta MatúšValenta Matúš 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.87 2.00
10 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.93 1.00
11 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.02
12 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.05
13 67 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.07
14 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 PB 09.10
15 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.16
15 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.16
17 35 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.21
18 58 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.22
19 72 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.23
20 Popluhár MathiasPopluhár Mathias 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.24
21 11 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 09.28
22 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.29
22 Varga MariánVarga Marián 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.29
24 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.35
25 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.43
26 Kramár Andrej RadoslavKramár Andrej Radoslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.66
27 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 09.72
27 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.72
29 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.74
30 127 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.77
31 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.85
31 Hagara TomášHagara Tomáš 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.85
33 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 10.03
34 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 10.04
35 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.05
36 350 Bisták LukášBisták Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.12
37 Kaplan BrunoKaplan Bruno 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.14
38 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 10.15
38 30 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.15
40 Lenárt AlexLenárt Alex 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.16
41 31 Grell OliverGrell Oliver 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 10.23
42 Godár DominikGodár Dominik 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 10.27
43 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.33
44 Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.45
45 176 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.46
46 Sekereš PavolSekereš Pavol 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 10.55
47 148 Mitas BrunoMitas Bruno 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.59
48 Bertók FélixBertók Félix 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 10.61
49 Takáč FilipTakáč Filip 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.76
50 2 Flóriš MartinFlóriš Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.56
51 Gudiak JakubGudiak Jakub 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 11.86
52 76 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 12.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 3 PB 08.60 11.00
2 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.61 9.00
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.74 8.00
4 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.93 6.00
5 7 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.94 5.00
6 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.94 4.00
7 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.08
8 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.02 3.00
2 45 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.02 1.00
3 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.09
4 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.19
5 Nováková HanaNováková Hana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 SB 09.24
6 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 09.32
7 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 09.36
8 188 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.29
2 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.31
3 73 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.37
4 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 09.42
5 Hagarová KristínaHagarová Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.46
6 49 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.51
7 Moravčíková ZoeMoravčíková Zoe 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 189 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.02 2.00
2 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.04
3 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.37
4 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.38
5 84 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.39
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.71
7 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.74
8 183 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Obrancová GrétaObrancová Gréta 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 09.54
2 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.65
3 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.74
4 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.79
5 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.80
6 38 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 09.85
7 61 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.01
8 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaťková AlžbetaZaťková Alžbeta 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.63
2 53 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.69
3 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.77
4 57 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.80
5 6 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.92
6 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.94
7 17 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.03
8 65 Švolíková EmaŠvolíková Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.76
2 78 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.80
3 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.01
4 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.06
5 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 10.09
6 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.24
7 87 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 10.24
8 62 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Butašová AgátaButašová Agáta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.16
2 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.18
3 Fedorová SimonaFedorová Simona 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.29
4 86 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.47
5 76 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.54
6 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.75
7 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.88
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Musaevová DžamalMusaevová Džamal 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.39
2 Jakubíková NinaJakubíková Nina 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.61
3 Zonová AlžbetaZonová Alžbeta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 10.63
4 Medíková AimééMedíková Aiméé 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 10.78
5 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 11.04
6 90 Farmanová HanaFarmanová Hana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.38
7 67 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.77
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.84 7.00
2 5 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.32
3 Cáková LuciaCáková Lucia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.41
4 92 Farkašová EmaFarkašová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.46
5 Šelpöci TanyaŠelpöci Tanya 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
6 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.27
7 88 Dérerová LauraDérerová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.60
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (so, 11.5.2024 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.14
2 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.41
3 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.05
4 Bajcsi EmmaBajcsi Emma 13 13 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 10.32
5 Hanzlíčková AngelikaHanzlíčková Angelika 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.56
6 Šimonová EvaŠimonová Eva 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.84
7 82 Radvanská ZuzanaRadvanská Zuzana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.89
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 3 PB 08.60 11.00
2 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.61 9.00
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.74 8.00
4 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.84 7.00
5 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.93 6.00
6 7 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.94 5.00
6 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.94 4.00
8 100 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.02 3.00
8 45 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.02 1.00
8 189 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.02 2.00
11 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.04
12 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.08
13 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.09
14 36 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.14
15 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.18
16 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.19
17 Nováková HanaNováková Hana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 SB 09.24
18 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.29
19 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.31
20 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 09.32
20 5 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.32
22 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 09.36
23 73 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.37
23 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.37
25 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.38
26 84 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.39
27 188 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.40
28 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.41
29 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 09.42
30 Hagarová KristínaHagarová Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.46
31 49 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.51
32 Moravčíková ZoeMoravčíková Zoe 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.53
33 Obrancová GrétaObrancová Gréta 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 09.54
34 Zaťková AlžbetaZaťková Alžbeta 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.63
35 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.65
36 53 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.69
37 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.71
38 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.74
38 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.74
40 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.76
41 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.77
42 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.79
43 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.80
43 57 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.80
43 78 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.80
46 38 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 09.85
47 183 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.91
48 6 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.92
49 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.94
50 61 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.01
50 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.01
52 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.03
52 17 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.03
54 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.05
55 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.06
56 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 10.09
57 Butašová AgátaButašová Agáta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.16
58 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.18
59 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.24
59 87 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 10.24
61 Fedorová SimonaFedorová Simona 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.29
62 Bajcsi EmmaBajcsi Emma 13 13 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 10.32
63 83 Musaevová DžamalMusaevová Džamal 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.39
64 Cáková LuciaCáková Lucia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.41
65 62 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.45
66 92 Farkašová EmaFarkašová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.46
67 86 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.47
68 76 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.54
69 Hanzlíčková AngelikaHanzlíčková Angelika 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.56
70 Jakubíková NinaJakubíková Nina 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.61
71 65 Švolíková EmaŠvolíková Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.62
72 Zonová AlžbetaZonová Alžbeta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 10.63
73 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.75
74 Medíková AimééMedíková Aiméé 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 10.78
75 Šelpöci TanyaŠelpöci Tanya 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
76 Šimonová EvaŠimonová Eva 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.84
77 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.88
78 82 Radvanská ZuzanaRadvanská Zuzana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.89
79 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 11.04
80 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.27
81 90 Farmanová HanaFarmanová Hana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.38
82 88 Dérerová LauraDérerová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.60
83 67 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.77

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 11:05) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelka ŠtefanPavelka Štefan 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.19 11.00
2 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.41 9.00
3 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.54 8.00
4 Šproch MatejŠproch Matej 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 12.80 3.00
Gálik RichardGálik Richard 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Mittermayer TeodorMittermayer Teodor 16 16 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 11:05) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gaži Jakub GabrielGaži Jakub Gabriel 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.60 7.00
2 Farkašovský PatrikFarkašovský Patrik 16 16 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 3 11.14 6.00
3 Hošták Daniel VidalsHošták Daniel Vidals 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.37 5.00
4 Dado SamuelDado Samuel 16 16 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 5 12.54 4.00
Brutenič MartinBrutenič Martin 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelka ŠtefanPavelka Štefan 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.19 11.00
2 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.41 9.00
3 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.54 8.00
4 Gaži Jakub GabrielGaži Jakub Gabriel 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.60 7.00
5 Farkašovský PatrikFarkašovský Patrik 16 16 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 3 11.14 6.00
6 Hošták Daniel VidalsHošták Daniel Vidals 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.37 5.00
7 Dado SamuelDado Samuel 16 16 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 5 12.54 4.00
8 Šproch MatejŠproch Matej 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 12.80 3.00
Gálik RichardGálik Richard 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Mittermayer TeodorMittermayer Teodor 16 16 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 2 DNS
Brutenič MartinBrutenič Martin 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 11:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.98 11.00
2 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.09 9.00
3 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.15 8.00
4 Gálová MichaelaGálová Michaela 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.36 6.50
5 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.80 2.00
6 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 10.96 1.00
7 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 11.06
Ontkocová KristínaOntkocová Kristína 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 11:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.37 5.00
2 Kostková JúliaKostková Júlia 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.49 4.00
3 Kankarová EliškaKankarová Eliška 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.26
4 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.35
5 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 11.48
6 Kollárová PaulinkaKollárová Paulinka 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.15
7 Kubaljaková LenkaKubaljaková Lenka 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 12.19
8 Rajnohová AdelaRajnohová Adela 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 12.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 11:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belaniová Ema ViolaBelaniová Ema Viola 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.80 3.00
2 Turanská TerezaTuranská Tereza 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.98
3 Šútorová BarboraŠútorová Barbora 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.22
4 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.55
5 Štefaničková EmmaŠtefaničková Emma 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.08
6 Bleho AlexisBleho Alexis 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.13
7 Slivková NinaSlivková Nina 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.55
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 11:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bardáčová ViktóriaBardáčová Viktória 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.36 6.50
2 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.04
3 Vlhová PetraVlhová Petra 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.08
4 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.15
5 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.21
6 Zárubová OlíviaZárubová Olívia 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.57
7 Svrčková DominikaSvrčková Dominika 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.87
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.98 11.00
2 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.09 9.00
3 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.15 8.00
4 Gálová MichaelaGálová Michaela 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.36 6.50
4 Bardáčová ViktóriaBardáčová Viktória 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.36 6.50
6 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.37 5.00
7 Kostková JúliaKostková Júlia 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.49 4.00
8 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 10.80 2.00
8 Belaniová Ema ViolaBelaniová Ema Viola 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.80 3.00
10 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 10.96 1.00
11 Turanská TerezaTuranská Tereza 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.98
12 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.04
13 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 11.06
14 Vlhová PetraVlhová Petra 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.08
15 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.15
16 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.21
17 Šútorová BarboraŠútorová Barbora 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.22
18 Kankarová EliškaKankarová Eliška 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.26
19 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.35
20 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 11.48
21 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.55
22 Zárubová OlíviaZárubová Olívia 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.57
23 Svrčková DominikaSvrčková Dominika 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.87
24 Štefaničková EmmaŠtefaničková Emma 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.08
25 Bleho AlexisBleho Alexis 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.13
26 Kollárová PaulinkaKollárová Paulinka 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.15
27 Kubaljaková LenkaKubaljaková Lenka 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 12.19
28 Slivková NinaSlivková Nina 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.55
29 Rajnohová AdelaRajnohová Adela 16 16 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 12.92
Ontkocová KristínaOntkocová Kristína 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 19.24 11.00
2 9 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 20.52 9.00
3 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 21.36 7.00
4 59 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 21.76 5.00
5 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.68 3.00
6 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 23.23
7 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 23.28
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 22.79 2.00
2 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.86 1.00
3 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.90
4 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.55
5 Hagara TomášHagara Tomáš 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.62
6 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 24.64
7 Godár DominikGodár Dominik 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 25.48
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 20.80 8.00
2 Varga MariánVarga Marián 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 24.00
3 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 24.96
4 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8 PB 25.04
5 29 Kosár KondrádKosár Kondrád 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 25.57
6 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 25.58
7 Bertók FélixBertók Félix 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 26.06
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Batka PeterBatka Peter 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 21.58 6.00
2 Popluhár MathiasPopluhár Mathias 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 21.78 4.00
3 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.96
4 Velčický NikolajVelčický Nikolaj 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.31
5 207 Vladár KristiánVladár Kristián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.48
6 148 Mitas BrunoMitas Bruno 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.17
7 Takáč FilipTakáč Filip 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 27.42
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 19.24 11.00
2 9 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 20.52 9.00
3 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 20.80 8.00
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 21.36 7.00
5 150 Batka PeterBatka Peter 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 21.58 6.00
6 59 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 21.76 5.00
7 Popluhár MathiasPopluhár Mathias 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 21.78 4.00
8 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.68 3.00
9 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 22.79 2.00
10 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.86 1.00
11 Bertúšek IvoBertúšek Ivo 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 23.23
12 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 23.28
13 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.90
14 Varga MariánVarga Marián 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 24.00
15 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.55
16 Hagara TomášHagara Tomáš 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.62
17 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 24.64
18 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 24.96
18 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.96
20 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8 PB 25.04
21 Velčický NikolajVelčický Nikolaj 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 25.31
22 Godár DominikGodár Dominik 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 25.48
22 207 Vladár KristiánVladár Kristián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.48
24 29 Kosár KondrádKosár Kondrád 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 25.57
25 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 25.58
26 Bertók FélixBertók Félix 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 26.06
27 148 Mitas BrunoMitas Bruno 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.17
28 Takáč FilipTakáč Filip 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 27.42

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 4 PB 20.37 11.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 20.86 9.00
3 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 20.92 8.00
4 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 20.99 7.00
5 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.59 4.00
6 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 21.62 3.00
7 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 PB 22.09 2.00
8 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 22.09 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 13:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 21.37 6.00
2 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 22.12
3 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 22.30
4 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 22.49
5 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 22.59
6 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 22.67
7 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 22.67
8 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 22.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 13:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.56
2 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.64
3 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 22.66
4 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 22.96
5 Moravčíková ZoeMoravčíková Zoe 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.57
6 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 23.71
7 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 23.81
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 13:20) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.81
2 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 23.87
3 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.99
4 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24.27
5 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.34
6 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.69
7 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 11.5.2024 - 13:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 23.56
2 39 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 23.86
3 56 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 24.52
4 74 Nováková EliškaNováková Eliška 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.07
5 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 25.26
6 Jozefíková MelániaJozefíková Melánia 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 25.38
7 Jakubíková NinaJakubíková Nina 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 27.09
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 11.5.2024 - 13:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bujnová HanaBujnová Hana 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.53 5.00
2 94 Pipíšková NinaPipíšková Nina 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 23.50
3 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 24.12
4 75 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 25.20
5 Hanzlíčková AngelikaHanzlíčková Angelika 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.78
6 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 11.5.2024 - 13:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 23.01
2 Illéšová MichaelaIlléšová Michaela 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 23.89
3 Sanchez NataliaSanchez Natalia 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.51
4 Kubálová ElizabethKubálová Elizabeth 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.62
5 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 25.29
6 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.77
7 Bajcsi EmmaBajcsi Emma 13 13 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 26.74
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 4 PB 20.37 11.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 20.86 9.00
3 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 20.92 8.00
4 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 20.99 7.00
5 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 21.37 6.00
6 Bujnová HanaBujnová Hana 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.53 5.00
7 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.59 4.00
8 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 21.62 3.00
9 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 PB 22.09 2.00
9 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 22.09 1.00
11 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 22.12
12 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 22.30
13 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 22.49
14 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 22.56
15 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 22.59
16 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.64
17 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 22.66
18 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 22.67
18 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 22.67
20 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 22.91
21 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 22.96
22 100 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 23.01
23 94 Pipíšková NinaPipíšková Nina 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 23.50
24 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 23.56
25 Moravčíková ZoeMoravčíková Zoe 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.57
26 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 23.71
27 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 23.81
27 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.81
29 39 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 23.86
30 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 23.87
31 Illéšová MichaelaIlléšová Michaela 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 23.89
32 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.99
33 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 24.12
34 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24.27
35 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.34
36 Sanchez NataliaSanchez Natalia 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.51
37 56 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 24.52
38 Kubálová ElizabethKubálová Elizabeth 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.62
39 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.69
40 74 Nováková EliškaNováková Eliška 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.07
41 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.10
42 75 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 25.20
43 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 25.26
44 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 25.29
45 Jozefíková MelániaJozefíková Melánia 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 25.38
46 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.77
47 Bajcsi EmmaBajcsi Emma 13 13 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 26.74
48 Hanzlíčková AngelikaHanzlíčková Angelika 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.78
49 Jakubíková NinaJakubíková Nina 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 27.09
50 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.70

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 1:42.53 11.00
2 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 1:49.05 8.00
3 58 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 1:53.19 7.00
4 8 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:54.90 6.00
5 51 Valenta MatúšValenta Matúš 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 1:55.67 5.00
6 32 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:56.23 4.00
7 72 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:57.12 3.00
8 30 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 PB 1:58.68 2.00
9 59 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 1:58.70 1.00
10 14 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 1:59.25
11 150 Batka PeterBatka Peter 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 PB 2:00.02
12 64 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:00.78
13 4 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:10.49
14 127 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 2:13.01
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 11 1:47.17 9.00
2 210 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 12 2:06.41
3 117 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:09.19
4 179 Báby MartinBáby Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:14.06
5 1 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:14.56
6 67 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 2:14.96
7 207 Vladár KristiánVladár Kristián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 2:19.10
8 176 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:19.68
9 148 Mitas BrunoMitas Bruno 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:20.57
10 2 Flóriš MartinFlóriš Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:37.86
11 350 Bisták LukášBisták Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:39.10
12 76 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:53.01
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 1:42.53 11.00
2 201 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 11 1:47.17 9.00
3 12 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 1:49.05 8.00
4 58 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 1:53.19 7.00
5 8 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:54.90 6.00
6 51 Valenta MatúšValenta Matúš 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 1:55.67 5.00
7 32 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:56.23 4.00
8 72 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:57.12 3.00
9 30 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 PB 1:58.68 2.00
10 59 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 1:58.70 1.00
11 14 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 1:59.25
12 150 Batka PeterBatka Peter 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 PB 2:00.02
13 64 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:00.78
14 210 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 12 2:06.41
15 117 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:09.19
16 4 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:10.49
17 127 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 2:13.01
18 179 Báby MartinBáby Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:14.06
19 1 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 2:14.56
20 67 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 2:14.96
21 207 Vladár KristiánVladár Kristián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 2:19.10
22 176 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:19.68
23 148 Mitas BrunoMitas Bruno 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:20.57
24 2 Flóriš MartinFlóriš Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:37.86
25 350 Bisták LukášBisták Lukáš 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:39.10
26 76 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:53.01

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 207 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 1:51.64 11.00
2 12 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:51.94 9.00
3 100 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 1:52.52 8.00
4 214 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:55.49 7.00
5 142 Pražienková DianaPražienková Diana 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 1:55.66 6.00
6 183 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 1:58.14 5.00
7 43 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 1:58.38 3.00
8 188 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:58.76 2.00
9 45 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 PB 2:02.49
10 36 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 2:02.86
11 189 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:02.90
12 46 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 14 PB 2:03.28
13 39 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 PB 2:03.32
14 38 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 10 2:05.00
15 48 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:11.20
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:01.88 1.00
2 56 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 2:05.28
3 53 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 2:06.32
4 74 Nováková EliškaNováková Eliška 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:12.31
5 49 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:12.86
6 73 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 2:12.94
7 75 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 PB 2:17.20
8 62 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:17.67
9 57 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:17.98
10 67 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:18.33
11 65 Švolíková EmaŠvolíková Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:23.23
12 76 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:26.55
Celkom 12 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 94 Pipíšková NinaPipíšková Nina 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 13 1:58.33 4.00
2 91 De Roche ManayDe Roche Manay 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:03.15
3 92 Farkašová EmaFarkašová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:09.00
4 82 Radvanská ZuzanaRadvanská Zuzana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:21.53
5 78 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:22.87
6 93 Pajgerová HanaPajgerová Hana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:24.93
7 84 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:29.62
8 83 Musaevová DžamalMusaevová Džamal 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 2:31.44
9 86 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:32.11
10 90 Farmanová HanaFarmanová Hana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 2:44.55
11 88 Dérerová LauraDérerová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:44.87
12 87 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:44.95
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 207 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 1:51.64 11.00
2 12 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:51.94 9.00
3 100 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 1:52.52 8.00
4 214 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:55.49 7.00
5 142 Pražienková DianaPražienková Diana 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 1:55.66 6.00
6 183 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 1:58.14 5.00
7 94 Pipíšková NinaPipíšková Nina 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 13 1:58.33 4.00
8 43 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 1:58.38 3.00
9 188 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:58.76 2.00
10 50 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:01.88 1.00
11 45 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 PB 2:02.49
12 36 Bali MatildaBali Matilda 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 2:02.86
13 189 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:02.90
14 91 De Roche ManayDe Roche Manay 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:03.15
15 46 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 14 PB 2:03.28
16 39 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 PB 2:03.32
17 38 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 10 2:05.00
18 56 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 2:05.28
19 53 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 2:06.32
20 92 Farkašová EmaFarkašová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11 2:09.00
21 48 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:11.20
22 74 Nováková EliškaNováková Eliška 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:12.31
23 49 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:12.86
24 73 Bafati DušanaBafati Dušana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 2:12.94
25 75 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 PB 2:17.20
26 62 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:17.67
27 57 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:17.98
28 67 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:18.33
29 82 Radvanská ZuzanaRadvanská Zuzana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 2:21.53
30 78 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:22.87
31 65 Švolíková EmaŠvolíková Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:23.23
32 93 Pajgerová HanaPajgerová Hana 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:24.93
33 76 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:26.55
34 84 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:29.62
35 83 Musaevová DžamalMusaevová Džamal 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 2:31.44
36 86 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:32.11
37 90 Farmanová HanaFarmanová Hana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 2:44.55
38 88 Dérerová LauraDérerová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:44.87
39 87 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:44.95

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 11.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 5:06.97 11.00
2 178 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:07.99 9.00
3 11 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 5:14.18 8.00
4 19 Dominik MatejDominik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 5:17.30 7.00
5 35 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 5:17.69 6.00
6 15 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 5:18.50 5.00
7 29 Kosár KondrádKosár Kondrád 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 6:41.23 4.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 11.5.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 5:32.88 11.00
2 314 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 5:39.11 9.00
3 66 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 5:41.44 8.00
4 35 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 5:41.66 7.00
5 6 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 5:51.65 6.00
6 5 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 6:11.08 5.00
7 7 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 6:11.41 4.00
8 17 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 6:48.60 3.00
186 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 DNF
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:05) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.24 11.00
2 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.74 9.00
3 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 11.59 8.00
4 32 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.97 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 12.66 6.00
2 4 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 13.21 5.00
3 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 13.75 4.00
4 Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.33 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.24 11.00
2 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.74 9.00
3 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 11.59 8.00
4 32 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.97 7.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 12.66 6.00
6 4 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 13.21 5.00
7 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 13.75 4.00
8 Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.33 3.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 10:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.70 11.00
2 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 10.53 9.00
3 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.08 8.00
4 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.47 6.00
5 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.71 5.00
6 13 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 12.01 2.00
7 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.83
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 10:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 11.33 7.00
2 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 11.92 3.00
3 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 12.55
4 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 12.59
5 314 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.71
6 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 13.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 10:10) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.72 4.00
2 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.29 1.00
3 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12.31
4 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.77
5 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.45
6 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 14.60
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.70 11.00
2 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 10.53 9.00
3 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 11.08 8.00
4 43 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 11.33 7.00
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.47 6.00
6 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 11.71 5.00
7 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.72 4.00
8 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 11.92 3.00
9 13 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 12.01 2.00
10 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 12.29 1.00
11 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12.31
12 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 12.55
13 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 12.59
14 314 Skladaná NelaSkladaná Nela 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.71
15 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 13.52
16 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.77
17 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.45
18 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 14.60
19 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.83

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 11.5.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 20 Peciar TeoPeciar Teo 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12:57.92 11.00
2 28 Pišoja OskarPišoja Oskar 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 14:57.64 9.00
3 31 Grell OliverGrell Oliver 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 18:29.00 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 11.5.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 33 Kováriková LianaKováriková Liana 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 11:02.45 11.00
2 34 Sofková NatáliaSofková Natália 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 11:05.48 9.00
3 16 Nemcová EvaNemcová Eva 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11:20.00 8.00
4 25 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 12:09.16 7.00
5 13 Fašanková SáraFašanková Sára 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 16:35.40 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 11.5.2024 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 140 145 151 155 160 163 Body
1 Šimon OliverŠimon Oliver
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 6 PB 160 - - - - o o o xo xo o xo xxx 11.00
2 58 Hupka RichardHupka Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 2 PB 135 o o o o xo xxo xxx 9.00
3 Čahoj GabrielČahoj Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 1 PB 130 o xxo o xo o xxx 8.00
4 Levický AdamLevický Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 3 PB 130 o o o xo xo xxx 7.00
5 178 Rábara BartolomejRábara Bartolomej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 5 PB 120 o o xo xxx 6.00
6 Novota MatejNovota Matej
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 4 115 o xo xxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 11.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 145 148 152 Body
1 207 Velikova KarolínaVelikova Karolína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 12 148 o o o o o - - - o o xr 11.00
2 Kubišová BiankaKubišová Bianka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 11 135 o o o o o o o xxx 9.00
3 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 1 PB 135 o - - o o o xxo xxx 8.00
4 Obrancová GrétaObrancová Gréta
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
13 13 8 PB 135 o o o o o xo xxo xxx 7.00
5 Račeková MalvínaRačeková Malvína
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 10 130 o o o o o o xxx 6.00
6 Latáková KláraLatáková Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 7 PB 130 o o xo o xo xo xxx 5.00
7 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 9 125 o o o o o xxx 4.00
8 314 Skladaná NelaSkladaná Nela
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 6 120 o o o o xxx 3.00
9 Vrbovská SimonaVrbovská Simona
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 2 PB 120 xo o xo xo xxx 2.00
10 Václavová TimeaVáclavová Timea
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 3 PB 120 o o xo xxo xxx 1.00
11 Pavelková HanaPavelková Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 4 105 o xxx
12 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 5 NM r
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 11.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 24 PB 528 490 507 499 507 528 494 506 11.00
2 Šimon OliverŠimon Oliver
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 25 PB 510 491 491 503 503 490 499 510 9.00
3 Hamza GregorHamza Gregor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 23 PB 481 475 478 481 481 x x 450 8.00
4 198 Talpaš MarošTalpaš Maroš