<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky pre miniprípravku.

Piešťany (5. 5. 2024)

50 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 11:05) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pagáč DavidPagáč David 17 17 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.10
2 Tamajka TeoTamajka Teo 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.47
3 Kabát VojtechKabát Vojtech 18 18 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.80
4 Skačan MatejSkačan Matej 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.13
5 Švec AlexanderŠvec Alexander 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 12.32
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 11:05) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horúcka MarkoHorúcka Marko 18 18 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.96
2 Kotvan AlexKotvan Alex 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 10.38
3 Juriš JakubJuriš Jakub 19 19 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.86
4 Ertl TeoErtl Teo 18 18 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.31
5 Ondrejička TobiasOndrejička Tobias 19 19 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 12.26
Boháčik MartinkoBoháčik Martinko 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 11:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Serhan Alexander NinoSerhan Alexander Nino 17 17 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 09.70
2 Harnúšek FilipHarnúšek Filip 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.90
3 Bartek TristanBartek Tristan 18 18 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.53
4 Jureňa JakubJureňa Jakub 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 10.77
5 Žilínek MichalŽilínek Michal 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 11.16
6 Rehák OliverRehák Oliver 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 12.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.5.2024 - 11:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubinák MatejHubinák Matej 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.51
2 Vajda JakubVajda Jakub 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 10.66
3 Šagát NatanelŠagát Natanel 17 17 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.72
4 Ondriska EliášOndriska Eliáš 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 11.03
5 Ištok DušanIštok Dušan 17 17 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.09
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Serhan Alexander NinoSerhan Alexander Nino 17 17 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 09.70
2 Harnúšek FilipHarnúšek Filip 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.90
3 Horúcka MarkoHorúcka Marko 18 18 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.96
4 Pagáč DavidPagáč David 17 17 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.10
5 Kotvan AlexKotvan Alex 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 10.38
6 Tamajka TeoTamajka Teo 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.47
7 Hubinák MatejHubinák Matej 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.51
8 Bartek TristanBartek Tristan 18 18 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 10.53
9 Vajda JakubVajda Jakub 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 10.66
10 Šagát NatanelŠagát Natanel 17 17 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.72
11 Jureňa JakubJureňa Jakub 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 10.77
12 Kabát VojtechKabát Vojtech 18 18 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.80
13 Juriš JakubJuriš Jakub 19 19 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.86
14 Ondriska EliášOndriska Eliáš 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 11.03
15 Ištok DušanIštok Dušan 17 17 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.09
16 Skačan MatejSkačan Matej 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.13
17 Žilínek MichalŽilínek Michal 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 11.16
18 Ertl TeoErtl Teo 18 18 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.31
19 Ondrejička TobiasOndrejička Tobias 19 19 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 12.26
20 Švec AlexanderŠvec Alexander 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 12.32
21 Rehák OliverRehák Oliver 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 12.39
Boháčik MartinkoBoháčik Martinko 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DNF

50 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 11:12) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová ZarkaĎurišová Zarka 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.97
2 Vančíková TatianaVančíková Tatiana 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 10.23
3 Jurišová NinaJurišová Nina 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.30
4 Barteková ŠárkaBarteková Šárka 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 11.49
Beňová AlžbetaBeňová Alžbeta 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 11:12) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rybáriková KristínaRybáriková Kristína 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.33
2 Batková JohanaBatková Johana 18 18 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.05
3 Koniarová OliviaKoniarová Olivia 18 18 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.44
4 Wirth HannaWirth Hanna 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 11.49
Strečanská NinaStrečanská Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 11:12) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malichová RebekaMalichová Rebeka 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 10.10
2 Farkašová CharlotteFarkašová Charlotte 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.42
3 Matuská LauraMatuská Laura 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 10.66
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová ZarkaĎurišová Zarka 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.97
2 Malichová RebekaMalichová Rebeka 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 10.10
3 Vančíková TatianaVančíková Tatiana 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 10.23
4 Jurišová NinaJurišová Nina 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.30
5 Rybáriková KristínaRybáriková Kristína 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.33
6 Farkašová CharlotteFarkašová Charlotte 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.42
7 Matuská LauraMatuská Laura 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 10.66
8 Batková JohanaBatková Johana 18 18 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.05
9 Koniarová OliviaKoniarová Olivia 18 18 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.44
10 Barteková ŠárkaBarteková Šárka 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 11.49
10 Wirth HannaWirth Hanna 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 11.49
Beňová AlžbetaBeňová Alžbeta 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNF
Strečanská NinaStrečanská Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNF

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 10:33) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.55 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 07.63 9.00
3 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.79 8.00
4 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 07.85 7.00
5 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.11 6.00
6 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 08.32 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 10:33) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.18 5.00
2 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 08.19 4.00
3 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.36 1.00
4 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 08.37
5 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.57
6 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 10:33) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Konta BranislavKonta Branislav 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 PB 08.31 3.00
2 19 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 08.38
3 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.63
4 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.64
5 Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.80
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.5.2024 - 10:33) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.47
2 Kvočka LukášKvočka Lukáš 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 08.58
3 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.95
4 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.20
5 139 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.5.2024 - 10:33) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.16
2 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.73
3 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.77
4 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.92
5 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 10.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.5.2024 - 10:33) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chmela MartinChmela Martin 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.66
2 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.15
3 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.16
4 321 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.22
5 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 SB 10.31
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.55 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 07.63 9.00
3 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.79 8.00
4 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 07.85 7.00
5 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 08.11 6.00
6 84 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.18 5.00
7 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 08.19 4.00
8 286 Konta BranislavKonta Branislav 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 PB 08.31 3.00
9 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 08.32 2.00
10 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.36 1.00
11 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 08.37
12 19 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 08.38
13 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.47
14 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.57
15 Kvočka LukášKvočka Lukáš 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 08.58
16 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.61
17 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.63
18 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.64
19 Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.80
20 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.95
21 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.16
22 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.20
23 139 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.28
24 Chmela MartinChmela Martin 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.66
25 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.73
26 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.77
27 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.92
28 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 10.15
29 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 10.16
29 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 10.16
31 321 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.22
32 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 SB 10.31

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 07.94 11.00
2 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.33 9.00
3 313 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.44 6.00
4 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.46 5.00
5 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 08.53 3.00
Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 08.41 8.00
2 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 08.43 7.00
3 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.49 4.00
4 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.71 1.00
5 315 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.71
6 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 08.71 2.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.71
3 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.76
4 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.81
5 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.94
6 Mikušová KarolínaMikušová Karolína 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 09.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.81
2 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.02
3 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.04
4 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.05
5 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.13
MS Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.85
2 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.86
3 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.94
4 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 PB 08.98
5 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 09.10
6 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.92
2 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 09.04
3 235 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.17
4 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.20
5 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.40
6 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 09.03
2 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 09.29
3 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.46
4 37 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.46
5 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.60
MS Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.37
2 Blahová NellaBlahová Nella 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.47
3 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.50
MS Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.68
5 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.78
6 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 09.27
MS Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.39
3 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.44
4 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.53
5 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 09.81
6 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.81
2 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 09.87
3 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.05
4 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.27
MS Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.32
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Borovská BiankaBorovská Bianka 10 10 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 09.85
MS Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.11
3 37 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.58
4 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.84
Kučerová TimeaKučerová Timea 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 12 (ne, 5.5.2024 - 10:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 39 Hromníková HanaHromníková Hana 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.99
MS 129 Sabadková BarboraSabadková Barbora 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.82
3 Brušková Samanta NaomiBrušková Samanta Naomi 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 09.86
MS 40 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 10.18
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 07.94 11.00
2 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.33 9.00
3 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 08.41 8.00
4 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 08.43 7.00
5 313 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.44 6.00
6 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.46 5.00
7 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.49 4.00
8 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 08.53 3.00
9 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.71 1.00
9 315 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.71
9 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 08.71 2.00
9 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.71
13 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.76
14 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.81
14 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.81
16 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.85
17 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.86
18 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.92
19 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.94
19 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.94
21 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.95
22 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 PB 08.98
23 39 Hromníková HanaHromníková Hana 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.99
24 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.02
25 Mikušová KarolínaMikušová Karolína 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 09.03
25 132 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 09.03
27 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.04
27 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 09.04
29 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.05
30 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 09.10
31 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.11
32 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.13
33 235 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.17
34 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.20
35 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 09.27
36 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 09.29
37 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.37
38 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.38
39 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.39
40 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.40
41 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.44
42 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.46
42 37 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.46
44 Blahová NellaBlahová Nella 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.47
45 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.50
46 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.53
47 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.54
48 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.60
49 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.68
49 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.68
51 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.78
52 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.80
53 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 09.81
53 Petrovič JulianaPetrovič Juliana 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.81
55 129 Sabadková BarboraSabadková Barbora 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.82
56 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.83
57 Borovská BiankaBorovská Bianka 10 10 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 09.85
58 Brušková Samanta NaomiBrušková Samanta Naomi 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 09.86
59 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 09.87
60 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.05
61 Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.11
62 40 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 10.18
63 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.27
64 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.32
65 37 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.58
66 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.84
Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 DNF
Kučerová TimeaKučerová Timea 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNF

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 13:05) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 18.28 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 18.57 9.00
3 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 18.78 8.00
4 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 18.88 7.00
5 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 19.68 5.00
6 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 19.75 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 13:05) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 286 Konta BranislavKonta Branislav 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 PB 20.31 3.00
2 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 5 PB 20.81 1.00
3 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 20.82
4 285 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.97
5 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 21.10
6 140 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 21.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 13:05) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.27
2 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 21.53
3 Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.80
4 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 21.87
5 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.56
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.5.2024 - 13:05) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 20.65 2.00
2 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.93
3 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 24.70
4 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 25.31
5 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 25.60
6 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 25.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.5.2024 - 13:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 19.44 6.00
2 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.23
3 Kvočka LukášKvočka Lukáš 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 21.30
4 Matejík AndrejMatejík Andrej 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 22.07
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 18.28 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 18.57 9.00
3 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 18.78 8.00
4 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 18.88 7.00
5 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 19.44 6.00
6 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 19.68 5.00
7 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 19.75 4.00
8 286 Konta BranislavKonta Branislav 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 PB 20.31 3.00
9 127 Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 20.65 2.00
10 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 5 PB 20.81 1.00
11 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 20.82
12 285 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.97
13 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 21.10
14 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.23
15 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.27
16 Kvočka LukášKvočka Lukáš 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 21.30
17 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 21.53
18 140 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 21.65
19 Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 21.80
20 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 21.87
21 Matejík AndrejMatejík Andrej 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 22.07
22 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.56
23 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.93
24 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 24.70
25 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 25.31
26 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 25.60
27 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 25.70

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 18.97 11.00
2 313 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 19.98 8.00
3 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.16 7.00
4 315 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.73 4.00
5 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.05 2.00
6 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 19.76 9.00
2 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 20.36 6.00
3 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 20.65 5.00
4 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 20.87 3.00
5 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 21.06 1.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 21.61
3 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 21.63
4 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.79
5 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 22.07
6 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 22.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 21.89
2 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 21.90
3 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 21.95
4 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 22.68
5 Bartová SabínaBartová Sabína 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.72
6 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 21.83
2 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 21.95
3 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 22.34
4 235 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.67
5 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.75
6 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 22.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 22.49
2 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 22.88
3 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 22.99
4 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.44
5 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 23.44
MS Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 23.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 22.13
2 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.32
3 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 23.52
MS Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.68
5 234 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 24.21
6 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 22.65
MS Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.05
3 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.39
MS Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 23.59
5 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 23.76
6 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 23.37
2 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 23.50
3 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 24.33
4 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.88
5 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.90
2 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 24.91
3 Borovská BiankaBorovská Bianka 10 10 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 25.02
4 Gálová NinaGálová Nina 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.33
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ne, 5.5.2024 - 13:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 39 Hromníková HanaHromníková Hana 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 22.39
2 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 23.70
3 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.83
MS 40 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 26.07
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 18.97 11.00
2 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 19.76 9.00
3 313 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 19.98 8.00
4 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.16 7.00
5 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 20.36 6.00
6 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 20.65 5.00
7 315 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.73 4.00
8 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 20.87 3.00
9 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.05 2.00
10 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 21.06 1.00
11 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 21.11
12 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 21.61
13 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 21.63
14 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.79
15 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 21.83
16 131 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 21.89
17 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 21.90
18 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 21.95
18 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 21.95
20 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.06
21 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 22.07
22 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 22.11
23 129 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 22.13
24 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 22.34
25 39 Hromníková HanaHromníková Hana 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 22.39
26 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 22.49
27 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 22.65
28 235 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.67
29 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 22.68
30 Bartová SabínaBartová Sabína 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.72
31 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.75
32 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 22.88
33 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 22.94
34 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.99
34 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 22.99
36 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.05
37 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.32
38 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 23.37
39 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.39
40 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.44
40 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 23.44
42 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 23.50
43 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 23.52
44 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 23.59
45 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.68
46 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 23.70
47 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 23.76
48 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 23.83
49 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 23.90
50 234 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 24.21
51 Kocianová AnetaKocianová Aneta 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.30
52 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 24.33
53 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.53
54 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.88
55 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.90
56 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 24.91
57 Borovská BiankaBorovská Bianka 10 10 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 25.02
58 40 Striežencová EmmaStriežencová Emma 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 26.07
59 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.25
60 Gálová NinaGálová Nina 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.33

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 22.48 101.00
2 206 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 23.56 100.00
3 84 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 24.08 98.00
4 219 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 24.53 93.00
5 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 25.30 76.00
6 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 25.56 69.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 24.68 90.00
2 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 24.91 88.00
3 Godár DominikGodár Dominik 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 PB 25.14 80.00
4 Husár MatejHusár Matej 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 25.20 77.00
5 1 Kliský AndrejKliský Andrej 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.16 60.00
6 220 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.60 50.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 24.42 96.00
2 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 24.75 89.00
3 140 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 25.03 85.00
4 226 Varga MatúšVarga Matúš 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 25.08 83.00
5 138 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 25.16 79.00
6 103 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 26.03 62.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.22 97.00
2 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 24.65 91.00
3 14 Ondáš MichalOndáš Michal 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 25.35 75.00
4 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 PB 25.74 66.00
5 210 Mikuš DanielMikuš Daniel 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 26.26 54.00
6 Olexa RichardOlexa Richard 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 PB 26.37 53.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.00 86.00
2 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 25.13 82.00
3 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 PB 25.17 78.00
4 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 26.20 59.00
5 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 28.42 29.00
6 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 29.17 22.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michálek SamuelMichálek Samuel 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 PB 26.82 48.00
2 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 26.83 47.00
3 239 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 28.21 30.00
4 227 Varga ŠimonVarga Šimon 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 29.19 21.00
5 139 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.46 18.00
6 Stuchlý ŠimonStuchlý Šimon 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 PB 29.46 17.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 25.61 68.00
2 212 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 27.70 35.00
3 137 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 28.47 28.00
4 Brna MateoBrna Mateo 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 28.52 26.00
5 Žúrek DominikŽúrek Dominik 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 30.25 10.00
6 134 Hollý TimotejHollý Timotej 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 32.12 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.42 96.00
2 135 Chmela FilipChmela Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.49 94.00
3 Mrázik JurajMrázik Juraj 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.91 88.00
4 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.83 65.00
5 Bielik JakubBielik Jakub 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 26.05 61.00
6 133 Hertl MartinHertl Martin 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 26.90 46.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gindl LeoGindl Leo 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 27.00 44.00
2 136 Chocholáček OliverChocholáček Oliver 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 27.25 40.00
3 185 Kráľovič JakubKráľovič Jakub 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 27.58 39.00
4 Bisták JurajBisták Juraj 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 29.88 13.00
5 Hipský ŠimonHipský Šimon 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 29.92 12.00
6 Ondrejička MatejOndrejička Matej 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 36.69 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černek OliverČernek Oliver 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 25.13 82.00
2 Pavlík LukášPavlík Lukáš 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 27.18 41.00
3 228 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 27.66 36.00
4 Trizuliak TimotejTrizuliak Timotej 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 29.71 14.00
5 Motus TomášMotus Tomáš 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 30.06 11.00
6 222 Tóth Samuel IvanTóth Samuel Ivan 16 16 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 30.31 9.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.37 74.00
2 Jozefík SebastiánJozefík Sebastián 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 26.68 49.00
3 Rudavský JurajRudavský Juraj 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.52 16.00
4 Jamrich TomášJamrich Tomáš 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 29.62 15.00
5 Hazucha MartinHazucha Martin 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 31.02 7.00
6 Hubinský RichardHubinský Richard 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 32.60 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Olešák SamuelOlešák Samuel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 24.63 92.00
2 Straňovský SamuelStraňovský Samuel 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.23 57.00
3 Aszódi AlexanderAszódi Alexander 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.63 37.00
4 213 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 27.80 33.00
5 229 Zawadzki DamianZawadzki Damian 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.16 23.00
6 207 Kvasnica AlexKvasnica Alex 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 32.73 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jaruška JakubJaruška Jakub 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.53 70.00
2 216 Póčik LukášPóčik Lukáš 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.25 55.00
3 209 Miko DominikMiko Dominik 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.03 43.00
4 132 Földes LeoFöldes Leo 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.60 38.00
5 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.47 28.00
6 221 Šebök ErichŠebök Erich 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.38 19.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Rehák DanielRehák Daniel 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.97 99.00
2 Straňovský TimothyStraňovský Timothy 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.06 84.00
3 208 Laczkó ViktorLaczkó Viktor 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.39 72.00
4 130 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.22 58.00
5 Mesároš MarkoMesároš Marko 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.23 57.00
6 131 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 28.77 24.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Varga MariánVarga Marián 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 25.90 64.00
2 Bertók FélixBertók Félix 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 26.90 46.00
3 215 Pavelka ŠtefanPavelka Štefan 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.14 42.00
4 Danko KarolDanko Karol 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 28.73 25.00
5 127 Angyi SebastiánAngyi Sebastián 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.84 8.00
6 Gálik RichardGálik Richard 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 37.71 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.43 71.00
2 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 25.70 67.00
3 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 26.40 51.00
4 211 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 27.76 34.00
5 Ovčarovič EmilOvčarovič Emil 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.91 32.00
Drahovský MichalDrahovský Michal 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 17 (ne, 5.5.2024 - 12:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Porubský AdamPorubský Adam 14 14 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 25.37 74.00
2 218 Roth AlexanderRoth Alexander 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.96 63.00
3 129 Baláž MiroslavBaláž Miroslav 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.39 52.00
4 13 Kuropka OtoKuropka Oto 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 27.94 31.00
5 Gudiak JakubGudiak Jakub 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 29.22 20.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 22.48 101.00
2 206 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 23.56 100.00
3 217 Rehák DanielRehák Daniel 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.97 99.00
4 84 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 24.08 98.00
5 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.22 97.00
6 19 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 24.42 96.00
6 223 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.42 96.00
8 135 Chmela FilipChmela Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.49 94.00
9 219 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 24.53 93.00
10 214 Olešák SamuelOlešák Samuel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 24.63 92.00
11 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 24.65 91.00
12 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 24.68 90.00
13 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 24.75 89.00
14 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 24.91 88.00
14 Mrázik JurajMrázik Juraj 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.91 88.00
16 193 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.00 86.00
17 140 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 25.03 85.00
18 Straňovský TimothyStraňovský Timothy 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.06 84.00
19 226 Varga MatúšVarga Matúš 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 25.08 83.00
20 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 25.13 82.00
20 Černek OliverČernek Oliver 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 25.13 82.00
22 Godár DominikGodár Dominik 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 PB 25.14 80.00
23 138 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 25.16 79.00
24 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 PB 25.17 78.00
25 Husár MatejHusár Matej 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 25.20 77.00
26 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 25.30 76.00
27 14 Ondáš MichalOndáš Michal 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 25.35 75.00
28 224 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.37 74.00
28 Porubský AdamPorubský Adam 14 14 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 25.37 74.00
30 208 Laczkó ViktorLaczkó Viktor 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 25.39 72.00
31 128 Angyi LeonardAngyi Leonard 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.43 71.00
32 Jaruška JakubJaruška Jakub 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.53 70.00
33 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 25.56 69.00
34 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 25.61 68.00
35 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 25.70 67.00
36 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 PB 25.74 66.00
37 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.83 65.00
38 225 Varga MariánVarga Marián 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 25.90 64.00
39 218 Roth AlexanderRoth Alexander 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.96 63.00
40 103 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 26.03 62.00
41 Bielik JakubBielik Jakub 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 26.05 61.00
42 1 Kliský AndrejKliský Andrej 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.16 60.00
43 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 26.20 59.00
44 130 Červeňák PeterČerveňák Peter 14 14 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 26.22 58.00
45 Straňovský SamuelStraňovský Samuel 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.23 57.00
45 Mesároš MarkoMesároš Marko 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.23 57.00
47 216 Póčik LukášPóčik Lukáš 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.25 55.00
48 210 Mikuš DanielMikuš Daniel 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 26.26 54.00
49 Olexa RichardOlexa Richard 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 PB 26.37 53.00
50 129 Baláž MiroslavBaláž Miroslav 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.39 52.00
51 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 26.40 51.00
52 220 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.60 50.00
53 Jozefík SebastiánJozefík Sebastián 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 26.68 49.00
54 Michálek SamuelMichálek Samuel 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 PB 26.82 48.00
55 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 26.83 47.00
56 133 Hertl MartinHertl Martin 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 26.90 46.00
56 Bertók FélixBertók Félix 14 14 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 26.90 46.00
58 Gindl LeoGindl Leo 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 27.00 44.00
59 209 Miko DominikMiko Dominik 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.03 43.00
60 215 Pavelka ŠtefanPavelka Štefan 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.14 42.00
61 Pavlík LukášPavlík Lukáš 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 27.18 41.00
62 136 Chocholáček OliverChocholáček Oliver 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 27.25 40.00
63 185 Kráľovič JakubKráľovič Jakub 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 27.58 39.00
64 132 Földes LeoFöldes Leo 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.60 38.00
65 Aszódi AlexanderAszódi Alexander 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.63 37.00
66 228 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 27.66 36.00
67 212 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 27.70 35.00
68 211 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 27.76 34.00
69 213 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 27.80 33.00
70 Ovčarovič EmilOvčarovič Emil 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.91 32.00
71 13 Kuropka OtoKuropka Oto 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 27.94 31.00
72 239 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 28.21 30.00
73 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 28.42 29.00
74 137 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 28.47 28.00
74 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.47 28.00
76 Brna MateoBrna Mateo 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 28.52 26.00
77 Danko KarolDanko Karol 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 28.73 25.00
78 131 Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 28.77 24.00
79 229 Zawadzki DamianZawadzki Damian 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.16 23.00
80 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 29.17 22.00
81 227 Varga ŠimonVarga Šimon 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 29.19 21.00
82 Gudiak JakubGudiak Jakub 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 29.22 20.00
83 221 Šebök ErichŠebök Erich 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.38 19.00
84 139 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.46 18.00
84 Stuchlý ŠimonStuchlý Šimon 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 PB 29.46 17.00
86 Rudavský JurajRudavský Juraj 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.52 16.00
87 Jamrich TomášJamrich Tomáš 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 29.62 15.00
88 Trizuliak TimotejTrizuliak Timotej 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 29.71 14.00
89 Bisták JurajBisták Juraj 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 29.88 13.00
90 Hipský ŠimonHipský Šimon 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 29.92 12.00
91 Motus TomášMotus Tomáš 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 30.06 11.00
92 Žúrek DominikŽúrek Dominik 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 30.25 10.00
93 222 Tóth Samuel IvanTóth Samuel Ivan 16 16 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 30.31 9.00
94 127 Angyi SebastiánAngyi Sebastián 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 30.84 8.00
95 Hazucha MartinHazucha Martin 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 31.02 7.00
96 134 Hollý TimotejHollý Timotej 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 32.12 6.00
97 Hubinský RichardHubinský Richard 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 32.60 5.00
98 207 Kvasnica AlexKvasnica Alex 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 32.73 4.00
99 Ondrejička MatejOndrejička Matej 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 36.69 3.00
100 Gálik RichardGálik Richard 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 37.71 2.00
Drahovský MichalDrahovský Michal 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DQ

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 11:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 37.80 11.00
2 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 40.82 9.00
3 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 40.98 8.00
4 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 42.83 6.00
5 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.66 5.00
6 285 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 44.44 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 11:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 41.47 7.00
2 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 47.29 2.00
3 77 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 48.51 1.00
4 289 Ježík KarolJežík Karol 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 48.77
5 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 48.87
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 11:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 2 44.99 3.00
2 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 48.63
3 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 49.86
4 139 Szabo TomášSzabo Tomáš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 54.65
5 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 57.41
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 37.80 11.00
2 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 40.82 9.00
3 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 40.98 8.00
4 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 41.47 7.00
5 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 42.83 6.00
6 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.66 5.00
7 285 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 44.44 4.00
8 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 2 44.99 3.00
9 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 47.29 2.00
10 77 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 48.51 1.00
11 Ostríž FilipOstríž Filip 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 48.63
12 289 Ježík KarolJežík Karol 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 48.77
13 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 48.87
14 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 49.86
15 139 Szabo TomášSzabo Tomáš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 54.65
16 Struňák SamuelStruňák Samuel 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 57.41

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.5.2024 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 43.46 11.00
2 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 44.55 9.00
3 336 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 45.10 7.00
4 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 45.48 6.00
5 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 46.39 5.00
6 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.64 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.5.2024 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 47.18 4.00
2 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 47.55 3.00
3 29 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 47.59 2.00
4 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 48.02
5 36 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 49.76
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 50.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.5.2024 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 48.97
2 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 50.61
MS Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 52.20
MS Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 52.75
MS Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.34
6 Začková TimeaZačková Timea 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 54.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.5.2024 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 45.01 8.00
2 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 51.66
3 Brušková Samanta NaomiBrušková Samanta Naomi 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 52.25
4 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 53.75
MS Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 57.75
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.5.2024 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartová SabínaBartová Sabína 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 50.22
2 Krčová-Šeberová EmaKrčová-Šeberová Ema 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 52.31
3 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 55.16
4 Petríková SáraPetríková Sára 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 59.83
5 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 63.35
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 43.46 11.00
2 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 44.55 9.00
3 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 45.01 8.00
4 336 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 45.10 7.00
5 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 45.48 6.00
6 Fridrichová NatáliaFridrichová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 46.39 5.00
7 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 47.18 4.00
8 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany