<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov, dospelých a ml. žiactva. Vložené preteky pre prípravku.

Trnava (1. 5. 2024)

50 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 15:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchnavý TeoKrchnavý Teo 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.66
2 Báby SamuelBáby Samuel 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.20
3 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.23
4 Selecký PeterSelecký Peter 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.81
5 Brutenič MartinBrutenič Martin 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.83
6 Pagáč DavidPagáč David 17 17 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.91
7 Majchrák ArturMajchrák Artur 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.91
8 Strapko PeterStrapko Peter 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.49
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 15:35) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gaži Jakub GabrielGaži Jakub Gabriel 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.19
2 Kríž MatejKríž Matej 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.58
3 Varga RastislavVarga Rastislav 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.05
4 Adamec TomášAdamec Tomáš 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.38
5 Hošták Daniel VidalsHošták Daniel Vidals 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.56
6 Matisko ViktorMatisko Viktor 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.80
7 Zdravecký KarolZdravecký Karol 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 15:35) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlbočan EmilHlbočan Emil 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.36
2 Benda LukášBenda Lukáš 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.36
3 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.41
4 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.00
5 Angyi SebastiánAngyi Sebastián 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.67
6 Šiška FilipŠiška Filip 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.62
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchnavý TeoKrchnavý Teo 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.66
2 Gaži Jakub GabrielGaži Jakub Gabriel 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.19
3 Báby SamuelBáby Samuel 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.20
4 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.23
5 Hlbočan EmilHlbočan Emil 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.36
5 Benda LukášBenda Lukáš 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.36
7 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.41
8 Kríž MatejKríž Matej 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.58
9 Selecký PeterSelecký Peter 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.81
10 Brutenič MartinBrutenič Martin 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.83
11 Pagáč DavidPagáč David 17 17 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.91
12 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.00
13 Varga RastislavVarga Rastislav 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.05
14 Adamec TomášAdamec Tomáš 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.38
15 Hošták Daniel VidalsHošták Daniel Vidals 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.56
16 Angyi SebastiánAngyi Sebastián 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.67
17 Matisko ViktorMatisko Viktor 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.80
18 Zdravecký KarolZdravecký Karol 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.85
19 Majchrák ArturMajchrák Artur 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.91
20 Strapko PeterStrapko Peter 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.49
21 Šiška FilipŠiška Filip 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.62

50 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 15:40) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ontkocová KristínaOntkocová Kristína 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.03
2 Dvorská BiankaDvorská Bianka 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.62
3 Turanská TerezaTuranská Tereza 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.66
4 Vlhová PetraVlhová Petra 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.67
5 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.42
6 Slivková NinaSlivková Nina 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.23
7 Bernadičová NinaBernadičová Nina 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.38
8 Dudová JasminaDudová Jasmina 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 15:40) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.72
2 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.42
3 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.51
4 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.53
5 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.66
6 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.88
7 Štefaničková EmmaŠtefaničková Emma 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.30
8 Trenčasnká AgátkaTrenčasnká Agátka 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 10.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 15:40) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.00
2 Bardáčová ViktóriaBardáčová Viktória 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.02
3 Batková MiriamBatková Miriam 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.44
4 Veselská HanaVeselská Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.47
5 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.63
6 Šútorová BarboraŠútorová Barbora 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.73
7 Zárubová OlíviaZárubová Olívia 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.94
8 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2024 - 15:40) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.18
2 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.34
3 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.88
4 Waroschová StellaWaroschová Stella 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.27
5 Kunochová MichaelaKunochová Michaela 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.49
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2024 - 15:40) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belaniová Ema ViolaBelaniová Ema Viola 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.52
2 Juhászová MargarétaJuhászová Margaréta 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.58
3 Chladonová ZoraChladonová Zora 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.65
4 Hudecová MiroslavaHudecová Miroslava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.92
5 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.30
6 Benczeová TáňaBenczeová Táňa 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.66
7 Adámková SabinaAdámková Sabina 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.98
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.72
2 Novotná ElaNovotná Ela 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.00
3 Bardáčová ViktóriaBardáčová Viktória 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.02
4 Ontkocová KristínaOntkocová Kristína 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.03
5 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.18
6 Kurucová NatáliaKurucová Natália 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.34
7 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.42
8 Batková MiriamBatková Miriam 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.44
9 Veselská HanaVeselská Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 09.47
10 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.51
11 Belaniová Ema ViolaBelaniová Ema Viola 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.52
12 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.53
13 Juhászová MargarétaJuhászová Margaréta 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.58
14 Dvorská BiankaDvorská Bianka 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.62
15 Angyiová StellaAngyiová Stella 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.63
16 Chladonová ZoraChladonová Zora 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.65
17 Turanská TerezaTuranská Tereza 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.66
17 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.66
19 Vlhová PetraVlhová Petra 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.67
20 Šútorová BarboraŠútorová Barbora 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.73
21 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.88
21 Sidorová NatašaSidorová Nataša 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.88
23 Hudecová MiroslavaHudecová Miroslava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.92
24 Zárubová OlíviaZárubová Olívia 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.94
25 Waroschová StellaWaroschová Stella 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.27
26 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.29
27 Štefaničková EmmaŠtefaničková Emma 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.30
27 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.30
29 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.42
30 Kunochová MichaelaKunochová Michaela 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.49
31 Trenčasnká AgátkaTrenčasnká Agátka 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 10.50
32 Benczeová TáňaBenczeová Táňa 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.66
33 Adámková SabinaAdámková Sabina 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.98
34 Slivková NinaSlivková Nina 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.23
35 Bernadičová NinaBernadičová Nina 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.38
36 Dudová JasminaDudová Jasmina 17 17 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.91

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 11:00) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.12 11.00
2 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.24 9.00
3 147 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.60 8.00
4 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.73 7.00
5 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.80 5.00
6 144 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 08.96 4.00
7 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 09.09 3.00
8 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.13 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.75 6.00
2 173 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.15 1.00
3 76 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.38
4 187 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.52
5 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.74
6 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.75
7 182 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.01
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 11:00) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.65
2 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.86
3 191 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.96
4 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.97
5 206 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.00
6 74 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.06
7 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.07
8 183 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2024 - 11:00) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.48
2 176 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.61
3 199 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.26
4 189 Duška DarenDuška Daren 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.38
5 Kaplan BrunoKaplan Bruno 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.41
6 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.41
7 193 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.49
86 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2024 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 201 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.75
2 Deák MarcoDeák Marco 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.77
3 Fančovič MichaelFančovič Michael 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.06
4 Škuta JakubŠkuta Jakub 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.19
5 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.42
6 197 Flóriš MartinFlóriš Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.45
7 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.46
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 1.5.2024 - 11:00) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Valenta MatúšValenta Matúš 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.22
2 207 Prešinský MarekPrešinský Marek 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.27
3 194 Bohunický BorisBohunický Boris 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.32
4 Sekereš PavolSekereš Pavol 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.69
5 Kovács KristiánKovács Kristián 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.81
6 Miedzga MiroslavMiedzga Miroslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.07
7 208 Šuta GregorŠuta Gregor 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 1.5.2024 - 11:00) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.16
2 Grell OliverGrell Oliver 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.53
3 Zdravecký MichalZdravecký Michal 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.57
4 Velčický NikolajVelčický Nikolaj 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.68
5 203 Dadaev EduardDadaev Eduard 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.98
6 Lenárt AlexLenárt Alex 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.03
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.12 11.00
2 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.24 9.00
3 147 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.60 8.00
4 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.73 7.00
5 Prosňanský JozefProsňanský Jozef 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.75 6.00
6 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.80 5.00
7 144 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 08.96 4.00
8 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 09.09 3.00
9 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.13 2.00
10 173 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.15 1.00
11 209 Valenta MatúšValenta Matúš 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.22
12 207 Prešinský MarekPrešinský Marek 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.27
13 76 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.38
14 150 Hupka RichardHupka Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.48
15 187 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.52
16 176 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.61
17 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.65
18 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.74
19 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.75
19 201 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.75
21 Deák MarcoDeák Marco 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.77
22 Prelovský FilipPrelovský Filip 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.86
23 191 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.96
24 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.97
25 206 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.00
26 182 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.01
27 74 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.06
27 Fančovič MichaelFančovič Michael 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 10.06
29 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.07
30 190 Bartaloš DavidBartaloš David 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.16
31 Škuta JakubŠkuta Jakub 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.19
32 199 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.26
33 194 Bohunický BorisBohunický Boris 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.32
34 189 Duška DarenDuška Daren 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.38
35 Kaplan BrunoKaplan Bruno 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.41
35 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.41
37 193 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.49
38 Grell OliverGrell Oliver 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.53
39 Zdravecký MichalZdravecký Michal 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.57
40 183 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.58
41 Velčický NikolajVelčický Nikolaj 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.68
42 Sekereš PavolSekereš Pavol 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.69
43 Kovács KristiánKovács Kristián 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.81
44 203 Dadaev EduardDadaev Eduard 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.98
45 Miedzga MiroslavMiedzga Miroslav 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.07
46 208 Šuta GregorŠuta Gregor 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.13
47 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.42
48 197 Flóriš MartinFlóriš Martin 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.45
49 Lenárt AlexLenárt Alex 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.03
50 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.46
86 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -4.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.65 11.00
2 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.82 9.00
3 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.16 7.00
4 46 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.19 6.00
5 221 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20 5.00
6 Nováková HanaNováková Hana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.26 3.00
7 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.35
8 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -3.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 258 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.25 4.00
2 212 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 09.31 1.00
3 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.33
4 101 Malček LindaMalček Linda 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.36
5 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.40
6 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 09.58
7 263 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.78
8 319 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.42
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.05 8.00
2 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.41
3 266 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.43
4 Hagarová KristínaHagarová Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.45
5 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 09.62
6 274 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.77
7 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.83
8 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.89
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.30 2.00
2 Moravčíková ZoeMoravčíková Zoe 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.46
3 33 Turčeková LuciaTurčeková Lucia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 09.51
4 49 Lenártová ShaniaLenártová Shania 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.56
5 316 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 09.80
6 1 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.02
7 267 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.11
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.98
2 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 10.07
3 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.16
4 48 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.18
5 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.29
6 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.48
7 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.55
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.38
2 243 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.38
3 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.45
4 83 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.56
5 124 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 10.70
6 Butašová AgátaButašová Agáta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.74
7 29 Klanicová DominikaKlanicová Dominika 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.04
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.84
2 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.96
3 90 Smatanová ViktóriaSmatanová Viktória 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.45
4 110 Švecová ZaraŠvecová Zara 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 11.49
5 82 Oršulová JovankaOršulová Jovanka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.92
6 95 Straková EmaStraková Ema 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 13.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Škutová SáraŠkutová Sára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.42
2 113 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.85
3 255 Zaťková AlžbetaZaťková Alžbeta 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.06
4 Fedorová SimonaFedorová Simona 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.97
5 Jurkovičová KláraJurkovičová Klára 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.10
Oravcová VeronikaOravcová Veronika 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Čambalová KarolínaČambalová Karolína 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -3.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Trenčanská EliškaTrenčanská Eliška 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 10.17
2 Kučerová TimeaKučerová Timea 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.98
3 350 Kubalová SáraKubalová Sára 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.19
4 Zonová AlžbetaZonová Alžbeta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.26
5 Medíková AimééMedíková Aiméé 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.39
6 88 Farmanová HanaFarmanová Hana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.98
7 93 Dérerová LauraDérerová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.25
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (st, 1.5.2024 - 11:10) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gyurcsy SimonaGyurcsy Simona 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.58
2 8 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.60
3 Illéšová MichaelaIlléšová Michaela 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.78
4 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.41
5 Horváthová NatáliaHorváthová Natália 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.47
6 68 Kovács RebekaKovács Rebeka 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.80
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.65 11.00
2 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.82 9.00
3 235 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.05 8.00
4 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.16 7.00
5 46 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.19 6.00
6 221 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20 5.00
7 258 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.25 4.00
8 Nováková HanaNováková Hana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.26 3.00
9 349 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.30 2.00
10 212 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 09.31 1.00
11 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.33
12 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.35
13 101 Malček LindaMalček Linda 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.36
14 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.39
15 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.40
16 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.41
17 Škutová SáraŠkutová Sára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.42
18 266 Jankovičová LillianJankovičová Lillian 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.43
19 Hagarová KristínaHagarová Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.45
20 Moravčíková ZoeMoravčíková Zoe 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.46
21 33 Turčeková LuciaTurčeková Lucia 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 09.51
22 49 Lenártová ShaniaLenártová Shania 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.56
23 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 09.58
23 Gyurcsy SimonaGyurcsy Simona 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.58
25 8 La Mura Sophia RosaLa Mura Sophia Rosa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.60
26 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 09.62
27 274 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.77
28 263 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.78
28 Illéšová MichaelaIlléšová Michaela 12 12 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.78
30 316 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 09.80
31 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.83
32 113 Peterková NelaPeterková Nela 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.85
33 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.89
34 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.98
35 1 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.02
36 255 Zaťková AlžbetaZaťková Alžbeta 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.06
37 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 10.07
38 267 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.11
39 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.16
40 116 Trenčanská EliškaTrenčanská Eliška 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 10.17
41 48 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.18
42 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.29
43 78 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.38
43 243 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.38
45 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.41
46 319 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.42
47 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.45
48 Horváthová NatáliaHorváthová Natália 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.47
49 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.48
50 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.55
51 83 Ščepková LeaŠčepková Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.56
52 124 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 10.70
53 Butašová AgátaButašová Agáta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.74
54 68 Kovács RebekaKovács Rebeka 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.80
55 54 Micheľová ElianaMicheľová Eliana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.84
56 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.96
57 Fedorová SimonaFedorová Simona 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.97
58 Kučerová TimeaKučerová Timea 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.98
59 29 Klanicová DominikaKlanicová Dominika 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.04
60 Jurkovičová KláraJurkovičová Klára 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.10
61 350 Kubalová SáraKubalová Sára 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.19
62 Zonová AlžbetaZonová Alžbeta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.26
63 Medíková AimééMedíková Aiméé 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.39
64 90 Smatanová ViktóriaSmatanová Viktória 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.45
65 110 Švecová ZaraŠvecová Zara 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 11.49
66 82 Oršulová JovankaOršulová Jovanka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.92
67 88 Farmanová HanaFarmanová Hana 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.98
68 93 Dérerová LauraDérerová Laura 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.25
69 95 Straková EmaStraková Ema 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 13.62
Oravcová VeronikaOravcová Veronika 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Čambalová KarolínaČambalová Karolína 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 11:28) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.24 7.00
2 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 12.28 5.00
MS Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 12.71
4 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 13.03 4.00
5 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.18 3.00
MS Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.20
7 Varga TomášVarga Tomáš 76 76 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 14.48 2.00
8 Nagy TiborNagy Tibor 54 54 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 17.96 1.00
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 11:28) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 11.54 7.00
MS Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 11.74
3 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 12.35 5.00
4 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.55 4.00
Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 11:25) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.55 11.00
MS Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 11.80
MS Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 12.17
4 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 12.38 9.00
MS Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.39
6 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.49 6.00
7 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.05
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 11:25) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.62 8.00
2 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 13.16 7.00
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 13.74 5.00
4 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.83 3.00
5 137 Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 14.02 1.00
6 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 11:25) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.77 4.00
2 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.84 2.00
3 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.23
4 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 15.90
Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.55 11.00
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 11.80
3 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 12.17
4 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 12.38 9.00
5 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.39
6 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 12.62 8.00
7 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 13.16 7.00
8 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.49 6.00
9 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 13.74 5.00
10 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13.77 4.00
11 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.83 3.00
12 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.84 2.00
13 137 Švec SamuelŠvec Samuel 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 14.02 1.00
14 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.05
15 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.13
16 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 14.23
17 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 15.90
Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 11:35) official Vietor: -4.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 13.26 7.00
2 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.33 5.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.23 4.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.42 7.00
2 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 14.91 5.00
3 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.98 4.00
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 11:31) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.07
2 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.36 11.00
3 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.36 9.00
4 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.48 8.00
5 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.52 7.00
6 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.90 5.00
7 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.09 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 11:31) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.16
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 14.28
3 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.31
4 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 14.78
5 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 14.87
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 15.27
Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 11:31) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 13.99 4.00
2 4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 14.27
3 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 14.92
4 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 15.03
5 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.22
6 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.34
7 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 15.55
8 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.30
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2024 - 11:31) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 14.04 3.00
2 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.14 1.00
MS Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.74
4 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.31
MS Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15.57
6 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.61
7 Žemberyová AnetaŽemberyová Aneta 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 18.32
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2024 - 11:31) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.81 6.00
2 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 14.59
3 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.62
4 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.82
5 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.31
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.07
2 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.36 11.00
2 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.36 9.00
4 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.48 8.00
5 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.52 7.00
6 2 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.81 6.00
7 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.90 5.00
8 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 13.99 4.00
9 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 14.04 3.00
10 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.09 2.00
11 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.14 1.00
12 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.16
13 4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 14.27
14 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 14.28
15 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.31
16 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 14.59
17 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.62
18 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.74
19 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 14.78
20 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.82
21 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 14.87
22 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 14.92
23 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 15.03
24 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.22
25 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 15.27
26 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.31
26 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.31
28 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.34
29 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 15.55
30 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15.57
31 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.61
32 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.30
33 Žemberyová AnetaŽemberyová Aneta 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 18.32
Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 11:44) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.40 11.00
2 179 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 21.87 9.00
3 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.59 7.00
4 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.64 6.00
5 84 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 23.73 4.00
6 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.03 2.00
7 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.39
8 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 25.88
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 11:44) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalík DanielMichalík Daniel 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.26 8.00
2 77 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 22.75 5.00
3 87 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 24.91 3.00
4 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 25.11 1.00
5 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.13
6 198 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 32.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.40 11.00
2 179 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 21.87 9.00
3 Michalík DanielMichalík Daniel 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.26 8.00
4 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.59 7.00
5 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 22.64 6.00
6 77 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 22.75 5.00
7 84 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 23.73 4.00
8 87 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 24.91 3.00
9 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.03 2.00
10 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 25.11 1.00
11 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.39
12 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 25.88
13 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.13
14 198 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 32.50

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 11:55) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.96 11.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 21.68 9.00
3 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.37 8.00
4 284 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.73 7.00
5 260 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.05 5.00
6 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 23.06 4.00
7 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.34 3.00
8 315 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 7 26.24
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 11:55) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 22.90 6.00
2 348 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 23.45 2.00
3 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.60 1.00
4 108 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 23.88
5 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 24.05
6 45 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 24.43
7 229 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.03
8 28 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.36
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 11:55) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.61
2 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 24.86
3 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.90
4 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 25.45
5 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.67
6 4 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.24
7 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.74
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2024 - 11:55) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.38
2 Urbanová MelisaUrbanová Melisa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 27.05
3 117 Musaevová DžamalMusaevová Džamal 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 27.20
4 3 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 27.32
5 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 28.57
2 Kovárová TamaraKovárová Tamara 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2024 - 11:55) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bilíková Karin MiaBilíková Karin Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 24.17
2 109 Chovancová DorotaChovancová Dorota 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 26.16
3 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 26.53
4 Jozefíková MelániaJozefíková Melánia 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 27.09
5 115 Radvanská ZuzanaRadvanská Zuzana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 28.09
6 24 Gajdošová EmmaGajdošová Emma 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 28.32
276 Sanchez NataliaSanchez Natalia 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.96 11.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 21.68 9.00
3 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.37 8.00
4 284 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.73 7.00
5 220 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 22.90 6.00
6 260 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.05 5.00
7 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 23.06 4.00
8 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 23.34 3.00
9 348 Galbavá IdaGalbavá Ida 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 23.45 2.00
10 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.60 1.00
11 108 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 23.88
12 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 24.05
13 Bilíková Karin MiaBilíková Karin Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 24.17
14 45 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 24.43
15 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.61
16 Halámková LauraHalámková Laura 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 24.86
17 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.90
18 229 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.03
19 28 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 25.36
20 Katonová ScarlettKatonová Scarlett 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 25.45
21 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.67
22 109 Chovancová DorotaChovancová Dorota 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 26.16
23 315 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Atletický oddiel ŠaľaAtletický oddiel Šaľa 7 26.24
23 4 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.24
25 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.38
26 Báncziová LeilaBáncziová Leila 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 26.53
27 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.74
28 Urbanová MelisaUrbanová Melisa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 27.05
29 Jozefíková MelániaJozefíková Melánia 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 27.09
30 117 Musaevová DžamalMusaevová Džamal 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 27.20
31 3 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 27.32
32 115 Radvanská ZuzanaRadvanská Zuzana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 28.09
33 24 Gajdošová EmmaGajdošová Emma 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 28.32
34 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 28.57
2 Kovárová TamaraKovárová Tamara 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
276 Sanchez NataliaSanchez Natalia 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 15:20) official Vietor: -5.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 24.79 7.00
2 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.93 5.00
3 15 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.99 4.00
4 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 26.02 3.00
MS Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.63
6 Varga TomášVarga Tomáš 76 76 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 30.18 2.00
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 15:20) official Vietor: -3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 22.93 7.00
MS Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 22.98
3 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 25.37 5.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 15:18) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.25 11.00
2 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.13 9.00
3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 24.55 8.00
4 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 25.15 7.00
5 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.24 6.00
6 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 27.07 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 15:18) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 26.47 5.00
2 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.39 3.00
3 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.29 2.00
4 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.37 1.00
5 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 28.54
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.25 11.00
2 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.13 9.00
3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 24.55 8.00
4 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 25.15 7.00
5 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.24 6.00
6 55 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 26.47 5.00
7 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 27.07 4.00
8 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.39 3.00
9 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.29 2.00
10 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.37 1.00
11 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 28.54

200 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 24.88 7.00
2 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 29.37 5.00
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 15:25) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.31 7.00
2 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 29.75 5.00
MS Repaská ViktóriaRepaská Viktória 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 33.22
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 15:23) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 27.24 11.00
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.03 8.00
3 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 28.06 7.00
4 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 28.94 2.00
5 1 Bíliková BronislavaBíliková Bronislava 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 29.33
6 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 29.98
7 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 30.26
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 15:23) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.83 4.00
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 29.07 1.00
3 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.52
4 50 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.44
5 35 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.72
6 40 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 31.99
7 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 32.25
8 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 33.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2024 - 15:23) official Vietor: -3.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.58 9.00
2 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 28.70 6.00
3 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.81 5.00
4 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.88 3.00
5 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 29.59
6 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 31.21
7 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 32.03
8 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.95
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 27.24 11.00
2 2 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.58 9.00
3 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.03 8.00
4 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 28.06 7.00
5 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 28.70 6.00
6 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.81 5.00
7 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.83 4.00
8 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.88 3.00
9 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 28.94 2.00
10 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 29.07 1.00
11 1 Bíliková BronislavaBíliková Bronislava 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 29.33
12 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.52
13 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 29.59
14 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 29.98
15 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 30.26
16 50 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.44
17 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 31.21
18 35 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.72
19 40 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 31.99
20 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 32.03
21 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 32.25
22 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 32.95
23 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 33.01
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 0:53.69 7.00
MS 13 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:54.41
MS Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 0:54.84
MS Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 0:56.45
Celkom 4 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:55.63 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:52.27 11.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 0:53.68 9.00
3 55 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 0:58.52 8.00
4 134 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 1:00.53 7.00
Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:00.83 6.00
2 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 1:03.45 5.00
3 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:05.08 4.00
4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:09.76 3.00
5 95 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:30.72 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:52.27 11.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 0:53.68 9.00
3 55 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 0:58.52 8.00
4 134 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 1:00.53 7.00
5 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:00.83 6.00
6 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 1:03.45 5.00
7 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:05.08 4.00
8 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:09.76 3.00
9 95 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:30.72 2.00
Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 14:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 1:00.30 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 1.5.2024 - 14:46) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:58.69 7.00
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:59.62 5.00
3 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 1:04.51 4.00
Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2024 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 1:02.28 11.00
2 139 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 1:04.37 9.00
3 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:05.30 7.00
4 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 1:08.43 5.00
5 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:14.06 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2024 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:04.90 8.00
2 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:07.00 6.00
3 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:09.62 4.00
4 141 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:11.98 3.00
5 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:14.60 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 1:02.28 11.00
2 139 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 1:04.37 9.00
3 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:04.90 8.00
4 Polačiková AnetaPolačiková Aneta