<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S Prešovský kraj (krajské kolo)

Prešov (6. 5. 2024)

40 m - Detská atletika starší

(po, 6.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
8 Ružbarský ArturRužbarský Artur 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM
Kimáková StelaKimáková Stela 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM
Kundrát FilipKundrát Filip 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM
Jurecová DorotaJurecová Dorota 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov NM
Horník OliverHorník Oliver 15 15 POWERFIT Podolínec CPOWERFIT Podolínec C NM
Príbyla Norbert FrankPríbyla Norbert Frank 15 15 POWERFIT Podolínec CPOWERFIT Podolínec C NM
13 Šoltýs NicholasŠoltýs Nicholas 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM
Celkom 7 pretekárov

40 m - Detská atletika mladší

(po, 6.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Rodáková MarínaRodáková Marína 16 16 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM
Jurková EliškaJurková Eliška 16 16 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM
Gabruň Eliash RudolfGabruň Eliash Rudolf 17 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri HornádeAtletická akadémia ZŠ Družs... NM
Mihályi TimonMihályi Timon 16 16 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov NM
Celkom 4 pretekári

Skok z miesta - Detská atletika starší

(po, 6.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
8 Ružbarský ArturRužbarský Artur
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
15 15 NM
Kimáková StelaKimáková Stela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
15 15 NM
Kundrát FilipKundrát Filip
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
15 15 NM
Jurecová DorotaJurecová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
13 13 NM
Horník OliverHorník Oliver
POWERFIT Podolínec CPOWERFIT Podolínec C
15 15 NM
Príbyla Norbert FrankPríbyla Norbert Frank
POWERFIT Podolínec CPOWERFIT Podolínec C
15 15 NM
13 Šoltýs NicholasŠoltýs Nicholas
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
15 15 NM
Celkom 7 pretekárov

Skok z miesta - Detská atletika mladší

(po, 6.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Rodáková MarínaRodáková Marína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
16 16 NM
Jurková EliškaJurková Eliška
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
16 16 NM
Mihályi TimonMihályi Timon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
16 16 NM
Celkom 3 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris ŠŠK-Junior Prešov (C)ŠŠK-Junior Prešov (C) 014.00
2 Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo ŠŠK-Junior Prešov (E)ŠŠK-Junior Prešov (E) 015.00
3 Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka AC Run is Fun Prešov (A)AC Run is Fun Prešov (A) 022.00
4 Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard ŠŠK-Junior Prešov (B)ŠŠK-Junior Prešov (B) 028.00
5 Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 030.00
6 Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 033.00
7 Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Ella Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Ella POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 040.00
8 Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon ŠŠK-Junior Prešov (D)ŠŠK-Junior Prešov (D) 046.00
9 Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 047.00
10 Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta AC Run is Fun Prešov (B)AC Run is Fun Prešov (B) 064.00
11 Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 066.00
12 Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 068.00
13 Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 070.00
MS Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 000.00
MS Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Martin Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Martin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 000.00
Celkom 15 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 009.00
2 Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 014.00
3 Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Martin Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 020.00
4 Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 021.00
5 Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel POWERFIT Podolínec (D)POWERFIT Podolínec (D) 032.00
6 Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 035.00
7 Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Elena Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Elena Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 039.00
8 Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank POWERFIT Podolínec (E)POWERFIT Podolínec (E) 043.00
MS Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 000.00
Celkom 9 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 0:38.44 1.00
2 Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 0:40.00 2.00
3 Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 0:41.00 3.00
4 Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 0:42.05 4.00
5 Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská POWERFIT Podolínec (D)POWERFIT Podolínec (D) 0:45.15 5.00
6 Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková POWERFIT Podolínec (E)POWERFIT Podolínec (E) 0:45.75 6.00
7 Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 0:48.05 7.00
8 Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 0:48.90 8.00
MS Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 0:45.76
Celkom 9 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková ŠŠK-Junior Prešov (E)ŠŠK-Junior Prešov (E) 1:47.12 1.00
2 Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák ŠŠK-Junior Prešov (C)ŠŠK-Junior Prešov (C) 1:50.66 2.00
3 Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy AC Run is Fun Prešov (A)AC Run is Fun Prešov (A) 1:53.28 3.00
4 Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač ŠŠK-Junior Prešov (B)ŠŠK-Junior Prešov (B) 1:53.61 4.00
5 Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 1:54.31 5.00
6 Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský ŠŠK-Junior Prešov (D)ŠŠK-Junior Prešov (D) 1:56.84 6.00
7 Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:57.00 7.00
8 Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:59.50 8.00
9 Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 2:01.15 9.00
10 Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 2:06.57 10.00
11 Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 2:09.02 11.00
12 Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 2:09.17 12.00
13 Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová AC Run is Fun Prešov (B)AC Run is Fun Prešov (B) 2:11.00 13.00
MS Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 1:52.70
MS Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 2:04.94
Celkom 15 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková ŠŠK-Junior Prešov (E)ŠŠK-Junior Prešov (E) 1:22.77 1.00
2 Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:24.41 2.00
3 Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák ŠŠK-Junior Prešov (C)ŠŠK-Junior Prešov (C) 1:25.13 3.00
4 Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy AC Run is Fun Prešov (A)AC Run is Fun Prešov (A) 1:26.50 4.00
5 Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač ŠŠK-Junior Prešov (B)ŠŠK-Junior Prešov (B) 1:26.75 5.00
6 Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 1:27.31 6.00
7 Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 1:28.76 7.00
8 Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:28.91 8.00
9 Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský ŠŠK-Junior Prešov (D)ŠŠK-Junior Prešov (D) 1:29.33 9.00
10 Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 1:30.38 10.00
11 Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:33.61 11.00
12 Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová AC Run is Fun Prešov (B)AC Run is Fun Prešov (B) 1:35.58 12.00
13 Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 1:35.73 13.00
MS Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 1:29.75
MS Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 1:32.92
Celkom 15 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 0:53.35 1.00
2 Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 0:53.51 2.00
3 Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 0:57.84 3.00
4 Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 0:58.88 4.00
5 Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 0:59.52 5.00
6 Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská POWERFIT Podolínec (D)POWERFIT Podolínec (D) 0:59.90 6.00
7 Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková POWERFIT Podolínec (E)POWERFIT Podolínec (E) 1:07.55 7.00
8 Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 1:40.29 8.00
MS Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 1:01.20
Celkom 9 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 25 1.00
2 Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 24 2.00
3= Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 23 3.00
3= Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Elena Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Elena Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 23 3.00
5= Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Martin Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 22 5.00
5= Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel POWERFIT Podolínec (D)POWERFIT Podolínec (D) 22 5.00
7 Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 20 7.00
8 Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank POWERFIT Podolínec (E)POWERFIT Podolínec (E) 19 8.00
MS Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 21
Celkom 9 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 75 1.00
2 Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris ŠŠK-Junior Prešov (C)ŠŠK-Junior Prešov (C) 74 2.00
3 Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Ella Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Ella POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 73 3.00
4 Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka AC Run is Fun Prešov (A)AC Run is Fun Prešov (A) 72 4.00
5= Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 71 5.00
5= Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo ŠŠK-Junior Prešov (E)ŠŠK-Junior Prešov (E) 71 5.00
7= Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta AC Run is Fun Prešov (B)AC Run is Fun Prešov (B) 68 7.00
7= Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard ŠŠK-Junior Prešov (B)ŠŠK-Junior Prešov (B) 68 7.00
9 Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon ŠŠK-Junior Prešov (D)ŠŠK-Junior Prešov (D) 65 9.00
10 Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 64 10.00
11 Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 63 11.00
12 Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 58 12.00
13 Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 53 13.00
MS Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Júlia Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Júlia Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 69
MS Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 59
Celkom 15 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Martin Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 05.84 1.00
2 Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 05.62 2.00
3 Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 05.50 3.00
4 Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 05.40 4.00
5 Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel POWERFIT Podolínec (D)POWERFIT Podolínec (D) 05.01 5.00
6 Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 04.43 6.00
7 Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Elena Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Elena Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 04.40 7.00
8 Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank POWERFIT Podolínec (E)POWERFIT Podolínec (E) 04.03 8.00
MS Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 04.04
Celkom 9 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka AC Run is Fun Prešov (A)AC Run is Fun Prešov (A) 10.33 1.00
2 Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo ŠŠK-Junior Prešov (E)ŠŠK-Junior Prešov (E) 10.10 2.00
3 Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris ŠŠK-Junior Prešov (C)ŠŠK-Junior Prešov (C) 09.83 3.00
4 Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard ŠŠK-Junior Prešov (B)ŠŠK-Junior Prešov (B) 09.73 4.00
5 Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 09.55 5.00
6 Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon ŠŠK-Junior Prešov (D)ŠŠK-Junior Prešov (D) 09.17 6.00
7 Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 09.04 7.00
8 Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Ella Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Ella POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 08.95 8.00
9 Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 08.86 9.00
10 Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 08.73 10.00
11 Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta AC Run is Fun Prešov (B)AC Run is Fun Prešov (B) 08.56 11.00
12 Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 07.77 12.00
13 Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 07.54 13.00
MS Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Júlia Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Júlia Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 09.10
MS Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 08.36
Celkom 15 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 28.40 1.00
2 Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 24.30 2.00
3= Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Martin Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 21.90 3.00
3= Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 21.90 3.00
5 Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 20.00 5.00
6 Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel POWERFIT Podolínec (D)POWERFIT Podolínec (D) 19.80 6.00
7 Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank POWERFIT Podolínec (E)POWERFIT Podolínec (E) 17.90 7.00
8 Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Dominik Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Dominik Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 17.80 8.00
MS Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 19.60
Celkom 9 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris ŠŠK-Junior Prešov (C)ŠŠK-Junior Prešov (C) 44.30 1.00
2 Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo ŠŠK-Junior Prešov (E)ŠŠK-Junior Prešov (E) 43.90 2.00
3 Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka AC Run is Fun Prešov (A)AC Run is Fun Prešov (A) 43.50 3.00
4= Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Ella Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Ella POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 43.40 4.00
4= Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 43.40 4.00
6 Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 41.10 6.00
7 Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard ŠŠK-Junior Prešov (B)ŠŠK-Junior Prešov (B) 40.40 7.00
8 Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon ŠŠK-Junior Prešov (D)ŠŠK-Junior Prešov (D) 37.90 8.00
9 Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 37.60 9.00
10 Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta AC Run is Fun Prešov (B)AC Run is Fun Prešov (B) 37.50 10.00
11 Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 33.40 11.00
12 Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 32.30 12.00
13 Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 32.20 13.00
MS Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Júlia Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Júlia Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 38.30
MS Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 34.10
Celkom 15 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika starší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard Linkesch, Semenenko, Macko, Kukura, Semenenko, Karbač Leonard ŠŠK-Junior Prešov (B)ŠŠK-Junior Prešov (B) 131.00 1.00
2 Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor Novák, Hajdu, Skyba, Barlík, Hanečáková, Sulirová Teodor POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 124.90 2.00
3 Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris Mihalik, Novák, Troščák, Malinovská, Kožár, Filipák Boris ŠŠK-Junior Prešov (C)ŠŠK-Junior Prešov (C) 116.20 3.00
4 Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo Bednár, Džubák, Freiwald, Rinďa, Šoltys, Kličková Theo ŠŠK-Junior Prešov (E)ŠŠK-Junior Prešov (E) 111.80 4.00
5 Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Senderák, Maník, Holub, Mihalčinová, Švecová, Jašenská Ondrej Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 100.10 5.00
6 Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Luterančík, Slivka, Komárová, Stankovič, Palenčárová, Maniková Leo Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 098.50 6.00
7 Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka Husovská, Hudačko, Turčanová, Maňkoš, Manduľa, Nagy Šarlotka AC Run is Fun Prešov (A)AC Run is Fun Prešov (A) 096.30 7.00
8 Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon Richnavský, Tabiš, Katona, Pavlinský, Kimáková, Ružbarský Šimon ŠŠK-Junior Prešov (D)ŠŠK-Junior Prešov (D) 083.90 8.00
9 Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin Čižmarovič, Reľovský, Knapíková, Hanečák, Ferencková, Holubová Martin POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 083.80 9.00
10 Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon Hybben, Gállová, Latta, Beňo, Bača, Šoltýs Simon ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 079.00 10.00
11 Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta Hermanovská, Košč, Iskrová, Franko, Kočišová, Koščová Alžbeta AC Run is Fun Prešov (B)AC Run is Fun Prešov (B) 070.90 11.00
12 Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Senderák, Senderák, Pilarčíková, Nižník, Mihok, Balážová Kristián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 059.60 12.00
13 Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Marko Hanečáková, Sičár, Schurdáková, Zibura, Palušáková, Mešárová Marko POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 055.20 13.00
MS Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Dudeková, Slovinská, Hlubeň, Trojčák, Murínová, Vika Sophia Jasmin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 075.40
MS Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Martin Bognová, Mačura, Verba, Vavráková, Hercegová Martin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 071.00
Celkom 15 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika mladší

(po, 6.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš Karbač, Adamečko, Chovanová, Mihaliková Lukáš ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 056.00 1.00
2 Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor Kloska, Skyba, Rybková, Breščáková Tibor POWERFIT Podolínec (C)POWERFIT Podolínec (C) 044.10 2.00
3 Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam Šoltésová, Mezeyová, Dudas, Spirčák Miriam POWERFIT Podolínec (A)POWERFIT Podolínec (A) 043.90 3.00
4 Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Nela Sičár, Čikovská, Zibura, Mingyar Nela POWERFIT Podolínec (B)POWERFIT Podolínec (B) 042.70 4.00
5 Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel Pojedinec, Schurdaková, Ferencková, Fridmanská Samuel POWERFIT Podolínec (D)POWERFIT Podolínec (D) 031.50 5.00
6 Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Dankovič, Jurecová, Kremenová, Paľo Tomáš Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 030.70 6.00
7 Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank Bernateková, Príbyla, Galantyová, Rusňáková Andrej Frank POWERFIT Podolínec (E)POWERFIT Podolínec (E) 028.60 7.00
8 Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Dominik Koscelníková, Senderák, Senderák, Miko Dominik Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 026.00 8.00
MS Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Belková, Horváth, Bognová, Vavráková, Müller Juraj Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 021.30
Celkom 9 pretekárov