<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Čokoládová tretra

Bratislava (30. 4. 2024)

100 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Khandl SamuelKhandl Samuel 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 17.64
2 51 Šiška JozefŠiška Jozef 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 19.40
3 1 Fogl MartinFogl Martin 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.46
4 2 Hoľan RichardHoľan Richard 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.71
5 75 Kellenberger DanielKellenberger Daniel 18 18 Naša atletikaNaša atletika 6 21.78
81 Pastorek TheoPastorek Theo 18 18 Naša atletikaNaša atletika 7 DNS
53 Trnovec MaximiliánTrnovec Maximilián 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Dopirák AdamDopirák Adam 17 17 Naša atletikaNaša atletika 5 20.13
2 76 Krajňák DávidKrajňák Dávid 18 18 Naša atletikaNaša atletika 6 25.34
3 80 Pálka AdamPálka Adam 19 19 Naša atletikaNaša atletika 8 26.34
4 77 Kvasnica SebastiánKvasnica Sebastián 18 18 Naša atletikaNaša atletika 3 27.30
5 79 Lováni RadomírLováni Radomír 19 19 Naša atletikaNaša atletika 2 29.26
78 Kyrych AlexandrKyrych Alexandr 18 18 Naša atletikaNaša atletika 7 DNS
83 Sabol GustávSabol Gustáv 18 18 Naša atletikaNaša atletika 1 DNS
73 Kállay KarolKállay Karol 18 18 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Krnčan RóbertKrnčan Róbert 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 3 19.80
2 117 Semjan EliášSemjan Eliáš 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 1 19.86
3 107 Meszároš HugoMeszároš Hugo 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 7 20.51
4 146 Michalovič MartinMichalovič Martin 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 23.48
5 72 Hanzalík MaximHanzalík Maxim 18 18 Naša atletikaNaša atletika 6 26.44
6 82 Rehák NoahRehák Noah 19 19 Naša atletikaNaša atletika 8 29.12
98 Brath DominikBrath Dominik 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 4 DNS
69 Bačkovský VincentBačkovský Vincent 18 18 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Pavlovič OliverPavlovič Oliver 17 17 CVČ KútyCVČ Kúty 8 18.04
2 217 Singhofer FilipSinghofer Filip 17 17 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 1 18.99
3 229 Dubán HenryDubán Henry 17 17 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 5 19.31
4 285 Pavelka JakubPavelka Jakub 17 17 CVČ KútyCVČ Kúty 2 20.18
5 141 Krasňanský FrantišekKrasňanský František 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 20.47
6 151 Olekšák SebastianOlekšák Sebastian 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 7 20.58
7 232 Nitschneider ErikNitschneider Erik 17 17 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 3 21.29
133 Groshev NikolaiGroshev Nikolai 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 305 Kočka DávidKočka Dávid 17 17 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 7 18.57
2 337 Striženec TobiasStriženec Tobias 17 17 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 1 19.05
3 296 Kadanec MarkoKadanec Marko 17 17 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 6 21.38
4 295 Bero PatrikBero Patrik 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 4 21.73
5 294 Bartoš MaximBartoš Maxim 17 17 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 5 22.80
6 297 Klenovský SamuelKlenovský Samuel 17 17 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 3 25.50
7 298 Kuča ArnoldKuča Arnold 17 17 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 2 25.59
8 299 Mentel SamuelMentel Samuel 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 8 27.16
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 421 Pastucha MatejPastucha Matej 17 17 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 3 18.11
2 422 Peško MatejPeško Matej 17 17 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 7 18.22
3 425 Šimonovič LouisŠimonovič Louis 17 17 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 8 18.93
4 331 Noskovič BrankoNoskovič Branko 17 17 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 4 19.19
5 406 Parkes DanielParkes Daniel 17 17 Brilliant StarsBrilliant Stars 6 20.53
6 402 Egan JaroslavEgan Jaroslav 17 17 Brilliant StarsBrilliant Stars 5 20.92
7 358 Štefanec FélixŠtefanec Félix 18 18 StrelaStrela 1 23.48
332 Poslušný MatúšPoslušný Matúš 17 17 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 567 Blmo Amir KhaledBlmo Amir Khaled 17 17 ZŠ s MŠ RiazanskáZŠ s MŠ Riazanská 5 17.76
2 590 Rizman JakubRizman Jakub 18 18 StupavaStupava 7 18.42
3 446 Polc CypriánPolc Cyprián 17 17 ZŠ s MŠ Česká 10ZŠ s MŠ Česká 10 3 18.91
4 516 Cvečka JakubCvečka Jakub 17 17 ZŠ Vrútocká / Run for FunZŠ Vrútocká / Run for Fun 4 19.16
5 589 Šulík AdriánŠulík Adrián 18 18 Cirkevná materská škola MalackyCirkevná materská škola Mal... 8 19.52
6 428 Žabka TimotejŽabka Timotej 17 17 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 1 19.77
7 466 Segeč OliverSegeč Oliver 17 17 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 2 20.02
499 Halász HugoHalász Hugo 17 17 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 593 Havlík MatejHavlík Matej 17 17 ŠK Run For Fun PetržalkaŠK Run For Fun Petržalka 4 17.91
2 601 Klukay AdamKlukay Adam 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 18.30
3 616 Hudec ŠimonHudec Šimon 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 19.37
4 649 Bačík AdamBačík Adam 18 18 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 20.85
5 617 Koštival MatúšKoštival Matúš 18 18 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 20.94
6 592 Matušov FilipMatušov Filip 17 17 MM Volley instituteMM Volley institute 2 21.62
7 594 Poništ JonášPoništ Jonáš 19 19 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 1 23.01
591 Nemec Erik VlkanNemec Erik Vlkan 20 20 JednotlivecJednotlivec 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 748 Muller MathiasMuller Mathias 17 17 Longital sport clubLongital sport club 2 18.70
2 667 Nagy LeonardNagy Leonard 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 19.06
3 673 Fábián TimothyFábián Timothy 17 17 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 19.23
4 652 Mačejko LeonardMačejko Leonard 18 18 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 7 19.23
5 753 Vilinovič MarkoVilinovič Marko 18 18 Longital sport clubLongital sport club 1 19.82
6 650 Hromádka AdriánHromádka Adrián 17 17 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 20.30
7 732 Degtiarev DominikDegtiarev Dominik 19 19 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 27.67
746 Lovas ŠimonLovas Šimon 18 18 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 777 Kubáň MatúšKubáň Matúš 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.45
2 766 Božík MatejBožík Matej 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.78
3 786 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.94
4 787 Šlesár JakubŠlesár Jakub 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 23.15
5 768 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 24.10
6 833 Ochotnický ŠimonOchotnický Šimon 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.40
7 789 Truchlík DominikTruchlík Dominik 19 19 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 36.15
784 Seres PavolSeres Pavol 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 11 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 866 Valent TeoValent Teo 17 17 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.55
2 850 Oles MatejOles Matej 17 17 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 19.29
3 858 Belan OliverBelan Oliver 18 18 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.50
4 857 Búci MatúšBúci Matúš 18 18 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 20.24
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (ut, 30.4.2024 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 889 Kučera Samuel MartinKučera Samuel Martin 18 18 TrackademyTrackademy 3 21.22
2 888 Sýkorjak RóbertSýkorjak Róbert 17 17 TrackademyTrackademy 2 21.25
3 890 Horecký FilipHorecký Filip 18 18 TrackademyTrackademy 4 21.96
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Khandl SamuelKhandl Samuel 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 17.64
2 567 Blmo Amir KhaledBlmo Amir Khaled 17 17 ZŠ s MŠ RiazanskáZŠ s MŠ Riazanská 5 17.76
3 593 Havlík MatejHavlík Matej 17 17 ŠK Run For Fun PetržalkaŠK Run For Fun Petržalka 4 17.91
4 286 Pavlovič OliverPavlovič Oliver 17 17 CVČ KútyCVČ Kúty 8 18.04
5 421 Pastucha MatejPastucha Matej 17 17 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 3 18.11
6 422 Peško MatejPeško Matej 17 17 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 7 18.22
7 601 Klukay AdamKlukay Adam 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 18.30
8 590 Rizman JakubRizman Jakub 18 18 StupavaStupava 7 18.42
9 866 Valent TeoValent Teo 17 17 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.55
10 305 Kočka DávidKočka Dávid 17 17 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 7 18.57
11 748 Muller MathiasMuller Mathias 17 17 Longital sport clubLongital sport club 2 18.70
12 446 Polc CypriánPolc Cyprián 17 17 ZŠ s MŠ Česká 10ZŠ s MŠ Česká 10 3 18.91
13 425 Šimonovič LouisŠimonovič Louis 17 17 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 8 18.93
14 217 Singhofer FilipSinghofer Filip 17 17 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 1 18.99
15 337 Striženec TobiasStriženec Tobias 17 17 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 1 19.05
16 667 Nagy LeonardNagy Leonard 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 19.06
17 516 Cvečka JakubCvečka Jakub 17 17 ZŠ Vrútocká / Run for FunZŠ Vrútocká / Run for Fun 4 19.16
18 331 Noskovič BrankoNoskovič Branko 17 17 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 4 19.19
19 673 Fábián TimothyFábián Timothy 17 17 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 19.23
19 652 Mačejko LeonardMačejko Leonard 18 18 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 7 19.23
21 850 Oles MatejOles Matej 17 17 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 19.29
22 229 Dubán HenryDubán Henry 17 17 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 5 19.31
23 616 Hudec ŠimonHudec Šimon 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 19.37
24 51 Šiška JozefŠiška Jozef 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 19.40
25 1 Fogl MartinFogl Martin 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.46
26 858 Belan OliverBelan Oliver 18 18 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.50
27 589 Šulík AdriánŠulík Adrián 18 18 Cirkevná materská škola MalackyCirkevná materská škola Mal... 8 19.52
28 2 Hoľan RichardHoľan Richard 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.71
29 428 Žabka TimotejŽabka Timotej 17 17 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 1 19.77
30 103 Krnčan RóbertKrnčan Róbert 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 3 19.80
31 753 Vilinovič MarkoVilinovič Marko 18 18 Longital sport clubLongital sport club 1 19.82
32 117 Semjan EliášSemjan Eliáš 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 1 19.86
33 466 Segeč OliverSegeč Oliver 17 17 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 2 20.02
34 71 Dopirák AdamDopirák Adam 17 17 Naša atletikaNaša atletika 5 20.13
35 285 Pavelka JakubPavelka Jakub 17 17 CVČ KútyCVČ Kúty 2 20.18
36 857 Búci MatúšBúci Matúš 18 18 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 20.24
37 650 Hromádka AdriánHromádka Adrián 17 17 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 20.30
38 777 Kubáň MatúšKubáň Matúš 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.45
39 141 Krasňanský FrantišekKrasňanský František 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 20.47
40 107 Meszároš HugoMeszároš Hugo 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 7 20.51
41 406 Parkes DanielParkes Daniel 17 17 Brilliant StarsBrilliant Stars 6 20.53
42 151 Olekšák SebastianOlekšák Sebastian 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 7 20.58
43 649 Bačík AdamBačík Adam 18 18 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 20.85
44 402 Egan JaroslavEgan Jaroslav 17 17 Brilliant StarsBrilliant Stars 5 20.92
45 617 Koštival MatúšKoštival Matúš 18 18 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 20.94
46 889 Kučera Samuel MartinKučera Samuel Martin 18 18 TrackademyTrackademy 3 21.22
47 888 Sýkorjak RóbertSýkorjak Róbert 17 17 TrackademyTrackademy 2 21.25
48 232 Nitschneider ErikNitschneider Erik 17 17 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 3 21.29
49 296 Kadanec MarkoKadanec Marko 17 17 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 6 21.38
50 592 Matušov FilipMatušov Filip 17 17 MM Volley instituteMM Volley institute 2 21.62
51 295 Bero PatrikBero Patrik 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 4 21.73
52 75 Kellenberger DanielKellenberger Daniel 18 18 Naša atletikaNaša atletika 6 21.78
52 766 Božík MatejBožík Matej 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.78
54 890 Horecký FilipHorecký Filip 18 18 TrackademyTrackademy 4 21.96
55 294 Bartoš MaximBartoš Maxim 17 17 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 5 22.80
56 786 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.94
57 594 Poništ JonášPoništ Jonáš 19 19 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 1 23.01
58 787 Šlesár JakubŠlesár Jakub 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 23.15
59 146 Michalovič MartinMichalovič Martin 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 23.48
59 358 Štefanec FélixŠtefanec Félix 18 18 StrelaStrela 1 23.48
61 768 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 24.10
62 76 Krajňák DávidKrajňák Dávid 18 18 Naša atletikaNaša atletika 6 25.34
63 297 Klenovský SamuelKlenovský Samuel 17 17 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 3 25.50
64 298 Kuča ArnoldKuča Arnold 17 17 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 2 25.59
65 80 Pálka AdamPálka Adam 19 19 Naša atletikaNaša atletika 8 26.34
66 833 Ochotnický ŠimonOchotnický Šimon 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.40
67 72 Hanzalík MaximHanzalík Maxim 18 18 Naša atletikaNaša atletika 6 26.44
68 299 Mentel SamuelMentel Samuel 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 8 27.16
69 77 Kvasnica SebastiánKvasnica Sebastián 18 18 Naša atletikaNaša atletika 3 27.30
70 732 Degtiarev DominikDegtiarev Dominik 19 19 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 27.67
71 82 Rehák NoahRehák Noah 19 19 Naša atletikaNaša atletika 8 29.12
72 79 Lováni RadomírLováni Radomír 19 19 Naša atletikaNaša atletika 2 29.26
73 789 Truchlík DominikTruchlík Dominik 19 19 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 36.15
81 Pastorek TheoPastorek Theo 18 18 Naša atletikaNaša atletika 7 DNS
53 Trnovec MaximiliánTrnovec Maximilián 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 DNS
78 Kyrych AlexandrKyrych Alexandr 18 18 Naša atletikaNaša atletika 7 DNS
83 Sabol GustávSabol Gustáv 18 18 Naša atletikaNaša atletika 1 DNS
73 Kállay KarolKállay Karol 18 18 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
98 Brath DominikBrath Dominik 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 4 DNS
69 Bačkovský VincentBačkovský Vincent 18 18 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
133 Groshev NikolaiGroshev Nikolai 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 DNS
332 Poslušný MatúšPoslušný Matúš 17 17 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 2 DNS
499 Halász HugoHalász Hugo 17 17 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 6 DNS
591 Nemec Erik VlkanNemec Erik Vlkan 20 20 JednotlivecJednotlivec 8 DNS
746 Lovas ŠimonLovas Šimon 18 18 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS
784 Seres PavolSeres Pavol 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS

100 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Hoľanová AnetaHoľanová Aneta 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.96
2 60 Sokola EmaSokola Ema 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 19.04
3 85 Kochman StellaKochman Stella 17 17 Naša atletikaNaša atletika 6 22.51
4 64 Dömény LiaDömény Lia 19 19 #coachjanciteam#coachjanciteam 5 25.82
5 66 Tanková TimeaTanková Timea 20 20 BratislavaBratislava 8 26.35
6 68 Mesárošová SimonaMesárošová Simona 19 19 VinosadyVinosady 3 27.07
65 Slaninková EliškaSlaninková Eliška 18 18 #coachjanciteam#coachjanciteam 7 DNS
62 Vajdová ElaVajdová Ela 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Svedoníková SáraSvedoníková Sára 17 17 Naša atletikaNaša atletika 2 19.47
2 124 Karasová LuciaKarasová Lucia 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 6 20.34
3 90 Štalmachová LujzaŠtalmachová Lujza 18 18 Naša atletikaNaša atletika 8 24.92
4 96 Rovenská ViktóriaRovenská Viktória 18 18 MŠ Tupolevova 20MŠ Tupolevova 20 7 25.09
5 181 Gažíková LindaGažíková Linda 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 25.46
6 95 Blašková AgátaBlašková Agáta 18 18 MŠ Tupolevova 20MŠ Tupolevova 20 5 25.73
7 97 Viragová SofiaViragová Sofia 18 18 MŠ Tupolevova 20MŠ Tupolevova 20 1 26.08
8 87 Kvasnicová LeaKvasnicová Lea 19 19 Naša atletikaNaša atletika 3 33.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Petrová AlexandraPetrová Alexandra 17 17 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 7 19.59
2 237 Holienčinová EliškaHolienčinová Eliška 17 17 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 3 19.93
3 240 Zittová AnnaZittová Anna 17 17 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 1 20.26
4 224 Brošová JulianaBrošová Juliana 17 17 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 4 20.63
5 198 Rossi AuroraRossi Aurora 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 8 22.66
6 184 Heseková TamaraHeseková Tamara 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 22.92
7 164 Balážová LiaBalážová Lia 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 24.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 283 Dianišková DianaDianišková Diana 17 17 Bez KlubuBez Klubu 3 18.66
2 291 Vizváry AnnabelVizváry Annabel 17 17 CVČ KútyCVČ Kúty 8 20.36
3 281 Čížová LillyČížová Lilly 17 17 Cvič s IČCvič s IČ 6 20.62
4 302 Siváková StelaSiváková Stela 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 2 20.69
5 293 Antaleczová MiaAntaleczová Mia 18 18 Súkromná materská škola Dúha -RecaSúkromná materská škola Dú... 5 25.15
6 300 Bartošová TerezaBartošová Tereza 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 4 28.01
7 303 Zatloukal FreyaZatloukal Freya 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 1 28.92
301 Kišš EmmaKišš Emma 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 353 Prutzová PreaPrutzová Prea 17 17 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 3 18.76
2 556 Baumgartnerová KarolínaBaumgartnerová Karolína 17 17 ZŠ KútyZŠ Kúty 5 21.36
3 316 Bušová Sára MáriaBušová Sára Mária 17 17 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 4 21.41
4 357 Môcikova ElaMôcikova Ela 18 18 Atletika ŠPORT HROUAtletika ŠPORT HROU 6 22.15
5 304 Škottová DorotaŠkottová Dorota 17 17 BAMMBAMM 8 22.56
6 359 Šebová NikolkaŠebová Nikolka 18 18 StrelaStrela 2 25.44
530 Trgová LauraTrgová Laura 14 14 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 1 DNS
518 Rédler LilianaRédler Liliana 13 13 ZŠ Vrútocká / Run for FunZŠ Vrútocká / Run for Fun 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 682 Valúchova AnetaValúchova Aneta 18 18 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 18.90
2 658 Flaková AgátaFlaková Agáta 17 17 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 19.31
3 662 Paveleková LeaPaveleková Lea 17 17 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 19.54
4 562 Škodová SabinaŠkodová Sabina 17 17 ZŠ KútyZŠ Kúty 7 19.90
5 559 Lišková DianaLišková Diana 17 17 ZŠ KútyZŠ Kúty 4 21.08
645 Šoltésová EliškaŠoltésová Eliška 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
611 Zimulová VivienZimulová Vivien 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 745 Uhnak KarolínaUhnak Karolína 17 17 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.06
2 742 Minarciny Elaine KristynaMinarciny Elaine Kristyna 17 17 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 20.16
3 760 Perďochová LujzaPerďochová Lujza 17 17 Longital sport clubLongital sport club 2 20.46
4 740 Frištáková ZuzanaFrištáková Zuzana 17 17 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 21.59
5 701 Henčeková LenkaHenčeková Lenka 17 17 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 22.06
6 758 Luptáková AmáliaLuptáková Amália 18 18 Longital sport clubLongital sport club 3 22.28
7 681 Halinárová AlexandraHalinárová Alexandra 18 18 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 23.87
686 Tkáčová NinaTkáčová Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 804 Liptáková HanaLiptáková Hana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.86
2 802 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.13
3 797 Hausnerova ZoeHausnerova Zoe 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.89
4 835 Ochotnická AnežkaOchotnická Anežka 19 19 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 30.12
5 816 Truchlíková DorotaTruchlíková Dorota 21 21 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 30.27
811 Strémy MarínaStrémy Marína 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
805 Löwy RebekaLöwy Rebeka 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
814 Švecová JúliaŠvecová Júlia 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ut, 30.4.2024 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 642 Slamková ViktóriaSlamková Viktória 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 18.85
2 279 Praženicová NatáliaPraženicová Natália 17 17 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 2 18.86
3 887 Sýkorjaková MichaelaSýkorjaková Michaela 19 19 TrackademyTrackademy 4 26.51
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 283 Dianišková DianaDianišková Diana 17 17 Bez KlubuBez Klubu 3 18.66
2 353 Prutzová PreaPrutzová Prea 17 17 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 3 18.76
3 642 Slamková ViktóriaSlamková Viktória 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 18.85
4 279 Praženicová NatáliaPraženicová Natália 17 17 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 2 18.86
5 682 Valúchova AnetaValúchova Aneta 18 18 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 18.90
6 12 Hoľanová AnetaHoľanová Aneta 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.96
7 60 Sokola EmaSokola Ema 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 19.04
8 658 Flaková AgátaFlaková Agáta 17 17 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 19.31
9 89 Svedoníková SáraSvedoníková Sára 17 17 Naša atletikaNaša atletika 2 19.47
10 662 Paveleková LeaPaveleková Lea 17 17 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 19.54
11 228 Petrová AlexandraPetrová Alexandra 17 17 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 7 19.59
12 562 Škodová SabinaŠkodová Sabina 17 17 ZŠ KútyZŠ Kúty 7 19.90
13 237 Holienčinová EliškaHolienčinová Eliška 17 17 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 3 19.93
14 745 Uhnak KarolínaUhnak Karolína 17 17 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.06
15 742 Minarciny Elaine KristynaMinarciny Elaine Kristyna 17 17 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 20.16
16 240 Zittová AnnaZittová Anna 17 17 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 1 20.26
17 124 Karasová LuciaKarasová Lucia 17 17 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 6 20.34
18 291 Vizváry AnnabelVizváry Annabel 17 17 CVČ KútyCVČ Kúty 8 20.36
19 760 Perďochová LujzaPerďochová Lujza 17 17 Longital sport clubLongital sport club 2 20.46
20 281 Čížová LillyČížová Lilly 17 17 Cvič s IČCvič s IČ 6 20.62
21 224 Brošová JulianaBrošová Juliana 17 17 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 4 20.63
22 302 Siváková StelaSiváková Stela 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 2 20.69
23 804 Liptáková HanaLiptáková Hana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.86
24 559 Lišková DianaLišková Diana 17 17 ZŠ KútyZŠ Kúty 4 21.08
25 802 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.13
26 556 Baumgartnerová KarolínaBaumgartnerová Karolína 17 17 ZŠ KútyZŠ Kúty 5 21.36
27 316 Bušová Sára MáriaBušová Sára Mária 17 17 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 4 21.41
28 740 Frištáková ZuzanaFrištáková Zuzana 17 17 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 21.59
29 701 Henčeková LenkaHenčeková Lenka 17 17 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 22.06
30 357 Môcikova ElaMôcikova Ela 18 18 Atletika ŠPORT HROUAtletika ŠPORT HROU 6 22.15
31 758 Luptáková AmáliaLuptáková Amália 18 18 Longital sport clubLongital sport club 3 22.28
32 85 Kochman StellaKochman Stella 17 17 Naša atletikaNaša atletika 6 22.51
33 304 Škottová DorotaŠkottová Dorota 17 17 BAMMBAMM 8 22.56
34 198 Rossi AuroraRossi Aurora 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 8 22.66
35 184 Heseková TamaraHeseková Tamara 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 22.92
36 681 Halinárová AlexandraHalinárová Alexandra 18 18 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 23.87
37 797 Hausnerova ZoeHausnerova Zoe 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.89
38 164 Balážová LiaBalážová Lia 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 24.79
39 90 Štalmachová LujzaŠtalmachová Lujza 18 18 Naša atletikaNaša atletika 8 24.92
40 96 Rovenská ViktóriaRovenská Viktória 18 18 MŠ Tupolevova 20MŠ Tupolevova 20 7 25.09
41 293 Antaleczová MiaAntaleczová Mia 18 18 Súkromná materská škola Dúha -RecaSúkromná materská škola Dú... 5 25.15
42 359 Šebová NikolkaŠebová Nikolka 18 18 StrelaStrela 2 25.44
43 181 Gažíková LindaGažíková Linda 17 17 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 25.46
44 95 Blašková AgátaBlašková Agáta 18 18 MŠ Tupolevova 20MŠ Tupolevova 20 5 25.73
45 64 Dömény LiaDömény Lia 19 19 #coachjanciteam#coachjanciteam 5 25.82
46 97 Viragová SofiaViragová Sofia 18 18 MŠ Tupolevova 20MŠ Tupolevova 20 1 26.08
47 66 Tanková TimeaTanková Timea 20 20 BratislavaBratislava 8 26.35
48 887 Sýkorjaková MichaelaSýkorjaková Michaela 19 19 TrackademyTrackademy 4 26.51
49 68 Mesárošová SimonaMesárošová Simona 19 19 VinosadyVinosady 3 27.07
50 300 Bartošová TerezaBartošová Tereza 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 4 28.01
51 303 Zatloukal FreyaZatloukal Freya 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 1 28.92
52 835 Ochotnická AnežkaOchotnická Anežka 19 19 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 30.12
53 816 Truchlíková DorotaTruchlíková Dorota 21 21 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 30.27
54 87 Kvasnicová LeaKvasnicová Lea 19 19 Naša atletikaNaša atletika 3 33.79
65 Slaninková EliškaSlaninková Eliška 18 18 #coachjanciteam#coachjanciteam 7 DNS
62 Vajdová ElaVajdová Ela 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 DNS
301 Kišš EmmaKišš Emma 18 18 Súkromná materská škola Dúha - RecaSúkromná materská škola Dúh... 7 DNS
530 Trgová LauraTrgová Laura 14 14 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 1 DNS
518 Rédler LilianaRédler Liliana 13 13 ZŠ Vrútocká / Run for FunZŠ Vrútocká / Run for Fun 7 DNS
645 Šoltésová EliškaŠoltésová Eliška 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
611 Zimulová VivienZimulová Vivien 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
686 Tkáčová NinaTkáčová Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
811 Strémy MarínaStrémy Marína 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
805 Löwy RebekaLöwy Rebeka 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
814 Švecová JúliaŠvecová Júlia 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS

200 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Rusnák AdamRusnák Adam 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 33.02
2 7 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 36.30
3 4 Moravčík DanielMoravčík Daniel 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 36.40
4 23 Juhás JoachimJuhás Joachim 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 39.90
5 Petrovič PavolPetrovič Pavol 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
26 Rudický OskarRudický Oskar 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Trnovec MikulášTrnovec Mikuláš 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 38.79
2 22 Chmelár PeťoChmelár Peťo 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 42.18
3 21 Horňak AlexHorňak Alex 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 42.81
4 28 Varga JurajVarga Juraj 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 45.63
49 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 DNS
50 Rajňák MichalRajňák Michal 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 38.46
2 46 Kubičár MatejKubičár Matej 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 38.56
3 47 Kurina TomášKurina Tomáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 40.25
4 70 Bartoš MartinBartoš Martin 16 16 Naša atletikaNaša atletika 4 42.96
5 93 Pelech SamuelPelech Samuel 16 16 Nasa AtletikaNasa Atletika 1 43.48
67 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 VinosadyVinosady 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Štefunko ViliamŠtefunko Viliam 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 6 37.21
2 120 Zúggó LukášZúggó Lukáš 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 1 37.59
3 116 Rím JozefRím Jozef 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 2 38.13
4 99 Dolnák AndrejDolnák Andrej 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 4 40.02
5 105 Kullač OndrejKullač Ondrej 16 16 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 3 41.62
6 114 Petrovits AndrejPetrovits Andrej 16 16 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 5 42.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Valíček AdamValíček Adam 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 1 38.37
2 137 Jančo MattiJančo Matti 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 43.96
3 128 Derkay MarkoDerkay Marko 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 44.19
4 138 Jurek OliverJurek Oliver 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 49.27
139 Klučka JurajKlučka Juraj 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 DNS
135 Hudák SamuelHudák Samuel 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Lučenič NikolasLučenič Nikolas 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 40.86
2 152 Olšovský OliverOlšovský Oliver 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 43.08
3 143 Lasz OndrejLasz Ondrej 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 43.99
4 148 Mrenica MartinMrenica Martin 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 44.13
5 149 Murga MaximilianMurga Maximilian 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 44.90
145 Mažgút Adam JanMažgút Adam Jan 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Vágner AlexVágner Alex 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 36.93
2 154 Remenár PeterRemenár Peter 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 41.04
3 157 Spuchliak NikolasSpuchliak Nikolas 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 42.78
4 161 Zlocha AdamZlocha Adam 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 45.30
5 159 Štěrba FerdinandŠtěrba Ferdinand 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 47.81
6 158 Steele MaximilianSteele Maximilian 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 52.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Páleník SamuelPáleník Samuel 15 15 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 6 32.13
2 252 Jung LukášJung Lukáš 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 3 34.40
3 231 Kratofíla OliverKratofíla Oliver 15 15 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 5 35.71
4 261 Nováček MatejNováček Matej 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 2 37.30
5 251 Chaláni SamuelChaláni Samuel 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 4 38.00
6 218 Švec MarcusŠvec Marcus 16 16 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 1 38.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Baksa SebastianBaksa Sebastian 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 4 34.44
2 282 Dianiška DávidDianiška Dávid 15 15 Bez KlubuBez Klubu 5 36.88
3 249 Gron JakubGron Jakub 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 2 37.62
4 245 Brozman MiroslavBrozman Miroslav 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 3 39.49
5 255 Kopkáš PeterKopkáš Peter 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 6 40.71
6 258 Lindák DávidLindák Dávid 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 1 49.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 313 Virág MichalVirág Michal 15 15 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 33.99
2 320 Aznaurian StepanAznaurian Stepan 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 4 36.41
3 308 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 37.16
4 309 Podhradský SamuelPodhradský Samuel 16 16 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 6 38.46
5 321 Bučko MatiasBučko Matias 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 3 42.46
322 Buzási OskarBuzási Oskar 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 339 Zaťko RichardZaťko Richard 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 1 36.88
2 324 Haršány MatúšHaršány Matúš 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 4 40.15
3 335 Sanitra OliverSanitra Oliver 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 2 40.66
4 326 Konečný TomášKonečný Tomáš 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 3 40.71
5 328 Markovič PatrikMarkovič Patrik 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 5 43.32
336 Slavkovský LukášSlavkovský Lukáš 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 380 Chudý FilipChudý Filip 15 15 ZŠ TbiliskáZŠ Tbiliská 3 37.55
3 366 Újváry SamuelÚjváry Samuel 15 15 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 1 47.09
361 Botló NikolasBotló Nikolas 15 15 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 4 DNS
382 Korínek MartinKorínek Martin 15 15 ZŠ TbiliskáZŠ Tbiliská 5 DNS
365 Rigó JastinRigó Jastin 15 15 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 13 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 397 Valter DanielValter Daniel 15 15 ZS Karloveská 61, BratislavaZS Karloveská 61, Bratislava 1 35.04
2 384 Máťuš OliverMáťuš Oliver 15 15 ZŠ TbiliskáZŠ Tbiliská 2 37.19
3 396 Podhradský TomášPodhradský Tomáš 16 16 ZS Karloveská 61, BratislavaZS Karloveská 61, Bratislava 6 38.02
4 404 Hrčka JánHrčka Ján 16 16 Brilliant StarsBrilliant Stars 3 38.77
5 405 Chudý EmilChudý Emil 15 15 Brilliant StarsBrilliant Stars 5 43.26
394 Gahér DavidGahér David 16 16 ZS Karloveská 61, BratislavaZS Karloveská 61, Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 447 Polc MiroslavPolc Miroslav 15 15 ZŠ s MŠ Česká 10ZŠ s MŠ Česká 10 2 39.20
2 451 Záhorský JakubZáhorský Jakub 16 16 ŠKP BratislavaŠKP Bratislava 6 40.20
3 415 Bača MatejBača Matej 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 4 41.72
4 417 Doležaj PeterDoležaj Peter 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 3 41.92
419 Malík FedorMalík Fedor 15 15 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 5 DNS
427 Zelenay MatúšZelenay Matúš 15 15 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 463 Miartuš OliverMiartuš Oliver 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 1 37.01
2 460 Kováčik AlexanderKováčik Alexander 16 16 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 5 39.20
3 462 Melnikov ArtyomMelnikov Artyom 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 6 39.42
4 458 Gorge NoamGorge Noam 16 16 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 3 46.71
5 450 Banák OndrejBanák Ondrej 16 16 ŠKP BratislavaŠKP Bratislava 4 51.08
461 Krno GašparKrno Gašpar 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 483 Mesáros JakubMesáros Jakub 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201PezinokZŠ Fándlyho 11 90201Pezinok 5 31.90
2 490 Madara AdriánMadara Adrián 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 PezinokZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok 4 34.39
3 492 Polkoráb RichardPolkoráb Richard 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 PezinokZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok 2 35.56
4 476 Šamulka SebastianŠamulka Sebastian 15 15 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 1 37.21
5 475 Rusňák AdamRusňák Adam 16 16 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 6 37.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 17 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 501 Kolodziej VratislavKolodziej Vratislav 16 16 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 4 38.08
2 503 Tomaščík MartinTomaščík Martin 15 15 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 5 38.29
3 504 Vozár HugoVozár Hugo 15 15 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 6 39.21
524 Královič MarianKrálovič Marian 15 15 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 3 DNS
505 Weiss TeoWeiss Teo 16 16 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 1 DNS
528 Viskup HenryViskup Henry 15 15 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 18 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 527 Rédler Adrien ThomasRédler Adrien Thomas 15 15 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 6 34.29
2 546 Srníček JurajSrníček Juraj 16 16 Cirkevná ZŠ RakováCirkevná ZŠ Raková 1 34.82
3 520 Csudai DominikCsudai Dominik 15 15 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 4 36.14
4 547 Karpat ArturKarpat Artur 16 16 JATO FutbalJATO Futbal 3 36.40
548 Labaš PeterLabaš Peter 15 15 ZŠ Javorová alej, Chorvátsky GrobZŠ Javorová alej, Chorvátsk... 5 DNS
554 Polák SebastiánPolák Sebastián 15 15 ZŠ KútyZŠ Kúty 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 19 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Palkovič RichardPalkovič Richard 15 15 ZŠ KútyZŠ Kúty 6 36.07
2 566 Balko NoelBalko Noel 16 16 ZŠ s MŠ RiazanskáZŠ s MŠ Riazanská 4 37.60
3 550 Džurný PeterDžurný Peter 15 15 ZŠ KútyZŠ Kúty 3 37.61
4 551 Kollár KryštofKollár Kryštof 16 16 ZŠ KútyZŠ Kúty 5 41.21
5 570 Leitner MarkusLeitner Markus 16 16 ZŠ s MŠ RiazanskáZŠ s MŠ Riazanská 2 43.94
555 Ralbovský MichalRalbovský Michal 15 15 ZŠ KútyZŠ Kúty 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 20 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 619 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 33.74
2 628 Valčák MatejValčák Matej 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 34.95
3 596 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 35.73
4 625 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 37.79
5 618 Koštival ŠimonKoštival Šimon 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 42.03
626 Šoltis MichalŠoltis Michal 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 21 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 615 Hudec DanielHudec Daniel 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 34.03
2 627 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 37.27
3 654 Šadibol MatúšŠadibol Matúš 16 16 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 37.28
4 655 Ševec MatúšŠevec Matúš 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 37.80
5 653 Padyšák BranislavPadyšák Branislav 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 41.69
612 Adam HugoAdam Hugo 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 22 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 671 Hort MaximiliánHort Maximilián 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 34.44
2 676 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 35.33
3 672 Dinga JurajDinga Juraj 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 36.92
4 651 Koščál MarekKoščál Marek 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 38.00
5 669 Takáč Tomáš VincentTakáč Tomáš Vincent 15 15 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 43.16
675 Haruštiak LukášHaruštiak Lukáš 16 16 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 23 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 708 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 34.53
2 709 Chocholáček OliverChocholáček Oliver 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 36.74
3 678 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 38.75
4 688 Majerík JozefMajerík Jozef 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 40.61
5 691 Kapusta AlexKapusta Alex 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 47.30
683 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 24 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 717 Širka PatrikŠirka Patrik 15 15 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 35.78
2 735 Zaoral MaxZaoral Max 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 36.78
3 749 Pospíchal ŠimonPospíchal Šimon 16 16 Longital sport clubLongital sport club 3 38.27
4 715 Rajkovič MaxRajkovič Max 15 15 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 40.17
5 733 Degtiarev TimotejDegtiarev Timotej 16 16 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 41.50
6 726 Strešňák DominikStrešňák Dominik 16 16 Kids Sports Zlaté KlasyKids Sports Zlaté Klasy 2 42.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 25 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 764 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 39.52
2 751 Tóth MartinTóth Martin 15 15 Longital sport clubLongital sport club 2 42.47
783 Plesník RichardPlesník Richard 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
790 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
752 Viktor JakubikViktor Jakubik 16 16 Longital sport clubLongital sport club 1 DNS
770 Dutko MartinDutko Martin 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 26 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 788 Šulka BenjamínŠulka Benjamín 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 36.87
2 785 Szarka OliverSzarka Oliver 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 39.80
3 780 Lováni TeodorLováni Teodor 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 42.24
4 774 Homoľa GabrielHomoľa Gabriel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 43.42
5 771 Gálik SamuelGálik Samuel 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 44.17
769 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 27 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 824 Klištinec MatúšKlištinec Matúš 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 2 35.85
2 825 Pollak SamuelPollak Samuel 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 35.89
3 778 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 37.79
4 822 Greguška SebastiánGreguška Sebastián 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 3 37.88
5 819 Barienčík LucasBarienčík Lucas 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 4 39.02
6 775 Kavuliak DominikKavuliak Dominik 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 47.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 28 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 838 Bielek MarekBielek Marek 16 16 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 4 37.31
2 826 Vidovič FilipVidovič Filip 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 38.63
3 832 Hubinský RichardHubinský Richard 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 38.86
4 840 Patúc MichalPatúc Michal 15 15 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 6 39.13
5 859 Blaško MichalBlaško Michal 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.32
6 839 Partl AlexPartl Alex 15 15 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2 48.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 29 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 864 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 36.28
2 860 Kačalka AdriánKačalka Adrián 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 40.44
3 863 Schramm AdamSchramm Adam 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.93
4 882 Tomek MaximiliánTomek Maximilián 16 16 TOP AthleticsTOP Athletics 2 50.07
Celkom 4 pretekári
Beh 30 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Janžo OskarJanžo Oskar 15 15 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 4 36.35
2 898 Dvorský TomášDvorský Tomáš 15 15 IndividuálnyIndividuálny 3 37.78
3 413 Siwoo JeonSiwoo Jeon 15 15 Brilliant StarsBrilliant Stars 5 38.69
4 831 Do Van Thyen LongDo Van Thyen Long 16 16 ZŠ s MŠ RazinskáZŠ s MŠ Razinská 2 39.42
5 900 Marko LukaMarko Luka 16 16 Brilliant StarsBrilliant Stars 1 44.87
Celkom 5 pretekárov
Beh 31 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 897 Jančiak MartinJančiak Martin 14 14 IndividuálnyIndividuálny 4 34.73
2 899 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Cirkevná škola MalackyCirkevná škola Malacky 3 37.31
3 892 Makyta MarekMakyta Marek 16 16 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 6 38.62
4 891 Horecký LukášHorecký Lukáš 15 15 TrackademyTrackademy 5 41.71
5 471 Portella SandroPortella Sandro 16 16 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 1 41.95
6 902 Trindade OttoTrindade Otto 15 15 Brilliant StarsBrilliant Stars 2 41.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 32 (ut, 30.4.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 901 Surati JovanSurati Jovan 16 16 Brilliant StarsBrilliant Stars 3 42.86
2 175 Elbialy YasinElbialy Yasin 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 45.17
3 185 Kőrösy LiamKőrösy Liam 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 48.80
4 886 Štefančík MatejŠtefančík Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 51.18
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 483 Mesáros JakubMesáros Jakub 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201PezinokZŠ Fándlyho 11 90201Pezinok 5 31.90
2 215 Páleník SamuelPáleník Samuel 15 15 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 6 32.13
3 27 Rusnák AdamRusnák Adam 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 33.02
4 619 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 33.74
5 313 Virág MichalVirág Michal 15 15 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 33.99
6 615 Hudec DanielHudec Daniel 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 34.03
7 527 Rédler Adrien ThomasRédler Adrien Thomas 15 15 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 6 34.29
8 490 Madara AdriánMadara Adrián 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 PezinokZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok 4 34.39
9 252 Jung LukášJung Lukáš 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 3 34.40
10 242 Baksa SebastianBaksa Sebastian 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 4 34.44
10 671 Hort MaximiliánHort Maximilián 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 34.44
12 708 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 34.53
13 897 Jančiak MartinJančiak Martin 14 14 IndividuálnyIndividuálny 4 34.73
14 546 Srníček JurajSrníček Juraj 16 16 Cirkevná ZŠ RakováCirkevná ZŠ Raková 1 34.82
15 628 Valčák MatejValčák Matej 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 34.95
16 397 Valter DanielValter Daniel 15 15 ZS Karloveská 61, BratislavaZS Karloveská 61, Bratislava 1 35.04
17 676 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 35.33
18 492 Polkoráb RichardPolkoráb Richard 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 PezinokZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok 2 35.56
19 231 Kratofíla OliverKratofíla Oliver 15 15 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 5 35.71
20 596 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 35.73
21 717 Širka PatrikŠirka Patrik 15 15 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 35.78
22 824 Klištinec MatúšKlištinec Matúš 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 2 35.85
23 825 Pollak SamuelPollak Samuel 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 35.89
24 553 Palkovič RichardPalkovič Richard 15 15 ZŠ KútyZŠ Kúty 6 36.07
25 520 Csudai DominikCsudai Dominik 15 15 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 4 36.14
26 864 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 36.28
27 7 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 36.30
28 230 Janžo OskarJanžo Oskar 15 15 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 4 36.35
29 4 Moravčík DanielMoravčík Daniel 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 36.40
29 547 Karpat ArturKarpat Artur 16 16 JATO FutbalJATO Futbal 3 36.40
31 320 Aznaurian StepanAznaurian Stepan 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 4 36.41
32 709 Chocholáček OliverChocholáček Oliver 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 36.74
33 735 Zaoral MaxZaoral Max 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 36.78
34 788 Šulka BenjamínŠulka Benjamín 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 36.87
35 282 Dianiška DávidDianiška Dávid 15 15 Bez KlubuBez Klubu 5 36.88
35 339 Zaťko RichardZaťko Richard 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 1 36.88
37 672 Dinga JurajDinga Juraj 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 36.92
38 160 Vágner AlexVágner Alex 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 36.93
39 463 Miartuš OliverMiartuš Oliver 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 1 37.01
40 308 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 37.16
41 384 Máťuš OliverMáťuš Oliver 15 15 ZŠ TbiliskáZŠ Tbiliská 2 37.19
42 118 Štefunko ViliamŠtefunko Viliam 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 6 37.21
42 476 Šamulka SebastianŠamulka Sebastian 15 15 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 1 37.21
44 627 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 37.27
45 654 Šadibol MatúšŠadibol Matúš 16 16 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 37.28
46 261 Nováček MatejNováček Matej 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 2 37.30
47 838 Bielek MarekBielek Marek 16 16 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 4 37.31
47 899 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Cirkevná škola MalackyCirkevná škola Malacky 3 37.31
49 475 Rusňák AdamRusňák Adam 16 16 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 6 37.35
50 380 Chudý FilipChudý Filip 15 15 ZŠ TbiliskáZŠ Tbiliská 3 37.55
51 120 Zúggó LukášZúggó Lukáš 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 1 37.59
52 566 Balko NoelBalko Noel 16 16 ZŠ s MŠ RiazanskáZŠ s MŠ Riazanská 4 37.60
53 550 Džurný PeterDžurný Peter 15 15 ZŠ KútyZŠ Kúty 3 37.61
54 249 Gron JakubGron Jakub 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 2 37.62
55 898 Dvorský TomášDvorský Tomáš 15 15 IndividuálnyIndividuálny 3 37.78
56 625 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 37.79
56 778 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 37.79
58 655 Ševec MatúšŠevec Matúš 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 37.80
59 822 Greguška SebastiánGreguška Sebastián 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 3 37.88
60 251 Chaláni SamuelChaláni Samuel 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 4 38.00
60 651 Koščál MarekKoščál Marek 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 38.00
62 396 Podhradský TomášPodhradský Tomáš 16 16 ZS Karloveská 61, BratislavaZS Karloveská 61, Bratislava 6 38.02
63 501 Kolodziej VratislavKolodziej Vratislav 16 16 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 4 38.08
64 116 Rím JozefRím Jozef 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 2 38.13
65 218 Švec MarcusŠvec Marcus 16 16 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 1 38.25
66 749 Pospíchal ŠimonPospíchal Šimon 16 16 Longital sport clubLongital sport club 3 38.27
67 503 Tomaščík MartinTomaščík Martin 15 15 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 5 38.29
68 119 Valíček AdamValíček Adam 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 1 38.37
69 48 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 38.46
69 309 Podhradský SamuelPodhradský Samuel 16 16 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 6 38.46
71 46 Kubičár MatejKubičár Matej 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 38.56
72 892 Makyta MarekMakyta Marek 16 16 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 6 38.62
73 826 Vidovič FilipVidovič Filip 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 38.63
74 413 Siwoo JeonSiwoo Jeon 15 15 Brilliant StarsBrilliant Stars 5 38.69
75 678 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 38.75
76 404 Hrčka JánHrčka Ján 16 16 Brilliant StarsBrilliant Stars 3 38.77
77 54 Trnovec MikulášTrnovec Mikuláš 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 38.79
78 832 Hubinský RichardHubinský Richard 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 38.86
79 819 Barienčík LucasBarienčík Lucas 15 15 Pohybko SereďPohybko Sereď 4 39.02
80 840 Patúc MichalPatúc Michal 15 15 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 6 39.13
81 447 Polc MiroslavPolc Miroslav 15 15 ZŠ s MŠ Česká 10ZŠ s MŠ Česká 10 2 39.20
81 460 Kováčik AlexanderKováčik Alexander 16 16 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 5 39.20
83 504 Vozár HugoVozár Hugo 15 15 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 6 39.21
84 462 Melnikov ArtyomMelnikov Artyom 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 6 39.42
84 831 Do Van Thyen LongDo Van Thyen Long 16 16 ZŠ s MŠ RazinskáZŠ s MŠ Razinská 2 39.42
86 245 Brozman MiroslavBrozman Miroslav 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 3 39.49
87 764 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 39.52
88 785 Szarka OliverSzarka Oliver 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 39.80
89 23 Juhás JoachimJuhás Joachim 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 39.90
90 99 Dolnák AndrejDolnák Andrej 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 4 40.02
91 324 Haršány MatúšHaršány Matúš 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 4 40.15
92 715 Rajkovič MaxRajkovič Max 15 15 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 40.17
93 451 Záhorský JakubZáhorský Jakub 16 16 ŠKP BratislavaŠKP Bratislava 6 40.20
94 47 Kurina TomášKurina Tomáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 40.25
95 860 Kačalka AdriánKačalka Adrián 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 40.44
96 688 Majerík JozefMajerík Jozef 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 40.61
97 335 Sanitra OliverSanitra Oliver 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 2 40.66
98 255 Kopkáš PeterKopkáš Peter 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 6 40.71
98 326 Konečný TomášKonečný Tomáš 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 3 40.71
100 144 Lučenič NikolasLučenič Nikolas 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 40.86
101 154 Remenár PeterRemenár Peter 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 41.04
102 551 Kollár KryštofKollár Kryštof 16 16 ZŠ KútyZŠ Kúty 5 41.21
103 733 Degtiarev TimotejDegtiarev Timotej 16 16 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 41.50
104 105 Kullač OndrejKullač Ondrej 16 16 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 3 41.62
105 653 Padyšák BranislavPadyšák Branislav 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 41.69
106 891 Horecký LukášHorecký Lukáš 15 15 TrackademyTrackademy 5 41.71
107 415 Bača MatejBača Matej 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 4 41.72
108 417 Doležaj PeterDoležaj Peter 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 3 41.92
109 863 Schramm AdamSchramm Adam 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.93
110 471 Portella SandroPortella Sandro 16 16 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 1 41.95
111 902 Trindade OttoTrindade Otto 15 15 Brilliant StarsBrilliant Stars 2 41.96
112 618 Koštival ŠimonKoštival Šimon 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 42.03
113 22 Chmelár PeťoChmelár Peťo 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 42.18
114 780 Lováni TeodorLováni Teodor 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 42.24
115 726 Strešňák DominikStrešňák Dominik 16 16 Kids Sports Zlaté KlasyKids Sports Zlaté Klasy 2 42.29
116 321 Bučko MatiasBučko Matias 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 3 42.46
117 751 Tóth MartinTóth Martin 15 15 Longital sport clubLongital sport club 2 42.47
118 114 Petrovits AndrejPetrovits Andrej 16 16 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 5 42.77
119 157 Spuchliak NikolasSpuchliak Nikolas 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 42.78
120 21 Horňak AlexHorňak Alex 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 42.81
121 901 Surati JovanSurati Jovan 16 16 Brilliant StarsBrilliant Stars 3 42.86
122 70 Bartoš MartinBartoš Martin 16 16 Naša atletikaNaša atletika 4 42.96
123 152 Olšovský OliverOlšovský Oliver 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 43.08
124 669 Takáč Tomáš VincentTakáč Tomáš Vincent 15 15 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 43.16
125 405 Chudý EmilChudý Emil 15 15 Brilliant StarsBrilliant Stars 5 43.26
126 328 Markovič PatrikMarkovič Patrik 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 5 43.32
127 774 Homoľa GabrielHomoľa Gabriel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 43.42
128 93 Pelech SamuelPelech Samuel 16 16 Nasa AtletikaNasa Atletika 1 43.48
129 570 Leitner MarkusLeitner Markus 16 16 ZŠ s MŠ RiazanskáZŠ s MŠ Riazanská 2 43.94
130 137 Jančo MattiJančo Matti 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 43.96
131 143 Lasz OndrejLasz Ondrej 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 43.99
132 148 Mrenica MartinMrenica Martin 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 44.13
133 771 Gálik SamuelGálik Samuel 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 44.17
134 128 Derkay MarkoDerkay Marko 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 44.19
135 859 Blaško MichalBlaško Michal 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.32
136 900 Marko LukaMarko Luka 16 16 Brilliant StarsBrilliant Stars 1 44.87
137 149 Murga MaximilianMurga Maximilian 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 44.90
138 175 Elbialy YasinElbialy Yasin 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 45.17
139 161 Zlocha AdamZlocha Adam 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 45.30
140 28 Varga JurajVarga Juraj 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 45.63
141 458 Gorge NoamGorge Noam 16 16 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 3 46.71
142 366 Újváry SamuelÚjváry Samuel 15 15 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 1 47.09
143 775 Kavuliak DominikKavuliak Dominik 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 47.20
144 691 Kapusta AlexKapusta Alex 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 47.30
145 159 Štěrba FerdinandŠtěrba Ferdinand 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 47.81
146 839 Partl AlexPartl Alex 15 15 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2 48.04
147 185 Kőrösy LiamKőrösy Liam 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 48.80
148 258 Lindák DávidLindák Dávid 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 1 49.19
149 138 Jurek OliverJurek Oliver 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 49.27
150 882 Tomek MaximiliánTomek Maximilián 16 16 TOP AthleticsTOP Athletics 2 50.07
151 450 Banák OndrejBanák Ondrej 16 16 ŠKP BratislavaŠKP Bratislava 4 51.08
152 886 Štefančík MatejŠtefančík Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 51.18
153 158 Steele MaximilianSteele Maximilian 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 52.13
5 Petrovič PavolPetrovič Pavol 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
26 Rudický OskarRudický Oskar 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
49 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 DNS
50 Rajňák MichalRajňák Michal 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 DNS
67 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 VinosadyVinosady 6 DNS
139 Klučka JurajKlučka Juraj 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 DNS
135 Hudák SamuelHudák Samuel 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 DNS
145 Mažgút Adam JanMažgút Adam Jan 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 DNS
322 Buzási OskarBuzási Oskar 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 5 DNS
336 Slavkovský LukášSlavkovský Lukáš 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 6 DNS
361 Botló NikolasBotló Nikolas 15 15 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 4 DNS
382 Korínek MartinKorínek Martin 15 15 ZŠ TbiliskáZŠ Tbiliská 5 DNS
365 Rigó JastinRigó Jastin 15 15 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 2 DNS
394 Gahér DavidGahér David 16 16 ZS Karloveská 61, BratislavaZS Karloveská 61, Bratislava 4 DNS
419 Malík FedorMalík Fedor 15 15 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 5 DNS
427 Zelenay MatúšZelenay Matúš 15 15 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 1 DNS
461 Krno GašparKrno Gašpar 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 2 DNS
524 Královič MarianKrálovič Marian 15 15 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 3 DNS
505 Weiss TeoWeiss Teo 16 16 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 1 DNS
528 Viskup HenryViskup Henry 15 15 ZŠ VrútockáZŠ Vrútocká 2 DNS
548 Labaš PeterLabaš Peter 15 15 ZŠ Javorová alej, Chorvátsky GrobZŠ Javorová alej, Chorvátsk... 5 DNS
554 Polák SebastiánPolák Sebastián 15 15 ZŠ KútyZŠ Kúty 2 DNS
555 Ralbovský MichalRalbovský Michal 15 15 ZŠ KútyZŠ Kúty 1 DNS
626 Šoltis MichalŠoltis Michal 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
612 Adam HugoAdam Hugo 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
675 Haruštiak LukášHaruštiak Lukáš 16 16 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 DNS
683 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
783 Plesník RichardPlesník Richard 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
790 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
752 Viktor JakubikViktor Jakubik 16 16 Longital sport clubLongital sport club 1 DNS
770 Dutko MartinDutko Martin 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
769 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

200 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Čičatková IzabelaČičatková Izabela 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 35.51
2 35 Jelšic LeaJelšic Lea 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 38.24
3 14 Hotra ValeriiaHotra Valeriia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 38.60
4 31 Doležalová DominikaDoležalová Dominika 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 39.72
5 17 Zelenáková MadlenZelenáková Madlen 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 40.29
18 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Kántorová RadkaKántorová Radka 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 36.14
2 32 Fialková SofiaFialková Sofia 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 36.18
3 44 Zubčaková HanaZubčaková Hana 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 37.26
4 41 Poláčková EmmaPoláčková Emma 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 39.07
5 40 Martišová EmaMartišová Ema 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 43.08
6 39 Martišová AlicaMartišová Alica 16 16 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 46.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 33.46
2 59 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 34.55
3 91 Štalmachová VandaŠtalmachová Vanda 16 16 Naša atletikaNaša atletika 6 37.97
4 88 Lubyová TamaraLubyová Tamara 16 16 Naša atletikaNaša atletika 3 38.77
5 86 Kühnel AméliaKühnel Amélia 16 16 Naša atletikaNaša atletika 4 39.66
61 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Dančová LenkaDančová Lenka 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 3 38.20
2 92 Truchlíková LujzaTruchlíková Lujza 16 16 Naša atletikaNaša atletika 1 38.50
3 94 Khomiakova AlisaKhomiakova Alisa 15 15 Nasa AtletikaNasa Atletika 6 39.60
4 123 Javakhishvili NinaJavakhishvili Nina 15 15 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 2 40.23
5 122 Hradílková MargarétaHradílková Margaréta 16 16 Spojená škola sv. Vincenta de PaulSpojená škola sv. Vincenta ... 5 41.10
165 Barnová EvelinBarnová Evelin 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Ďuricová NinaĎuricová Nina 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 38.41
2 180 Gálffy AmeliGálffy Ameli 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 40.77
3 202 Šebová TamaraŠebová Tamara 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 42.01
4 172 Dmytrenko YarynaDmytrenko Yaryna 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 42.16
205 Takáčová ElizabetTakáčová Elizabet 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 DNS
207 Zahradníková TerezaZahradníková Tereza 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Valach BiankaValach Bianka 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 38.48
2 168 Buranová LilianaBuranová Liliana 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 40.12
3 167 Brokhina EkaterinaBrokhina Ekaterina 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 40.69
4 170 Číková ElizabethČíková Elizabeth 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 49.19
199 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 DNS
195 Nálepková NoemiNálepková Noemi 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Limbrick-Schifferová NinkaLimbrick-Schifferová Ninka 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 6 41.59
2 163 Augustinič NinaAugustinič Nina 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 4 42.94
3 173 Dulová IsabellaDulová Isabella 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 3 43.32
4 182 Gregáň IsabellGregáň Isabell 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 5 45.58
5 197 Pylypchynets TetianaPylypchynets Tetiana 15 15 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 47.64
6 191 Kvasničková AndreaKvasničková Andrea 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 2 47.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester 15 15 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 4 41.66
2 223 Boledovičová HanaBoledovičová Hana 16 16 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 3 41.74
3 226 Horňáková NellaHorňáková Nella 16 16 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 2 44.23
190 Kušnírová KarolínaKušnírová Karolína 16 16 Súkromné gymnázium MERCURYSúkromné gymnázium MERCURY 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Hutňanová NinaHutňanová Nina 16 16 ZŠ Sokolíkova BratislavaZŠ Sokolíkova Bratislava 5 35.05
2 273 Mikušíková LaraMikušíková Lara 16 16 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 2 36.81
3 235 Fabianová PaulínaFabianová Paulína 16 16 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 3 37.67
4 265 Andrejkovič ZinaAndrejkovič Zina 16 16 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 4 37.84
5 239 Porkert SimonaPorkert Simona 15 15 Základná škola s materskou školou ČastáZákladná škola s materskou ... 6 38.18
6 280 Smolíčková NinaSmolíčková Nina 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 1 39.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 CVČ KútyCVČ Kúty 1 35.87
2 266 Antalíková LuciaAntalíková Lucia 16 16 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 4 38.73
3 278 Pangrác-Zdolinská ElenaPangrác-Zdolinská Elena 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 5 38.95
4 288 Pavelková MichaelaPavelková Michaela 15 15 CVČ KútyCVČ Kúty 6 38.95
5 289 Pavelková NelaPavelková Nela 16 16 CVČ KútyCVČ Kúty 2 41.42
6 276 Ngoc Truc Linh Mai LindaNgoc Truc Linh Mai Linda 15 15 ZŠ M.R.Štefánika, IPDZŠ M.R.Štefánika, IPD 3 43.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 318 Štefušová KatarínaŠtefušová Katarína 16 16 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 37.50
2 314 Bieliková MiaBieliková Mia 16 16 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 3 39.35
354 Semančíková EliškaSemančíková Eliška 16 16 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 6 DNS
346 Husarová DianaHusarová Diana 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 5 DNS
347 Jamrišková KristínaJamrišková Kristína 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 2 DNS
342 Berisha LuanaBerisha Luana 15 15 ZŠ Černyševského, 8ZŠ Černyševského, 8 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 375 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Cirkevná škola MalackyCirkevná škola Malacky 4 34.61
2 376 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Cirkevná škola MalackyCirkevná škola Malacky 1 36.94
3 372 Staškovičová JankaStaškovičová Janka 16 16 AK Puma SenecAK Puma Senec 6 39.76
4 370 Hryha SofiaHryha Sofia 15 15 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 2 44.85
368 Falušiova Lara MonikaFalušiova Lara Monika 16 16 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 3 DNS
369 Horváthová EmmaHorváthová Emma 16 16 ZŠ Zlaté KlasyZŠ Zlaté Klasy 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 398 Hikl ZuzanaHikl Zuzana 16 16 ZS Karloveská 61, BratislavaZS Karloveská 61, Bratislava 5 46.47
2 388 Čerňanská NelaČerňanská Nela 15 15 ZŠ TbiliskáZŠ Tbiliská 3 47.09
3 408 Juhás MiaJuhás Mia 15 15 Brilliant StarsBrilliant Stars 2 47.10
4 400 Nikolaieva VarvaraNikolaieva Varvara 15 15 ZS Karloveská 61, BratislavaZS Karloveská 61, Bratislava 6 51.04
5 430 Bollardtová AlžbetaBollardtová Alžbeta 15 15 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 4 51.81
Celkom 5 pretekárov
Beh 14 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 439 Majbová MiriamMajbová Miriam 15 15 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 6 41.16
2 441 Opetová KarolínaOpetová Karolína 15 15 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 1 41.48
3 435 Gubová JulianaGubová Juliana 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 5 43.68
4 432 Erceg ValentínaErceg Valentína 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 4 44.91
5 438 Macháčková VeronikaMacháčková Veronika 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 2 45.92
433 Frolo Zoe AndreaFrolo Zoe Andrea 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 472 Schmidtmayerová IzabelaSchmidtmayerová Izabela 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 6 36.85
2 467 Gérard ZoeGérard Zoe 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 3 36.86
3 469 Machats GuiliettaMachats Guilietta 15 15 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 2 40.67
4 431 Bottanová Hana AnnaBottanová Hana Anna 16 16 ZŠ Ľ. Štúra, ModraZŠ Ľ. Štúra, Modra 4 40.87
5 455 Zlacká LauraZlacká Laura 16 16 ŠKP BratislavaŠKP Bratislava 1 41.22
6 468 Ivančíková NikolIvančíková Nikol 16 16 ZŠ Hlboká cesta 4 BratislavaZŠ Hlboká cesta 4 Bratislava 5 42.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 496 Viktorová KarolínaViktorová Karolína 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 PezinokZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok 6 37.43
3 478 Benková JulianaBenková Juliana 16 16 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 4 39.91
4 485 Kapustová OlíviaKapustová Olívia 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201PezinokZŠ Fándlyho 11 90201Pezinok 3 41.59
5 480 Planková OlíviaPlanková Olívia 16 16 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 5 41.76
6 481 Zelenská JúliaZelenská Júlia 16 16 ZŠ Dr. J. Dérera MalackyZŠ Dr. J. Dérera Malacky 1 48.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 17 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 493 Buday MelániaBuday Melánia 15 15 ZŠ Fándlyho 11 90201 PezinokZŠ Fándlyho 11 90201 Pezinok 4 38.45
2 514 Vargová VivienVargová Vivien 16 16 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 1 38.56
3 509 Lackovičová Lily AnnaLackovičová Lily Anna 16 16 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 2 40.52
4 512 Mriňáková RebekaMriňáková Rebeka 15 15 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 6 41.54
5 508 Krošláková AnitaKrošláková Anita 16 16 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 5 42.09
507 Herdová ZoeHerdová Zoe 15 15 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 18 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 515 Wagnerová EvaWagnerová Eva 16 16 Spojená škola NovohradskáSpojená škola Novohradská 1 40.41
2 560 Maderičová NatáliaMaderičová Natália 16 16 ZŠ KútyZŠ Kúty 3 43.68
3 563 Valúšková EllaValúšková Ella 16 16 ZŠ KútyZŠ Kúty 6 43.78
541 Luka MarkoLuka Marko 16 16 Cambridge International SchoolCambridge International School 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 19 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 597 Burianová NinaBurianová Nina 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 33.36
2 587 Ďurisová MiškaĎurisová Miška 16 16 3NT Bratislava3NT Bratislava 3 37.10
3 640 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 37.19
4 576 Ščibranyová AlenkaŠčibranyová Alenka 16 16 ZŠ s MŠ RiazanskáZŠ s MŠ Riazanská 2 37.84
5 588 Zajková KatarínaZajková Katarína 16 16 ZŠ ŠkarniclovaZŠ Škarniclova 1 39.17
609 Šefčovičová AlexandraŠefčovičová Alexandra 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 20 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 630 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 33.43
2 639 Rozborová OlíviaRozborová Olívia 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 35.06
3 641 Slamková NikolaSlamková Nikola 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 35.34
4 634 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 38.47
5 637 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 40.18
629 Bahníková NatáliaBahníková Natália 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 21 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 657 Dubovická SáraDubovická Sára 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 36.47
2 660 Kublová EmmaKublová Emma 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 36.67
3 698 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 40.03
668 Fulopová NatáliaFulopová Natália 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
635 Kováčová NelaKováčová Nela 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
684 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 22 (ut, 30.4.2024 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 705 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 35.10
2 685 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 35.72
3 703 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 36.16
4 666 Trocha AuréliaTrocha Aurélia 16 16 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 1 40.89
636 Papinčáková MáriaPapinčáková Mária 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS