<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá VsAZ najmladšieho žiactva

Košice (4. 2. 2024)

50 yardov - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.50
2 34 Kohl RichardKohl Richard 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.92
3 36 Kolesár MichalKolesár Michal 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.95
4 72 Belanský PeterBelanský Peter 18 18 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.16
5 61 Richnavský ŠimonRichnavský Šimon 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.94
6 54 Bača OliverBača Oliver 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.43
73 Hudák DamiánHudák Damián 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Sebestyén DávidSebestyén Dávid 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.13
2 58 Macko MichalMacko Michal 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.17
3 28 Galdun OndrejGaldun Ondrej 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.52
4 62 Tomčo DávidTomčo Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.54
5 76 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.60
6 57 Karbač PeterKarbač Peter 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.24
7 35 Kohl ViliamKohl Viliam 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.60
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Filipák MartinFilipák Martin 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.81 q
2 30 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.94 q
3 63 Troščák FilipTroščák Filip 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.12
4 31 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.43
5 3 Gumaň TobiasGumaň Tobias 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 09.30
6 4 Jamber PatrikJamber Patrik 16 16 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.98
7 74 Krešák AlexKrešák Alex 17 17 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.40
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.50 q
2 33 Mušinský TomášMušinský Tomáš 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.66 q
MS 51 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 07.78
4 60 Pavlinský PeterPavlinský Peter 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 07.79 q
5 66 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.08
6 39 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.18
7 75 Magritan LeoMagritan Leo 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 07.40 q
2 67 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.81 q
3 17 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 07.85 q
4 40 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.95
5 27 Bodnár IgorBodnár Igor 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.94
37 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 07.40 q
2 20 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.50 q
3 33 Mušinský TomášMušinský Tomáš 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.66 q
4 51 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 07.78
5 60 Pavlinský PeterPavlinský Peter 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 07.79 q
6 56 Filipák MartinFilipák Martin 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.81 q
6 67 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.81 q
8 17 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 07.85 q
9 30 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.94 q
10 40 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.95
11 66 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.08
12 63 Troščák FilipTroščák Filip 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.12
13 6 Sebestyén DávidSebestyén Dávid 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.13
14 58 Macko MichalMacko Michal 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.17
15 39 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.18
16 75 Magritan LeoMagritan Leo 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28
17 31 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.43
18 42 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.50
19 28 Galdun OndrejGaldun Ondrej 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.52
20 62 Tomčo DávidTomčo Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.54
21 76 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.60
22 34 Kohl RichardKohl Richard 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.92
23 27 Bodnár IgorBodnár Igor 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.94
24 36 Kolesár MichalKolesár Michal 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.95
25 72 Belanský PeterBelanský Peter 18 18 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.16
26 57 Karbač PeterKarbač Peter 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.24
27 3 Gumaň TobiasGumaň Tobias 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 09.30
28 61 Richnavský ŠimonRichnavský Šimon 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.94
29 4 Jamber PatrikJamber Patrik 16 16 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.98
30 74 Krešák AlexKrešák Alex 17 17 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.40
31 54 Bača OliverBača Oliver 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.43
32 35 Kohl ViliamKohl Viliam 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.60
73 Hudák DamiánHudák Damián 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
37 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS

50 yardov - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 07.24
2 20 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 SB 07.42
3 33 Mušinský TomášMušinský Tomáš 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 07.54
4 60 Pavlinský PeterPavlinský Peter 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 SB 07.63
5 67 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 07.65
6 56 Filipák MartinFilipák Martin 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 SB 07.66
7 17 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 SB 07.77
8 30 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 07.81
Celkom 8 pretekárov

50 yardov - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 4.2.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 SB 07.37
2 25 Skokanová AdelSkokanová Adel 15 15 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 SB 07.58
3 11 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 SB 07.65
4 22 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 SB 07.69
5 81 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.74
6 82 Ražekova RenataRažekova Renata 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 07.76
7 26 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 07.98
8 10 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 07.99
Celkom 8 pretekárov

50 yardov - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Ražekova RenataRažekova Renata 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.76 q
2 10 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 07.96 q
3 23 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.35
4 24 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.63
5 83 Ražeková ZuzanaRažeková Zuzana 17 17 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.70
6 64 Buchtová BiankaBuchtová Bianka 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.18
7 18 Botková EmíliaBotková Emília 15 15 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.32
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Skokanová AdelSkokanová Adel 15 15 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 07.69 q
2 81 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.73 q
3 22 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.77 q
4 65 Gumanová StelaGumanová Stela 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.60
5 50 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.90
6 78 Eštoková KláraEštoková Klára 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.35
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 07.92 q
2 43 Bodnárová AdelaBodnárová Adela 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.03
3 14 Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.58
4 44 Černá EmmaČerná Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.71
5 84 Štefanová NinaŠtefanová Nina 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.05
46 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
79 Havrilova KatarínaHavrilova Katarína 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNF
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 07.44 q
2 11 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 07.82 q
3 47 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.06
4 48 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.29
5 77 Ďorková AlexandraĎorková Alexandra 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.44
6 70 Emma VencúrikováEmma Vencúriková 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.72
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 07.44 q
2 25 Skokanová AdelSkokanová Adel 15 15 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 07.69 q
3 81 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.73 q
4 82 Ražekova RenataRažekova Renata 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.76 q
5 22 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.77 q
6 11 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 07.82 q
7 26 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 07.92 q
8 10 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 07.96 q
9 43 Bodnárová AdelaBodnárová Adela 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.03
10 47 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.06
11 48 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.29
12 23 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.35
13 77 Ďorková AlexandraĎorková Alexandra 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.44
14 14 Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.58
15 65 Gumanová StelaGumanová Stela 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.60
16 24 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.63
17 83 Ražeková ZuzanaRažeková Zuzana 17 17 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.70
18 44 Černá EmmaČerná Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.71
19 70 Emma VencúrikováEmma Vencúriková 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.72
20 50 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.90
21 64 Buchtová BiankaBuchtová Bianka 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.18
22 18 Botková EmíliaBotková Emília 15 15 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.32
23 78 Eštoková KláraEštoková Klára 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.35
24 84 Štefanová NinaŠtefanová Nina 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.05
46 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
79 Havrilova KatarínaHavrilova Katarína 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNF

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 4.2.2024 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 90 95 100 105 110 115 120
1 55 Bednár TheoBednár Theo
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
13 13 1 PB 115 o o o o o xxo xxx
2 68 Sivák MatúšSivák Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
13 13 4 PB 110 o o o o xo xxx
3 38 Mihaľ MatejMihaľ Matej
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 3 PB 110 o o o o xxo xxx
4 69 Sokol DenisSokol Denis
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
13 13 5 PB 105 o o xo xxo xxx
5 27 Bodnár IgorBodnár Igor
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
15 15 2 PB 100 o o o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 4.2.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125
MS 52 Siroťáková EvaSiroťáková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 1 120 o o xxo xxx
Celkom 1 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 20 Dratva MichalDratva Michal
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
13 13 26 PB 389 348 358 353 358 357 383 389
2 38 Mihaľ MatejMihaľ Matej
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 11 PB 369 341 336 x 341 322 350 369
3 56 Filipák MartinFilipák Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
14 14 3 PB 360 297 360 331 360 316 345 x
4 55 Bednár TheoBednár Theo
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
13 13 1 PB 351 351 332 333 351 282 x 336
5 33 Mušinský TomášMušinský Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 13 PB 348 342 297 311 342 322 329 348
6 67 Mlynár TobiasMlynár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
13 13 12 PB 346 335 346 320 346 x 310 331
7 59 Novák MartinNovák Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
13 13 14 PB 345 330 345 326 345 333 338 342
8 68 Sivák MatúšSivák Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
13 13 15 PB 337 337 313 x 337 x 334 308
9 28 Galdun OndrejGaldun Ondrej
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
15 15 23 PB 334 322 334 323 334
10 31 Kazimír MichaelKazimír Michael
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 24 PB 327 327 320 312 327
11 58 Macko MichalMacko Michal
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
15 15 9 PB 318 289 318 287 318
12 39 Petránsky MartinPetránsky Martin
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 25 313 294 300 313 313
13 32 Kidala JakubKidala Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 22 308 249 308 305 308
14 75 Magritan LeoMagritan Leo
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
13 13 10 PB 308 290 308 299 308
15 76 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
16 16 17 PB 303 303 278 270 303
16 3 Gumaň TobiasGumaň Tobias
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
14 14 4 PB 296 286 291 296 296
17 63 Troščák FilipTroščák Filip
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
15 15 16 PB 287 x 284 287 287
18 42 Tripčev FilipTripčev Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
15 15 19 PB 264 234 256 264 264
19 57 Karbač PeterKarbač Peter
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
14 14 18 PB 253 253 228 225 253
20 34 Kohl RichardKohl Richard
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 20 252 250 x 252 252
21 4 Jamber PatrikJamber Patrik
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
16 16 6 PB 243 198 243 214 243
22 35 Kohl ViliamKohl Viliam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
15 15 7 PB 238 223 237 238 238
23 72 Belanský PeterBelanský Peter
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
18 18 2 PB 200 178 200 183 200
74 Krešák AlexKrešák Alex
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
17 17 8 DNS
73 Hudák DamiánHudák Damián
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
16 16 5 DNS
37 Levkut OliverLevkut Oliver
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 21 DNS
Celkom 26 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Drága WandaDrága Wanda
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
13 13 28 PB 415 382 387 393 393 x 376 415
2 25 Skokanová AdelSkokanová Adel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
15 15 26 PB 376 356 356 322 356 376 372 376
3 22 Allen HannahAllen Hannah
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
13 13 27 371 332 332 332 332 324 335 371
4 82 Ražekova RenataRažekova Renata
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
14 14 12 PB 353 331 328 353 353 331 332 x
5 16 Prokop VivienProkop Vivien
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
13 13 25 PB 344 302 343 344 344 337 332 320
6 43 Bodnárová AdelaBodnárová Adela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
15 15 21 PB 339 339 289 320 339 315 320 324
7 48 Múdra JulianaMúdra Juliana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 24 PB 333 331 318 319 331 313 333 323
8 26 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
13 13 14 PB 327 326 298 312 326 322 327 318
9 81 Morovska AdelaMorovska Adela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
13 13 11 PB 322 255 289 322 322
10 10 Falatová PetraFalatová Petra
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
14 14 6 PB 316 316 298 290 316
11 23 Bordáčová LauraBordáčová Laura
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
13 13 20 PB 309 309 x 294 309
12 47 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 18 PB 302 300 302 297 302
13 44 Černá EmmaČerná Emma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 2 PB 301 301 269 266 301
14 14 Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
14 14 19 PB 300 300 287 251 300
15 11 Feteriková ZinaFeteriková Zina
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
14 14 23 300 244 285 300 300
16 77 Ďorková AlexandraĎorková Alexandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
15 15 3 PB 287 258 249 287 287
17 64 Buchtová BiankaBuchtová Bianka
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
14 14 1 PB 287 257 287 237 287
18 83 Ražeková ZuzanaRažeková Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
17 17 13 PB 284 281 249 284 284
19 45 El - Jamal TamaraEl - Jamal Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 22 282 282 277 269 282
20 24 Horvathová KarinHorvathová Karin
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
13 13 9 PB 281 281 212 257 281
21 70 Emma VencúrikováEmma Vencúriková
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
13 13 4 PB 270 270 267 245 270
22 13 Majančiková VictoriaMajančiková Victoria
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
15 15 16 PB 258 258 248 247 258
23 65 Gumanová StelaGumanová Stela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
13 13 17 PB 249 230 201 249 249
24 79 Havrilova KatarínaHavrilova Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
14 14 7 PB 232 232 225 231 232
25 78 Eštoková KláraEštoková Klára
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
16 16 5 PB 231 231 223 205 231
26 84 Štefanová NinaŠtefanová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
16 16 15 PB 223 223 212 197 223
46 Kačkošová AdelaKačkošová Adela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 10 PB DNS
Celkom 27 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ne, 4.2.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 66 Lenart MarkoLenart Marko
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
13 13 4 PB 07.88 07.33 07.51 06.65 7.51 06.72 06.52 07.88
2 69 Sokol DenisSokol Denis
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
13 13 12 PB 07.17 06.25 05.78 07.06 7.06 07.11 06.01 07.17
3 54 Bača OliverBača Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
14 14 1 PB 06.67 05.78 x 05.71 5.78 x 06.18 06.67
4 62 Tomčo DávidTomčo Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
13 13 13 PB 06.23 06.23 05.57 x 6.23 05.87 x 05.53
5 6 Sebestyén DávidSebestyén Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
13 13 11 PB 06.12 05.49 x 05.84 5.84 06.12 x x
6 61 Richnavský ŠimonRichnavský Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
13 13 8 PB 06.00 05.43 06.00 x 6.00 05.39 05.60 05.22
7 60 Pavlinský PeterPavlinský Peter
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
13 13 7 PB 05.91 05.49 04.99 04.75 5.49 05.61 05.91 05.53
MS 51 Paľa MartinPaľa Martin
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
12 12 6 PB 05.76 05.74 x 05.76 5.76
9 32 Kidala JakubKidala Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
14 14 3 PB 05.25 05.25 04.54 04.80 5.25 04.64 04.74 04.38
10 41 Sabol RoderikSabol Roderik
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 10 PB 05.23 05.23 05.21 04.91 5.23
11 40 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
13 13 9 PB 05.10 04.88 05.00 05.10 5.10
12 1 Bari RichardBari Richard
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
15 15 2 PB 04.97 x 04.72 04.97 4.97
13 59 Novák MartinNovák Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
13 13 5 PB 04.55 x x 04.55 4.55
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ne, 4.2.2024 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 16 Prokop VivienProkop Vivien
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
13 13 2 PB 05.83 05.61 05.49 05.04 5.61 05.83 05.08 05.61
2 13 Majančiková VictoriaMajančiková Victoria
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
15 15 1 PB 03.86 02.81 03.47 03.30 3.47 03.77 03.80 03.86
Celkom 2 pretekárov