<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia - Bratislavská latka 2024 - detská atletika

Bratislava (3. 2. 2024)

Skok z miesta - Prípravka-chlapci

(so, 3.2.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 15 Hudec DanielHudec Daniel
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 12 PB 182 160 182 175 182
2 20 Lopatník AlexLopatník Alex
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 18 PB 181 170 179 181 181
3 91 Kučera MaximKučera Maxim
TrackademyTrackademy
15 15 16 PB 170 168 163 170 170
4 82 Bielek MarekBielek Marek
Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati...
16 16 2 PB 163 160 163 157 163
5 65 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 17 PB 157 145 148 157 157
6 23 Rebroš ViliamRebroš Viliam
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 22 PB 155 155 148 152 155
7 4 Murín ViktorMurín Viktor
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
16 16 20 PB 153 153 153 153 153
8 62 Gálik SamuelGálik Samuel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
16 16 9 PB 150 150 145 142 150
9 16 Hudec ŠimonHudec Šimon
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
17 17 13 PB 150 141 139 150 150
10 87 Guller MichalGuller Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
15 15 10 PB 149 139 142 149 149
11 Schleicher ElijahSchleicher Elijah
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
16 16 28 PB 149 134 149 123 149
12 2 Lupták DanielLupták Daniel
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
15 15 19 PB 146 146 144 138 146
13 94 Krivosudský HenrichKrivosudský Henrich
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
15 15 15 PB 144 137 144 134 144
14 59 Cibula MatejCibula Matej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
16 16 6 PB 138 116 138 138 138
15 5 Šiška JozefŠiška Jozef
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
18 18 23 PB 134 134 132 133 134
16 61 Dutko MartinDutko Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
16 16 8 PB 126 126 122 123 126
17 41 Halás LukášHalás Lukáš
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
18 18 11 PB 120 119 120 109 120
18 57 Brieška DamiánBrieška Damián
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 4 PB 118 114 110 118 118
19 58 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
18 18 5 PB 115 110 115 097 115
20 18 Koštival MatúšKoštival Matúš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
18 18 14 PB 112 109 112 111 112
21 70 Šlesár JakubŠlesár Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
18 18 24 PB 110 105 100 110 110
22 71 Váňa MichalVáňa Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
18 18 26 PB 110 110 105 098 110
23 14 Bezák DávidBezák Dávid
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 1 PB 109 102 106 109 109
24 7 Štiglinc MarkoŠtiglinc Marko
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
15 15 25 PB 107 106 104 107 107
25 60 Daško SamuelDaško Samuel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
18 18 7 PB 105 105 087 102 105
26 55 Božík MatejBožík Matej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
18 18 3 PB 104 094 104 097 104
27 69 Pastorek TheoPastorek Theo
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
18 18 21 PB 100 091 083 100 100
28 25 Streška ViliamStreška Viliam
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 27 090 090 085 082 90
Celkom 28 pretekárov

Skok z miesta - Najmladší žiaci

(so, 3.2.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 64 Hanušiak MichalHanušiak Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 8 PB 216 211 210 216 216
2 6 Šiška ViliamŠiška Viliam
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
13 13 7 PB 194 194 192 193 194
3 56 Božík ŠtefanBožík Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 6 PB 190 178 182 190 190
4 22 Mihók MatejMihók Matej
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 3 PB 186 162 177 186 186
5 3 Magdolen ValentínMagdolen Valentín
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
14 14 5 PB 186 167 166 186 186
6 95 Pavelka LukášPavelka Lukáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
13 13 4 168 168 127 166 168
7 63 Hajský JaroslavHajský Jaroslav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 1 PB 167 167 159 164 167
8 67 Maďaro MatúšMaďaro Matúš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 2 PB 156 156 156 150 156
Celkom 8 pretekárov

Skok z miesta - Prípravka-dievčata

(so, 3.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Chovancová SáraChovancová Sára
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 7 PB 181 178 172 181 181
2 11 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
15 15 20 PB 170 149 164 170 170
3 83 Donevová AnnaDonevová Anna
Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati...
16 16 5 PB 168 155 157 168 168
4 80 Šlesárová AdelaŠlesárová Adela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 21 PB 162 162 150 156 162
5 10 Páleníková DorotaPáleníková Dorota
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
15 15 16 PB 162 154 150 162 162
6 35 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 11 PB 156 141 156 147 156
7 90 Urbánová SáraUrbánová Sára
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
16 16 23 PB 155 155 148 x 155
8 9 Kendra ElizeKendra Elize
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
16 16 8 PB 153 141 153 149 153
9 48 Brna MilaBrna Mila
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 4 PB 147 144 147 144 147
10 99 Žuborová LauraŽuborová Laura
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
16 16 24 PB 147 141 147 x 147
11 53 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 22 PB 143 139 143 143 143
12 43 Praženicová NataliaPraženicová Natalia
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
17 17 17 PB 140 140 137 138 140
13 29 Baluchová OlíviaBaluchová Olívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 3 PB 140 129 126 140 140
14 88 Badinská KarolínaBadinská Karolína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
15 15 2 PB 139 137 139 131 139
15 51 Kučerová KarolínaKučerová Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 12 PB 138 130 128 138 138
16 78 Sandtnerová DorotaSandtnerová Dorota
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 18 PB 133 126 133 132 133
17 49 Ďurišová ZarkaĎurišová Zarka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
17 17 6 PB 133 123 122 133 133
18 75 Klimovská MichaelaKlimovská Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 10 PB 127 127 126 127 127
19 89 Lipková ElenaLipková Elena
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
16 16 14 PB 127 124 125 127 127
20 77 Löwy RebekaLöwy Rebeka
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
17 17 15 PB 126 107 126 110 126
21 76 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
17 17 13 PB 124 120 124 120 124
22 74 Khomiakova AlisaKhomiakova Alisa
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 9 PB 107 106 105 107 107
23 79 Strémy MarínaStrémy Marína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
18 18 19 PB 093 084 093 072 93
44 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
15 15 1 PB DNS
Celkom 24 pretekárov

Skok z miesta - Najmladšie žiačky

(so, 3.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Urbanová EmilyUrbanová Emily
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
14 14 7 PB 190 190 179 179 190
2 86 Liščaková NinaLiščaková Nina
Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati...
13 13 12 PB 189 - - 189 189
3 38 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 1 PB 183 183 181 166 183
4 30 Hanajíková KarinHanajíková Karin
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 9 PB 183 183 x 170 183
5 81 Šlesárová NinaŠlesárová Nina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 11 PB 174 170 x 174 174
6 40 Mórová LauraMórová Laura
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 4 PB 173 166 x 173 173
7 98 Usačevová TáňaUsačevová Táňa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
14 14 10 PB 163 163 162 161 163
8 52 Repčíková LindaRepčíková Linda
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 6 PB 160 159 160 158 160
9 33 Kmotorková AlžbetaKmotorková Alžbeta
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 2 PB 154 146 152 154 154
10 42 Odehnalová EliškaOdehnalová Eliška
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
13 13 5 PB 143 x 115 143 143
11 12 Štiglinc VanessaŠtiglinc Vanessa
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
13 13 8 PB 117 114 113 117 117
12 34 Koreňová KristínaKoreňová Kristína
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 3 PB 000 - - - -
Celkom 12 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Prípravka-chlapci

(so, 3.2.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Koštival ŠimonKoštival Šimon
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 3 PB 05.15 05.10 05.00 05.15 5.15
2 54 Bendík OliverBendík Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 1 PB 04.50 04.40 04.50 04.20 4.50
3 27 Valčák MatejValčák Matej
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 6 PB 03.90 03.70 03.80 03.90 3.90
4 26 Šoltis MichalŠoltis Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 5 PB 03.80 03.60 03.50 03.80 3.80
5 68 Palidrab MichalPalidrab Michal
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 4 PB 03.50 02.40 03.50 03.20 3.50
6 16 Hudec ŠimonHudec Šimon
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
17 17 2 PB 03.20 02.70 03.20 03.20 3.20
Celkom 6 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci

(so, 3.2.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 2 PB 04.90 04.90 04.90 04.40 4.90
2 24 Slovák DominikSlovák Dominik
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 3 PB 04.70 04.50 04.00 04.70 4.70
66 Macík LukášMacík Lukáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 1 DNS
Celkom 3 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Prípravka-dievčata

(so, 3.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Kubišová AgátaKubišová Agáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
16 16 1 PB 04.90 04.20 04.70 04.90 4.90
Celkom 1 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky

(so, 3.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 36 Nagyová NelaNagyová Nela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 2 PB 07.70 06.60 06.80 07.70 7.70
2 37 Ščevíková GretaŠčevíková Greta
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 3 PB 07.00 06.90 05.90 07.00 7.00
3 73 Kaliská KatarínaKaliská Katarína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 1 PB 03.82 03.80 03.82 03.70 3.82
Celkom 3 pretekárov

60 m prekážok 60 cm - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Hudec DanielHudec Daniel 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.53
2 82 Bielek MarekBielek Marek 16 16 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 12.17
3 19 Koštival ŠimonKoštival Šimon 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.17
4 94 Krivosudský HenrichKrivosudský Henrich 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.39
5= 92 Antony DavidAntony David 16 16 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.63
5= 26 Šoltis MichalŠoltis Michal 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 13.63
7 14 Bezák DávidBezák Dávid 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 14.34
8 70 Šlesár JakubŠlesár Jakub 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 18.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.52
2 27 Valčák MatejValčák Matej 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.68
3 23 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.04
4 54 Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.04
5 57 Brieška DamiánBrieška Damián 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.66
6 18 Koštival MatúšKoštival Matúš 18 18 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 16.81
7 25 Streška ViliamStreška Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 16.97
8 71 Váňa MichalVáňa Michal 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 18.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 TrackademyTrackademy 3 11.53
2 4 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 12.73
3 2 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 13.10
4 5 Šiška JozefŠiška Jozef 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 15.52
5 41 Halás LukášHalás Lukáš 18 18 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 16.58
6 7 Štiglinc MarkoŠtiglinc Marko 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 17.05
7 69 Pastorek TheoPastorek Theo 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 18.54
8 60 Daško SamuelDaško Samuel 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 18.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Hlubocký MatejHlubocký Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.03
2 65 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.07
3 59 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.63
4 68 Palidrab MichalPalidrab Michal 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.95
5 61 Dutko MartinDutko Martin 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 14.56
6 55 Božík MatejBožík Matej 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.71
7 58 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 18.62
8 62 Gálik SamuelGálik Samuel 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 18.83
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.52
2 15 Hudec DanielHudec Daniel 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.53
2 91 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 TrackademyTrackademy 3 11.53
4 27 Valčák MatejValčák Matej 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.68
5 23 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.04
6 82 Bielek MarekBielek Marek 16 16 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 12.17
7 4 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 12.73
8 93 Hlubocký MatejHlubocký Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.03
9 54 Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.04
10 65 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.07
11 2 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 13.10
12 19 Koštival ŠimonKoštival Šimon 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.17
13 94 Krivosudský HenrichKrivosudský Henrich 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 13.39
14 92 Antony DavidAntony David 16 16 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.63
14 26 Šoltis MichalŠoltis Michal 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 13.63
14 59 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.63
17 57 Brieška DamiánBrieška Damián 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.66
18 68 Palidrab MichalPalidrab Michal 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.95
19 14 Bezák DávidBezák Dávid 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 14.34
20 61 Dutko MartinDutko Martin 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 14.56
21 5 Šiška JozefŠiška Jozef 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 15.52
22 55 Božík MatejBožík Matej 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.71
23 41 Halás LukášHalás Lukáš 18 18 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 16.58
24 18 Koštival MatúšKoštival Matúš 18 18 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 16.81
25 25 Streška ViliamStreška Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 16.97
26 7 Štiglinc MarkoŠtiglinc Marko 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 17.05
27 70 Šlesár JakubŠlesár Jakub 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 18.27
28 71 Váňa MichalVáňa Michal 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 18.52
29 69 Pastorek TheoPastorek Theo 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 18.54
30 58 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 18.62
31 60 Daško SamuelDaško Samuel 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 18.64
32 62 Gálik SamuelGálik Samuel 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 18.83

60 m prekážok 60 cm - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.11
2 56 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.20
3 3 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 11.01
4 6 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 11.45
5 63 Hajský JaroslavHajský Jaroslav 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.10
66 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.64
2 67 Maďaro MatúšMaďaro Matúš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.48
3 21 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.68
4 24 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 12.32
5 95 Pavelka LukášPavelka Lukáš 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.11
2 56 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.20
3 22 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.64
4 3 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 11.01
5 6 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 11.45
6 67 Maďaro MatúšMaďaro Matúš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.48
7 21 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.68
8 63 Hajský JaroslavHajský Jaroslav 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.10
9 24 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 12.32
10 95 Pavelka LukášPavelka Lukáš 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.76
66 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS

60 m prekážok 60 cm - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 12:57) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.46
2 48 Brna MilaBrna Mila 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 12.59
3 35 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.97
4 45 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 13.20
5 53 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 13.59
6 99 Žuborová LauraŽuborová Laura 16 16 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.74
7 29 Baluchová OlíviaBaluchová Olívia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 14.84
8 49 Ďurišová ZarkaĎurišová Zarka 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 15.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 12:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Šlesárová AdelaŠlesárová Adela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.62
2 83 Donevová AnnaDonevová Anna 16 16 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 5 12.41
3 75 Klimovská MichaelaKlimovská Michaela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.49
4 78 Sandtnerová DorotaSandtnerová Dorota 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.06
5 76 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 17.56
6 77 Löwy RebekaLöwy Rebeka 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 18.99
44 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.2.2024 - 12:57) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.31
2 10 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.36
3 51 Kučerová KarolínaKučerová Karolína 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 13.52
4 9 Kendra ElizeKendra Elize 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 14.10
5 43 Praženicová NataliaPraženicová Natalia 17 17 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 14.35
6 74 Khomiakova AlisaKhomiakova Alisa 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.11
7 79 Strémy MarínaStrémy Marína 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.54
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.31
2 10 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.36
3 32 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.46
4 80 Šlesárová AdelaŠlesárová Adela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.62
5 83 Donevová AnnaDonevová Anna 16 16 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 5 12.41
6 75 Klimovská MichaelaKlimovská Michaela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.49
7 48 Brna MilaBrna Mila 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 12.59
8 35 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.97
9 45 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 13.20
10 51 Kučerová KarolínaKučerová Karolína 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 13.52
11 53 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 13.59
12 78 Sandtnerová DorotaSandtnerová Dorota 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.06
13 9 Kendra ElizeKendra Elize 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 14.10
14 43 Praženicová NataliaPraženicová Natalia 17 17 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 14.35
15 99 Žuborová LauraŽuborová Laura 16 16 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.74
16 29 Baluchová OlíviaBaluchová Olívia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 14.84
17 74 Khomiakova AlisaKhomiakova Alisa 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.11
18 49 Ďurišová ZarkaĎurišová Zarka 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 15.20
19 76 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 17.56
20 77 Löwy RebekaLöwy Rebeka 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 18.99
21 79 Strémy MarínaStrémy Marína 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 27.54
44 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 DNS

60 m prekážok 60 cm - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 11.14
2 37 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.52
3 97 Urbanová EmilyUrbanová Emily 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 11.59
4 40 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.65
5 36 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.10
6 33 Kmotorková AlžbetaKmotorková Alžbeta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.84
7 30 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 15.07
34 Koreňová KristínaKoreňová Kristína 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.08
2 86 Liščaková NinaLiščaková Nina 13 13 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 11.18
3 42 Odehnalová EliškaOdehnalová Eliška 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 11.53
4 73 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.53
5 38 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.60
6 98 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.32
7 12 Štiglinc VanessaŠtiglinc Vanessa 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 16.11
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.08
2 52 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 11.14
3 86 Liščaková NinaLiščaková Nina 13 13 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 11.18
4 37 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.52
5 42 Odehnalová EliškaOdehnalová Eliška 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 11.53
5 73 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 11.53
7 97 Urbanová EmilyUrbanová Emily 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 11.59
8 38 Hlubíková LujzaHlubíková Lujza 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.60
9 40 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.65
10 36 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.10
11 98 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.32
12 33 Kmotorková AlžbetaKmotorková Alžbeta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.84
13 30 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 15.07
14 12 Štiglinc VanessaŠtiglinc Vanessa 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 16.11
34 Koreňová KristínaKoreňová Kristína 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS