<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Nové Zámky (15. - 16. 6. 2024)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.6.2024 - 14:55) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 11.32 Q 0.181
2 192 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.74 0.181
3 184 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 11.84 0.167
4 23 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.28 0.236
5 141 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 PB 12.41 0.219
163 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ 16.8
129 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 16.8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.6.2024 - 14:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.95 Q 0.466
2 107 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 11.07 q 0.174
3 71 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 11.55 0.169
4 146 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 12.00 0.170
5 91 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 12.13 0.161
6 196 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 12.51 0.160
217 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DQ 16.8 -0.035
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.6.2024 - 14:55) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 11.21 Q 0.167
2 244 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.23 q 0.186
3 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.25 q 0.178
4 152 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.81 0.164
5 50 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.24 0.223
6 262 Ďurica JánĎurica Ján 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.42 0.181
7 193 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 12.73 0.203
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 15.6.2024 - 14:55) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.03 Q 0.163
2 170 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.10 q 0.149
3 150 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 11.43 0.176
4 16 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.65 0.246
5 264 Kučera PeterKučera Peter 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 11.76 0.172
MS 273 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 SB 11.81 0.161
7 166 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 12.12 0.175
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.95 Q 0.466
2 89 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.03 Q 0.163
3 107 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 11.07 q 0.174
4 170 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.10 q 0.149
5 99 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 11.21 Q 0.167
6 244 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.23 q 0.186
7 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.25 q 0.178
8 29 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 11.32 Q 0.181
9 150 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 11.43 0.176
10 71 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 11.55 0.169
11 16 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.65 0.246
12 192 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.74 0.181
13 264 Kučera PeterKučera Peter 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 11.76 0.172
14 152 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.81 0.164
14 273 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 SB 11.81 0.161
16 184 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 11.84 0.167
17 146 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 12.00 0.170
18 166 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 12.12 0.175
19 91 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 12.13 0.161
20 50 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.24 0.223
21 23 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.28 0.236
22 141 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 PB 12.41 0.219
23 262 Ďurica JánĎurica Ján 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 12.42 0.181
24 196 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 12.51 0.160
25 193 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 12.73 0.203
163 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ 16.8
129 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 16.8
217 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DQ 16.8 -0.035

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 15.6.2024 - 16:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 PB 10.85 0.137
2 29 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 10.98 0.177
3 170 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.11 0.141
4 99 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 11.14 0.166
5 107 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.18 0.150
6 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.22 0.168
7 244 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.25 0.155
26 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.6.2024 - 16:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.04 0.161
2 30 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 12.31 0.184
3 159 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.42 0.310
4 160 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.55 0.176
5 256 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 PB 12.58 0.140
6 176 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 12.60 0.157
7 113 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 SB 12.81 0.162
8 255 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.92 0.164
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.6.2024 - 14:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.28 Q 0.184
2 113 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 12.89 q 0.183
3 247 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.28 0.307
4 61 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 13.28 0.186
5 68 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 13.36 0.239
6 186 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.42 0.173
7 204 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.11 0.227
226 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ 16.8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.6.2024 - 14:40) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.61 Q 0.202
2 176 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.85 q 0.164
3 255 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.06 q 0.166
4 70 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 13.45 0.219
5 31 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 SB 13.50 0.403
6 252 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.58 0.270
7 80 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.65 0.177
8 201 Španková NatáliaŠpanková Natália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 14.00 0.140
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.6.2024 - 14:40) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 12.86 Q 0.201
2 256 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.95 q 0.343
3 246 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.23 0.155
4 233 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.44 0.160
5 59 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 13.63 0.216
6 234 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.80 0.133
7 188 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 14.18 0.202
228 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ 16.8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 15.6.2024 - 14:40) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.98 Q 0.253
2 231 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.19 0.220
3 240 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 13.37 0.182
4 135 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.48 0.155
5 92 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.50 0.221
6 198 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.01 0.203
7 132 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14.10 0.151
8 239 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.28 0.194
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.28 Q 0.184
2 159 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.61 Q 0.202
3 176 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.85 q 0.164
4 30 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 12.86 Q 0.201
5 113 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 12.89 q 0.183
6 256 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.95 q 0.343
7 160 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.98 Q 0.253
8 255 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.06 q 0.166
9 231 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.19 0.220
10 246 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.23 0.155
11 247 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.28 0.307
11 61 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 13.28 0.186
13 68 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 13.36 0.239
14 240 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 13.37 0.182
15 186 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.42 0.173
16 233 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.44 0.160
17 70 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 13.45 0.219
18 135 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.48 0.155
19 31 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 SB 13.50 0.403
19 92 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.50 0.221
21 252 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.58 0.270
22 59 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 13.63 0.216
23 80 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.65 0.177
24 234 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.80 0.133
25 201 Španková NatáliaŠpanková Natália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 14.00 0.140
26 198 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.01 0.203
27 132 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14.10 0.151
28 204 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.11 0.227
29 188 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 14.18 0.202
30 239 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.28 0.194
226 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ 16.8
228 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ 16.8

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.6.2024 - 10:50) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.52 Q 0.148
2 129 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 23.02 q 0.168
3 71 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.18 q 0.194
4 104 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 23.92 0.182
5 272 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 23.93 0.183
MS 273 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 24.70 0.160
7 193 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 25.65 0.183
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.6.2024 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.47 Q 0.187
2 217 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 22.53 q 0.193
3 41 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.24 0.197
4 23 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 23.77 0.180
5 45 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.12 0.148
6 141 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 PB 24.70 0.224
7 142 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 PB 25.69 0.176
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.6.2024 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 22.84 Q 0.180
2 107 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 22.92 q 0.162
3 192 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.38 0.182
4 63 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 24.57 0.196
5 163 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 25.29 0.200
99 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.6.2024 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.55 Q 0.179
2 16 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 23.37 0.218
3 166 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.47 0.198
4 49 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 24.53 0.173
5 50 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 24.85 0.175
26 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.47 Q 0.187
2 128 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.52 Q 0.148
3 217 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 22.53 q 0.193
4 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.55 Q 0.179
5 29 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 22.84 Q 0.180
6 107 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 22.92 q 0.162
7 129 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 23.02 q 0.168
8 71 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.18 q 0.194
9 41 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.24 0.197
10 16 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 23.37 0.218
11 192 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.38 0.182
12 23 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 23.77 0.180
13 104 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 23.92 0.182
14 272 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 23.93 0.183
15 45 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 24.12 0.148
16 166 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.47 0.198
17 49 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 24.53 0.173
18 63 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 24.57 0.196
19 273 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 24.70 0.160
19 141 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 PB 24.70 0.224
21 50 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 24.85 0.175
22 163 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 25.29 0.200
23 193 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 25.65 0.183
24 142 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 PB 25.69 0.176
99 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS
26 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 DNS

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 16.6.2024 - 12:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 244 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.29 0.175
2 128 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 22.29 0.145
3 29 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 22.37 0.169
4 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 22.44 0.169
5 217 Bibza FilipBibza Filip 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 22.52 0.186
6 107 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.61 0.154
7 129 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.16 0.180
8 71 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.48 0.224
Poznámky:
č. 244 - 22,285 č. 128 - 22,290
Celkom 8 pretekárov

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.6.2024 - 12:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 24.63 0.236
2 30 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 24.66 0.188
3 155 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 25.09 0.135
4 162 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.11 0.156
5 159 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 25.53 0.171
6 160 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 25.77 0.175
7 108 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.84 0.150
Poznámky:
č. 244 -
Celkom 7 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.6.2024 - 10:35) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.17 Q 0.267
2 30 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 25.44 q 0.195
3 160 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.86 q 0.211
4 176 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.30 0.278
5 161 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 26.91 0.198
6 255 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.25 0.181
7 80 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 28.00 0.171
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.6.2024 - 10:35) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.75 Q 0.142
2 127 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 26.14 0.179
3 231 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.23 0.177
4 246 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81 0.175
5 240 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 27.12 0.132
6 234 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.48 0.160
7 198 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 28.00 0.214
8 58 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 29.74 0.345
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.6.2024 - 10:35) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.57 Q 0.151
2 159 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 26.10 q 0.201
3 69 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 26.11 q 0.142
4 156 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 26.35 0.196
5 135 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 27.39 0.210
6 233 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.55 0.173
7 226 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.79 0.325
8 209 Daru LilienDaru Lilien 09 09 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 31.26 0.290
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.6.2024 - 10:35) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 25.75 Q 0.155
2 82 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.23 0.187
3 247 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.59 0.252
4 203 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.81 0.382
5 235 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 27.40 0.189
6 61 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.63 0.187
7 35 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 29.79 0.412
8 37 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 33.79 0.291
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.17 Q 0.267
2 30 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 25.44 q 0.195
3 162 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.57 Q 0.151
4 155 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.75 Q 0.142
4 108 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 25.75 Q 0.155
6 160 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.86 q 0.211
7 159 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 26.10 q 0.201
8 69 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 26.11 q 0.142
9 127 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 26.14 0.179
10 231 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 26.23 0.177
10 82 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 26.23 0.187
12 176 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.30 0.278
13 156 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 26.35 0.196
14 247 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.59 0.252
15 246 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81 0.175
15 203 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 26.81 0.382
17 161 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 26.91 0.198
18 240 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 27.12 0.132
19 255 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.25 0.181
20 135 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 27.39 0.210
21 235 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 27.40 0.189
22 234 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.48 0.160
23 233 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.55 0.173
24 61 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.63 0.187
25 80 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 28.00 0.171
25 198 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 28.00 0.214
27 58 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 29.74 0.345
28 226 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.79 0.325
28 35 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 29.79 0.412
30 209 Daru LilienDaru Lilien 09 09 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 31.26 0.290
31 37 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 33.79 0.291

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:50.17 0.177
2 8 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:50.52 0.308
3 107 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 0:50.57 0.147
4 224 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:51.09 0.205
5 263 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:51.58 0.159
6 41 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:52.04 0.205
7 43 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:52.36 0.187
8 98 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 0:53.39 0.197
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:52.71 0.171
2 143 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 0:54.54 0.184
3 191 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 0:55.01 0.248
4 164 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:55.34 0.181
5 280 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:55.52 0.192
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 0:52.89 0.160
2 40 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 SB 0:55.74 0.190
3 163 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 0:56.59 0.170
4 193 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 0:57.89 0.202
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:50.17 0.177
2 8 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:50.52 0.308
3 107 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 0:50.57 0.147
4 224 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:51.09 0.205
5 263 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:51.58 0.159
6 41 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 0:52.04 0.205
7 43 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 0:52.36 0.187
8 152 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:52.71 0.171
9 45 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 0:52.89 0.160
10 98 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 0:53.39 0.197
11 143 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 0:54.54 0.184
12 191 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 0:55.01 0.248
13 164 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:55.34 0.181
14 280 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:55.52 0.192
15 40 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 SB 0:55.74 0.190
16 163 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 0:56.59 0.170
17 193 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 0:57.89 0.202

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:56.81 0.158
2 69 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 0:57.02 0.171
3 156 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:57.22 0.203
4 161 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:58.82 0.362
5 127 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:59.50 0.181
6 235 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:59.72 0.241
7 82 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:00.40 0.179
8 234 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:01.27 0.127
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 282 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 1:00.73 0.217
2 200 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 1:03.44 0.444
3 139 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 1:03.44 0.177
4 94 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:04.51 0.199
5 148 Janíčkova KatarínaJaníčkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:07.11 0.191
6 226 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:08.44 0.313
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:02.08 0.235
2 59 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 1:02.09 0.301
3 239 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:07.37 0.197
4 132 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:09.47 0.158
5 172 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:11.85 0.449
6 228 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:18.08 0.453
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:56.81 0.158
2 69 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 0:57.02 0.171
3 156 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:57.22 0.203
4 161 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:58.82 0.362
5 127 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 0:59.50 0.181
6 235 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:59.72 0.241
7 82 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:00.40 0.179
8 282 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 1:00.73 0.217
9 234 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:01.27 0.127
10 56 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:02.08 0.235
11 59 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 1:02.09 0.301
12 200 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 1:03.44 0.444
12 139 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 1:03.44 0.177
14 94 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 1:04.51 0.199
15 148 Janíčkova KatarínaJaníčkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:07.11 0.191
16 239 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:07.37 0.197
17 226 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:08.44 0.313
18 132 Benčová KarolínaBenčová Karolína 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:09.47 0.158
19 172 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:11.85 0.449
20 228 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:18.08 0.453

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2024 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 208 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:03.77
2 279 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:04.19
3 143 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 2:05.62
4 278 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:06.06
5 140 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 2:06.78
6 100 Oršula AdriánOršula Adrián 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 PB 2:07.72
7 291 Šebest NatanaelŠebest Natanael 05 05 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 PB 2:09.25
8 123 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:09.80
9 116 Lesník MarekLesník Marek 07 07 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 2 PB 2:17.14
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 1:53.96
2 102 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 7 PB 1:54.13
3 8 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:55.94
4 95 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 1:56.75
5 52 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 1:58.05
6 42 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 SB 2:00.35
7 98 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 2:00.96
8 44 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 2:04.74
9 242 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:05.91
10 207 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 PB 2:06.71
11 13 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 2:06.97
12 43 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:06.99
181 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 DNF
53 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNF
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 1:53.96
2 102 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 7 PB 1:54.13
3 8 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:55.94
4 95 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 1:56.75
5 52 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 1:58.05
6 42 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 SB 2:00.35
7 98 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 2:00.96
8 208 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:03.77
9 279 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:04.19
10 44 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 2:04.74
11 143 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 PB 2:05.62
12 242 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:05.91
13 278 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:06.06
14 207 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 PB 2:06.71
15 140 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 2:06.78
16 13 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 2:06.97
17 43 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 2:06.99
18 100 Oršula AdriánOršula Adrián 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 PB 2:07.72
19 291 Šebest NatanaelŠebest Natanael 05 05 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 PB 2:09.25
20 123 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:09.80
21 116 Lesník MarekLesník Marek 07 07 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 2 PB 2:17.14
181 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 DNF
53 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNF

800 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2024 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 103 Papánková MichaelaPapánková Michaela 05 05 Bratislava runnersBratislava runners 6 PB 2:27.58
2 34 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:29.03
3 178 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 2:30.72
MS 210 Smolii DarynaSmolii Daryna 06 06 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:31.50
5 67 Juriková RadkaJuriková Radka 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 2:34.93
6 206 Mináriková NicoletaMináriková Nicoleta 07 07 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2 2:39.24
7 177 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:41.42
8 88 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:55.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 4 PB 2:17.60
2 114 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 2:19.24
3 216 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 2:21.67
4 115 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 2:22.42
5 139 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:26.93
6 284 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:27.87
7 283 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:30.66
8 179 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:30.78
9 138 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:32.41
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 4 PB 2:17.60
2 114 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 2:19.24
3 216 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 2:21.67
4 115 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 2:22.42
5 139 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:26.93
6 103 Papánková MichaelaPapánková Michaela 05 05 Bratislava runnersBratislava runners 6 PB 2:27.58
7 284 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:27.87
8 34 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:29.03
9 283 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:30.66
10 178 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 2:30.72
11 179 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:30.78
12 210 Smolii DarynaSmolii Daryna 06 06 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:31.50
13 138 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:32.41
14 67 Juriková RadkaJuriková Radka 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 2:34.93
15 206 Mináriková NicoletaMináriková Nicoleta 07 07 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2 2:39.24
16 177 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:41.42
17 88 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:55.47

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 15.6.2024 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 223 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:02.47
2 287 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 4:10.14
MS 147 Kabanov BohdanKabanov Bohdan 06 06 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 10 PB 4:10.33
4 277 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 9 4:10.99
5 39 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 PB 4:16.60
6 279 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:21.16
7 42 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 SB 4:22.33
8 195 Ťapaják Lukᚍapaják Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 PB 4:24.93
9 278 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 4:25.06
10 185 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 PB 4:29.54
11 100 Oršula AdriánOršula Adrián 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 14 PB 4:34.44
12 96 Doliňák JurajDoliňák Juraj 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 4:37.57
13 220 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 15 PB 4:39.88
14 122 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 PB 4:41.00
15 276 Beňuš FilipBeňuš Filip 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 4:41.49
16 169 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 SB 4:42.57
17 267 Slovák JakubSlovák Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 18 4:43.83
18 168 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:56.11
Celkom 18 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 15.6.2024 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 3 4:50.68
2 114 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 5:00.84
3 115 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 5:01.68
4 138 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 5:07.52
5 55 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 5:16.18
6 178 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 5:19.51
7 212 Bárdiová AmelieBárdiová Amelie 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 5:34.55
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Juniori

(so, 15.6.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 223 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15:08.86
2 180 Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 5 16:49.87
3 116 Lesník MarekLesník Marek 07 07 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 3 PB 17:43.11
4 291 Šebest NatanaelŠebest Natanael 05 05 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 17:59.83
5 11 Novák LeonardNovák Leonard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19:48.67
6 144 Lesaj OndrejLesaj Ondrej 06 06 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 6 19:54.75
7 154 Gašaj AndrejGašaj Andrej 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 19:57.02
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 15.6.2024 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 84 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20:12.91
2 288 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 20:42.53
3 214 Otipková EliškaOtipková Eliška 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22:36.72
286 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNF
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.6.2024 - 14:10) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 14.01 0.248
2 157 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.56 0.143
3 137 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14.85 0.133
4 79 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 15.06 0.196
5 236 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 17.87 0.266
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Vložený beh)

Vložený beh (so, 15.6.2024 - 15:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 14.55 0.155
2 137 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.86 0.136
3 79 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.34 0.210
4 236 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 17.81 0.387
Celkom 4 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Vložený beh)

Vložený beh (so, 15.6.2024 - 15:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 13.81 0.143
2 89 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 14.33 0.154
3 182 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 14.88 0.154
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 15.6.2024 - 14:20) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.00 0.158
2 89 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 14.40 0.150
3 182 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 14.79 0.155
4 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 16.06 0.179
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 16.6.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 0:55.58 0.175
2 167 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 0:55.77 0.197
3 27 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 0:59.79 0.166
163 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF 0.167
182 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 DQ 22.6.2 0.210
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:01.57 0.169
2 271 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 AC UNIZA atletický oddiel ŽilinaAC UNIZA atletický oddiel Ž... 4 PB 1:02.07 0.178
3 81 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:02.29 0.216
4 200 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 1:08.34 0.176
5 33 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:08.42 0.196
6 24 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 1:09.89 0.201
7 66 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 1:11.03 0.198
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:14.13 0.156
2 204 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 1:15.09 0.183
3 236 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:18.84 0.179
4 64 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:25.55 0.212
46 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 DNF
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:01.57 0.169
2 271 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 AC UNIZA atletický oddiel ŽilinaAC UNIZA atletický oddiel Ž... 4 PB 1:02.07 0.178
3 81 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:02.29 0.216
4 200 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 1:08.34 0.176
5 33 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:08.42 0.196
6 24 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 1:09.89 0.201
7 66 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 1:11.03 0.198
8 285 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:14.13 0.156
9 204 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 1:15.09 0.183
10 236 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:18.84 0.179
11 64 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:25.55 0.212
46 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 DNF

3000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 16.6.2024 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 183 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09:22.15
2 195 Ťapaják Lukᚍapaják Lukáš 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10:55.94
3 220 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 10:59.61
4 191 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11:15.16
5 168 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11:53.81
169 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF
Celkom 6 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky

(ne, 16.6.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 118 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 4 10:44.50
2 289 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 13:16.21
3 215 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 13:43.77
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ne, 16.6.2024 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 160 165 170 175 180 185 190 200 196 199 202 205 208 211 214 217 220 223
1 264 Kučera PeterKučera Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 7 190 - - - xo xo o o xxx
2 205 Hergott HenrichHergott Henrich
Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati...
08 08 4 PB 185 o o o o o o xxx
3 243 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 180 - o o xo o xxx
4 91 Krempaský AndrejKrempaský Andrej
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 170 o xo xxo xxx
5= 104 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 5 165 o o xxx
5= 184 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 165 o o xxx
7 145 Sáraz SamuelSáraz Samuel
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 2 165 o xxo xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 16.6.2024 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 174 176 179 182 185 188 191 194 197 200 203 206
1 251 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 4 PB 170 - o o o xo o xxx
2 254 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 165 - o o o o xxx
3 106 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 160 o o o o xxx
4 151 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 3 155 o xo o xxx
5 189 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 PB 155 o o xxo xxx
6 70 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 2 150 o o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 15.6.2024 - 14:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 260 280 300 320 340 360 380 400 420 430 440 450 460 470 480 490 500 510 520 530
1 165 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 470 - - - - - - - o - xo - xo - xxo - xxx
2 262 Ďurica JánĎurica Ján
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 PB 340 o o xxo xo o xxx
3 27 Mikula GabrielMikula Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
05 05 5 340 - - o o xxo xxx
4 17 Tököly FilipTököly Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 PB 340 o o o xo xxo xxx
5 243 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 300 xo o o xxx
6 267 Slovák JakubSlovák Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 280 o o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 15.6.2024 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 300 310 320 330 340 350 365 370 380 390 400 410 420
1 268 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 PB 350 - - - - - o - o - xo o xxx
2 38 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 6 PB 330 - - - - o o o o o xxx
3 93 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 PB 310 - - o o o o o xxx
4 22 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 5 300 - - - - o xxo - xxx
5 174 Drugdová DianaDrugdová Diana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 260 o o o o xxx
6 20 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 SB 240 o xo xo xxx
7 21 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 2 240 o o xxo xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 15.6.2024 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 190 Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 16 SB 754 +1.3 m/s 737  0,20 749  1,40 754  1,30 754 747  3,40 741  2,00 743  0,80
2 119 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 15 666 +3.8 m/s 653 +0.7 m/s x  3,30 621  1,40 666  3,80 666 653  0,70 643  3,10 620  1,60
3 120 Výboh TomášVýboh Tomáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 14 641 +0.7 m/s 608  2,20 609  1,90 640  1,60 640 634  1,50 641  0,70 628  1,40
4 3 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 11 PB 637 +0.9 m/s 615  1,90 630  1,30 607  1,60 630 597  1,00 637  0,90 600  1,50
5 194 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 9 PB 637 -1.2 m/s x  3,50 x  4,20 637  -1,20 637 - x  0,80 x  2,60
6 27 Mikula GabrielMikula Gabriel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
05 05 13 632 +2.8 m/s 625 +0.8 m/s 610  0,20 x  1,90 632  2,80 632 x  1,10 625  0,80 604  1,70
7 90 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 3 PB 629 +1.7 m/s 621  1,10 629  1,70 604  0,40 629 x  1,40 x  1,40 588  0,70
8 131 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 12 627 +1.6 m/s 605  0,00 589  1,30 627  1,60 627 598  1,50 618  2,10 605  1,40
9 150 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 6 SB 617 +0.7 m/s 617  0,80 x  1,50 617  0,70 617
10 28 Mišinec MaximMišinec Maxim
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 10 611 +0.3 m/s 598  3,40 602  3,40 611  0,30 611
11 104 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 4 SB 602 +1.7 m/s 519  -0,70 561  0,50 602  1,70 602
12 2 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 592 -0.9 m/s x  1,90 591  0,40 592  -0,90 592
13 197 Turčan MatúšTurčan Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 592 +4.0 m/s 589 +1.6 m/s 543  1,70 592  4,00 589  1,60 592
14 97 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 8 587 +1.0 m/s x  1,70 587  1,00 x  1,80 587
15 196 Turčan LukášTurčan Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 2 568 +2.7 m/s 563 -0.1 m/s 568  2,70 550  1,90 563  -0,10 568
149 Molnár LadislavMolnár Ladislav
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
08 08 1 NM x  2,20 x  0,70 x  -0,40 -
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 15.6.2024 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 203 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 13 603 +3.2 m/s 588 +1.1 m/s 573  3,70 540  0,90 579  0,40 579 573  3,40 588  1,10 603  3,20
2 155 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 14 586 +0.2 m/s x  1,70 557  2,10 577  2,20 577 564  1,40 573  0,40 586  0,20
3 162 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 12 563 +3.1 m/s 553 +0.7 m/s 563  3,10 544  0,20 542  1,80 563 545  1,00 542  3,10 553  0,70
4 199 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 7 PB 557 +2.0 m/s x  2,40 555  0,20 x  2,10 555 545  1,70 550  1,80 557  2,00
5 137 Perončíková PaulaPerončíková Paula
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 9 556 +2.5 m/s 549 +1.6 m/s 538  1,40 x  2,10 549  1,60 549 556  2,50 x  1,90 x  0,50
6 189 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 553 +1.9 m/s 549  2,30 553  1,90 547  1,80 553 531  1,60 552  2,90 x  2,00
7 46 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 10 550 +1.6 m/s x  2,00 x  2,40 550  1,60 550 410  3,20 x  1,80 544  0,50
8 108 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 11 543 +2.4 m/s 538 +0.8 m/s x  2,40 533  1,00 538  0,80 538 538  2,50 543  2,40 530  -0,40
9 32 Fazekašová SáraFazekašová Sára
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
09 09 4 PB 533 +0.4 m/s x  1,80 533  0,40 x  3,30 533
10 113 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 5 515 +1.7 m/s 469  2,30 515  1,70 500  1,50 515
11 92 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 3 PB 511 +1.2 m/s 456  2,80 483  0,80 511  1,20 511
12 77 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 6 499 +1.0 m/s x  4,90 496  0,40 499  1,00 499
13 133 Dzurušová NinaDzurušová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 2 493 +2.4 m/s 485 +1.6 m/s 462  1,60 493  2,40 485  1,60 493
14 134 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 1 277 +1.0 m/s x  0,50 x  3,10 277  1,00 277
Celkom 14 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 16.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 13.92 +0.5 m/s 13.72  0,50 13.73  -1,20 13.92  0,50 13.92 x  0,50 13.71  0,40 13.72  0,00
2 3 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 13.26 +0.2 m/s 12.43  0,60 13.02  0,40 13.26  0,20 13.26 12.98  0,40 x  -1,20 11.51  0,00
3 131 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 8 13.22 +0.3 m/s 12.53  0,50 12.52  0,40 12.91  -0,10 12.91 12.73  0,30 12.92  -0,60 13.22  0,30
4 194 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 6 PB 13.21 +0.5 m/s x  0,10 x  0,40 13.21  0,50 13.21 x  0,20 12.67  0,50 12.78  0,70
5 119 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 5 13.07 +0.6 m/s 12.81  -0,60 13.07  0,60 12.89  0,90 13.07 12.85  0,10 12.64  0,30 13.03  -0,50
6 25 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 2 PB 12.46 +0.5 m/s 12.20  0,20 x  0,50 12.46  0,50 12.46 12.11  -1,30 x  0,20 x  0,20
7 48 Holts TimofijHolts Timofij
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 3 12.30 +0.3 m/s 11.27  0,80 12.30  0,30 12.10  -1,10 12.30 11.67  -0,40 x  0,60 x  0,50
8 97 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 4 12.25 +0.3 m/s 12.25  0,30 x  0,80 11.85  0,00 12.25 12.19  -0,20 x  0,20 12.13  0,50
9 12 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 1 11.91 +0.7 m/s 11.42  -1,00 11.91  0,70 11.57  -0,30 11.91
Celkom 9 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 16.6.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 221 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 15 11.48 -0.3 m/s 11.39  -0,40 11.46  -0,40 11.48  -0,30 11.48 11.29  0,30 x  -0,20 x  0,00
2 36 Mádelová JúliaMádelová Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
08 08 13 PB 11.33 +0.5 m/s 10.63  -0,30 10.96  -0,20 10.62  0,10 10.96 x  -0,40 11.22  -0,40 11.33  0,50
3 113 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 14 11.32 -0.6 m/s 11.32  -0,60 10.87  -0,50 11.07  0,00 11.32 x  0,40 09.30  -0,40 11.03  0,80
4 199 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 10.76 -0.3 m/s 10.67  0,20 10.76  -0,30 r 10.76
5 105 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 PB 10.72 -0.5 m/s 10.41  0,30 10.61  -1,00 10.46  -0,20 10.61 10.65  -0,40 x  -0,30 10.72  -0,50
6 76 Horváthová DariaHorváthová Daria
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 PB 10.47 -0.1 m/s 10.26  -0,10 10.43  -0,80 10.47  -0,10 10.47 10.18  0,00 10.21  -0,80 x  -0,40
7 133 Dzurušová NinaDzurušová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 9 10.40 +0.1 m/s 10.40  0,10 09.66  -1,30 09.97  -0,50 10.40 09.40  0,00 x  0,80 10.16  -0,40
8 92 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 10 10.22 -0.2 m/s 09.63  -0,10 10.13  -0,40 10.22  -0,20 10.22 09.58  -0,30 x  -0,20 09.30  -0,40
9 65 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
08 08 5 10.18 -0.4 m/s 10.11  -0,70 10.18  -0,40 10.01  -0,10 10.18
10 60 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 4 PB 10.18 +0.0 m/s 10.18  0,00 10.04  -0,10 09.83  -0,10 10.18
11 121 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 11 10.12 -0.5 m/s 10.01  0,30 10.12  -0,50 09.95  0,10 10.12
12 54 Dubinová DianaDubinová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 3 PB 10.04 -0.2 m/s x  -0,60 x  -0,20 10.04  -0,20 10.04
13 86 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 PB 09.98 +0.3 m/s 09.98  0,30 x  -0,60 09.91  -0,30 9.98
14 64 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 2 09.47 -0.2 m/s 09.47  -0,20 09.38  -0,20 09.17  -0,20 9.47
248 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 1 NM x  0,10 r -
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 15.6.2024 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 173 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 12.88 x 12.34 12.38 12.38 12.51 12.88 12.78
2 270 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 11.03 09.78 09.57 11.03 11.03 10.72 10.98 10.73
3 250 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 10.49 10.22 x 10.15 10.22 x 09.72 10.49
4 47 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
06 06 3 PB 10.34 10.25 x 09.72 10.25 09.76 10.15 10.34
5 87 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 4 PB 10.10 09.89 09.95 x 9.95 10.10 x x
6 112 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 2 07.08 06.97 07.01 x 7.01 07.08 x 06.45
7 239 Šoucová EmaŠoucová Ema
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 PB 06.54 05.16 06.54 06.17 6.54 06.05 x 05.99
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 15.6.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 PB 14.06 12.59 13.33 13.36 13.36 14.06 12.83 x
2 241 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 12.29 12.22 x 12.24 12.24 x 12.29 x
3 265 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 12.28 12.01 x x 12.01 x 11.56 12.28
4 266 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 3 PB 12.07 x x 10.60 10.60 10.72 11.34 12.07
5 218 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 6 11.95 10.59 11.58 x 11.58 x 11.94 11.95
6 14 Tóth AttilaTóth Attila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 PB 11.91 10.83 11.91 11.52 11.91 10.65 11.88 11.48
7 7 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 11.38 09.67 10.59 11.15 11.15 11.38 x x
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 15.6.2024 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 173 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 13 43.31 42.82 43.31 41.93 43.31 42.46 39.39 41.64
2 213 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 11 PB 40.37 x 40.37 x 40.37 35.77 x x
3 83 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 12 39.26 x 33.48 39.19 39.19 x 39.26 x
4 253 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 9 PB 37.95 x 34.16 x 34.16 35.61 35.72 37.95
5 175 Filipová SofiaFilipová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 7 34.26 x 33.43 27.03 33.43 x 34.26 27.53
6 85 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 4 PB 33.05 32.96 x 32.51 32.96 x x 33.05
7 250 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 31.97 x x 31.97 31.97 x x x
8 78 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 31.72 31.72 x 30.89 31.72 x 31.17 x
9 109 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 6 30.58 30.40 x 30.58 30.58
10 87 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 28.69 27.53 28.69 27.04 28.69
11 74 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 26.38 25.43 26.38 22.83 26.38
12 248 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 1 21.52 21.52 20.15 20.59 21.52
187 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 10 NM x x x -
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 15.6.2024 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 245 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 45.94 40.88 44.84 45.27 45.27 43.05 45.94 x
2 125 Müller PavolMüller Pavol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 6 PB 44.26 44.26 x 42.52 44.26 43.71 41.98 x
3 14 Tóth AttilaTóth Attila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 PB 39.49 39.49 x x 39.49 36.92 x x
4 274 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 5 PB 39.32 36.04 35.48 x 36.04 35.84 39.32 x
5 241 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 32.34 30.56 31.50 32.34 32.34 x 30.42 31.44
6 4 Sámel TomášSámel Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 PB 31.98 30.10 x 31.98 31.98 x x x
7 211 Fila AdamFila Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 1 PB 26.88 20.98 21.83 20.46 21.83 26.88 25.39 x
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(ne, 16.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 249 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 PB 46.90 45.20 46.90 41.77 46.90 43.89 45.97 x
2 213 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 5 44.07 44.07 x x 44.07 x x 42.54
3 87 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 4 37.25 36.66 37.25 35.19 37.25 35.89 37.14 x
4 275 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 3 PB 34.79 31.68 30.08 31.48 31.68 31.84 32.68 34.79
5 112 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 1 PB 21.30 19.53 21.30 18.83 21.30 19.83 19.28 x
6 269 Komžíková LujzaKomžíková Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 20.40 x 20.40 17.38 20.40 x x 18.63
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(ne, 16.6.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 7 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 47.93 x 45.85 x 45.85 42.97 47.93 x
2 274 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 4 PB 40.33 x x 37.43 37.43 x 40.33 x
3 241 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 39.27 36.33 39.27 x 39.27 x x x
4 14 Tóth AttilaTóth Attila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 PB 37.37 x x 30.53 30.53 x x 37.37
5 211 Fila AdamFila Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 2 PB 28.19 x 28.19 27.23 28.19 x 25.81 x
218 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 6 NM x x x - x x x
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 16.6.2024 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 281 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 12 41.84 37.83 38.48 41.82 41.82 39.25 41.84 -
2 261 Repaská ViktóriaRepaská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 11 PB 37.16 32.73 31.03 31.31 32.73 34.37 37.16 33.65
3 158 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 10 35.55 31.81 33.56 30.65 33.56 31.09 33.52 35.55
4 68 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 8 PB 35.06 31.97 35.06 32.75 35.06 32.32 30.97 32.56
5 187 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 9 33.37 32.98 30.61 33.36 33.36 30.67 32.73 33.37
6 189 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 7 31.70 29.54 28.31 30.99 30.99 29.77 31.70 x
7 202 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 2 PB 30.67 28.99 28.76 30.67 30.67 x 25.98 x
8 136 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 6 29.03 29.03 28.45 x 29.03 26.24 x 28.21
9 75 Čontofalská ElaČontofalská Ela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 28.37 26.35 x 28.37 28.37
10 248 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 4 SB 27.35 26.57 26.32 27.35 27.35
11 112 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 3 22.18 22.18 x x 22.18
171 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 DNS
Celkom 12 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori