<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (19. 5. 2024)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.98 0.160 9.00
2 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 11.05 0.171 7.00
3 248 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 11.06 0.175 6.00
4 4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.08 0.191
5 159 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.18 0.190 4.00
6 245 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.58 0.186
7 71 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 11.62 0.178
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 11.07 0.148
2 91 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 11.08 0.151 5.00
3 267 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 11.21 0.166 3.00
4 78 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 11.27 0.145
5 292 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 11.48 0.152
6 183 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.55 0.175
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 11.42 0.142 2.00
2 70 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.43 0.145
3 274 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 11.46 0.165 1.00
4 76 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.47 0.160
5 294 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 11.50 0.171
6 209 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.78 0.144
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2024 - 12:00) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.35 0.171
2 94 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 11.47 0.126
3 20 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 11.60 0.161
4 84 Malic MatejMalic Matej 94 94 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 5 12.00 0.146
5 264 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 12.17 0.192
6 18 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.90 0.239
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.98 0.160 9.00
2 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 11.05 0.171 7.00
3 248 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 11.06 0.175 6.00
4 72 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 11.07 0.148
5 4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.08 0.191
5 91 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 11.08 0.151 5.00
7 159 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.18 0.190 4.00
8 267 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 11.21 0.166 3.00
9 78 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 11.27 0.145
10 293 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 11.35 0.171
11 244 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 11.42 0.142 2.00
12 70 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.43 0.145
13 274 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 11.46 0.165 1.00
14 76 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.47 0.160
14 94 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 11.47 0.126
16 292 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 11.48 0.152
17 294 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 11.50 0.171
18 183 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.55 0.175
19 245 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.58 0.186
20 20 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 11.60 0.161
21 71 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 11.62 0.178
22 209 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.78 0.144
23 84 Malic MatejMalic Matej 94 94 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 5 12.00 0.146
24 264 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 12.17 0.192
25 18 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.90 0.239

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 12:15) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.02 0.145
2 281 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 SB 12.10 0.199 9.00
3 288 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 12.14 0.111 7.00
4 261 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 12.17 0.164 6.00
5 140 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.18 0.144
6 280 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.40 0.143 4.00
7 138 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 12.63 0.161
8 167 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.85 0.324
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2024 - 12:15) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.60 0.194 3.00
2 258 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.65 0.187 2.00
3 252 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 12.90 0.385
4 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.91 0.167
5 118 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 12.91 0.219
6 65 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 12.91 0.179
7 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.14 0.188
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2024 - 12:15) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.20 0.188 5.00
2 165 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 12.84 0.191 1.00
3 113 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 12.93 0.136
4 228 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 13.09 0.167
5 254 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 13.16 0.163
6 49 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.19 0.189
7 61 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 13.22 0.308
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.02 0.145
2 281 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 SB 12.10 0.199 9.00
3 288 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 12.14 0.111 7.00
4 261 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 12.17 0.164 6.00
5 140 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.18 0.144
6 53 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.20 0.188 5.00
7 280 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.40 0.143 4.00
8 279 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.60 0.194 3.00
9 138 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 12.63 0.161
10 258 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.65 0.187 2.00
11 165 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 12.84 0.191 1.00
12 167 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.85 0.324
13 252 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 12.90 0.385
14 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.91 0.167
14 118 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 12.91 0.219
14 65 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 12.91 0.179
17 113 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 12.93 0.136
18 228 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 13.09 0.167
19 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.14 0.188
20 254 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 13.16 0.163
21 49 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.19 0.189
22 61 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 13.22 0.308

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 13:35) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.71 0.148
2 206 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.84 0.188 9.00
3 193 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 21.89 0.151 7.00
4 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.25 0.169
5 91 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.31 0.144 5.00
6 63 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.72 0.176
248 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNF 0.216
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2024 - 13:35) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 22.07 0.209 6.00
2 78 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 22.52 0.135
3 243 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 22.77 0.241 4.00
4 70 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 22.83 0.189
5 14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.87 0.197 3.00
6 94 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 23.18 0.150 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2024 - 13:35) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 23.25 0.160 1.00
2 273 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 23.27 0.195
3 215 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 23.36 0.172
4 183 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.40 0.176
5 76 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 23.74 0.142
6 264 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.44 0.196
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2024 - 13:35) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 23.59 0.211
2 265 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 23.94 0.163
3 157 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 24.18 0.180
4 44 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 24.91 0.216
5 131 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 25.06 0.203
6 151 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 25.76 0.212
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.71 0.148
2 206 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.84 0.188 9.00
3 193 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 21.89 0.151 7.00
4 249 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 22.07 0.209 6.00
5 31 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 22.25 0.169
6 91 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.31 0.144 5.00
7 78 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 22.52 0.135
8 63 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.72 0.176
9 243 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 22.77 0.241 4.00
10 70 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 22.83 0.189
11 14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.87 0.197 3.00
12 94 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 23.18 0.150 2.00
13 244 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 23.25 0.160 1.00
14 273 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 23.27 0.195
15 215 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 23.36 0.172
16 183 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.40 0.176
17 20 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 23.59 0.211
18 76 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 23.74 0.142
19 265 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 23.94 0.163
20 157 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 24.18 0.180
21 264 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.44 0.196
22 44 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 24.91 0.216
23 131 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 25.06 0.203
24 151 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 25.76 0.212
248 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNF 0.216

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 13:50) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 24.03 0.151
2 281 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 24.35 0.184 9.00
3 26 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.78 0.180
4 288 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 24.98 0.154 7.00
5 182 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 25.35 0.144
6 277 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.20 0.222 3.00
7 296 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.23 0.190
167 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2024 - 13:50) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 258 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 25.47 0.183 6.00
2 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.18 0.174 5.00
3 165 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.19 0.187 4.00
4 118 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 SB 26.39 0.327 1.00
5 55 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.49 0.185
6 286 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.00 0.221
7 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.04 0.174
138 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2024 - 13:50) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 252 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 26.32 0.414 2.00
2 228 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 27.23 0.144
3 282 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 27.76 0.171
4 34 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 28.12 0.473
5 33 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 28.43 0.228
6 219 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 29.60 0.195
7 278 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 30.96 0.230
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 24.03 0.151
2 281 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 24.35 0.184 9.00
3 26 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.78 0.180
4 288 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 24.98 0.154 7.00
5 182 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 25.35 0.144
6 258 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 25.47 0.183 6.00
7 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.18 0.174 5.00
8 165 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.19 0.187 4.00
9 277 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.20 0.222 3.00
10 252 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 26.32 0.414 2.00
11 118 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 SB 26.39 0.327 1.00
12 55 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.49 0.185
13 286 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.00 0.221
14 263 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 27.04 0.174
15 296 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.23 0.190
15 228 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 27.23 0.144
17 282 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 27.76 0.171
18 34 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 28.12 0.473
19 33 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 28.43 0.228
20 219 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 29.60 0.195
21 278 Baková TamaraBaková Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 30.96 0.230
167 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
138 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:48.26 0.141 9.00
2 4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:49.56 0.188
3 46 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:49.56 0.161
4 208 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.08 0.161 7.00
5 271 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.39 0.187 6.00
6 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 0:51.10 0.257
7 133 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 0:51.76 0.260
8 142 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:53.00 0.179 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2024 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:50.37 0.182
2 194 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:51.23 0.162 5.00
3 41 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 0:51.99 0.177
4 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 0:52.18 0.215
5 207 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:52.47 0.159 4.00
6 158 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.28 0.155 1.00
7 42 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 0:53.60 0.269
8 128 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 0:53.82 0.179
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2024 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:52.89 0.178 3.00
2 264 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 PB 0:53.25 0.209
3 125 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 PB 0:54.65 0.172
4 211 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:54.84 0.196
5 25 Vozárik MichaelVozárik Michael 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 0:56.26 0.374
6 44 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 0:58.65 0.203
146 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DQ 16.8
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:48.26 0.141 9.00
2 4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:49.56 0.188
2 46 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:49.56 0.161
4 208 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.08 0.161 7.00
5 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 0:50.37 0.182
6 271 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.39 0.187 6.00
7 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 0:51.10 0.257
8 194 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:51.23 0.162 5.00
9 133 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 0:51.76 0.260
10 41 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 0:51.99 0.177
11 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 0:52.18 0.215
12 207 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:52.47 0.159 4.00
13 213 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:52.89 0.178 3.00
14 142 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:53.00 0.179 2.00
15 264 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 PB 0:53.25 0.209
16 158 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.28 0.155 1.00
17 42 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 0:53.60 0.269
18 128 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 0:53.82 0.179
19 125 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 PB 0:54.65 0.172
20 211 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:54.84 0.196
21 25 Vozárik MichaelVozárik Michael 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 0:56.26 0.374
22 44 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 0:58.65 0.203
146 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DQ 16.8

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:54.91 0.165 9.00
2 112 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:56.63 0.176 7.00
3 235 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:57.10 0.222 6.00
4 281 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 0:57.56 0.197 5.00
5 139 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:58.86 0.381
6 277 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:59.78 0.309 4.00
7 230 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:59.81 0.310 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:00.21 0.450 2.00
2 168 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.83 0.178 1.00
3 286 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:02.14 0.230
4 34 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:02.19 0.416
5 186 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 1:02.87 0.374
6 291 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:03.03 0.291
7 33 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 1:04.05 0.248
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 SB 1:02.85 0.220
2 58 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 1:03.66 0.350
3 43 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 1:04.88 0.375
4 191 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 PB 1:05.87 0.235
5 122 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:09.23 0.382
124 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 0:54.91 0.165 9.00
2 112 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:56.63 0.176 7.00
3 235 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:57.10 0.222 6.00
4 281 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 0:57.56 0.197 5.00
5 139 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:58.86 0.381
6 277 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:59.78 0.309 4.00
7 230 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:59.81 0.310 3.00
8 223 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:00.21 0.450 2.00
9 168 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.83 0.178 1.00
10 286 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:02.14 0.230
11 34 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:02.19 0.416
12 83 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 SB 1:02.85 0.220
13 186 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 1:02.87 0.374
14 291 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:03.03 0.291
15 58 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 1:03.66 0.350
16 33 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 1:04.05 0.248
17 43 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 1:04.88 0.375
18 191 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 PB 1:05.87 0.235
19 122 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:09.23 0.382
124 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 2:05.87
2 37 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 2:06.07
3 188 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 PB 2:07.28
4 13 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:07.99 3.00
5 64 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 2:08.09
6 178 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 2:08.49
7 92 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 2:11.29 2.00
8 275 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:12.97
9 7 Biely PavolBiely Pavol 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:17.03
10 99 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:23.34
190 Triska SviatoslavTriska Sviatoslav 07 07 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 DQ 17.5.1
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 1:56.10
2 39 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 1:56.81
3 218 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.22 9.00
4 268 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:57.24 7.00
5 179 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 PB 1:57.71
6 68 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 PB 1:58.00
7 269 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:58.46 6.00
8 41 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 1:59.24
9 75 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 2:00.83
10 42 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:01.25
11 142 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:01.39 5.00
12 270 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:01.59 4.00
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 1:56.10
2 39 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 1:56.81
3 218 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.22 9.00
4 268 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:57.24 7.00
5 179 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 PB 1:57.71
6 68 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 PB 1:58.00
7 269 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:58.46 6.00
8 41 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 1:59.24
9 75 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 2:00.83
10 42 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:01.25
11 142 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 2:01.39 5.00
12 270 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:01.59 4.00
13 176 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 PB 2:05.87
14 37 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 2:06.07
15 188 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 PB 2:07.28
16 13 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:07.99 3.00
17 64 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 2:08.09
18 178 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 2:08.49
19 92 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 2:11.29 2.00
20 275 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:12.97
21 7 Biely PavolBiely Pavol 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:17.03
22 99 Lukashenko TarasLukashenko Taras 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:23.34
190 Triska SviatoslavTriska Sviatoslav 07 07 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 DQ 17.5.1

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 168 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 2:13.87 9.00
2 223 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 2:16.02 7.00
3 260 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:17.44 6.00
4 116 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:18.62 5.00
5 58 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:19.82 4.00
6 43 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 2:25.04
7 291 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:25.49 3.00
8 124 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 2:26.25
9 285 Labaničová BarboraLabaničová Barbora 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 2:27.74 2.00
10 123 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:30.31
11 180 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 2:35.36
12 169 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:36.92 1.00
13 229 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:46.83
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Muži

Muži 01 (ne, 19.5.2024 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 301 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 4:10.58
2 127 Kabanov BohdanKabanov Bohdan 06 06 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 4:11.70
3 175 Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 5 PB 4:16.92
4 299 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 4:18.60
5 8 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 4:24.83 2.00
6 189 Trepač AdamTrepač Adam 05 05 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 4:28.74
7 74 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 9 PB 4:38.40
8 177 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 PB 4:39.86
9 151 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:43.82
10 67 Čechvala JozefČechvala Jozef 92 92 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 PB 4:49.55
Celkom 10 pretekárov
Muži 02 (ne, 19.5.2024 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 145 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:54.49 9.00
2 204 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:55.11 7.00
3 201 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 PB 3:56.36 6.00
4 268 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 3:58.44 5.00
5 181 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 3:59.53
6 297 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 10 PB 4:07.57
7 126 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 4:07.72
8 205 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:11.92 4.00
9 269 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 4:21.66 3.00
10 203 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:25.08 1.00
11 202 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 4:31.78
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 227 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:42.62 9.00
2 121 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 4:43.10 7.00
3 85 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 4:48.75
4 116 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:51.52 6.00
5 171 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:53.91 5.00
6 105 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 5:01.28 4.00
7 57 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 5:10.30 3.00
8 60 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 6:07.94
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 19.5.2024 - 00:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14:39.81 9.00
2 204 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15:07.50 7.00
3 205 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15:17.48 6.00
4 268 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15:23.66 5.00
5 150 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:46.17 4.00
Celkom 5 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 19.5.2024 - 00:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17:48.08 9.00
2 171 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 18:34.76 7.00
3 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18:43.39 6.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 19.5.2024 - 12:55) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.18 0.150
2 232 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.93 0.169
3 280 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.35 0.174
4 259 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.64 0.187
5 117 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.00 0.168
6 52 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.46 0.176
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 11:45) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 119 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.00 0.169 9.00
2 232 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.71 0.280 7.00
3 280 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.91 0.124 6.00
4 259 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.50 0.205 5.00
5 117 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 14.65 0.148 4.00
6 234 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.91 0.159 3.00
7 52 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10 0.172 2.00
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(ne, 19.5.2024 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 276 Vojtek JanVojtek Jan 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 15.05 0.172 9.00
2 17 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 15.05 0.161 7.00
3 238 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.22 0.155 6.00
4 72 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 15.60 0.181
5 212 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.26 0.179 5.00
6 197 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 17.38 0.194 4.00
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2024 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.80 0.170 9.00
2 238 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:55.23 0.155 7.00
3 21 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:55.91 0.168 6.00
4 40 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 0:56.42 0.162
5 17 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:58.08 0.156 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2024 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:56.67 0.207 5.00
2 153 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:57.60 0.208 4.00
3 212 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.19 0.197 2.00
4 197 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:58.48 0.177 1.00
5 271 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:00.46 0.197
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:50.80 0.170 9.00
2 238 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:55.23 0.155 7.00
3 21 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:55.91 0.168 6.00
4 40 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 0:56.42 0.162
5 148 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:56.67 0.207 5.00
6 153 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:57.60 0.208 4.00
7 17 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:58.08 0.156 3.00
8 212 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.19 0.197 2.00
9 197 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:58.48 0.177 1.00
10 271 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:00.46 0.197

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 19.5.2024 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 0:57.26 0.364 9.00
2 232 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:00.65 0.251 7.00
3 54 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:02.80 0.147 6.00
4 222 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:08.85 0.175 5.00
5 82 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 1:13.61 0.417
6 45 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:24.84 0.271
Celkom 6 pretekárov

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(ne, 19.5.2024 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09:44.95 9.00
2 202 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09:47.22 7.00
3 150 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09:59.22 6.00
4 218 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10:37.50 5.00
Celkom 4 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 227 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10:54.51 9.00
2 171 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11:47.75 7.00
3 166 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13:33.29 6.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(ne, 19.5.2024 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 102 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 20:18.25 9.00
2 90 Černý DominikČerný Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 20:56.43 7.00
3 97 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 23:03.81 6.00
4 88 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23:06.57 5.00
5 154 Mencel TomášMencel Tomáš 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23:27.55 4.00
6 100 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 24:53.52 3.00
7 210 Poláček MilanPoláček Milan 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 26:42.20 2.00
8 216 Tichý PeterTichý Peter 69 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27:10.77 1.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 106 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23:57.60 9.00
2 251 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24:50.62 7.00
3 221 Dudová IvanaDudová Ivana 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25:08.03 6.00
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 19.5.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 150 160 165 170 175 180 185 190 195 200 203 205 207 209 211 213 Body
1 276 Vojtek JanVojtek Jan
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 9 SB 195 - - - - - o o o xo xxx 9.00
2 217 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 10 185 - - - o - o o x- xx 7.00
3 239 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 185 - - o o xo o xxo xxx 6.00
4 266 Grieš MatúšGrieš Matúš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 7 180 - - - o o o xxx 5.00
5 246 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 6 180 - - o xo xo o xxx 4.00
6 2 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 170 o o o xo xxx
7 209 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 4 165 o o xo xxx 3.00
8= 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 165 o o xxo xxx
8= 156 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 1 165 o o xxo r 2.00
10 197 Haramia NicolasHaramia Nicolas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 5 160 o o xxx 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 173 175 177 179 181 183 185 187 189 191 193 195 Body
1 111 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 9 PB 173 - - - o o xo o xxo xxo xxx 9.00
2 187 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 11 165 - - - o o o xxo xxx
3 185 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 10 160 - - - o o o xxx
4 172 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 160 - - o o o xo xxx 7.00
5 220 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 2 SB 160 - o xo o o xo xxx 6.00
6 236 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 160 - o o o xxo xo xxx 5.00
7= 262 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12 160 - - - o o xxo xxx 3.50
7= 257 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 7 160 - - o o o xxo xxx 3.50
9 182 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 4 150 o o o o xxx
10 170 Šimová VivianaŠimová Viviana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 PB 145 o o xo xxx 2.00
11 296 Vaňová EmaVaňová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 140 o o xxx
174 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 NM xr
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 19.5.2024 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 265 305 325 345 365 385 405 425 435 445 455 465 475 485 495 Body
1 6 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 12 455 - - - - - - - o - o o - xx 9.00
2 152 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 9 SB 445 - - - o - - o o o o r 7.00
3 198 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 11 445 - - - - - - - xo - xo xxx 6.00
4= 293 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 405 - - - o o o o xxx
4= 155 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 10 405 - - - o o o o xxx 5.00
6 294 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 6 385 - - - o o o xxx
7 147 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 7 385 - - - o xo xxo xxx 4.00
8 96 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 5 345 - - - o xxx 3.00
9 2 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 PB 345 o o o xxo xxx
10 24 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 4 325 - - o xxx 2.00
11 23 Tököly FilipTököly Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 PB 305 o o xxx 1.00
12 247 Prúša ZdenekPrúša Zdenek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 265 o xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 205 225 245 265 285 305 325 335 345 355 365 375 Body
1 36 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 5 PB 325 - - - o o o xxo xxx
2 32 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 305 - - - o o o xxx
3= 174 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 305 - o o o o xo xxx 9.00
3= 295 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 305 - - - - - xo xxx
5 66 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 PB 305 - - xo xo o xxo xxx
6 110 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 285 - - - o o xxx 7.00
7 162 Drugdová DianaDrugdová Diana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 PB 285 - o xo xo xo xxx 6.00
8 170 Šimová VivianaŠimová Viviana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 PB 225 o xo xxx 5.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 19.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 16 732 +1.3 m/s 720  1,30 729  1,40 724  1,60 729 732  1,30 x  1,30 x  0,30 9.00
2 95 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 15 723 +0.6 m/s 690  1,20 x  0,50 706  2,80 706 x  0,80 723  0,60 x  0,60 7.00
3 237 Bačík MichalBačík Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 17 714 +0.6 m/s 684  0,30 696  1,80 x  1,50 696 x  0,80 x  0,30 714  0,60 6.00
4 242 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 14 686 +0.6 m/s x  1,60 657  0,50 x  2,00 657 679  0,20 676  0,30 686  0,60 5.00
5 69 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 10 PB 682 +1.6 m/s x  0,60 341  1,20 640  1,40 640 650  1,40 637  2,20 682  1,60
6 129 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 13 641 +0.4 m/s 640  2,00 631  0,60 x  1,50 640 635  0,70 640  0,70 641  0,40
7 276 Vojtek JanVojtek Jan
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 9 633 +0.8 m/s 633  0,80 r 633 4.00
8 274 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 11 628 +1.0 m/s x  0,40 625  0,80 x  1,80 625 465  1,90 628  1,00 622  0,70 3.00
9 272 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 12 622 +0.3 m/s 563  0,20 620  0,70 622  0,30 622 2.00
10 241 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 611 +1.2 m/s 611  1,20 592  1,50 585  2,50 611 1.00
11 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 4 606 +2.8 m/s 603 +0.8 m/s 606  2,80 603  0,80 591  2,10 606
12 104 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 8 595 +0.8 m/s 595  0,80 581  1,30 579  1,40 595
13 73 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 3 594 +2.0 m/s 594  2,00 568  1,50 582  0,70 594
14 199 Houndjo EricHoundjo Eric
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 7 591 +1.8 m/s 587  0,80 591  1,80 574  2,30 591
15 131 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 2 570 +1.2 m/s 561  0,80 x  1,80 570  1,20 570
16 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 558 +0.4 m/s 555  1,60 558  0,40 x  0,90 558
17 247 Prúša ZdenekPrúša Zdenek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 521 +2.9 m/s x  1,40 498  2,50 521  2,90 521
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 16 604 -0.7 m/s x  0,40 588  -1,40 x  -0,60 588 x  -1,30 587  -0,70 604  -0,70 9.00
2 120 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 15 592 +0.3 m/s 592  0,30 x  -0,80 554  -0,40 592 x  -0,80 552  -0,40 x  -1,30 7.00
3 140 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 13 SB 571 -0.3 m/s 552  0,70 560  -0,40 559  -0,60 560 x  -0,40 552  -1,10 571  -0,30
4 261 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 12 558 -0.5 m/s x  0,80 551  -0,40 554  -0,70 554 558  -0,50 x  -1,00 x  -0,10 6.00
5 135 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 14 558 -1.0 m/s x  0,30 558  -1,00 x  -0,70 558 x  -1,20 x  -1,40 x  -0,70
6 38 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 9 PB 557 -0.8 m/s 532  -0,40 x  -0,70 522  -0,90 532 557  -0,80 550  -1,00 x  0,40
7 117 Perončíková PaulaPerončíková Paula
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 11 539 -0.9 m/s x  0,40 x  -0,60 539  -0,90 539 x  -0,60 533  -1,60 527  -0,80 5.00
8 234 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 538 -0.5 m/s 538  -0,50 x  -0,60 x  -1,50 538 x  -0,30 x  -0,50 - 4.00
9 254 Gabčíková NelaGabčíková Nela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 6 529 -1.0 m/s 505  -0,10 522  0,20 529  -1,00 529 3.00
10 79 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 10 521 -0.9 m/s 502  0,00 515  -0,60 521  -0,90 521
11 236 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 510 -0.3 m/s 510  -0,30 491  0,00 x  -1,50 510 2.00
12 51 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 496 -1.2 m/s 475  -0,50 484  0,50 496  -1,20 496 1.00
13 49 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 487 +0.0 m/s x  -0,10 487  0,00 474  -0,90 487
14 108 Dzurušová NinaDzurušová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 1 471 +0.7 m/s x  0,10 471  0,70 454  -1,00 471
15 113 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 2 457 +0.3 m/s x  -0,30 457  0,30 453  -1,20 457
141 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 DNS
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 19.5.2024 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 12 15.09 -0.4 m/s x  -0,40 14.62  0,20 14.67  0,20 14.67 15.09  -0,40 15.03  0,70 14.97  0,60 9.00
2 95 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 11 14.23 +0.7 m/s 13.46  -0,80 14.03  0,50 13.99  0,90 14.03 13.98  -0,60 14.22  0,80 14.23  0,70 7.00
3 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 13.63 +0.2 m/s 12.96  -0,40 13.59  0,60 13.13  0,60 13.59 13.32  0,60 13.50  -0,50 13.63  0,20
4 266 Grieš MatúšGrieš Matúš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 9 13.55 -1.3 m/s x  -0,70 x  0,50 13.42  0,30 13.42 13.41  0,10 13.55  -1,30 x  -0,30 6.00
5 272 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 10 13.20 +0.5 m/s 12.81  -0,50 x  1,30 13.20  0,50 13.20 11.59  -0,20 - - 5.00
6 199 Houndjo EricHoundjo Eric
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 6 13.13 +1.0 m/s 12.10  -1,00 13.13  1,00 13.00  2,00 13.13 13.00  0,70 12.60  -0,80 12.88  -0,40 4.00
7 241 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 12.89 -0.9 m/s 12.89  -0,90 x  0,90 x  0,60 12.89 x  -0,40 12.67  -0,50 12.66  0,20 3.00
8 184 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 3 12.87 -0.9 m/s 12.57  -0,50 12.87  -0,90 x  1,30 12.87 12.40  -0,30 x  0,30 x  0,30
9 104 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 7 12.80 +1.4 m/s 12.39  -0,20 x  0,40 12.80  1,40 12.80 2.00
10 239 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 12.63 -0.8 m/s 12.63  -0,80 x  1,30 x  0,70 12.63 1.00
11 22 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 2 12.46 -0.3 m/s 11.96  0,60 12.46  -0,30 12.34  1,20 12.46
12 246 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 12.24 -0.2 m/s 12.24  -0,20 12.02  -0,20 x  1,60 12.24
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 222 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 10 12.03 +3.2 m/s 11.96 +0.5 m/s 11.69  1,50 11.96  0,50 12.03  3,20 12.03 11.72  -0,70 - 11.33  0,50 9.00
2 234 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 PB 11.92 +1.6 m/s x  -0,10 11.92  1,60 x  0,10 11.92 11.61  0,00 x  1,30 11.89  1,10 7.00
3 53 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 9 11.88 +1.4 m/s 11.37  0,30 11.88  1,40 x  1,20 11.88 - - - 6.00
4 120 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 8 11.76 +1.1 m/s 11.46  -0,90 11.38  0,30 11.76  1,10 11.76 11.68  -1,10 x x  0,20 5.00
5 51 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 11.16 +0.5 m/s 10.85  -1,20 10.64  1,40 11.16  0,50 11.16 x  -0,70 10.81  1,70 x  0,70 4.00
6 108 Dzurušová NinaDzurušová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 5 10.48 +1.3 m/s 09.78  -0,20 10.48  1,30 10.48  2,40 10.48 09.57  0,00 10.15  1,00 10.28  1,30 3.00
7 65 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 3 10.39 +0.0 m/s 10.39  0,00 10.31  -0,70 09.59  1,40 10.39 x  -0,30 10.27  0,20 09.73  1,90
8 86 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 4 10.15 -0.5 m/s 10.15  -0,50 09.85  0,40 10.04  2,00 10.15 10.05  1,20 10.06  2,10 09.82  1,10
9 172 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 PB 10.03 +1.3 m/s 09.74  0,30 09.99  -0,10 10.03  1,30 10.03 2.00
10 45 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 1 09.20 +0.9 m/s x  -0,30 09.16  1,00 09.20  0,90 9.20
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 27 Beregszászi RenátaBeregszászi Renáta
Szegedi Vasutas Sport EgyesületSzegedi Vasutas Sport Egyes...
01 01 13 PB 16.27 15.94 15.87 15.82 15.94 16.27 16.01 16.06
MS 29 Veiland ViolettaVeiland Violetta
Szegedi Vasutas Sport EgyesületSzegedi Vasutas Sport Egyes...
98 98 14 PB 15.47 15.01 15.47 x 15.47 15.43 x 15.36
3 231 Marjová MonikaMarjová Monika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 12 PB 15.17 x 15.17 x 15.17 x x x 9.00
4 161 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 PB 13.71 13.09 x 13.16 13.16 13.19 x 13.71 7.00
5 173 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 11 13.02 12.95 12.73 12.82 12.95 13.02 12.62 x 6.00
6 107 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10 12.94 12.20 12.94 12.39 12.94 x 12.46 x 5.00
7 225 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 7 12.10 11.56 11.74 11.78 11.78 11.87 x 12.10 4.00
8 284 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 9 10.96 10.71 10.96 10.89 10.96 r 3.00
9 256 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 SB 10.62 10.62 10.53 x 10.62 2.00
10 59 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 PB 10.09 10.09 09.70 x 10.09 1.00
11 224 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 4 09.63 09.63 09.45 x 9.63
12 233 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 3 09.49 09.29 09.15 09.49 9.49
13 114 Melíšková LianaMelíšková Liana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 1 PB 09.35 09.26 09.35 08.76 9.35
14 163 Filipová SofiaFilipová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 2 09.29 09.28 09.29 09.09 9.29
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 19.5.2024 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 8 SB 16.24 15.38 15.69 16.24 16.24 x 15.66 x 9.00
2 240 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 7 14.34 x 13.18 14.34 14.34 13.57 x x 7.00
3 12 Gondor IgorGondor Igor
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
79 79 6 13.57 13.55 x 13.57 13.57 13.20 13.37 12.93 6.00
4 93 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 5 13.50 13.17 12.94 13.50 13.50 13.01 13.10 13.23 5.00
5 298 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 3 PB 13.31 x 12.83 11.03 12.83 13.31 x x
6 149 Fleischhacker FilipFleischhacker Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 13.12 x x 13.12 13.12 13.03 12.90 12.65 4.00
7 144 Bobák LukášBobák Lukáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 2 12.29 12.29 x 12.22 12.29 x x 12.11 3.00
8 200 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 SB 11.59 10.78 11.59 10.94 11.59 r 2.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 173 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 13 45.87 41.91 x 45.87 45.87 42.50 x x 9.00
2 161 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 10 PB 43.09 38.01 40.72 39.32 40.72 x 43.09 42.58 7.00
3 28 Péter - Szabó SáraPéter - Szabó Sára
Szegedi Vasutas Sport EgyesületSzegedi Vasutas Sport Egyes...
02 02 12 PB 41.77 39.41 37.90 x 39.41 41.77 39.47 x
4 56 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 37.35 35.62 36.97 36.49 36.97 36.65 37.35 36.20 6.00
5 231 Marjová MonikaMarjová Monika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 3 PB 34.01 30.14 33.76 30.49 33.76 31.27 32.68 34.01 5.00
6 107 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 SB 33.89 31.33 33.63 x 33.63 32.64 x 33.89 4.00
7 163 Filipová SofiaFilipová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 8 33.33 29.92 32.92 30.76 32.92 x 32.61 33.33 3.00
8 59 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 PB 32.82 30.07 32.82 29.02 32.82 31.28 x x 2.00
9 256 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 SB 32.21 x 32.21 x 32.21 1.00
10 284 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 11 32.18 28.79 30.21 32.18 32.18
11 233 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 4 30.47 25.79 x 30.47 30.47
12 114 Melíšková LianaMelíšková Liana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 1 PB 27.62 27.62 x x 27.62
13 255 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 24.24 23.29 x 24.24 24.24
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 19.5.2024 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 7 54.83 52.79 52.50 52.86 52.86 51.94 54.83 53.76 9.00
2 12 Gondor IgorGondor Igor
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
79 79 6 SB 51.58 46.97 x 48.92 48.92 51.27 50.36 51.58 7.00
3 240 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 5 40.06 33.22 39.57 x 39.57 37.81 x 40.06 6.00
4 144 Bobák LukášBobák Lukáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 3 SB 39.90 39.25 x x 39.25 x x 39.90 5.00
5 93 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 37.10 33.21 35.38 36.96 36.96 36.82 33.64 37.10 4.00
6 298 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 1 36.73 34.48 x 36.73 36.73 x x x
7 149 Fleischhacker FilipFleischhacker Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 36.45 35.36 35.15 x 35.36 36.45 x 33.59 3.00
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 8 61.83 x x x - 61.83 x x 9.00
2 255 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 PB 45.68 42.29 40.89 45.68 45.68 x 44.92 39.89 7.00
3 233 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 6 43.09 40.49 x 43.09 43.09 x x 42.94 6.00
4 225 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 5 39.31 35.49 37.55 38.54 38.54 36.37 x 39.31 5.00
5 283 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 4 37.15 35.35 35.79 35.50 35.79 37.15 x 37.03 4.00
6 59 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 PB 36.37 32.49 36.37 34.78 36.37 35.96 x x 3.00
7 56 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 PB 25.80 24.80 22.37 x 24.80 22.54 25.80 23.24
8 50 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 19.89 19.89 x - 19.89 - - -
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(ne, 19.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Bobák LukášBobák Lukáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 2 SB 54.38 53.74 x 54.34 54.34 x x 54.38 9.00
2 12 Gondor IgorGondor Igor
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
79 79 1 PB 45.19 36.79 x x 36.79 45.19 38.58 38.31 7.00
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 19.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 225 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 11 45.83 45.83 - - 45.83 x - - 9.00
2 224 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 10 41.69 x 36.83 35.57 36.83 37.33 x 41.69 7.00
3 77 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
99 99 6 40.93 40.93 38.94 40.13 40.93 x 37.96 39.25
4 114 Melíšková LianaMelíšková Liana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 9 40.75 38.32 40.75 37.94 40.75 x x x 6.00
5 300 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 7 40.55 38.30 37.06 40.55 40.55 38.29 39.09 39.94
6 35 Mokrá BarboraMokrá Barbora
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
96 96 8 39.64 x 33.86 37.53 37.53 34.39 39.64 38.46
7 289 Repaská ViktóriaRepaská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 2 PB 36.46 28.61 32.39 33.85 33.85 33.88 36.46 32.73 5.00
8 137 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 PB 35.06 34.74 34.58 33.96 34.74 35.06 x x
9 115 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 5 32.03 29.34 31.29 32.03 32.03 4.00
10 160 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 30.35 30.35 x x 30.35 3.00
11 50 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 25.60 24.89 25.60 x 25.60
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ne, 19.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 98 Kubínec JakubKubínec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 11 78.06 78.06 x x 78.06 74.19 75.97 72.66 9.00
2 143 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 10 62.01 58.26 56.20 55.03 58.26 58.58 59.97 62.01 7.00
3 132 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 7 PB 56.02 x 49.85 50.70 50.70 55.91 56.02 51.85
4 103 Válek DavidVálek David
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
07 07 2 PB 54.90 50.82 50.92 54.37 54.37 54.69 54.90 53.75 6.00
5 200 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 8 52.76 45.38 50.86 48.90 50.86 50.20 52.76 x 5.00
6 101 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 9 50.39 50.21 48.20 50.39 50.39 47.29 - - 4.00
7 10 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 6 45.82 45.32 45.82 x 45.82 45.69 43.72 x 3.00
8 134 Tkáč RóbertTkáč Róbert
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
74 74 1 SB 44.56 44.56 39.72 x 44.56 - - -
9 133 Kadák MárioKadák Mário
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 5 PB 40.33 40.33 x x 40.33
10 80 Buchta DominikBuchta Dominik
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
07 07 4 PB 35.14 35.14 x 34.51 35.14
11 81 Bulej MatejBulej Matej
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
07 07 3 PB 34.08 32.86 34.08 33.86 34.08
Celkom 11 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži

Muži 01 (ne, 19.5.2024 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Nagy, Patócs, Mozzhov, Hatrik Nagy, Patócs, Mozzhov, Hatrik AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:43.52 0.207 9.00
2 242 Jelínek, Sauer, Bartek, Bačík Jelínek, Sauer, Bartek, Bačík AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:43.71 0.218 7.00
3 211 Púchy, Marček, Hanic, Beladič Púchy, Marček, Hanic, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:44.02 0.203 6.00
4 95 Hriň, Vrábeľ, Goljan, Blšták Hriň, Vrábeľ, Goljan, Blšták ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:44.38 0.149 5.00
5 159 Záležák, Dzian, Bortnyk, Tkačivský Záležák, Dzian, Bortnyk, Tkačivský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:44.68 0.139 4.00
6 21 Chobot, Ševčík, Lopúch, Labuda Chobot, Ševčík, Lopúch, Labuda AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:46.44 0.190 1.00
Celkom 6 pretekárov
Muži 02 (ne, 19.5.2024 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Maršálek, Pavelka, Špacír, Čerňanský Maršálek, Pavelka, Špacír, Čerňanský