<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

HM - SsAZ najmladšieho žiactva U12

Banská Bystrica (4. 2. 2024)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koles OliverKoles Oliver 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.79
2 26 Kollár MatejKollár Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.50
3 20 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.60
4 Jaroš AdamJaroš Adam 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 11.29
5 Sarvaš MarekSarvaš Marek 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volčuk DávidVolčuk Dávid 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.09
2 2 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.10
3 38 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.47
4 50 Cimerman DominikCimerman Dominik 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.77
5 Pastierik AdamPastierik Adam 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.96
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.40
2 36 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.38
3 47 Uličný AdamUličný Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.45
4 Kelemen TomášKelemen Tomáš 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.98
10 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.41
2 55 Svoreň MaximSvoreň Maxim 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.15
3 Vestenický VladimírVestenický Vladimír 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.66
4 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.77
5 Schotter MarkoSchotter Marko 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.46
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.37
2 61 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.54
3 Ološtiak MatúšOloštiak Matúš 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.92
4 48 Živor MatejŽivor Matej 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.72
68 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.92
2 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 10.27
3 67 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 10.45
4 34 Hanuljak JánHanuljak Ján 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 11.16
5 52 Hipš ŠimonHipš Šimon 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.00
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.95
2 35 Havetta DenisHavetta Denis 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.55
3 30 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.70
4 Laco OliverLaco Oliver 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.76
5 53 Hipš TomášHipš Tomáš 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.02
2 3 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.67
3 Lošonci MartinLošonci Martin 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.20
4 49 Berec DominikBerec Dominik 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.61
5 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 11.54
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 09.99
2 54 Mahút JakubMahút Jakub 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.94
3 Vanka SamuelVanka Samuel 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 11.18
4 Pastierik MatejPastierik Matej 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 11.39
32 Čabala FilipČabala Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.92
2 29 Oprenčák AdamOprenčák Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.18
3 Babic AdamBabic Adam 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 PB 11.34
4 Tretiník AdamTretiník Adam 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.27
44 Lupták FilipLupták Filip 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 10.28
2 Bolček JaroslavBolček Jaroslav 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.87
3 42 König HugoKönig Hugo 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.04
4 45 Serej PatrikSerej Patrik 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 11.06
5 28 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.48
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 PB 10.14
2 24 Lehocký FilipLehocký Filip 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.63
3 22 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.74
4 63 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 11.87
5 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.99
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.24
2 21 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 10.60
3 Ďurica JánĎurica Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.10
4 Lichý JurajLichý Juraj 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.95
5 Belo-Caban AdamBelo-Caban Adam 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 14 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.03
2 43 Lakota LeoLakota Leo 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 10.86
3 Popadič MarcelPopadič Marcel 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 11.10
4 Krajňák AndrejKrajňák Andrej 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.22
Mikuš ŠimonMikuš Šimon 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 15 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 10.38
2 37 Kabzan FilipKabzan Filip 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.44
3 25 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.77
MS Šak Tomᚊak Tomáš 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.19
Vrbiniak MatúšVrbiniak Matúš 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 16 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Markovič ViliamMarkovič Viliam 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.15
2 12 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.36
3 13 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.94
4 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 11.17
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 17 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.77
2 23 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.18
3 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.48
4 17 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.55
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 18 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.32
2 7 Spodniak MatejSpodniak Matej 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 10.51
3 Juščák DávidJuščák Dávid 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 10.71
4 33 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.57
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 19 (ne, 4.2.2024 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 10.20
2 Žák ViliamŽák Viliam 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 10.24
3 18 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.68
4 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.90
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koles OliverKoles Oliver 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.79
2 51 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.02
3 Volčuk DávidVolčuk Dávid 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.09
4 2 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.10
5 39 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.37
6 16 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.40
7 5 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.41
8 61 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.54
9 3 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.67
10 60 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.77
11 Ološtiak MatúšOloštiak Matúš 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.92
11 31 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.92
11 14 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.92
14 6 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.95
15 65 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 09.99
16 15 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.03
17 19 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 PB 10.14
18 55 Svoreň MaximSvoreň Maxim 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.15
18 27 Markovič ViliamMarkovič Viliam 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.15
20 23 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.18
21 Lošonci MartinLošonci Martin 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.20
21 11 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 10.20
23 8 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.24
23 Žák ViliamŽák Viliam 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 10.24
25 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 10.27
26 71 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 10.28
27 Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.32
28 12 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.36
29 36 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.38
29 70 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 10.38
31 37 Kabzan FilipKabzan Filip 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.44
32 47 Uličný AdamUličný Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.45
32 67 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 10.45
34 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.48
35 26 Kollár MatejKollár Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.50
36 7 Spodniak MatejSpodniak Matej 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 10.51
37 35 Havetta DenisHavetta Denis 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.55
37 17 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.55
39 20 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.60
39 21 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 10.60
41 49 Berec DominikBerec Dominik 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.61
42 24 Lehocký FilipLehocký Filip 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.63
43 Vestenický VladimírVestenický Vladimír 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.66
44 18 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.68
45 30 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.70
46 Juščák DávidJuščák Dávid 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 10.71
47 48 Živor MatejŽivor Matej 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.72
48 22 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.74
49 Laco OliverLaco Oliver 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.76
50 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.77
50 25 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 10.77
52 43 Lakota LeoLakota Leo 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 10.86
53 Bolček JaroslavBolček Jaroslav 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.87
54 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.90
55 54 Mahút JakubMahút Jakub 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.94
55 13 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.94
57 Kelemen TomášKelemen Tomáš 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.98
58 42 König HugoKönig Hugo 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.04
59 45 Serej PatrikSerej Patrik 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 11.06
60 Ďurica JánĎurica Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.10
60 Popadič MarcelPopadič Marcel 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 11.10
62 34 Hanuljak JánHanuljak Ján 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 11.16
63 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 11.17
64 Vanka SamuelVanka Samuel 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 11.18
64 29 Oprenčák AdamOprenčák Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.18
66 Šak Tomᚊak Tomáš 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.19
67 Jaroš AdamJaroš Adam 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 11.29
68 Sarvaš MarekSarvaš Marek 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.30
69 Babic AdamBabic Adam 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 PB 11.34
70 Pastierik MatejPastierik Matej 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 11.39
71 Schotter MarkoSchotter Marko 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.46
72 38 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.47
73 28 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.48
74 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 11.54
75 50 Cimerman DominikCimerman Dominik 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.77
76 63 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 11.87
77 Lichý JurajLichý Juraj 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.95
78 Pastierik AdamPastierik Adam 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.96
79 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.99
80 52 Hipš ŠimonHipš Šimon 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.00
81 53 Hipš TomášHipš Tomáš 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.04
81 Belo-Caban AdamBelo-Caban Adam 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.04
83 Krajňák AndrejKrajňák Andrej 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.22
84 Tretiník AdamTretiník Adam 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.27
85 33 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.57
10 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DNS
68 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
32 Čabala FilipČabala Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
44 Lupták FilipLupták Filip 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Mikuš ŠimonMikuš Šimon 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Vrbiniak MatúšVrbiniak Matúš 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 DNF

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 4.2.2024 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koles OliverKoles Oliver 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 08.76
2 Volčuk DávidVolčuk Dávid 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 SB 09.05
3 2 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.16
4 51 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.21
5 39 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.49
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 4.2.2024 - 12:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 09.40
2 16 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.44
3 61 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.57
4 3 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 09.61
5 60 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.79
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 4.2.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 09.04
2 1 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 09.20
3 Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 09.21
4 7 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.33
5 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.38
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 4.2.2024 - 12:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 09.35
2 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 09.46
3 Stanislavová DorotaStanislavová Dorota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 09.47
4 9 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.62
5 69 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.63
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.37
2 14 Rybárová MáriaRybárová Mária 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.71
3 Vreštiaková SimonaVreštiaková Simona 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 PB 11.07
4 55 Kőnigová HanaKőnigová Hana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.10
5 Strmeňová HelenaStrmeňová Helena 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.80
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.23
2 18 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.69
3 Lovichová EmmaLovichová Emma 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.26
4 Prítulová AdelaPrítulová Adela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 11.69
Debnárová LauraDebnárová Laura 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.32
2 26 Čunderlíková ŠarlotaČunderlíková Šarlota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 10.38
3 33 Rajtúchová AnnaRajtúchová Anna 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 11.10
4 17 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.68
5 59 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.59
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
2 29 Kohútová DorotaKohútová Dorota 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.84
3 64 Zemiarova ZuzanaZemiarova Zuzana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.25
4 49 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 11.95
5 71 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.99
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.24
2 Ursínyová EmaUrsínyová Ema 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.28
3 Helíková AnnaHelíková Anna 15 15 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 11.45
4 45 Žigová EmmaŽigová Emma 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.35
Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stanislavová DorotaStanislavová Dorota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.59
2 35 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.36
3 Kučáková ZuzanaKučáková Zuzana 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.95
4 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 11.02
5 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.28
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.51
2 40 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.74
3 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 11.38
4 34 Džačovská LeaDžačovská Lea 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 11.85
5 74 Strmeňová LýdiaStrmeňová Lýdia 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 12.06
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.32
2 10 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.61
3 52 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 11.03
4 39 Kelemenová NinaKelemenová Nina 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.33
5 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.36
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pisárová NinaPisárová Nina 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 09.60
2 59 Gero ElizabethGero Elizabeth 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.40
3 Micháliková JuliaMicháliková Julia 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 10.69
4 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 11.05
5 Čechutyová Kristína ElaČechutyová Kristína Ela 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 12.00
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.80
2 Melicherová DorotaMelicherová Dorota 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 10.78
3 27 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.49
4 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.74
5 Dujčáková Eliška GraceDujčáková Eliška Grace 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šagátová NelaŠagátová Nela 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 09.79
2 Bariaková BarboraBariaková Barbora 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 10.75
3 46 Bojtošová DominikaBojtošová Dominika 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.89
4 57 Poništová JúliaPoništová Júlia 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.06
MS Kmetová ŠarlotaKmetová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.26
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.74
2 Laššáková ZuzanaLaššáková Zuzana 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 10.15
3 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.54
4 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.85
Kováčiková KarolínaKováčiková Karolína 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.09
2 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.91
3 Kolesová LenkaKolesová Lenka 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.47
4 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.01
5 Žilková KatarínaŽilková Katarína 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 12.03
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 14 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 10.07
2 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.54
3 57 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.59
4 19 Brťková MiriamBrťková Miriam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.77
5 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 12.00
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 15 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.17
2 22 Lietavcová SimonaLietavcová Simona 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.33
3 38 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.57
4 61 Korčoková HankaKorčoková Hanka 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 11.36
6 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 16 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Navrátilová EmaNavrátilová Ema 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.91
2 54 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 10.18
3 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.24
4 Sáčková AlicaSáčková Alica 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 12.23
5 Bertušek JúliaBertušek Júlia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.83
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 17 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Harvánková EmyHarvánková Emy 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.61
2 16 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.41
3 Végh VivienVégh Vivien 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.72
4 37 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.04
5 Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.37
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 18 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.55
2 Hlavatová SabínaHlavatová Sabína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 10.21
3 15 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.43
4 42 Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.63
5 56 Paliesková MichaelaPaliesková Michaela 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.21
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 19 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.83
2 43 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.92
3 5 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.11
4 Šimková EvelynŠimková Evelyn 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.28
5 51 Radolská ZaraRadolská Zara 14 14 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 11.62
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 20 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.87
2 23 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.19
3 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.26
4 Kapustová KristínaKapustová Kristína 14 14 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 11.29
5 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.38
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 21 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.53
2 58 Sarvašová AlexandraSarvašová Alexandra 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.23
3 44 Valtíniová SimonaValtíniová Simona 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.86
4 53 Buňová NatáliaBuňová Natália 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.06
5 48 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 12.16
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 22 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 SB 10.26
2 50 Murínová MichaelaMurínová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.53
3 36 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.24
4 47 Dančová KarolínaDančová Karolína 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 12.28
31 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 23 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 2 PB 09.88
2 13 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.03
3 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 10.77
4 Ďuricová DorotkaĎuricová Dorotka 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 11.77
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.23
2 7 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.24
3 Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.32
3 1 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.32
5 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.37
6 12 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
7 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.51
8 9 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.53
9 69 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.55
10 Stanislavová DorotaStanislavová Dorota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.59
11 Pisárová NinaPisárová Nina 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 09.60
12 Harvánková EmyHarvánková Emy 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.61
13 21 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.74
14 Šagátová NelaŠagátová Nela 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 09.79
15 30 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.80
16 60 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.83
17 25 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.87
18 8 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 2 PB 09.88
19 41 Navrátilová EmaNavrátilová Ema 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.91
20 43 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.92
21 13 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.03
22 75 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 10.07
23 58 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.09
24 5 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.11
25 Laššáková ZuzanaLaššáková Zuzana 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 10.15
26 20 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.17
27 54 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 10.18
28 23 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.19
29 Hlavatová SabínaHlavatová Sabína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 10.21
30 58 Sarvašová AlexandraSarvašová Alexandra 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.23
31 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 SB 10.26
32 Šimková EvelynŠimková Evelyn 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.28
33 22 Lietavcová SimonaLietavcová Simona 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.33
34 35 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.36
35 26 Čunderlíková ŠarlotaČunderlíková Šarlota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 10.38
36 59 Gero ElizabethGero Elizabeth 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.40
37 16 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.41
38 15 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.43
39 50 Murínová MichaelaMurínová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.53
40 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.54
40 Bugárová AlžbetaBugárová Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.54
42 38 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.57
43 57 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.59
44 10 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.61
45 42 Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.63
46 18 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.69
46 Micháliková JuliaMicháliková Julia 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 10.69
48 14 Rybárová MáriaRybárová Mária 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.71
49 Végh VivienVégh Vivien 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.72
50 40 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.74
51 Bariaková BarboraBariaková Barbora 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 10.75
52 19 Brťková MiriamBrťková Miriam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.77
52 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 10.77
54 Melicherová DorotaMelicherová Dorota 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 10.78
55 29 Kohútová DorotaKohútová Dorota 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.84
56 46 Bojtošová DominikaBojtošová Dominika 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.89
57 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.91
58 Kučáková ZuzanaKučáková Zuzana 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.95
59 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 11.02
60 52 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 11.03
61 37 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.04
62 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 11.05
63 57 Poništová JúliaPoništová Júlia 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.06
64 Vreštiaková SimonaVreštiaková Simona 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 PB 11.07
65 55 Kőnigová HanaKőnigová Hana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.10
65 33 Rajtúchová AnnaRajtúchová Anna 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 11.10
67 56 Paliesková MichaelaPaliesková Michaela 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.21
68 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.24
69 64 Zemiarova ZuzanaZemiarova Zuzana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.25
70 Lovichová EmmaLovichová Emma 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.26
70 Kmetová ŠarlotaKmetová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.26
70 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.26
73 Ursínyová EmaUrsínyová Ema 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.28
73 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.28
75 Kapustová KristínaKapustová Kristína 14 14 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 11.29
76 39 Kelemenová NinaKelemenová Nina 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.33
77 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.36
77 61 Korčoková HankaKorčoková Hanka 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 11.36
79 Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.37
80 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 11.38
80 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.38
82 Helíková AnnaHelíková Anna 15 15 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 11.45
83 Kolesová LenkaKolesová Lenka 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.47
84 27 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.49
85 51 Radolská ZaraRadolská Zara 14 14 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 11.62
86 17 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.68
87 Prítulová AdelaPrítulová Adela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 11.69
88 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.74
89 Ďuricová DorotkaĎuricová Dorotka 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 11.77
90 Strmeňová HelenaStrmeňová Helena 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.80
91 34 Džačovská LeaDžačovská Lea 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 11.85
92 44 Valtíniová SimonaValtíniová Simona 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.86
93 49 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 11.95
94 71 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.99
95 Čechutyová Kristína ElaČechutyová Kristína Ela 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 12.00
95 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 12.00
97 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.01
98 Žilková KatarínaŽilková Katarína 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 12.03
99 Dujčáková Eliška GraceDujčáková Eliška Grace 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.04
100 74 Strmeňová LýdiaStrmeňová Lýdia 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 12.06
100 53 Buňová NatáliaBuňová Natália 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.06
102 48 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 12.16
103 Sáčková AlicaSáčková Alica 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 12.23
104 36 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.24
105 47 Dančová KarolínaDančová Karolína 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 12.28
106 45 Žigová EmmaŽigová Emma 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.35
107 Bertušek JúliaBertušek Júlia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.83
108 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 12.85
109 59 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.59
Debnárová LauraDebnárová Laura 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Kováčiková KarolínaKováčiková Karolína 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DNS
6 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
31 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 1:59.86
2 2 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:05.88
3 4 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:11.53
4 3 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:14.94
5 8 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:19.54
6 7 Spodniak MatejSpodniak Matej 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:24.53
7 5 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:28.08
8 6 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:29.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:14.81
2 9 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 2:15.16
3 12 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 2:16.75
4 11 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:24.23
5 16 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 2:25.07
6 13 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 2:25.88
7 14 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:33.61
10 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 SB 2:23.98
2 17 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:25.22
3 22 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:27.35
4 20 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 2:29.99
5 23 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 2:31.00
6 18 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:31.11
7 21 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 2:32.51
8 24 Lehocký FilipLehocký Filip 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:38.15
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.2.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 2:26.00
2 30 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 2:27.65
3 26 Kollár MatejKollár Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 2:32.29
4 29 Oprenčák AdamOprenčák Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:40.38
5 28 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:40.86
6 27 Markovič ViliamMarkovič Viliam 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:41.70
7 31 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:42.20
32 Čabala FilipČabala Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 4.2.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Šlenker ViktorŠlenker Viktor 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 2:16.74
2 39 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:21.47
3 37 Kabzan FilipKabzan Filip 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:23.52
4 34 Hanuljak JánHanuljak Ján 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:29.12
5 36 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:30.58
6 38 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:36.46
7 35 Havetta DenisHavetta Denis 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:37.90
8 33 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:49.76
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 4.2.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 46 Štrauch MatejŠtrauch Matej 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 2:15.42
2 42 König HugoKönig Hugo 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:19.75
3 47 Uličný AdamUličný Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:24.75
4 41 Detvai SamoDetvai Samo 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:26.89
5 45 Serej PatrikSerej Patrik 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 2:41.17
6 48 Živor MatejŽivor Matej 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:46.69
7 43 Lakota LeoLakota Leo 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:51.70
44 Lupták FilipLupták Filip 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 4.2.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:13.88
2 55 Svoreň MaximSvoreň Maxim 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:21.44
3 49 Berec DominikBerec Dominik 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:27.15
4 54 Mahút JakubMahút Jakub 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:35.66
5 52 Hipš ŠimonHipš Šimon 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:46.01
6 53 Hipš TomášHipš Tomáš 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:47.22
7 50 Cimerman DominikCimerman Dominik 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:51.09
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 1:59.86
2 2 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:05.88
3 4 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:11.53
4 51 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:13.88
5 15 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:14.81
6 3 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:14.94
7 9 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 2:15.16
8 46 Štrauch MatejŠtrauch Matej 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 2:15.42
9 40 Šlenker ViktorŠlenker Viktor 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 2:16.74
10 12 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 2:16.75
11 8 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:19.54
12 42 König HugoKönig Hugo 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:19.75
13 55 Svoreň MaximSvoreň Maxim 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:21.44
14 39 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:21.47
15 37 Kabzan FilipKabzan Filip 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:23.52
16 19 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 SB 2:23.98
17 11 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:24.23
18 7 Spodniak MatejSpodniak Matej 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:24.53
19 47 Uličný AdamUličný Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:24.75
20 16 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 2:25.07
21 17 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:25.22
22 13 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 2:25.88
23 25 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 2:26.00
24 41 Detvai SamoDetvai Samo 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:26.89
25 49 Berec DominikBerec Dominik 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:27.15
26 22 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:27.35
27 30 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 2:27.65
28 5 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:28.08
29 34 Hanuljak JánHanuljak Ján 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:29.12
30 6 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:29.39
31 20 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 2:29.99
32 36 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:30.58
33 23 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 2:31.00
34 18 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:31.11
35 26 Kollár MatejKollár Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 2:32.29
36 21 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 2:32.51
37 14 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:33.61
38 54 Mahút JakubMahút Jakub 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:35.66
39 38 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:36.46
40 35 Havetta DenisHavetta Denis 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:37.90
41 24 Lehocký FilipLehocký Filip 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:38.15
42 29 Oprenčák AdamOprenčák Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:40.38
43 28 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:40.86
44 45 Serej PatrikSerej Patrik 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 2:41.17
45 27 Markovič ViliamMarkovič Viliam 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:41.70
46 31 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:42.20
47 52 Hipš ŠimonHipš Šimon 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:46.01
48 48 Živor MatejŽivor Matej 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:46.69
49 53 Hipš TomášHipš Tomáš 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:47.22
50 33 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:49.76
51 50 Cimerman DominikCimerman Dominik 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:51.09
52 43 Lakota LeoLakota Leo 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:51.70
10 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
32 Čabala FilipČabala Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
44 Lupták FilipLupták Filip 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 2:03.48
2 1 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:03.57
3 3 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:05.00
4 4 Valentová ElenaValentová Elena 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:07.86
5 7 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:08.63
6 8 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 8 PB 2:12.10
7 5 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:16.56
6 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:19.59
2 13 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.83
3 10 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:21.54
4 14 Rybárová MáriaRybárová Mária 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:22.76
5 16 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:23.75
6 11 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:25.38
7 12 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:26.29
8 15 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:27.16
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 2:16.38
2 23 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:18.39
3 24 Valentová KristínaValentová Kristína 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:20.94
4 22 Lietavcová SimonaLietavcová Simona 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 2:22.95
5 19 Brťková MiriamBrťková Miriam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:24.67
6 21 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:25.94
7 20 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 2:28.58
8 17 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:34.95
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 2:19.45
2 30 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 2:20.33
3 26 Čunderlíková ŠarlotaČunderlíková Šarlota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 2:20.60
4 29 Kohútová DorotaKohútová Dorota 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:27.99
5 27 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:39.70
31 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:27.29
2 37 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:38.18
3 38 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:52.59
4 32 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:54.39
5 34 Džačovská LeaDžačovská Lea 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 2:56.02
6 36 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:57.55
33 Rajtúchová AnnaRajtúchová Anna 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 43 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:18.21
2 41 Navrátilová EmaNavrátilová Ema 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:23.35
3 42 Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 2:51.64
4 40 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:52.10
5 44 Valtíniová SimonaValtíniová Simona 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:52.46
6 39 Kelemenová NinaKelemenová Nina 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:53.66
7 45 Žigová EmmaŽigová Emma 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 3:05.56
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 46 Bojtošová DominikaBojtošová Dominika 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:24.14
2 49 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 2:38.68
3 52 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:39.85
4 50 Murínová MichaelaMurínová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 2:40.30
5 51 Radolská ZaraRadolská Zara 14 14 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 2:41.32
6 48 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:45.41
7 47 Dančová KarolínaDančová Karolína 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 2 2:53.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Kőnigová HanaKőnigová Hana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:31.83
2 58 Sarvašová AlexandraSarvašová Alexandra 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:34.27
3 57 Poništová JúliaPoništová Júlia 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:36.86
4 54 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:51.15
5 56 Paliesková MichaelaPaliesková Michaela 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:08.02
6 59 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 3:09.95
7 53 Buňová NatáliaBuňová Natália 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:10.46
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 2:03.48
2 1 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:03.57
3 3 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:05.00
4 4 Valentová ElenaValentová Elena 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:07.86
5 7 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:08.63
6 8 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 8 PB 2:12.10
7 18 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 2:16.38
8 5 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:16.56
9 43 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:18.21
10 23 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:18.39
11 25 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 2:19.45
12 9 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:19.59
13 30 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 2:20.33
14 26 Čunderlíková ŠarlotaČunderlíková Šarlota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 2:20.60
15 13 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:20.83
16 24 Valentová KristínaValentová Kristína 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 2:20.94
17 10 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:21.54
18 14 Rybárová MáriaRybárová Mária 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:22.76
19 22 Lietavcová SimonaLietavcová Simona 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 2:22.95
20 41 Navrátilová EmaNavrátilová Ema 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:23.35
21 16 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:23.75
22 46 Bojtošová DominikaBojtošová Dominika 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:24.14
23 19 Brťková MiriamBrťková Miriam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:24.67
24 11 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:25.38
25 21 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:25.94
26 12 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:26.29
27 15 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:27.16
28 35 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:27.29
29 29 Kohútová DorotaKohútová Dorota 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:27.99
30 20 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 2:28.58
31 55 Kőnigová HanaKőnigová Hana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:31.83
32 58 Sarvašová AlexandraSarvašová Alexandra 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:34.27
33 17 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:34.95
34 57 Poništová JúliaPoništová Júlia 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:36.86
35 37 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:38.18
36 49 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 2:38.68
37 27 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:39.70
38 52 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:39.85
39 50 Murínová MichaelaMurínová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 2:40.30
40 51 Radolská ZaraRadolská Zara 14 14 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 2:41.32
41 48 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:45.41
42 54 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:51.15
43 42 Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 2:51.64
44 40 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:52.10
45 44 Valtíniová SimonaValtíniová Simona 15 15 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:52.46
46 38 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:52.59
47 47 Dančová KarolínaDančová Karolína 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 2 2:53.13
48 39 Kelemenová NinaKelemenová Nina 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:53.66
49 32 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:54.39
50 34 Džačovská LeaDžačovská Lea 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 2:56.02
51 36 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:57.55
52 45 Žigová EmmaŽigová Emma 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 3:05.56
53 56 Paliesková MichaelaPaliesková Michaela 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:08.02
54 59 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 3:09.95
55 53 Buňová NatáliaBuňová Natália 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:10.46
6 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
31 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
33 Rajtúchová AnnaRajtúchová Anna 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNF

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 4.2.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 3:26.08
2 69 Primus MichalPrimus Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 3:44.59
3 65 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 3:47.20
4 61 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 3:50.14
5 71 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 3:53.02
6 67 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 3:49.01
7 63 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 4:10.50
8 70 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 11 4:15.35
9 68 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 4:15.71
10 66 Čellár Matúš AlexČellár Matúš Alex 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 5:01.73
62 Danko MatejDanko Matej 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 DNF
64 Bukovec AndrejBukovec Andrej 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DNF
Celkom 12 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 4.2.2024 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 56 Ivaničová VeronikaIvaničová Veronika 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 PB 3:32.93
2 57 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 3:48.58
3 63 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 8 4:02.38
4 59 Gero ElizabethGero Elizabeth 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:02.54
5 62 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 4:18.24
6 58 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 4:24.37
7 61 Korčoková HankaKorčoková Hanka 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 4:25.16
8 64 Zemiarova ZuzanaZemiarova Zuzana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 4:37.33
9 60 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 4:45.66
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 4.2.2024 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 72 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 04:59.00
2 Kučera MatúšKučera Matúš 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 05:25.21
3 74 Mora DušanMora Dušan 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 05:55.79
4 73 Štelcl FélixŠtelcl Félix 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 05:59.68
5 75 Ižák MarekIžák Marek 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 06:52.94
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 4.2.2024 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 65 Mokrá ZuzanaMokrá Zuzana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:27.66
2 66 Holecová SimonaHolecová Simona 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 05:28.67
3 67 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 05:40.60
4 68 Bartková LIndaBartková LInda 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 05:41.10
5 69 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 06:12.13
6 70 Ridene SabrineRidene Sabrine 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 06:58.10
7 72 Gregorová ViktóriaGregorová Viktória 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 07:01.89
8 75 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 07:19.52
9 71 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 07:22.39
10 74 Strmeňová LýdiaStrmeňová Lýdia 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 07:38.40
73 Ištoková AdelaIštoková Adela 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 DNS
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 4.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Koles OliverKoles Oliver
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 15 PB 374 371 374 374
2 Lošonci MartinLošonci Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 21 PB 360 360 358 360
3 Volčuk DávidVolčuk Dávid
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
14 14 38 PB 359 359 358 359
4 4 Sedlaček FilipSedlaček Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 29 PB 355 355 351 355
5 41 Detvai SamoDetvai Samo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 7 PB 347 347 313 347
6 69 Primus MichalPrimus Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 26 PB 346 338 346 346
7 Ološtiak MatúšOloštiak Matúš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 23 PB 345 335 345 345
8 Lašák AlanLašák Alan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 42 PB 329 324 329 329
9 9 Šatka MatejŠatka Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 34 PB 321 321 298 321
10 8 Paľo MartinPaľo Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 25 PB 318 316 318 318
11 24 Lehocký FilipLehocký Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 19 PB 318 318 305 318
12 11 Rašner MaximRašner Maxim
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 27 PB 318 294 318 318
13 17 Schön SebastianSchön Sebastian
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
15 15 41 PB 314 306 314 314
14 Vestenický VladimírVestenický Vladimír
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 37 PB 313 301 313 313
15 30 Snopko MartinSnopko Martin
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 32 PB 313 283 313 313
16 48 Živor MatejŽivor Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 40 PB 313 278 313 313
17 Kelemen TomášKelemen Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
15 15 14 PB 301 301 286 301
18 Ďurica OndrejĎurica Ondrej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 9 PB 296 296 275 296
19 70 Tkáč JánTkáč Ján
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 35 PB 288 288 227 288
20 45 Serej PatrikSerej Patrik
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 30 PB 287 287 263 287
21 42 König HugoKönig Hugo
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 16 PB 286 286 269 286
22 29 Oprenčák AdamOprenčák Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 24 PB 278 278 x 278
23 50 Cimerman DominikCimerman Dominik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 5 PB 277 277 249 277
24 53 Hipš TomášHipš Tomáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 12 PB 275 275 265 275
25 Vrbiniak MatúšVrbiniak Matúš
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 39 PB 275 275 257 275
26 Vanka SamuelVanka Samuel
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 36 PB 272 272 266 272
27 43 Lakota LeoLakota Leo
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 17 PB 268 268 267 268
28 Schotter MarkoSchotter Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 31 PB 262 231 262 262
29 28 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 3 PB 261 258 261 261
30 Lašák EwanLašák Ewan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 18 PB 261 251 261 261
31 64 Bukovec AndrejBukovec Andrej
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
13 13 4 PB 258 253 258 258
32 Babic AdamBabic Adam
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 1 PB 255 255 248 255
33 Jaroš AdamJaroš Adam
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 13 PB 251 251 208 251
MS Šak Tomᚊak Tomáš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
13 13 33 PB 249 226 249 249
35 Sarvaš MarekSarvaš Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
14 14 28 PB 247 247 226 247
36 Ďurica JánĎurica Ján
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 8 PB 246 237 246 246
37 Lichý JurajLichý Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 20 PB 241 241 224 241
38 Gaško JakubGaško Jakub
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 10 PB 238 238 232 238
39 52 Hipš ŠimonHipš Šimon
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 11 PB 233 233