<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia - Bratislavská latka 2024, memoriál Romana Moravca a Jaromíra Šimoneka - 23.ročník

Bratislava (3. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.08 0.130
2 133 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 07.11 0.182
3 258 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 07.38 0.227
4 5 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.46 0.184
154 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 06.84 0.148
2 157 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.85 0.149
3 211 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.18 0.175
4 70 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.48 0.170
5 207 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.19 0.190
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 06.84 0.148
2 157 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.85 0.149
3 134 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.08 0.130
4 133 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 07.11 0.182
5 211 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.18 0.175
6 258 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 07.38 0.227
7 5 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.46 0.184
8 70 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.48 0.170
9 207 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.19 0.190
154 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:54) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 06.93 0.136
2 134 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 07.04 0.179
3 211 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 07.08 0.125
4 133 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 07.09 0.182
5 124 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 07.16 0.167
6 156 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 07.25 0.204
7 259 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 07.33 0.159
8 258 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 07.40 0.211
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 15:51) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.15 0.144
2 156 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 07.26 0.189
3 215 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 07.52 0.195
4 257 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 07.60 0.169
5 288 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 07.75 0.156
6 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.84 0.155
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 15:51) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.37 0.194
2 7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.39 0.136
3 221 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.85 0.206
4 195 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 08.01 0.197
5 142 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 08.21 0.355
58 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.15 0.144
2 156 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 07.26 0.189
3 259 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.37 0.194
4 7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.39 0.136
5 215 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 07.52 0.195
6 257 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 07.60 0.169
7 288 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 07.75 0.156
8 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.84 0.155
9 221 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.85 0.206
10 195 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 08.01 0.197
11 142 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 08.21 0.355
58 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 DNS

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 15:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.12 Q 0.152
2 155 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.40 q 0.157
3 192 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.45 q 0.186
4 39 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 07.63 0.390
5 244 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.76 0.177
6 220 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.25 0.171
7 196 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.31 0.222
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 15:57) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.16 Q 0.137
2 261 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.30 q 0.172
3 152 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.50 q 0.164
4 68 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.71 0.180
5 6 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.88 0.153
6 8 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 07.89 0.156
7 87 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.29 0.257
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.2.2024 - 15:57) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 07.13 Q 0.166
2 254 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.26 q 0.163
3 181 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 07.50 0.149
4 260 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.52 0.200
5 264 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.00 0.158
6 31 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 08.14 0.170
7 179 Bartoš ŠimonBartoš Šimon 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.27 0.217
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 277 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.12 Q 0.152
2 245 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 07.13 Q 0.166
3 11 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.16 Q 0.137
4 254 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.26 q 0.163
5 261 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.30 q 0.172
6 155 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.40 q 0.157
7 192 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.45 q 0.186
8 152 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.50 q 0.164
8 181 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 07.50 0.149
10 260 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.52 0.200
11 39 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 07.63 0.390
12 68 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.71 0.180
13 244 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.76 0.177
14 6 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.88 0.153
15 8 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 07.89 0.156
16 264 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.00 0.158
17 31 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 08.14 0.170
18 220 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.25 0.171
19 179 Bartoš ŠimonBartoš Šimon 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.27 0.217
20 87 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.29 0.257
21 196 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.31 0.222

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:57) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 07.07 0.159
2 277 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 07.07 0.151
3 254 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 07.17 0.156
4 245 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.22 0.165
5 261 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 07.29 0.168
6 155 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.41 0.157
7 192 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 07.46 0.174
8 152 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.51 0.165
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.84 Q 0.146
2 193 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 07.91 Q 0.196
3 263 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.36 q 0.166
4 256 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.55 q 0.258
5 255 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.66 0.150
6 41 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.24 0.209
262 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.60 Q 0.171
2 61 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 07.66 Q 0.149
3 140 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 07.96 q 0.163
4 209 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.58 q 0.151
5 217 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.68 0.368
6 54 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 08.76 0.180
7 250 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 1 PB 09.19 0.233
8 71 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.57 0.194
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.60 Q 0.171
2 61 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 07.66 Q 0.149
3 141 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.84 Q 0.146
4 193 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 07.91 Q 0.196
5 140 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 07.96 q 0.163
6 263 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.36 q 0.166
7 256 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.55 q 0.258
8 209 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.58 q 0.151
9 255 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.66 0.150
10 217 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.68 0.368
11 54 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 PB 08.76 0.180
12 250 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 1 PB 09.19 0.233
13 41 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.24 0.209
14 71 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.57 0.194
262 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 07.54 0.154
2 141 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 SB 07.62 0.138
3 61 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.75 0.159
4 193 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 07.94 0.221
5 140 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.10 0.176
6 263 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 08.31 0.175
7 209 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 08.34 0.142
8 256 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.57 0.231
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.49 0.381
2 42 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.79 0.149
3 183 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.79 0.160
4 66 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.88 0.169
5 69 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.99 0.186
6 10 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.39 0.212
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.27 0.210
2 108 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 09.62 0.185
3 249 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 3 10.30 0.582
4 40 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.11 0.251
33 Vincze MatúšVincze Matúš 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.49 0.381
2 42 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.79 0.149
2 183 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.79 0.160
4 66 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.88 0.169
5 69 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.99 0.186
6 65 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.27 0.210
7 10 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.39 0.212
8 108 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 09.62 0.185
9 249 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 3 10.30 0.582
10 40 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.11 0.251
33 Vincze MatúšVincze Matúš 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.60 0.165
2 161 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.73 0.140
3 94 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.83 0.183
4 16 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.50 0.347
5 224 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.65 0.158
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.61 0.191
2 159 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.66 0.142
3 170 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.94 0.185
4 222 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.36 0.166
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.60 0.165
2 139 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.61 0.191
3 159 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.66 0.142
4 161 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.73 0.140
5 94 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.83 0.183
6 170 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.94 0.185
7 222 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.36 0.166
8 16 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.50 0.347
9 224 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.65 0.158

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 SB 07.50 0.163
2 159 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 07.56 0.186
3 161 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 07.65 0.149
4 139 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.65 0.180
5 20 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 07.80 0.198
6 170 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 07.86 0.157
7 94 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.89 0.206
8 164 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 07.95 0.158
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.90 0.157
2 200 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.01 0.202
3 230 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.12 0.351
4 172 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.18 0.215
5 205 Bryndziarová KristínaBryndziarová Kristína 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.45 0.148
6 91 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.46 0.184
7 166 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 08.74 0.346
8 99 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.75 0.182
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.81 0.278
2 163 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.96 0.127
3 137 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.38 0.335
4 59 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.39 0.347
5 234 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.43 0.243
6 147 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.77 0.403
7 187 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 08.93 0.143
8 88 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.06 0.187
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.81 0.278
2 164 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.90 0.157
3 163 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.96 0.127
4 200 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.01 0.202
5 230 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.12 0.351
6 172 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.18 0.215
7 137 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.38 0.335
8 59 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.39 0.347
9 234 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.43 0.243
10 205 Bryndziarová KristínaBryndziarová Kristína 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.45 0.148
11 91 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.46 0.184
12 166 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 08.74 0.346
13 99 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.75 0.182
14 147 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.77 0.403
15 187 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 08.93 0.143
16 88 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.06 0.187

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.92 Q 0.296
2 198 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.24 q 0.191
3 247 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.31 0.188
4 62 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 08.64 0.182
5 191 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.89 0.329
6 17 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.05 0.189
7 15 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.07 0.165
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.11 Q 0.201
2 233 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.16 q 0.153
3 97 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.49 0.258
4 206 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 08.58 0.222
5 272 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.99 0.358
6 35 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.09 0.481
7 239 Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.40 0.124
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.2.2024 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.16 Q 0.364
2 267 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.20 q 0.166
3 197 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.35 0.196
4 188 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.60 0.165
5 77 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.31 0.537
6 271 Jarábková NataliaJarábková Natalia 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.78 0.178
185 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.2.2024 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.27 Q 0.163
2 63 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 SB 08.28 q 0.199
3 171 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.42 0.181
4 184 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.43 0.177
5 82 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.86 0.165
6 75 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.20 0.203
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.92 Q 0.296
2 248 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.11 Q 0.201
3 233 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.16 q 0.153
3 92 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.16 Q 0.364
5 267 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.20 q 0.166
6 198 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.24 q 0.191
7 85 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.27 Q 0.163
8 63 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 SB 08.28 q 0.199
9 247 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.31 0.188
10 197 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.35 0.196
11 171 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.42 0.181
12 184 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.43 0.177
13 97 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.49 0.258
14 206 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 08.58 0.222
15 188 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.60 0.165
16 62 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 08.64 0.182
17 82 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.86 0.165
18 191 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.89 0.329
19 272 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.99 0.358
20 17 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.05 0.189
21 15 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.07 0.165
22 35 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.09 0.481
23 75 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.20 0.203
24 77 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.31 0.537
25 239 Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.40 0.124
26 271 Jarábková NataliaJarábková Natalia 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.78 0.178
185 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:48) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.02 0.201
2 267 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 08.15 0.310
3 248 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.18 0.193
4 92 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.21 0.242
5 233 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.22 0.180
6 198 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 08.31 0.216
7 63 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 08.33 0.184
8 85 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.35 0.307
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.07 Q 0.246
2 177 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.45 0.114
3 227 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.03 0.385
4 150 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.13 0.401
5 78 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.32 0.484
6 100 Bartková NinaBartková Nina 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.65 0.281
84 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.46 Q 0.324
2 57 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 08.46 0.150
3 34 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.73 0.180
4 104 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.98 0.373
5 101 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 09.39 0.203
6 151 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.46 0.240
7 186 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.57 0.195
8 36 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.92 0.413
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 08.15 Q 0.152
2 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 08.37 q 0.329
3 51 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.52 0.176
4 265 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.93 0.168
5 228 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.17 0.526
6 231 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.35 0.567
7 146 Renczés FanniRenczés Fanni 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.57 0.203
8 95 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.63 0.413
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.28 Q 0.172
2 96 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.39 q 0.173
3 76 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.61 0.183
4 173 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.77 0.192
5 103 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 08.90 0.332
6 45 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.21 0.475
7 106 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.44 0.424
8 268 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.64 0.526
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 3.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 243 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.12 Q 0.180
2 274 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 08.20 q 0.233
3 167 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.58 0.228
4 115 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 08.72 0.537
5 275 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.91 0.274
6 56 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 09.25 0.394
7 55 Pittelová NikoletaPittelová Nikoleta 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 09.81 0.193
8 102 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 10.12 0.477
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.07 Q 0.246
2 243 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.12 Q 0.180
3 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 08.15 Q 0.152
4 274 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 08.20 q 0.233
5 80 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.28 Q 0.172
6 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 08.37 q 0.329
7 96 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.39 q 0.173
8 177 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.45 0.114
9 81 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.46 Q 0.324
9 57 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 08.46 0.150
11 51 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.52 0.176
12 167 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.58 0.228
13 76 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.61 0.183
14 115 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 08.72 0.537
15 34 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.73 0.180
16 173 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.77 0.192
17 103 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 08.90 0.332
18 275 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.91 0.274
19 265 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.93 0.168
20 104 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.98 0.373
21 227 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.03 0.385
22 150 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.13 0.401
23 228 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.17 0.526
24 45 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.21 0.475
25 56 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 09.25 0.394
26 78 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.32 0.484
27 231 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.35 0.567
28 101 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 09.39 0.203
29 106 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.44 0.424
30 151 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.46 0.240
31 186 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.57 0.195
31 146 Renczés FanniRenczés Fanni 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.57 0.203
33 95 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.63 0.413
34 268 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.64 0.526
35 100 Bartková NinaBartková Nina 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.65 0.281
36 55 Pittelová NikoletaPittelová Nikoleta 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 09.81 0.193
37 36 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.92 0.413
38 102 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 10.12 0.477
84 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:51) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 07.98 0.176
2 128 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 SB 08.14 0.161
3 243 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.14 0.187
4 274 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 08.16 0.368
5 80 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 08.24 0.173
6 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 08.46 0.178
7 96 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.48 0.190
8 81 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.52 0.188
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.30 0.133
2 270 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 08.37 0.193
3 169 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.47 0.166
4 43 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.71 0.160
5 47 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.72 0.143
6 189 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.73 0.178
7 49 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 08.78 0.153
289 Chovanová KristínaChovanová Kristína 11 11 Športový klub ZávodŠportový klub Závod 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.90 0.545
2 90 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.91 0.242
3 46 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.09 0.383
4 14 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.11 0.549
5 48 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.13 0.170
6 144 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 PB 09.19 0.220
7 50 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.39 0.353
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 252 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 4 PB 09.28 0.187
2 225 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.32 0.339
3 114 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 09.48 0.224
4 113 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 09.52 0.190
5 251 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 2 PB 09.61 0.149
6 53 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.89 0.276
105 Skokanová AgnesSkokanová Agnes 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.16 0.200
2 269 Jaderková AnabelaJaderková Anabela 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.31 0.182
3 44 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.41 0.316
4 112 Mataninová Konečná SimonaMataninová Konečná Simona 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 PB 09.41 0.171
5 110 Horvathová HanaHorvathová Hana 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 10.14 0.281
6 111 Hrnčiarová BiankaHrnčiarová Bianka 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 10.33 0.268
7 266 Hajašová AdelaHajašová Adela 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.58 0.184
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.30 0.133
2 270 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 08.37 0.193
3 169 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.47 0.166
4 43 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.71 0.160
5 47 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.72 0.143
6 189 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.73 0.178
7 49 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 08.78 0.153
8 86 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.90 0.545
9 90 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.91 0.242
10 46 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.09 0.383
11 14 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.11 0.549
12 48 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.13 0.170
13 237 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.16 0.200
14 144 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 PB 09.19 0.220
15 252 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 4 PB 09.28 0.187
16 269 Jaderková AnabelaJaderková Anabela 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.31 0.182
17 225 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.32 0.339
18 50 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.39 0.353
19 44 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.41 0.316
19 112 Mataninová Konečná SimonaMataninová Konečná Simona 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 PB 09.41 0.171
21 114 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 09.48 0.224
22 113 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 09.52 0.190
23 251 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 2 PB 09.61 0.149
24 53 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.89 0.276
25 110 Horvathová HanaHorvathová Hana 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 10.14 0.281
26 111 Hrnčiarová BiankaHrnčiarová Bianka 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 10.33 0.268
27 266 Hajašová AdelaHajašová Adela 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.58 0.184
289 Chovanová KristínaChovanová Kristína 11 11 Športový klub ZávodŠportový klub Závod 1 DNS
105 Skokanová AgnesSkokanová Agnes 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 DNS

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 SB 08.95 0.175
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 3.2.2024 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09.37 0.205
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 07.80 0.135
2 180 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 SB 08.41 0.195
3 7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 08.62 0.176
4 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 09.08 0.175
5 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.97 0.175
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (so, 3.2.2024 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 07.88 0.154
2 180 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.48 0.157
3 7 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.69 0.167
4 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.10 0.194
5 2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.11 0.175
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (so, 3.2.2024 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 278 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.14 Q 0.194
2 261 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.45 Q 0.183
3 281 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.49 Q 0.147
4 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.58 q 0.149
5 277 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.67 q 0.155
6 11 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.79 q 0.145
7 6 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.02 q 0.189
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.50 0.177
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.65 0.158
3 6 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.14 0.169
278 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
281 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
277 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
11 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:39) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.48 0.147
2 140 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.54 0.170
3 149 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 09.55 0.216
4 210 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.65 0.129
262 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
212 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (so, 3.2.2024 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.08 Q 0.132
2 140 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.12 Q 0.151
3 61 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.25 Q 0.164
4 149 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.57 q 0.165
5 212 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.42 q 0.163
6 262 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.74 q 0.154
182 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 DQ 0.140
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 08.20 0.150
2 138 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 08.47 0.165
3 20 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.82 0.252
4 200 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 SB 08.87 0.191
5 242 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 09.09 0.196
6 235 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.33 0.183
172 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (so, 3.2.2024 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.30 0.185
2 138 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.66 0.167
3 242 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.25 0.232
4 235 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.00 0.181
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 3.2.2024 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.77 0.262
2 200 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.89 0.194
3 172 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.20 0.283
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.2.2024 - 14:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.22 0.429
2 9 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 10.40 0.182
3 10 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.98 0.199
4 3 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.88 0.196
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.83 0.151
2 47 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.39 0.154
3 49 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 10.47 0.320
4 169 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.61 0.178
5 18 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.80 0.355
6 189 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.84 0.180
7 23 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.05 0.189
8 43 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 11.57 0.190
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 12.10 0.172
2 24 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.23 0.407
3 53 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 12.33 0.259
4 50 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.84 0.180
5 48 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.01 0.249
6 44 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 13.03 0.425
119 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
105 Skokanová AgnesSkokanová Agnes 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 DNF 0.230
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.83 0.151
2 47 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.39 0.154
3 49 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 10.47 0.320
4 169 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.61 0.178
5 18 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.80 0.355
6 189 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.84 0.180
7 23 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.05 0.189
8 43 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 11.57 0.190
9 14 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 12.10 0.172
10 24 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.23 0.407
11 53 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 12.33 0.259
12 50 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.84 0.180
13 48 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 13.01 0.249
14 44 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 13.03 0.425
119 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
105 Skokanová AgnesSkokanová Agnes 12 12 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 DNF 0.230

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:28) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 09.16 0.193
2 21 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 SB 09.34 0.374
3 177 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 09.51 0.139
4 178 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 09.53 0.313
5 64 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 09.63 0.174
6 103 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 SB 10.10 0.336
7 240 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.43 0.357
232 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.372
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 14:27) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 09.12 Q 0.145
2 177 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.65 Q 0.135
3 178 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.66 q 0.261
4 64 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.83 q 0.232
5 265 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 10.60 0.219
6 173 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.65 0.407
7 100 Bartková NinaBartková Nina 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 11.65 0.407
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 14:27) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.65 Q 0.177
2 103 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 10.11 Q 0.321
3 21 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.26 q 0.219
4 240 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.41 q 0.279
5 13 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.57 0.156
6 223 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.03 0.180
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 127 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 09.12 Q 0.145
2 177 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.65 Q 0.135
2 232 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.65 Q 0.177
4 178 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.66 q 0.261
5 64 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.83 q 0.232
6 103 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 10.11 Q 0.321
7 21 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.26 q 0.219
8 240 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.41 q 0.279
9 13 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.57 0.156
10 265 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 10.60 0.219
11 173 Šimonová NatáliaŠimonová Natália 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.65 0.407
12 100 Bartková NinaBartková Nina 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 11.65 0.407
13 223 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.03 0.180

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 16:24) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 SB 08.78 0.780
2 286 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 08.87 0.216
3 201 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 SB 08.93 0.154
4 126 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.02 0.197
5 197 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 09.21 0.172
6 25 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.60 0.379
7 283 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 09.63 0.200
8 35 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.75 0.345
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.89 Q 0.202
2 201 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.10 Q 0.189
3 197 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.21 q 0.142
4 25 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.54 q 0.183
5 17 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 10.80 0.376
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.82 Q 0.149
2 190 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.86 Q 0.325
3 283 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.63 q 0.165
4 35 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 10.67 q 0.234
15 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNF 0.178
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.82 Q 0.149
2 190 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.86 Q 0.325
3 286 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.89 Q 0.202
4 201 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.10 Q 0.189
5 197 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.21 q 0.142
6 25 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.54 q 0.183
7 283 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.63 q 0.165
8 35 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 10.67 q 0.234
9 17 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 10.80 0.376
15 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNF 0.178

Skok do výšky - Muži

(so, 3.2.2024 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 155 160 165 170 175 180 185 190 195 201 204
1 214 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 PB 201 - - - - - - - o xo o xo o o xxo xxx
2 5 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 170 - - - - o o o o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 3.2.2024 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 155 160 165 170 175 180 185 190 195 200 205 210 214 218 221 224
1 244 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 7 PB 185 - - - - - - o o o o xo xxx
2 175 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 180 - - - - - o o o xo xo xxx
3 118 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 6 175 - - - - - o o o xxo xxx
4 202 Hergott HenrichHergott Henrich
Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati...
08 08 4 170 - o o o o o o xxo x
5 73 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 PB 155 o o o o xxo xxx
6 68 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 PB 150 o o xo xo xxx
279 Kučera PeterKučera Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 8 DNS
67 Holts TimofijHolts Timofij
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 3.2.2024 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 155 160 165 170 175 180 185 190 195 200 205 210 214 218 221 224
1 117 Buzaši MarekBuzaši Marek
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 3 155 o o o o xo xxx
2 193 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 4 150 - - xo o xxx
3 61 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 1 PB 145 o o o xxx
263 Vričan ArturVričan Artur
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 2 DNS
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 3.2.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 140 145 148 151 153 155 157 159 161 163 165 167 169 171
1 66 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 3 PB 145 - o o o o xo o xxo xxx
2 9 Straský ViliamStraský Viliam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 4 PB 145 o o o o o xo xo xxo xxx
3 3 Farkaš DavidFarkaš David
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 PB 125 xo xo o o xxx
4 287 Beluš DominikBeluš Dominik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
11 11 1 PB 120 o o o xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 3.2.2024 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 178 181 183 185 187 189 191 193
1 199 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 2 165 - - - - - - o o o o xxx
136 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 DNS
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 3.2.2024 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 178 181 183 185 187 189 191 193
1 20 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 PB 165 - - - - o o o o o xo xxx
2 122 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 160 - - - - - o o o xo xxx
3 88 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 150 - - - - o o o xxx
4 187 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 1 PB 150 - - - xo o xo xxo xxx
137 Perončíková PaulaPerončíková Paula
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 3.2.2024 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 178 181 183 185 187 189 191 193
1 98 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 160 - - - - - - o o xxo xxx
2 97 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 155 - - - - - o o xo xxx
3 285 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 5 155 - - - - o xo o xxo xxx
4 15 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 140 o o xo o o xxx
5 191 Zíšková TatianaZíšková Tatiana
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 4 135 - - o o xxx
6 25 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 PB 130 o o o xxx
83 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 DNS r
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 3.2.2024 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 178 181 183 185 187 189 191 193
1 93 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 155 - - - - o o o o xxx
2 74 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 1 PB 155 o o o o o o xo xo xxx
3 79 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 155 - - o o o o xxo xo xxx
4 103 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 10 145 - - o o o o xxx
5 121 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 11 140 - - - xo o xxx
6= 178 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 140 - - o o xxo xxx
6= 13 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 9 140 o o o o xxo xxx
8 241 Šoucová EmaŠoucová Ema
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 3 PB 135 o o o o xxx
9= 240 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 PB 135 o o xo o xxx
9= 21 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 PB 135 - o xo o xxx
11 231 Chrenová VeronikaChrenová Veronika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 7 135 o o o xxo xxx
12 51 Slimáková NikolSlimáková Nikol
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 6 130 o o o xxx
13 95 Lopatková DorotaLopatková Dorota
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 2 PB 120 o xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 3.2.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 145 148 151 153 155 157 159 161 163 165 167 169
1 123 Velikova KarolínaVelikova Karolína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 12 PB 151 - - o o o o o o o o xxo xxx
2 22 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 11 145 o o o o o o o o o xxx
3 52 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 8 PB 135 - o o o o o xo xxx
4 289 Chovanová KristínaChovanová Kristína
Športový klub ZávodŠportový klub Závod
11 11 10 135 - - o o o o xxo xxx
5 24 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 5 PB 130 - o o o o xo xxx
6 119 Kubišová BiankaKubišová Bianka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 9 130 o o o o xo xxo xxx
7 18 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 4 PB 125 o xxo o o o xxx
8 89 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 7 125 o o o xxo xo xxx
9 23 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 6 115 o o o xxx
10 229 Hliváková EliškaHliváková Eliška
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 1 PB 115 xo o xo xxx
11 105 Skokanová AgnesSkokanová Agnes
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
12 12 3 PB 105 xxo r
37 Pálková AničkaPálková Anička
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 2 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 3.2.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 250 270 280 290 350 360 370 380 390 400 410 420 430 440 450 460 470 480 490 504
1 276 Antalec AdamAntalec Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 4 480 - - - - - - - - - - - - - xxo - o - o - xxx
2 204 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 3 SB 440 - - - - - - - - - - o xxo o xxo xxx
3 131 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 2 360 - - - - xo xo xxx
4 280 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 280 o xo xo xx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 3.2.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 250 270 290 310 320 330 340 350 360 370 420 430 440 450 460 470 480 490
1 165 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 480 - - - - - - - - - - o - - o o - xo xxx
2 2 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 290 o o o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 3.2.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 250 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 400 410
1 278 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 400 - - - - - - o o o o o o o xo xxx
2 281 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 5 370 - - - - - - o o o o xxo xxo xxx
3 125 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 PB 360 - - o xo o o o o o o o xxx
4 176 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 330 o xo o o o xo xxo o xxr
5 26 Tököly FilipTököly Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 290 o xxo o o xxx
6 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 280 o o o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 3.2.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 180 200 210 220 230 240 250 260 270 280
1 117 Buzaši MarekBuzaši Marek
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 5 PB 220 o o o o o xxx
2 212 Horváth JonášHorváth Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 2 PB 180 o o xxx
3 213 Huorka ViliamHuorka Viliam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 3 PB 180 o xo xx
217 Ondreáš JakubOndreáš Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 NM xxx
209 Baláž JakubBaláž Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 3.2.2024 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330
1 284 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 5 330 - - - - - o - o xo o o o xxx
2 174 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 310 - - o - o o o - xo o xxx
3 135 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 280 - - - - o o xxo xxx
4 27 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 260 o o xxo xo xo xxx
60 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 3.2.2024 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330
1 282 Boľošová LianaBoľošová Liana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 3 320 - - - - - - o o o xxo o xxx
2 168 Drugdová DianaDrugdová Diana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 PB 260 o o o xxo xo xxx
285 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 2 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 3.2.2024 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 180 200 210 220 230 240
1= 232 Kasanová NatašaKasanová Nataša
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 3 PB 210 o o o o xxx
1= 28 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 4