<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá oblastí - AZB

Bratislava (11. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2024 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.34 qA
2 7 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.41 qA
3 187 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 07.42 qA
4 548 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 07.63 qA
5 158 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 08.16 qB
6 157 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 10.67 qB
224 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2024 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.24 qA
2 223 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.48 qA
3 9 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.50 qA
4 424 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 07.64 qA
5 524 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.65 qB
6 422 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 07.95 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.24 qA
2 11 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.34 qA
3 7 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.41 qA
4 187 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 07.42 qA
5 223 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.48 qA
6 9 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.50 qA
7 548 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 07.63 qA
8 424 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 07.64 qA
9 524 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.65 qB
10 422 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 07.95 qB
11 158 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 08.16 qB
12 157 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 10.67 qB
224 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2024 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 07.31
2 7 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.47
3 187 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.54
4 223 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.55
5 548 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 SB 07.62
84 Loch Lukáš SamuelLoch Lukáš Samuel 03 03 UKF Nitra CUKF Nitra C 1 DNS
9 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
85 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 UKF Nitra CUKF Nitra C 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2024 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 07.21
2 424 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.73
3 422 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 07.90
4 158 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 SB 08.15
5 157 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 10.68
524 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.25
2 519 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 07.26
3 315 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.45
4 526 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.52
5 192 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 07.58
6 119 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 07.68
7 385 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1 07.69
6 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2024 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.17 q
2 192 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 07.57 q
3 119 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 07.58 q
4 385 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2 07.64 q
5 181 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.23
6 529 Ševela JakubŠevela Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.67
98 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2024 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 519 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.41 q
2 182 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 07.75
3 10 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.86
4 421 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 7 PB 08.07
5 322 Krajčír DominikKrajčír Dominik 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.77
272 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2024 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 315 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.42 q
2 526 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.49 q
3 6 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 07.53 q
4 12 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.83
5 252 Németh RichardNémeth Richard 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 07.98
6 405 Hlivák JakubHlivák Jakub 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.31
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.17 q
2 519 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.41 q
3 315 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.42 q
4 526 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.49 q
5 6 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 07.53 q
6 192 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 07.57 q
7 119 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 07.58 q
8 385 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2 07.64 q
9 182 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 07.75
10 12 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 07.83
11 10 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.86
12 252 Németh RichardNémeth Richard 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 07.98
13 421 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 7 PB 08.07
14 181 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.23
15 529 Ševela JakubŠevela Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.67
16 322 Krajčír DominikKrajčír Dominik 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.77
17 405 Hlivák JakubHlivák Jakub 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.31
98 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DQ
272 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 518 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 07.54
2 402 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.64
3 530 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.74
4 190 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.83
5 186 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 07.84
6 319 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.08
7 5 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.19
8 531 Vašíček MichalVašíček Michal 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.25
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 518 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.58 q
2 531 Vašíček MichalVašíček Michal 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.14 q
3 270 Lehoťan MartinLehoťan Martin 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 08.32
4 401 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.40
5 528 Porubský MartinPorubský Martin 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.43
6 253 Sasinek SorenSasinek Soren 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 08.66
7 415 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.69
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 402 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 07.60 q
2 319 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.04 q
3 521 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.45
4 411 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.51
5 19 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.58
6 276 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 09.62
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 530 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.73 q
2 5 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.06 q
3 527 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.49
4 13 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.56
5 418 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.58
6 327 Tamáši RomanTamáši Roman 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.63
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 07.79 q
2 186 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 07.84 q
3 179 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.60
4 520 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.82
5 407 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.85
6 191 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.12
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 518 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.58 q
2 402 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 07.60 q
3 530 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 07.73 q
4 190 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 07.79 q
5 186 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 07.84 q
6 319 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.04 q
7 5 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.06 q
8 531 Vašíček MichalVašíček Michal 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.14 q
9 270 Lehoťan MartinLehoťan Martin 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 08.32
10 401 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.40
11 528 Porubský MartinPorubský Martin 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.43
12 521 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.45
13 527 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.49
14 411 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.51
15 13 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.56
16 19 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.58
16 418 Pelikán PeterPelikán Peter 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.58
18 179 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.60
19 253 Sasinek SorenSasinek Soren 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 08.66
20 415 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.69
21 520 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.82
22 407 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.85
23 191 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.12
24 276 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 09.62
25 327 Tamáši RomanTamáši Roman 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.63

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.47
2 14 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.62
3 127 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.68
4 58 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 08.70
5 413 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.90
6 180 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.90
7 183 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.05
8 301 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 08.93
2 228 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 08.99
MS 167 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.14
4 59 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 09.16
5 15 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.26
6 400 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.32
7 22 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.34
8 125 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.60
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.28
2 514 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 7 PB 09.40
3 4 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.41
4 293 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 09.46
5 492 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 PB 09.50
6 288 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 8 PB 09.68
416 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.49
2 117 Koršňák MichalKoršňák Michal 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.23
3 512 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 5 10.43
4 289 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 7 PB 10.62
5 313 Halčák AlexanderHalčák Alexander 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.79
6 494 Prísečan PeterPrísečan Peter 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 11.67
404 Galovič LukášGalovič Lukáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.47
2 14 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.62
3 127 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.68
4 58 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 08.70
5 413 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.90
5 180 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.90
7 292 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 08.93
8 228 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 08.99
9 183 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.05
10 301 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.09
11 167 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.14
12 59 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 09.16
13 15 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.26
14 312 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.28
15 400 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.32
16 22 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.34
17 514 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 7 PB 09.40
18 4 Ambruš JurajAmbruš Juraj 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.41
19 293 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 09.46
20 102 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.49
21 492 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 PB 09.50
22 125 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.60
23 288 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 8 PB 09.68
24 117 Koršňák MichalKoršňák Michal 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.23
25 512 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 5 10.43
26 289 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 7 PB 10.62
27 313 Halčák AlexanderHalčák Alexander 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.79
28 494 Prísečan PeterPrísečan Peter 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 11.67
416 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
404 Galovič LukášGalovič Lukáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 07.57
2 43 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.91
3 362 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 07.93
4 221 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.05
5 467 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.21
6 533 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.24
7 537 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.45
365 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 11.2.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 08.90
554 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
551 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
460 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
449 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2024 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.60 qA
2 362 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.96 qA
3 221 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.04 qA
4 449 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.52 qB
5 551 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.59 qB
6 330 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 08.91 qB
7 554 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.99 qB
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2024 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.83 qA
2 365 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.88 qA
3 467 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.15 qA
4 533 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.15 qA
5 537 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.43 qA
6 460 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.68 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.60 qA
2 43 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.83 qA
3 365 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.88 qA
4 362 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 07.96 qA
5 221 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.04 qA
6 467 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.15 qA
6 533 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.15 qA
8 537 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.43 qA
9 449 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.52 qB
10 551 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.59 qB
11 460 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.68 qB
12 330 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 08.91 qB
13 554 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.99 qB

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2024 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 08.12 q
2 54 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 08.54 q
3 33 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.66 q
4 538 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.92
5 211 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.01
MS 386 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 09.23
7 459 Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.32
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2024 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 451 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.35 q
2 338 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.46 q
3 212 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.56 q
4 109 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 08.84
5 40 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.01
6 198 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.09
434 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2024 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.35 q
2 218 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.37 q
3 235 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.73
4 38 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.90
5 195 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.94
6 329 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.17
7 540 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.29
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 08.12 q
2 451 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.35 q
2 56 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.35 q
4 218 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.37 q
5 338 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.46 q
6 54 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 08.54 q
7 212 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.56 q
8 33 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.66 q
9 235 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.73
10 109 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 08.84
11 38 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.90
12 538 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.92
13 195 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.94
14 211 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.01
14 40 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.01
16 198 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.09
17 329 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.17
18 386 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 09.23
19 540 Pomykaczová AdelaPomykaczová Adela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.29
20 459 Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.32
434 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 08.08
2 451 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.40
3 218 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.45
4 54 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 08.54
5 212 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 SB 08.54
6 338 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.57
7 33 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.70
56 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.96
2 480 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.13
3 207 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 08.25
4 44 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 08.29
5 541 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.32
6 35 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 08.43
7 210 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.47
8 150 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.50
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 11.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.90 q
2 266 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 08.52
3 237 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08.63
4 442 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.92
5 29 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 09.00
6 437 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.07
7 344 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.31
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 11.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.32 q
2 35 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.43 q
3 104 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 08.63
4 53 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.02
5 202 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.19
6 63 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 09.31
478 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 11.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 480 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.12 q
2 201 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.51
3 263 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 08.88
4 546 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.14
5 112 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.15
6 204 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.29
7 199 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.56
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 11.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 541 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.29 q
2 355 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.57
3 366 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.64
4 429 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.78
5 354 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.92
6 64 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 09.26
MS 170 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.69
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 11.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.28 q
2 448 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 4 08.62
3 238 Marková KristínaMarková Kristína 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.76
4 51 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.94
5 205 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.05
6 137 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.28
7 79 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 09.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 11.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.43
2 217 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.54
3 146 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.80
4 439 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.35
5 446 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48
6 262 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 09.87
7 50 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 10.16
468 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 11.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.42 q
2 150 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.43 q
3 331 Bayerová OlíviaBayerová Olívia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.13
4 48 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.31
5 456 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.38
295 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS
455 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
463 Ondrejková JohanaOndrejková Johana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.90 q
2 480 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.12 q
3 207 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.28 q
4 541 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.29 q
5 44 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.32 q
6 210 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.42 q
7 35 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.43 q
7 39 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.43
7 150 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.43 q
10 201 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.51
11 266 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 08.52
12 217 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.54
13 355 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.57
14 448 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 4 08.62
15 237 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08.63
15 104 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 08.63
17 366 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.64
18 238 Marková KristínaMarková Kristína 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.76
19 429 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.78
20 146 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.80
21 263 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 08.88
22 442 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.92
22 354 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.92
24 51 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.94
25 29 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 09.00
26 53 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.02
27 205 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.05
28 437 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.07
29 331 Bayerová OlíviaBayerová Olívia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.13
30 546 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.14
31 112 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.15
32 202 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.19
33 64 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 09.26
34 137 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.28
35 204 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.29
36 344 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.31
36 63 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 09.31
36 48 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.31
39 439 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.35
40 456 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.38
41 446 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48
42 199 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.56
43 170 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.69
44 262 Pavlikovská NinaPavlikovská Nina 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 09.87
45 79 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 09.92
46 50 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 10.16
478 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
468 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
295 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS
455 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
463 Ondrejková JohanaOndrejková Johana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 536 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.21
2 336 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.30
3 45 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.35
4 31 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.64
5 129 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.70
6 443 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.75
MS 87 Šmerdová SimonaŠmerdová Simona 13 13 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 08.82
8 145 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.85
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 08.70
2 220 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.83
3 454 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.97
4 141 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.02
5 134 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.04
6 36 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.05
7 144 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.11
8 41 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.17
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 517 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 6 PB 09.01
2 42 Roobová MarcelaRoobová Marcela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.14
3 71 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 09.28
MS 177 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.31
5 214 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.32
6 148 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.36
7 131 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 09.42
135 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 11.2.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.25
2 340 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.43
3 349 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.50
4 75 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 09.55
5 74 Pavlíková LauraPavlíková Laura 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 09.56
6 474 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 7 09.61
7 155 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.87
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 11.2.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 215 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.35
2 267 Špindorová LauraŠpindorová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 09.74
3 367 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.74
4 473 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.84
5 209 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.85
6 464 Orfánusová DianaOrfánusová Diana 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.86
7 358 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 11.2.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Tokárová TerezaTokárová Tereza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.68
2 70 Kultanová PatríciaKultanová Patrícia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 09.81
3 334 Brutenič TjašaBrutenič Tjaša 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.05
4 435 Forró BarboraForró Barbora 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.09
5 535 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.14
6 475 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.17
7 352 Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 11.2.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 PB 09.44
2 143 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.71
3 347 Klimovská AdrianaKlimovská Adriana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.20
4 260 Gulášová HanaGulášová Hana 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 10.63
5 279 Delaneuville ElizaDelaneuville Eliza 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.83
6 515 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 4 PB 10.85
440 Hammerová AnežkaHammerová Anežka 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 536 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.21
2 336 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.30
3 45 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.35
4 31 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.64
5 129 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.70
5 265 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 08.70
7 443 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.75
8 87 Šmerdová SimonaŠmerdová Simona 13 13 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2 08.82
9 220 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.83
10 145 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.85
11 454 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.97
12 517 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 6 PB 09.01
13 141 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.02
14 134 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.04
15 36 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.05
16 144 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.11
17 42 Roobová MarcelaRoobová Marcela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.14
18 41 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 09.17
19 197 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.25
20 71 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 09.28
21 177 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.31
22 214 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.32
23 215 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.35
24 148 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.36
25 131 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 09.42
26 340 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.43
27 239 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 PB 09.44
28 349 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.50
29 75 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 09.55
30 74 Pavlíková LauraPavlíková Laura 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 09.56
31 474 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 7 09.61
32 219 Tokárová TerezaTokárová Tereza 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.68
33 143 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.71
34 267 Špindorová LauraŠpindorová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 09.74
34 367 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.74
36 70 Kultanová PatríciaKultanová Patrícia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 09.81
37 473 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.84
38 209 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 09.85
39 464 Orfánusová DianaOrfánusová Diana 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.86
40 155 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.87
41 334 Brutenič TjašaBrutenič Tjaša 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.05
42 435 Forró BarboraForró Barbora 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.09
43 358 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.13
44 535 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.14
45 475 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.17
46 347 Klimovská AdrianaKlimovská Adriana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.20
47 260 Gulášová HanaGulášová Hana 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 10.63
48 352 Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.76
49 279 Delaneuville ElizaDelaneuville Eliza 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.83
50 515 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 4 PB 10.85
135 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS
440 Hammerová AnežkaHammerová Anežka 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.06
2 116 Haluska TomášHaluska Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.20
3 314 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.25
4 57 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 09.28
5 490 Krafčík TomášKrafčík Tomáš 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 PB 09.49
6 290 Mazúch MatúšMazúch Matúš 13 13 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 09.61
7 100 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.71
MS 168 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.73
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 482 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 09.43
2 61 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 PB 09.58
3 122 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.77
4 311 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.89
5 513 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 TrackademyTrackademy 7 PB 09.92
6 20 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.55
7 304 Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.56
291 Simon AllanSimon Allan 13 13 Longital sport clubLongital sport club 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 486 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 10.13
2 275 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 10.23
3 60 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 10.29
4 23 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.37
5 498 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.48
6 121 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 10.57
7 501 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 11.44
8 21 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.54
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 488 Jasnický MatúšJasnický Matúš 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 PB 10.29
2 128 Valčák MatejValčák Matej 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.43
3 328 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.92
4 491 Kurucz MatiasKurucz Matias 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 PB 10.93
5 496 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 11.15
6 324 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.74
7 499 Šugra MarkoŠugra Marko 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 PB 11.90
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 303 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.79
2 485 Bodon PeterBodon Peter 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 10.94
3 493 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 PB 11.81
4 250 Košovský PeterKošovský Peter 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 PB 11.83
5 321 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.96
6 307 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.28
7 309 Gálik SamuelGálik Samuel 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 12.48
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 09.31
2 417 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 5 PB 09.33
3 369 Capek TimotejCapek Timotej 13 13 Realiz sport teamRealiz sport team 6 10.29
4 62 Zeleňák JonášZeleňák Jonáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 11.53
5 101 Kučera MarkusKučera Markus 16 16 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.81
6 306 Brieška DamiánBrieška Damián 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.27
99 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.86
2 495 Reháček AndrejReháček Andrej 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 10.70
3 389 Jančovič DávidJančovič Dávid 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 PB 11.33
4 489 Kosář DávidKosář Dávid 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 11.38
5 483 Balandi JurajBalandi Juraj 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 11.63
6 500 Wirdzek SamuelWirdzek Samuel 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 12.10
7 392 Stránsky MichalStránsky Michal 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 12.26
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 390 Krištof FilipKrištof Filip 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 10.32
MS 92 Škorík ŠimonŠkorík Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.38
3 124 Novák AlexNovák Alex 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.38
4 273 Čatloš AdamČatloš Adam 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.43
5 403 Bódy TeodorBódy Teodor 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.90
MS 93 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 11.06
7 123 Moravčík RomanMoravčík Roman 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.70
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 11.2.2024 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.06
2 368 Amirineni Sam ShantanuAmirineni Sam Shantanu 14 14 Realiz sport teamRealiz sport team 5 10.23
3 118 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.43
4 523 Matejka JakubMatejka Jakub 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.50
5 373 Valent LukasValent Lukas 15 15 Realiz sport teamRealiz sport team 2 10.70
MS 91 Bartoš EduardBartoš Eduard 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.73
7 532 Žanony AdamŽanony Adam 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.95
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.06
2 116 Haluska TomášHaluska Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.20
3 314 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.25
4 57 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 09.28
5 249 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 09.31
6 417 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 5 PB 09.33
7 482 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 09.43
8 490 Krafčík TomášKrafčík Tomáš 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 PB 09.49
9 61 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 PB 09.58
10 290 Mazúch MatúšMazúch Matúš 13 13 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 09.61
11 100 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.71
12 168 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.73
13 122 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.77
14 120 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.86
15 311 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.89
16 513 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 TrackademyTrackademy 7 PB 09.92
17 115 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.06
18 486 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 10.13
19 275 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 10.23
19 368 Amirineni Sam ShantanuAmirineni Sam Shantanu 14 14 Realiz sport teamRealiz sport team 5 10.23
21 60 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 10.29
21 488 Jasnický MatúšJasnický Matúš 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 PB 10.29
21 369 Capek TimotejCapek Timotej 13 13 Realiz sport teamRealiz sport team 6 10.29
24 390 Krištof FilipKrištof Filip 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 10.32
25 23 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.37
26 92 Škorík ŠimonŠkorík Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.38
26 124 Novák AlexNovák Alex 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.38
28 128 Valčák MatejValčák Matej 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.43
28 273 Čatloš AdamČatloš Adam 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.43
28 118 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.43
31 498 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.48
32 523 Matejka JakubMatejka Jakub 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.50
33 20 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.55
34 121 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 10.57
35 495 Reháček AndrejReháček Andrej 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 10.70
35 373 Valent LukasValent Lukas 15 15 Realiz sport teamRealiz sport team 2 10.70
37 91 Bartoš EduardBartoš Eduard 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.73
38 303 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.79
39 403 Bódy TeodorBódy Teodor 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.90
40 328 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.92
41 491 Kurucz MatiasKurucz Matias 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 PB 10.93
42 485 Bodon PeterBodon Peter 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 10.94
43 532 Žanony AdamŽanony Adam 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.95
44 93 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 11.06
45 496 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 11.15
46 389 Jančovič DávidJančovič Dávid 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 PB 11.33
47 489 Kosář DávidKosář Dávid 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 11.38
48 501 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 11.44
49 62 Zeleňák JonášZeleňák Jonáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 11.53
50 21 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.54
51 304 Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.56
52 483 Balandi JurajBalandi Juraj 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 11.63
53 324 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.74
54 493 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 PB 11.81
54 101 Kučera MarkusKučera Markus 16 16 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.81
56 250 Košovský PeterKošovský Peter 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 PB 11.83
57 499 Šugra MarkoŠugra Marko 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 PB 11.90
58 321 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.96
59 500 Wirdzek SamuelWirdzek Samuel 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 12.10
60 392 Stránsky MichalStránsky Michal 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 12.26
61 306 Brieška DamiánBrieška Damián 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.27
62 307 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.28
63 309 Gálik SamuelGálik Samuel 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 12.48
64 123 Moravčík RomanMoravčík Roman 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.70
291 Simon AllanSimon Allan 13 13 Longital sport clubLongital sport club 8 DNS
99 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.69
2 49 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.81
MS 245 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.24
4 67 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 09.42
5 25 Baďurová NatáliaBaďurová Natália 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.58
6 149 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 09.70
7 132 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 09.75
MS 246 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 09.37
2 450 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.73
3 66 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 10.03
MS 175 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.08
5 108 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.19
6 77 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 10.22
7 458 Martišová PaulaMartišová Paula 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.22
MS 176 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 09.51
2 136 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.06
MS 169 Antoliková EmíliaAntoliková Emília 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.30
4 286 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.40
5 363 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.44
6 30 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.45
MS 173 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.54
8 296 Mazúchová SlávkaMazúchová Slávka 15 15 Longital sport clubLongital sport club 4 10.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 09.96
2 105 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 09.97
3 32 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.99
4 445 Chrenová SilviaChrenová Silvia 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.23
5 27 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.47
MS 174 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.55
7 153 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.56
8 231 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 11.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 428 Badinská EmaBadinská Ema 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.99
2 151 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 10.12
3 133 Hlušková AlicaHlušková Alica 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 10.16
4 46 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.33
5 258 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 10.39
6 52 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.70
7 76 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 10.74
MS 171 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.87
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 345 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.66
2 436 Gajdošová AlexandraGajdošová Alexandra 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.74
3 479 Štrbáková OlíviaŠtrbáková Olívia 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.79
MS 244 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.79
5 147 Ralbovská LíviaRalbovská Lívia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 10.91
MS 172 Hübnerová KatarínaHübnerová Katarína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.19
7 294 Borsíková LesanaBorsíková Lesana 16 16 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 11.20
113 Zimulova ChiaraZimulova Chiara 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.45
2 261 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 10.70
3 469 Príkopská AlžbetaPríkopská Alžbeta 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 11.10
4 452 Kudlejová ViktóriaKudlejová Viktória 16 16 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 2 PB 11.25
5 236 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 11.25
6 503 Dovičovičová ElaDovičovičová Ela 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 PB 11.57
7 280 Formánková ZuzanaFormánková Zuzana 16 16 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 11.59
8 346 Khomiakova AlisaKhomiakova Alisa 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Gerezdesová HanaGerezdesová Hana 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.00
2 139 Končal MiaKončal Mia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.22
3 350 Krajecová KarolínaKrajecová Karolína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.49
4 156 Ženišová ZinaŽenišová Zina 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.77
5 130 Dršková AdelaDršková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.79
6 256 Belianová ViktoriaBelianová Viktoria 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 11.01
7 351 Lackovičová Lily AnnaLackovičová Lily Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 11.52
8 477 Stresková SabinaStresková Sabina 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 12.30
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Rohaľová LeaRohaľová Lea 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.75
2 511 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 10.19
3 545 Urbanová EmilyUrbanová Emily 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 10.40
4 65 Heyderová SáraHeyderová Sára 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 10.43
5 506 Potančoková EvaPotančoková Eva 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 11.15
6 380 Kostyleva AnastasiiaKostyleva Anastasiia 15 15 Realiz sport teamRealiz sport team 6 11.39
7 376 Búzeková LindaBúzeková Linda 15 15 Realiz sport teamRealiz sport team 5 11.44
8 297 Palajova ViktoriaPalajova Viktoria 16 16 Longital sport clubLongital sport club 3 16.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 10 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 509 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 PB 09.99
MS 96 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 10.07
3 227 Odehnalová EliškaOdehnalová Eliška 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 10.35
4 80 Zeleňáková ElianaZeleňáková Eliana 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 10.90
5 507 Spálová AlicaSpálová Alica 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 12.14
6 504 Mlynárová HanaMlynárová Hana 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 12.84
7 505 Mlynárová LenaMlynárová Lena 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 13.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 10.30
2 200 Horňáková DianaHorňáková Diana 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.45
3 216 Spišáková TheaSpišáková Thea 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 10.50
4 284 Podhradská HanaPodhradská Hana 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.66
5 278 Cintulová OlíviaCintulová Olívia 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 10.70
6 277 Cintulová LindaCintulová Linda 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.96
7 393 Hodorová HanaHodorová Hana 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 11.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 397 Sedláková AnikaSedláková Anika 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 09.91
MS 94 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.09
MS 95 Neslušanová AlžbetkaNeslušanová Alžbetka 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 10.23
4 395 Mešová Laura DanielaMešová Laura Daniela 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 10.28
5 430 Belošovičová AdelaBelošovičová Adela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.49
6 396 Pásztó LilianaPásztó Liliana 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 10.95
7 287 Ščibranyová MiroslavaŠčibranyová Miroslava 15 15 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 11.94
Celkom 7 pretekárov
Beh 13 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Kosmálová LeaKosmálová Lea 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.84
2 465 Orgonová DianaOrgonová Diana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.86
3 394 Kovalová LeaKovalová Lea 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 11.52
4 360 Seresová ŠarlotaSeresová Šarlota 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.82
5 378 Dadajová ViktóriaDadajová Viktória 16 16 Realiz sport teamRealiz sport team 5 12.29
453 Kurilová OlíviaKurilová Olívia 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
466 Paulenová MilaPaulenová Mila 14 14 AO TJ Slávia STU Bratislava AAO TJ Slávia STU Bratislava A 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 14 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Míková AdelaMíková Adela 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.49
2 28 Diviaková NatáliaDiviaková Natália 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.67
3 339 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.07
4 382 Lukežičová NaďaLukežičová Naďa 16 16 Realiz sport teamRealiz sport team 7 11.50
5 384 Tonkovičová JúliaTonkovičová Júlia 15 15 Realiz sport teamRealiz sport team 8 11.82
6 379 Kevélyová TimeaKevélyová Timea 14 14 Realiz sport teamRealiz sport team 6 12.22
7 381 Kubinská NinaKubinská Nina 14 14 Realiz sport teamRealiz sport team 3 13.03
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 337 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.69
2 49 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.81
3 245 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.24
4 68 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 PB 09.37
5 67 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 09.42
6 69 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 PB 09.51
7 25 Baďurová NatáliaBaďurová Natália 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.58
8 149 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 09.70
9 450 Kollárová ElaKollárová Ela