<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu, st. žiactva, juniorov a dospelých

Bratislava (10. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 11:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 07.22 Q 0.156
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 07.31 q 0.157
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 07.33 q 0.163
4 162 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.58 0.205
5 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 07.80 0.156
6 158 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 SB 07.88 0.177
Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ 16.8 0.031
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 11:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 06.95 Q 0.165
2 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.39 q 0.219
3 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.50 0.181
4 161 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 07.78 0.184
5 263 Vozárik MichaelVozárik Michael 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.02 0.275
6 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 08.08 0.154
7 Keve ÁbelKeve Ábel 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.14 0.168
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 11:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 06.92 Q 0.156
2 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.43 0.133
3 160 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.49 0.294
4 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 07.62 0.156
5 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.07 0.344
6 164 Varga TomášVarga Tomáš 76 76 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.34 0.280
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 10.2.2024 - 11:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 06.86 0.159
2 159 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 07.07 Q 0.173
3 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.15 q 0.188
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 07.54 0.153
5 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 07.60 0.174
6 Raček AlexanderRaček Alexander 01 01 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.04 0.183
7 165 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 SB 08.06 0.180
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 06.86 0.159
2 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 06.92 Q 0.156
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 06.95 Q 0.165
4 159 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 07.07 Q 0.173
5 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.15 q 0.188
6 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 07.22 Q 0.156
7 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 07.31 q 0.157
8 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 07.33 q 0.163
9 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.39 q 0.219
10 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.43 0.133
11 160 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.49 0.294
12 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 07.50 0.181
13 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 07.54 0.153
14 162 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.58 0.205
15 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 07.60 0.174
16 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 07.62 0.156
17 161 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7 07.78 0.184
18 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 07.80 0.156
19 158 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 SB 07.88 0.177
20 263 Vozárik MichaelVozárik Michael 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.02 0.275
21 Raček AlexanderRaček Alexander 01 01 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.04 0.183
22 165 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 SB 08.06 0.180
23 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.07 0.344
24 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 08.08 0.154
25 Keve ÁbelKeve Ábel 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.14 0.168
26 164 Varga TomášVarga Tomáš 76 76 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.34 0.280
Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ 16.8 0.031

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 06.81 0.135
2 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 06.90 0.157
3 159 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 07.04 0.157
4 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.15 0.153
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 07.29 0.177
6 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 07.33 0.150
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.35 0.179
8 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.39 0.199
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.17 0.138
2 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 07.20 0.144
3 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8 PB 07.51 0.202
4 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 07.71 0.157
5 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.77 0.173
6 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.03 0.172
7 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.10 0.166
Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ 16.8 -0.054
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 07.15 Q 0.154
MS 148 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 07.44 0.194
3 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 07.53 Q 0.168
MS 149 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 07.69 0.196
MS Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 07.69 0.177
MS Horný JakubHorný Jakub 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 PB 08.04 0.163
7 153 Šimo MiroslavŠimo Miroslav 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 08.24 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 07.34 Q 0.235
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.46 Q 0.145
3 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 07.64 q 0.169
4 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 07.66 q 0.188
5 152 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 07.85 0.199
6 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.29 0.388
7 Karol JakubKarol Jakub 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.47 0.204
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.38 0.228
MS Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.44 0.160
MS Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 07.58 0.196
4 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.77 Q 0.165
MS Horniak Jozef JánHorniak Jozef Ján 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 07.99 0.175
6 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.09 Q 0.156
7 Sáraz SamuelSáraz Samuel 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 08.35 0.208
Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 07.15 Q 0.154
2 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 07.34 Q 0.235
3 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.38 0.228
4 148 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 07.44 0.194
4 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.44 0.160
6 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.46 Q 0.145
7 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 07.53 Q 0.168
8 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 07.58 0.196
9 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 07.64 q 0.169
10 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 07.66 q 0.188
11 149 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 07.69 0.196
11 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 07.69 0.177
13 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.77 Q 0.165
14 152 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 07.85 0.199
15 Horniak Jozef JánHorniak Jozef Ján 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 07.99 0.175
16 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 PB 08.04 0.163
17 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.09 Q 0.156
18 153 Šimo MiroslavŠimo Miroslav 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 08.24 0.177
19 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.29 0.388
20 Sáraz SamuelSáraz Samuel 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 08.35 0.208
21 Karol JakubKarol Jakub 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.47 0.204
Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.51 Q 0.165
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.30 q 0.276
3 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.36 0.197
4 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.73 0.171
5 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 08.80 0.254
6 139 Guňovský MatúšGuňovský Matúš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 PB 09.65 0.443
7 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.28 0.315
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 07.57 Q 0.141
2 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.34 q 0.268
3 185 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.45 0.159
4 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.56 0.327
5 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 09.03 0.258
6 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.22 0.219
Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNF 0.362
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.03 Q 0.185
2 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.05 q 0.186
3 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.31 q 0.332
4 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.45 0.252
5 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 08.79 0.162
6 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.34 0.244
7 Ježík KarolJežík Karol 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 PB 09.37 0.181
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 10.2.2024 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.13 Q 0.173
2 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.45 0.219
3 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.58 0.333
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.79 0.198
5 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.08 0.184
6 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.37 0.181
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.51 Q 0.165
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 07.57 Q 0.141
3 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.03 Q 0.185
4 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.05 q 0.186
5 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.13 Q 0.173
6 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.30 q 0.276
7 Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.31 q 0.332
8 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.34 q 0.268
9 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.36 0.197
10 185 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.45 0.159
10 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.45 0.252
10 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 08.45 0.219
13 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.56 0.327
14 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.58 0.333
15 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.73 0.171
16 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 08.79 0.162
16 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.79 0.198
18 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 08.80 0.254
19 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 09.03 0.258
20 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.08 0.184
21 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.22 0.219
22 Levický AdamLevický Adam 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.34 0.244
23 Ježík KarolJežík Karol 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 PB 09.37 0.181
23 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.37 0.181
25 139 Guňovský MatúšGuňovský Matúš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 8 PB 09.65 0.443
26 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.28 0.315
Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNF 0.362

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.39 0.167
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 07.54 0.122
3 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.05 0.200
4 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.12 0.189
5 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.24 0.204
6 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 08.25 0.219
7 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.29 0.349
Šudy SamuelŠudy Samuel 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 07.60 0.131
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 07.69 0.270
3 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 07.70 0.177
4 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.03 0.150
5 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.07 0.196
6 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.18 0.322
7 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.22 0.130
8 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.30 0.139
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 11:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.67 Q 0.142
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.20 Q 0.132
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.36 q 0.129
4 157 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.62 0.238
5 135 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.99 0.454
6 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.32 0.202
Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 DNF
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 11:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 SB 07.72 Q 0.218
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.13 Q 0.233
3 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.16 q 0.197
4 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.37 0.374
5 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.62 0.200
6 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.03 0.451
Krchňáková AlenaKrchňáková Alena 68 68 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 11:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 07.74 Q 0.162
2 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.03 Q 0.158
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 08.41 0.192
4 156 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.48 0.400
5 Jajcaj KatarinaJajcaj Katarina 90 90 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.14 0.227
Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Písečná MonikaPísečná Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.67 Q 0.142
2 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 SB 07.72 Q 0.218
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 07.74 Q 0.162
4 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.03 Q 0.158
5 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.13 Q 0.233
6 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.16 q 0.197
7 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.20 Q 0.132
8 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.36 q 0.129
9 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.37 0.374
10 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 08.41 0.192
11 156 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.48 0.400
12 157 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.62 0.238
12 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.62 0.200
14 135 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.99 0.454
15 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.03 0.451
16 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.32 0.202
17 Jajcaj KatarinaJajcaj Katarina 90 90 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.14 0.227
Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 DNF
Krchňáková AlenaKrchňáková Alena 68 68 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.08 0.358
2 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.26 0.195
3 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 08.27 0.327
4 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.42 0.186
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 08.54 0.252
6 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 08.61 0.542
7 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 08.63 0.229
8 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.64 0.351
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.03 Q 0.572
2 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.39 Q 0.247
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.64 q 0.240
4 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 08.85 0.151
5 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.90 0.343
6 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.25 0.185
7 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.31 0.373
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.10 0.325
2 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.23 Q 0.153
3 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.64 Q 0.204
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.66 q 0.182
5 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.83 0.160
6 24 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.86 0.223
7 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 09.18 0.290
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 07.97 0.179
MS Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 0.151
3 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 08.35 Q 0.195
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.62 Q 0.256
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 08.73 0.164
6 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 09.07 0.145
7 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 09.14 0.190
8 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.42 0.319
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 07.97 0.179
2 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.03 Q 0.572
3 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.10 0.325
4 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.23 Q 0.153
5 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28 0.151
6 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 08.35 Q 0.195
7 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.39 Q 0.247
8 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.62 Q 0.256
9 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.64 q 0.240
9 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.64 Q 0.204
11 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.66 q 0.182
12 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 08.73 0.164
13 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.83 0.160
14 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 08.85 0.151
15 24 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.86 0.223
16 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.90 0.343
17 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 09.07 0.145
18 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 09.14 0.190
19 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 09.18 0.290
20 Haramiová KatarínaHaramiová Katarína 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.25 0.185
21 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.31 0.373
22 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.42 0.319

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.2.2024 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 07.72 0.207
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.24 0.142
3 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.26 0.165
4 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.35 0.202
5 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.39 0.150
6 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 08.39 0.185
7 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.40 0.177
8 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 08.46 0.152
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 07.84 q 0.209
2 Kurbelová KatarínaKurbelová Katarína 09 09 AK Váh SereďAK Váh Sereď 4 PB 08.58 0.202
3 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.82 0.160
4 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 08.99 0.284
5 Renczés FanniRenczés Fanni 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 09.19 0.180
6 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.21 0.209
7 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.24 0.185
Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.19 q 0.243
2 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.83 0.381
3 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 08.94 0.377
4 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.19 0.196
5 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.22 0.215
6 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.30 0.209
7 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.51 0.326
MS Khlibodar SofiaKhlibodar Sofia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.12 0.285
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.68 0.381
2 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.96 0.377
3 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 09.11 0.196
4 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.15 0.215
5 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.47 0.209
6 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.94 0.326
7 Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.75 0.285
Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.41 q 0.216
2 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.68 0.172
3 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.93 0.172
MS Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.10 0.238
5 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.22 0.350
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.46 0.228
7 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.75 0.570
8 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.84 0.181
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 5 08.29 0.186
2 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.44 q 0.166
3 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 08.84 0.365
4 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.02 0.199
5 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.16 0.267
6 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.28 0.319
7 Pittelová NikoletaPittelová Nikoleta 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8 09.85 0.420
8 Bakošová NinaBakošová Nina 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.03 0.153
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.31 q 0.153
2 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.74 0.136
3 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 08.87 0.290
4 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 08.87 0.232
5 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 08.98 0.301
6 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.35 0.416
7 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 PB 09.68 0.215
8 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 10.71 0.423
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 08.48 q 0.195
2 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.86 0.231
3 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.89 0.198
4 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.92 0.178
5 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.29 0.215
6 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.53 0.230
7 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.88 0.178
8 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.40 0.200
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.35 q 0.139
MS Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 08.82 0.182
3 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.91 0.169
4 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 08.95 0.380
5 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 09.40 0.279
6 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 09.53 0.357
7 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.82 0.426
Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 08.50 0.175
MS Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.60 0.183
3 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96 0.232
4 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.08 0.417
5 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.32 0.187
6 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.47 0.182
7 Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.61 0.357
8 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.95 0.199
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.28 q 0.144
2 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.60 0.132
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.80 0.229
4 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.19 0.362
5 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.22 0.264
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.25 0.164
2 Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.75 0.617
3 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 09.87 0.183
4 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.36 0.589
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 07.84 q 0.209
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 08.19 q 0.243
3 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.28 q 0.144
4 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 5 08.29 0.186
5 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.31 q 0.153
6 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.35 q 0.139
7 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.41 q 0.216
8 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.44 q 0.166
9 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 08.48 q 0.195
10 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 08.50 0.175
11 Kurbelová KatarínaKurbelová Katarína 09 09 AK Váh SereďAK Váh Sereď 4 PB 08.58 0.202
12 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.60 0.183
12 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.60 0.132
14 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.68 0.381
14 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.68 0.172
16 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 08.74 0.136
17 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.80 0.229
18 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.82 0.160
18 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 08.82 0.182
20 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.83 0.381
21 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 08.84 0.365
22 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.86 0.231
23 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 08.87 0.290
23 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 08.87 0.232
25 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.89 0.198
26 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.91 0.169
27 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.92 0.178
28 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.93 0.172
29 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 08.94 0.377
30 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 08.95 0.380
31 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.96 0.377
31 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.96 0.232
33 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7 PB 08.98 0.301
34 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 08.99 0.284
35 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.02 0.199
36 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.08 0.417
37 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 09.10 0.238
38 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 09.11 0.196
39 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.15 0.215
40 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.16 0.267
41 Renczés FanniRenczés Fanni 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 09.19 0.180
41 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.19 0.196
41 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.19 0.362
44 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.21 0.209
45 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.22 0.215
45 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.22 0.350
45 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.22 0.264
48 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.24 0.185
49 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.25 0.164
50 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.28 0.319
51 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.29 0.215
52 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.30 0.209
53 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.32 0.187
54 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.35 0.416
55 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 09.40 0.279
56 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.46 0.228
57 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.47 0.209
57 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.47 0.182
59 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.51 0.326
60 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.53 0.230
60 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 09.53 0.357
62 Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.61 0.357
63 Rajcsányi Nóra MáriaRajcsányi Nóra Mária 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 PB 09.68 0.215
64 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.75 0.570
64 Ficeková LenkaFiceková Lenka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.75 0.617
66 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.82 0.426
67 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.84 0.181
68 Pittelová NikoletaPittelová Nikoleta 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8 09.85 0.420
69 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 09.87 0.183
70 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.88 0.178
71 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.94 0.326
72 Bakošová NinaBakošová Nina 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.03 0.153
73 Khlibodar SofiaKhlibodar Sofia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.12 0.285
74 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.36 0.589
75 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.40 0.200
76 Balážová AnetaBalážová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 10.71 0.423
77 Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.75 0.285
78 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.95 0.199
Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 18.07 0.162
2 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 18.41 0.158
3 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 18.46 0.141
4 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 18.51 0.163
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.65 0.173
2 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 19.82 0.184
3 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.45 0.216
4 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.94 0.186
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 20.22 0.185
2 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 20.34 0.302
3 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 20.37 0.233
Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 DQ 17.2.3 0.211
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 10.2.2024 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 20.32 0.201
2 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.23 0.178
3 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 21.48 0.220
4 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 22.94 0.396
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 10.2.2024 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 21.90 0.185
2 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 22.55 0.198
3 153 Szabo TomášSzabo Tomáš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 24.72 0.415
Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ 17.2.3 0.208
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 10.2.2024 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.57 0.275
2 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 22.75 0.196
3 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.09 0.277
4 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.77 0.265
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 18.07 0.162
2 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 18.41 0.158
3 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 18.46 0.141
4 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 18.51 0.163
5 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.65 0.173
6 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 19.82 0.184
7 182 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 20.22 0.185
8 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 20.32 0.201
9 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 20.34 0.302
10 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 20.37 0.233
11 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.45 0.216
12 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.94 0.186
13 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.23 0.178
14 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 21.48 0.220
15 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 21.90 0.185
16 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 22.55 0.198
17 Kobetič DanielKobetič Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.57 0.275
18 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 22.75 0.196
19 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 22.94 0.396
20 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.09 0.277
21 Potocký SebastiánPotocký Sebastián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.77 0.265
22 153 Szabo TomášSzabo Tomáš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 24.72 0.415
Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 DQ 17.2.3 0.211
Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ 17.2.3 0.208

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 18.66 0.186
MS Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 19.66 0.169
3 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 19.70 0.146
4 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.26 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 20.18 0.285
2 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.03 0.174
3 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.38 0.170
4 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 21.43 0.358
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 20.53 0.158
MS Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 20.73 0.183
3 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.76 0.169
4 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 20.84 0.186
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 20.50 0.136
2 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.77 0.194
3 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.89 0.155
173 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ 17.2.3 0.179
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 21.21 0.207
2 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 21.87 0.207
3 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 21.99 0.367
Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 20.97 0.156
2 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 21.65 0.422
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.77 0.225
4 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 21.80 0.170
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.45 0.185
2 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.60 0.176
3 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 22.74 0.363
4 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.69 0.166
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 21.84 0.239
MS Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.85 0.296
3 178 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 21.94 0.240
176 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 22.28 0.251
2 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.61 0.191
3 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.10 0.222
Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DQ 17.2.3 0.143
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 23.14 0.208
2 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.41 0.214
3 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.72 0.306
4 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 24.14 0.256
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.11 0.197
2 146 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 23.29 0.222
3 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.01 0.247
4 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.21 0.507
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 23.45 0.177
2 144 Fajt LilyFajt Lily 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 23.56 0.375
3 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.90 0.365
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.33 0.182
2 Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.73 0.160
3 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 24.16 0.246
4 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.72 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.55 0.176
2 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 24.37 0.464
3 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.21 0.174
Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ 17.2.3 0.417
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.98 0.453
2 Pittelová NikoletaPittelová Nikoleta 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 24.57 0.204
3 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.69 0.154
4 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 25.05 0.494
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kuciaková LindaKuciaková Linda 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.23 0.326
2 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.16 0.410
3 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.63 0.292
Celkom 3 pretekári
Beh 17 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 23.57 0.169
2 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.60 0.249
Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ 17.2.3 0.371
Celkom 3 pretekári
Beh 18 (so, 10.2.2024 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.16 0.159
2 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 22.99 0.199
3 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 24.84 0.319
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 18.66 0.186
2 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 19.66 0.169
3 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 19.70 0.146
4 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 20.18 0.285
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 20.50 0.136
6 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 20.53 0.158
7 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 20.73 0.183
8 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 20.76 0.169
9 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 20.84 0.186
10 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 20.97 0.156
11 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.03 0.174
12 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 21.21 0.207
13 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.26 0.182
14 Borkovičová NatáliaBorkovičová Natália 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.38 0.170
15 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 21.43 0.358
16 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 21.65 0.422
17 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.77 0.194
17 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.77 0.225
19 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 21.80 0.170
20 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 21.84 0.239
21 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.85 0.296
22 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 21.87 0.207
23 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.89 0.155
24 178 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 21.94 0.240
25 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 21.99 0.367
26 Toporcerová SofiaToporcerová Sofia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.16 0.159
27 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 22.28 0.251
28 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.45 0.185
29 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.60 0.176
30 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.61 0.191
31 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 22.74 0.363
32 Štvrtecká KarolínaŠtvrtecká Karolína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 22.99 0.199
33 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.10 0.222
34 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.11 0.197
35 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 23.14 0.208
36 146 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 PB 23.29 0.222
37 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.33 0.182
38 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.41 0.214
39 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 23.45 0.177
40 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.55 0.176
41 144 Fajt LilyFajt Lily 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 23.56 0.375
42 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 23.57 0.169
43 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.69 0.166
44 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.72 0.306
45 Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 23.73 0.160
46 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.90 0.365
47 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.98 0.453
48 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.01 0.247
49 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 24.14 0.256
50 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 24.16 0.246
51 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.21 0.507
52 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 24.37 0.464
53 Pittelová NikoletaPittelová Nikoleta 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 24.57 0.204
54 Likerová KarinLikerová Karin 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 24.69 0.154
55 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.72 0.200
56 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 24.84 0.319
57 Planková TerezaPlanková Tereza 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 25.05 0.494
58 Kuciaková LindaKuciaková Linda 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 25.23 0.326
59 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.16 0.410
60 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.21 0.174
61 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.63 0.292
62 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.60 0.249
173 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ 17.2.3 0.179
Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
176 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 DNS
Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 DQ 17.2.3 0.143
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ 17.2.3 0.417
Jursová RebekaJursová Rebeka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ 17.2.3 0.371

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.79 0.171
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.51 0.164
MS Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.85 0.181
MS Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 23.25 0.145
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 23.46 0.156
MS Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.51 0.147
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.87 0.159
MS Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.07 0.169
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 24.36 0.189
2 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 24.50 0.159
3 158 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.79 0.182
162 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ 17.2.3 0.214
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 10.2.2024 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 25.52 0.158
2 164 Varga TomášVarga Tomáš 76 76 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.22 0.375
Keve ÁbelKeve Ábel 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.79 0.171
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.51 0.164
3 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.85 0.181
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 23.25 0.145
5 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 23.46 0.156
6 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.51 0.147
7 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.87 0.159
8 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.07 0.169
9 161 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 24.36 0.189
10 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 24.50 0.159
11 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 25.52 0.158
12 158 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.79 0.182
13 164 Varga TomášVarga Tomáš 76 76 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 32.22 0.375
162 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DQ 17.2.3 0.214
Keve ÁbelKeve Ábel 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.89 0.175
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.30 0.160
MS Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.31 0.233
MS Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 25.01 0.193
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 24.04 0.163
2 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 24.05 0.180
3 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 24.08 0.199
4 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.61 0.170
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 24.67 0.171
MS Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 25.00 0.134
3 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 25.65 0.380
MS Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 26.72 0.208
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 10.2.2024 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Horniak Jozef JánHorniak Jozef Ján 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.03 0.163
2 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 26.99 0.191
Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.89 0.175
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.30 0.160
3 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.31 0.233
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 24.04 0.163
5 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 24.05 0.180
6 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 24.08 0.199
7 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 24.67 0.171
8 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 25.00 0.134
9 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 25.01 0.193
10 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 25.65 0.380
11 Horniak Jozef JánHorniak Jozef Ján 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.03 0.163
12 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.61 0.170
13 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 26.72 0.208
14 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 26.99 0.191
Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.10 0.180
MS Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.53 0.426
3 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 26.80 0.240
MS Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.32 0.221
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.2.2024 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 25.42 0.307
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.33 0.333
MS Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 26.45 0.179
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 10.2.2024 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.70 0.174
2 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 30.41 0.287
3 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 32.97 0.180
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 10.2.2024 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 32.20 0.168
2 154 Karlíková KlaudiaKarlíková Klaudia 06 06 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 33.83 0.171
3 Jajcaj KatarinaJajcaj Katarina 90 90 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 36.58 0.216
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.10 0.180
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 25.42 0.307
3 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.33 0.333
4 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 26.45 0.179
5 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.53 0.426
6 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 26.80 0.240
7 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.32 0.221
8 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.70 0.174
9 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 30.41 0.287
10 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 32.20 0.168
11 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 32.97 0.180
12 154 Karlíková KlaudiaKarlíková Klaudia 06 06 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 33.83 0.171
13 Jajcaj KatarinaJajcaj Katarina 90 90 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 36.58 0.216

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 10.2.2024 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 25.62 0.155
2 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.16 0.405
MS Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.49 0.173
4 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.53 0.296