<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá oblastí - AZB

Bratislava (4. 2. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.56 408.00
2 325 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.83 343.00
3 217 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.93 320.00
4 13 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.95 315.00
5 200 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.36 229.00
6 14 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.48 207.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.27 484.00
2 324 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.61 396.00
3 75 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.62 393.00
4 309 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.94 318.00
5 310 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.60 185.00
6 300 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.84 145.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.69 376.00
2 88 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.93 320.00
3 46 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 09.08 287.00
4 306 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.97 125.00
5 81 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.79 0.00
147 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.27 484.00
2 15 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.56 408.00
3 324 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.61 396.00
4 75 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.62 393.00
5 146 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.69 376.00
6 325 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.83 343.00
7 217 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.93 320.00
7 88 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.93 320.00
9 309 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.94 318.00
10 13 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.95 315.00
11 46 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 09.08 287.00
12 200 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.36 229.00
13 14 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.48 207.00
14 310 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.60 185.00
15 300 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.84 145.00
16 306 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.97 125.00
17 81 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.79 0.00
147 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.27 767.00
2 158 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 08.89 595.00
3 357 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.20 516.00
4 114 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 09.25 504.00
5 215 Šatková VanessaŠatková Vanessa 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 09.42 463.00
6 157 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.64 413.00
7 57 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 09.69 402.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.36 741.00
2 27 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.62 667.00
3 40 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.90 592.00
4 31 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.10 541.00
5 35 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.19 518.00
6 208 Kosová KatarínaKosová Katarína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.93 350.00
7 211 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.99 338.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.82 613.00
2 368 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.02 561.00
3 30 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.10 541.00
4 355 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.20 516.00
5 361 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.54 435.00
6 113 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 09.56 431.00
7 342 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.01 334.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.2.2024 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.78 624.00
2 110 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.07 548.00
3 102 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.13 533.00
4 55 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 09.44 458.00
5 105 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.87 363.00
6 111 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.92 353.00
7 370 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.05 326.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 4.2.2024 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.79 621.00
2 349 Jarombeková LauraJarombeková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.82 613.00
3 149 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.24 506.00
4 246 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.37 475.00
5 239 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.60 422.00
6 362 Orfánusová DianaOrfánusová Diana 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.05 326.00
7 338 Forró BarboraForró Barbora 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.12 312.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.27 767.00
2 39 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.36 741.00
3 27 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.62 667.00
4 101 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.78 624.00
5 103 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.79 621.00
6 91 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.82 613.00
6 349 Jarombeková LauraJarombeková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.82 613.00
8 158 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 08.89 595.00
9 40 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.90 592.00
10 368 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.02 561.00
11 110 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.07 548.00
12 31 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.10 541.00
12 30 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.10 541.00
14 102 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.13 533.00
15 35 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.19 518.00
16 357 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.20 516.00
16 355 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.20 516.00
18 149 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.24 506.00
19 114 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 09.25 504.00
20 246 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.37 475.00
21 215 Šatková VanessaŠatková Vanessa 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 09.42 463.00
22 55 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 09.44 458.00
23 361 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.54 435.00
24 113 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 09.56 431.00
25 239 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.60 422.00
26 157 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.64 413.00
27 57 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 09.69 402.00
28 105 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.87 363.00
29 111 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.92 353.00
30 208 Kosová KatarínaKosová Katarína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.93 350.00
31 211 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.99 338.00
32 342 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.01 334.00
33 370 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.05 326.00
33 362 Orfánusová DianaOrfánusová Diana 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.05 326.00
35 338 Forró BarboraForró Barbora 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.12 312.00

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 399 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 18.55
2 301 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 18.59
3 171 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 19.47
215 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 227 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 19.19
2 323 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 21.02
3 307 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 22.08
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 299 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 20.45
2 173 Sasinek SorenSasinek Soren 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 22.02
3 312 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.35
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 4.2.2024 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 394 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 18.46
2 196 Lehoťan MartinLehoťan Martin 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 19.99
3 321 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 22.12
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 394 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 18.46
2 399 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 18.55
3 301 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 18.59
4 227 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 19.19
5 171 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 19.47
6 196 Lehoťan MartinLehoťan Martin 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 19.99
7 299 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 20.45
8 323 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 21.02
9 173 Sasinek SorenSasinek Soren 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 22.02
10 307 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 22.08
11 321 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 22.12
12 312 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.35
215 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.18
2 150 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.89
3 186 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 21.67
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 19.91
2 34 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 20.50
3 152 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.74
4 350 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.96
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 20.43
2 29 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.63
3 107 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 21.14
4 254 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.34
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 20.43
2 188 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 20.84
3 339 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.95
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 333 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.40
2 184 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 21.43
3 341 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.51
4 96 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 22.71
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 373 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.42
2 181 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 21.78
3 179 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 21.87
4 74 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 22.25
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 22.25
2 137 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 22.87
3 50 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 23.84
4 347 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 23.97
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 25.08
2 358 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 26.14
51 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (ne, 4.2.2024 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Kurbelová KatarínaKurbelová Katarína 09 09 AK Váh SereďAK Váh Sereď 4 PB 21.28
2 133 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.43
3 25 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.25
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 248 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.18
2 38 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 19.91
3 151 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 20.43
3 140 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 20.43
5 34 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 20.50
6 29 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.63
7 152 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.74
8 188 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 20.84
9 150 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.89
10 350 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.96
11 107 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 21.14
12 117 Kurbelová KatarínaKurbelová Katarína 09 09 AK Váh SereďAK Váh Sereď 4 PB 21.28
13 254 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 21.34
14 333 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.40
15 373 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.42
16 184 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 21.43
16 133 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.43
18 186 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 21.67
19 181 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 21.78
20 179 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 21.87
21 339 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.95
22 74 Tondrová PaulínaTondrová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 22.25
22 178 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 22.25
22 25 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.25
25 341 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.51
26 96 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 22.71
27 137 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 22.87
28 50 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 23.84
29 347 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 23.97
30 60 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 25.08
31 358 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 26.14
51 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 23.70
2 148 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.93
84 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
65 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 22.10
2 5 Tuleja TomášTuleja Tomáš 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 PB 24.66
3 167 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 24.68
320 Mašek MartinMašek Martin 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 25.01
2 222 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.14
3 170 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 25.20
4 384 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 PB 26.37
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 378 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 26.65
2 77 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 27.81
3 328 Rajčok SamuelRajčok Samuel 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.14
4 380 Kurucz MatiasKurucz Matias 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 29.30
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 28.20
2 169 Košovský PeterKošovský Peter 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 30.11
3 229 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 30.27
319 Lobpreis MatúšLobpreis Matúš 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Vaculovič OliverVaculovič Oliver 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 26.19
2 166 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 26.70
3 228 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.60
4 221 Gálik SamuelGálik Samuel 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 32.18
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 23.89
2 48 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 26.19
3 218 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.29
4 232 Štofko LeonardŠtofko Leonard 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 29.83
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 382 Reháček AndrejReháček Andrej 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 26.66
2 381 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 28.86
3 379 Kosář DávidKosář Dávid 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 29.03
4 385 Wirdzek SamuelWirdzek Samuel 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 32.13
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Vričan IvanVričan Ivan 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.25
2 1 Nagy MartinNagy Martin 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 4 PB 26.08
3 376 Balandi JurajBalandi Juraj 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 29.36
4 220 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 31.53
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 281 Tomášov MatejTomášov Matej 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 29.26
2 275 Markech OliverMarkech Oliver 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 29.28
3 272 Kubánek ŠimonKubánek Šimon 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 31.86
4 280 Stránsky MichalStránsky Michal 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 34.19
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Felix AdamFelix Adam 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 26.01
2 270 Krištof FilipKrištof Filip 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 26.76
3 278 Podhradský SamuelPodhradský Samuel 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 28.28
4 274 Markech NicolasMarkech Nicolas 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 30.89
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 25.11
2 89 Valčák MatejValčák Matej 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 26.72
3 269 Jančovič DávidJančovič Dávid 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 27.15
4 18 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.15
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 24.18
2 303 Dvořák DanielDvořák Daniel 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.63
3 330 Schramm AdamSchramm Adam 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.51
4 315 Kuník TomášKuník Tomáš 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.04
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.92
2 331 Smatana RastislavSmatana Rastislav 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.69
3 85 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 28.74
Celkom 3 pretekári
Beh 15 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.20
2 12 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.02
3 386 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 28.68
Celkom 3 pretekári
Beh 16 (ne, 4.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 SB 23.71
2 65 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 SB 24.50
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 22.10
2 219 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.20
3 49 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 23.70
4 84 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 SB 23.71
5 168 Emeka AdamEmeka Adam 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 23.89
6 148 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.93
7 16 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 24.18
8 21 Vričan IvanVričan Ivan 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.25
9 65 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 SB 24.50
10 5 Tuleja TomášTuleja Tomáš 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 PB 24.66
11 167 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 24.68
12 79 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 25.01
13 12 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.02
14 19 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 25.11
15 222 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.14
16 170 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 25.20
17 268 Felix AdamFelix Adam 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 26.01
18 1 Nagy MartinNagy Martin 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 4 PB 26.08
19 175 Vaculovič OliverVaculovič Oliver 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 26.19
19 48 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 26.19
21 384 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 PB 26.37
22 303 Dvořák DanielDvořák Daniel 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.63
23 378 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 26.65
24 382 Reháček AndrejReháček Andrej 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 26.66
25 166 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 26.70
26 89 Valčák MatejValčák Matej 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 26.72
27 270 Krištof FilipKrištof Filip 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 26.76
28 17 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.92
29 269 Jančovič DávidJančovič Dávid 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 27.15
29 18 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.15
31 77 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 27.81
32 86 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 28.20
33 278 Podhradský SamuelPodhradský Samuel 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 28.28
34 218 Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.29
35 386 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 28.68
36 331 Smatana RastislavSmatana Rastislav 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.69
37 85 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 28.74
38 381 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 28.86
39 379 Kosář DávidKosář Dávid 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 29.03
40 328 Rajčok SamuelRajčok Samuel 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.14
41 281 Tomášov MatejTomášov Matej 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 29.26
42 275 Markech OliverMarkech Oliver 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 29.28
43 380 Kurucz MatiasKurucz Matias 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 29.30
44 376 Balandi JurajBalandi Juraj 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 29.36
45 330 Schramm AdamSchramm Adam 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.51
46 232 Štofko LeonardŠtofko Leonard 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 29.83
47 315 Kuník TomášKuník Tomáš 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.04
48 169 Košovský PeterKošovský Peter 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 30.11
49 229 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 30.27
50 274 Markech NicolasMarkech Nicolas 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 30.89
51 220 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 31.53
52 228 Kováčik ŠimonKováčik Šimon 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.60
53 272 Kubánek ŠimonKubánek Šimon 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 31.86
54 385 Wirdzek SamuelWirdzek Samuel 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 32.13
55 221 Gálik SamuelGálik Samuel 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 32.18
56 280 Stránsky MichalStránsky Michal 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 34.19
84 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
65 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
320 Mašek MartinMašek Martin 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
319 Lobpreis MatúšLobpreis Matúš 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 21.46
2 41 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.81
3 176 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 23.28
4 393 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 24.45
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 24.13
2 391 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 24.82
3 353 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 24.89
4 26 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.07
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 25.15
2 28 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.39
3 251 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.91
4 109 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 26.20
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Heyderová SáraHeyderová Sára 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 26.76
2 363 Orgonová DianaOrgonová Diana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.76
3 356 Kudlejová ViktóriaKudlejová Viktória 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 27.78
4 365 Pavešicová AlexandraPavešicová Alexandra 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 28.26
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 344 Badinská EmaBadinská Ema 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.17
2 180 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 30.71
3 359 Kelčíková EllaKelčíková Ella 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 30.71
4 241 Khomiakova AlisaKhomiakova Alisa 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 32.94
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Rybová EmaRybová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.40
2 94 Hudecová KarolínaHudecová Karolína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 25.68
3 242 Krajecová KarolínaKrajecová Karolína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.30
4 234 Blažo EmaBlažo Ema 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.36
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 24.99
2 183 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 27.19
3 240 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 28.06
4 106 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 28.74
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 24.62
2 56 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 25.29
3 187 Vavro Isabel MiaVavro Isabel Mia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 27.36
4 71 Koudelníčková Liliana BellaKoudelníčková Liliana Bella 16 16 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 29.40
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 23.50
2 92 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 26.02
3 58 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 26.16
4 387 Dovičovičová ElaDovičovičová Ela 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 30.22
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Hrušovská LeaHrušovská Lea 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.63
2 108 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 27.21
3 293 Pásztó LilianaPásztó Liliana 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 29.53
4 283 Čapuchová LuciaČapuchová Lucia 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 30.48
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Sedláková AnikaSedláková Anika 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 25.35
2 292 Miháliková ViktóriaMiháliková Viktória 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 29.56
3 285 Hodorová HanaHodorová Hana 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 31.07
4 213 Ščibranyová MiroslavaŠčibranyová Miroslava 15 15 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 31.33
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 205 Čelková VeronikaČelková Veronika 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.84
2 23 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.81
3 24 Diviaková NatáliaDiviaková Natália 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.53
4 210 Podhradská HanaPodhradská Hana 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 27.61
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Baďurová NatáliaBaďurová Natália 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.85
2 291 Mešová Laura DanielaMešová Laura Daniela 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 25.51
3 345 Hudečková RadkaHudečková Radka 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.00
4 288 Kovalová LeaKovalová Lea 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 30.67
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Martečíková SoňaMartečíková Soňa 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 25.31
2 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 25.63
3 364 Paulenová MilaPaulenová Mila 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.69
4 206 Formánková ZuzanaFormánková Zuzana 16 16 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.71
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 369 Ranisavič LinaRanisavič Lina 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.42
2 348 Chrenová SilviaChrenová Silvia 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.12
3 371 Schleicher VeraSchleicher Vera 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 33.28
Celkom 3 pretekári
Beh 16 (ne, 4.2.2024 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 390 Potančoková EvaPotančoková Eva 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 27.13
2 375 Zubrická NelaZubrická Nela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.68
61 Rybová EmaRybová Ema 14 14 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 237 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 21.46
2 41 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.81
3 176 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 23.28
4 53 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 23.50
5 22 Baďurová NatáliaBaďurová Natália 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 23.85
6 72 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 24.13
7 393 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 24.45
8 69 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 24.62
9 391 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 24.82
10 205 Čelková VeronikaČelková Veronika 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.84
11 353 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 24.89
12 54 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 24.99
13 182 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 25.15
14 344 Badinská EmaBadinská Ema 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.17
15 56 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 25.29
16 209 Martečíková SoňaMartečíková Soňa 13 13 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 25.31
17 294 Sedláková AnikaSedláková Anika 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 25.35
18 28 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.39
19 247 Rybová EmaRybová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.40
20 369 Ranisavič LinaRanisavič Lina 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.42
21 291 Mešová Laura DanielaMešová Laura Daniela 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 25.51
22 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 25.63
23 94 Hudecová KarolínaHudecová Karolína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 25.68
24 364 Paulenová MilaPaulenová Mila 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.69
25 23 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.81
26 251 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.91
27 92 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 26.02
28 26 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.07
29 58 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 26.16
30 109 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 26.20
31 242 Krajecová KarolínaKrajecová Karolína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.30
32 234 Blažo EmaBlažo Ema 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.36
33 343 Hrušovská LeaHrušovská Lea 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.63
34 52 Heyderová SáraHeyderová Sára 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 26.76
35 345 Hudečková RadkaHudečková Radka 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.00
36 390 Potančoková EvaPotančoková Eva 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 27.13
37 183 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 27.19
38 108 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 27.21
39 187 Vavro Isabel MiaVavro Isabel Mia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 27.36
40 24 Diviaková NatáliaDiviaková Natália 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.53
41 210 Podhradská HanaPodhradská Hana 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 27.61
42 375 Zubrická NelaZubrická Nela 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.68
43 363 Orgonová DianaOrgonová Diana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.76
44 356 Kudlejová ViktóriaKudlejová Viktória 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 27.78
45 240 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 28.06
46 365 Pavešicová AlexandraPavešicová Alexandra 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 28.26
47 106 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 28.74
48 348 Chrenová SilviaChrenová Silvia 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.12
49 71 Koudelníčková Liliana BellaKoudelníčková Liliana Bella 16 16 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 29.40
50 293 Pásztó LilianaPásztó Liliana 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 29.53
51 292 Miháliková ViktóriaMiháliková Viktória 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 29.56
52 206 Formánková ZuzanaFormánková Zuzana 16 16 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 29.71
53 387 Dovičovičová ElaDovičovičová Ela 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 30.22
54 283 Čapuchová LuciaČapuchová Lucia 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 30.48
55 288 Kovalová LeaKovalová Lea 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 30.67
56 180 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 30.71
56 359 Kelčíková EllaKelčíková Ella 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 30.71
58 285 Hodorová HanaHodorová Hana 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 31.07
59 213 Ščibranyová MiroslavaŠčibranyová Miroslava 15 15 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 31.33
60 241 Khomiakova AlisaKhomiakova Alisa 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 32.94
61 371 Schleicher VeraSchleicher Vera 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 33.28
61 Rybová EmaRybová Ema 14 14 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 4.2.2024 - 17:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 318 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 23.43
2 397 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 23.63
3 226 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.83
4 7 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.83
Celkom 4 pretekári
Finále B (ne, 4.2.2024 - 17:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 23.89
2 128 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 SB 23.91
3 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 SB 24.00
329 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.2.2024 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.74 qB
2 128 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.00 qB
3 396 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 24.98
4 297 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 25.61
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 4.2.2024 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Bartek DenisBartek Denis 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 23.32 qA
3 231 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.02
62 Kraus LukášKraus Lukáš 94 94 Farmaceutická fakulta BAFarmaceutická fakulta BA 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 4.2.2024 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.14 qB
2 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 24.17 qB
3 174 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 25.93
4 165 Boháč JurajBoháč Juraj 74 74 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 31.98
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 4.2.2024 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 318 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23.46 qA
2 397 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 23.49 qA
3 226 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.72 qA
4 214 Pecha StanislavPecha Stanislav 92 92 Longital sport clubLongital sport club 1 25.85
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Bartek DenisBartek Denis 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 23.32 qA
2 318 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23.46 qA
3 397 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 23.49 qA
4 226 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.72 qA
5 7 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.74 qB
6 128 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.00 qB
7 10 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.14 qB
8 194 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 24.17 qB
9 396 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 24.98
10 297 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 25.61
11 214 Pecha StanislavPecha Stanislav 92 92 Longital sport clubLongital sport club 1 25.85
12 174 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 25.93
13 231 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.02
14 165 Boháč JurajBoháč Juraj 74 74 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 31.98
62 Kraus LukášKraus Lukáš 94 94 Farmaceutická fakulta BAFarmaceutická fakulta BA 1 DNS

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 4.2.2024 - 17:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 22.95
2 216 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 24.08
3 398 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 24.16
395 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Finále B (ne, 4.2.2024 - 17:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 SB 24.26
2 131 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 24.77
3 225 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.33
202 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.2.2024 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.27 qA
2 11 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 26.02
126 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 4.2.2024 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 24.25 qA
2 395 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 24.32 qA
3 198 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 25.43
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 4.2.2024 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 256 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 PB 24.18
2 398 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 24.24 qA
3 63 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.08
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 4.2.2024 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 24.63 qB
2 131 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 25.00 qB
3 195 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 27.60
4 172 Németh RichardNémeth Richard 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 27.99
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 4.2.2024 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.28 qB
2 202 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 25.32 qB
3 127 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.89
326 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.27 qA
2 256 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 PB 24.18
3 398 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 24.24 qA
4 216 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 24.25 qA
5 395 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 24.32 qA
6 78 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 24.63 qB
7 131 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 25.00 qB
8 225 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.28 qB
9 202 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 25.32 qB
10 198 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 25.43
11 127 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.89
12 11 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 26.02
13 63 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.08
14 195 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 27.60
15 172 Németh RichardNémeth Richard 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 27.99
126 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
326 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 4.2.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 25.03
2 253 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 25.89
3 145 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 26.23
4 250 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 26.87
Celkom 4 pretekári
Finále B (ne, 4.2.2024 - 17:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 346 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.01
2 252 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.25
366 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
235 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.2.2024 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.45 qA
2 250 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.85 qA
MS 87 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 26.90
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 4.2.2024 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 253 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.11 qA
2 366 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.22 qB
3 332 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.36
4 257 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 30.82
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 4.2.2024 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.27 qA
2 252 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.98 qB
3 354 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.46
4 352 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.30
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 4.2.2024 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.90 qB
2 346 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 26.90 qB
3 276 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.34
4 33 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.29
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.45 qA
2 253 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.11 qA
3 145 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.27 qA
4 250 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.85 qA
5 87 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 26.90
5 235 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.90 qB
5 346 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 26.90 qB
8 252 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.98 qB
9 366 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.22 qB
10 276 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.34
11 332 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.36
12 354 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.46
13 33 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.29
14 352 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.30
15 257 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 30.82

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.2.2024 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 266 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.69
2 141 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 31.06
3 73 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 32.35
4 337 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 32.89
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 4.2.2024 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.85 qA
MS 262 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 28.14
3 282 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 30.37 qB
4 136 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 32.14
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 4.2.2024 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 400 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 27.43 qA
2 144 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.81 qA
3 142 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 29.04 qB
4 334 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 30.08 qB
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 4.2.2024 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 27.78 qA
MS 263 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 27.82
3 351 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.13 qB
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 266 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 26.69
2 245 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.85 qA
3 400 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 27.43 qA
4 45 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 27.78 qA
5 144 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.81 qA
6 263 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 27.82
7 351 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.13 qB
8 262 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 28.14
9 142 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 29.04 qB
10 334 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 30.08 qB
11 282 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 30.37 qB
12 141 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 31.06
13 136 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 32.14
14 73 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 32.35
15 337 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 32.89

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 4.2.2024 - 17:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 26.71
2 45 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 27.41
3 144 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.17
400 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Finále B (ne, 4.2.2024 - 17:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 351 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 27.90
2 142 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 28.89
3 334 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.35
282 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 394 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 39.15
2 171 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 41.59
3 227 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 41.69
399 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Peterský MatúšPeterský Matúš 09 09 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 44.75
2 321 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 52.82
3 312 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 53.96
4 2 Nagy MichalNagy Michal 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 4 54.77
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 394 Držík BranislavDržík Branislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 39.15
2 171 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 41.59
3 227 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 41.69
4 4 Peterský MatúšPeterský Matúš 09 09 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 44.75
5 321 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 52.82
6 312 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 53.96
7 2 Nagy MichalNagy Michal 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 4 54.77
399 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 42.93
2 38 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 43.51
3 372 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 45.13
4 43 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 45.65
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 374 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 44.00
2 140 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 44.20
3 29 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 44.71
367 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 45.59
2 188 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 46.78
3 178 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 53.14
104 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 47.04
2 184 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 48.42
3 347 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 51.74
4 60 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 57.86
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 45.27
2 107 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 48.26
3 181 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 49.13
4 25 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 50.89
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 4.2.2024 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 47.54
2 373 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 48.28
3 50 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 56.59
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 42.93
2 38 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 43.51
3 374 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 44.00
4 140 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 44.20
5 29 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 44.71
6 372 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 45.13
7 34 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 45.27
8 160 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 45.59
9 43 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 45.65
10 188 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 46.78
11 150 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 47.04
12 42 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 47.54
13 107 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 48.26
14 373 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 48.28
15 184 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 48.42
16 181 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 49.13
17 25 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 50.89
18 347 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 51.74
19 178 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 53.14
20 50 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 56.59
21 60 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 57.86
367 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
104 Ralbovská LeaRalbovská Lea 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01