<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

HM - SsAZ mladšieho žiactva U14

Banská Bystrica (3. 2. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.53 q
2 23 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.02
3 21 Lejčík MartinLejčík Martin 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.26
4 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.46
5 99 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.51
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 08.71 q
2 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 09.46
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 10.12
4 16 Barbosa EduardBarbosa Eduard 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.86
100 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 08.82
2 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.91
3 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 09.54
4 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.31
5 83 Mišun AdamMišun Adam 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.58
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.64 q
2 26 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.08
3 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.15
4 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.37
5 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 09.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.58 q
2 90 Melo MaximMelo Maxim 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.07
3 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.45
4 97 Goláň FilipGoláň Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.64
5 25 Molnár MarcelMolnár Marcel 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.81
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.13
2 86 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.46
3 98 Golian JakubGolian Jakub 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.89
4 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.92
5 96 Ďurečka LukášĎurečka Lukáš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.55
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.75
2 Svoreň AlexSvoreň Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 08.98
3 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.61
4 24 Matúš MiroslavMatúš Miroslav 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.44
5 Jurina MartinJurina Martin 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.02
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 08.61 q
2 67 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.78
3 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 09.21
4 89 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.75
5 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 09.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Medveď MatúšMedveď Matúš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.24
2 14 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.39
3 Paulovič JakubPaulovič Jakub 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.75
4 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.93
5 22 Višňovský PeterVišňovský Peter 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.13
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.11
2 Huraj MatejHuraj Matej 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.47
3 13 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.64
4 28 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.21
93 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 3.2.2024 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 08.88
2 92 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.97
3 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 09.56
4 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.63
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.53 q
2 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.58 q
3 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 08.61 q
4 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.64 q
5 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 08.71 q
6 85 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.75
7 67 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.78
8 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 08.82
9 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 08.88
10 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.91
11 92 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.97
12 Svoreň AlexSvoreň Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 08.98
13 23 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.02
14 90 Melo MaximMelo Maxim 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.07
15 26 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.08
16 88 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.11
17 19 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 09.13
18 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.15
19 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 09.21
20 94 Medveď MatúšMedveď Matúš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.24
21 21 Lejčík MartinLejčík Martin 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.26
22 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 09.37
23 14 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.39
24 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.45
25 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.46
25 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 09.46
25 86 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.46
28 Huraj MatejHuraj Matej 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.47
29 99 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.51
30 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 09.54
31 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 09.56
32 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.61
33 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.63
34 13 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.64
35 89 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.75
35 Paulovič JakubPaulovič Jakub 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.75
37 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 09.79
37 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 09.79
39 98 Golian JakubGolian Jakub 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.89
40 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.92
41 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.93
42 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 10.12
43 22 Višňovský PeterVišňovský Peter 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.13
44 28 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 10.21
45 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.31
46 24 Matúš MiroslavMatúš Miroslav 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.44
47 83 Mišun AdamMišun Adam 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.58
48 97 Goláň FilipGoláň Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.64
49 25 Molnár MarcelMolnár Marcel 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.81
50 16 Barbosa EduardBarbosa Eduard 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.86
51 Jurina MartinJurina Martin 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.02
52 96 Ďurečka LukášĎurečka Lukáš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.55
100 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
93 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 08.46
2 87 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.48
3 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.62
4 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 08.63
5 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.66
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.19
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.45
3 24 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.45
4 63 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.63
5 Rovňanová NinaRovňanová Nina 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.75
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.43 q
2 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.81
3 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 09.25
4 Reháková ZuzanaReháková Zuzana 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.83
5 9 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.44
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 08.36 q
2 Lukáčová LuciaLukáčová Lucia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.53
3 43 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.80
4 Melová Mia TimeaMelová Mia Timea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.00
5 65 Hlúšková TerezaHlúšková Tereza 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.68
2 Korečková DominikaKorečková Dominika 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.92
3 48 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.24
4 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 09.54
5 Chromčáková CharlotteChromčáková Charlotte 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.44
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.64 q
2 Turáková JúliaTuráková Júlia 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.02
3 34 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.37
4 59 Buková MichaelaBuková Michaela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
5 70 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 10.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.93
MS Sihelská EmaSihelská Ema 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.39
3 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.74
4 45 Štulrajterová NelaŠtulrajterová Nela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.91
5 57 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.03
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.78
2 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.42
3 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.82
4 68 Kolajová LenkaKolajová Lenka 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.93
MS Rieznikova PolinaRieznikova Polina 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.20
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.73
2 Drugdová AmáliaDrugdová Amália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 09.26
3 41 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.76
4 79 Rusnáková LauraRusnáková Laura 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.44
5 Hortová KatarínaHortová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 11.07
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rovňanová NinaRovňanová Nina 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.66 q
2 36 Brezániová MáriaBrezániová Mária 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.27
3 Kuňáková NatáliaKuňáková Natália 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.95
4 50 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.07
5 Bolčeková NikolBolčeková Nikol 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.26
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šušková MichaelaŠušková Michaela 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 09.03
2 37 Koóšová LindaKoóšová Linda 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.18
3 78 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 09.48
4 Schvarzbacherová MichaelaSchvarzbacherová Michaela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.61
5 74 Mušková HanaMušková Hana 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 10.62
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 08.93
2 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.53
3 Hromadová TeréziaHromadová Terézia 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.76
4 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.10
5 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.33
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačíková EmaBačíková Ema 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 PB 08.98
2 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.34
3 26 Vajsová ElaVajsová Ela 12 12 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 09.73
4 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.85
5 Kuklová LenkaKuklová Lenka 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 10.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.09
2 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 09.27
3 8 Bojtošová NikoletaBojtošová Nikoleta 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 09.97
4 Karáseková MiaKaráseková Mia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 10.29
5 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.72
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.94
2 Rapčanová KatarínaRapčanová Katarína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.07
3 71 Líšková EvelynLíšková Evelyn 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.54
4 Lieskovanová SimonaLieskovanová Simona 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.39
5 42 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.94
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 14 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 08.90
2 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.58
3 Račáková DanielaRačáková Daniela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.78
4 60 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.88
5 81 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10.31
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 15 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 08.72
2 55 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.67
3 66 Hybská ZuzanaHybská Zuzana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.70
4 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.94
5 53 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 10.09
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 16 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.12
2 7 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 09.15
3 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 09.16
4 39 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.60
5 Striežovská KristínaStriežovská Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.17
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 17 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.14
2 58 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.44
3 Glézlová LíviaGlézlová Lívia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.75
4 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.88
5 Komžíková AlicaKomžíková Alica 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.61
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 18 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.55 q
2 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.01
3 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.08
4 64 Hašková NatáliaHašková Natália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 09.92
5 38 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.98
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 19 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.09
2 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 09.39
3 Faťarová NelaFaťarová Nela 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.79
4 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 10.49
5 80 Sacherová VivienSacherová Vivien 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.02
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 20 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.30
2 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.57
3 46 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.23
4 51 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.50
5 69 Konečná MagdalénaKonečná Magdaléna 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.00
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 21 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dobrovičová OlíviaDobrovičová Olívia 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 08.87
2 83 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.01
3 Šulyová NinaŠulyová Nina 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.05
4 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.67
35 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 22 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.14
2 32 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.29
3 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 09.69
4 Hroncová LauraHroncová Laura 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 10.27
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 08.36 q
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.43 q
3 63 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.55 q
4 24 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.64 q
5 Rovňanová NinaRovňanová Nina 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.66 q
6 67 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.68
7 75 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 08.72
8 29 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.73
9 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.78
10 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.81
11 Dobrovičová OlíviaDobrovičová Olívia 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 08.87
12 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 08.90
13 Korečková DominikaKorečková Dominika 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.92
14 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.93
14 25 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 08.93
16 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.94
17 Bačíková EmaBačíková Ema 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 PB 08.98
18 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.01
18 83 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.01
20 Turáková JúliaTuráková Júlia 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.02
21 Šušková MichaelaŠušková Michaela 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 09.03
22 Rapčanová KatarínaRapčanová Katarína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.07
23 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.08
24 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.09
24 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.09
26 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.12
27 10 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.14
27 27 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.14
29 7 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 09.15
30 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 09.16
31 37 Koóšová LindaKoóšová Linda 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.18
32 48 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.24
33 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 09.25
34 Drugdová AmáliaDrugdová Amália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 09.26
35 36 Brezániová MáriaBrezániová Mária 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.27
35 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 09.27
37 32 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.29
38 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.30
39 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.34
40 34 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 09.37
41 Sihelská EmaSihelská Ema 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.39
41 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 09.39
43 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.42
44 58 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 09.44
45 78 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 09.48
46 Lukáčová LuciaLukáčová Lucia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.53
46 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.53
48 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 09.54
48 71 Líšková EvelynLíšková Evelyn 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.54
50 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.57
51 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.58
52 39 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.60
53 Schvarzbacherová MichaelaSchvarzbacherová Michaela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.61
54 55 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.67
55 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 09.69
56 66 Hybská ZuzanaHybská Zuzana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.70
57 26 Vajsová ElaVajsová Ela 12 12 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 09.73
58 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.74
59 Glézlová LíviaGlézlová Lívia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.75
60 41 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.76
60 Hromadová TeréziaHromadová Terézia 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 09.76
62 Račáková DanielaRačáková Daniela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.78
63 Faťarová NelaFaťarová Nela 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.79
64 43 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.80
65 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.82
66 Reháková ZuzanaReháková Zuzana 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.83
67 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.85
68 60 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.88
68 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.88
70 45 Štulrajterová NelaŠtulrajterová Nela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.91
71 64 Hašková NatáliaHašková Natália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 09.92
72 68 Kolajová LenkaKolajová Lenka 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.93
73 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.94
74 Kuňáková NatáliaKuňáková Natália 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.95
75 8 Bojtošová NikoletaBojtošová Nikoleta 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 09.97
76 38 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.98
77 Melová Mia TimeaMelová Mia Timea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.00
78 57 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.03
79 65 Hlúšková TerezaHlúšková Tereza 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.04
80 Šulyová NinaŠulyová Nina 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.05
81 50 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.07
82 53 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 10.09
83 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.10
84 Striežovská KristínaStriežovská Kristína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.17
85 59 Buková MichaelaBuková Michaela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
86 Rieznikova PolinaRieznikova Polina 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.20
87 46 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.23
88 Kuklová LenkaKuklová Lenka 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 10.24
89 Bolčeková NikolBolčeková Nikol 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.26
90 Hroncová LauraHroncová Laura 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 10.27
91 Karáseková MiaKaráseková Mia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 10.29
92 70 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 10.30
93 81 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10.31
94 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 10.33
95 Lieskovanová SimonaLieskovanová Simona 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.39
96 Chromčáková CharlotteChromčáková Charlotte 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.44
96 79 Rusnáková LauraRusnáková Laura 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.44
98 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 10.49
99 51 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.50
100 Komžíková AlicaKomžíková Alica 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.61
101 74 Mušková HanaMušková Hana 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 10.62
102 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.67
103 42 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.94
104 80 Sacherová VivienSacherová Vivien 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.02
105 Hortová KatarínaHortová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 11.07
106 9 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.44
107 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.72
108 69 Konečná MagdalénaKonečná Magdaléna 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 12.00
35 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 1:53.54
2 91 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 1:55.31
3 84 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:55.99
4 87 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 1:57.95
5 88 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 1:59.88
6 86 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:00.46
7 90 Melo MaximMelo Maxim 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:01.82
8 89 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 2:12.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 92 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 2:10.99
2 94 Medveď MatúšMedveď Matúš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:14.14
3 99 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:17.34
4 98 Golian JakubGolian Jakub 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:34.82
5 97 Goláň FilipGoláň Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:34.86
6 96 Ďurečka LukášĎurečka Lukáš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:38.92
93 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
100 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.2.2024 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 26 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:05.48
2 23 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:06.68
3 67 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:14.31
4 83 Mišun AdamMišun Adam 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:17.06
5 28 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:19.23
6 24 Matúš MiroslavMatúš Miroslav 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:20.31
7 25 Molnár MarcelMolnár Marcel 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:37.50
27 Prepelica AlexPrepelica Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 1:53.54
2 91 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 1:55.31
3 84 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:55.99
4 87 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 1:57.95
5 88 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 1:59.88
6 86 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:00.46
7 90 Melo MaximMelo Maxim 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 2:01.82
8 26 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:05.48
9 23 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:06.68
10 92 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 2:10.99
11 89 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 2:12.52
12 94 Medveď MatúšMedveď Matúš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:14.14
13 67 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:14.31
14 83 Mišun AdamMišun Adam 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:17.06
15 99 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:17.34
16 28 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:19.23
17 24 Matúš MiroslavMatúš Miroslav 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:20.31
18 98 Golian JakubGolian Jakub 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:34.82
19 97 Goláň FilipGoláň Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:34.86
20 25 Molnár MarcelMolnár Marcel 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:37.50
21 96 Ďurečka LukášĎurečka Lukáš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:38.92
93 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
100 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
27 Prepelica AlexPrepelica Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.44
2 23 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 1:58.19
3 25 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 1:58.28
4 26 Vajsová ElaVajsová Ela 12 12 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 1:58.79
5 83 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:01.61
6 67 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:03.00
7 28 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:07.74
27 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:08.51
2 30 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:09.74
3 33 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:10.74
4 34 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:12.28
5 32 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:14.48
6 31 Minichová EmaMinichová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:21.28
7 36 Brezániová MáriaBrezániová Mária 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:38.51
35 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:08.06
2 40 Šuleková AlicaŠuleková Alica 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:10.91
3 37 Koóšová LindaKoóšová Linda 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:11.89
4 43 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 2:13.02
5 41 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 2:15.56
6 38 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:18.34
7 42 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:21.48
8 44 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:21.95
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 2:12.24
2 49 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:20.98
3 45 Štulrajterová NelaŠtulrajterová Nela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:22.18
4 78 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:22.93
5 50 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:24.64
6 55 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 2:26.45
7 46 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:28.82
48 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 2:04.81
2 57 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 2:09.18
3 61 Borek JuliaBorek Julia 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 2:12.28
4 56 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 2:20.54
5 52 Hládeková DominikaHládeková Dominika 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 2:20.56
6 54 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:20.91
7 53 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 2:23.08
8 51 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:28.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 58 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:19.01
2 81 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:19.97
3 64 Hašková NatáliaHašková Natália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:21.86
4 59 Buková MichaelaBuková Michaela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 2:23.75
5 60 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 2:32.41
6 69 Konečná MagdalénaKonečná Magdaléna 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 3:07.28
70 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 73 Mišková EmaMišková Ema 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:00.13
2 76 Pavlendová MartinaPavlendová Martina 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 2:02.24
3 71 Líšková EvelynLíšková Evelyn 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:08.90
4 66 Hybská ZuzanaHybská Zuzana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:16.14
5 74 Mušková HanaMušková Hana 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:28.77
6 68 Kolajová LenkaKolajová Lenka 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:30.45
7 62 Ďalogová TamaraĎalogová Tamara 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:45.72
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 77 Pavlendová MichaelaPavlendová Michaela 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 2:05.09
2 63 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:13.20
3 65 Hlúšková TerezaHlúšková Tereza 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:20.32
4 80 Sacherová VivienSacherová Vivien 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:39.57
5 82 Urblíková KatarínaUrblíková Katarína 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:43.69
72 Mejtská SofiaMejtská Sofia 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:56.44
2 23 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 1:58.19
3 25 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 1:58.28
4 26 Vajsová ElaVajsová Ela 12 12 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 1:58.79
5 73 Mišková EmaMišková Ema 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:00.13
6 83 Hešková NinaHešková Nina 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:01.61
7 76 Pavlendová MartinaPavlendová Martina 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 2:02.24
8 67 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:03.00
9 75 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 PB 2:04.81
10 77 Pavlendová MichaelaPavlendová Michaela 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 2:05.09
11 28 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:07.74
12 39 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:08.06
13 29 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:08.51
14 71 Líšková EvelynLíšková Evelyn 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:08.90
15 57 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 2:09.18
16 30 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:09.74
17 33 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:10.74
18 40 Šuleková AlicaŠuleková Alica 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:10.91
19 37 Koóšová LindaKoóšová Linda 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:11.89
20 47 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 2:12.24
21 34 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:12.28
21 61 Borek JuliaBorek Julia 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 2:12.28
23 43 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 2:13.02
24 63 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:13.20
25 32 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:14.48
26 41 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 2:15.56
27 66 Hybská ZuzanaHybská Zuzana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:16.14
28 38 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:18.34
29 58 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:19.01
30 81 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:19.97
31 65 Hlúšková TerezaHlúšková Tereza 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:20.32
32 56 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 2:20.54
33 52 Hládeková DominikaHládeková Dominika 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 2:20.56
34 54 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:20.91
35 49 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:20.98
36 31 Minichová EmaMinichová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:21.28
37 42 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:21.48
38 64 Hašková NatáliaHašková Natália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:21.86
39 44 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:21.95
40 45 Štulrajterová NelaŠtulrajterová Nela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:22.18
41 78 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:22.93
42 53 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 2:23.08
43 59 Buková MichaelaBuková Michaela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 2:23.75
44 50 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:24.64
45 55 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 SB 2:26.45
46 51 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:28.44
47 74 Mušková HanaMušková Hana 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:28.77
48 46 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:28.82
49 68 Kolajová LenkaKolajová Lenka 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:30.45
50 60 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 2:32.41
51 36 Brezániová MáriaBrezániová Mária 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:38.51
52 80 Sacherová VivienSacherová Vivien 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:39.57
53 82 Urblíková KatarínaUrblíková Katarína 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:43.69
54 62 Ďalogová TamaraĎalogová Tamara 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:45.72
55 69 Konečná MagdalénaKonečná Magdaléna 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 3:07.28
27 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNS
35 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 DNS
48 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
70 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 DNS
72 Mejtská SofiaMejtská Sofia 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 DNS

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 3.2.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 5:22.77
2 20 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 5:31.04
3 13 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 5:31.83
4 14 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 5:49.88
5 15 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 5:51.26
6 21 Lejčík MartinLejčík Martin 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 6:06.14
7 22 Višňovský PeterVišňovský Peter 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 6:09.81
8 18 Boško JaroslavBoško Jaroslav 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 6:10.23
9 16 Barbosa EduardBarbosa Eduard 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 7:15.53
10 17 Bartko PatrikBartko Patrik 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 8:38.04
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 3.2.2024 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 5:37.93
2 10 Jančová ZuzanaJančová Zuzana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 6:02.26
3 11 Kohútová TimeaKohútová Timea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 6:07.98
4 7 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 6:10.90
5 79 Rusnáková LauraRusnáková Laura 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 6:39.13
6 8 Bojtošová NikoletaBojtošová Nikoleta 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 6:53.37
7 12 Rašlíková LenkaRašlíková Lenka 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 6:58.00
8 9 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 7:14.20
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 11.02 q
2 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.48 q
3 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 13.07 q
4 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.06
5 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 15.84
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.14 q
2 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.75 q
3 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 13.33
4 Kyzúr MatejKyzúr Matej 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.87
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 11.02 q
2 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 12.14 q
3 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.48 q
4 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.75 q
5 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 13.07 q
6 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 13.33
7 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 14.06
8 Kyzúr MatejKyzúr Matej 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.87
9 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 15.84

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.88
2 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.71
3 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 12.27
4 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.84
5 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.04
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.17
2 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.29
3 27 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.81
4 33 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.13
5 28 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.22
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 10.18 q
2 33 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.13 q
3 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.93
4 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 12.13
5 3 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.08 q
2 28 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.36 q
3 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 12.53
4 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.32
35 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.53
2 54 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.17
3 43 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.75
4 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 13.10
5 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.29
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 10.45 q
2 29 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.53
3 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 11.91
4 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 13.18
5 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 13.27
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 10.18 q
2 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 10.45 q
3 27 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.08 q
4 33 Čipčalová SoňaČipčalová Soňa 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.13 q
5 28 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.36 q
6 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.53
6 29 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.53
8 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 11.91
9 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.93
10 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 12.13
11 54 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.17
12 3 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.43
13 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 12.53
14 43 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.75
15 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 13.10
16 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 13.18
17 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 13.27
18 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.29
19 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.32
35 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 DNS

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 3.2.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Krupa MartinKrupa Martin 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 13:48.04
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 3.2.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 12:50.96
2 2 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 12:57.76
3 4 Froľová VictoriaFroľová Victoria 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 13:26.37
4 5 Kručinská KristínaKručinská Kristína 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 PB 13:38.34
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 3.2.2024 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 116 121 126 131 136 141 144 147 149 151 153 155 157 159 161 163 165 167 169 171
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 8 PB 144 - - o xo o o xo r
2 Tkáč MatejTkáč Matej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 7 PB 136 o xo xxo xo o xxx
3 Gabriš FilipGabriš Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 2 PB 136 o o o xxo xo xxx
4 Pecucha MatejPecucha Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 13 PB 131 o o o o xxx
5 89 Giertl LukášGiertl Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 11 PB 131 o o xx- o xxx
6 Zachar ŠimonZachar Šimon
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 16 131 - o o xo xxx
7= Rakyta PatrikRakyta Patrik
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 15 126 - o o xxx
7= Šaran AlexŠaran Alex
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 14 126 o o o xxx
9 Svoreň AlexSvoreň Alex
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 6 PB 121 o o xxx
10 Ilgo LukášIlgo Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 3 PB 121 xxo o xxx
11 Hlavatý JakubHlavatý Jakub
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 12 121 o xo xxx
12 Palko OliverPalko Oliver
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 4 PB 116 o xxx
17 Bartko PatrikBartko Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 1 NM xxx
Ďuriš MatejĎuriš Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 9 NM xxx
Lovíšek AntonLovíšek Anton
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 10 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 3.2.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 111 116 121 126 131 136 141 144 147 150 151 153 155 157 159 161 163 165 167 169
1 Kocmundová TimeaKocmundová Timea
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 6 PB 150 o o o xo o o xo o xxo xxo r
MS Sihelská EmaSihelská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 11 PB 144 - - o o o o xxo xxo xxx
3 Pôbišová LeaPôbišová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 20 PB 141 - - - - xo o xo xxx
4 54 Košútová AdelaKošútová Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 17 PB 136 o o xo xo o xo xxx
5 Kováčová LuciaKováčová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 18 PB 131 - o o o xxo xxx
6 Hanusková MarcelaHanusková Marcela
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
12 12 5 PB 126 o o o o xxx
7= Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 3 PB 126 o o xxo xo xxx
7= Drugdová AmáliaDrugdová Amália
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 2 PB 126 o o xxo xo xxx
9 Lukušová KatarínaLukušová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 19 126 o o o xxo xxx
10= 25 Nagyová LillaNagyová Lilla
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 8 SB 121 o o o xxx
10= 78 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 15 121 o o o xxx
10= Cingelová KláraCingelová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 1 PB 121 o o o xxx
10= Drozdová MichaelaDrozdová Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 16 121 o o o xxx
10= Valovičová NelaValovičová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 12 PB 121 o o o xxx
15= Petríková KarolínaPetríková Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 9 PB 121 o o xxo xxx
15= Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 7 PB 121 o o xxo xxx
15= Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 13 PB 121 o o xxo xxx
18 Rapčanová KatarínaRapčanová Katarína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 10 PB 116 o xo xxx
19 Fábová TerezaFábová Tereza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 4 PB 116 xxo xo xxx
20 44 Helíková KláraHelíková Klára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 14 116 o xxo xxx
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 2 PB 436 433 436 433 436
2 Krutošík JurajKrutošík Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 22 PB 421 416 421 414 421
3 Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 8 PB 406 x 376 406 406
4 94 Medveď MatúšMedveď Matúš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 12 PB 392 392 390 392
5 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 24 390 x 390 x 390
6 Hlavatý JakubHlavatý Jakub
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 9 PB 385 362 258 385 385
7 Mlčal TomášMlčal Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 23 377 377 x 332 377
8 Ilgo LukášIlgo Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 20 PB 376 317 358 376 376
9 92 Krchňavý JánKrchňavý Ján
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 18 PB 366 362 366 355 366
10 19 Capuliak DamiánCapuliak Damián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 4 PB 364 x x 364 364
11 Ďuriš MatejĎuriš Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 6 PB 360 335 314 360 360
12 Krčmárik MartinKrčmárik Martin
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 16 PB 355 333 336 355 355
13 Gabula MichalGabula Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 19 353 353 346 342 353
14 Mihalík PavolMihalík Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 13 PB 341 x 341 335 341
15 13 Krutošík MichalKrutošík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 17 338 325 x 338 338
16 Kyzúr MatejKyzúr Matej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 15 PB 330 282 297 330 330
17 14 Jurický MathiasJurický Mathias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 10 PB 326 326 320 305 326
18 18 Boško JaroslavBoško Jaroslav
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 3 PB 325 297 312 325 325
19 16 Barbosa EduardBarbosa Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 1 PB 295 x x 295 295
20 96 Ďurečka LukášĎurečka Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 5 PB 283 x x 283 283
21 21 Lejčík MartinLejčík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 11 PB 260 x x 260 260
22 Jurina MartinJurina Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 14 PB 255 242 244 255 255
97 Goláň FilipGoláň Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 7 NM x x x -
Celkom 23 pretekárov
Mladší žiaci 02 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sedláček MatúšSedláček Matúš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 19 PB 437 437 423 432 437
2 Zachar ŠimonZachar Šimon
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 21 431 431 360 421 431
3 88 Važan JakubVažan Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 20 429 400 429 x 429
4 Svoreň AlexSvoreň Alex
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 15 PB 425 419 425 x 425
5 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 18 PB 425 408 412 425 425
6 Tkáč MatejTkáč Matej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 16 PB 413 413 403 x 413
7 26 Pechanec JurajPechanec Juraj
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 404 392 404 359 404
8 99 Paľo PatrikPaľo Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 12 PB 401 x x 401 401
9 Rakyta PatrikRakyta Patrik
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 14 PB 396 338 385 396 396
10 Zvala OliverZvala Oliver
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 11 PB 373 363 373 x 373
11 86 Sládek RichardSládek Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 17 372 367 359 372 372
12 28 Špaňo FilipŠpaňo Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 6 PB 368 x 323 368 368
13 Paulovič JakubPaulovič Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 7 PB 365 365 349 359 365
14 84 Sojka MichalSojka Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 5 PB 364 364 x 351 364
15 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 10 PB 362 348 349 362 362
16 Segeč DanielSegeč Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 4 PB 358 341 358 335 358
17 Prč DávidPrč Dávid
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 9 PB 333 x 333 314 333
18 Slezák ŠimonSlezák Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 8 316 x 316 x 316
19 Segeč AlexSegeč Alex
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 3 PB 309 273 296 309 309
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 3.2.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 25 464 x 448 464 464
2 Budovcová ZojaBudovcová Zoja
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 23 PB 421 421 411 393 421
3 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 24 412 412 407 x 412
4 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 21 PB 410 385 410 403 410
5 Bučková EmaBučková Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 20 PB 402 356 390 402 402
6 Cingelová KláraCingelová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 22 PB 393 393 390 x 393
7 63 Ďurčová JustínaĎurčová Justína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 8 PB 389 389 x x 389
8 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 17 PB 388 388 380 369 388
9 Drugdová AmáliaDrugdová Amália
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 7 PB 388 388 357 353 388
10 60 Cebová MichaelaCebová Michaela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 15 PB 370 x 370 x 370
11 Durilová DorotaDurilová Dorota
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 19 360 360 344 356 360
12 Fábová TerezaFábová Tereza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 9 PB 359 348 359 344 359
13 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 11 PB 357 352 357 342 357
14 4 Froľová VictoriaFroľová Victoria
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 16 PB 353 348 345 353 353
15 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 12 PB 352 300 352 273 352
16 Glézlová LíviaGlézlová Lívia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 13 PB 345 307 339 345 345
17 61 Borek JuliaBorek Julia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 2 PB 345 345 233 333 345
18 36 Brezániová MáriaBrezániová Mária
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 18 336 x 332 336 336
19 Faťarová NelaFaťarová Nela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 10 PB 332 305 329 332 332
20 55 Grniaková HanaGrniaková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 14 PB 328 315 305 328 328
21 46 Brezinová LilianaBrezinová Liliana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 3 PB 318 318 289 291 318
22 59 Buková MichaelaBuková Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 4 PB 312 312 x 308 312
23 Bolčeková NikolBolčeková Nikol
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 1 PB 311 286 311 x 311
24 9 Didiová TeréziaDidiová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 6 PB 287 287 x x 287