<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR v chôdzi mužov, žien, dorastencov a dorasteniek, veteránov a veteránok

Bratislava (3. 2. 2024)

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(so, 3.2.2024 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 13:03.88
2 15 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 13:40.46
3 16 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 15:59.73
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Veteráni

(so, 3.2.2024 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12:56.46
2 33 Malík OndrejMalík Ondrej 61 61 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 17:03.11
3 32 Kapusta MiroslavKapusta Miroslav 53 53 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 22:19.43
Poznámky:
Výkony po prepočte: Rízek: 11:59,71 / Malík: 13:46,06 / Kapusta: 16:34,93
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(so, 3.2.2024 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 14:09.65
2 18 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 14:28.84
3 20 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 14:33.35
MS 13 Uvírová VivienUvírová Vivien 03 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 16:13.99
5 24 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 PB 16:26.87
6 21 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 16:34.51
7 28 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 PB 16:59.01
8 23 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 PB 17:00.81
9 27 Adamcová AlicaAdamcová Alica 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 17:11.37
10 25 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 9 PB 17:19.98
11 31 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 PB 17:41.43
12 30 Smreková ViktóriaSmreková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 PB 18:02.67
13 29 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13 PB 18:07.57
14 26 Supeková StelaSupeková Stela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 18:37.56
22 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNF
19 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ 54.7.1
Poznámky:
19. DQ - Indrišková >>~
Celkom 16 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Veteránky

(so, 3.2.2024 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 34 Krchňáková AlenaKrchňáková Alena 68 68 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 19:55.11
Poznámky:
Výkony po prepočte: Krchňáková: 16:28,6
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(so, 3.2.2024 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 19:32.30
2 2 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 19:54.13
3 3 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 21:44.17
4 5 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 21:52.24
5 4 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 SB 21:57.80
6 6 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27:22.17
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(so, 3.2.2024 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Katerinka Czaková MáriaKaterinka Czaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 21:28.80
2 7 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 22:37.71
3 8 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22:50.56
4 10 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 24:13.68
5 11 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24:27.00
6 12 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25:11.67
Celkom 6 pretekárov