<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská Funny atletika II.

Pieštany (20. 9. 2023)

500 m - Detská atletika starší

(st, 20.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1:41.60
2 Vavrová VilmaVavrová Vilma 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:51.10
3 Noščák MaximiliánNoščák Maximilián 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:53.14
4 Poláková EllaPoláková Ella 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:53.50
5 Filová AméliaFilová Amélia 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:54.14
6 Rusnák RichardRusnák Richard 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:54.20
7 Svitana MatyášSvitana Matyáš 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:55.10
8 Oslovič FilipOslovič Filip 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:55.20
9 Samková MichaelaSamková Michaela 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:55.21
10 Seidlová OlíviaSeidlová Olívia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:58.20
11 Nguyen MaxNguyen Max 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:58.79
12 Holíč JánHolíč Ján 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:59.20
13 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1:59.22
14 Majerská HannahMajerská Hannah 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:01.10
15 Koreň MatejKoreň Matej 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:01.32
16 Ščevko FilipŠčevko Filip 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:03.20
17 Štrba SebastiánŠtrba Sebastián 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:04.20
18 Štefíková BarboraŠtefíková Barbora 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:05.01
19 Slámová TatianaSlámová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:10.50
20 Šimorová MilaŠimorová Mila 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:15.20
21 Scott ValentínaScott Valentína 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:18.45
22 Plačková MagdalénaPlačková Magdaléna 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:20.20
23 Daňko SophiaDaňko Sophia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:21.19
24 Frankovičová ViktóriaFrankovičová Viktória 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:25.20
25 Hrušková JristínaHrušková Jristína 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:32.10
Celkom 25 pretekárov

500 m - Detská atletika mladší

(st, 20.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dosoudil SimonDosoudil Simon 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1:59.20
1 Kováčová LauraKováčová Laura 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:59.20
1 Rusnáková DorotaRusnáková Dorota 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1:59.20
4 Palkovič TomášPalkovič Tomáš 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:00.08
5 Brna MateoBrna Mateo 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:01.20
5 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:01.20
7 Timko FilipTimko Filip 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:10.20
8 Kuricová HankaKuricová Hanka 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:15.20
9 Kučerová KarolínaKučerová Karolína 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:21.15
10 Rusnáková LilianaRusnáková Liliana 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:21.16
11 Kubalová TerezaKubalová Tereza 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:24.20
12 Kelemen OskarKelemen Oskar 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:28.14
13 Fuska SamuelFuska Samuel 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:28.20
14 Trúsik LucasTrúsik Lucas 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:31.10
15 Ochotnický ŠimonOchotnický Šimon 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2:32.14
16 Trúsik TobiasTrúsik Tobias 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:33.15
17 Ďurenec SamuelĎurenec Samuel 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:44.10
18 Bisták JurajBisták Juraj 16 16 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:46.20
19 Švec AlexanderŠvec Alexander 17 17 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:48.10
Celkom 19 pretekárov