<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský viacboj CVČ

Liptovský Mikuláš (12. 9. 2023)

60 m - Detská atletika starší

(ut, 12.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šlahučka ViliamŠlahučka Viliam 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.5
2 Beňo VeraBeňo Vera 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.6
2 Kohút JurajKohút Juraj 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.6
2 Stankoviansky MartinStankoviansky Martin 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.6
2 Tkáčová TáňaTkáčová Táňa 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.6
6 Jurigová PetronelaJurigová Petronela 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.8
6 Pažítka PatrikPažítka Patrik 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.8
6 Repaská PetraRepaská Petra 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.8
6 Varga DanielVarga Daniel 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 09.8
10 Beňo MatúšBeňo Matúš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.1
10 Hrašková EmmaHrašková Emma 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.1
10 Húsenica ĽubošHúsenica Ľuboš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.1
10 Matúšková MartinaMatúšková Martina 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.1
14 Cibulová SimonaCibulová Simona 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.2
14 Hudák ŠimonHudák Šimon 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.2
14 Kraková KristínaKraková Kristína 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.2
14 Slosiar JurajSlosiar Juraj 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.2
14 Stromková SandraStromková Sandra 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.2
14 Ševčík ŠimonŠevčík Šimon 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.2
14 Vyšný MatúšVyšný Matúš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.2
21 Callo TobiasCallo Tobias 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.6
21 Durnotová GretaDurnotová Greta 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.6
21 Kultan MatejKultan Matej 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.6
21 Tarašová MonikaTarašová Monika 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.6
25 Bartoník BrianBartoník Brian 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.8
25 Dudová SimonaDudová Simona 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.8
25 Kuběna PeterKuběna Peter 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.8
25 Minařík LevoslavMinařík Levoslav 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.8
25 Vejová KlaudiaVejová Klaudia 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.8
30 Beťková AlžbetaBeťková Alžbeta 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.9
30 Marušiaková EliškaMarušiaková Eliška 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.9
30 Nemtušiak MichalNemtušiak Michal 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.9
30 Straka MartinStraka Martin 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 10.9
34 Daraboš TeoDaraboš Teo 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.1
34 Lašová TimeaLašová Timea 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.1
36 Brezniaková PetraBrezniaková Petra 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.2
36 Jančo JergušJančo Jerguš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.2
38 Janíček JánJaníček Ján 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.4
38 Uhel DominikUhel Dominik 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.4
40 Lehotský ŠimonLehotský Šimon 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.5
40 Navrátil PatrikNavrátil Patrik 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.5
42 Vlček MatejVlček Matej 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11.9
43 Dubovský LeoDubovský Leo 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.1
43 Grajcarová MiaGrajcarová Mia 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.1
43 Močarníková EmmaMočarníková Emma 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.1
43 Svítek MatyášSvítek Matyáš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.1
47 Čáni MatúšČáni Matúš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.2
47 Dubovský TeoDubovský Teo 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.2
47 Ferenčík JakubFerenčík Jakub 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.2
47 Kokavcová ViktóriaKokavcová Viktória 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.2
47 Profantová DominikaProfantová Dominika 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.2
52 Domiter MaximDomiter Maxim 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.4
52 Račková LilianaRačková Liliana 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.4
52 Risiková NatáliaRisiková Natália 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.4
52 Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.4
52 Žuffa MatejŽuffa Matej 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.4
57 Fáziková RebekaFáziková Rebeka 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.5
57 Chlebová AlžbetaChlebová Alžbeta 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.5
57 Králiková NelaKráliková Nela 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.5
60 Borošová EmmaBorošová Emma 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.9
60 Harská MichaelaHarská Michaela 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.9
60 Stejskal JergušStejskal Jerguš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12.9
63 Grešová StelaGrešová Stela 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.1
63 Hudáková SáraHudáková Sára 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.1
63 Hvorka JonášHvorka Jonáš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.1
63 Kováčová AlexandraKováčová Alexandra 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.1
63 Milecová NatáliaMilecová Natália 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.1
68 Hlavatý ŠimonHlavatý Šimon 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.2
68 Mlynarčíková ViktóriaMlynarčíková Viktória 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.2
70 Dzúr TomášDzúr Tomáš 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.4
70 Juríková NatáliaJuríková Natália 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.4
70 Oriešková DianaOriešková Diana 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.4
70 Petranová NelaPetranová Nela 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.4
74 Kacvinský TobiasKacvinský Tobias 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.7
74 Matejka JonášMatejka Jonáš 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.7
74 Miksová ZairaMiksová Zaira 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.7
77 Kyrc FilipKyrc Filip 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.9
77 Laciková TamaraLaciková Tamara 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.9
77 Tkáč AlexanderTkáč Alexander 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.9
80 Húsenica MatúšHúsenica Matúš 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.1
80 Kormaňáková TerezaKormaňáková Tereza 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.1
80 Kramárik SebastiánKramárik Sebastián 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.1
80 Plch TeodorPlch Teodor 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.1
80 Tomčík MatejTomčík Matej 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.1
85 Hriň AdamHriň Adam 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.2
85 Jurščáková AlžbetaJurščáková Alžbeta 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.2
85 Strišková EmaStrišková Ema 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.2
85 Surovčeková AdelaSurovčeková Adela 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.2
85 Žitňanská ĽudmilaŽitňanská Ľudmila 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.2
90 Janíčeková MáriaJaníčeková Mária 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.5
90 Kubina PatrikKubina Patrik 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.5
90 Marko FilipMarko Filip 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.5
93 Bušová LujzaBušová Lujza 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.6
93 Klčová PaulínaKlčová Paulína 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.6
93 Němec JaroslavNěmec Jaroslav 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.6
96 Dlugoš SamuelDlugoš Samuel 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.7
96 Novák AdamNovák Adam 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.7
96 Sásik OliverSásik Oliver 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.7
99 Pelach MaximPelach Maxim 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
Celkom 99 pretekárov

60 m - Detská atletika mladší

(ut, 12.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Benický Daniel JánBenický Daniel Ján 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.7
1 Jamnická LuciaJamnická Lucia 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.7
1 Lupták GabrielLupták Gabriel 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.7
1 Ondrisová JankaOndrisová Janka 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 14.7
5 Čáni LukášČáni Lukáš 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
5 Grega MaximiliánGrega Maximilián 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
5 Hazucha ŠimonHazucha Šimon 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
5 Lehotský MartinLehotský Martin 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
5 Oriešková LindaOriešková Linda 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
5 Pastucha MichaelPastucha Michael 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
5 Ragula BranislavRagula Branislav 16 16 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
5 Slabejová MiaSlabejová Mia 16 16 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
5 Stankovič MichalStankovič Michal 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.1
14 Baleková SilviaBaleková Silvia 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.2
14 Flajsová SofiaFlajsová Sofia 16 16 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.2
14 Štefanica SebastianŠtefanica Sebastian 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.2
14 Vyšný MartinVyšný Martin 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.2
14 Závacký ViliamZávacký Viliam 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.2
19 Huláková OlíviaHuláková Olívia 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.4
19 Hvorková KláraHvorková Klára 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.4
19 Masaryková TamaraMasaryková Tamara 16 16 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.4
19 Piatka AdamPiatka Adam 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.4
19 Tábory TobiasTábory Tobias 15 15 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.4
24 Šmihula JurajŠmihula Juraj 16 16 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15.8
25 Hliničanová RomanaHliničanová Romana 16 16 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 16.0
26 Daubnerová ZdenkaDaubnerová Zdenka 16 16 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 16.1
27 Droppová DorotaDroppová Dorota 17 17 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 16.2
Celkom 27 pretekárov