<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Poprázdninový trojboj - Detská atletika

Bratislava (6. 9. 2023)

Člnkový beh 4x10m - Detská atletika starší

(st, 6.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bereš Michal Bereš Michal 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 12:27
2 Hornáček Maxim Hornáček Maxim 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 12:29
3 Hornáček Nikolas Hornáček Nikolas 12 12 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 12:64
4 Belica Erik Belica Erik 12 12 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 12:65
5 Beličák Matúš Beličák Matúš 14 14 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 12:72
6 Horváthová Laura Horváthová Laura 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 13:20
7 Sabadka Eliáš Sabadka Eliáš 14 14 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 13:25
8 Mydlová Ela Mydlová Ela 12 12 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 13:43
8 Šimonič Ján Šimonič Ján 12 12 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 13:43
10 Riečanová Alexandra Riečanová Alexandra 14 14 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 13:83
11 Horváth Ľuboš Horváth Ľuboš 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 14:04
12 Čifári Michal Čifári Michal 14 14 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 14:12
13 Čičová Liliana Čičová Liliana 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 14:32
14 Kadvan Mia Kadvan Mia 12 12 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 15:10
15 Pavlovičová Petronela Pavlovičová Petronela 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 15:13
16 Crmanová Janka Crmanová Janka 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 15:43
17 Basilová Gréta Basilová Gréta 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 15:68
18 Vychodilová Adelka Vychodilová Adelka 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 16:61
19 Vichnálek Viliam Vichnálek Viliam 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 19:35
Celkom 19 pretekárov

Člnkový beh 4x10m - Detská atletika mladší

(st, 6.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Banduričová Monika Banduričová Monika 16 16 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 13:70
2 Palidrab Michal Palidrab Michal 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 13:87
3 Humeník Šimon Humeník Šimon 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 14:30
4 Trsťanová Nina Trsťanová Nina 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 14:40
5 Kosák Adam Kosák Adam 16 16 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 14:80
6 Pivarči Sebastián Peter Pivarči Sebastián Peter 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 14:85
7 Slávik Marek Slávik Marek 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 14:94
8 Bereš Andrej Bereš Andrej 17 17 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 16:70
Celkom 8 pretekárov