<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Behom do školy

Holíč (7. 9. 2023)

40 m - Detská atletika mladší

(št, 7.9.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuricová DianaĎuricová Diana 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7:14
2 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7:30
3 Kollár DávidKollár Dávid 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7:46
4 Havel PeterHavel Peter 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7:68
5 Petráková NatáliaPetráková Natália 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7:69
6 Michalička SamuelMichalička Samuel 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7:77
7 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7:80
8 Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7:82
9 Chocholáček OliverChocholáček Oliver 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 7:90
10 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 7:95
11 Kapečka Patrik JánKapečka Patrik Ján 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8:04
12 Pinkava TimonPinkava Timon 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8:14
13 Žúrek DominikŽúrek Dominik 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8:19
14 Trnavský NicolasTrnavský Nicolas 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8:28
15 Malichová RebekaMalichová Rebeka 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8:31
16 Kotvan AlexKotvan Alex 18 18 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8:37
17 Skala SamuelSkala Samuel 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8:48
18 Blahová KarinBlahová Karin 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8:50
19 Hostinský DavidHostinský David 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8:56
20 Pittelová LindaPittelová Linda 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8:60
21 Motus TomášMotus Tomáš 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8:65
22 Tokoš MatúšTokoš Matúš 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 8:69
23 Ondriska EliášOndriska Eliáš 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 8:71
24 Vígh JurajVígh Juraj 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 9:00
25 Šmidová JúliaŠmidová Júlia 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 9:50
26 Matuská LauraMatuská Laura 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 9:60
27 Mišík Marco ChristianMišík Marco Christian 17 17 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 9:63
28 Hostinská NatáliaHostinská Natália 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 9:90
29 Barteková ŠárkaBarteková Šárka 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10:20
30 Grebeníček LadislavGrebeníček Ladislav 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10:35
31 Matulová EliškaMatulová Eliška 18 18 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10:70
32 Lisinovič MatúšLisinovič Matúš 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10:90
33 Živkovič DordeŽivkovič Dorde 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 11:10
Celkom 33 pretekárov