<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo extraligy mužů a žen

Ostrava CZE (1. 7. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 10.42
3 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.54
Celkom 2 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 1.7.2018 - 10:00) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 10.39
5 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.54
Celkom 2 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 20.57
4 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21.09
Celkom 2 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.54
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24.26
6 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.69
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.54
2 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24.26
3 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.69

400 m - Muži (Beh)

Beh 02 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:48.29
Celkom 1 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:52.41
2 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:52.46
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:56.68
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:52.41
2 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:52.46
3 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:56.68

800 m - Ženy

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:04.89
6 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2:06.55
Celkom 2 pretekári

1500 m - Ženy

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4:42.54
8 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:35.41
Celkom 2 pretekári

3000 m - Muži

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08:34.65
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.62
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:50.38
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 02 (ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:58.40
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:23.36
3 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21:58.68
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Ženy

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
4 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 178
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 692 +0.1 m/s 692  +0.1692
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 615 -1.0 m/s 615  -1.0615
5 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 597 -0.9 m/s 597  -0.9597
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 14.38 +0.9 m/s 14.38  +0.914.38
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 13.09 -0.3 m/s 13.09  -0.313.09
3 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 12.86 -0.4 m/s 12.86  -0.412.86
7 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 12.38 +0.6 m/s 12.38  +0.612.38
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(ne, 1.7.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 51.83 0.0
Celkom 1 pretekárov