<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uher.Hradište CZE (30. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 10:00) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.18
Celkom 1 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 10:00) Vietor: +7.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.15
Celkom 1 pretekári

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 10:00) Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.36
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 10:00) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.53
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 10:00) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.31
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.31
2 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.36
3 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.53

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 10:00) Vietor: +8.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.18
4 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.41
6 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.43
Celkom 3 pretekári