<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zlatá tretra

Ostrava CZE (12. - 13. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 03 (st, 13.6.2018 - 10:00) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.23
Celkom 1 pretekári

100 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (st, 13.6.2018 - 10:00) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.11
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.14
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.14
2 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.11

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 13.6.2018 - 10:00) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.28
8 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.59
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (st, 13.6.2018 - 10:00) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12.34
6 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.38
8 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.58
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 13.6.2018 - 10:00) Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.28
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.44
5 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.61
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.28
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.28
3 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12.34
4 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.38
5 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.44
6 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.58
7 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.59
8 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.61

200 m - Muži

(st, 13.6.2018 - 10:00) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 20.36
Celkom 1 pretekári

200 m - Ženy

(st, 13.6.2018 - 10:00) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.91
Celkom 1 pretekári

300 m - Juniorky

(st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 40.54
Celkom 1 pretekári

300 m - Miniprípravka-chlapci

(st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 45.41
4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 46.64
Celkom 2 pretekári

300 m - Miniprípravka-dievčatá

(st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 46.26
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 46.67
Celkom 2 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:48.43
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:49.92
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:48.43
2 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:49.92

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:56.50
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:57.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:56.50
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:57.00

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:56.16
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:57.68
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:56.16
2 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:57.68

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3:54.41
6 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:54.99
Celkom 2 pretekári

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:36.42
9 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:40.80
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Muži

(st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
6 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 220
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(ut, 12.6.2018 - 17:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 70.81 70,81xx70,8166,7467,53
Celkom 1 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Muži 20-22 rokov

(st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Dokoupil, Murcko, Filo, Benda Dokoupil, Murcko, Filo, Benda SLOVENSKOSLOVENSKO 0:42.79
Celkom 1 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Ženy 20-22 rokov

(st, 13.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Šibová, Kuštárová, Tomková, Weigertová Šibová, Kuštárová, Tomková, Weigertová SLOVENSKOSLOVENSKO 0:47.34
5 Forster, Tomková, Nagyová, Garčárová Forster, Tomková, Nagyová, Garčárová SLOVENSKOSLOVENSKO 0:47.69
Celkom 2 pretekári