<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Beh Olympijského dňa

Liptovský Mikuláš (27. 6. 2023)

600 m - Detská atletika starší

(ut, 27.6.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Beňo MatúšBeňo Matúš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:30.3
Beťková AlžbetaBeťková Alžbeta 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:31.8
Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:25.2
Daraboš TeoDaraboš Teo 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:31.3
Dubovský LeoDubovský Leo 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:32.8
Dubovský TeoDubovský Teo 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:29.3
Dudová SimonaDudová Simona 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:50.0
Durnotová GretaDurnotová Greta 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:33.0
Ferenčík JakubFerenčík Jakub 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2.50.2
Harská MichaelaHarská Michaela 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:50.4
Hudák ŠimonHudák Šimon 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:34.2
Húsenica MatúšHúsenica Matúš 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:53.0
Hvorka JonášHvorka Jonáš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:50.6
Jančo JergušJančo Jerguš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:35.4
Janíček JánJaníček Ján 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:05.9
Janíčeková MáriaJaníčeková Mária 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:54.6
Kraková KristínaKraková Kristína 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:37.6
Králiková NelaKráliková Nela 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:50.8
Kuběna PeterKuběna Peter 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:38.8
Kultan MatejKultan Matej 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:39.0
Matejka JonášMatejka Jonáš 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:56.2
Matúšková MartinaMatúšková Martina 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:40.2
Minařík LevoslavMinařík Levoslav 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:41.4
Nemtušiak MichalNemtušiak Michal 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:43.6
Pažítka PatrikPažítka Patrik 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:44.8
Pelach MaximPelach Maxim 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:36.1
Sásik OliverSásik Oliver 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:26.0
Slosiar JurajSlosiar Juraj 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:45.0
Stankoviansky MartinStankoviansky Martin 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:46.2
Stejskal JergušStejskal Jerguš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:30.8
Straka MartinStraka Martin 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:47.4
Surovčeková AdelaSurovčeková Adela 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:58.1
Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:51.0
Šlahučka ViliamŠlahučka Viliam 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:48.6
Tomčík MatejTomčík Matej 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:59.4
Vlček MatejVlček Matej 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:51.2
Vyšný MatúšVyšný Matúš 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:49.2
Žuffa MatejŽuffa Matej 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2:51.4
Celkom 38 pretekárov