<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever

Dubnica nad Váhom (17. 6. 2023)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 17.6.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalička QuidoMichalička Quido
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 13 PB 414 +0.2 m/s 411  0,10 414  0,30 - 414 380  0,00 400  0,60 414  0,20 11.00
2 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 14 403 +0.8 m/s 403  0,80 391  0,50 371  0,50 403 379  0,20 397  0,10 386  0,90 9.00
3 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 12 397 +0.2 m/s 378  0,50 377  0,50 369  0,90 378 380  0,40 397  0,20 379  0,20 8.00
4 Pecucha MatejPecucha Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 11 394 +0.5 m/s 380  0,50 370  0,80 394  0,50 394 392  0,10 386  0,40 388  0,10 7.00
5 1 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 10 381 +0.2 m/s 369  0,40 375  0,30 366  0,20 375 363  0,20 370  0,50 381  0,20 6.00
6 Deneš ŠimonDeneš Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 2 PB 380 +0.5 m/s 347  0,20 353  0,60 380  0,50 380 375  0,20 357  0,60 x 5.00
7 Beňo MatúšBeňo Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
12 12 7 PB 364 +0.5 m/s 343  0,20 356  0,20 331  0,60 356 x 364  0,50 346  0,40 4.00
8 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 9 359 +0.5 m/s 348  0,50 359  0,50 x 359 x 335  0,50 354  0,60 3.00
9 99 Beňo AlexBeňo Alex
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 341 +0.5 m/s 298  0,20 314  0,60 341  0,50 341 2.00
10 Hnát MatejHnát Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 3 PB 333 +0.5 m/s 325  0,20 x 333  0,50 333 1.00
11 Mučka AndrejMučka Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 5 PB 333 +0.9 m/s 298  0,20 333  0,90 313  0,50 333
12 Palko OliverPalko Oliver
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 8 316 +0.1 m/s 269  0,80 316  0,10 310  0,20 316
13 46 Stromko MarekStromko Marek
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
11 11 4 PB 307 +0.2 m/s 307  0,20 x x 307
Slezák ŠimonSlezák Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 6 NM x x x -
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 17.6.2023 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Turčanová TamaraTurčanová Tamara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 45 PB 451 +0.5 m/s 411  0,50 444  0,50 450  0,50 450 451  0,50 11.00
2 Meitus AnnaMeitus Anna
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 11 PB 411 +0.3 m/s 379  0,20 403  0,60 390  0,50 403 411  0,30 9.00
3 Chlebeková NinaChlebeková Nina
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
10 10 32 PB 410 +0.6 m/s 380  0,20 410  0,60 399  0,50 410 389  0,50 8.00
4 Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 43 408 +0.5 m/s 392  0,40 402  0,60 408  0,50 408 x 7.00
5 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 40 407 +0.5 m/s x x 407  0,50 407 386  0,10 6.00
6 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 38 404 +0.6 m/s 370  0,80 381  0,60 404  0,60 404 403  0,60 5.00
7 Žilková NinaŽilková Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 41 404 +0.5 m/s 396  0,60 397  0,50 389  0,50 397 404  0,50 4.00
8 Jusková MichaelaJusková Michaela
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 44 403 +0.5 m/s x 383  0,90 403  0,50 403 389  0,50 3.00
9 Valášková LuciaValášková Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 37 PB 396 +0.4 m/s 377  0,50 x x 377 396  0,40 2.00
10 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 33 PB 383 +0.6 m/s 311  0,20 320  0,30 356  0,40 356 383  0,60 1.00
11 Krišicová TamaraKrišicová Tamara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
11 11 8 PB 374 +0.9 m/s 374  0,90 332  0,40 341  0,20 374 r
12 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 42 371 +0.2 m/s 362  0,20 371  0,20 360  0,20 371 370  0,20
13 35 Záhorská ZaraZáhorská Zara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 31 PB 369 +0.6 m/s 341  0,60 369  0,60 301  0,60 369 300  0,50
14 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 30 PB 362 +0.6 m/s 279  0,20 x 332  0,50 332 362  0,60
15 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 39 359 +0.5 m/s 339  0,60 359  0,50 356  0,90 359 343  0,50
16 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 5 PB 358 +0.2 m/s 348  0,50 x 358  0,20 358 355  0,50
17 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 29 PB 356 +0.8 m/s x x 356  0,80 356 344  0,50
18 Kováčová LuciaKováčová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 34 354 +0.6 m/s 281  0,20 354  0,60 x 354 x
19 Kubáňová NinaKubáňová Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 28 PB 353 +0.5 m/s 353  0,50 284  0,60 352  0,20 353 x
20 Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 23 PB 353 +0.5 m/s 332  0,60 334  0,20 329  0,50 334 353  0,50
21 Sikelová LilianSikelová Lilian
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 12 PB 352 +0.5 m/s 319  0,10 305  0,40 306  0,20 319 352  0,50
22 Lukušová KatarínaLukušová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 36 351 +0.2 m/s x 281  0,30 351  0,20 351 280  0,60
23 50 Macháčková AnnaMacháčková Anna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 9 PB 349 +0.2 m/s x x 349  0,20 349 312  0,50
24 Matejková AnetaMatejková Aneta
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
12 12 10 PB 345 +0.4 m/s 338  0,60 345  0,40 313  0,10 345 299  0,40
25 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 14 PB 345 +0.9 m/s x 345  0,90 x 345 x
26 Bariličová NelaBariličová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 2 PB 343 +0.2 m/s 310  0,20 318  0,50 331  0,40 331 343  0,20
27 Valovičová NelaValovičová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 27 PB 338 +0.6 m/s 292  0,30 338  0,60 332  0,60 338 324  0,60
28 41 Sitáriková KlaudiaSitáriková Klaudia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 13 PB 338 +0.9 m/s 338  0,90 304  0,50 317  0,50 338 318  0,20
29 41 Kováčová Zoja NatáliaKováčová Zoja Natália
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 PB 327 +0.2 m/s 310  0,90 286  0,20 305  0,40 310 327  0,20
30 Kremenová LucianaKremenová Luciana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 35 326 +0.5 m/s 240  0,60 250  0,60 297  0,60 297 326  0,50
31 Cenigová EmaCenigová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 25 316 +0.2 m/s 316  0,20 x r 316 r
32 Bzdilíková LilianaBzdilíková Liliana
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
10 10 4 PB 314 +0.4 m/s 312  0,30 308  0,40 314  0,40 314 304  0,50
33 Hodásová LuciaHodásová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 6 PB 311 +0.5 m/s 310  0,50 310  0,50 304  0,80 310 311  0,50
34 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 20 PB 309 +0.4 m/s 309  0,40 302  0,40 280  0,10 309 295  0,50
35 35 Zupková DominikaZupková Dominika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 16 PB 305 +0.1 m/s 250  0,50 261  0,50 263  0,20 263 305  0,10
36 53 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 21 296 +0.6 m/s 284  0,40 296  0,60 293  0,50 296 x
37 Tamašiová AlexandraTamašiová Alexandra
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
13 13 18 PB 295 +0.5 m/s 261  0,60 268  0,30 x 268 295  0,50
38 79 Kviatkovská AlžbetaKviatkovská Alžbeta
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
12 12 17 PB 294 +0.6 m/s 284  0,50 294  0,60 x 294 287  0,50
39 Chromiaková AničkaChromiaková Anička
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 26 294 +0.5 m/s 294  0,50 249  0,60 x 294 287  0,20
40 Privarová TamaraPrivarová Tamara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
12 12 19 288 +0.3 m/s 279  0,30 273  0,10 x 279 288  0,30
41 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
11 11 3 PB 274 +0.6 m/s x 250  0,40 265  0,30 265 274  0,60
42 99 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
12 12 22 262 +0.1 m/s 252  0,50 262  0,10 x 262 254  0,20
43 65 Bajánková CarolineBajánková Caroline
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
13 13 1 PB 240 +0.6 m/s 216  0,20 x 240  0,60 240 233  0,60
44 101 Zelencová SáraZelencová Sára
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
14 14 15 PB 217 +0.5 m/s x x 217  0,50 217 x
45 77 Miškay BeataMiškay Beata
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
10 10 24 000 x  0,20 x r - r
Celkom 45 pretekárov