<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Nitra (30. 4. 2023)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 30.4.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 1 PB 37.13 x 32.31 30.66 32.31 37.13 - x 11.00
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 PB 35.48 32.98 31.96 20.90 32.98 x 35.48 27.40 9.00
3 Piteľ AdriánPiteľ Adrián
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
08 08 6 PB 26.60 x 20.64 26.60 26.60 25.74 x 25.68 8.00
4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 9 PB 26.33 26.33 13.81 14.70 26.33 7.00
5 Ďuroška PeterĎuroška Peter
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 10 PB 25.10 25.10 x 23.58 25.10 x x x 6.00
6 Lehotský MatejLehotský Matej
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 5 PB 24.31 24.31 23.18 20.87 24.31 20.07 - 24.30 5.00
7 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 12 24.26 x x 24.26 24.26 21.00 23.07 21.45 4.00
8 Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 11 22.39 18.39 x 16.34 18.39 20.40 22.39 22.10 3.00
9 Ungvarský MarkoUngvarský Marko
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 8 PB 21.98 21.98 21.72 20.44 21.98 19.97 x - 2.00
10 40 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 3 PB 17.90 x 17.90 x 17.90 1.00
11 Sojčák OliverSojčák Oliver
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 7 PB 14.04 14.04 13.04 x 14.04
12 Jašurek JakubJašurek Jakub
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 2 PB 13.90 x 13.90 x 13.90
Kandera ErikKandera Erik
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
09 09 4 NM x x x -
Dodok DominikDodok Dominik
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 13 NM x x x -
Celkom 14 pretekárov