<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorast a mladší žiaci - 4. kolo, Preložené z 24.9.2023

Košice (14. 10. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.10.2023 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.20 qA
2 171 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 08.95 qA
3 5 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.06 qB
4 43 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.87
5 46 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.91
6 114 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.09
7 177 Zúber GregorZúber Gregor 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 11.69
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.10.2023 - 11:20) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.27 qA
2 1 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 5 PB 08.83 qA
3 202 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.97 qB
4 200 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.03 qB
5 141 Golodžej JurajGolodžej Juraj 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.42
6 30 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.91
7 37 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.15
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.10.2023 - 11:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.18 qA
2 144 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.07 qB
3 50 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.81
4 48 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.38
5 207 Šmida LeoŠmida Leo 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.91
193 Hnatko BenjamínHnatko Benjamín 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
26 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 14.10.2023 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.53 qA
2 197 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.88 qA
3 126 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 08.97 qB
4 45 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.05 qB
5 187 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.58
199 Ľuník RichardĽuník Richard 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 14.10.2023 - 11:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.34 qA
2 205 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.00 qB
3 139 Debreceni SimonDebreceni Simon 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.26 qB
4 188 Bilý MiroslavBilý Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.69
5 190 Gajdár DanielGajdár Daniel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.69
18 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.18 qA
2 25 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.20 qA
3 110 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.27 qA
4 140 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.34 qA
5 112 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.53 qA
6 1 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 5 PB 08.83 qA
7 197 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.88 qA
8 171 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 08.95 qA
9 202 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.97 qB
9 126 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 08.97 qB
11 205 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.00 qB
12 200 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.03 qB
13 45 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.05 qB
14 5 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.06 qB
15 144 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.07 qB
16 139 Debreceni SimonDebreceni Simon 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.26 qB
17 141 Golodžej JurajGolodžej Juraj 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.42
18 188 Bilý MiroslavBilý Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.69
19 50 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.81
20 43 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.87
21 46 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.91
21 30 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.91
23 114 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.09
24 37 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.15
25 48 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.38
26 187 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.58
27 190 Gajdár DanielGajdár Daniel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.69
28 207 Šmida LeoŠmida Leo 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.91
29 177 Zúber GregorZúber Gregor 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 11.69
193 Hnatko BenjamínHnatko Benjamín 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
26 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
199 Ľuník RichardĽuník Richard 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
18 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 14.10.2023 - 12:55) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.00 11.00
2 110 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 SB 08.20 9.00
3 211 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.20 8.00
4 112 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 SB 08.36 7.00
5 140 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.50 6.00
6 171 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 SB 08.91 5.00
7 1 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 08.97 4.00
8 197 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.03 3.00
Poznámky:
št.č.110: 8,195 sec; št.č.211: 8,199 sec;
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.10.2023 - 12:55) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 205 Sokol FilipSokol Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 SB 08.84 2.00
2 202 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.98 1.00
3 126 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.99
4 144 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 SB 09.02
5 139 Debreceni SimonDebreceni Simon 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 SB 09.02
6 5 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 09.02
7 200 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.11
8 45 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.35
Poznámky:
št.č.144: 9,013 sec; št.č.139: 9,016 sec; št.č.5: 9,019 sec;
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 14.10.2023 - 12:45) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 08.30 11.00
2 70 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.43 9.00
3 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.54 8.00
4 124 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 SB 08.84 7.00
5 221 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 08.85 6.00
6 98 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.87 5.00
7 86 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 08.89 4.00
8 233 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 08.91 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.10.2023 - 12:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.07 2.00
2 10 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.11 1.00
3 224 Kukľová BernadetaKukľová Bernadeta 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.12
4 102 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.25
5 88 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 09.26
6 55 Čižmárová KláraČižmárová Klára 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 09.33
7 260 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.35
8 238 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.51
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.73 qA
2 13 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.45
3 223 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.48
4 222 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.79
5 56 Čižmárová ZaraČižmárová Zara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.80
MS 59 Dzurovčinová EmaDzurovčinová Ema 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.91
7 212 Baranová NinaBaranová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.33
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.56 qA
2 232 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.53
3 154 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.79
4 230 Olejník TaniaOlejník Tania 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.15
5 77 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.80
6 156 Kamenčíková VivienKamenčíková Vivien 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 10.88
23 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.66 qA
2 220 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.03 qB
3 102 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.20 qB
4 104 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.48
5 107 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.06
MS 94 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.78
7 184 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 11.24
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.77 qA
2 224 Kukľová BernadetaKukľová Bernadeta 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.09 qB
3 238 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.32 qB
4 240 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.47
MS 66 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.23
6 153 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.47
185 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.93 qA
2 55 Čižmárová KláraČižmárová Klára 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.35 qB
MS 57 Dúhová SofiaDúhová Sofia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 09.77
4 265 Džubáková VanessaDžubáková Vanessa 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.78
5 76 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.82
6 231 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.83
MS 71 Jevická LilienJevická Lilien 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.52
22 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 233 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.92 qA
2 239 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.43
3 227 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.45
4 250 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 09.46
5 73 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.77
6 121 Molokáčová NelaMolokáčová Nela 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.36
7 132 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.99
180 Hrabovská TimeaHrabovská Timea 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.00 qA
2 88 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.42 qB
3 213 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.50
4 81 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.93
5 7 Butoracová PetraButoracová Petra 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 10.12
MS 95 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.15
MS 61 Gazdačková LauraGazdačková Laura 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.18
8 219 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.44
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 09.00 qA
2 10 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.10 qB
3 120 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 09.59
MS 58 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.66
5 157 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 09.94
6 228 Michtová TeréziaMichtová Terézia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.06
7 152 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.18
8 247 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.34
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 14.10.2023 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 260 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.20 qB
2 136 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.50
3 84 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.61
4 69 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.86
5 158 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.02
MS 64 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.12
7 181 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 10.32
8 217 Hlaďová NelaHlaďová Nela 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 10.74
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.56 qA
2 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.66 qA
3 75 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.73 qA
4 98 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.77 qA
5 233 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.92 qA
6 86 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.93 qA
7 221 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.00 qA
7 124 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 09.00 qA
9 220 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.03 qB
10 224 Kukľová BernadetaKukľová Bernadeta 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.09 qB
11 10 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.10 qB
12 102 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.20 qB
12 260 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.20 qB
14 238 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.32 qB
15 55 Čižmárová KláraČižmárová Klára 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.35 qB
16 88 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.42 qB
17 239 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.43
18 13 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.45
18 227 Macejová SimonaMacejová Simona 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.45
20 250 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 09.46
21 240 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.47
22 223 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.48
22 104 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.48
24 213 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.50
24 136 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.50
26 232 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.53
27 120 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 09.59
28 84 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.61
29 58 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.66
30 57 Dúhová SofiaDúhová Sofia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 09.77
30 73 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.77
32 265 Džubáková VanessaDžubáková Vanessa 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.78
33 222 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.79
33 154 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.79
35 56 Čižmárová ZaraČižmárová Zara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.80
36 76 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.82
37 231 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.83
38 69 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.86
39 81 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.93
40 157 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 09.94
41 158 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.02
42 107 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.06
42 228 Michtová TeréziaMichtová Terézia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.06
44 7 Butoracová PetraButoracová Petra 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 10.12
44 64 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.12
46 230 Olejník TaniaOlejník Tania 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.15
46 95 Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.15
48 61 Gazdačková LauraGazdačková Laura 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.18
48 152 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.18
50 66 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.23
51 181 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 10.32
52 247 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.34
53 121 Molokáčová NelaMolokáčová Nela 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.36
54 219 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.44
55 153 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 10.47
56 71 Jevická LilienJevická Lilien 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.52
57 217 Hlaďová NelaHlaďová Nela 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 10.74
58 94 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.78
59 77 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.80
60 156 Kamenčíková VivienKamenčíková Vivien 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 10.88
61 59 Dzurovčinová EmaDzurovčinová Ema 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.91
62 132 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.99
63 184 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 11.24
64 212 Baranová NinaBaranová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 11.33
23 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 DNS
185 Tokárová NelaTokárová Nela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
22 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 DNS
180 Hrabovská TimeaHrabovská Timea 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.10.2023 - 10:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.71 QA
2 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.72 QA
3 130 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.27 qA
4 195 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 13.30 qB
237 Prúša ZdenekPrúša Zdenek 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.10.2023 - 10:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 11.60 QA
2 31 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.27 QA
3 41 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.46 qB
MS 267 Mezovský JakubMezovský Jakub 04 04 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 7 12.70
5 33 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 12.80 qB
6 189 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.85 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prví 2 z rozbehu (QA) + 4 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.10.2023 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 11.78 QA
2 117 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.82 QA
3 113 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.85 qA
4 38 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 12.32 qB
5 27 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.39 qB
6 32 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.50 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 11.60 QA
2 234 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.71 QA
3 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.72 QA
4 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 11.78 QA
5 117 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 11.82 QA
6 113 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 11.85 qA
7 130 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.27 qA
7 31 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.27 QA
9 38 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 12.32 qB
10 27 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.39 qB
11 41 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.46 qB
12 32 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.50 qB
13 267 Mezovský JakubMezovský Jakub 04 04 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 7 12.70
14 33 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 12.80 qB
15 195 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 13.30 qB
16 189 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.85 qB
237 Prúša ZdenekPrúša Zdenek 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 14.10.2023 - 11:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 11.42 11.00
2 111 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 SB 11.48 9.00
3 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.76 8.00
4 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.90 7.00
5 113 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 11.93 6.00
6 117 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.08 5.00
7 31 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 12.21 4.00
8 130 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 SB 12.25 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.10.2023 - 11:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.41 2.00
2 41 Krempaský AndrejKrempaský Andrej 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 12.46 1.00
3 27 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 12.56
4 32 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.67
5 33 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.94
6 195 Kniš LukášKniš Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.34
7 189 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 13.54
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 14.10.2023 - 10:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.59 QA
2 14 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 14.73 QA
3 248 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 14.83 qB
160 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
62 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 14.10.2023 - 10:40) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 242 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.89 QA
2 16 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 14.35 QA
3 182 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 14.52 qB
4 85 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 14.79 qB
5 103 Šimalčíková SáraŠimalčíková Sára 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 15.28 qB
137 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 14.10.2023 - 10:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 13.06 QA
2 12 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 13.19 QA
3 264 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.37 qA
4 133 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 14.00 qA
5 241 Dvorožňáková SimonaDvorožňáková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.25 qB
6 109 Závadská JúliaZávadská Júlia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 18.96 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: prvé 2 z rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 13.06 QA
2 12 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 13.19 QA
3 264 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.37 qA
4 255 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.59 QA
5 242 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.89 QA
6 133 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 14.00 qA
7 241 Dvorožňáková SimonaDvorožňáková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.25 qB
8 16 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 14.35 QA
9 182 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 14.52 qB
10 14 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 14.73 QA
11 85 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 14.79 qB
12 248 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 14.83 qB
13 103 Šimalčíková SáraŠimalčíková Sára 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 15.28 qB
14 109 Závadská JúliaZávadská Júlia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 18.96 qB
160 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 DNS
62 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
137 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 14.10.2023 - 11:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 12.93 11.00
2 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 13.08 9.00
3 12 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 13.11 8.00
4 264 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.52 7.00
5 242 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 13.65 6.00
6 133 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 14.24 5.00
7 16 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 14.44 4.00
8 14 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 15.13 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.10.2023 - 11:40) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Dvorožňáková SimonaDvorožňáková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.52 2.00
2 182 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 SB 14.52 1.00
3 85 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 15.02
4 248 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.30
5 103 Šimalčíková SáraŠimalčíková Sára 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 15.40
6 109 Závadská JúliaZávadská Júlia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 18.69
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.10.2023 - 14:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.34 11.00
2 211 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 19.40 9.00
3 112 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 20.10 8.00
4 163 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 20.55 7.00
5 1 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 21.64 6.00
26 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
18 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.10.2023 - 14:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 21.85 5.00
2 5 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 22.73 4.00
3 173 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 22.83 2.00
4 46 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.68
5 30 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 25.22
6 187 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 25.99
192 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 14.10.2023 - 14:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.79 3.00
2 144 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 23.08 1.00
3 164 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 23.43
4 142 Kamal SamuelKamal Samuel 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 24.41
5 50 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.86
6 191 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.93
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.34 11.00
2 211 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 19.40 9.00
3 112 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 20.10 8.00
4 163 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 20.55 7.00
5 1 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 21.64 6.00
6 171 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 21.85 5.00
7 5 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 22.73 4.00
8 208 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.79 3.00
9 173 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 22.83 2.00
10 144 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 23.08 1.00
11 164 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 23.43
12 142 Kamal SamuelKamal Samuel 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 24.41
13 46 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.68
14 50 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.86
15 191 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.93
16 30 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 25.22
17 187 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 25.99
26 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
18 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 DNS
192 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.10.2023 - 14:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 21.31 11.00
2 221 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 22.07 9.00
3 220 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.24 8.00
4 224 Kukľová BernadetaKukľová Bernadeta 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 23.10 6.00
5 88 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.37 4.00
6 136 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.45 3.00
7 260 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.65
233 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.10.2023 - 14:10) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 23.05 7.00
2 232 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 23.45 2.00
3 104 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.57 1.00
4 240 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 23.86
5 69 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.37
21 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 DNS
22 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 DNS
214 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.10.2023 - 14:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 158 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 24.40
2 222 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.86
3 247 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.50
MS 66 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.02
5 77 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 27.51
6 132 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 28.01
179 Grunská MichaelaGrunská Michaela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 14.10.2023 - 14:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.23 5.00
2 73 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.33
3 231 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.67
4 228 Michtová TeréziaMichtová Terézia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.77
MS 61 Gazdačková LauraGazdačková Laura 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.97
MS 87 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.31
MS 94 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 26.10
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 21.31 11.00
2 221 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 22.07 9.00
3 220 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.24 8.00
4 13 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 23.05 7.00
5 224 Kukľová BernadetaKukľová Bernadeta 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 23.10 6.00
6 250 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.23 5.00
7 88 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.37 4.00
8 136 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.45 3.00
8 232 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 23.45 2.00
10 104 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.57 1.00
11 260 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.65
12 240 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 23.86
13 73 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.33
14 69 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.37
15 158 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 24.40
16 231 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.67
17 228 Michtová TeréziaMichtová Terézia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 24.77
18 222 Jurčišinová NinaJurčišinová Nina 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.86
19 61 Gazdačková LauraGazdačková Laura 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 24.97
20 87 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.31
21 247 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.50
22 66 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.02
23 94 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 26.10
24 77 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 27.51
25 132 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 28.01
233 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNF
21 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 DNS
22 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 DNS
214 Bohunická ViktóriaBohunická Viktória 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNF
179 Grunská MichaelaGrunská Michaela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNF

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.10.2023 - 15:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 23.06 11.00
2 111 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.44 9.00
3 113 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.67 8.00
4 31 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.19 5.00
5 39 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.33 4.00
6 130 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.63 3.00
7 4 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 25.04 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.10.2023 - 15:00) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 24.82 2.00
2 38 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.68
3 32 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 26.07
4 129 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.79
5 189 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.29
237 Prúša ZdenekPrúša Zdenek 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 14.10.2023 - 15:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.00 7.00
2 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 24.00 6.00
3 27 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.73
4 44 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 26.86
5 3 Komka TomášKomka Tomáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 28.01
6 198 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 29.89
Poznámky:
št.č.34: 23,992 sec; št.č.131: 23,997 sec;
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 23.06 11.00
2 111 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.44 9.00
3 113 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.67 8.00
4 34 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.00 7.00
4 131 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 24.00 6.00
6 31 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.19 5.00
7 39 Komjáti DávidKomjáti Dávid 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.33 4.00
8 130 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 24.63 3.00
9 117 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 24.82 2.00
10 4 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 25.04 1.00
11 38 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.68
12 27 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 25.73
13 32 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 26.07
14 129 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 26.79
15 44 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 26.86
16 189 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.29
17 3 Komka TomášKomka Tomáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 28.01
18 198 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 29.89
237 Prúša ZdenekPrúša Zdenek 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.10.2023 - 14:50) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.11 11.00
2 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.80 9.00
3 242 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.00 8.00
4 60 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 28.22 7.00
5 264 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.37 6.00
6 12 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 28.93 5.00
7 133 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 29.06 4.00
99 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.10.2023 - 14:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 29.90 3.00
2 16 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 30.12 2.00
3 182 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 30.66 1.00
4 15 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 31.44
5 248 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 31.87
6 262 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 32.43
62 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
137 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.11 11.00
2 52 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.80 9.00
3 242 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 28.00 8.00
4 60 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 28.22 7.00
5 264 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.37 6.00
6 12 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 28.93 5.00
7 133 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 29.06 4.00
8 11 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 29.90 3.00
9 16 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 30.12 2.00
10 182 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 30.66 1.00
11 15 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 31.44
12 248 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 31.87
13 262 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 32.43
99 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
62 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
137 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS

400 m - Dorastenci

(so, 14.10.2023 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 0:53.54 11.00
2 113 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 0:54.40 9.00
MS 267 Mezovský JakubMezovský Jakub 04 04 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 2 0:57.23
4 38 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:57.81 8.00
5 170 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 1:01.57 7.00
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenky

(so, 14.10.2023 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:03.43 11.00
MS 266 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 1 1:05.09
3 60 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 1:05.33 9.00
4 16 Rusinová BarboraRusinová Barbora 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 1:06.73 8.00
5 93 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 1:09.96 7.00
6 15 Rohrböck TamaraRohrböck Tamara 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 1:13.83 6.00
7 262 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:14.15 5.00
160 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 14.10.2023 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 125 Durkaj AdamDurkaj Adam 06 06 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 5 2:13.63 11.00
2 44 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 2:14.87 9.00
3 129 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:19.37 8.00
4 189 Buchholz SamuelBuchholz Samuel 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:19.71 7.00
5 3 Komka TomášKomka Tomáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 2:24.69 6.00
6 28 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 2:25.30 5.00
7 118 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 2:40.41 4.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 14.10.2023 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 2:38.22 11.00
2 101 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:59.13 9.00
3 248 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:06.22 8.00
4 241 Dvorožňáková SimonaDvorožňáková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 3:09.10 7.00
5 259 Redajová NinaRedajová Nina 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:11.24 6.00
161 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(so, 14.10.2023 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 140 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 5:07.11 11.00
2 194 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 5:40.50 9.00
3 148 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 5:46.28 8.00
4 201 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 5:55.97 7.00
5 210 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 5:57.78 6.00
6 141 Golodžej JurajGolodžej Juraj 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 5:58.22 5.00
7 200 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 6:18.63 4.00
8 145 Moroz ŠimonMoroz Šimon 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 6:39.04 3.00
9 42 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 6:41.35 2.00
10 36 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 7:03.29 1.00
11 126 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12 7:15.16
168 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
19 Macala OliverMacala Oliver 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 14.10.2023 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 5:59.10 11.00
2 251 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 6:00.12 9.00
3 159 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 6:03.86 8.00
4 153 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 6:11.53 7.00
5 10 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 6:17.42 6.00
6 134 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 6:21.04 5.00
7 106 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 6:28.41 4.00
8 7 Butoracová PetraButoracová Petra 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 6:42.86 3.00
9 226 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 7:02.65 2.00
10 17 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 12 7:27.89 1.00
11 91 Paľová KatarínaPaľová Katarína 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 7:31.66
12 253 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13 7:54.98
183 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 13 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 14.10.2023 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Vinc LukášVinc Lukáš 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10:41.41
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenky

(so, 14.10.2023 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 11:42.64 11.00
2 257 Nováková HanaNováková Hana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 17:29.92 9.00
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 14.10.2023 - 10:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.48 11.00
2 197 Kubis JakubKubis Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.78 9.00
3 208 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 12.04 8.00
4 143 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 12.88 7.00
5 149 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 13.20 6.00
6 148 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 13.31 5.00
7 175 Širochman OliverŠirochman Oliver 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 13.57 4.00
26 Bludshyi ArtemBludshyi Artem 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.10.2023 - 10:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 10.02 11.00
2 75 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.25 9.00
3 65 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.01 8.00
4 249 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.15 7.00
5 258 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.24 6.00
6 150 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 12.00 2.00
7 76 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.67
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 14.10.2023 - 10:20) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 11.34 5.00
2 159 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 11.71 4.00
3 239 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.74 3.00
4 84 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 12.39 1.00
5 63 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.79
6 135 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 13.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 14.10.2023 - 10:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.03
2 81 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.06
3 151 Bošnovičová LindaBošnovičová Linda 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14.40
4 155 Huvenne NinaHuvenne Nina 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14.82
5 17 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 15.16
21 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 10.02 11.00
2 75 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.25 9.00
3 65 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.01 8.00
4 249 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.15 7.00
5 258 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.24 6.00
6 86 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 11.34 5.00
7 159 Vrbová SáraVrbová Sára 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 11.71 4.00
8 239 Bérešová LindaBérešová Linda 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.74 3.00
9 150 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 12.00 2.00
10 84 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 12.39 1.00
11 76 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.67
12 63 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 12.79
13 238 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.03
14 81 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.06
15 135 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 13.21
16 151 Bošnovičová LindaBošnovičová Linda 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14.40
17 155 Huvenne NinaHuvenne Nina 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14.82
18 17 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 15.16
21 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.10.2023 - 10:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 15.81 11.00
2 6 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 17.86 8.00
3 246 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.03 6.00
4 261 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.46 4.00
5 100 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 19.93 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 14.10.2023 - 10:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 17.73 9.00
2 74 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 18.47 7.00
3 244 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.35 5.00
4 263 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.15 2.00
62 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 15.81 11.00
2 93 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 17.73 9.00
3 6 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 17.86 8.00
4 74 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 18.47 7.00
5 246 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.03 6.00
6 244 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.35 5.00
7 261 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.46 4.00
8 100 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 19.93 3.00
9 263 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.15 2.00
62 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.10.2023 - 12:35) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 39.42 6.00
2 208 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 40.59 5.00
3 191 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 42.11 4.00
4 148 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 48.16 3.00
146 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 14.10.2023 - 12:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 32.26 11.00
2 194 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 33.80 9.00
3 201 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 34.49 8.00
4 126 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 36.42 7.00
192 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 32.26 11.00
2 194 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 33.80 9.00
3 201 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 34.49 8.00
4 126 Alexovič AlexanderAlexovič Alexander 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 36.42 7.00
5 143 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 39.42 6.00
6 208 Štec ŠimonŠtec Šimon 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 40.59 5.00
7 191 Hanko MichalHanko Michal 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 42.11 4.00
8 148 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 48.16 3.00
146 Pakan ŠimonPakan Šimon 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
192 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.10.2023 - 12:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 32.39 11.00
2 229 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 32.46 9.00
3 258 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 36.09 8.00
4 233 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 37.45 7.00
5 213 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 38.46 6.00
6 96 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 38.85 5.00
7 135 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 42.25
8 158 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 44.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.10.2023 - 12:25) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 39.26 4.00
2 76 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 40.36 3.00
3 65 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 40.66 2.00
4 249 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.18 1.00
5 230 Olejník TaniaOlejník Tania 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 43.44
6 17 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 47.51
7 78 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 54.99
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 32.39 11.00
2 229 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 32.46 9.00
3 258 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 36.09 8.00
4 233 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 37.45 7.00
5 213 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 38.46 6.00
6 96 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 38.85 5.00
7 84 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 39.26 4.00
8 76 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 40.36 3.00
9 65 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 40.66 2.00
10 249 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.18 1.00
11 135 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 42.25
12 230 Olejník TaniaOlejník Tania 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 43.44
13 158 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 44.63
14 17 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 47.51
15 78 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 54.99

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 14.10.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:09.35 11.00
2 67 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:12.87 9.00
3 246 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 1:17.05 8.00
4 263 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 1:19.96 7.00
5 244 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:22.78 6.00
6 14 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 1:26.99 5.00
7 6 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:29.34 4.00
8 82 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 1:29.57 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 14.10.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 167 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 12:20.47 11.00
2 149 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13:33.09 9.00
3 142 Kamal SamuelKamal Samuel 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 14:28.69 8.00
4 166 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 14:28.70 7.00
20 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 DNS
143 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DQ
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 14.10.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 63 Grígerová LauraGrígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12:54.57 11.00
2 13 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14:28.69 9.00
3 216 Grohoľová KarinGrohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14:40.77 8.00
4 132 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 14:49.25 7.00
5 151 Bošnovičová LindaBošnovičová Linda 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14:59.33 6.00
6 155 Huvenne NinaHuvenne Nina 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 16:17.59 5.00
7 215 Glazunova NinaGlazunova Nina 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 16:28.89 4.00
8 218 Hnidzíková SimonaHnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 16:31.11 3.00
152 Brutvanová LilianaBrutvanová Liliana 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DQ
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 14.10.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 165 170 Body
1 39 Komjáti DávidKomjáti Dávid
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 160 - - o o o xxx 11.00
2 41 Krempaský AndrejKrempaský Andrej
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 2 PB 160 o o xo xo o xxx 9.00
3 33 Hubay SzabolcsHubay Szabolcs
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 1 PB 155 o o o o xxx 8.00
4 198 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 155 - - o xxo xxx 7.00
5 35 Javorský TobiasJavorský Tobias
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 3 140 xxo xxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 14.10.2023 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 138 141 144 150 153 156 159 Body
1 24 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 10 PB 156 - - - o o o o o xo xo xo xxx 11.00
2 163 Demko DávidDemko Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 1 PB 141 o o xo o o o o xxx 9.00
3 51 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 9 130 o o o o xxx 8.00
4 164 Hreňko MartinHreňko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 7 PB 130 o o o xo xxx 7.00
5 139 Debreceni SimonDebreceni Simon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 6 PB 125 o o xo xxx 6.00
6 175 Širochman OliverŠirochman Oliver
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 5 SB 120 xo xo xxx 5.00
146 Pakan ŠimonPakan Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 8 DNS
192 Hanko MiroslavHanko Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
11 11 2 DNS
40 Komjáti FilipKomjáti Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 4 NM xxx
149 Plavnický OliverPlavnický Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 3 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Číslo 163 napomenutie za nešportové správanie
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 14.10.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 156 162 165 Body
MS 122 Sedláková SonjaSedláková Sonja
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 5 162 - - - o o xo o xxx
2 252 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 4 145 o - o o - - - xxx 11.00
3 93 Parkanská SáraParkanská Sára
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 140 o xo o xxx 9.00
4 79 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 1 140 o o xxo xxx 8.00
5 74 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 135 o o xxx 7.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 14.10.2023 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 138 141