<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting SAZ - najmladšie žiactvo

Bratislava (11. 3. 2023)

60 m - Najmladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 1 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.25
2 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.72
3 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.98
4 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.01
5 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.41
6 Pernička TeoPernička Teo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.45
7 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.29
8 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12.81
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 2 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.76
4 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.90
5 Straňovský TimothyStraňovský Timothy 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.97
6 Straňovský SamuelStraňovský Samuel 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.21
7 Hrbatý PeterHrbatý Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.31
8 Krajčovič JurajKrajčovič Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11.32
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 3 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.91
3 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.88
4 Kliský TomášKliský Tomáš 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.42
5 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11.00
6 Mikuška TimotejMikuška Timotej 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.07
7 Kollár TeodorKollár Teodor 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 11.23
8 Bitto Noel MárioBitto Noel Mário 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11.85
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 4 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.56
2 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.91
3 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.93
4 Čársky AdamČársky Adam 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.02
5 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 10.07
6 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.30
7 Čambálik SamuelČambálik Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.44
Švantner KristiánŠvantner Kristián 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 5 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 08.99
2 Krafčík TomášKrafčík Tomáš 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.14
4 Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.35
5 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.42
6 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.98
7 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 11.43
8 Kubina ViliamKubina Viliam 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 11.76
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 6 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.34
3 Kráľ JakubKráľ Jakub 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.87
4 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.88
5 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 10.53
6 Valachovič ŠimonValachovič Šimon 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 10.86
7 Simon AllanSimon Allan 13 13 Longital sport clubLongital sport club 10.92
8 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 11.35
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 7 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švantner KristiánŠvantner Kristián 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.72
Celkom 1 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (II. Séria)

II. Séria 1 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 09.02
3 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.02
5 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.21
6 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 09.40
7 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.50
Celkom 5 pretekárov
II. Séria 2 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.85
3 Kráľ JakubKráľ Jakub 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.96
4 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.00
5 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.04
6 Bartoníček PatrikBartoníček Patrik 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.13
7 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.13
8 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.32
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 3 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krafčík TomášKrafčík Tomáš 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 09.83
2 Čársky AdamČársky Adam 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.01
3 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.02
4 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 10.04
5 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.08
7 Straňovský TimothyStraňovský Timothy 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.20
8 Muráň ŠimonMuráň Šimon 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.21
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 4 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kliský TomášKliský Tomáš 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.34
2 Frimmel DominikFrimmel Dominik 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.35
3 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.39
4 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.46
5 Hrbatý PeterHrbatý Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.52
6 Straňovský SamuelStraňovský Samuel 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.70
7 Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11.79
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 5 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pernička TeoPernička Teo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.51
2 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 10.76
3 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.92
4 Valachovič ŠimonValachovič Šimon 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 11.04
5 Simon AllanSimon Allan 13 13 Longital sport clubLongital sport club 11.09
6 Mikuška TimotejMikuška Timotej 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.16
7 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11.34
8 Kollár TeodorKollár Teodor 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 11.36
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 6 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubina ViliamKubina Viliam 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 10.39
2 Čambálik SamuelČambálik Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.61
3 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 11.21
4 Krajčovič JurajKrajčovič Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11.34
5 Bureš MatúšBureš Matúš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.48
6 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 11.52
7 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13.01
Celkom 7 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 1 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.25
2 Nemcová LauraNemcová Laura 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.68
3 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.77
4 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.43
5 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.73
6 Porubanová NelaPorubanová Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.75
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 2 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Goda LetíciaGoda Letícia 12 12 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno DNS
Peroli GretaPeroli Greta 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno DNS
1 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.67
2 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.75
3 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.65
4 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.88
5 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.89
6 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.17
Wagingerová LeaWagingerová Lea 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Celkom 9 pretekárov
I. Séria 3 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.47
2 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.79
3 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.84
4 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.89
5 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.34
6 Jurčíková HankaJurčíková Hanka 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.77
7 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12.35
8 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15.15
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 4 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.72
3 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.74
4 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.83
5 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.06
6 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.19
7 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.21
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 5 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.17
2 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.80
3 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.90
4 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.20
6 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.10
7 Dvorská EmaDvorská Ema 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.27
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 6 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.25
2 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.32
3 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 09.38
4 Dunková PatríciaDunková Patrícia 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.22
5 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.35
6 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.81
7 Schwartz LaraSchwartz Lara 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.91
8 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.96
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 7 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.28
2 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.44
3 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.55
4 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.62
5 Lukáčová Natália EllaLukáčová Natália Ella 13 13 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.85
6 Gorbatenková AlexandraGorbatenková Alexandra 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.98
7 Lányi PatríciaLányi Patrícia 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.00
8 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11.62
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 8 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10.16
2 Strolková EvaStrolková Eva 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.20
3 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.38
4 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.46
5 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10.47
6 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 11.06
7 Mardiaková SimonaMardiaková Simona 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.66
8 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11.67
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 9 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.18
2 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.78
3 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.91
4 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.41
5 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.43
6 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.55
7 Korytárová DenisaKorytárová Denisa 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11.33
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 10 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.79
3 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 09.92
4 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 09.93
5 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.12
6 Machová AgátaMachová Agáta 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 10.32
7 Sulek Stella A.Sulek Stella A. 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11.49
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 11 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 TrackademyTrackademy 09.98
2 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10.10
3 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.22
4 Ivanová AlexandraIvanová Alexandra 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 10.66
5 Peroli GretaPeroli Greta 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11.10
7 Blažo EmaBlažo Ema 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11.56
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (II. Séria)

II. Séria 1 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.09
2 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.13
3 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.21
4 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.29
5 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.35
6 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 09.40
8 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.57
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 2 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.55
3 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.73
4 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 09.87
5 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 09.88
6 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.93
7 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.04
Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 3 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 09.73
2 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.88
3 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.90
4 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.97
5 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.05
Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava DNS
Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 4 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strolková EvaStrolková Eva 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.04
2 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.09
3 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 10.11
4 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.24
5 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 TrackademyTrackademy 10.32
6 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10.32
7 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10.32
Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 5 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.15
3 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.30
4 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.31
5 Machová AgátaMachová Agáta 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 10.34
6 Dunková PatríciaDunková Patrícia 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.36
7 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.36
8 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.58
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 6 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10.37
2 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.38
3 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.48
4 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.52
5 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10.55
6 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.59
7 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.68
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 7 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.55
2 Ivanová AlexandraIvanová Alexandra 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 10.61
3 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.68
4 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.71
5 Nemcová LauraNemcová Laura 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.84
6 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.85
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 8 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.57
2 Schwartz LaraSchwartz Lara 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.91
3 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11.02
4 Jurčíková HankaJurčíková Hanka 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.07
5 Lukáčová Natália EllaLukáčová Natália Ella 13 13 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.08
6 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.09
7 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11.12
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 9 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.75
2 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.99
3 Lányi PatríciaLányi Patrícia 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.04
5 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 11.21
6 Gorbatenková AlexandraGorbatenková Alexandra 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.22
7 Dvorská EmaDvorská Ema 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.40
Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DQ
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 10 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.07
2 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.09
3 Korytárová DenisaKorytárová Denisa 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11.28
4 Sulek Stella A.Sulek Stella A. 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11.39
5 Blažo EmaBlažo Ema 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11.71
6 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 11.76
7 Mardiaková SimonaMardiaková Simona 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.79
8 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11.90
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 11 (so, 11.3.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.05
2 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.07
3 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.21
4 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.72
5 Peroli GretaPeroli Greta 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11.01
6 Porubanová NelaPorubanová Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.69
7 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.80
8 Pribilová NatáliaPribilová Natália 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 12.37
Celkom 8 pretekárov