<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Ostrava Indoor I

Ostrava (CZE) (24. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 5 07.30 0.186
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 4 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.52 0.158
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 5 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.29 0.158
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 6 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.04 qB 0.168
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
11 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.04 qB 0.168
26 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.29 0.158
27 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 5 07.30 0.186
38 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.52 0.158

60 m - Muži (Finále)

Finále B (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.05 0.160
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.00 0.315
4 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 08.11 0.173
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 3 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 6 SB 07.99 qB 0.183
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 4 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Celerová AgátaCelerová Agáta 03 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 4 07.82 qA 0.162
3 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 5 07.99 qB 0.159
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 5 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Svatiková TamaraSvatiková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 08.15 0.156
5 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 AK Žiar nad HronomAK Žiar nad Hronom 3 08.21 0.122
6 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 =SB 08.29 0.321
8 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 SB 08.63 0.200
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 6 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.22 0.188
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 7 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.23 0.168
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 9 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 07.93 qB 0.148
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 07.89 qA 0.158
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 SB 07.90 qB 0.162
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Celerová AgátaCelerová Agáta 03 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 4 07.82 qA 0.162
8 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 07.89 qA 0.158
10 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 SB 07.90 qB 0.162
11 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 07.93 qB 0.148
15 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 6 SB 07.99 qB 0.183
15 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 5 07.99 qB 0.159
17 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.00 0.315
22 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 08.11 0.173
26 Svatiková TamaraSvatiková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 08.15 0.156
35 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 AK Žiar nad HronomAK Žiar nad Hronom 3 08.21 0.122
37 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.22 0.188
39 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.23 0.168
41 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletikaNaša atletika 7 =SB 08.29 0.321
61 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 SB 08.63 0.200

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Celerová AgátaCelerová Agáta 03 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 3 PB 07.72 0.151
8 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 07.90 0.145
Celkom 2 pretekári
Finále B (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 07.91 0.161
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.93 0.350
5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 1 PB 07.98 0.158
8 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 2 08.06 0.175
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Celerová AgátaCelerová Agáta 03 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 3 PB 07.72 0.151
8 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 07.90 0.145
9 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 07.91 0.161
11 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.93 0.350
13 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 1 PB 07.98 0.158
16 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 2 08.06 0.175

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Haraslín RomanHaraslín Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 SB 21.89
Celkom 1 pretekári
Beh 2 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.63
Celkom 1 pretekári
Beh 3 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 SB 21.67
4 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 2 24.02
Celkom 2 pretekári
Beh 8 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletikaNaša atletika 2 26.29
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 SB 21.67
5 Haraslín RomanHaraslín Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 SB 21.89
16 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.63
31 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 2 24.02
46 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletikaNaša atletika 2 26.29

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezekova AlexandraBezekova Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.75
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 1 26.18
Celkom 2 pretekári
Beh 2 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.08
Celkom 1 pretekári
Beh 3 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 sport hrou Presovsport hrou Presov 1 26.45
Celkom 1 pretekári
Beh 4 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 SB 25.39
Celkom 1 pretekári
Beh 5 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Celerová AgátaCelerová Agáta 03 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 6 SB 25.57
4 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 27.54
Celkom 2 pretekári
Beh 6 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 SB 25.86
Celkom 1 pretekári
Beh 7 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 26.54
Celkom 1 pretekári
Beh 8 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 SB 26.17
Celkom 1 pretekári
Beh 9 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 SB 26.66
Celkom 1 pretekári
Beh 11 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 AK Žiar nad HronomAK Žiar nad Hronom 1 DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezekova AlexandraBezekova Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.75
11 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 SB 25.39
13 Celerová AgátaCelerová Agáta 03 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 6 SB 25.57
20 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 SB 25.86
23 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 SB 26.17
24 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 1 26.18
27 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 sport hrou Presovsport hrou Presov 1 26.45
29 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 26.54
31 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 SB 26.66
36 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.08
43 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 27.54
Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 AK Žiar nad HronomAK Žiar nad Hronom 1 DNS

300 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 3 33.70
2 Haraslín RomanHaraslín Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 5 SB 33.82
6 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 37.58
Celkom 3 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 1 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 0:47.53
Celkom 1 pretekári
Beh 4 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:53.39
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 0:47.53
16 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:53.39

400 m - Ženy (Beh)

Beh 3 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 0:57.94
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 David PeterDavid Peter 06 06 Dukla BBDukla BB 4 08.05 q 0.150
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 David PeterDavid Peter 06 06 Dukla BBDukla BB 4 PB 07.95 0.155
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 Dukla BBDukla BB 4 08.29 q 0.154
5 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 Dukla BBDukla BB 3 09.15 q 0.183
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 Dukla BBDukla BB 5 PB 08.25 0.159
4 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 Dukla BBDukla BB 7 PB 09.03 0.164
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 8 11.21 q 0.210
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 1 DNS
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Svatiková TamaraSvatiková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.20 q
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 2 (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 SB 08.97 q 0.149
Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 sport hrou Presovsport hrou Presov 5 DNF 0.141
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 SB 08.97 q 0.149
5 Svatiková TamaraSvatiková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.20 q
Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 sport hrou Presovsport hrou Presov 5 DNF 0.141

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Svatiková TamaraSvatiková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.23 0.181
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.31 0.148
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Ženy

(ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1.351.401.451.501.541.581.611.641.671.70
5 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 161 --OOOOOXXX
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hriň AdamHriň Adam
MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom
02 02 725 6.89X6.936.93X7.25X
3 Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 703 6.84XX6.84XX7.03
4 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 700 6.612.827.007.006.816.896.69
12 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletikaNaša atletika
77 77 555 5.455.55X5.55
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T...
02 02 610 X5.896.106.106.05XX
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice
04 04 572 5.725.57-5.72X5.425.63
3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 571 5.715.615.625.71X5.58X
5 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 558 XX5.575.57X5.58X
7 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 555 5.505.425.555.55X5.525.50
8 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletikaNaša atletika
05 05 554 X5.505.205.50X5.545.45
9 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 544 5.445.245.255.44
11 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 526 4.025.264.955.26
12 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 524 5.24X4.985.24
Salášková DorotheaSalášková Dorothea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 NM XXX
Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 NM XXX
Segečová MartinaSegečová Martina
Dukla BBDukla BB
03 03 NM XXX
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Muži

(ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 14.00 14.00XX14.00X14.00X
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ut, 24.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10.15 10.0210.1509.4810.1509.25X09.41
Celkom 1 pretekárov