<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halový míting Detskej atletiky

Bratislava (Elán) (5. 2. 2023)

60 m - Detská atletika starší

(ne, 5.2.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Roobová MarcelaRoobová Marcela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.83
2 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 23 11.19
3 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 28 11.23
4 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 94 11.35
5 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 95 11.44
6 Poláková SimonaPoláková Simona 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 49 PB 11.47
7= Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 73 11.48
7= Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 41 11.48
9 Barčáková SimonaBarčáková Simona 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 71 11.52
10 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 92 11.59
11= Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 91 11.68
11= Čerňanská LilianaČerňanská Liliana 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 61 11.68
13 Pašková MarkétkaPašková Markétka 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 89 11.69
14 Polláková SáraPolláková Sára 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 47 11.70
15 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.73
16 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 10 11.75
17 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 57 11.77
18 Némethová BarboraNémethová Barbora 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 26 11.86
19 Mitašová SvetlanaMitašová Svetlana 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 78 11.87
20 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 101 11.89
21 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 58 11.93
22 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.94
23 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 16 11.96
24 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 32 12.00
25 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 36 12.05
26 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 93 12.08
27 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 37 12.10
28= Sojčáková SáraSojčáková Sára 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 54 12.15
28= Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 84 PB 12.15
30 Kotrčová LauraKotrčová Laura 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 48 12.16
31 Klimovská AdrianaKlimovská Adriana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 70 12.18
32= Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 86 12.20
32= Marenčíková Florett MariaMarenčíková Florett Maria 12 12 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 65 12.20
34 Harvánková JuliaHarvánková Julia 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 79 12.21
35 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 55 12.22
36 Tóthová HanaTóthová Hana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 69 12.24
37= Slivková LianaSlivková Liana 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 9 12.30
37= Longauerová TerezaLongauerová Tereza 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 13 12.30
39 Dobranská AdelaDobranská Adela 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 44 12.31
40 Slámková ViktóriaSlámková Viktória 13 13 Pohybko SereďPohybko Sereď 82 12.32
41 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 72 12.33
42 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 34 12.36
43 Winterová HanaWinterová Hana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 100 12.39
44 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 83 12.41
45 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 63 12.44
46 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 17 12.47
47= Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 52 12.49
47= Orlovská NaďaOrlovská Naďa 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 35 12.49
49= Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 22 12.55
49= Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 60 12.55
51= Benedikovičová EvaBenedikovičová Eva 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 88 12.56
51= Masárová MartinaMasárová Martina 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 102 12.56
53 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 85 12.58
54= Trubirohová VivienneTrubirohová Vivienne 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 24 12.60
54= Baráthová MichaelaBaráthová Michaela 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 12 12.60
54= Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 40 12.60
57 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43 12.61
58 Matejkovičová EmaMatejkovičová Ema 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 98 12.64
59= Takáčová SoňaTakáčová Soňa 13 13 Pohybko SereďPohybko Sereď 81 12.68
59= Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 8 12.68
61= Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 62 12.74
61= Džuppová NatáliaDžuppová Natália 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 29 12.74
61= Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 19 12.74
64 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 53 12.76
65 Schnitzerová BiancaSchnitzerová Bianca 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 15 12.80
66 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 39 12.82
67 Revická ZuzanaRevická Zuzana 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 18 12.83
68 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 103 12.84
69 Schubertová TeréziaSchubertová Terézia 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 11 12.85
70 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 38 12.86
71= Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 96 12.89
71= Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 45 12.89
73 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 21 12.90
74 Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 76 12.91
75 Nguyen Gia HanNguyen Gia Han 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 68 12.92
76= Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 104 13.00
76= Adamovičová TamaraAdamovičová Tamara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 13.00
78 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 87 13.04
79 Luptáková ZaraLuptáková Zara 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 13.10
80 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 20 13.15
81 Hušková NatáliaHušková Natália 14 14 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 27 13.17
82 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 51 13.22
83 Oceľová DorotaOceľová Dorota 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 56 13.24
84 Šedivá SophiaŠedivá Sophia 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 67 13.28
85 Sojáková AuroraSojáková Aurora 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 13.30
86 Blažejová EmmaBlažejová Emma 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 90 13.31
87 Zemanová MáriaZemanová Mária 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 13.32
88 Poláková AlexandraPoláková Alexandra 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.34
90 Kamenová LianaKamenová Liana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 75 13.67
91 Antalíková LauraAntalíková Laura 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 64 13.72
92 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 42 13.73
93 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 14 14.47
94 Štiglinc VanessaŠtiglinc Vanessa 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 14.57
95 Holešová MichaelaHolešová Michaela 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 97 15.31
Talajló KatalinTalajló Katalin 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 74 NM
Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 59 NM
Maniková TimeaManiková Timea 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 33 NM
Dršková HankaDršková Hanka 14 14 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 25 NM
Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46 NM
Michalovičová PavlínaMichalovičová Pavlína 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 50 NM
Benková AdelaBenková Adela 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 30 NM
Rojková LuciaRojková Lucia 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 77 NM
Pastvová EmaPastvová Ema 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 NM
Krejčiová AlicaKrejčiová Alica 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 99 NM
Katreňáková KláraKatreňáková Klára 12 12 Pohybko SereďPohybko Sereď 80 NM
Celkom 105 pretekárov
Detská atletika starší 02 (ne, 5.2.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurenka MartinJurenka Martin 14 14 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 66 10.56
2 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23 11.21
3= Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.22
3= Tomek MarekTomek Marek 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 35 11.22
5 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 53 11.26
6 Pernička TeoPernička Teo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 11.28
7 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 20 11.29
8 Mahút JakubMahút Jakub 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 56 11.44
9= Kubina ViliamKubina Viliam 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 12 11.49
9= Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 21 11.49
9= Mašica DimitrijMašica Dimitrij 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 22 11.49
12= Dufala FilipDufala Filip 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 70 11.50
12= Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 82 11.50
14 Kulich MaximKulich Maxim 13 13 Pohybko SereďPohybko Sereď 58 11.51
15 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 57 11.60
16 Podstrelenec TobiasPodstrelenec Tobias 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 77 11.62
17 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 9 PB 11.63
18 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.66
19 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 65 11.70
20 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 41 11.71
21= Tomek MatúšTomek Matúš 12 12 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 36 11.76
21= Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 85 11.76
23 Ončo FilipOnčo Filip 13 13 Pohybko SereďPohybko Sereď 63 11.81
24 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24 11.83
25 Šmida DominikŠmida Dominik 14 14 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 13 11.90
26 Rakús ŠimonRakús Šimon 12 12 Pohybko SereďPohybko Sereď 60 11.91
27 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 11.98
28 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 32 11.99
29 Mašek MartinMašek Martin 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 79 12.00
30 Hudák SimonHudák Simon 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 12.11
31 Prosnan DávidProsnan Dávid 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 74 12.13
32 Tóth FilipTóth Filip 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.20
33 Kubánek MatejKubánek Matej 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 69 12.22
34 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 86 12.25
35 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.31
36 Svatík JergušSvatík Jerguš 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 64 12.34
37 Varga MatúšVarga Matúš 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 49 12.41
38= Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 66 12.47
38= Čechuty LukášČechuty Lukáš 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 88 12.47
40 Sopčák MatejSopčák Matej 12 12 Pohybko SereďPohybko Sereď 59 12.48
41 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 67 12.50
42= Provodovski VladimirProvodovski Vladimir 13 13 Pohybko SereďPohybko Sereď 62 12.52
42= Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 26 12.52
44= Hošták ŠimonHošták Šimon 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 27 12.53
44= Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 55 12.53
46 Sobol MaxSobol Max 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 38 12.57
47= Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 54 12.60
47= Szöllös MichalSzöllös Michal 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 80 12.60
49 Hollý TimotejHollý Timotej 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 45 12.61
50 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 84 12.64
51 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 28 12.68
52 Komorovský AdamKomorovský Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 83 12.69
53 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 31 12.74
54 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 37 12.75
55 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 12.79
56 Hnilica DavidHnilica David 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 30 12.82
57 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 40 12.84
58 Valachovič ŠimonValachovič Šimon 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 11 12.92
59 Varga ŠimonVarga Šimon 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 51 12.93
60 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 50 13.00
61 Potúček AdamPotúček Adam 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 76 13.10
62 Kováčik EliášKováčik Eliáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 48 13.14
63 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 25 13.18
64 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 13.19
65 Škvarka SamuelŠkvarka Samuel 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 29 13.21
66 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 42 13.24
67 Kopplin Oliver SebastianKopplin Oliver Sebastian 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 13.40
68 Rojík TadeášRojík Tadeáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 13.47
69 Bízek TeoBízek Teo 13 13 AK Junior HoličAK Junior Holič 44 13.69
70= Kuropka OtoKuropka Oto 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 34 13.70
70= Bogár MaxBogár Max 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 47 13.70
72 Rojík TobiášRojík Tobiáš 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 15 13.82
73 Čambálik SamuelČambálik Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 13.92
74 Janov HugoJanov Hugo 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 81 14.00
75 Rón MichalRón Michal 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 73 14.13
76 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 46 14.21
77 Stránsky MichalStránsky Michal 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 75 15.36
78 Janov VavroJanov Vavro 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 78 15.62
Michalík MartinMichalík Martin 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 39 NM
Drozd ErikDrozd Erik 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 52 NM
Fiala PeterFiala Peter 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 10 NM
Železník BrankoŽelezník Branko 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 33 NM
Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 43 NM
Priehoda MatejPriehoda Matej 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14 NM
Lacko BenjamínLacko Benjamín 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 68 NM
Maťašovský MartinMaťašovský Martin 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 71 NM
Krištof FilipKrištof Filip 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 72 NM
Hrbatý PeterHrbatý Peter 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 19 NM
Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 87 NM
Práznovský DominikPráznovský Dominik 14 14 Pohybko SereďPohybko Sereď 61 NM
Celkom 90 pretekárov

60 m - Detská atletika mladší

(ne, 5.2.2023 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HoličAK Junior Holič 82 11.34
2 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 16 12.17
3 Sochorová ElenaSochorová Elena 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 73 12.30
4 Knošková MichaelaKnošková Michaela 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 79 12.45
5 Varošová TimeaVarošová Timea 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 135 12.53
6= Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 35 12.59
6= Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 97 12.59
8 Šimeková EmaŠimeková Ema 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 57 12.60
9 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 49 12.67
10 Šimová ŠarlotaŠimová Šarlota 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 69 12.76
11 Gábrišová KláraGábrišová Klára 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 127 12.85
12 Dopiráková EmmaDopiráková Emma 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 92 12.92
13 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 70 12.95
14 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 38 13.09
15 Hudecová MiroslavaHudecová Miroslava 15 15 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 53 13.10
16 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 116 13.12
17 Ďurišová SáraĎurišová Sára 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 114 13.13
18 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 131 13.17
19 Dvorská BiankaDvorská Bianka 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 74 13.26
20 Garajová MichaelaGarajová Michaela 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 54 13.27
21 Juríková AnnaJuríková Anna 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 31 13.39
22 Ferenčíková KláraFerenčíková Klára 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.41
23 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 115 13.42
24 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 113 13.50
25 Zemanová ZoeZemanová Zoe 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 118 13.58
26 Baráthová ZuzanaBaráthová Zuzana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 25 13.59
27 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 71 13.64
28= Chupáčová NatáliaChupáčová Natália 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 75 13.65
28= Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 94 13.65
30 Kurišová SimonaKurišová Simona 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 101 13.68
31 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.73
32 Slivková NelaSlivková Nela 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 23 13.78
33 Trubirohová AdelineTrubirohová Adeline 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 48 13.82
34 Juríková Izabela MiaJuríková Izabela Mia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 78 13.85
35 Dilianczová EllaDilianczová Ella 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 13.89
36= Molnárová LuciaMolnárová Lucia 15 15 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 99 13.95
36= Polakovičová KláraPolakovičová Klára 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 105 13.95
38 Klimovská MichaelaKlimovská Michaela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 96 13.96
39 Salajková EllaSalajková Ella 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 51 14.10
40 Buňová NatáliaBuňová Natália 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 103 14.14
41 Pavúček TerezaPavúček Tereza 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 88 14.24
42 Bernáthová MilaBernáthová Mila 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 98 14.26
43 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 29 14.28
44 Liechenbergová TerezaLiechenbergová Tereza 17 17 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 14.31
45 Michalíková KarinMichalíková Karin 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 76 14.32
46 Paliesková MichaelaPaliesková Michaela 15 15 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 102 14.35
47 Cvengroš LeaCvengroš Lea 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 56 14.47
48 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 14.50
49 Hoľanová AnetaHoľanová Aneta 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 14.53
50 Blahová KarinBlahová Karin 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 42 14.56
51 Cigáňová NikolaCigáňová Nikola 17 17 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 14.59
52 Bahurinská KláraBahurinská Klára 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 89 14.63
53 Tomeková TáňaTomeková Táňa 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 109 14.73
54 Ochotnická DianaOchotnická Diana 15 15 ŠK JablonicaŠK Jablonica 106 14.74
55 Žáčková ValentínaŽáčková Valentína 17 17 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 111 14.79
56 Červeňová DorotaČerveňová Dorota 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 129 14.85
57 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 130 14.90
58= Žitňan OlíviaŽitňan Olívia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 80 14.91
58= Marťaková Lada MáriaMarťaková Lada Mária 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 20 14.91
60 Švitelová LenkaŠvitelová Lenka 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 65 15.00
61 Letková HanaLetková Hana 17 17 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 110 15.01
62 Ďurišová LindaĎurišová Linda 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 107 15.02
63 Potúčková EmaPotúčková Ema 17 17 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 120 15.17
64 Malichová RebekaMalichová Rebeka 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 34 15.74
65 Liptáková NinaLiptáková Nina 17 17 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 15.95
66 Petrincová Ella MáriaPetrincová Ella Mária 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 58 16.09
67 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 85 16.25
68 Černejová TamaraČernejová Tamara 17 17 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 62 16.27
69 Pavelková NelaPavelková Nela 16 16 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 52 16.47
Matuská LauraMatuská Laura 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 37 NM
Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 40 NM
Kublová EmmaKublová Emma 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 44 NM
Dubovická SáraDubovická Sára 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 46 NM
Poniščjaková KamilaPoniščjaková Kamila 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 47 NM
Rajňák MichalRajňák Michal 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 19 NM
Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 26 NM
Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 27 NM
Borsíková LesanaBorsíková Lesana 16 16 Longital sport clubLongital sport club 84 NM
Horváthová DominikaHorváthová Dominika 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 28 NM
Hlušek DanielHlušek Daniel 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 119 NM
Hrachovcová KláraHrachovcová Klára 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 133 NM
Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 32 NM
Fúrik OndrejFúrik Ondrej 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 123 NM
Surmová SabínaSurmová Sabína 16 16 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 104 NM
Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 70 NM
Tkáčová NinaTkáčová Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 72 NM
Celkom 86 pretekárov
Detská atletika mladší 02 (ne, 5.2.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hort MaximiliánHort Maximilián 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 66 12.09
2 Jaňour MichalJaňour Michal 15 15 AK Junior HoličAK Junior Holič 83 12.31
3 Virág MichalVirág Michal 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 128 12.32
4 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 112 12.42
5 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 31 12.64
6 Hlušek DanielHlušek Daniel 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 12.79
7 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12.82
8 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.85
9 Petrovič PavolPetrovič Pavol 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.98
10= Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 30 12.99
10= Rajňák MichalRajňák Michal 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 12.99
12 Lupták DanielLupták Daniel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 21 13.00
13 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 43 13.03
14 Džurný PeterDžurný Peter 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 50 13.06
15 Polívka FilipPolívka Filip 16 16 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 100 13.11
16 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 13.19
17 Benko PeterBenko Peter 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 117 13.28
18 Tomášov MatejTomášov Matej 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 126 13.30
19 Matejkovič RichardMatejkovič Richard 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 124 13.54
20 Hradský SamuelHradský Samuel 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 24 13.59
21 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 17 13.62
22 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 13.71
23 Baťko BorisBaťko Boris 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 121 13.73
24 Hošták LeoHošták Leo 17 17 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 64 13.95
25 Žúrek DominikŽúrek Dominik 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 41 13.96
26 Frimmel David AugustinFrimmel David Augustin 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 61 14.08
27= Bogár BrunoBogár Bruno 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 86 14.10
27= Haba TadeášHaba Tadeáš 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.10
29 Hubinský RichardHubinský Richard 16 16 ŠK JablonicaŠK Jablonica 104 14.17
30 Senko AlexSenko Alex 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 63 14.25
31 Kollárik AlexKollárik Alex 17 17 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 14.39
32= Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 95 14.40
32= Kubánek ŠimonKubánek Šimon 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 125 14.40
34 Priehoda TomášPriehoda Tomáš 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 60 14.51
35 Hostinský DavidHostinský David 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 33 14.56
36 Zboran AlexanderZboran Alexander 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 116 14.69
37 Trenčan JakubTrenčan Jakub 17 17 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 68 14.79
38 Samuhel KristiánSamuhel Kristián 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 18 14.80
39 Fúrik OndrejFúrik Ondrej 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 14.86
40 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 93 15.00
41= Richter LeoRichter Leo 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 15.10
41= Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 87 15.10
41= Božík MatejBožík Matej 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 98 15.10
44 Motus TomášMotus Tomáš 16 16 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 39 15.25
45 Hudec FilipHudec Filip 17 17 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 67 15.28
46 Blažek BrunoBlažek Bruno 17 17 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 15.30
47 Baláž KryštofBaláž Kryštof 17 17 AK Junior HoličAK Junior Holič 81 15.35
48 Matovič AlexMatovič Alex 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 57 15.39
49 Verseghi AdriánVerseghi Adrián 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 15.47
50 Švorca ĽubomírŠvorca Ľubomír 17 17 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 77 16.00
51 Grebeníček LadislavGrebeníček Ladislav 17 17 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 36 17.56
52 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 90 18.30
53 Ochotnický ŠimonOchotnický Šimon 17 17 ŠK JablonicaŠK Jablonica 108 20.88
Kurina TomášKurina Tomáš 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 22 NM
Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 132 NM
Hrehor JakubHrehor Jakub 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 134 NM
Januš JakobJanuš Jakob 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 NM
Hoľan RichardHoľan Richard 17 17 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 NM
Horňák PatrikHorňák Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 55 NM
Jánoška RudolfJánoška Rudolf 17 17 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 122 NM
Hybben BrunoHybben Bruno 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 59 NM
Mozola TomášMozola Tomáš 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 129 NM
Ševec MatúšŠevec Matúš 15 15 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 45 NM
Celkom 63 pretekárov