<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzištátne stretnutie U20 (CZE-HUN-POL-SVK)

Banská Bystrica (24. 6. 2023)

Skok do výšky - Muži (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 146 Järvinen TomasJärvinen Tomas 05 05 Czech RepublicCzech Republic PB 210
2 167 Tomášek AdamTomášek Adam 04 04 Czech RepublicCzech Republic PB 205
3 368 Sidya CezarSidya Cezar 04 04 PolandPoland PB 205

Skok do výšky - Ženy (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 335 Twardowska EmiliaTwardowska Emilia 05 05 PolandPoland PB 176
2 214 Keszthelyi LucaKeszthelyi Luca 04 04 HungaryHungary PB 173
3 123 Pezinková ZdaraPezinková Zdara 04 04 Czech RepublicCzech Republic PB 173

Skok o žrdi - Muži (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 344 Gawenda MichałGawenda Michał 05 05 PolandPoland PB 530
2 159 Sedláček LadislavSedláček Ladislav 05 05 Czech RepublicCzech Republic PB 500
3 144 Hajzler MarioHajzler Mario 04 04 Czech RepublicCzech Republic PB 500

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 122 Ondrová ViktorieOndrová Viktorie 05 05 Czech RepublicCzech Republic PB 390
2 308 Gaborska ZofiaGaborska Zofia 04 04 PolandPoland PB 385
3 130 Štemberová VeronikaŠtemberová Veronika 04 04 Czech RepublicCzech Republic PB 385

Skok do diaľky - Muži (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 366 Ptasiewicz JakubPtasiewicz Jakub 05 05 PolandPoland 710
2 170 Matura ŠtěpánMatura Štěpán 05 05 Czech RepublicCzech Republic 703
3 30 Bačík MichalBačík Michal 05 05 SlovakiaSlovakia 698

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 301 Adamczyk JuliaAdamczyk Julia 05 05 PolandPoland 619
2 317 Kubis PaulinaKubis Paulina 04 04 PolandPoland 605
3 2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 SlovakiaSlovakia 598

Trojskok - Muži (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 364 Piłat OscarPiłat Oscar 04 04 PolandPoland PB 14.57
2 160 Sedlář PetrSedlář Petr 04 04 Czech RepublicCzech Republic PB 14.18
3 154 Pekař ŠimonPekař Šimon 05 05 Czech RepublicCzech Republic PB 14.07

Trojskok - Ženy (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 304 Borchardt MajaBorchardt Maja 04 04 PolandPoland PB 12.82
2 328 Rugowska AnnaRugowska Anna 04 04 PolandPoland PB 12.81
3 23 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 SlovakiaSlovakia PB 12.34

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 322 Maślana ZuzannaMaślana Zuzanna 04 04 PolandPoland PB 17.25
2 15 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 SlovakiaSlovakia PB 14.02
3 321 Marszelewska JoannaMarszelewska Joanna 04 04 PolandPoland PB 13.53

Vrh guľou 6 kg - Muži (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 341 Buchwald JakubBuchwald Jakub 04 04 PolandPoland 18.40
2 351 Helman MateuszHelman Mateusz 04 04 PolandPoland 17.76
3 142 Fliegel AdamFliegel Adam 05 05 Czech RepublicCzech Republic 16.93

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 111 Klonová KláraKlonová Klára 04 04 Czech RepublicCzech Republic PB 47.88
2 314 Kicińska AnnaKicińska Anna 05 05 PolandPoland PB 45.95
3 321 Marszelewska JoannaMarszelewska Joanna 04 04 PolandPoland PB 45.33

Hod diskom 1,75 kg - Muži (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 162 Svozil JanSvozil Jan 04 04 Czech RepublicCzech Republic PB 58.62
2 362 Lewkowicz WojciechLewkowicz Wojciech 04 04 PolandPoland PB 55.25
3 374 Wagner KarolWagner Karol 05 05 PolandPoland PB 54.10

Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 204 Csatári JázminCsatári Jázmin 04 04 HungaryHungary PB 62.78
2 307 Duszkiewicz MariaDuszkiewicz Maria 04 04 PolandPoland PB 60.89
3 234 Viszkeleti VillőViszkeleti Villő 05 05 HungaryHungary PB 60.63

Hod kladivom 6 kg - Muži (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 240 Csekő MiklósCsekő Miklós 04 04 HungaryHungary PB 74.46
2 248 Imre RolandImre Roland 05 05 HungaryHungary PB 69.30
3 371 Sobiesiak MarcinSobiesiak Marcin 04 04 PolandPoland PB 69.16

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 220 Kövér FanniKövér Fanni 04 04 HungaryHungary PB 55.53
2 212 Kállai-Kis BlankaKállai-Kis Blanka 04 04 HungaryHungary PB 45.83
3 312 Jasińska NataliaJasińska Natalia 04 04 PolandPoland PB 44.08

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 24.6.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 246 Herczeg GyörgyHerczeg György 04 04 HungaryHungary PB 78.20
2 247 Horváth Máté BarnabásHorváth Máté Barnabás 05 05 HungaryHungary PB 74.58
3 150 Kříž OndřejKříž Ondřej 04 04 Czech RepublicCzech Republic PB 64.10