<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (29. 1. 2023)

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (I. Séria)

I. Séria 01 (ne, 29.1.2023 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.26 0.151
2 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.39 0.220
3 Strametz KarinStrametz Karin 98 98 AustriaAustria 3 08.48 0.184
4 151 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.52 0.129
5 46 Emini MilicaEmini Milica 99 99 SRBSRB 6 08.59 0.172
6 44 Iosifidou SofiaIosifidou Sofia 98 98 GREGRE 7 08.62 0.222
7 169 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 08.89 0.290
8 102 Spazirer LenaSpazirer Lena 03 03 ULC WeinlandULC Weinland 1 08.90 0.197
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (ne, 29.1.2023 - 15:04) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 09.04 0.190
2 165 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.04 0.204
3 40 Vertacnik HannaVertacnik Hanna 04 04 HC LTU GrazHC LTU Graz 3 09.16 0.181
4 91 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 09.23 0.357
5 189 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.54 0.153
6 193 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.78 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.26 0.151
2 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.39 0.220
3 Strametz KarinStrametz Karin 98 98 AustriaAustria 3 08.48 0.184
4 151 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.52 0.129
5 46 Emini MilicaEmini Milica 99 99 SRBSRB 6 08.59 0.172
6 44 Iosifidou SofiaIosifidou Sofia 98 98 GREGRE 7 08.62 0.222
7 169 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 08.89 0.290
8 102 Spazirer LenaSpazirer Lena 03 03 ULC WeinlandULC Weinland 1 08.90 0.197
9 142 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 09.04 0.190
9 165 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.04 0.204
11 40 Vertacnik HannaVertacnik Hanna 04 04 HC LTU GrazHC LTU Graz 3 09.16 0.181
12 91 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 09.23 0.357
13 189 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.54 0.153
14 193 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.78 0.198

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (II. Séria)

II. Séria 01 (ne, 29.1.2023 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 08.11 0.155
2 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 08.26 0.154
3 Strametz KarinStrametz Karin 98 98 AustriaAustria 3 SB 08.37 0.177
4 151 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.45 0.144
5 46 Emini MilicaEmini Milica 99 99 SRBSRB 2 SB 08.47 0.148
6 44 Iosifidou SofiaIosifidou Sofia 98 98 GREGRE 7 SB 08.48 0.186
7 169 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 08.68 0.175
8 102 Spazirer LenaSpazirer Lena 03 03 ULC WeinlandULC Weinland 8 09.00 0.138
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (ne, 29.1.2023 - 15:57) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 08.90 0.173
2 40 Vertacnik HannaVertacnik Hanna 04 04 HC LTU GrazHC LTU Graz 3 SB 08.98 0.162
3 165 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 09.02 0.208
4 189 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 09.44 0.172
5 193 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 09.72 0.211
91 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 08.11 0.155
2 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 08.26 0.154
3 Strametz KarinStrametz Karin 98 98 AustriaAustria 3 SB 08.37 0.177
4 151 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.45 0.144
5 46 Emini MilicaEmini Milica 99 99 SRBSRB 2 SB 08.47 0.148
6 44 Iosifidou SofiaIosifidou Sofia 98 98 GREGRE 7 SB 08.48 0.186
7 169 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 08.68 0.175
8 142 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 08.90 0.173
9 40 Vertacnik HannaVertacnik Hanna 04 04 HC LTU GrazHC LTU Graz 3 SB 08.98 0.162
10 102 Spazirer LenaSpazirer Lena 03 03 ULC WeinlandULC Weinland 8 09.00 0.138
11 165 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 SB 09.02 0.208
12 189 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 09.44 0.172
13 193 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 09.72 0.211
91 Piškulová JanaPiškulová Jana 05 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 DNS