<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SsAZ najmladšie žiactvo U12

Banská Bystrica (21. 1. 2023)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 09.30 qA
2 68 Čechuty LukášČechuty Lukáš 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.81
3 60 Jáňa JakubJáňa Jakub 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.83
4 61 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 12.28
5 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.27 qA
2 Dubovský TeoDubovský Teo 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 10.03
3 68 Tore FilipTore Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.09
4 71 Komorovský AdamKomorovský Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.07
5 66 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 11.66
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 09.20 qA
2 4 Daníšek SamuelDaníšek Samuel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.89
3 61 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 11.33
4 58 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.15
5 29 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 12.22
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.77 qB
2 Zachar RichardZachar Richard 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.29
3 20 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 10.74
4 59 Pavlovič MichalPavlovič Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.88
5 53 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.83
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.83
2 Ďuriš MatejĎuriš Matej 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.23
3 16 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10.85
4 6 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.23
5 11 Kubela PeterKubela Peter 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.68 qB
2 Okoyeocha Hugo KenechiOkoyeocha Hugo Kenechi 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.59
3 28 Frolo MarkoFrolo Marko 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.93
4 69 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 10.99
5 5 Ladika OliverLadika Oliver 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Medveď MatúšMedveď Matúš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.03
2 29 Krátky JakubKrátky Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.47
3 27 Šimočko RadovanŠimočko Radovan 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.79
4 30 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.90
5 52 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 10.97
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.86
2 13 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.18
3 65 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.49
4 70 Krúpa MichalKrúpa Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.70
5 Gáfrik ŠimonGáfrik Šimon 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.03
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.83
2 6 Markovič SamuelMarkovič Samuel 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.42
3 Dobrík Martin SamuelDobrík Martin Samuel 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.96
4 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.05
5 59 Plevák ŠimonPlevák Šimon 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.90
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.06
2 54 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 10.70
3 53 Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.16
4 Dianiška MartinDianiška Martin 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 12.24
5 15 Filuš PeterFiluš Peter 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 13.82
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.66 qB
2 6 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.86
3 12 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10.62
4 58 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 11.12
5 10 Cmaro RichardCmaro Richard 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 12.05
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.47 qA
2 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.26
3 70 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.44
4 55 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 10.68
5 28 Datko OliverDatko Oliver 12 12 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 11.36
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.88
2 14 Chlubna TomášChlubna Tomáš 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.41
3 Šimko SimonŠimko Simon 15 15 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 11.29
4 55 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.34
Filkor DominikFilkor Dominik 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 14 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.92
2 18 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.10
3 52 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.63
4 19 Spodniak MatejSpodniak Matej 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.97
5 73 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 11.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 15 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Čapek MatúšČapek Matúš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.75 qB
2 69 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.78 qB
3 6 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.80
4 50 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 10.29
5 3 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.59
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 16 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Šimko JánŠimko Ján 13 13 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 10.34
2 5 Caban ViktorCaban Viktor 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.42
3 24 Košecký TomášKošecký Tomáš 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.98
4 13 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.03
5 30 Matuščin MarkusMatuščin Markus 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.72
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 17 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.01
2 22 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.43
3 72 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.96
4 25 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 11.09
5 18 Králik SamuelKrálik Samuel 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.57
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 18 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.63 qA
2 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.41
3 Takáč ŠimonTakáč Šimon 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.49
4 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.78
5 2 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.35
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 19 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 10.33
2 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.59
3 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 PB 10.72
4 Laco OliverLaco Oliver 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.81
5 Ihring JakubIhring Jakub 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 12.25
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 20 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 10.11
2 60 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.12
3 19 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 10.26
4 23 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.67
5 Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.05
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 21 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10.21
2 22 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.25
3 1 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.34
4 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 11.03
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 09.20 qA
2 60 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.27 qA
3 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 09.30 qA
4 70 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.47 qA
5 53 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.63 qA
6 24 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.66 qB
7 9 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.68 qB
8 68 Čapek MatúšČapek Matúš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.75 qB
9 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.77 qB
10 69 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.78 qB
11 6 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.80
12 69 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.83
12 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.83
14 64 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.86
14 6 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 09.86
16 55 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.88
17 50 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.92
18 9 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.01
19 Dubovský TeoDubovský Teo 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 10.03
19 62 Medveď MatúšMedveď Matúš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.03
21 1 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.06
22 68 Tore FilipTore Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.09
23 18 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.10
24 64 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 10.11
25 60 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.12
26 13 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.18
27 52 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10.21
28 Ďuriš MatejĎuriš Matej 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.23
29 22 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.25
30 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.26
30 19 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 10.26
32 Zachar RichardZachar Richard 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.29
32 50 Krčmárik MartinKrčmárik Martin 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 10.29
34 50 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 10.33
35 65 Šimko JánŠimko Ján 13 13 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 10.34
35 1 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.34
37 14 Chlubna TomášChlubna Tomáš 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.41
37 Giertl LukášGiertl Lukáš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.41
39 6 Markovič SamuelMarkovič Samuel 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.42
39 5 Caban ViktorCaban Viktor 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.42
41 22 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.43
42 70 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.44
43 29 Krátky JakubKrátky Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.47
44 Takáč ŠimonTakáč Šimon 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.49
45 Okoyeocha Hugo KenechiOkoyeocha Hugo Kenechi 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.59
45 3 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.59
45 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.59
48 12 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 10.62
49 52 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.63
50 23 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.67
51 55 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 10.68
52 54 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 10.70
53 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 PB 10.72
54 20 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 10.74
55 Dobrota DominikDobrota Dominik 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.78
56 27 Šimočko RadovanŠimočko Radovan 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.79
57 68 Čechuty LukášČechuty Lukáš 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.81
57 Laco OliverLaco Oliver 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.81
59 16 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10.85
60 59 Pavlovič MichalPavlovič Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.88
61 4 Daníšek SamuelDaníšek Samuel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.89
62 30 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.90
63 28 Frolo MarkoFrolo Marko 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.93
64 Dobrík Martin SamuelDobrík Martin Samuel 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.96
64 72 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.96
66 52 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 10.97
66 19 Spodniak MatejSpodniak Matej 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.97
68 24 Košecký TomášKošecký Tomáš 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.98
69 69 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 10.99
70 13 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11.03
70 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 11.03
72 Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.05
73 71 Komorovský AdamKomorovský Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.07
74 25 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 11.09
75 5 Ladika OliverLadika Oliver 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.10
76 58 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 11.12
77 6 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.23
78 73 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 11.24
79 Šimko SimonŠimko Simon 15 15 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 11.29
80 11 Kubela PeterKubela Peter 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.30
81 61 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 11.33
82 2 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.35
83 28 Datko OliverDatko Oliver 12 12 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 11.36
84 65 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.49
85 18 Králik SamuelKrálik Samuel 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.57
86 66 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 11.66
87 70 Krúpa MichalKrúpa Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.70
88 30 Matuščin MarkusMatuščin Markus 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.72
89 60 Jáňa JakubJáňa Jakub 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.83
89 53 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.83
91 Gáfrik ŠimonGáfrik Šimon 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.03
92 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.05
92 10 Cmaro RichardCmaro Richard 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 12.05
94 58 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.15
95 53 Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.16
96 29 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 12.22
97 Dianiška MartinDianiška Martin 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 12.24
98 Ihring JakubIhring Jakub 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 12.25
99 61 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 12.28
100 55 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.34
101 59 Plevák ŠimonPlevák Šimon 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.90
102 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.30
103 15 Filuš PeterFiluš Peter 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 13.82
Filkor DominikFilkor Dominik 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 21.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.90
2 2 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 SB 08.91
3 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 SB 09.16
4 70 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 SB 09.36
5 53 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 SB 09.61
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 21.1.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 09.46
2 9 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 SB 09.64
3 24 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.80
4 68 Čapek MatúšČapek Matúš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.84
5 69 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.86
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.65 qA
2 27 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.23
3 59 Smrečeková TeréziaSmrečeková Terézia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.33
4 66 Schwartz LaraSchwartz Lara 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.59
5 Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.93
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.21 qA
2 29 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.94
3 13 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.27
4 68 Wagingerová LeaWagingerová Lea 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.40
5 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.66
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.53 qA
2 Hroncová LauraHroncová Laura 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.52
3 Copp EmilyCopp Emily 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.45
4 37 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 12.07
5 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 12.13
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.83
2 73 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.81
3 Kuklová LenkaKuklová Lenka 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.20
4 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 11.22
5 45 Rybárová MáriaRybárová Mária 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.39
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.72 qA
2 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.45
3 Hašková NatáliaHašková Natália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.91
4 Loosová LeaLoosová Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 11.47
5 Schönová TamaraSchönová Tamara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.04
2 11 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.73
3 15 Kohútová DorotaKohútová Dorota 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.26
4 49 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.60
5 Miklošíková JulianaMiklošíková Juliana 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.69
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.74 qB
2 60 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.75 qB
3 Vreštiaková SimonaVreštiaková Simona 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 PB 11.34
4 58 Kubovčíková SimonaKubovčíková Simona 15 15 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 11.53
5 10 Godálová AmyGodálová Amy 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.59
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.89
2 6 Šimková EvelynŠimková Evelyn 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.82
3 Hortová KatarínaHortová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.64
4 48 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.67
5 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.95
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.00
2 30 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.92
3 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 12.21
4 11 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.37
5 64 Rojková LuciaRojková Lucia 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.42
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 09.86
2 Markovičová VeronikaMarkovičová Veronika 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
3 12 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.37
4 54 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.62
5 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.85
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.20
2 16 Rapčanová KatarínaRapčanová Katarína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.21
3 Sarvašová AlexandraSarvašová Alexandra 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 10.78
4 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.17
5 65 Sárincová Jana KarolínaSárincová Jana Karolína 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.11
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.78 qB
2 38 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.95
3 28 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 11.07
4 57 Briestenská ViktóriaBriestenská Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.15
5 47 Ušiaková TerezaUšiaková Tereza 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.33
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.10
2 Mokrošová DorotaMokrošová Dorota 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.87
3 70 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 11.15
4 56 Bolčeková NikolBolčeková Nikol 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.47
5 13 Helíková AnnaHelíková Anna 15 15 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 12.36
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 14 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.24
2 44 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 11.19
3 53 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 11.89
4 55 Dzurianíková AlžbetkaDzurianíková Alžbetka 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.94
5 Ďurišová SáraĎurišová Sára 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.98
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 15 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.37
2 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.98
3 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.35
4 34 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.50
5 60 Džačovská LeaDžačovská Lea 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.15
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 16 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.92
2 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.97
3 14 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 10.63
4 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.87
5 52 Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.91
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 17 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.73 qA
2 18 Lalíková EmmaLalíková Emma 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.74
3 14 Uhríková TeréziaUhríková Terézia 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.81
4 22 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 11.56
5 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.45
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 18 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mojžišová ElaMojžišová Ela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.39
2 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 10.75
3 20 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 10.81
4 Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 11.33
5 17 Driečna SimonaDriečna Simona 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.85
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 19 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 10.36
2 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.83
3 6 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 10.97
4 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.71
5 51 Rohoňová TerezaRohoňová Tereza 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.32
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 20 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.82 qB
2 Dlhošová JasminaDlhošová Jasmina 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 11.43
3 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 11.88
4 Bostošová DominikaBostošová Dominika 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.01
5 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 12.12
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 21 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.46
2 61 Harvánková JuliaHarvánková Julia 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.09
3 5 Lejtrichová LeaLejtrichová Lea 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.15
4 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.33
26 Šimočková LindaŠimočková Linda 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 22 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.52
2 Červenáková LilienČervenáková Lilien 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.93
3 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.41
4 Sýkorová NelaSýkorová Nela 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 12.20
5 71 Doležalová DominikaDoležalová Dominika 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.22
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 23 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.49
2 3 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 10.92
3 Kasaková KarolinaKasaková Karolina 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10.95
4 Kinčeková ŠarlotaKinčeková Šarlota 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.98
5 62 Lieskovská NikolaLieskovská Nikola 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.42
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 24 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kraková KristínaKraková Kristína 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 10.11
2 Dobisová DorotkaDobisová Dorotka 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.41
3 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.49
4 1 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.39
5 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 12.73
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 25 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.80 qB
2 2 Brezániová MáriaBrezániová Mária 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.17
3 25 Valentová ElenaValentová Elena 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.44
5 Hollá SilviaHollá Silvia 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.95
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 26 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Nováková AgátaNováková Agáta 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 10.60
2 18 Šuleková AlicaŠuleková Alica 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.72
3 72 Králiková AdrianaKráliková Adriana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.10
4 Zubčaková HanaZubčaková Hana 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.68
5 Párničanová LaraPárničanová Lara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 18.41
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 27 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šagátová NelaŠagátová Nela 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 10.33
2 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 PB 10.57
3 42 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.75
4 4 Ďurjaková AuréliaĎurjaková Aurélia 15 15 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 12.00
5 Čapeková BiankaČapeková Bianka 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 28 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drugdová AmáliaDrugdová Amália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 09.98
2 22 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.10
3 19 Rakytová SofiaRakytová Sofia 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 10.23
4 24 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.39
5 70 Beková BarboraBeková Barbora 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.14
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 29 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Zajacová AdelaZajacová Adela 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 10.39
2 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 10.65
3 10 Kubovčíková SáraKubovčíková Sára 13 13 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 11.17
4 Jirmanová BarboraJirmanová Barbora 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.28
5 19 Kubašáková AlexandraKubašáková Alexandra 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.28
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 30 (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.19
2 Jankechová LauraJankechová Laura 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10.41
3 39 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 SB 10.62
4 9 Rantová MartinaRantová Martina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 11.54
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.21 qA
2 1 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.53 qA
3 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.65 qA
4 16 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.72 qA
5 4 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.73 qA
6 5 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.74 qB
7 60 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.75 qB
8 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.78 qB
9 52 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.80 qB
10 7 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.82 qB
11 3 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 09.83
12 59 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 09.86
13 17 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.89
14 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 09.92
15 29 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.94
16 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.97
17 Drugdová AmáliaDrugdová Amália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 09.98
18 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.00
19 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.04
20 8 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.10
20 22 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.10
22 Kraková KristínaKraková Kristína 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 10.11
23 2 Brezániová MáriaBrezániová Mária 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.17
24 23 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.19
25 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.20
26 16 Rapčanová KatarínaRapčanová Katarína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.21
27 27 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.23
27 19 Rakytová SofiaRakytová Sofia 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 10.23
29 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 10.24
30 13 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 10.27
31 59 Smrečeková TeréziaSmrečeková Terézia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.33
31 Šagátová NelaŠagátová Nela 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 10.33
33 46 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 10.36
34 15 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.37
35 Mojžišová ElaMojžišová Ela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.39
35 24 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 10.39
35 69 Zajacová AdelaZajacová Adela 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 10.39
38 Dobisová DorotkaDobisová Dorotka 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.41
38 Jankechová LauraJankechová Laura 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10.41
40 Markovičová VeronikaMarkovičová Veronika 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.43
41 25 Valentová ElenaValentová Elena 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.44
42 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.45
43 31 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.46
44 10 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 10.49
44 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 10.49
46 Hroncová LauraHroncová Laura 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.52
46 6 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.52
48 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 PB 10.57
49 66 Schwartz LaraSchwartz Lara 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.59
50 36 Nováková AgátaNováková Agáta 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 10.60
51 39 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 SB 10.62
52 14 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 10.63
53 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 10.65
54 18 Šuleková AlicaŠuleková Alica 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.72
55 11 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.73
56 18 Lalíková EmmaLalíková Emma 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.74
57 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 10.75
57 42 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.75
59 Sarvašová AlexandraSarvašová Alexandra 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 10.78
60 73 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.81
60 14 Uhríková TeréziaUhríková Terézia 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.81
60 20 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 10.81
63 6 Šimková EvelynŠimková Evelyn 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.82
64 Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.83
65 Mokrošová DorotaMokrošová Dorota 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.87
65 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.87
67 Hašková NatáliaHašková Natália 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.91
68 30 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.92
68 3 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 10.92
70 Červenáková LilienČervenáková Lilien 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.93
71 38 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.95
71 Kasaková KarolinaKasaková Karolina 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10.95
73 6 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 10.97
74 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.98
74 Kinčeková ŠarlotaKinčeková Šarlota 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.98
76 28 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 11.07
77 61 Harvánková JuliaHarvánková Julia 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.09
78 72 Králiková AdrianaKráliková Adriana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.10
79 70 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 11.15
79 5 Lejtrichová LeaLejtrichová Lea 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.15
81 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.17
81 10 Kubovčíková SáraKubovčíková Sára 13 13 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 11.17
83 44 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 11.19
84 Kuklová LenkaKuklová Lenka 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.20
85 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 11.22
86 15 Kohútová DorotaKohútová Dorota 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.26
87 Jirmanová BarboraJirmanová Barbora 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.28
88 Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 11.33
89 Vreštiaková SimonaVreštiaková Simona 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 PB 11.34
90 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.35
91 12 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.37
92 45 Rybárová MáriaRybárová Mária 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.39
92 1 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.39
94 68 Wagingerová LeaWagingerová Lea 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.40
95 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.41
96 Dlhošová JasminaDlhošová Jasmina 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 11.43
97 Copp EmilyCopp Emily 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.45
98 Loosová LeaLoosová Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 11.47
98 56 Bolčeková NikolBolčeková Nikol 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.47
100 34 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.50
101 58 Kubovčíková SimonaKubovčíková Simona 15 15 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 11.53
102 9 Rantová MartinaRantová Martina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 11.54
103 22 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 11.56
104 10 Godálová AmyGodálová Amy 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.59
105 49 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.60
106 54 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.62
107 Hortová KatarínaHortová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.64
108 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.66
109 48 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 11.67
110 Zubčaková HanaZubčaková Hana 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.68
111 Miklošíková JulianaMiklošíková Juliana 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.69
112 Horňaková NatáliaHorňaková Natália 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.71
113 Schönová TamaraSchönová Tamara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.79
114 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.85
114 17 Driečna SimonaDriečna Simona 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.85
116 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 11.88
117 53 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 11.89
118 52 Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.91
119 55 Dzurianíková AlžbetkaDzurianíková Alžbetka 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.94
120 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.95
120 Hollá SilviaHollá Silvia 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 11.95
122 Ďurišová SáraĎurišová Sára 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.98
123 4 Ďurjaková AuréliaĎurjaková Aurélia 15 15 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 12.00
124 Bostošová DominikaBostošová Dominika 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.01
125 37 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 12.07
126 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 12.12
127 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 12.13
128 70 Beková BarboraBeková Barbora 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.14
129 57 Briestenská ViktóriaBriestenská Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.15
129 60 Džačovská LeaDžačovská Lea 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.15
131 Sýkorová NelaSýkorová Nela 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 12.20
132 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 12.21
133 71 Doležalová DominikaDoležalová Dominika 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.22
134 19 Kubašáková AlexandraKubašáková Alexandra 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.28
135 51 Rohoňová TerezaRohoňová Tereza 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.32
136 47 Ušiaková TerezaUšiaková Tereza 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.33
136 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.33
138 13 Helíková AnnaHelíková Anna 15 15 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 12.36
139 11 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.37
140 64 Rojková LuciaRojková Lucia 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.42
141 Čapeková BiankaČapeková Bianka 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.43
142 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.45
143 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 12.73
144 Čížiková NinaČížiková Nina 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.93
145 65 Sárincová Jana KarolínaSárincová Jana Karolína 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.11
146 62 Lieskovská NikolaLieskovská Nikola 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.42
147 Párničanová LaraPárničanová Lara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 18.41
26 Šimočková LindaŠimočková Linda 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 21.1.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 09.09
2 1 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 SB 09.44
3 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 09.62
4 16 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 09.67
5 4 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.95
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 21.1.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 09.63
2 52 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 SB 09.66
3 5 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 SB 09.70
4 7 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.83
5 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.88
Celkom 5 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:01.40
2 1 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:04.77
3 70 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:05.30
4 5 Caban ViktorCaban Viktor 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 2:05.37
5 61 Murček JakubMurček Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 2:07.12
6 65 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:09.74
7 62 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 PB 2:10.63
8 71 Babinský RomanBabinský Roman 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:10.64
9 64 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:11.61
10 9 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:11.63
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 53 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 2:12.98
2 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 2:14.02
3 59 Thomka AdamThomka Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:21.79
4 60 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:21.82
5 69 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:21.91
6 50 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 2:23.58
7 55 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:25.36
8 52 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:26.26
9 68 Čapek MatúšČapek Matúš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:29.68
10 58 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:31.70
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 2:13.01
2 27 Šimočko RadovanŠimočko Radovan 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:13.37
3 12 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:13.91
4 54 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:23.90
5 72 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:28.09
6 3 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:28.31
7 73 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:28.65
8 20 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 2:31.17
9 66 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 2:33.87
10 56 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:48.93
Celkom 10 pretekárov
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 16 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 2:22.30
2 64 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 2:22.32
3 17 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:26.52
4 5 Ladika OliverLadika Oliver 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:27.15
5 13 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:27.42
6 62 Medveď MatúšMedveď Matúš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:28.12
7 71 Komorovský AdamKomorovský Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 2:31.33
8 11 Kubela PeterKubela Peter 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:34.11
9 9 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:37.55
10 1 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:37.90
Celkom 10 pretekárov
Beh 05 (so, 21.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 69 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 2:29.04
2 70 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:34.86
3 6 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:37.97
4 65 Šimko JánŠimko Ján 13 13 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 2:44.59
5 52 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:45.75
6 58 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:58.73
7 61 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:59.45
8 68 Čechuty LukášČechuty Lukáš 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 PB 3:02.05
9 60 Jáňa JakubJáňa Jakub 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 3:02.36
10 59 Plevák ŠimonPlevák Šimon 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 PB 3:09.41
Celkom 10 pretekárov
Beh 06 (so, 21.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Chlubna TomášChlubna Tomáš 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:16.17
2 4 Daníšek SamuelDaníšek Samuel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:17.39
3 67 Stejskal JergušStejskal Jerguš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 PB 2:22.42
4 13 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:23.54
5 8 Koniar MartinKoniar Martin 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:24.23
6 19 Spodniak MatejSpodniak Matej 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:31.63
7 2 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:38.53
8 10 Cmaro RichardCmaro Richard 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 2:39.66
9 15 Filuš PeterFiluš Peter 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 3:05.02
10 55 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 3:18.87
Celkom 10 pretekárov
Beh 07 (so, 21.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Kičin TadeášKičin Tadeáš 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:17.64
2 23 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:27.73
3 24 Košecký TomášKošecký Tomáš 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:28.18
4 18 Králik SamuelKrálik Samuel 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:41.03
5 29 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:46.83
6 22 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:49.58
7 50 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:49.59
8 53 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:53.17
9 28 Datko OliverDatko Oliver 12 12 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 2:57.58
10 30 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:58.35
Celkom 10 pretekárov
Beh 08 (so, 21.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 68 Tore FilipTore Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:14.93
2 60 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:18.79
3 52 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:25.43
4 69 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:27.31
5 58 Ignačák MarošIgnačák Maroš 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:33.26
6 59 Pavlovič MichalPavlovič Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:42.37
7 61 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:52.15
8 70 Krúpa MichalKrúpa Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:53.15
9 65 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:56.72
6 Markovič SamuelMarkovič Samuel 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:01.40
2 1 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:04.77
3 70 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:05.30
4 5 Caban ViktorCaban Viktor 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 2:05.37
5 61 Murček JakubMurček Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 2:07.12
6 65 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 PB 2:09.74
7 62 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 PB 2:10.63
8 71 Babinský RomanBabinský Roman 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:10.64
9 64 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:11.61
10 9 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:11.63
11 53 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 2:12.98
12 7 Segeč DanielSegeč Daniel 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 2:13.01
13 27 Šimočko RadovanŠimočko Radovan 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:13.37
14 12 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:13.91
15 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 2:14.02
16 68 Tore FilipTore Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:14.93
17 14 Chlubna TomášChlubna Tomáš 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:16.17
18 4 Daníšek SamuelDaníšek Samuel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:17.39
19 25 Kičin TadeášKičin Tadeáš 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:17.64
20 60 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:18.79
21 59 Thomka AdamThomka Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:21.79
22 60 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:21.82
23 69 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:21.91
24 16 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 2:22.30
25 64 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 2:22.32
26 67 Stejskal JergušStejskal Jerguš 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 PB 2:22.42
27 13 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:23.54
28 50 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 2:23.58
29 54 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:23.90
30 8 Koniar MartinKoniar Martin 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:24.23
31 55 Zvala OliverZvala Oliver 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:25.36
32 52 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:25.43
33 52 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:26.26
34 17 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:26.52
35 5 Ladika OliverLadika Oliver 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:27.15
36 69 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:27.31
37 13 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:27.42
38 23 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:27.73
39 72 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:28.09
40 62 Medveď MatúšMedveď Matúš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:28.12
41 24 Košecký TomášKošecký Tomáš 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:28.18
42 3 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:28.31
43 73 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:28.65
44 69 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 2:29.04
45 68 Čapek MatúšČapek Matúš 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:29.68
46 20 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 2:31.17
47 71 Komorovský AdamKomorovský Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 2:31.33
48 19 Spodniak MatejSpodniak Matej 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:31.63
49 58 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:31.70
50 58 Ignačák MarošIgnačák Maroš 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:33.26
51 66 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 2:33.87
52 11 Kubela PeterKubela Peter 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:34.11
53 70 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 2:34.86
54 9 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:37.55
55 1 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:37.90
56 6 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 2:37.97
57 2 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:38.53
58 10 Cmaro RichardCmaro Richard 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 2:39.66
59 18 Králik SamuelKrálik Samuel 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:41.03
60 59 Pavlovič MichalPavlovič Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:42.37
61 65 Šimko JánŠimko Ján 13 13 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 2:44.59
62 52 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:45.75
63 29 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:46.83
64 56 Segeč AlexSegeč Alex 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:48.93
65 22 Holubek PeterHolubek Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:49.58
66 50 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:49.59
67 61 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:52.15
68 70 Krúpa MichalKrúpa Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:53.15
69 53 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:53.17
70 65 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:56.72
71 28 Datko OliverDatko Oliver 12 12 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 2:57.58
72 30 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:58.35
73 58 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:58.73
74 61 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:59.45
75 68 Čechuty LukášČechuty Lukáš 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 PB 3:02.05
76 60 Jáňa JakubJáňa Jakub 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 3:02.36
77 15 Filuš PeterFiluš Peter 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 3:05.02
78 59 Plevák ŠimonPlevák Šimon 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 PB 3:09.41
79 55 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 3:18.87
6 Markovič SamuelMarkovič Samuel 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNF

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:12.88
2 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:16.40
3 4 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:17.14
4 2 Pavlišová ZojaPavlišová Zoja 12 12 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 2 2:17.22
5 5 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 2:18.31
6 6 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:18.68
7 7 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:18.69
8 8 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:29.21
9 3 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:32.64
10 10 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:36.03
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:21.93
2 17 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 2:22.68
3 11 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:23.48
4 20 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:23.94
5 16 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 SB 2:24.21
6 13 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:27.84
7 19 Rakytová SofiaRakytová Sofia 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 9 2:28.15
8 15 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:28.61
9 14 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 2:28.96
10 18 Šuleková AlicaŠuleková Alica 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:31.22
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Valentová ElenaValentová Elena 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:16.74
2 29 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 PB 2:17.83
3 22 Kmeťová JazmínaKmeťová Jazmína 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:25.85
4 24 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:25.86
5 28 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 2:26.65
6 27 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:27.40
7 26 Šimočková LindaŠimočková Linda 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:28.46
8 30 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:35.76
9 23 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:39.91
Mojžišová ElaMojžišová Ela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 2:25.33
2 37 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 PB 2:29.76
3 32 Boďová Ivana ViktóriaBoďová Ivana Viktória 13 13 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 3 SB 2:31.25
4 33 Turčeková DorotaTurčeková Dorota 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:31.50
5 21 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:31.88
6 36 Nováková AgátaNováková Agáta 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 2:34.09
7 34 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:34.25
8 39 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 PB 2:35.11
9 38 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 PB 2:36.52
10 35 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:40.86
Celkom 10 pretekárov
Beh 05 (so, 21.1.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Valentová KristínaValentová Kristína 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 2:33.75
2 45 Rybárová MáriaRybárová Mária 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:38.30
3 46 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 PB 2:40.33
4 44 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 2:41.19
5 42 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:43.73
6 40 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:48.46
7 47 Ušiaková TerezaUšiaková Tereza 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:48.82
8 43 Hrmová SabinaHrmová Sabina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:49.47
9 49 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:51.41
10 48 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:53.79
Celkom 10 pretekárov
Beh 06 (so, 21.1.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 59 Smrečeková TeréziaSmrečeková Terézia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:32.32
2 58 Čižová KatarínaČižová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:35.94
3 50 Dibdiaková KristínaDibdiaková Kristína 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 2:36.93
4 53 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 2:36.95
5 52 Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 2:38.38
6 54 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 2:53.01
7 51 Rohoňová TerezaRohoňová Tereza 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:59.57
8 57 Briestenská ViktóriaBriestenská Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:02.39
9 55 Dzurianíková AlžbetkaDzurianíková Alžbetka 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 3:10.21
10 56 Bolčeková NikolBolčeková Nikol 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 3:12.98
Celkom 10 pretekárov
Beh 07 (so, 21.1.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 66 Schwartz LaraSchwartz Lara 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:25.33
2 68 Wagingerová LeaWagingerová Lea 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:27.72
3 67 Szabová EvaSzabová Eva 13 13 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:36.68
4 69 Zajacová AdelaZajacová Adela 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10 2:47.42
5 61 Harvánková JuliaHarvánková Julia 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:55.01
6 65 Sárincová Jana KarolínaSárincová Jana Karolína 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 3:01.51
7 60 Džačovská LeaDžačovská Lea 14 14 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 3:02.02
8 64 Rojková Lucia