<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR v chôdzi st. žiakov, st. žiačok, juniorov a junioriek

Banská Bystrica (14. 1. 2023)

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(so, 14.1.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:09.43
2 32 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 05:10.71
3 71 Krupa MartinKrupa Martin 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 07:10.70
33 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(so, 14.1.2023 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 05:16.12
2 13 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 05:18.41
3 18 Supeková StelaSupeková Stela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 05:20.12
4 9 Adamcová AlicaAdamcová Alica 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 05:22.67
5 17 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 PB 05:37.92
6 11 Smreková ViktóriaSmreková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 05:53.29
7 15 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 05:53.74
8 16 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 06:03.09
9 14 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 06:08.91
10 Jesenská LauraJesenská Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 DNF
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Prípravka-chlapci

(so, 14.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Kučera MatúšKučera Matúš 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:37.02
2 34 Kuruc AlexejKuruc Alexej 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09:04.68
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 14.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:04.33
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Prípravka-dievčata

(so, 14.1.2023 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Holecová SimonaHolecová Simona 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:57.94
2 28 Náčiková MichaelaNáčiková Michaela 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 06:01.10
3 1 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 06:06.25
4 23 Bartková LIndaBartková LInda 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 06:06.73
5 24 Moravčíková LeaMoravčíková Lea 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 06:28.56
6 25 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:43.60
7 19 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 06:46.18
8 29 Cintulová TerezaCintulová Tereza 14 14 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 07:03.14
9 68 Kráľová ViktóriaKráľová Viktória 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 07:06.14
10 21 Tomášková MarínaTomášková Marína 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14 07:06.85
11 70 Žatková EmaŽatková Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15 07:18.69
12 27 Riečanová NelkaRiečanová Nelka 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 07:21.89
13 69 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 07:31.55
14 26 Loosová LeaLoosová Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 07:43.38
15 22 Půlkrábková ElaPůlkrábková Ela 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 09:04.78
Celkom 15 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 14.1.2023 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Kolláriková OlíviaKolláriková Olívia 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 05:59.94
2 3 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 06:11.92
3 7 Kováriková LianaKováriková Liana 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 06:32.33
4 6 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 06:38.34
5 2 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 06:40.34
4 Mokrá ZuzanaMokrá Zuzana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 DNS
5 Moravčíková MiaMoravčíková Mia 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 DQ
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Starší žiaci

(so, 14.1.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 08:54.07
2 39 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10:16.58
3 38 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 11:54.35
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Staršie žiačky

(so, 14.1.2023 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 PB 09:44.06
2 40 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10:21.48
3 46 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 10:47.16
4 44 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 11:00.90
5 48 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11:18.85
6 45 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 11:26.18
7 41 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 PB 11:46.97
8 47 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 PB 12:18.72
9 43 Lakosilová Zoja DanaeLakosilová Zoja Danae 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 13:08.19
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Veteráni

(so, 14.1.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 15:20.27
2 62 Malík OndrejMalík Ondrej 61 61 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 16:28.38
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Juniorky

(so, 14.1.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 14:30.16
2 52 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14:32.90
3 53 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 14:43.71
4 55 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 15:16.79
5 60 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16:04.49
6 54 Vicáňová NicolVicáňová Nicol 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 17:25.91
7 56 Ritková AlexandraRitková Alexandra 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 PB 18:33.93
8 58 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 19:02.64
9 59 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 19:51.05
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Veteránky

(so, 14.1.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Čuga EvaČuga Eva 77 77 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 17:02.11
2 50 Wallnerová BlankaWallnerová Blanka 76 76 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 18:12.28
3 51 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 19:17.33
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Juniori

(so, 14.1.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 66 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 22:13.60
2 63 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 22:23.42
3 64 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 22:30.77
4 65 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 22:33.74
5 67 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 24:04.68
Celkom 5 pretekárov