<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá VsAZ

Nyíregyháza (HUN) (11. 2. 2023)

Skok do výšky - Muži

(so, 11.2.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 173 176 179 182 185 188 200
1 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 188 - o - o - o o - o o xxx
2 Frajtko Marcel EnrikoFrajtko Marcel Enriko
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
97 97 1 PB 165 xo o o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 11.2.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 173 176 179 182 185 188
1 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 185 - o - o - o - o o - xxo xxx
2 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 1 179 - - - - o o - o o - xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 11.2.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 165 170 173 176
1 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 PB 173 - - o - o o xo o xxx
2 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 160 - - o o o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 11.2.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170
1 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 155 o - o - o o o xxx
2 Papcun MartinPapcun Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 5 PB 145 o o xo o o xxx
3 Vojtek MatejVojtek Matej
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
09 09 3 PB 140 o o o o xxx
4 Bokšai DávidBokšai Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 6 140 o o xo o xxx
5 Križák DominikKrižák Dominik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 2 PB 135 o xxo xxo xxx
6 Barát MarekBarát Marek
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 1 PB 130 o o xxx
7 Guman IvoGuman Ivo
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 PB 130 xo o xxx
167 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 11.2.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145
1 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 5 140 - - o o o o xxx
2 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 3 PB 125 o o xxo xxx
3 165 Kubis JakubKubis Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
11 11 2 PB 115 o xxx
120 Kendický AdamKendický Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 4 NM xxx
119 Debreceni SimonDebreceni Simon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 11.2.2023 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150
1 Kotučková DenisaKotučková Denisa
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
99 99 1 SB 145 o o o o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 11.2.2023 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 153 156 160 165 170 172
1 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 170 - - o - o - o o o xo xxx
Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 DNS
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 11.2.2023 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 153
1 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 2 PB 150 o o o xo o xxx
2 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 1 PB 150 o o o xxo o xxx
3 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 140 o o o xxx
4 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 135 xo o xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 11.2.2023 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 145 150 153 156 160
1 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 10 PB 156 - - - - - o xo o xo xo xxx
2 Mikitová NatáliaMikitová Natália
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
09 09 11 145 - - - o xo o xo xxx
3 66 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 9 145 - - - o o xo xxo - xxx
4 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 7 PB 140 o o o o o xxo xxx
5= Stanková NelaStanková Nela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 8 PB 135 o o o o o xxx
5= 75 Parkanská SáraParkanská Sára
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 PB 135 o o o o o xxx
5= Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 2 PB 135 - - o o o xxx
8 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 6 130 o o xxo xo xxx
9 Goroľová LindaGoroľová Linda
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 PB 125 o o o xxx
10 8 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 PB 120 o xo xxx
11 92 Dendešová LenkaDendešová Lenka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 4 115 o xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 11.2.2023 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 133 136 140
1 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 17 PB 136 o o o o o xxo xxo xxx
2 Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 16 PB 133 o o o o o o xxx
3 Kozáková HanaKozáková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 3 PB 130 o xo o xxo xo xxx
4 Križovenská ElenaKrižovenská Elena
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 11 PB 120 xxo o o xxx
5 Siroťáková EvaSiroťáková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 15 120 o o xo xxx
6 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 10 PB 120 xo o xxo xxx
7 Domaničová LíviaDomaničová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 14 115 o o xxx
8 Budovská KarinBudovská Karin
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 1 PB 115 xxo o xxx
9 128 Bochňová ElianaBochňová Eliana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 8 PB 115 o xo xxx
10 64 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
10 10 7 PB 115 o xxo xxx
11 Nováková HanaNováková Hana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 13 110 xo xxx
12 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 5 PB 110 xxo xxx
155 Vajdová OlíviaVajdová Olívia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 12 DNS
91 Makovcová TerezaMakovcová Tereza
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 4 DNS
Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
11 11 9 NM xxx
Jassušová NelaJassušová Nela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 2 NM xxx
Hegedűsová LuciaHegedűsová Lucia
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 6 NM xxx
Celkom 17 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 11.2.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100 105 110 115 120 125 130
1 30 Faragó DenisFaragó Denis
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 1 PB 110 - - xo xxx
Vonsovych AlanVonsovych Alan
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
12 12 4 NM - - xxx
Paľa MartinPaľa Martin
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
12 12 2 NM - - xxx
181 Soták TobiasSoták Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
12 12 3 NM - - xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 11.2.2023 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130
1 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
12 12 5 PB 125 o o xxo o xxx
2 29 Vilková LauraVilková Laura
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 10 PB 115 o o xxx
3= 53 Blašková BarboraBlašková Barbora
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
13 13 1 PB 110 xxo xr
3= 55 Paruševová ElaParuševová Ela
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
12 12 6 PB 110 xxo xr
3= Brinčeková MichaelaBrinčeková Michaela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
12 12 2 PB 110 xxo xxx
Petriková Lilien SáraPetriková Lilien Sára
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 11 DNS
Hintošová SoňaHintošová Soňa
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 12 DNS
26 Sýkorová GrétaSýkorová Gréta
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
13 13 8 DNS
54 Gernátová ZaraGernátová Zara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
12 12 4 NM xxr
Šimonová TamarŠimonová Tamar
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 9 NM xxx
28 Farago LianaFarago Liana
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 3 NM xxx
60 Rohrböck StellaRohrböck Stella
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
12 12 7 NM xxr
Celkom 12 pretekárov