<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros - Košický kros

Moldava nad Bodvou (14. 11. 2022)

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika starší

(po, 14.11.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Dobos, Drága, Kovács, Sitáš Dobos, Drága, Kovács, Sitáš Atletický legionársky klub Moldava n/B EAtletický legionársky klub ... 1 0:08:03
2 Žiga, Kóňová, Képešová, Kanaloš Žiga, Kóňová, Képešová, Kanaloš Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... 2 0:08:27
3 Máťáš, Szabo, Gedeonová, Bačo Máťáš, Szabo, Gedeonová, Bačo Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:08:36
4 Bumbera, Bumberová, Čorba, Jakabová Bumbera, Bumberová, Čorba, Jakabová ŠŠAK Malá Ida BŠŠAK Malá Ida B 7 0:08:37
5 Strýčková, Dzureň, Kožejová, Smolka Strýčková, Dzureň, Kožejová, Smolka ŠŠAK Malá Ida AŠŠAK Malá Ida A 6 0:08:46
6 Tamášová, Komorová, Dubinský, Bošňák Tamášová, Komorová, Dubinský, Bošňák Atletický legionársky klub Moldava n/B CAtletický legionársky klub ... 4 0:08:48
7 Hanušovská, Parkánsky, Škvarlová, Ščerbák Hanušovská, Parkánsky, Škvarlová, Ščerbák SOPKA Seňa ASOPKA Seňa A 8 0:08:51
8 Szilasi, Vargová, Horváth, Bužický Szilasi, Vargová, Horváth, Bužický Atletický legionársky klub Moldava n/B BAtletický legionársky klub ... 3 0:09:15
9 Radulyová, Koval, Palinská, Borona Radulyová, Koval, Palinská, Borona SOPKA Seňa BSOPKA Seňa B 9 0:09:19
Poznámky:
1. Cirkevná spojená škola (ALKMO) 2. ZŠ SVJM (ALKMO) 3. ZŠ ČSA (ALKMO) 4. ZŠ Malá Ida B 5. ZŠ Malá Ida A 6. ZŠ Severná (ALKMO) 7. SOPKA Seňa 8. ZŠ Buzica (ALKMO) 9. SOPKA Seňa
Celkom 9 pretekárov

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika mladší

(po, 14.11.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Dubinská, Ondernická, Sýkora, Paulinský Dubinská, Ondernická, Sýkora, Paulinský Atletický legionársky klub Moldava n/B AAtletický legionársky klub ... 0:09:11
2 Varga, Miklosová, Gumaň, Knizner Varga, Miklosová, Gumaň, Knizner Atletický legionársky klub Moldava n/B BAtletický legionársky klub ... 0:09:44
3 Radulyová, Vojtek, Vojteková, Marko Radulyová, Vojtek, Vojteková, Marko SOPKA Seňa ASOPKA Seňa A 0:11:32
Poznámky:
1. ZŠ Severná (ALKMO) 2. ZŠ ČSA (ALKMO) 3. SOPKA Seňa
Celkom 3 pretekári