<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros - Trenčiansky kraj

Trenčín (5. 11. 2022)

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika starší

(so, 5.11.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Madluška, Dugová, Cibulka, Krčová-Šeberová Madluška, Dugová, Cibulka, Krčová-Šeberová AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 12 0:09:31
2 Belák, Bučková, Krupová, Deneš Belák, Bučková, Krupová, Deneš AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:09:57
3 Vojtíšek, Fašanková, Talian, Urbanová Vojtíšek, Fašanková, Talian, Urbanová Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 1 0:10:17
4 Beňo, Mikušová, Hošták, Antalová Beňo, Mikušová, Hošták, Antalová Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 11 0:10:24
5 Deneš, Lukušová, Bezecný, Kameništiaková Deneš, Lukušová, Bezecný, Kameništiaková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 0:11:01
6 Janíčková, Hrehor, Gallová, Turza Janíčková, Hrehor, Gallová, Turza AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:11:02
7 Takáč, Hudecová, Rondoš, Kundalová Takáč, Hudecová, Rondoš, Kundalová Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 9 0:11:05
8 Pišoja, Šupicová, Čahoj, Hudecová Pišoja, Šupicová, Čahoj, Hudecová Slávia Trenčín o.z. CSlávia Trenčín o.z. C 3 0:11:18
9 Vrbovská, Lamoš, Psotná, Galba Vrbovská, Lamoš, Psotná, Galba Slávia Trenčín o.z. BSlávia Trenčín o.z. B 2 0:11:19
10 Kimle, Findriková, Tichý, Novotná Kimle, Findriková, Tichý, Novotná Slávia Trenčín o.z. DSlávia Trenčín o.z. D 4 0:11:30
11 Antala, Antalová, Hlbočan, Korytárová Antala, Antalová, Hlbočan, Korytárová Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 10 0:11:39
12 Sklenarová, Masárová, Komorovský, Hrehor Sklenarová, Masárová, Komorovský, Hrehor AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:12:06
13 Kubica, Danišová, Vargha, Dubajová Kubica, Danišová, Vargha, Dubajová Slávia Trenčín o.z. ESlávia Trenčín o.z. E 5 0:12:20
MS Pašková, Jašková, Uramová, Gajdošová Pašková, Jašková, Uramová, Gajdošová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 14 0:11:43
MS Burke, Gažová, Masaryková, Chudá Burke, Gažová, Masaryková, Chudá Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 15 0:12:00
Čičmanec, Vozík, Radimáková, Priehoda, Horniaková Čičmanec, Vozík, Radimáková, Priehoda, Horniaková AK Baník Prievidza AAK Baník Prievidza A 13 DNS
Celkom 16 pretekárov

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika mladší

(so, 5.11.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čahoj, Kapuš, Plšek, Gašpáreková Čahoj, Kapuš, Plšek, Gašpáreková Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 1 0:11:38
2 Varošová, Varošová, Geller, Poznik Varošová, Varošová, Geller, Poznik AK Spartak Dubnica nad Váhom AAK Spartak Dubnica nad Váhom A 6 0:12:03
3 Halinár, Šumáková, Kaňo, Hanicová Halinár, Šumáková, Kaňo, Hanicová Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 0:12:10
4 Olešák, Pašková, Kimle, Benedikovičová Olešák, Pašková, Kimle, Benedikovičová Slávia Trenčín o.z. BSlávia Trenčín o.z. B 2 0:12:26
5 Magušin, Hudecová, Rotter, Klanicová Magušin, Hudecová, Rotter, Klanicová Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 7 0:12:41
6 Oborčok, Bučková, Korienek, Spychaj Podoláková Oborčok, Bučková, Korienek, Spychaj Podoláková Slávia Trenčín o.z. CSlávia Trenčín o.z. C 3 0:12:59
7 Setnický, Maronová, Dinga, Hanicová Setnický, Maronová, Dinga, Hanicová Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 0:13:09
MS Hanáčková, Macharová, Tichá, Pisarčíková Hanáčková, Macharová, Tichá, Pisarčíková Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 0:10:15
Celkom 8 pretekárov