<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový kros - Nitriansky kraj

Nové Zámky (4. 11. 2022)

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika starší

(pi, 4.11.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Dániel, Bartoníček, Podbehlá, Vančo Dániel, Bartoníček, Podbehlá, Vančo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:05:52
2 Michaličková, Košarišťan, Halmešová, Nagy Michaličková, Košarišťan, Halmešová, Nagy AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 0:05:53
3 Krajčovič, Švolíková, Nemeš, Zemanová Krajčovič, Švolíková, Nemeš, Zemanová Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 12 0:06:07
4 Hrabecová, Dvorský, Peterková, Brachňák Hrabecová, Dvorský, Peterková, Brachňák ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 0:06:15
5 Kis, Ščevlíková, Segéň, Juhászová Kis, Ščevlíková, Segéň, Juhászová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:06:20
6 Kováč, Fojtíková, Ivanický, Molnárová Kováč, Fojtíková, Ivanický, Molnárová Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 18 0:06:24
7 Kisová, Szarvasová, Hagara, Tarkulič Kisová, Szarvasová, Hagara, Tarkulič Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:06:25
8 Uličný, Kobesová, Vlha, Moravská Uličný, Kobesová, Vlha, Moravská ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 4 0:06:30
9 Sučko, Romanová, Novota, Rajnohová Sučko, Romanová, Novota, Rajnohová Atletický klub Zlaté Moravce BAtletický klub Zlaté Moravce B 13 0:06:38
10 Kuma, Grígerová, Uličný, Šmondrková Kuma, Grígerová, Uličný, Šmondrková ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 5 0:06:43
11 10 Móča, Šimon, Hlboká, Červeňová Móča, Šimon, Hlboká, Červeňová Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 10 0:06:50
12 Ballay, Kompasová, Kuczera, Kompasová Ballay, Kompasová, Kuczera, Kompasová AC Stavbár Nitra BAC Stavbár Nitra B 17 0:06:59
13 Kvietok, Tokarčík, Krnáč, Kováčová Kvietok, Tokarčík, Krnáč, Kováčová ŠK Atóm Levice CŠK Atóm Levice C 6 0:07:03
14 Kliský, Micsinaiová, Nagy, Jakubcová Kliský, Micsinaiová, Nagy, Jakubcová Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 9 0:07:12
15 Flóriš, Hrušovská, Miko, Parikrupová Flóriš, Hrušovská, Miko, Parikrupová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 0:07:13
16 Šproch, Morávková, Šproch, Grznárová Šproch, Morávková, Šproch, Grznárová AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce BAK pri ZŠ Mojmírová Zlaté M... 2 0:07:36
17 Bennár, Svetlanská, Drgoňa, Zemanová Bennár, Svetlanská, Drgoňa, Zemanová AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce AAK pri ZŠ Mojmírová Zlaté M... 1 0:08:14
18 Drgoňa, Višňáková, Hudec, Mišovičová Drgoňa, Višňáková, Hudec, Mišovičová AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce CAK pri ZŠ Mojmírová Zlaté M... 3 0:08:17
MS Pavlenda, Královič, Chren, Fekiačová Pavlenda, Královič, Chren, Fekiačová AK pri ZŠ Mojmírová Zlaté Moravce DAK pri ZŠ Mojmírová Zlaté M... 20 0:00:00
MS Adamik, Peroli, Potáschová, Strasser Adamik, Peroli, Potáschová, Strasser ŠAK športový AK Komárno BŠAK športový AK Komárno B 19 0:00:00
Celkom 20 pretekárov

Cezpoľný beh - štafeta - Detská atletika mladší

(pi, 4.11.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Tóth, Jajcaj, Szabó, Kocánová Tóth, Jajcaj, Szabó, Kocánová Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 1 0:07:05
2 Ivanický, Rošková, Berkeš, Barátová Ivanický, Rošková, Berkeš, Barátová Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 0:07:06
3 Košarišťan, Antošová, Psota, Kohutová Košarišťan, Antošová, Psota, Kohutová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:07:07
4 Gajdoš, Pilcová, Beleš, Krnáčová Gajdoš, Pilcová, Beleš, Krnáčová ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 6 0:07:10
5 Csikós, Rampašeková, Mihalíková, Pavlík Csikós, Rampašeková, Mihalíková, Pavlík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:28
6 Jarušková, Polívka, Koncová, Harant Jarušková, Polívka, Koncová, Harant ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:07:35
7 Hegedüš, Kissová, Kiss, Slugeňová Hegedüš, Kissová, Kiss, Slugeňová ŠAK športový AK Komárno AŠAK športový AK Komárno A 3 0:07:37
8 Šproch, Pavelková, Bielik, Šprochová Šproch, Pavelková, Bielik, Šprochová Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 2 0:07:38
9 Baštrnák, Pisár, Hrozenská, Németh Baštrnák, Pisár, Hrozenská, Németh ŠAK športový AK Komárno BŠAK športový AK Komárno B 4 0:07:54
10 Beleš, Gurská, Steinemann, Uličná Beleš, Gurská, Steinemann, Uličná ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 7 0:08:08
MS Laštík, Antoliková, Nemešová, Páleník Laštík, Antoliková, Nemešová, Páleník Atletický klub Zlaté Moravce BAtletický klub Zlaté Moravce B 9 0:00:00
Celkom 11 pretekárov