<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB vo viacboji ml. žiactva

Bratislava (4. 9. 2022)

60 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.76 359.00
2 144 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.09 285.00
3 143 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.16 98.00
Celkom 3 pretekári
Mladší žiaci 02 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.80 350.00
2 145 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.07 289.00
3 146 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.59 187.00
4 147 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.33 77.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 03 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.51 201.00
2 149 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.52 199.00
3 152 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.90 135.00
4 150 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.17 97.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 04 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.31 239.00
2 153 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.16 98.00
3 155 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.52 55.00
156 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.61 419.00
2 134 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.62 417.00
3 137 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.35 114.00
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 02 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.15 528.00
2 139 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.03 330.00
3 125 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.07 322.00
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 03 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.60 422.00
2 161 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.88 361.00
3 135 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.30 278.00
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 04 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.97 574.00
2 140 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.11 538.00
3 138 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.21 513.00
4 162 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.39 470.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 05 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.88 597.00
2 157 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.32 487.00
3 158 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.78 382.00
4 122 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.50 242.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 06 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.83 610.00
2 124 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.74 391.00
3 123 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.05 326.00
4 119 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.91 174.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 07 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.14 531.00
2 116 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.76 386.00
3 159 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.72 72.00
121 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 08 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.92 587.00
2 128 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.09 543.00
3 133 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.29 494.00
4 127 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.34 482.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 09 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.06 551.00
2 117 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.39 470.00
3 163 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.48 449.00
4 136 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.16 304.00
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 142 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:43.38 781.00
2 148 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:44.18 766.00
3 144 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:49.32 677.00
4 145 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 1:59.66 514.00
5 147 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:07.31 406.00
6 146 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 2:11.48 353.00
7 143 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:21.41 240.00
Celkom 7 pretekárov
Mladší žiaci 02 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 153 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 1:56.68 559.00
2 154 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 13 1:57.44 547.00
3 149 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:03.77 455.00
4 150 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 2:04.92 439.00
5 151 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:09.70 375.00
6 152 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:21.02 244.00
7 155 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14 2:23.92 214.00
156 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15 DNS
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 132 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.03 538.00
2 120 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.71 528.00
3 129 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:58.77 527.00
4 157 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:59.51 516.00
5 131 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:00.89 496.00
6= 126 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:05.33 433.00
6= 133 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:05.33 433.00
8 135 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:11.47 353.00
9 136 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:15.17 308.00
10 117 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:19.39 261.00
11 118 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:21.91 235.00
12 116 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:25.57 198.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 160 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 1:55.00 585.00
2 141 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:05.14 436.00
3 122 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 2:07.70 401.00
4 128 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:11.90 348.00
5 161 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 2:14.10 321.00
6 158 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:21.64 237.00
7 124 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:25.12 203.00
8 123 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:28.08 175.00
9 159 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 2:32.02 142.00
121 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 10 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 162 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 1:59.34 518.00
2 138 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:03.34 461.00
3 139 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:04.46 445.00
4 140 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:05.52 430.00
5 127 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 2:08.14 395.00
6 163 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13 2:08.92 385.00
7 130 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:10.86 361.00
8 125 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:10.96 359.00
9 137 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:14.02 322.00
10 134 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:15.16 309.00
11 119 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:48.35 39.00
Celkom 11 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.64 427.00
2 144 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.68 420.00
3 143 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.34 27.00
Celkom 3 pretekári
Mladší žiaci 02 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.15 345.00
2 145 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.99 228.00
3 146 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 13.15 105.00
4 147 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.75 60.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 03 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.55 163.00
2 151 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.69 149.00
3 149 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.77 141.00
4 150 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.93 6.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 04 (ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 153 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.77 256.00
2 154 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.71 147.00
3 155 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.75 11.00
156 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.61 302.00
2 117 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.13 240.00
3 116 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.03 147.00
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 02 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 160 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.79 414.00
2 162 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.45 323.00
3 163 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.57 307.00
4 161 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.57 192.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 03 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.80 279.00
2 125 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.58 191.00
3 122 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 13.88 161.00
123 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 04 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.45 630.00
2 126 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.76 577.00
3 128 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.85 405.00
4 127 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 13.63 186.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 05 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.64 597.00
2 132 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.80 570.00
3 133 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.39 474.00
4 130 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.72 424.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 06 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.83 275.00
2 136 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 14.03 147.00
3 134 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 14.47 110.00
4 137 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 16.53 5.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 07 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.53 453.00
2 139 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.66 296.00
3 138 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.60 189.00
4 141 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 13.96 154.00
Celkom 4 pretekári
Mladšie žiačky 08 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.98 540.00
2 158 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.74 421.00
121 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Mladšie žiačky 09 (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.93 548.00
2 119 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.21 58.00
3 159 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.67 33.00
Celkom 3 pretekári

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 148 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 7 476 +3.4 m/s 472 +1.3 m/s 444  0,80 472  1,30 476  3,40 476 337.00
2 145 Boháč MichalBoháč Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 4 PB 417 +0.7 m/s 417  0,70 417  0,90 414  1,30 417 234.00
3 142 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 411 +3.5 m/s 397 +1.4 m/s 397  1,40 411  3,50 383  0,30 411 224.00
4 144 Bezák DominikBezák Dominik
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 3 PB 407 +0.4 m/s 407  0,40 405  1,00 402  0,00 407 217.00
5 146 Gadomský JakubGadomský Jakub
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 5 PB 393 +1.9 m/s 371  0,00 393  1,90 350  1,60 393 195.00
6 154 Vacula LeoVacula Leo
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 13 386 +2.6 m/s 348  2,10 386  2,60 356  2,70 386 184.00
7 151 Straský ViliamStraský Viliam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 10 PB 370 +1.9 m/s 366  2,80 370  1,90 358  2,80 370 159.00
8 149 Mráz RichardMráz Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 8 356 +2.5 m/s 356  2,50 x x 356 139.00
9 153 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 12 347 +2.4 m/s x 347  2,40 x 347 126.00
10 152 Šmida OliverŠmida Oliver
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 11 343 +2.5 m/s 322 +1.3 m/s 322  1,30 333  2,10 343  2,50 343 121.00
11 150 Rybár PavolRybár Pavol
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 9 340 +2.2 m/s x 340  2,20 284  4,10 340 116.00
12 143 Badura RóbertBadura Róbert
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 2 PB 336 +1.3 m/s 336  1,30 303  2,80 312  1,20 336 111.00
13 155 Veselý AlexanderVeselý Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 14 306 +3.4 m/s x 297  2,40 306  3,40 306 73.00
14 147 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 6 PB 298 +0.0 m/s 298  0,00 x 276  1,60 298 63.00
156 Vojtko PeterVojtko Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 15 DNS
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 21 PB 441 +1.7 m/s x  0,30 x  0,60 441  1,70 441 406.00
2 160 Lubelan LilianeLubelan Liliane
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 10 PB 421 +1.1 m/s 405  0,10 407  0,00 421  1,10 421 357.00
3 162 Matušincová EllaMatušincová Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 PB 413 +1.7 m/s 413  1,70 x  1,50 400  2,00 413 338.00
4 126 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 18 408 +1.9 m/s 399  0,70 408  2,90 408  1,90 408 326.00
5 118 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 PB 408 +0.0 m/s 328  0,60 408  0,00 393  0,10 408 326.00
6 133 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 25 PB 400 +0.1 m/s 400  0,10 386  1,30 378  1,30 400 308.00
7 116 Badurová KristínaBadurová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 PB 399 +0.5 m/s x  0,80 399  0,50 378  -0,10 399 306.00
8 131 Slotíková NikolSlotíková Nikol
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 23 PB 396 +0.6 m/s 393  0,60 372  1,10 396  0,60 396 299.00
9 120 Kasanová NatašaKasanová Nataša
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 5 394 +2.5 m/s 380  2,70 x  0,80 394  2,50 394 294.00
10 140 Vládarová LauraVládarová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 32 PB 388 +1.6 m/s 382  -0,20 326  0,70 388  1,60 388 281.00
11 157 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 7 PB 386 +0.2 m/s 378  0,60 353  0,00 386  0,20 386 276.00
12 163 Mrázová AndreaMrázová Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 13 PB 383 +1.4 m/s 374  1,90 383  1,40 378  1,70 383 270.00
13 128 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 20 377 +2.3 m/s 371 +1.9 m/s 371  1,90 377  2,30 350  0,70 377 257.00
14 136 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 28 PB 372 +1.7 m/s 333  0,20 352  1,10 372  1,70 372 246.00
15 139 Vavricová AlicaVavricová Alica
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 31 PB 368 +0.4 m/s 362  0,00 x  1,90 368  0,40 368 237.00
16 134 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 26 PB 367 +0.0 m/s x  -1,10 366  2,10 367  0,00 367 235.00
17 138 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 30 PB 366 +1.0 m/s 346  0,10 366  1,00 352  -1,70 366 233.00
18 141 Začková ZojaZačková Zoja
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 33 PB 363 +0.7 m/s 363  0,70 362  2,40 300  0,00 363 227.00
19 117 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 2 PB 361 +0.4 m/s 302  0,00 361  0,40 312  -1,00 361 223.00
20 158 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 8 PB 358 +1.4 m/s 358  1,40 x  0,00 323  0,20 358 216.00
21 124 Novotná LeaNovotná Lea
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 16 357 +3.1 m/s 313 +1.1 m/s 357  3,10 313  1,10 347  2,90 357 214.00
22 135 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 27 PB 354 +1.6 m/s 332  -0,70 354  1,60 348  -0,70 354 208.00
23 161 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 11 339 +3.0 m/s 336 +0.0 m/s 336  0,00 329  0,90 339  3,00 339 178.00
24 125 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 17 PB 337 +1.9 m/s 337  1,90 x  1,10 321  2,00 337 174.00
25 123 Nováková NinaNováková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 15 PB 334 +0.2 m/s 330  1,10 327  1,10 334  0,20 334 168.00
26 132 Stachová AlexandraStachová Alexandra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 24 PB 334 -0.5 m/s 327  3,80 323  1,90 334  -0,50 334 168.00
27 127 Príkopská LuciaPríkopská Lucia
Lesky´s runnersLesky´s runners
11 11 19 PB 329 +1.9 m/s x  0,10 272  1,20 329  1,90 329 159.00
28 122 Netoušková EliškaNetoušková Eliška
Lesky´s runnersLesky´s runners
12 12 14 PB 321 +1.2 m/s 265  0,30 256  0,20 321  1,20 321 144.00
29 137 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 29 PB 293 +1.1 m/s 293  1,10 x  2,50 291  -0,10 293 95.00
30 119 Chrenová VeronikaChrenová Veronika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 PB 292 +1.0 m/s 270  3,60 x  2,20 292  1,00 292 94.00
31 159 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 9 PB 284 +1.7 m/s 284  1,70 x  0,40 x  1,60 284 81.00
32 121 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 PB 000 - 0.00
130 Slimáková NikolSlimáková Nikol
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 22 NM x  2,20 x  -0,50 x  2,70 -
Celkom 33 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 4.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 148 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 7 PB 49.92 49.92 49.92 307.00
2 144 Bezák DominikBezák Dominik
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 3 PB 41.58 41.58 41.58 237.00
3 142 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 PB 38.90 38.90 38.90 215.00
4 154 Vacula LeoVacula Leo
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 13 PB 35.63 35.63 35.63 188.00
5 149 Mráz RichardMráz Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 8 PB 35.34 35.34 35.34 186.00
6 151 Straský ViliamStraský Viliam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 10 PB 34.61 34.61 34.61 180.00
7 152 Šmida OliverŠmida Oliver
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 11 PB 30.56 30.56 30.56 148.00
8 145 Boháč MichalBoháč Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 4 PB 27.87 27.87 27.87 127.00
9 153 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 12 PB 26.65 26.65 26.65 117.00
10 143 Badura RóbertBadura Róbert
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 2 PB 25.81 25.81 25.81 111.00
11 147 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 6 PB 25.58 25.58 25.58 109.00
12 146 Gadomský JakubGadomský Jakub
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 5 PB 24.76 24.76 24.76 102.00
13 150 Rybár PavolRybár Pavol
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 9 PB 22.22 22.22 22.22 83.00
14 155 Veselý AlexanderVeselý Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 14 PB 17.45 17.45 17.45 48.00
156 Vojtko PeterVojtko Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 15 DNS
Celkom 15 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 4.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 126 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 18 PB 44.37 44.37 44.37 409.00
2 157 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 7 PB 40.35 40.35 40.35 359.00
3 133 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 25 PB 36.70 36.70 36.70 315.00
4 129 Slezáková ReginaSlezáková Regina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 21 PB 36.06 36.06 36.06 307.00
5 120 Kasanová NatašaKasanová Nataša
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 5 PB 34.87 34.87 34.87 293.00
6 128 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 20 PB 33.95 33.95 33.95 282.00
7 136 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 28 PB 33.42 33.42 33.42 276.00
8 131 Slotíková NikolSlotíková Nikol
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 23 PB 31.83 31.83 31.83 257.00
9 118 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 PB 30.62 30.62 30.62 242.00
10 138 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 30 PB 30.57 30.57 30.57 242.00
11 158 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 8 PB 30.08 30.08 30.08 236.00
12 139 Vavricová AlicaVavricová Alica
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 31 PB 28.56 28.56 28.56 218.00
13 134 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 26 PB 27.96 27.96 27.96 211.00
14 161 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 11 PB 27.48 27.48 27.48 206.00
15 130 Slimáková NikolSlimáková Nikol
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 22 PB 26.17 26.17 26.17 190.00
16 163 Mrázová AndreaMrázová Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 13 PB 23.94 23.94 23.94 165.00
17 116 Badurová KristínaBadurová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 PB 23.83 23.83 23.83 164.00
18 125 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 17 PB 23.66 23.66 23.66 162.00
19 162 Matušincová EllaMatušincová Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 PB 23.63 23.63 23.63 161.00
20 135 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 27 PB 23.42 23.42 23.42 159.00
21 117 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 2 PB 22.38 22.38 22.38 147.00
22 132 Stachová AlexandraStachová Alexandra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 24 PB 22.08 22.08 22.08 144.00
23 137 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 29 PB 20.81 20.81 20.81 129.00
24 124 Novotná LeaNovotná Lea
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 16 PB 20.66 20.66 20.66 128.00
25 141 Začková ZojaZačková Zoja
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 33 PB 20.30 20.30 20.30 124.00
26 160 Lubelan LilianeLubelan Liliane
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 10 PB 19.73 19.73 19.73 117.00
27 127 Príkopská LuciaPríkopská Lucia
Lesky´s runnersLesky´s runners
11 11 19 PB 19.00 19.00 19.00 109.00
28 123 Nováková NinaNováková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 15 PB 18.32 18.32 18.32 102.00
29 140 Vládarová LauraVládarová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 32 PB 18.10 18.10 18.10 100.00
30 159 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 9 PB 16.21 16.21 16.21 79.00
31 122 Netoušková EliškaNetoušková Eliška
Lesky´s runnersLesky´s runners
12 12 14 PB 15.21 15.21 15.21 69.00
32 119 Chrenová VeronikaChrenová Veronika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 PB 14.28 14.28 14.28 59.00
121 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 PB DNS x 0.00
Celkom 33 pretekárov
Päťboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2105
2 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2006
3 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1836
4 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1392
5 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1305
6 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1156
7 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1120
8 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1064
9 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 0942
10 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0811
11 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0741
12 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0715
13 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0587
14 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0187
Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Celkom 15 pretekárov
Päťboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2467
2 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2273
3 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2259
4 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2214
5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2178
6 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2047
7 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2024
8 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1951
9 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1835
10 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1810
11 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1802
12 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1638
13 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1576
14 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1562
15 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1526
16 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1524
17 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1492
18 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1363
19 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1341
20 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1331
21 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1282
22 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1281
23 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1273
24 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1258
25 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1215
26 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1208
27 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1201
28 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1017
29 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0771
30 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0665
31 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0424
32 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0407
Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNF
Celkom 33 pretekárov