<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok

Dubnica nad Váhom (9. 10. 2022)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.10.2022 - 14:50) official Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 266 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 16.84 0.235 11.00
2 154 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 17.21 0.264 9.00
3 70 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 17.54 0.247 8.00
4 233 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.09 0.222 7.00
5 218 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.40 0.265 5.00
6 260 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 19.68 0.201 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.10.2022 - 14:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 19.37 0.213 6.00
2 224 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.85 0.242 2.00
3 255 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 20.66 0.254
4 267 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 20.67 0.212
5 261 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 20.70 0.222
6 175 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20.96 0.265
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.10.2022 - 14:50) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 19.74 0.245 3.00
2 300 Hrúz JakubHrúz Jakub 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.93 0.235 1.00
3 259 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 21.22 0.265
4 69 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.34 0.199
5 297 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.53 0.215
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 266 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 16.84 0.235 11.00
2 154 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 17.21 0.264 9.00
3 70 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 17.54 0.247 8.00
4 233 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.09 0.222 7.00
5 186 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 19.37 0.213 6.00
6 218 Čejka MartinČejka Martin 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 19.40 0.265 5.00
7 260 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 19.68 0.201 4.00
8 190 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 19.74 0.245 3.00
9 224 Kuľka RichardKuľka Richard 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.85 0.242 2.00
10 300 Hrúz JakubHrúz Jakub 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.93 0.235 1.00
11 255 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 20.66 0.254
12 267 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 20.67 0.212
13 261 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 20.70 0.222
14 175 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 20.96 0.265
15 259 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 21.22 0.265
16 69 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.34 0.199
17 297 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.53 0.215

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.10.2022 - 15:05) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 18.73 0.256 11.00
2 77 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 18.89 0.245 9.00
3 139 Kulhánková ViktorieKulhánková Viktorie 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.90 0.265 8.00
4 107 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 19.76 0.231 7.00
5 193 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 19.81 0.212 6.00
6 156 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.36 0.200 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.10.2022 - 15:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 19.83 0.215 5.00
2 281 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.04 0.246 3.00
3 161 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 20.29 0.255 2.00
4 199 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 20.81 0.245
5 201 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.83 0.236
6 106 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.20 0.247
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.10.2022 - 15:05) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.69 0.225
2 34 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.11 0.262
3 132 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.15 0.241
4 23 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.55 0.233
5 248 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.01 0.234
6 242 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.08 0.214
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.10.2022 - 15:05) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.13 0.211
2 110 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.93 0.215
3 33 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.38 0.265
4 172 Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.99 0.245
5 25 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.04 0.289
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.10.2022 - 15:05) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.02 0.241 4.00
2 93 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.46 0.265
3 111 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.62 0.232
4 296 Trojáková VeronikaTrojáková Veronika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.64 0.222
5 166 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.02 0.201
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 18.73 0.256 11.00
2 77 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 18.89 0.245 9.00
3 139 Kulhánková ViktorieKulhánková Viktorie 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18.90 0.265 8.00
4 107 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 19.76 0.231 7.00
5 193 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 19.81 0.212 6.00
6 96 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 19.83 0.215 5.00
7 94 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.02 0.241 4.00
8 281 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.04 0.246 3.00
9 161 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 20.29 0.255 2.00
10 156 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.36 0.200 1.00
11 93 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.46 0.265
12 209 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.69 0.225
13 199 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 20.81 0.245
14 201 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.83 0.236
15 34 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.11 0.262
16 92 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.13 0.211
17 132 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.15 0.241
18 106 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.20 0.247
19 23 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.55 0.233
20 111 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 21.62 0.232
21 110 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.93 0.215
22 248 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.01 0.234
23 242 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.08 0.214
24 33 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.38 0.265
25 296 Trojáková VeronikaTrojáková Veronika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.64 0.222
26 172 Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.99 0.245
27 166 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.02 0.201
28 25 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.04 0.289