<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting pre najmladšie žiactvo

Bratislava (1. 10. 2022)

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 372 Max KšiňanMax Kšiňan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.74
2 16 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 10.80
3 15 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.94
4 59 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.18
5 61 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.20
6 48 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.80
2 80 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.16
3 150 Štiglic MaximŠtiglic Maxim 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.74
4 74 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.27
5 118 Strieženec JakubStrieženec Jakub 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Petrovič PavolPetrovič Pavol 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.47
2 367 Sverák IvanSverák Ivan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.53
3 366 Cíferský AdamCíferský Adam 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.17
4 152 Seják ŠimonSeják Šimon 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 14.17
153 Januš JakobJanuš Jakob 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 372 Max KšiňanMax Kšiňan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.74
2 16 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 10.80
2 151 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.80
4 80 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.16
5 154 Petrovič PavolPetrovič Pavol 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.47
6 367 Sverák IvanSverák Ivan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.53
7 150 Štiglic MaximŠtiglic Maxim 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.74
8 15 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.94
9 366 Cíferský AdamCíferský Adam 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.17
10 59 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.18
11 61 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.20
12 48 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.25
13 74 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.27
14 118 Strieženec JakubStrieženec Jakub 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.28
15 152 Seják ŠimonSeják Šimon 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 14.17
153 Januš JakobJanuš Jakob 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.84
2 180 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.17
3 179 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.34
4 160 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.68
5 181 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.97
6 183 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 10.41
2 184 Guyer Serge KittlerGuyer Serge Kittler 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.73
3 174 Németh AdamNémeth Adam 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.99
4 176 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.02
5 178 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 11.08
6 175 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.43
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.88
2 173 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 10.15
3 167 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.73
4 169 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.74
5 168 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.66
6 171 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 11.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.10.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.17
2 368 Samuel CambalíkSamuel Cambalík 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.24
3 162 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.60
4 163 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 11.13
5 161 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.20
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.84
2 170 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.88
3 173 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 10.15
4 180 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.17
4 172 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.17
6 368 Samuel CambalíkSamuel Cambalík 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.24
7 179 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.34
8 177 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 10.41
9 162 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.60
10 160 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.68
11 184 Guyer Serge KittlerGuyer Serge Kittler 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.73
11 167 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.73
13 169 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.74
14 181 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.97
15 174 Németh AdamNémeth Adam 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.99
16 176 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.02
17 178 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 11.08
18 163 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 11.13
19 161 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.20
20 175 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.43
21 168 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.66
22 171 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 11.95
23 183 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.00

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.29
2 208 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.47
3 204 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.54
4 225 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.82
5 185 Bartoš LukášBartoš Lukáš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.60
6 207 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 11.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.00
2 194 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 09.71
3 196 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.17
4 199 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.50
209 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.77
2 191 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.02
3 189 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.75
4 192 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.27
5 193 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 10.50
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 1.10.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.28
2 195 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 09.83
3 188 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.07
4 186 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.46
5 369 Marcus GullMarcus Gull 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.57
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.77
2 197 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.00
3 191 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.02
4 187 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.28
5 206 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.29
6 208 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.47
7 204 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 09.54
8 194 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 09.71
9 189 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.75
10 225 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.82
11 195 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 09.83
12 188 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.07
13 196 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.17
14 192 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.27
15 186 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.46
16 199 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.50
16 193 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 10.50
18 369 Marcus GullMarcus Gull 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.57
19 185 Bartoš LukášBartoš Lukáš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.60
20 207 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 11.66
209 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.46
2 213 Slamková NikolaSlamková Nikola 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.34
3 212 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 11.42
4 211 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.50
5 214 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.76
6 371 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 10.64
2 215 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.74
3 217 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.61
4 216 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.88
5 219 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.98
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 11.22
2 222 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 12.06
3 223 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.26
4 221 Matoušková KristínaMatoušková Kristína 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.72
5 224 Ficová LauraFicová Laura 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 14.14
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.46
2 218 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 10.64
3 215 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.74
4 220 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 11.22
5 213 Slamková NikolaSlamková Nikola 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.34
6 212 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 11.42
7 211 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.50
8 217 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.61
9 216 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.88
10 222 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 12.06
11 223 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.26
12 221 Matoušková KristínaMatoušková Kristína 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.72
13 214 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.76
14 219 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.98
15 371 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.49
16 224 Ficová LauraFicová Laura 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 14.14

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 10.27
2 362 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 10.72
3 255 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.88
4 252 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.03
5 373 Kubová KarolínaKubová Karolína 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.81
6 251 Činčalová EmaČinčalová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.43
2 258 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.63
3 261 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.90
4 256 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.30
5 259 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.78
6 249 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 13.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.31
2 267 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.54
3 264 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.55
4 263 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.27
5 265 Hercová TamaraHercová Tamara 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 11.84
6 266 Matoušková LiliánaMatoušková Liliána 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.10.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Januš JúliaJanuš Júlia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.87
2 260 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.94
3 248 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.33
4 226 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.57
5 228 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.84
6 246 Kosmálová LeaKosmálová Lea 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 1.10.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.00
2 230 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.67
3 233 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.80
4 231 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.08
5 234 Galiková SoničkaGaliková Sonička 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.20
6 229 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 1.10.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 238 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.00
2 240 Líšková BibianaLíšková Bibiana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.03
3 237 Juneková EliškaJuneková Eliška 13 13 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 11.06
4 239 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.10
5 236 Schnitzerová BiancaSchnitzerová Bianca 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.80
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 1.10.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.47
2 275 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.56
3 242 Baďurová NatáliaBaďurová Natália 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.75
4 370 Tamara FarštiakováTamara Farštiaková 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.90
5 243 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.10
6 244 Boldišová EmaBoldišová Ema 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.56
7 365 Cíferská MiaCíferská Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.76
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.00
2 254 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 10.27
3 269 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.31
4 257 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.43
5 245 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.47
6 267 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.54
7 264 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.55
8 275 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.56
9 258 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.63
10 230 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.67
11 362 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 10.72
12 242 Baďurová NatáliaBaďurová Natália 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.75
13 233 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.80
14 227 Januš JúliaJanuš Júlia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.87
15 255 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.88
16 261 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.90
16 370 Tamara FarštiakováTamara Farštiaková 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 10.90
18 260 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.94
19 238 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.00
20 252 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.03
20 240 Líšková BibianaLíšková Bibiana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.03
22 237 Juneková EliškaJuneková Eliška 13 13 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 11.06
23 231 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.08
24 239 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.10
24 243 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.10
26 234 Galiková SoničkaGaliková Sonička 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.20
27 229 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.24
28 263 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.27
29 256 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.30
30 248 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.33
31 244 Boldišová EmaBoldišová Ema 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.56
32 226 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.57
33 365 Cíferská MiaCíferská Mia 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.76
34 259 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 11.78
35 236 Schnitzerová BiancaSchnitzerová Bianca 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.80
36 373 Kubová KarolínaKubová Karolína 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.81
37 265 Hercová TamaraHercová Tamara 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 11.84
37 228 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.84
39 251 Činčalová EmaČinčalová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.85
40 246 Kosmálová LeaKosmálová Lea 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.00
41 266 Matoušková LiliánaMatoušková Liliána 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.16
42 249 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 13.03

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 303 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.00
2 302 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.06
3 70 Bednarikova EmaBednarikova Ema 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.30
4 270 Michaličková AlicaMichaličková Alica 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.80
5 301 Švačová SimonaŠvačová Simona 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.70
300 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 08.80
2 96 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.84
3 131 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.33
4 100 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.63
5 120 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.65
6 128 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.57
2 136 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.59
3 134 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.75
4 132 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.79
5 156 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.66
148 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.75
2 298 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 10.35
3 296 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.69
4 360 Lazarová LauraLazarová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.20
5 262 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.29
6 308 Sejáková SofiaSejáková Sofia 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.25
2 273 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.56
3 271 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.60
4 277 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.76
5 272 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.99
275 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.35
2 281 Boleková DanielaBoleková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.76
3 283 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 10.09
4 282 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.36
5 280 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.38
6 278 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Klinčoková SimonkaKlinčoková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.36
2 284 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.92
3 287 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.98
4 286 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.99
5 289 Slivková LianaSlivková Liana 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 11.26
6 288 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.51
2 294 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.65
3 297 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.43
4 292 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.61
5 291 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.65
6 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.80
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 08.80
2 274 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.25
3 279 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.35
4 293 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.51
5 273 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.56
6 133 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.57
7 136 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.59
8 271 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.60
9 294 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.65
10 134 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.75
10 299 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.75
12 277 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.76
12 281 Boleková DanielaBoleková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.76
14 132 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.79
15 96 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.84
16 272 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.99
17 303 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.00
18 302 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.06
19 283 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 10.09
20 70 Bednarikova EmaBednarikova Ema 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.30
21 131 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.33
22 298 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 10.35
23 282 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.36
23 285 Klinčoková SimonkaKlinčoková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.36
25 280 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.38
26 297 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.43
27 292 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.61
28 100 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.63
29 120 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.65
29 291 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.65
31 128 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.66
31 156 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 10.66
33 296 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.69
34 270 Michaličková AlicaMichaličková Alica 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.80
34 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10.80
36 278 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.86
37 284 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.92
38 287 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.98
39 286 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.99
40 360 Lazarová LauraLazarová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.20
41 289 Slivková LianaSlivková Liana 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 11.26
42 262 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.29
43 308 Sejáková SofiaSejáková Sofia 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 11.49
44 288 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.50
45 301 Švačová SimonaŠvačová Simona 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.70
300 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 DNS
148 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
275 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 DNS

150 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 372 Max KšiňanMax Kšiňan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 28.14
2 16 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 29.26
3 15 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.62
4 59 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 31.88
5 48 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 32.26
6 61 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 32.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 27.36
2 151 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 27.42
3 150 Štiglic MaximŠtiglic Maxim 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 28.74
4 74 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 32.04
5 118 Strieženec JakubStrieženec Jakub 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 32.23
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Petrovič PavolPetrovič Pavol 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 29.95
2 367 Sverák IvanSverák Ivan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 30.43
3 366 Cíferský AdamCíferský Adam 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 31.95
4 152 Seják ŠimonSeják Šimon 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 42.20
153 Januš JakobJanuš Jakob 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 27.36
2 151 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 27.42
3 372 Max KšiňanMax Kšiňan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 28.14
4 150 Štiglic MaximŠtiglic Maxim 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 28.74
5 16 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 29.26
6 15 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.62
7 154 Petrovič PavolPetrovič Pavol 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 29.95
8 367 Sverák IvanSverák Ivan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 30.43
9 59 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 31.88
10 366 Cíferský AdamCíferský Adam 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 31.95
11 74 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 32.04
12 118 Strieženec JakubStrieženec Jakub 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 32.23
13 48 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 32.26
14 61 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 32.36
15 152 Seják ŠimonSeják Šimon 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 42.20
153 Januš JakobJanuš Jakob 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS

150 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 26.92
2 213 Slamková NikolaSlamková Nikola 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 28.78
3 212 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 29.11
4 211 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 30.97
5 214 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 34.61
6 371 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 37.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 NM
2 215 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 NM
3 217 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 NM
4 216 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 NM
Poznámky:
nemerala casomiera
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 29.36
2 222 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 31.72
3 221 Matoušková KristínaMatoušková Kristína 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 33.04
4 223 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 34.66
5 219 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 38.34
6 224 Ficová LauraFicová Laura 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 38.44
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 NM
1 215 Chovancová SáraChovancová Sára 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 NM
1 217 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 NM
1 216 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 NM
5 210 Boráková BiankaBoráková Bianka 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 26.92
6 213 Slamková NikolaSlamková Nikola 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 28.78
7 212 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 29.11
8 220 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 29.36
9 211 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 30.97
10 222 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 31.72
11 221 Matoušková KristínaMatoušková Kristína 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 33.04
12 214 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 34.61
13 223 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 34.66
14 371 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 37.83
15 219 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 38.34
16 224 Ficová LauraFicová Laura 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 38.44

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.47
2 208 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.67
3 225 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.99
4 204 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 14.05
5 185 Bartoš LukášBartoš Lukáš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 14.57
6 207 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 15.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.85
2 196 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.36
3 194 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 13.47
4 199 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 14.33
209 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.12
2 189 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.72
3 191 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.77
4 192 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.28
5 193 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 13.73
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 1.10.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.12
2 188 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.52
3 195 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 13.45
4 186 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.82
5 369 Marcus GullMarcus Gull 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 14.13
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.12
2 189 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.72
3 191 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.77
4 197 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.85
5 187 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.12
6 192 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.28
7 206 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.47
8 188 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.52
9 208 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.67
10 225 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.99
11 196 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.36
12 195 Študenc FilipŠtudenc Filip 11 11 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 13.45
13 194 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 13.47
14 193 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 13.73
15 186 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.82
16 204 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 14.05
17 369 Marcus GullMarcus Gull 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 14.13
18 199 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 14.33
19 185 Bartoš LukášBartoš Lukáš 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 14.57
20 207 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 15.77
209 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 303 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 12.66
2 300 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 13.69
3 302 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 13.77
4 70 Bednarikova EmaBednarikova Ema 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 14.31
5 270 Michaličková AlicaMichaličková Alica 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 15.37
301 Švačová SimonaŠvačová Simona 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 11.60
2 96 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.50
3 131 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.76
4 100 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.11
5 120 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 15.50
128 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.08
2 132 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.44
3 134 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.67
4 133 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 13.17
5 148 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 15.55
6 156 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 18.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.27
2 296 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.16
3 360 Lazarová LauraLazarová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 14.05
4 262 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 14.08
5 298 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 16.65
6 308 Sejáková SofiaSejáková Sofia 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 19.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.39
2 271 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.33
3 273 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.45
4 277 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.52
5 272 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.50
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.70
2 278 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 12.58
3 280 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.12
4 283 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 13.29
5 282 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.53
6 281 Boleková DanielaBoleková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 16.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 286 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.86
2 285 Klinčoková SimonkaKlinčoková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 14.77
3 288 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.22
4 284 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 16.46
5 287 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 17.18
289 Slivková LianaSlivková Liana 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.73
2 294 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.15
3 291 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 14.49
4 292 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 14.65
5 370 Tamara FarštiakováTamara Farštiaková 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 15.72
6 297 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 20.82
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.39
2 102 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 11.60
3 279 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.70
4 136 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.08
5 299 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.27
6 271 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.33
7 132 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.44
8 273 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.45
9 96 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.50
10 277 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.52
11 278 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 12.58
12 303 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 12.66
13 134 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.67
14 293 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.73
15 280 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.12
16 294 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.15
17 296 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.16
18 133 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 13.17
19 283 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 13.29
20 272 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.50
21 282 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.53
22 300 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 13.69
23 131 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.76
24 302 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 13.77
25 286 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 13.86
26 360 Lazarová LauraLazarová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 14.05
27 262 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 14.08
28 100 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.11
29 70 Bednarikova EmaBednarikova Ema 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 14.31
30 291 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 14.49
31 292 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 14.65
32 285 Klinčoková SimonkaKlinčoková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 14.77
33 288 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.22
34 270 Michaličková AlicaMichaličková Alica 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 15.37
35 120 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 15.50
36 148 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 15.55
37 370 Tamara FarštiakováTamara Farštiaková 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 15.72
38 284 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 16.46
39 281 Boleková DanielaBoleková Daniela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 16.48
40 298 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 16.65
41 287 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 17.18
42 156 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 18.85
43 308 Sejáková SofiaSejáková Sofia 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 19.73
44 297 Horníková SimonaHorníková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 20.82
301 Švačová SimonaŠvačová Simona 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 DNS
128 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
289 Slivková LianaSlivková Liana 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 DNS

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá

(so, 1.10.2022 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 220 Prachárová NatáliaPrachárová Natália
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
15 15 11 PB 162 0.0
2 215 Chovancová SáraChovancová Sára
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 4 PB 159 0.0
3 218 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
15 15 16 PB 151 0.0
4 210 Boráková BiankaBoráková Bianka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
15 15 1 PB 149 0.0
5 211 Šulíková AméliaŠulíková Amélia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
15 15 15 PB 148 0.0
6 212 Sauerová LilySauerová Lily
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
15 15 13 PB 147 0.0
7 213 Slamková NikolaSlamková Nikola
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 14 PB 142 0.0
8 216 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
15 15 9 PB 140 0.0
9 217 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 10 PB 135 0.0
10 221 Matoušková KristínaMatoušková Kristína
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 8 PB 133 0.0
11= 219 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
16 16 7 PB 132 0.0
11= 214 Revická LuciaRevická Lucia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 12 PB 132 0.0
13 222 Jeskova JanaJeskova Jana
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
15 15 5 PB 127 0.0
14 223 Koštivalová LenkaKoštivalová Lenka
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 6 PB 126 0.0
15 224 Ficová LauraFicová Laura
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 2 PB 125 0.0
16 371 Hausnerova VivienHausnerova Vivien
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
16 16 3 PB 100 0.0
Celkom 16 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Prípravka-dievčata

(so, 1.10.2022 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 370 Tamara FarštiakováTamara Farštiaková
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 PB 332 0.0
2 227 Januš JúliaJanuš Júlia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
14 14 18 PB 322 0.0
3 230 Fehérová NelaFehérová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 9 PB 314 0.0
4 267 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
14 14 24 PB 309 0.0
5 235 Rolková EmaRolková Ema
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 33 PB 308 0.0
6 264 Habová RomanaHabová Romana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 13 PB 305 0.0
7 242 Baďurová NatáliaBaďurová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 1 PB 302 0.0
8= 255 Kočí LuciaKočí Lucia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 21 PB 297 0.0
8= 237 Juneková EliškaJuneková Eliška
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
13 13 19 PB 297 0.0
10 245 Habová MariannaHabová Marianna
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 12 PB 295 0.0
11 260 Iskrová VeronikaIskrová Veronika
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
13 13 16 PB 287 0.0
12 258 Lehotska LauraLehotska Laura
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
13 13 26 PB 286 0.0
13= 252 Oravcová NinaOravcová Nina
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 30 PB 280 0.0
13= 238 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 17 PB 280 0.0
15 263 Šišková AdelaŠišková Adela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 37 PB 276 0.0
16= 231 Ščevíková GretaŠčevíková Greta
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 36 PB 276 0.0
16= 239 Šlesárová NinaŠlesárová Nina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 38 PB 276 0.0
18= 233 Straská SofiaStraská Sofia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
14 14 35 PB 274 0.0
18= 275 Ďuračková NinaĎuračková Nina
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
13 13 PB 274 0.0
20= 261 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 39 PB 273 0.0
20= 229 Cabadajová ElaCabadajová Ela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 5 PB 273 0.0
20= 362 Bartíková NelaBartíková Nela
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 2 PB 273 0.0
23 256 Kaliská KatarínaKaliská Katarína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 20 PB 271 0.0
24 265 Hercová TamaraHercová Tamara
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
13 13 14 PB 268 0.0
25 269 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
14 14 23 PB 265 0.0
26 257 Dillane NataliaDillane Natalia
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
13 13 8 PB 264 0.0
27 240 Líšková BibianaLíšková Bibiana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 27 PB 256 0.0
28 228 Hladíková KatarínaHladíková Katarína
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 15 PB 244 0.0
29 266 Matoušková LiliánaMatoušková Liliána
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 28 PB 242 0.0
30 248 Geletová LuciaGeletová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
13 13 11 PB 236 0.0
31 246 Kosmálová LeaKosmálová Lea
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 22 PB 233 0.0
32 254 Belanová TerezaBelanová Tereza
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
13 13 3 PB 232 0.0
33 249 Polohová DanielaPolohová Daniela
Lesky´s runnersLesky´s runners
14 14 31 PB 229 0.0
34 226 Rebrošová EmaRebrošová Ema
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 32 PB 226 0.0
35 244 Boldišová EmaBoldišová Ema
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 4 PB 222 0.0
36 236 Schnitzerová BiancaSchnitzerová Bianca
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 34 PB 219 0.0
37 243 Nagyová NelaNagyová Nela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 29 PB 215 0.0
38 373 Kubová KarolínaKubová Karolína
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 25 PB 206 0.0
39 251 Činčalová EmaČinčalová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 7 PB 203 0.0
40 259 Švačová PetraŠvačová Petra
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
14 14 40 PB 202 0.0
41 234 Galiková SoničkaGaliková Sonička
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 10 PB 175 0.0
42 365 Cíferská MiaCíferská Mia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 6 PB 000 0.0
Celkom 42 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 274 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 36 PB 431 0.0
2 134 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 17 PB 414 0.0
3 279 Bártová SilviaBártová Silvia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 1 PB 408 0.0
4= 133 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 6 PB 401 0.0
4= 136 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 8 PB 401 0.0
6 293 Mihóková NikolaMihóková Nikola
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 21 PB 396 0.0
7 102 Dvorská BarboraDvorská Barbora
Lesky´s runnersLesky´s runners
11 11 5 PB 392 0.0
8 277 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 19 PB 388 0.0
9 132 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 24 PB 386 0.0
10 294 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 20 PB 380 0.0
11= 296 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 38 PB 379 0.0
11= 280 Farštiaková DanielaFarštiaková Daniela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 7 PB 379 0.0
11= 370 Tamara FarštiakováTamara Farštiaková
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 41 PB 379 0.0
14 299 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 28 PB 377 0.0
15= 96 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 47 PB 374 0.0
15= 271 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 37 PB 374 0.0
15= 283 Šuranová EllaŠuranová Ella
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
12 12 39 PB 374 0.0
18 273 Novotná LeaNovotná Lea
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 23 PB 371 0.0
19 281 Boleková DanielaBoleková Daniela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 3 PB 370 0.0
20 156 Katlovská MáriaKatlovská Mária
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
12 12 14 PB 353 0.0
21 303 Sitárová JúliaSitárová Júlia
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
11 11 33 PB 348 0.0
22= 360 Lazarová LauraLazarová Laura
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 18 PB 340 0.0
22= 272 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 27 PB 340 0.0
22= 282 Hladíková EmillyHladíková Emilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 10 PB 340 0.0
25 278 Račeková MalvínaRačeková Malvína
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 26 PB 338 0.0
26= 100 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 9 PB 332 0.0
26= 120 Trubačová AlicaTrubačová Alica
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 43 PB 332 0.0
26= 292 Holásková SimonaHolásková Simona
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 11 PB 332 0.0
29 287 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 46 PB 331 0.0
30= 270 Michaličková AlicaMichaličková Alica
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 22 PB 323 0.0
30= 128 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 16 PB 323 0.0
30= 286 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 42 PB 323 0.0
30= 297 Horníková SimonaHorníková Simona
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 12 PB 323 0.0
34 Javorská JuliaJavorská Julia
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 PB 312 0.0
35 289 Slivková LianaSlivková Liana
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
12 12 35 PB 311 0.0
36 302 Saifi SophieSaifi Sophie
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
11 11 30 PB 310 0.0
37 285 Klinčoková SimonkaKlinčoková Simonka
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 15 PB 302 0.0
38 131 Rybos NataszaRybos Natasza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 29 PB 296 0.0
39= 308 Sejáková SofiaSejáková Sofia
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 32 PB 293 0.0
39= 288 Skraková RebekaSkraková Rebeka
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 34 PB 293 0.0
41 70 Bednarikova EmaBednarikova Ema
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 2 PB 288 0.0
42 284 Žilková ValériaŽilková Valéria
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 48 PB 282 0.0
43 262 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 44 PB 281 0.0
44 291 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 31 PB 278 0.0
45 301 Švačová SimonaŠvačová Simona
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
12 12 40 PB 266 0.0
46 298 Pavlikovská HanaPavlikovská Hana
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 25 PB 243 0.0
148 Jeskova JuliaJeskova Julia
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
12 12 13 DNS 0.0
300 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
12 12 45 DNS 0.0
Celkom 48 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Prípravka-chlapci

(so, 1.10.2022 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 180 Božík ŠtefanBožík Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 3 PB 28.63 -
2= 160 Veselý OliverVeselý Oliver
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
14 14 22 PB 27.04 -
2= 182 Pauko JakubPauko Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
13 13 14 PB 27.04 -
4 173 Babiak HugoBabiak Hugo
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 1 PB 24.82 -
5 163 Spál FilipSpál Filip
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 17 PB 23.75 -
6 177 Študenc JakubŠtudenc Jakub
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 19 PB 21.76 -
7 174 Németh AdamNémeth Adam
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
13 13 13 PB 21.26 -
8 183 Slovák DominikSlovák Dominik
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 16 PB 18.99 -
9 169 Hulík MarcelHulík Marcel
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 6 PB 18.98 -
10 171 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 23 PB 18.38 -
11 170 Michalko SamuelMichalko Samuel
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 12 PB 17.54 -
12 172 Šiška ViliamŠiška Viliam
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
13 13 18 PB 17.35 -
13 181 Krajči FilipKrajči Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
14 14 8 PB 16.59 -
14 176 Bošanský AlexBošanský Alex
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
14 14 2 PB 16.56 -
15 184 Guyer Serge KittlerGuyer Serge Kittler
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
14 14 5 PB 16.29 -
16 162 Šulík AlbertŠulík Albert
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
14 14 20 PB 15.37 -
17 168 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 11 PB 14.48 -
18 178 Gatyáš MatejGatyáš Matej
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
13 13 4 PB 14.32 -
19 179 Kordoš MartinKordoš Martin
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
13 13 7 PB 13.92 -
20 175 Macík LukášMacík Lukáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
14 14 10 PB 13.53 -
21 161 Krajčík FilipKrajčík Filip
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
14 14 9 PB 13.23 -
22 368 Samuel CambalíkSamuel Cambalík
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
13 13 15 PB 13.19 -
23 167 Tomovič MatúšTomovič Matúš
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
14 14 21 PB 12.86 -
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 208 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 8 PB 40.75 0.0
2 197 Mráz RichardMráz Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 12 PB 37.60 0.0
3 191 Vacula LeoVacula Leo
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 19 PB 37.12 0.0
4 189 Šmida OliverŠmida Oliver
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 17 PB 34.95 0.0
5 204 Horváth TheodorHorváth Theodor
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
11 11 9 PB 31.75 0.0
6 187 Straský ViliamStraský Viliam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 15 PB 30.95 0.0
7 188 Farkaš DavidFarkaš David
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 6 PB 29.69 0.0
8 195 Študenc FilipŠtudenc Filip
Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z.
11 11 18 PB 29.43 0.0
9 206 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 2 PB 29.03 0.0
10 190 Boháč MichalBoháč Michal
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 4 PB 28.41 0.0
11 225 Dvonč MartinDvonč Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 5 PB 28.31 0.0
12 369 Marcus GullMarcus Gull
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 10 PB 27.11 0.0
13 193 Bendík RomanBendík Roman
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
12 12 3 PB 23.82 0.0
14 192 Sklenár LukášSklenár Lukáš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 13 PB 22.04 0.0
15 199 Steller SamuelSteller Samuel
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 14 PB 21.81 0.0
16 194 Šimon OliverŠimon Oliver
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 16 PB 21.30 0.0
17 196 Michalko DominikMichalko Dominik
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 11 PB 21.02 0.0
18 207 Vavríček RadkoVavríček Radko
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
12 12 20 PB 20.76 0.0
19 185 Bartoš LukášBartoš Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
12 12 1 PB 19.25 0.0
20 186 Veselý AlexanderVeselý Alexander
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 21 PB 18.07 0.0
209 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 7 DNS 0.0
Celkom 21 pretekárov

Hod vortexom - Miniprípravka-chlapci

(so, 1.10.2022 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 80 Lopatník AlexLopatník Alex
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 5 PB 21.94 -
2 16 Šuran PeterŠuran Peter
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
15 15 15 PB 20.90 -
3 150 Štiglic MaximŠtiglic Maxim
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
15 15 13 PB 19.49 -
4 151 Kulík TomášKulík Tomáš
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 4 PB 14.93 -
5 154 Petrovič PavolPetrovič Pavol
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
16 16 7 PB 13.52 -
6 118 Strieženec JakubStrieženec Jakub
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
15 15 11 PB 13.32 -
7 372 Max KšiňanMax Kšiňan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 6 PB 13.24 -
8 15 Šulík AlfrédŠulík Alfréd
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
16 16 14 PB 11.40 -
9 61 Rapant BranislavRapant Branislav
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
15 15 8 PB 11.20 -
10 48 Rebroš ViliamRebroš Viliam
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 9 PB 09.85 -
11 59 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 3 PB 09.64 -
12 367 Sverák IvanSverák Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
15 15 12 PB 08.76 -
13 366 Cíferský AdamCíferský Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
15 15 1 PB 08.43 -
14 74 Šurgan RóbertŠurgan Róbert
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
16 16 16 PB 08.30 -
15 152 Seják ŠimonSeják Šimon
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
15 15 10 PB 06.43 -
153 Januš JakobJanuš Jakob
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
16 16 2 DNS
Celkom 16 pretekárov

60 m prekážok 60 cm - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 10:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
183 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 NM
182 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 NM
181 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 NM
180 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 NM
179 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 NM
160 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 NM
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 10:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
177 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 NM
176 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 NM
175 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 NM
174 Németh AdamNémeth Adam 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 NM
184 Guyer Serge KittlerGuyer Serge Kittler 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 NM
178 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 NM
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 10:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
171 Zalubel Markus EvanZalubel Markus Evan 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 6 NM
170 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 NM
169 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 NM
168 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 NM
167 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 NM
173 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 NM
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.10.2022 - 10:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
162 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 NM
161 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 NM
172 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 NM
368 Samuel CambalíkSamuel Cambalík 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 NM
163 Spál FilipSpál Filip 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 NM
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok 60 cm - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno