<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Hľadáme nových olympionikov - Trenčiansky kraj

Trenčín (22. 5. 2018)

600 m - Mladšie žiačky

(ut, 22.5.2018 - 09:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Vašková AdrianaVašková Adriana 05 05 ZŠ Dolné Lúky Brezová pod BradlomZŠ Dolné Lúky Brezová pod B... 1:48.45
2 54 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ZŠ Dolné Lúky Brezová pod BradlomZŠ Dolné Lúky Brezová pod B... 1:48.73
3 21 Pavlisová IvonaPavlisová Ivona 05 05 ZŠ a MŠ Lysá pod MakytouZŠ a MŠ Lysá pod Makytou 1:49.10
4 3 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Osemročné gymnázium PartizánskeOsemročné gymnázium Partizá... 1:52.48
5 4 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 ZŠ Janka Kráľa Nová DubnicaZŠ Janka Kráľa Nová Dubnica 1:53.92
6 51 Janíčková KatarínaJaníčková Katarína 05 05 ZŠ a MŠ Lysá pod MakytouZŠ a MŠ Lysá pod Makytou 1:54.05
7 8 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Osemročné gymnázium PartizánskeOsemročné gymnázium Partizá... 1:56.18
8 67 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Športové gymnázium TrenčínŠportové gymnázium Trenčín 1:56.89
9 35 Belošová SimonaBelošová Simona 05 05 ZŠ M.R.Štefánika Nové Mesto nad VáhomZŠ M.R.Štefánika Nové Mesto... 2:00.69
10 39 Ungerová SofiaUngerová Sofia 06 06 ZŠ a MŠ KošecaZŠ a MŠ Košeca 2:03.88
11 27 Bieliková BarboraBieliková Barbora 05 05 ZŠ Slatinská BelušaZŠ Slatinská Beluša 2:04.24
12 7 Uríková DenisaUríková Denisa 05 05 ZŠ Sl. Partizánov Považská BystricaZŠ Sl. Partizánov Považská ... 2:06.41
14 84 Kubíčková Tereza Kubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2:07.86
15 12 Gellérová DianaGellérová Diana 06 06 ZŠ a MŠ Centrum 1 Dubnica nad VáhomZŠ a MŠ Centrum 1 Dubnica n... 2:08.81
16 22 Bodoríková SimonaBodoríková Simona 05 05 ZŠ Slatinská BelušaZŠ Slatinská Beluša 2:10.96
17 9 Tomaničková MonikaTomaničková Monika 05 05 ZŠ Janka Kráľa Nová DubnicaZŠ Janka Kráľa Nová Dubnica 2:13.66
18 33 Balážová AdrianaBalážová Adriana 06 06 ZŠ a MŠ KošecaZŠ a MŠ Košeca 2:14.58
19 16 Vráblová VeronikaVráblová Veronika 05 05 ZŠ Štefana Závodníka PružinaZŠ Štefana Závodníka Pružina 2:15.55
20 28 Šmigurová KarinŠmigurová Karin 06 06 ZŠ Štefana Závodníka PružinaZŠ Štefana Závodníka Pružina 2:16.42
21 25 Čačková EmmaČačková Emma 06 06 SŠ sv.Bosca Nová DubnicaSŠ sv.Bosca Nová Dubnica 2:16.72
22 73 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:16.79
23 34 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 ZŠ a MŠ Centrum 1 Dubnica nad VáhomZŠ a MŠ Centrum 1 Dubnica n... 2:17.73
24 29 Ivanová EmaIvanová Ema 05 05 ZŠ M.R.Štefánika Nové Mesto nad VáhomZŠ M.R.Štefánika Nové Mesto... 2:19.89
25 24 Kadlečíková KatarínaKadlečíková Katarína 05 05 ZŠ a MŠ BolešovZŠ a MŠ Bolešov 2:23.04
26 78 Zaťková AndreaZaťková Andrea 06 06 SŠ sv.Bosca Nová DubnicaSŠ sv.Bosca Nová Dubnica 2:27.09
27 30 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:27.71
28 70 Melišová EmaMelišová Ema 06 06 ZŠ Medňanská IlavaZŠ Medňanská Ilava 2:54.85
84 Baginová VeronikaBaginová Veronika 08 08 ZŠ Medňanská IlavaZŠ Medňanská Ilava DNS
15 Siková NataliaSiková Natalia 05 05 ZŠ Odborárska Nové Mesto nad VáhomZŠ Odborárska Nové Mesto na... DNS
63 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Športové gymnázium TrenčínŠportové gymnázium Trenčín DNS
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky
Celkom 30 pretekárov