<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB 2.kolo súťaže družstiev mladšie žiactva, dorastu + kontrolky

Bratislava (23. 5. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 23.5.2018 - 14:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.75 11.00
2 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.04 9.00
3 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.31 7.00
4 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.52 6.00
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.79 2.00
6 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.55
Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 23.5.2018 - 14:55) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.67 4.00
2 Melkus MatúšMelkus Matúš 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.69 3.00
3 Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.21
4 Krajči Filip EmanuelKrajči Filip Emanuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.37
Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 23.5.2018 - 14:55) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.27 8.00
2 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.59 5.00
3 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.91 1.00
4 15 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 10.11
Poznámky:
Lukáš Málek - Žltá karta
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.75 11.00
2 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.04 9.00
3 18 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.27 8.00
4 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.31 7.00
5 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.52 6.00
6 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.59 5.00
7 Anetta MartinAnetta Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.67 4.00
8 Melkus MatúšMelkus Matúš 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.69 3.00
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.79 2.00
10 Málek LukášMálek Lukáš 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.91 1.00
11 15 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 10.11
12 Buzgo MatejBuzgo Matej 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.21
13 Krajči Filip EmanuelKrajči Filip Emanuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.37
14 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.55
Oravec OliverOravec Oliver 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 23.5.2018 - 14:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.23 11.00
2 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.89 9.00
3 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.91 8.00
4 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.97 7.00
5 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.13 6.00
6 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.38 3.00
7 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.47 1.00
8 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 23.5.2018 - 14:55) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.20 5.00
2 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.65
3 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.69
4 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.97
5 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.06
6 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.05
7 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.80
Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 23.5.2018 - 14:55) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.40 2.00
2 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.48
3 Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.90
4 Olle AdrianaOlle Adriana 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.96
5 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.14
6 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.83
Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 23.5.2018 - 14:55) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.35 4.00
2 Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.61
3 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.24
Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
Kuchtová AlexandraKuchtová Alexandra 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.23 11.00
2 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 08.89 9.00
3 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.91 8.00
4 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.97 7.00
5 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.13 6.00
6 Hasajová EliškaHasajová Eliška 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.20 5.00
7 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.35 4.00
8 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.38 3.00
9 Štiblická HankaŠtiblická Hanka 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.40 2.00
10 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.47 1.00
11 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.48
12 Haviarová HanaHaviarová Hana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.61
13 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.65
14 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.69
15 Buzgová EmaBuzgová Ema 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.90
16 Olle AdrianaOlle Adriana 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.96
17 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.97
18 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.05
19 Fabriová HanaFabriová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.06
20 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.14
21 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.24
22 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.83
23 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.05
24 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.80
Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Marušicová KatarínaMarušicová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
Kuchtová AlexandraKuchtová Alexandra 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 14:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 10.94
MS Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.26
MS Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 12.52
MS Hergott PeterHergott Peter 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.64
MS Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.96
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 23.5.2018 - 14:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.42 11.00
2 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.75 9.00
3 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.83 8.00
4 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.95 7.00
5 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 12.36 5.00
6 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 12.57 4.00
7 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.12 3.00
8 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.12 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 23.5.2018 - 14:10) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.17 6.00
2 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.20 2.00
Barilla ArneBarilla Arne 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.42 11.00
2 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.75 9.00
3 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.83 8.00
4 Bezručka AdamBezručka Adam 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.95 7.00
5 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.17 6.00
6 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 12.36 5.00
7 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 12.57 4.00
8 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.12 3.00
9 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.20 2.00
10 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.12 1.00
Barilla ArneBarilla Arne 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 DNS

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 23.5.2018 - 14:10) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.33 11.00
2 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.34 9.00
3 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 13.62 8.00
4 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.14 5.00
5 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 14.36 4.00
6 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 14.58 2.00
7 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 15.48
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 23.5.2018 - 14:10) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.60
2 Maláková DarleneMaláková Darlene 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.68 7.00
3 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 13.87 6.00
4 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.44 3.00
5 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 14.62 1.00
6 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.56
7 Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.80
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.33 11.00
2 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.34 9.00
3 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.60
4 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 13.62 8.00
5 Maláková DarleneMaláková Darlene 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.68 7.00
6 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 13.87 6.00
7 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.14 5.00
8 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 14.36 4.00
9 Račická RebekaRačická Rebeka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.44 3.00
10 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 14.58 2.00
11 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 14.62 1.00
12 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 15.48
13 Halinkovičová SimonaHalinkovičová Simona 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.56
14 Činčurová MelisaČinčurová Melisa 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.80

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 16:05) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 20.13 11.00
2 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.14 9.00
3 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.27 8.00
4 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.30 7.00
Dědeček BenjamínDědeček Benjamín 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 23.5.2018 - 16:05) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.83 11.00
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.93 9.00
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.61 8.00
4 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 22.85 3.00
5 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.01 1.00
6 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 23.5.2018 - 16:05) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.74 7.00
2 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.05 6.00
3 12 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.06 5.00
4 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.08 4.00
5 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.98 2.00
Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 20.83 11.00
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.93 9.00
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.61 8.00
4 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 21.74 7.00
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.05 6.00
6 12 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.06 5.00
7 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.08 4.00
8 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 22.85 3.00
9 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 22.98 2.00
10 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.01 1.00
11 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.25
Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 23.5.2018 - 15:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 22.03
MS Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.46
MS Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.17
MS Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 26.85
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 22.03
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.46
3 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.17
4 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 26.85

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 23.5.2018 - 15:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 22.65 11.00
2 20 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 26.53 7.00
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.87 4.00
4 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 28.23 3.00
5 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 30.12 1.00
Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 23.5.2018 - 15:40) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.70 9.00
2 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 25.84 8.00
3 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 27.48 6.00
4 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.82 5.00
5 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.70 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 22.65 11.00
2 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.70 9.00
3 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 25.84 8.00
4 20 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 26.53 7.00
5 Liška DávidLiška Dávid 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 27.48 6.00
6 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.82 5.00
7 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.87 4.00
8 Šarmír JakubŠarmír Jakub 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 28.23 3.00
9 Jursa FilipJursa Filip 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.70 2.00
10 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 30.12 1.00
Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 54 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 00.0
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 23.5.2018 - 15:40) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.84 11.00
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.04 9.00
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.83 6.00
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.88 4.00
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.32 1.00
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 29.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 23.5.2018 - 15:40) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.86 5.00
2 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 29.00 3.00
3 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 30.22
4 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 31.18
5 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 32.76
6 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 34.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 23.5.2018 - 15:40) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.48 8.00
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 28.62 7.00
3 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 29.08 2.00
4 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 30.30
5 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 32.50
Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 27.84 11.00
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 28.04 9.00
3 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.48 8.00
4 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 28.62 7.00
5 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 28.83 6.00
6 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 28.86 5.00
7 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 28.88 4.00
8 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 29.00 3.00
9 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 29.08 2.00
10 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.32 1.00
11 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 29.46
12 Mošovská MichaelaMošovská Michaela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 30.22
13 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 30.30
14 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 31.18
15 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 32.50
16 Nagyová KristínaNagyová Kristína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 32.76
17 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 34.30
Funtaľová TatianaFuntaľová Tatiana 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 20 Satko AndrejSatko Andrej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:19.31
MS 24 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:26.06
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 57 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:10.74 11.00
2 76 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:17.42 9.00
3 67 Schenk MichalSchenk Michal 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:33.06 8.00
4 83 Tedla MichalTedla Michal 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:33.46 7.00
5 77 Jajcay AdamJajcay Adam 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:33.96 6.00
6 90 Vajda MartinVajda Martin 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 9 2:35.40 5.00
7 72 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:40.96 4.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 54 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:19.28
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:20.94 11.00
2 31 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:44.06 9.00
3 33 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:46.92 8.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 2 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3:01.43
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3:40.09 11.00
2 15 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3:48.27 9.00
Celkom 2 pretekári

1000 m - Ženy

(st, 23.5.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 9 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3:28.99
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3:32.53 11.00
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 16:30) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.14 11.00
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 16:30) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.28 11.00
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.98 9.00
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 3 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:52.52
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1:02.84 11.00
2 5 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:06.32 9.00
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (st, 23.5.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 2 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:19.08
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 140145150155160165170175180 Body
1 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 175 --ooooxooxxx 11.00
2 Števaňák BranislavŠtevaňák Branislav
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 155 ooooxxx 9.00
3 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 150 -xoxoxxx 8.00
4 Krajci ŠimonKrajci Šimon
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 145 ooxxx 7.00
5 5 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 145 xooxxx 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135140145150155 Body
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 150 ooooxxx 11.00
2 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 145 ooxoxxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145 Body
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 140 --oooxxx 11.00
2 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 130 -ooxxx 9.00
3 Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 125 ooxxx 8.00
4 Kekeliová SarahKekeliová Sarah
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 120 oxxx 7.00
5 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 000
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130135140 Body
1 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 135 --ooooxxx 11.00
2 Semančáková BarboraSemančáková Barbora
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 120 ooxxoxxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
86 86 542 -1.2 m/s x542  -1.2402  -1.1542x0.00.0
MS Svitek MarcelSvitek Marcel
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
79 79 502 +0.0 m/s 489  +0.0x482  +0.0489502  +0.00.00.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 557 +0.0 m/s 557  +0.0414  -0.1x557x0.00.0 11.00
2 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 524 -0.6 m/s 524  -0.6498  -1.7521  -3.2524x0.00.0 9.00
3 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
01 01 511 +0.0 m/s 511  +0.0x475  -1.6511400  -0.80.00.0 8.00
4 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 479 -0.4 m/s 471  -1.4479  -0.4460  -0.1479464  -1.50.00.0 7.00
5 Belluš MartinBelluš Martin
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 457 -0.8 m/s x457  -0.8x457438  -0.30.00.0 6.00
6 5 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 454 -1.3 m/s 442  -1.2452  -1.9450  +0.0452454  -1.30.00.0 5.00
7 62 Minár ŠimonMinár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 433 +0.0 m/s 419  -0.9433  +0.0x433403  -0.50.00.0 4.00
8 61 Bugár AndrejBugár Andrej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 411 -2.4 m/s 407  -2.3373  -0.7411  -2.4411411  -0.50.00.0 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dědeček BenjamínDědeček Benjamín
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
05 05 433 +0.9 m/s 433  +0.9419  +0.0429  +0.0433411  +0.00.00.0 11.00
2 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 424 +0.0 m/s 418  +0.2424  +0.0412  +0.4424x0.00.0 9.00
3 Meško TomášMeško Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 388 -1.2 m/s 349  +1.3351  +0.0388  -1.2388375  +0.00.00.0 8.00
4 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 387 +0.1 m/s xx341  -0.7341387  +0.10.00.0 7.00
5 Anetta MartinAnetta Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 372 +0.0 m/s 365  +0.7336  +0.0330  +0.0365372  +0.00.00.0 6.00
6 Kling AdamKling Adam
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 371 +1.2 m/s 371  +1.2xx371320  +0.50.00.0 5.00
7 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 364 358364319364x0.00.0 4.00
8 18 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 352 -0.3 m/s 314  +0.9319  +0.0x319352  -0.30.00.0 3.00
9 Melkus MatúšMelkus Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 335 +0.0 m/s 335  +0.0318  +1.4326  +0.0335333  -0.90.00.0 2.00
10 Málek LukášMálek Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 311 +1.1 m/s 288  +0.3303  +0.0311  +1.1311292  +0.00.00.0 1.00
11 Krajči Filip EmanuelKrajči Filip Emanuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 309 +0.0 m/s x309  +0.0299  +0.0309264  -0.30.00.0
12 Volák MichalVolák Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 300 +0.8 m/s 291  +0.0300  +0.8291  +0.7300282  +0.00.00.0
13 Putyra MartinPutyra Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 241 +0.0 m/s 229  +0.0241  +0.0212  +0.5241209  +0.00.00.0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 498 +1.1 m/s 498  +1.1470  +0.9x498x0.00.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 515 +0.0 m/s xx515  +0.0515500  +0.00.00.0 11.00
2 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 495 +2.6 m/s 492 +1.7 m/s 492  +1.7478  +0.7495  +2.6495x0.00.0 9.00
3 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 477 +1.2 m/s x460  +1.0477  +1.2477x0.00.0 8.00
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 470 +0.9 m/s 459  +1.2470  +0.9445  +1.3470468  +0.00.00.0 7.00
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 450 +0.7 m/s 417  +1.0427  +1.6450  +0.7450x0.00.0 6.00
6 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 442 +1.5 m/s 420  +0.4442  +1.5440  +0.0442440  +0.50.00.0 5.00
7 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 441 +0.4 m/s 420  +0.0428  +2.9441  +0.4441x0.00.0 4.00
8 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 440 +1.5 m/s 438  +0.0440  +1.5404  +0.0440420  +0.90.00.0 3.00
9 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 433 +1.5 m/s 433  +1.5422  +2.0x433410  +0.00.00.0 2.00
10 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 427 +0.8 m/s 427  +0.8384  +0.2342  +0.0427423  +0.50.00.0 1.00
11 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 426 +0.0 m/s 391  +0.40417  +1.3417426  +0.00.00.0
12 Mištová LuciaMištová Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 421 +0.5 m/s x351  +0.7421  +0.5421331  +0.60.00.0
13 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 376 +0.0 m/s 331  +2.3370  +1.2346  +0.6370376  +0.00.00.0
14 Novomeská SilviaNovomeská Silvia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 353 +2.5 m/s 243 +0.9 m/s x353  +2.5x353243  +0.90.00.0
15 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
04 04 315 +0.5 m/s x315  +0.5x315x0.00.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 430 -0.3 m/s 430  -0.3416  -0.6418  -0.3430409  +0.50.00.0 11.00
2 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 425 +1.1 m/s 404  -0.8425  +1.1415  +0.84250.00.00.0 9.00
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 421 -1.3 m/s 410  +0.0408  +1.3397  +0.1410421  -1.30.00.0 8.00
4 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 415 -0.3 m/s xx400  +0.9400415  -0.30.00.0 7.00
5 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 412 +0.0 m/s 339  -2.2399  -0.4412  +0.0412408  +0.70.00.0 6.00
6 12 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 410 +0.9 m/s 354  -1.8395  +1.0410  +0.9410x0.00.0 5.00
7 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 407 +1.2 m/s 384  -1.6407  +1.2390  -0.3407392  +0.00.00.0 4.00
8 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 400 +1.5 m/s 361  -1.1400  +1.5x400372  +0.80.00.0 3.00
9 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 390 +0.4 m/s 390  +0.4360  -0.9x390x0.00.0 2.00
10 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 389 -0.3 m/s 384  -0.5389  -0.3x389x0.00.0 1.00
11 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 387 -0.3 m/s 362  -0.1353  -0.6387  -0.3387373  +0.20.00.0
12 Salagová LuciaSalagová Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 383 -0.5 m/s 342  -1.5383  -0.5346  +0.5383354  +0.00.00.0
13 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 360 +0.7 m/s 348  -0.6349  +0.0328  -1.2349360  +0.70.00.0
14 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 359 -0.1 m/s 359  -0.1300  +0.0333  -1.8359339  -0.80.00.0
15 Mešková AndreaMešková Andrea
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 356 +0.0 m/s 356  +0.0334  -0.6355  -0.13560.00.00.0
16 Olle AdrianaOlle Adriana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 346 -0.1 m/s 346  -0.1330  -0.9285  -0.53460.00.00.0
17 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 340 +0.7 m/s 340  +0.7338  +0.5307  +1.23400.00.00.0
18 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 339 -0.5 m/s 339  -0.5310  +0.8334  +0.1339302  +0.60.00.0
19 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 332 +1.4 m/s 320  -0.1291  -0.5332  +1.4332312  +0.70.00.0
20 Vybíralová HanaVybíralová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 319 287  +0.0255  +0.6281  +0.72873190.00.0
21 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 280 -1.5 m/s 280  -1.5270  +1.4219  +1.52800.00.00.0
22 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 08.18 0.0 11.00
2 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 07.28 0.0 9.00
3 Anetta MartinAnetta Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 05.94 0.0 8.00
4 Putyra MartinPutyra Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 05.71 0.0 7.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 08.74 0.0 11.00
2 Hasajová EliškaHasajová Eliška
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 07.81 0.0 9.00
3 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 07.07 0.0 8.00
4 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 06.99 0.0 7.00
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 06.61 0.0 6.00
6 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 05.27 0.0 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okásová LenkaOkásová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 25.61 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 23.18 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 18.76 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 17.75 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Jajcayová GrétaJajcayová Gréta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 17.58 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 17.49 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Mošovská MichaelaMošovská Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 17.01 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Vojtková ElaVojtková Ela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 16.61 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Jexová SabinaJexová Sabina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 16.34 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 15.02 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 14.95 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 14.48 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Kekeliová SarahKekeliová Sarah
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 13.65 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 11.46 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 10.91 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 15 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 2 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 25.49 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 35.68 0.0 11.00
2 Polák MichalPolák Michal
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
01 01 30.43 0.0 9.00
3 57 Drobný PeterDrobný Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 25.67 0.0 8.00
4 Liptaj MartinLiptaj Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 24.94 0.0 7.00
5 Jursa FilipJursa Filip
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 21.40 0.0 6.00
6 Paško AdamPaško Adam
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
03 03 20.06 0.0 5.00
7 Belluš MartinBelluš Martin
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 19.17 0.0 4.00
8 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 18.69 0.0 3.00
9 Liška DávidLiška Dávid
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 16.65 0.0 2.00
10 Šarmír JakubŠarmír Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 09.66 0.0 1.00
Celkom 10 pretekárov