<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Hľadáme nových olympionikov II - Trenčiansky kraj

Trenčín (22. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci

(ut, 22.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.66
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.87
4 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.97
7 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.68
8 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.75
9 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.76
11 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.91
13 Ftorek MatúšFtorek Matúš 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.04
15 Adamička AdamAdamička Adam 06 06 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.21
Celkom 9 pretekárov

60 m - Dorastenky

(ut, 22.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.54
3 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.64
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 08.65
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.67
6 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.72
7 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.74
8= Bieliková BarboraBieliková Barbora 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.12
8= Pavlisová IvonaPavlisová Ivona 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 09.12
12 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.22
15 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.45
16 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.52
18 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.53
21 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.61
22 Zaťková AndreaZaťková Andrea 06 06 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 09.68
23 Turzová KatarínaTurzová Katarína 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.76
24 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.82
Celkom 16 pretekárov